PDA

Zobacz pełną wersję : ITIotów powaliło...

Strony : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9

rolnik
03-11-2005, 21:33
Zygo chyba kończył ekonomię to powinien wiedzieć co to.

Chyba nie kończył :zlosliwy: absolwent wydziału historii UW

[wymoderowałam link ze względu na trojana. Nie było tam nie ciekawego :P ] (mała pozdróż sentymentalna) :ucieka: :oczko:

Paź z Krytej :zlosliwy:

PS. Nie wszyscy na Krytej są paziami :hyhy:

cfc
03-11-2005, 21:41
Chyba nie kończył :zlosliwy: absolwent wydziału historii UW
(mała pozdróż sentymentalna) :ucieka: :oczko:

ci z przegladarka Internet Exploler - niewlaczac strony , ma trojana... ak uprzedzam na wszelki wypade

ems
03-11-2005, 21:43
kur... teraz mowisz ?
mi sie zablokowala, wylaczylem
mam nadzieje ze firewall wylapal

rolnik
03-11-2005, 21:46
Szit :/ Sorry, nie wiedziałem !!! :zdziwiony:

Norbas
03-11-2005, 21:46
wi wylapalo :) ale skurwysynstwo straszne

Bonhart
03-11-2005, 21:48
To se zainstalujcie fajerfoksa a nie tego dziurawego szitu uzywacie.

yusta
03-11-2005, 21:53

fajerfoksa tez atakuje

Mogiel
03-11-2005, 21:55
Mnie jeszcze nie przycięło chyba. Jakie objawy?

rolnik
03-11-2005, 21:56

fajerfoksa tez atakuje

:O :O :O

arczi
03-11-2005, 21:59
*****.
nie rozmywac.

pawlik
03-11-2005, 22:01
widzicie, zygo i wszystko co z nim zwiazane, nawet w internecie szkodzi :hyhy:

MTP
03-11-2005, 22:25
Nazgul rozumiem że ty też byś wolał mieć full picnic squad. :slucha:

Co ja bym wolał to moja prywatna sprawa i niech tak zostanie. To zresztą nei ma nic do rzeczy. Człowiek nigdy nie ma w 100% tego co chce...

Co Ty myślisz że mnei się oprawa z piro nie podoba? Podoba się, zajebista jest tylko kogo obchodzi co mi się podoba?

Rolnik: Pomyłka - pisałem na pamięć, to nie Ty napisałeś tylko Arczi.
Wcześniej napisałes ze zrobiłbyś jak Zygo i to wczęsniej wiec co to rozdwojenie jażni chce rac(podoba mi sie oprawa z piro) ale nie chce rac(zrobiłbym jak Zygo)

Smetny
03-11-2005, 22:40

Co ja bym wolał to moja prywatna sprawa i niech tak zostanie. To zresztą nei ma nic do rzeczy. Człowiek nigdy nie ma w 100% tego co chce...

Co Ty myślisz że mnei się oprawa z piro nie podoba? Podoba się, zajebista jest tylko kogo obchodzi co mi się podoba?

Wcześniej napisałes ze zrobiłbyś jak Zygo i to wczęsniej wiec co to rozdwojenie jażni chce rac(podoba mi sie oprawa z piro) ale nie chce rac(zrobiłbym jak Zygo)
Nie koniecznie rozdwojenie jaźni, jeśli zakaz używania rac potraktujemy jako środek służący usunięciu niektórych grup ze stadionu, a nie coś związanego z wrażeniami estetycznymi Najjaśniej Zamroczonego Prezesa.

//offtopic
Rolnik, dziala na firefoxa bo wyglada na to ze nie jest oparty na dziurze w przegladarce tylko w systemie, pozatym ff wcale nie jest 100% bezpieczny tez ma troche dziur.

Nazgul
03-11-2005, 22:43

Nieprecyzyjnie się wyraziłem, już doprecyzowuję:

Z miejscami zrobiłbym na miejscu Zygo tak samo (podkreślam: GDYBYM BYŁ NA JEGO MIEJSCU). Piro mi się podoba i zawsze się podobało. Będzie mi tego brakować i to je fakt. Bez względu na to czy kibice siadają gdzie chcą czy siadaja na wyznaczonych miejscach można zorganizować doping jak należy i oprawę z piro, no problem. Z poglądem że ceny biletów na Żyletę powinny być zróżnicowane w zależności gdzie jest krzesełko też się zgadzam. Dodam, iż zaróno na Krytej jak i na Żylecie powinna być tez różna cena biletów w zależności od tego czy chcemy siaść w górnej czy w dolnej połówce trybuny.

Offtopic: To był javascript wiec poszłoby na każdej przeglądarce bo każda to obsługuje. Mnie to ładnie zatrzymał Avast.

Zajacc
03-11-2005, 22:49
Bez względu na to czy kibice siadają gdzie chcą czy siadaja na wyznaczonych miejscach można zorganizować doping jak należy i oprawę z piro, no problem.

Eh. Co Ty możesz wiedziec? Odpal se C+, usiądź wygodnie i nie myśl już tyle.

Wyraźnie Ci nie służy.

mort
03-11-2005, 22:54
Mam dość tego łysego idioty i jego innowacji :/ Dziś mnie dobił... Najgorsze jest to,że nie wyobrażam sobie zarówno siebie bez (L) jak i siebie na (L) w wydaniu jakie on mi proponuje....

Pesto
03-11-2005, 23:37
Jest zle.
Bardzo zle.
Czegos gorszego juz sobie nie wyobrazam.

coś gorszego jest np. na Cracovii :wsciekly: coś znacznie gorszego

Fizi
04-11-2005, 00:25
zróżnicowanie cen biletów na na Żyletę od najtańszych na skrajne sektory po najdroższe w środku trybuny to nic innego jak kolejny strzał w aktywny doping

Tur
04-11-2005, 01:15
Po tym co powiedział ten p*******, p*********** c*** i s******* (sorka, ale muszę sobie ulżyć :zly:) dochodzę do wniosku, że nie zależnie od tego, czy protest w dotychczasowej formie będzie kontynuowany, czy nie to musi on brzybrać też inne formy. Po prostu musi, bo inaczej koniec będzie bliski :(

PS. Nie myślałem, że to kiedyś napiszę, ale sądzę, że jest pewna grupa osób, która w krytycznej sytuacji nie da się wyrzucić ze stadionu i mam nadzieję, że jeśli nadejdzie ten moment to "oni" go nie prześpią, a reszta pójdzie za nimi. Wtedy trzeba będzie odkurzyć "piłkarskie" znaczenie taczki.... 8)

Nazgul
04-11-2005, 01:16
zróżnicowanie cen biletów na na Żyletę od najtańszych na skrajne sektory po najdroższe w środku trybuny to nic innego jak kolejny strzał w aktywny doping

Dlaczego?

Henio
04-11-2005, 01:30
dlatego ze na srodku (na G) nie beda stali kibice ktorzy przyszli zedrzec swoje gradło dla Legii tylko moga byc sadzni ci ktorzy przyszli by spokoju obejrzec sobie mecz, z dobrego miejsca i za to zaplacili (wiecej). Nie twierdze ze charakter Zylety odrazu zmieni sie na ten z krytej, choc chyba na tym niektorym zalezy.

Domino23
04-11-2005, 01:31

Dlaczego?

Choćby dlatego że zawsze Ci którzy chcieli śpiewać stawali na G lub sąsiednich sektorach a Ci ktorych interesowal glownie sam mecz siadali na skraju żylety, teraz ten podział będzie zupelnie przypadkowy.

Nazgul
04-11-2005, 01:37

Dlaczego?

Choćby dlatego że zawsze Ci którzy chcieli śpiewać stawali na G lub sąsiednich sektorach a Ci ktorych interesowal glownie sam mecz siadali na skraju żylety, teraz ten podział będzie zupelnie przypadkowy.

Przypadkowy?
Jak poprosisz bilet na G - dostaniesz na G. Miejsce też można sobie wybrać (jeśli się zawczasu przyjdzie)... Ja tam nie widze problemu. Jak brałem kiedyś bilety na krytą (Odra, wiosna 2004) pani w kasie sama pytała które miejsca wolę... Nawet plus jest - nie przyjdzie piknik i nie powie: "przepraszam, tu jest moje miejsce" - bo będziesz miał bilet na to konkretne krzeselko i unikniesz zgrzytu.
Bez kitu, nie widze minusów....

c_zary
04-11-2005, 01:48

Dlaczego?

Przypadkowy?
Jak poprosisz bilet na G - dostaniesz na G. Miejsce też można sobie wybrać (jeśli się zawczasu przyjdzie)... Ja tam nie widze problemu. Jak brałem kiedyś bilety na krytą (Odra, wiosna 2004) pani w kasie sama pytała które miejsca wolę... Nawet plus jest - nie przyjdzie piknik i nie powie: "przepraszam, tu jest moje miejsce" - bo będziesz miał bilet na to konkretne krzeselko i unikniesz zgrzytu.
A co jak pikniki beda kupowac sobie bilety na G? Czy Tobie zawsze jak dziecku trzeba wszystko tlumaczyc?

Domino23
04-11-2005, 02:00
Jeszcze jedna sprawa , fajnie muszą się czuć Ci którzy wykupili karnety na cały sezon a np siadają sobie na bokach żylety, nieźle będą w plecy jeśli klub wprowadzi ceny typu 10zł na te sektory....

Sahal
04-11-2005, 02:38
Ach, ten zygo. Zawsze musi wyskoczyć z czymś, kiedy ja się bronię :). W każdym razie, Drodzy Państwo, ja wnoszę o całkowitą autocenzurę postów w przeciągu protestu. Wiem, że to zgoła komunistyczny wybryk, ale...

Primo) zygo i jego świta z pewnością czerpali wiedzę z tegoż oto forum, czego dali świadectwo poprzez wydanie oświadczenia w tak odległym okresie od poprzedniego meczu;

Drugie primo (dla tych, co się mądrzą-secundo)) tak jak już mówiłem, ja kontynuuje protest :chytry: . Nawet, jeśli mam zostać sam. Zarówno w Źródle przed protestem teraz, jak i pod Torwarem ostatecznie, jeśli nie spełnią naszych żądań.

Niniejszym podpisany dzisiejszy podwójny mgr SGH, a zarazem fanatyk Legii :)

mort
04-11-2005, 06:57
Protestuję z Sahalem do końca.... Ch..j,że już nie bardzo wierzę w sukces-nie będzie mi łysy dyktował swoich debilnych warunków. Chociaż tyle mu zaszkodzę,że nie przyprowadzę mendzie nikogo na trybuny dopóki nie odejdzie i sam się na nich nie pojawię. Stałych bywalców Ł3, którzy myślą podobnie - przynajmniej w moim otoczeniu - jest sporo. A co do tej wymiany publiki to życzę durniowi powodzenia - 4000 to max co może osiągnąć bez nas - nawet z tymi promocjami i darmowymi biletami wstępu. K...wa - jak ja im życzę przegranej w tym przetargu :modli:

PS.Aha- a robienie Anfield czy Stamford Bridge to dureń niech zacznie od boiska a tą kasę,którą wywali na ochronę i stewardów przeznaczy na godziwą pensję dla zawodnika nieco bardziej znanego niż, przy całym szacunku, piłkarz Klatt.

PS2. I niech mnie pała wytłumaczy ze spóźnienia w robocie bo to przez jego fanaberie siedzę teraz na forum zamiast ogarniać się do pracy 8)

Nazgul
04-11-2005, 07:14

Dlaczego?

Przypadkowy?
A co jak pikniki beda kupowac sobie bilety na G? Czy Tobie zawsze jak dziecku trzeba wszystko tlumaczyc?

No przeca nigdzie nie napisalem że miejsca będą podane na złotej tacy dla konkretnych osób - jeśli zależy Ci na biletach na G to musisz być czujny i szybki, najlepiej zaopatrzyć się z góry w karnet na konkretne, upatrzone miejsce i będzie git :)

Raffi
04-11-2005, 07:20
Wciąż pat w rozmowach kibice – klub

Nie wiadomo, kiedy powrócą do rozmów kibice i działacze KP Legia. Dziś ma ukazać się oświadczenie władz klubu.

Stanowisko właścicieli klubu jest jednoznaczne. Stadion Legii ma być bezpieczny i nasze działania będą zmierzały w tym kierunku. Szczegóły znajdą się w oświadczeniu – stwierdził wczoraj prezes KP Legia Piotr Zygo po spotkaniu z właścicielami klubu. Władze Legii twierdzą, że Stowarzyszenie Kibiców Legii dotychczas stawiało jedynie żądania, m.in. obniżenia cen biletów, cofnięcia zakazów stadionowych.
– Przedstawiciele Stowarzyszenia nie mogą jedynie żądać. Powinni wziąć również na siebie odpowiedzialność za to, co robią kibice i dążyć do eliminacji złych zachowań na stadionie – mówi prezes Zygo.

– Na wiosnę chcemy, podobnie jak w Europie, wprowadzić na trybunach stewardów. To nie będzie ochrona, ale osoby, które pilnują porządku, wskazują kibicom miejsca, które mają zająć. Chcemy, by wywodzili się z naszych fanów – twierdzi Piotr Zygo. Kibice również zaproponowali wprowadzenie stewardów. Gdzie jest zatem problem? – Stowarzyszenie chce, aby były to osoby anonimowe. My na to się nie zgadzamy. To mogą być kibice, ale zgodnie z prawem muszą przejść testy psychologiczne i szkolenie. Sfinansujemy je – twierdzi prezes Zygo.

– Absolutnie nie jest prawdą, że chcemy, aby stewardzi byli anonimowi – ripostują przedstawiciele Stowarzyszenia. Na razie nie wiadomo, kiedy może dojść do ponownego spotkania kibiców z władzami KP Legia. Wiadomo że mimo nałożonego przez PZPN zakazu, kibice Legii pojadą na sobotni mecz do Wronek.
http://www.zw.com.pl/

Porter
04-11-2005, 08:46
Jak można być tak ograniczonym debilem, żeby sądzić, że można kupić Legię Warszawa?
Walter, Zygo Legia to MY! W dużej mierze dzięki NAM Legia ma taką renomę w kraju i za granicą! Legia to wiele lat tradycji , Legia to dla wielu sens życia, tysiące wspomnień , różnych emocji, Legia to przyjaciele , z którymi spotykamy się podczas meczy, to wiele przygód związanych z kibicowaniem ukochanej drużynie.
Myślicie , że to sie da kupić za pieniądze?? Wejść w buciorach, zdeptać naszą świętość, przekreślić wszystkie te wartośći i wspomnienia nie mającymi pokrycia z rzeczywistością zakazami i nakazami? Jak wy ***** śmiecie NAM coś nakazywać?? Nie zrobiliście dla tego klubu nic w porównaniu do NAS! Zygo , i wy-reszta krótkowzrocznych pajaców- doskonale wiem , że czytacie to forum! Zastanawia mnie więc fakt kiedy spostrzeżecie , że to do nie prowadzi do niczego dobrego! Zabierzecie
tyle emocji ludziom , którzy naprawde kochają ten klub i są dla niego gotowi odbierać sobie od ust? Nawet nie będziecie mieli szans na zapełnienie trybun taką ilością wg was prawdziwych kibiców! Obudźcie sie i zrozumcie to !
Tego klubu bez nas nie ma ! Nie ma Legii bez jej prawdziwych kibiców ! Legia to My !

Beny
04-11-2005, 08:56
No przeca nigdzie nie napisalem że miejsca będą podane na złotej tacy dla konkretnych osób - jeśli zależy Ci na biletach na G to musisz być czujny i szybki, najlepiej zaopatrzyć się z góry w karnet na konkretne, upatrzone miejsce i będzie git :)

To stój już w kolejce, bo takich jak Ty Zygo potrzebuje.

Takich, którzy zawsze wiedzą co trzeba zrobić i co jest najlepsze dla klubu. :roll:

A może zechcesz zostać stewardem, autorytet z racji wieku i doświadczenia może masz za mały, ale wśród spierniczałych pikników powinieneś się wyróżniać.

Krótko mówiąc przyszłość na trybunach Stadionu przy Łazienkowskiej należy do Ciebie i Tobie podobnych.

Powiedziałem.

legart
04-11-2005, 09:10
Heh, a co poniektórzy sądzili że jak pokrzyczymy pod Torwarem to Walter wypierdoli Zygo i Dziewulskiego, ucałuje Elkę i pójdzie z S. na piwo omówić dofinasowanie zakupu rac? Zygo to tylko "zderzak" ITI i w tej roli sprawdza się wyśmienicie.

Szkoda że zarządowi udało się przyprawić gębę SKLW osób którzy
a) nie mają wpływu na kibiców Legii (przepychanki po Koronie),
b) popierają chuliganów.

Ciekawi mnie jaka będzie frekwencja na wiosnę, na meczach z Lechem czy Wisła. Coś mnie się zdaje że jednak strosunkowo wysoka.

Lolek
04-11-2005, 09:46
No przeca nigdzie nie napisalem że miejsca będą podane na złotej tacy dla konkretnych osób - jeśli zależy Ci na biletach na G to musisz być czujny i szybki, najlepiej zaopatrzyć się z góry w karnet na konkretne, upatrzone miejsce i będzie git..

Telewizor odebrał Ci zdolność myślenia? Przekleję swoją odpowiedź z drzewek, bo nie chce mi się pisać. Na "normalnych" stadionach trybuna gdzie zasiadają szalikowcy, jest dostępna w tej samej cenie na całej jej długości - tak jest na przykład w Dortmundzie czy Mediolanie. Jest tak ponieważ szalikowcy nie dzielą się według grubości portfela, interesuje ich tylko zorganizowany, żywiołowy doping. Jeżeli zarząd wprowadzi obowiązek siadania na wyznaczonym miejscu (a wprowadzi, bo po co stewardzi), to logiczne że ukształtuje sobie tą trybunę według własnych upodobań. Doskonale wiedzą, że podzieleni jesteśmy bezsilni.

Moim zdaniem (powtarzam - moim), powinniśmy ratować co się da, a zacząć trzeba właśnie od tego punktu, bo oznacza totalną zagładę.

Nazgul
04-11-2005, 10:19
No przeca nigdzie nie napisalem że miejsca będą podane na złotej tacy dla konkretnych osób - jeśli zależy Ci na biletach na G to musisz być czujny i szybki, najlepiej zaopatrzyć się z góry w karnet na konkretne, upatrzone miejsce i będzie git..

Telewizor odebrał Ci zdolność myślenia? Przekleję swoją odpowiedź z drzewek, bo nie chce mi się pisać. Na "normalnych" stadionach trybuna gdzie zasiadają szalikowcy, jest dostępna w tej samej cenie na całej jej długości - tak jest na przykład w Dortmundzie czy Mediolanie.

Nie byłem w Dortmundzie, Mediolanie czy Liverpoolu więc nie mam pojęcia jak tam to jest zrobione.

Krótko mówiąc przyszłość na trybunach Stadionu przy Łazienkowskiej należy do Ciebie i Tobie podobnych.
Powiedziałem.

To jak w końcu z tym protestem? Celowy czy bezcelowy?

Beny
04-11-2005, 10:27
Powiedziałem.

Przecież racje obu stron masz wyłożone. Ponadto sam już dawno się opowiedziałeś. To po co te pytania?

Nazgul
04-11-2005, 10:32
Powiedziałem.

Przecież racje obu stron masz wyłożone. Ponadto sam już dawno się opowiedziałeś. To po co te pytania?

Dlatego że moje zdanie jest subiektywne, a szukam odpowiedzi obiektywnej, w pełni wyważonej i uwzgledniającej maksymalnie dużo okoliczności...

Beny
04-11-2005, 10:37
Szukaj, szukaj... A póki co nie wygłaszaj swych prawd w taki sposób, jakby były ostateczne, zwłaszcza w kwestiach, o których nie masz pojęcia, a które - jak sam piszesz - oceniasz subiektywnie. Bo się zgubisz w którymś momencie.

EOD, bo przerwa na śniadanie w fabryce. 8)

boss_corleone
04-11-2005, 10:43
Imo stanie pod stadionem nic juz nie da. walter ma portfel gruby, tutaj chodzi o jego prestiz, nie ustapia Wam juz w zadnym pkt. Potrzeba radykalnych dzialan. Skrajnych, radykalnych dzialan. Juz Wy wiecie z pewnoscia jak sie do tego zabrac. Powodzenia

Ps. Mnie sie cos wydaje ze najabrdziej zdenerwowaliscie koszernych nie racami, nie wyzwiskami ale swastyka. Zadziwiajacy jest upor z jakim chcc Was wyplewic ze stadionu.

Pan Artysta
04-11-2005, 11:40
do Nazgula - gadasz głupoty :zly: ,Żyleta to historia a nie jakiś tam sektor-a gadasz o tym jak o czymś co nigdy nie istniało :zly: i nie miało wpływu na historie Legii

1)akcja plakatowanie(miasto z podobiznął Zygo i Waltera oraz logiem iti obklejone gdzie się da z trafnym hasłem-Zygo **** :hyhy: :chytry: )

2)akcja ala Leper-pikieta pod iti :zly: +gnojowica

Woytek
04-11-2005, 11:42
W dniu 28 października 2005 roku odbyło się spotkanie Członka Rady Nadzorczej KP Legia Warszawa S.S.A. Pana Pawła Kosmali, Pana Andrzeja Strejlaua w roli mediatora oraz Członka Zarządu Jarosława Ostrowskiego z przedstawicielami Kibiców, którzy są członkami Stowarzyszenia Kibiców Legia Warszawa. Przedstawiciele Kibiców przedstawili swoje postulaty wobec Klubu i jego władz.

Niestety dzień po tym nastąpiły wydarzenia, które stawiają pod znakiem zapytania dalsze prowadzenie rozmów ze Stowarzyszeniem Kibiców – Stowarzyszenie wedle oświadczenia nie było organizatorem zgromadzenia pod stadionem, jednak jego członkowie pilnowali porządku w czasie jego trwania. Osoby wychodzące ze stadionu były lżone, zdarzyły się pobicia i kradzieże.

Po odbyciu konsultacji w gronie Zarządu i większości Członków Rady Nadzorczej Klubu ustalono, że podstawą do rozmów ze Stowarzyszeniem jest przestrzeganie przez Członków Stowarzyszenia i samo Stowarzyszenie prawa i wykluczenie z jego grona osób, które dopuszczają się czynów chuligańskich lub, na których ciążą wyroki za takie czyny, a także zapobieżenie przyjmowaniu do Stowarzyszenia osób dopuszczających się naruszeń prawa.

Jednocześnie Członkowie Rady Nadzorczej Klubu biorący udział w rozmowach ustalili, że wspierają i będą wspierać działania Zarządu w zakresie doprowadzenia do sytuacji, w której stadion Legii będzie miejscem bezpiecznym i przyjaznym dla wszystkich, którzy chcą brać udział w meczach naszych drużyn.

W związku z powyższym, informujemy, że Zarząd przygotował propozycje, będące wyjściem naprzeciw niektórym postulatom przedstawionym przez przedstawicieli Stowarzyszenia. Propozycje te będą mogły wejść w życie dopiero wtedy, gdy po rozmowach ze Stowarzyszeniem Zarząd Klubu uzyska całkowitą pewność, że każdy Kibic na naszym stadionie może czuć się w pełni bezpiecznie. Jeżeli jednak Stowarzyszenie Kibiców oprócz wydawania oświadczeń nie podejmie rzeczywistych działań w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem, zostaną one przedstawione Kibicom Legii z pominięciem tej organizacji.

Niezależnie od powyższego informujemy Kibiców, że Klub zrobi wszystko, co w jego mocy, by nie powtórzyły się wydarzenia, które miały miejsce po meczu z Kolporterem i apelujemy do wszystkich Kibiców, by licznie przychodzili na stadion Legii, by pokazać, że osób którym zależy na wspieraniu drużyny i wspólnym budowaniu silnej pozycji Klubu jest znacząco więcej, niż osób zastraszających Kibiców w celu osiągnięcia swoich partykularnych celów.

Biuro Prasowe KP Legia Warszawa

Porter
04-11-2005, 12:29
CZyli wszyscy dobrze przypuszczali , że zajścia po Koronie będą kolejnym argumentem w rękach zygostefanów.
Teraz będą się tego trzymać...

Wieczor
04-11-2005, 12:43
a także zapobieżenie przyjmowaniu do Stowarzyszenia osób dopuszczających się naruszeń prawa.

znaczy się, że jak dostaję od policji mandat za przekroczenie prędkości (czyli za naruszenie prawa w ruchu drogowym) to już nie mogę należeć do SKLW?

c_zary
04-11-2005, 12:54
Przeczytaj z laski swojej najpierw w jakim kontekscie to bylo pisane i jak juz musisz wpierdalac sie ze swoimi zlotymi myslami, to chociaz rob to na temat.

d.a.r.o.
04-11-2005, 12:54
Brawo dla wszystkich debili rozpierdalających Torwar i bijących kibiców. Dzięki nim protest okazał się naszym gwoździem do trumny i nie dziwmy sie, ze nikt nie traktuje kibiców poważnie bo niby k... dlaczego by miał?

Pan Artysta
04-11-2005, 13:04
Brawo dla wszystkich debili rozpierdalających Torwar i bijących kibiców. Dzięki nim protest okazał się naszym gwoździem do trumny i nie dziwmy sie, ze nikt nie traktuje kibiców poważnie bo niby k... dlaczego by miał?

brawo za refleks :brawo:

kiedy był ten mecz :hmm: 2 tygodnie temu :hyhy:

d.a.r.o.
04-11-2005, 13:12

brawo za refleks :brawo:

kiedy był ten mecz :hmm: 2 tygodnie temu :hyhy:

żeby był nawet miesiąc temu to trzeba to powtarzac na każdym kroku.
Wiem że niektórym było by wygodniej o tym juz nie wspominać, ale za swoje błędy trzeba płacić

Pan Artysta
04-11-2005, 13:15
to napisz to jeszcze 49 razy 8)

i na wszystkich stronach dotyczących Legii :zlosliwy:

ps:

ciekawe a gdzie obdukcja i sprawa na policji :O

brak :hyhy:

czyli pobicia nie było 8)

MK
04-11-2005, 13:21
Przecież sytuacja jest taka, a nie inna nie za bicie po Koronie czy malowanie Torwaru, tylko dlatego, że obie strony zaproponowały rozwiązania nie do zaakceptowania przez siebie. Czy tak trudno to pojąć? :hmm:

d.a.r.o.
04-11-2005, 13:33
Przecież sytuacja jest taka, a nie inna nie za bicie po Koronie czy malowanie Torwaru, tylko dlatego, że obie strony zaproponowały rozwiązania nie do zaakceptowania przez siebie. Czy tak trudno to pojąć? :hmm:

i dla Ciebie te zajscia nie miały żadnego wpływu na całą tą sprawę?

d.a.r.o.
04-11-2005, 13:35
to napisz to jeszcze 49 razy 8)

i na wszystkich stronach dotyczących Legii :zlosliwy:

ps:

ciekawe a gdzie obdukcja i sprawa na policji :O

brak :hyhy:

czyli pobicia nie było 8)

dumny jestes ze swoich wypowiedzi? nie potrafisz podać rzeczowych argumentów co w tym jest złego że to napisałem?

Pan Artysta
04-11-2005, 13:42
ty z dumą nie wyskakuj :zly: bo nie tobie to oceniać :zlosliwy:

brak argumentów :hyhy:

tobie brak argumentów i piszesz o czymś co dawno zostało napisane :zlosliwy: a na dzień dzisiejszy nic nie wnosi :zly:

MK
04-11-2005, 13:48

i dla Ciebie te zajscia nie miały żadnego wpływu na całą tą sprawę?
A co to zmienia skoro propozycje zarządu są nie do przyjęcia?, gdyby dali jakieś sensowne propozycje to wtedy byłoby czego żałować, zapewniam Cie, że na ich propozycje wysunięte w stosunku do nas zajścia po meczu z Koroną nie miały wpływu, to tylko jeden z kolejnych pretekstów do słuszności wymiany publiczności

d.a.r.o.
04-11-2005, 13:55
A masz jakis dowód owych zajść???

no to mnie rozjebałeś. A Ty rozumiem tych dowodów nie widziałeś tak? Zdjęcia, zeznania świadków , które były w necie nawet na stronach Legii to fikcja tak? Czyli nic sie nie wydarzyło ? Ty nic o tym nie wiesz. Ku... czy tak trudno niektórym się przyznac do błędu?

no chyba że jeszcze o jakies inne dowody mnie pytasz?

d.a.r.o.
04-11-2005, 14:05
tobie brak argumentów i piszesz o czymś co dawno zostało napisane a na dzień dzisiejszy nic nie wnosi

A jesli zostało już napisane to rozumiem mozna to traktowac jakby juz tego nie było i można tego nie wspominac?
Nie napisałem tego bo akurat mi się przypomniało tylko o tych zajściach jest wspomniane w oświadczeniu zarządu i dlatego jeszcze raz nawiązałem do tej sprawy

d.a.r.o.
04-11-2005, 14:12
Tak sie składa ze niewidziałem żadnego zdjęcia jak ktoś jest bity czy coś w tym stylu...A co do zeznań świadków-też byłem świadkiem zajść po meczu tzn. wszyscy się rozeszli do autobusów-nic się nie działo.

a zdjęcia ze zdemowanym Torwarem widziałeś? Też nie?
Nie widziałes zdjęć pobitych? no popatrz nie dali sobie zdjęcia zrobić... ech
a dobrze wiesz że do takich zajśc doszło, jak ich nie widziałeś no poprzeglądaj Legijne strony internetowe, tam się dowiesz jak było

Fizi
04-11-2005, 14:21
d.a.r.o.

to co piszesz rezeczywiście było głupotą i strzałem samobójczym i nalezy z tego wyciągnąć konsekwencje

z drugiej jednak strony za wysoce irytujace uważam ciągłe lamentowanie nad tym w tonacji takiej, jakby Torwar został wysadzony w powietrze a nie upstrzony kilkoma bazgrołami, a po meczu z Koroną doszło do masowego ludobójstwa a nie być może kilku szarpanin paru osób z podpitymi małolatami

d.a.r.o.
04-11-2005, 14:35
d.a.r.o.

to co piszesz rezeczywiście było głupotą i strzałem samobójczym i nalezy z tego wyciągnąć konsekwencje

z drugiej jednak strony za wysoce irytujace uważam ciągłe lamentowanie nad tym w tonacji takiej, jakby Torwar został wysadzony w powietrze a nie upstrzony kilkoma bazgrołami, a po meczu z Koroną doszło do masowego ludobójstwa a nie być może kilku szarpanin paru osób z podpitymi

Ton może przesadny ale poprostu dokładnie w takim tonie to idzie w świat i tak jestesmy odbierani przez opinię publiczną i fajnie jakby ktos o tym pamiętał.
Mam nadzieję że tak jak napisałeś z tego uda się wyciągnąc konsekwenscję

wokulski
04-11-2005, 15:43
Imo stanie pod stadionem nic juz nie da. walter ma portfel gruby, tutaj chodzi o jego prestiz, nie ustapia Wam juz w zadnym pkt. Potrzeba radykalnych dzialan. Skrajnych, radykalnych dzialan. Juz Wy wiecie z pewnoscia jak sie do tego zabrac. Powodzenia

To daj jakis pomysł skoro ta forma wg ciebie nie przynosi żadnych pozytywnych efektów.:chytry:
Ja osobiście uważam że należy tą formę protestu jaka jest obecnie nadal kontynuować,tylko lepiej by było gdyby więcej osób przyszłoby następnym razem pod stadion.Zamiast tych 1000-1500 ludzi np. 5000 albo i więcej.Taka liczba napewno by przykuła większą uwagę mediów niż obecnie poświecają one konfliktowi i jeśli już poświęcją to negatywnym wynikom protestu. :-
Byłoby to możliwe,gdyby zwykli kibice poznali nasze zdanie a nie tylko czerpali wiedzę z mediów.
By się tak stało można by np. nakłonić tą grupę co tworzyła plakaty informujące i zachęcające do przyjścia na mecz Legii,zrobiłaby plakaty które przedstawiałyby powody naszego protestu.
Dobrym pomysłem będzie także zamieszczenie dużej informacji o proteście w poczytniejszej polskiej gazecie np. Gazecie Wyborczej,wiem że to było już poruszane że to za drogi sposób ale gdyby się kibice złożyli to zamieszczenie takiego ogłoszenia byłoby bardzo realne.
Zajebiście by było gdyby inne ekipy zamiast tych transparentów które zamieszczali na stadionach poparli nas obecnością na proteście,ale to nie jest możliwe :-.

Ps. Mnie sie cos wydaje ze najabrdziej zdenerwowaliscie koszernych nie racami, nie wyzwiskami ale swastykau

:O :kurde:

MTP
04-11-2005, 15:59
Ps. Mnie sie cos wydaje ze najabrdziej zdenerwowaliscie koszernych nie racami, nie wyzwiskami ale swastykau
Kto zdenerwowal ? My ?
98% kibiców Legii nienawidzi swastyki.

arczi
04-11-2005, 17:20
Jest zle.
Bardzo zle.
Czegos gorszego juz sobie nie wyobrazam.

coś gorszego jest np. na Cracovii :wsciekly: coś znacznie gorszego

Przepraszam.
Cofam swoja poprzednia wypowiedz.
Jednak wyobrazam sobie cos znacznie gorszego.
Wyobrazam sobie usmiechnietego Pesto na Zylecie.

Dlatego że moje zdanie jest subiektywne, a szukam odpowiedzi obiektywnej, w pełni wyważonej i uwzgledniającej maksymalnie dużo okoliczności...

Ty tak specjalnie?
Czlowiek, ktory jest na tym forum od prawie samego poczatku, ktory ma natrzaskane ponad 7 tys. postow i zaglada tu czesciej niz wszyscy moderatorzy razem wzieci, zadaje raptem takie pytania, ze te sa niezrozumiale nawet dla samego agenta Muldera.
Dla mnie twoje udzielanie sie w tym temacie przypomina mi pytanie sie swojego ojca przez doroslego i dzieciatego juz mezczyzne o to jak sie robi dzieci.
Az tak glupi przeciez nie jestes.
Wiec o co chodzi?

Herman
04-11-2005, 17:53
pewnie nie bedzie mozna w przejsciach stac :klaszcze:

Nazgul
04-11-2005, 18:03
Ty tak specjalnie?
Czlowiek, ktory jest na tym forum od prawie samego poczatku, ktory ma natrzaskane ponad 7 tys. postow i zaglada tu czesciej niz wszyscy moderatorzy razem wzieci, zadaje raptem takie pytania, ze te sa niezrozumiale nawet dla samego agenta Muldera.
Dla mnie twoje udzielanie sie w tym temacie przypomina mi pytanie sie swojego ojca przez doroslego i dzieciatego juz mezczyzne o to jak sie robi dzieci.
Az tak glupi przeciez nie jestes.
Wiec o co chodzi?

Zastanawiam się po prostu do czego to wszystko naprawde zmierza i tyle. Napisałem swoją prognozę wydarzeń ale przeciez nie muszę mieć racji. A STRASZNIE chciałbym już wiedzieć jak to się wszystko skończy. Ot co.

arczi
04-11-2005, 18:18
Nie o to mi chodzi.

yusta
04-11-2005, 18:21
Zastanawiam się po prostu do czego to wszystko naprawde zmierza i tyle. Napisałem swoją prognozę wydarzeń ale przeciez nie muszę mieć racji. A STRASZNIE chciałbym już wiedzieć jak to się wszystko skończy. Ot co.

Kartoniki układane przez wynajęte firmy w napisy ITI KING, ZYGO No 1 itd.
Najgorszy według Zygo element, zakupi najtańsze bilety, usiądzie na skrajnych i nie spierdoli kartoniady.
Tak to się skończy.

boss_corleone
04-11-2005, 18:41
wokulski ja tam sie nie znam, ale sprawe sledze powiedzmy, ze z zapartym tchem i wydaje mi sie iz wyczytalem w oswiadczeniu KP tekst "zwisa nam to ze stoicie pod bramami, zdania nie zmienimy, zakazow nie cofniemy, cen nie obnizymy, rac nie przywrocimy, swoje cele zrealizujemy, w dupie mamy wasz doping i zaangazowanie" Cos w tym stylu ? Zadaja od Stowarzyszenia rzeczy ktorych imo nie jest ono w stanie wypelnic np odpowiedzialnosc finansowa za ew wybryki. Juz Wy wiecie lepiej co macie robic i nie chce krakac i pierdolic bez sensu ale (znowu ale :oczko: ) stanie pod stadionem powoli traci sens. Oni sie nie ugna, bo nie moga NIE MOGA sa za powazna korporacja. Pytanie brzmi: czy zapelnia stadion bez Was ? Sam przeciez widzisz ze zdania sa juz podzielone nawet u Was. Malusi procent ale juz pomalu...powoli....

To sa cwane lisy, spece. Zabrali sie do Was i konsekwetnie realizuja swoje cele. Teraz uderzyli w Żylete. Ochrona, numerowane miejsca, nizsze ceny, maly plotek. Czy to zacheci piknikow i fanow pilki ? Legia ma coraz lepsze osiagi. Zobaczymy. Zreszta madrzejsze glowy odemnie rozkminialy juz tutaj sto wariantow wiec daruje sobie wszelkie pesymistyczne story. Radykalnie ? Co ja bym zrobil majac na swoje uslugi armie ? Kontynulowal protest w formie adekwatnej do sytuacji. Wiem maslo maslane. Nie wiem bez kitu. JESTESCIE LEGIA robicie rzeczy ktorych nie robi nikt w Polsce. Ale np rozdmuchac po wszelkiego rodzaju mediach (przeciez to taki chwytliwy temat) akcje >stadion z nami i bez nas< : na najblizszym meczu zapelnic caly stadion, dopingowac, spiewac, slowem tak jak bylo dawniej. Drugi mecz protest, namowiac wszystkich trabic, pocieszac, ze to juz koniec, ze musza stanac wszyscy pod stadionem, zeby sie nie wylamywac. Zeby pokazac co chce osiagnac zygo swoja polityka. Ze po tym sie zlamia. Ludzie musza to zrozumiec. Musza wiedziec za posrednictwem chocby mediow o co walczycie. Ludzie musza widziec ze nie potyrzebna jest ochrona i caly ten chlam z Zachodu. Musza widziec jak wyglada stadion bez Was. Poradzicie sobie, na pewno. Nie widze innej opcji. Jedno jest pewne. Trzeba czekac do wiosny zeby zobaczyc final tej rozgrywki.

Ps. Naprawde nie ma w iti dyr. pochodzenia zydowskiego ? :ucieka:

wokulski
04-11-2005, 19:07
wokulski ja tam sie nie znam, ale sprawe sledze powiedzmy, ze z zapartym tchem i wydaje mi sie iz wyczytalem w oswiadczeniu KP tekst "zwisa nam to ze stoicie pod bramami, zdania nie zmienimy, zakazow nie cofniemy, cen nie obnizymy, rac nie przywrocimy, swoje cele zrealizujemy, w dupie mamy wasz doping i zaangazowanie" Cos w tym stylu ? Zadaja od Stowarzyszenia rzeczy ktorych imo nie jest ono w stanie wypelnic np odpowiedzialnosc finansowa za ew wybryki. Juz Wy wiecie lepiej co macie robic i nie chce krakac i pierdolic bez sensu ale (znowu ale oczko ) stanie pod stadionem powoli traci sens. Oni sie nie ugna, bo nie moga NIE MOGA sa za powazna korporacja. Pytanie brzmi: czy zapelnia stadion bez Was ? Sam przeciez widzisz ze zdania sa juz podzielone nawet u Was. Malusi procent ale juz pomalu...powoli....

Niestety, może zapełnić cały stadion,bo jak narazie w całej Polsce dzięki medióm prezes Zygo ma etykietkę walczącego z chuliganami o bezpieczny stadion,opinia publiczna nie jest po naszej stronie i przegrywamy także przez swoje zachowanie (grafy na torwarze,bicie kibiców),nikt nie ukazuje naszego punktu widzenia (chyba tylko raz czy dwa razy Fakt pisał coś naszych postulatach) Tak jak pisałem, gdyby przyszło te 5 tys. pod stadion,to może jakiś gryzipiórek zgłębiłby bardziej ten temat i ukazał też nasz punkt widzenia.A gdybysmy mieli lepszą niż obecnie opinię w mediach to większe byłoby prawdopodobieństwo że ktoś wymyśli rozwiązanie tego konfliktu które satysfakcjonowałoby obie strony.

Ps. Naprawde nie ma w iti dyr. pochodzenia zydowskiego ?

A jakie to ma znaczenie czy człowiek ma pochodzenie rumuńskie,żydowskie,cygańskie,niemieckie czy rosyjskie?! Źyje w Polsce,ma obywatelstwo Polskie więc jest Polakiem.

boss_corleone
04-11-2005, 19:31
Znaczenie ? Dla mnie, dla wielu z Was pewno zadne. Ale jakbym mial firme na wlasnosc i moi klienci wywiesliby znak godzacy we mnie, w moja tradycje, przeszlosc i kulture bylbym zly a wiadomo jaki jestem pamietliwy i zaciety. Zreszta pewno sie myle i pewno znaczenia to nie ma zadnego co zasugerowalem wiec wracajcie do tematu, a ja smigam w miasto.

Raffi
04-11-2005, 19:32
boss - na razie jest poważne ograniczenie ilosci osób mogących wejść na Żyletę, nie można de facto wejść normalnie na łuk.

Rohrau
04-11-2005, 21:05
Wokulski, no ja pierdole- opinia publiczna nie zapelni trybun, opinia publiczna nie jezdzi na wyjazdy czy wreszcie opinia publiczna nie bedzie z klubem nawet w tych gorszych dniach. Akurat w materii szeroko pojetej kibicowskiej moralnosci najglosniej krzycza ci co nigdy nie byli i zapewne nigdy sie nie wybiora na stadion. Mnie akurat gowno obchodzi, ze gospodyni domowa z Pcimia Dolnego ma mnie za bandyte. 3 jej w 4 :zlosliwy:

Kiedy zapadnie decyzja w sprawie przetargu na stadion?

Raffi
04-11-2005, 21:07
za miesiąc

wokulski
04-11-2005, 21:40
Wokulski, no ja pierdole- opinia publiczna nie zapelni trybun, opinia publiczna nie jezdzi na wyjazdy czy wreszcie opinia publiczna nie bedzie z klubem nawet w tych gorszych dniach. Akurat w materii szeroko pojetej kibicowskiej moralnosci najglosniej krzycza ci co nigdy nie byli i zapewne nigdy sie nie wybiora na stadion. Mnie akurat gowno obchodzi, ze gospodyni domowa z Pcimia Dolnego ma mnie za bandyte. 3 jej w 4 :zlosliwy:

Kiedy zapadnie decyzja w sprawie przetargu na stadion?

***** mi też to jako jednostce zwisa co o mnie ludzie uważają.
Ale boleję nad tym że naszego spojrzenia na tą sprawę prawie wogóle nie ma w mediach.
Jak ludzie słyszą że Zygo walczy z chuliganami o bezpieczny stadion,a nie wiedzą jak jest naprawdę, a są sympatykami Legii to napewno przyjdą na stadion w liczbie kilku tysięcy .Taki scenariiusz cały stadion piknikiów jest możliwy,ale miejmy nadzieję że nigdy się ten koszmar nie spełni i wszystko skończy się dla nas pomyślnie.
P.S Legia to My!!!!

Luk@s
05-11-2005, 00:07
pisz po Polsku

buba(L)a
05-11-2005, 00:27
ja od dluzszego czasu mam podobne podejrzenia co boss. moze kiedys, kiedys jak zygo byl tym zajebistym szalikowcem :hyhy: to...powiedzmy juz wtedy byl nie lubiany przez wszystkich i poprzysiagl sobie zemste na nas. brzmi to absurdalnie, i pewnie tak jest.lecz z drugiej strony pomyslcie dlaczego oni chca to wszystko zniszczyc. zanim przyszlo iti gralismy o majstra, przychodzilo w ch..j ludzi, byly zajebiste oprawy, doping czasem troche kulal,ale i tak byl o niebo lepszy niz teraz. wszystko bylo cacy.nagle przychodzi nowy wlasciciel i zaczyna od wojny z kibicami. Legia zaczyna ch.jowo grac, zmniejsza sie frekfencja, oprawy zaczynaja byc robione sporadycznie.wszystko zaczyna sie piepszyc. a raczej nie "sie" tylko ci "nowi" wszystko psuja.pytanie po co??przeciez nie zapelnia stadionu samymi kulczykami czy walterami, a z biletow to moga oplacic ogrodnika, bo przeciez prawdziwy hajs idzie od sponsorow itp.

***** to musi byc jakis zly sen...moze jutro sie obudze i...co ja pierdole.
w kazdy badz razie....Nam Legii nikt nie odbierze
pzdr

Kempes
05-11-2005, 01:54
***** ...

http://www.legia.za.pl/ odpalcie sobie

i choć na kilka minut ''odetnijcie sie od świata''

:-

Mrozik
05-11-2005, 11:31
Łezka się aż w oku kręci

Łysolek
06-11-2005, 10:41
:placze:

Nazgul
06-11-2005, 13:06
Nie o to mi chodzi.

Możliwe że nie zrozum ialeś mojego zamysłu gdyż napisalem maksymalnie oględnie jak umiałem. Uściślać nie będę bo diabli wiedzą kto to forum czyta.

Zresztą diabli wiedzą też, czy to co się tu i ówdzie slyszy ma cokolwiek wspólnego z prawdą...

Kempes
06-11-2005, 15:35
Dla tych którzy wyliczają ekipy

http://stalhools.info/galeria5/motor13.jpg Stal Rzeszów

ps. http://www.planetvids.com/html/Insane-Soccer-Party.html :zlosliwy:

szczepan
07-11-2005, 11:12
za legialive.pl

Na spotkanie we Wronkach mimo zakazu wydanego przez Wydział Dyscypliny PZPN wybrało się prawie 250 kibiców Legii. Gospodarze zamknęli sektor dla gości, ale fani "wojskowych" bez problemu kupili bilety na sektor sąsiadujący i mogli obejrzeć mecz. W trakcie spotkania szef ds. bezpieczeństwa Amiki nakazał kibicom Legii zdjąć flagę "Legia to my", w przeciwnym wypadku obserwator meczu groził przerwaniem spotkania. Kibice flagi nie zdjęli. Czemu doszło do takiej absurdalnej sytuacji? Dzisiejszy Fakt informuje, że całe zajście sprokurował interwencyjny telefon z ITI. Trudno przypuszczać by flaga, na której nie było żadnych obraźliwych treści przeszkadzała bardziej komuś, niż włodarzom naszego klubu.
Przeszkadzać za to mogły słyszalne nie tylko na stadionie, ale także przez 90 minut w bezpośredniej relacji, którą przeprowadzała telewizja Canal+, niewybredne śpiewy skierowane w stronę prezesa i właścicieli KP Legia.

Dodajmy, że kibice również w Lubinie wywiesili to samo płótno.

Autor: Woytek
Źródło: własne/Fakt"

Pan Artysta
07-11-2005, 11:27
przeszkadza im ,że nie ma na fladze napisu

KP Legia to MY :hyhy:

przedałny :O

pawlik
07-11-2005, 18:03
taki troche OT ale jak wam sie podoba nasz nowy hymn ? 8)

:hyhy:

Sahal
07-11-2005, 18:33

Jak komuś się nie będzie podobał, to nie jest (L)TM :hyhy:

rolnik
07-11-2005, 18:56
za legialive:

Strejlau mediował
Dziś Andrzej Strejlau, który był mediatorem w spotkaniu 28 października, spotkał się z przedstawicielami Stowarzyszenia. Jak nas poinforował prezes SKLW Andrzej Piórkowski: "Pan Andrzej Strejlau przedstawił swoje pomysły na rozwiązanie konfliktu. Rozmawialiśmy i dyskutowaliśmy o sposobach dojścia do porozumienia. W najbliższych dniach prawdopodobnie dojdzie do kolejnych spotkań. Stowarzyszenie jest za jak najszybszym rozwiązaniem problemu."

EDIT: I jeszcze taka mała ciekawostka z legia.com.pl

Kibice nie wiedzą jakie wymogi musi spełniać ochrona na stadionie. Co gorsza, nie wiedzą tego również osoby podające się za ochroniarzy.

Na większości polskich stadionów są przebierańcy, a nie ochrona. Nie mają zatem prawa legitymować kibiców ani ich przeszukiwać. Działania służb porządkowych na imprezach masowych, a do takiej należy mecz piłkarski, regulują przede wszystkim dwa akty prawne. Pierwszy to "Ustawa z dnia 22 sierpnia 1997 r. o bezpieczeństwie imprez masowych". Drugi to "Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 2 lipca 2002 r. w sprawie wymogów, jakie powinny spełniać służby porządkowe organizatora imprezy masowej w zakresie wyszkolenia i wyposażenia, oraz szczegółowych warunków i sposobów ich działania".

Osoba, która chce nas wylegitymować lub przeszukać, oprócz kurtki lub kamizelki z napisem ochrona musi posiadać w widocznym miejscu identyfikator. Art 16, pkt 2 Ustawy mówi, że powinien on "...zawierać co najmniej następujące informacje: 1) nazwę wystawcy, 2) numer identyfikacyjny i fotografię (...), 3) okres ważności, 4) pieczęć i podpis wystawcy".

W większości przypadków ochroniarzami są osoby przypadkowe. Prawdziwy ochroniarz musi ukończyć kursy (wymagane przez Ustawę), zdać egzaminy i otrzymać licencję – a to kosztuje.

Próbowaliśmy wejść zgodnie z prawem na mecz pucharowy Legia – KSZO Ostrowiec. Niestety, ochrona na Łazienkowskiej nie spełniała wymogów. Identyfikatory były pochowane pod kurtkami. Kiedy jeden z szefów kazał je wyjąć, okazało się, że są bez zdjęć. Zatem osoby te nie mogły nas przeszukać. – Gdzie jest napisane, że muszę mieć zdjęcie – pytała agresywnym tonem jedna z pań w kurtce ochrony.

Nasza interwencja poskutkowała. Na kolejnym meczu – z Kolporterem Koroną Kielce – wszyscy posiadali na wierzchu identyfikatory zgodne z Ustawą. Czy oprócz legitymacji ze zdjęciami, osoby te zdążyły również zaliczyć szkolenie i zdać egzaminy? Kandydat na ochroniarza musi m.in. przejść testy psychologiczne, poznać odpowiednie akty prawne, zapoznać się z zagrożeniami, jakie mogą wystąpić podczas meczu na stadionie. W sytuacji zagrożenia, przebierańcy nie będą wiedzieli jak działać. Co gorsza, ich zachowanie zamiast zapobiegać zadymom może je prowokować.

Legia i tak jest jednym z klubów, które starają się przestrzegać prawa. Na innych stadionach pseudoochroniarze nie mają pojęcia o przepisach. Przekonaliśmy się o tym m. in. na ostatnim meczu Legii we Wronkach. Nikt z ochrony nie miał identyfikatora, a pytani o odpowiednie przepisy, nie wiedzieli o co nam chodzi. Skoro wymaga się przestrzegania prawa od kibiców, najpierw muszą zacząć je przestrzegać służby stadionowe.

Paolo'
07-11-2005, 19:17
Poparcia ciąg dalszy:

http://img337.imageshack.us/img337/481/14ew.png (http://imageshack.us)
http://img337.imageshack.us/img337/1741/26vs.png (http://imageshack.us)
http://img337.imageshack.us/img337/4809/32qy.png (http://imageshack.us)

MTP
07-11-2005, 20:18
Odnosznie postu Rolnika
Troszke się autor pomylił.
Ochroniarz nie musi posiadac licencji a kurs na udział w ochronie imprez masowym.
Ochroniarz nie ma prawa wylegitymowac moze jedynie zatrzymać do przyjazdu polcji.
To tak jak z kanarem człowiek woli dac mu sie spisac niz czekać aż psy przyjadą.

=================================================
Ten hymn nagrywany w jakimś kościele był ?
Mi sie nie podoba,moze nie tyle słowa co podład i vokal
======================================
Z flagą to ktoś z KP dzwonił co nie oznacza że to Zygo byl wg mnie Ostrowski(pan z Amiki"..ze Was tu nie powinno być i żeby zdjać flage bo my zapłacimy kare zeby nie bylo widac że tu jesteście") :hyhy:
Działcze Amiki nie wiedzieli co zrobić obserwator PZPN który byl w konrtakcie z KP nakazal zdjecie.Jak sie skonczyło wszyscy wiedzą.Flaga została bo nic obrażliwego na niej nie było.

Łysolek
08-11-2005, 07:43

Jak komuś się nie będzie podobał, to nie jest (L)TM :hyhy:

zalatuje Rydzykiem :rotfl2:

Amen !

Odnosznie postu Rolnika
Troszke się autor pomylił.
Ochroniarz nie musi posiadac licencji a kurs na udział w ochronie imprez masowym.
Ochroniarz nie ma prawa wylegitymowac moze jedynie zatrzymać do przyjazdu polcji.
To tak jak z kanarem człowiek woli dac mu sie spisac niz czekać aż psy przyjadą.

dokładnie , posiadam coś takiego... tylko ochroniarz nie ma prawa Cię również spisać

rolnik
09-11-2005, 12:13
Klub odpowiedział Stowarzyszeniu

W dniu dzisiejszym Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa otrzymało od KP Legia odpowiedź na list otwarty z dnia 25 października. Poniżej prezentujemy jego treść:
"Intencją władz Klubu jest prowadzenie rozmów i konsultacji z Kibicami i ich przedstawicielem - Stowarzyszeniem. Warunkami jednak dalszego ich prowadzenia poprzez Stowarzyszenie jest wprowadzenie procedury uniemożliwiającej wstąpienie do Stowarzyszenia osób wobec których orzeczono kary za czyny chuligańskie na imprezach masowych - bądź przez sądy bądź przez Klub (po wprowadzeniu procedury odwoławczej z udziałem przedstawiciela kibiców) oraz wystąpienie przeciwko używaniu na stadionie raci innych niedozwolonych przez prawo środków a także czynne wspieranie działań Klubu mających wyeliminować ze stadionu osoby naruszające prawo i psujące wizerunek Kibiców i Klubu."

Jak się dowiedzieliśmy jutro za pomocą mediatora Andrzeja Strejlaua zostanie przedstawione opinii publicznej oraz Radzie Nadzorczej KP Legia stanowisko SKLW.

Tur
09-11-2005, 12:52
http://www.legialive.pl/news.php?NewsID=16391

No i ****. Teraz to chyba flagowi beda stali i trzymali je tak, żeby było je widać :zly: I teraz ma być widać 20cm flag? Ja pierdolę, oni zrobią wszystko, żeby zatruć życie kibicom. A tak poza tym to ktoś z psiarni i leśnych ludków wziął w łapę od Zygo, bo tak to zawsze było, że jest niebezpiecznie i, że jak obniża płot to wogóle koniec świata nastąpi, a teraz co? Przez takich ludzi "zwykli" Polacy wyjeżdżają z Polski i ja tego nie pochwalam, ale rozumiem, bo ******* jak żyć w jednym kraju z takimi debilami i łapówkarzami.

PS. Może flagi częściowo rozwiesić między słupami reklamowymi na koronie Żylety :hmm: sam już nie wiem gdzie mogłyby wisieć...

Woytek
09-11-2005, 13:02

No i ****. Teraz to chyba flagowi beda stali i trzymali je tak, żeby było je widać :zly:

doprawdy straszne, proponuję protest w intencji płotu. konniec świata! po kilkunastu latach obniżają płot, który został zamontowany za karę, o którego obniżenie kibice 'walczyli' z klubem przez kilka lat, ale się nie udawało.

PS. pomijam fakt tego, że stało się to akurat przypadkiem teraz, bo owszem jest to działanie specjalne, mające na celu utrudnienie w wywieszaniu szczególnie transparentów itp. ale generalnie dobrze że płot zostaje obniżony.

d.a.r.o.
09-11-2005, 13:03

No i ****. Teraz to chyba flagowi beda stali i trzymali je tak, żeby było je widać :zly: I teraz ma być widać 20cm flag? Ja pierdolę, oni zrobią wszystko, żeby zatruć życie kibicom. A tak poza tym to ktoś z psiarni i leśnych ludków wziął w łapę od Zygo, bo tak to zawsze było, że jest niebezpiecznie i, że jak obniża płot to wogóle koniec świata nastąpi, a teraz co? Przez takich ludzi "zwykli" Polacy wyjeżdżają z Polski i ja tego nie pochwalam, ale rozumiem, bo ******* jak żyć w jednym kraju z takimi debilami i łapówkarzami.

PS. Może flagi częściowo rozwiesić między słupami reklamowymi na koronie Żylety :hmm: sam już nie wiem gdzie mogłyby wisieć...

Czy Ty nie przesadzasz???

Raffi
09-11-2005, 13:40
za LegiaLive!

Stowarzyszenie odpowiada Klubowi

Zgodnie z zapowiedziami Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa odpowiedziało na wczorajsze pismo KP Legia. Poniżej prezentujemy treść oświadczenia.
"W odpowiedzi na pismo KP LEGIA WARSZAWA z dnia 8.11. b. r., pragniemy poinformować, że:
1) Statut stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa nie pozwala na przeprowadzanie procedur sprawdzających, czy osoba będąca członkiem SKLW lub pragnąca do niego wstąpić była karana za czyny chuligańskie związane z udziałem w meczach piłkarskich. Nasze Stowarzyszenie nie ma zwyczajnie uprawnień do zdobywania takich informacji. Mimo tych przeszkód, zobowiązujemy się, że od tej pory każda osoba chcąca wstąpić w nasze szeregi będzie zobligowana do złożenia oświadczenia o niekaralności za w/w czyny.
W przypadku, gdy członek SKLW dopuści się czynu chuligańskiego na meczu piłkarskim i zostanie skazany na mocy prawomocnego wyroku sądu, zostanie zawieszony w prawach członka na okres obowiązywania kary. Wychodzimy z założenia, że każdy człowiek ma prawo do naprawy swoich błędów, np. poprzez działalność na rzecz Legii w ramach SKLW po odbyciu kary. Widzimy w tym aspekcie naszej działalności resocjalizacyjną rolę Stowarzyszenia. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że nigdy nie liczyło się dla nas życie prywatne ani przeszłość Sympatyków zrzeszonych w SKLW, ale to, co każdy z nich jest w stanie zrobić dla dobra Naszego Klubu.
Informujemy również, że aktualnie w szeregach SKLW nie ma nikogo, kto byłby skazany wyrokiem sądowym za czyny chuligańskie na stadionie.

2) SKLW, posiłkując się opinią PZPN oraz sponsora tytularnego Orange Ekstraklasy, akceptuje używanie w bezpieczny sposób środków pirotechnicznych na stadionie przez osoby do tego uprawnione, potępia natomiast wszelkie działania, w których środki pirotechniczne zostają użyte w sposób niewłaściwy. Stowarzyszenie zobowiązuje się zorganizować przeszkolenie pirotechniczne dla osób odpowiedzialnych za przygotowywanie opraw.

Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa pragnie również poinformować, że zawsze było zwolennikiem i propagatorem pozytywnego dopingu na naszym stadionie. Dzięki naszym działaniom udało się kilka lat temu niemal całkowicie wyeliminować wulgaryzmy z dopingu, a nasz stadion był stawiany za wzór pozytywnego kibicowania. Taki stan rzeczy utrzymywał się jeszcze kilka miesięcy temu. W ostatnim czasie wulgarne przyśpiewki zdarzają się faktycznie częściej, ale przyczyn takiego stanu rzeczy upatrujemy w antykibicowskich działaniach KP, które u wielu Kibiców rodzą frustrację, gniew i rozgoryczenie. Stowarzyszenie potępia używanie wulgaryzmów na stadionie, niezależnie czy padają one z ust zawodnika, trenera, działacza czy zwykłego kibica.

Z poważaniem
Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa
Sekcja Sympatyków

Sahal
09-11-2005, 14:23
Bardzo dobrze. Widocznie z iti można walczyć tylko poprzez ich retorykę. Już kiedyś mówiłem o tym szkoleniu pirotechnicznym. Bardzo dobry wybieg SKLW, że wyraziło chęć objęcia nadzoru nad przeprowadzeniem tego szkolenia. To zamyka usta KP, bo wszelki sprzeciw w tej sprawie może być jawnie odebrany jako przejaw złej woli.

Tur
09-11-2005, 14:41
Bardzo dobre oświadczenie :brawo: Są propozycje pewnej ugody, a co najważniejsze nie godzące w kibiców. Zarząd nie może teraz zarzucić czegoś Stowarzyszeniu bo to był akt złej woli. Jedno z lepszych, jeśli nie najlepsze oświadczenie SKLW w całej tej wojnie. Jeszcze raz :brawo:

Kejmi
09-11-2005, 14:52
:brawo: dla Stowarzyszenia... mamy coraz większe szanse na wygranie.
Tylko ze zarząd bedzie się starał napewno coś wymyśleć jeszcze i znaleźć coś niepasującego im w tym oświadczeniu :hmm:

arczi
09-11-2005, 15:17
Z calym szacunkiem Woytek i Raffi, ale decyzja o obnizeniu plotu zabolala mnie troche jakby mocniej. I mimo najszczerszych checi nie doszukalem sie w tym dzialaniu jakiegokolwiek pozytywu. W czym wam ten plot w ogole przeszkadzal? Bo nie bardzo rozumiem.
O konsekwencjach jego usuniecia nie bede nawet pisal, bo sa chyba oczywiste dla kazdego.

Raffi
09-11-2005, 15:35
hmm, ja byłem zwolennikiem obniżenia płotu , gdzieś tak do 2.50-2.70, żeby widać było flagi. Ale generalnie temat nie był nowy przecież
http://www.legia.info/img_news/inne/plot/tn_IMG_0369.JPG
Jutro cięcie wsporników

Sahal
09-11-2005, 15:35
Podejrzewam, że niedługo posypią się kolejne zakazy. Flagi można przecież powiesić na reklamach na górze, o co na 100% przyczepi się ochrona na polecenie Stefana, a potem zgodnie z teorią naczyń połączonych nastąpi reakcja ze strony kibiców. Wtedy z czystym sumieniem zygo oświadczy, że walczy z chuligaństwem, a tak naprawdę "jaki koń jest, każdy widzi"... :zly:

ems
09-11-2005, 15:36
moze jednak wymienisz te konsekwencje, bo ja np pozostaje na nie slepym :P

ems
09-11-2005, 15:39
jezeli chodzi o prowokacje ochrony - a niech sobie prowokuja. wtedy z przyjemnoscia przejde sie na mecz.

Pan Artysta
09-11-2005, 15:45
te kikuty rozumiem zostają :kurde: :kurde: :kurde:

no to ładnie las kikutów :hyhy:

Raffi
09-11-2005, 15:55
Zostają.Do jutra.

Łysolek
09-11-2005, 15:58
:zdziwiony:

Łysolek
09-11-2005, 15:58
te kikuty rozumiem zostają :kurde: :kurde: :kurde:

no to ładnie las kikutów :hyhy:
nie Ciulku :roll:

Woytek
09-11-2005, 16:30
W czym wam ten plot w ogole przeszkadzal?

mi nie przeszkadzał, bo gdyby przeszkadzałto siedziałbym przedkrytej.
natomiast nie mam nic przeciwko likwidowaniu zasieków zza których oglądaliśmy mecze przez pare ładnych lat.

O konsekwencjach jego usuniecia nie bede nawet pisal, bo sa chyba oczywiste dla kazdego.

a o jakie konsekwencje chodzi? chuligańskie czy ultrasowskie?
pierwszych sie nie obawiam. fakt, że nie da się zrobić 3 metrowego hasła...
ale machać flagami, wyciągać sektorówki, układać kartoniki/folie, czy odpalać race (o ile nasz prezes pozwoli ) będzie można. więcej - będą nawet lepiej widoczne.

rolnik
09-11-2005, 16:40
A co z wieszniem flag? reklamy sprzed płutu będą zdjęte?

Paolo'
09-11-2005, 16:49
Jeśli chodzi o okazjonalne wyższe transparenty, których teraz nie da rady powiesić na płocie, można zastosować metodę z balonikami napełnionymi helem, na których podwieszony jest materiał, umocowany dodatkowo u dołu, żeby nie odfrunął. Tylko, że później trzeba chyba te baloniki zestrzeliwywać z procy ;)

Przykład ze stadionu Schalke:

http://img81.imageshack.us/img81/8158/schalke8kt.jpg (http://imageshack.us)

i jeszcze jeden przykład użycia tego patentu w nieco inny sposób:

http://img81.imageshack.us/img81/5583/lazio81wd.jpg (http://imageshack.us)

Tur
09-11-2005, 16:54
Fajny patent z tymi balonami. Już widzę japę Zygo jak taki trans wisi na balonach :zlosliwy:

arczi
09-11-2005, 17:03
a o jakie konsekwencje chodzi? chuligańskie czy ultrasowskie?
pierwszych sie nie obawiam. fakt, że nie da się zrobić 3 metrowego hasła...
ale machać flagami, wyciągać sektorówki, układać kartoniki/folie, czy odpalać race (o ile nasz prezes pozwoli ) będzie można. więcej - będą nawet lepiej widoczne.

Tak jak i flagi na plocie.
Nastepny etap to podzial Zylety. Czy w zwiazku z tym, ze na skrajne sektory bilety maja kosztowac 10 zl tez powiecie, ze nie jest zle, przeciez chcielismy obnizki cen biletow?
Woytek bez jaj.
Jakie kartony? jakie folie? Jakie ultras?
Pomijajac fakt, ze po raz kolejny po dupie dostaja przede wszystkim ultrasi, to ten "gest" odbieram jako enty juz gwozdz do trumny zorganizowanego ruchu kibicowskiego na Legii i nikt mi nie wmowi ze nie mam racji.

MTP
09-11-2005, 17:31
Wg mnie kiedy jeszcze nikt nie wpadl na pomysl 3 metrowych transów to płot przeszkadzal.Jak Cf zrobili z niego pozytek wiele osób odpuścilo.Fakt jest taki obniżaja płot dla tych co wola piłke oglądac a nie tył transparentów(a te przecież wisiały zawsze krótko).Jak dla mnie jeśli już go musieli obniżyc do tak jak Rafii mówił 2,5-2,7 m

Crammer
09-11-2005, 17:36
a nie da sie tak? moze przez te 3-4 minuty nic by sie nie stalo jakby reklamy byly zasloniete?
http://archiwum.legialive.pl/photos05/05wisla2_f308.jpg

Woytek
09-11-2005, 17:37
arczi, przecież napisałem że obniżenie płotu TERAZ to działanie celowe, które ma spowodować to, co napisałeś powyżej. doskonale to rozumiem i wiem o co chodzi. mimo to, samo "obniżenie płotu" jest dla mnie jak najbardziej dobrym pomysłem.

co do dzielenia żylety na sektory - jestem zdecydowanie przeciwny. z trzech powodów:
- z tego co wiem nigdy na żylecie nie było podziału cenowego
- jak chcą zrobić tańsze bilety za 10 zł, to na początek niech rozpoczną od łuku, który świeci pustkami.
- wystarczy dla wszystkich obniżyć na 25 zł i nie sądze aby ktokolwiek miał pretensje o taką cenę, a zarobek nie będzie mniejszy

Woytek
09-11-2005, 17:43
Wg mnie kiedy jeszcze nikt nie wpadl na pomysl 3 metrowych transów to płot przeszkadzal.Jak Cf zrobili z niego pozytek wiele osób odpuścilo.

oo.. o to właśnie chodzi. to jedyny powód dla którego płot mogłby zostać. a to jak ważny to powód? pewnie dla każdego w innym stopniu.

Jak dla mnie jeśli już go musieli obniżyc do tak jak Rafii mówił 2,5-2,7 m

nie bardzo mogli. nasz płot składa się z konstrukcji, które się rozmontowuje... akurat wysokość pierwszego "modułu" to 2,2. musieliby wszystko rozmontować i zrobić nowy.

a nie da sie tak? moze przez te 3-4 minuty nic by sie nie stalo jakby reklamy byly zasloniete?

za zasłanianie reklam klub czepiał sie od zawsze;)

arczi
09-11-2005, 17:44
arczi, przecież napisałem że obniżenie płotu TERAZ to działanie celowe, które ma spowodować to, co napisałeś powyżej. doskonale to rozumiem i wiem o co chodzi. mimo to, samo "obniżenie płotu" jest dla mnie jak najbardziej dobrym pomysłem.

Ale widzisz. Mi wlasnie chodzi o to, ze nie umiem znalezc consensusu pomiedzy pierwsza, a druga czescia twojej wypowiedzi. Za cholere nie potrafie postawic miedzy nimi znaku rownosci. Albo albo..

d.a.r.o.
09-11-2005, 17:46
Nastepny etap to podzial Zylety. Czy w zwiazku z tym, ze na skrajne sektory bilety maja kosztowac 10 zl tez powiecie, ze nie jest zle, przeciez chcielismy obnizki cen biletow?
Woytek bez jaj.
Pomijajac fakt, ze po raz kolejny po dupie dostaja przede wszystkim ultrasi, to ten "gest" odbieram jako enty juz gwozdz do trumny zorganizowanego ruchu kibicowskiego na Legii i nikt mi nie wmowi ze nie mam racji.

Arczi powiem szczerze nie za bardzo Cię rozumiem. Proszę o wyjasnienie bo nie wiem co obniżenie płotu ma wspólnego z gwoździem do trumny zorganizowanego ruchu kibicowskiego? Co do podziału Żylety, to czy Ty nie przesadzasz? Niby jaki to będzie podział? Tylko nie pisz że na biedniejszych i bogatych bo dla mnie to żadne wytłumaczenie.

Crammer
09-11-2005, 17:50

czyli zostaja tylko balony :[

Tur
09-11-2005, 18:08
Woytek bez jaj.

Arczi powiem szczerze nie za bardzo Cię rozumiem. Proszę o wyjasnienie bo nie wiem co obniżenie płotu ma wspólnego z gwoździem do trumny zorganizowanego ruchu kibicowskiego? Co do podziału Żylety, to czy Ty nie przesadzasz? Niby jaki to będzie podział? Tylko nie pisz że na biedniejszych i bogatych bo dla mnie to żadne wytłumaczenie.

Chodzi o to że jak powiedzmy na A bilety będą po 15zł a na G po 25 to kupując bilet na dany sektor nie będziesz mógł, w mniemaniu Zygo, zmienić go na np.G. Tym sposobem doping siada, bo osoby zaangażowane w doping na maksa nie będą mogły przejść na G, jeśli nie będą miały na G biletu, a może tak być, że te bilety wykupią ludzie, którzy w ten doping się nie angażują. W takim wypadku ludzie, którzy naprawdę dopingują będą rozrzuceni po całej trybunie i doping leży, bo, żeby był na dobrym poziomie ludzie śpiewający muszą być maksymalnie skoncentrowani w jednym miejscu, a takim do tej pory była właściwa Żyleta, czyli sektor G.

pijak
09-11-2005, 18:10
Woytek bez jaj.

a rozwiąż takie równanie:
mało lat + mało PLN + duże serduszko do śpiewu = gdzie jest to centrum trybuny prowadzące doping :>

L. Mo BeMoWo
09-11-2005, 18:16

czyli zostaja tylko balony :[

Jak trans na balonach zasłoni reklamy, to i balony nic nie dadzą, bo się prezes zdenerwuje :ucieka:

Jeśli chodzi o podział Żylety, to dla mnie jest to jeden z najgorszych pomysłów Zygi i spółki w ich dotychczasowej "karierze" na Legii. Bo do tych "stref" trzeba też doliczyć nakaz siadania na miejscu wyznaczonym na bilecie, zakaz opuszczania tego miejsca w czasie meczu itp. Poza tym to chyba oznacza przeniesienie się głównej części młynu z G na boki (kiedyś to musi chyba nastąpić, ale miałem nadzieję, że dopiero na nowym stadionie - chyba - wylądujemy za bramką). A na G usiądą sobie Ci troszkę bogatsi, co chcą widowisko obejrzeć (jednak wielu osobom z Żylety robi różnicę 10 i 25 zł). Bo do tej pory na E, G i I siedzieli Ci, którym zależało, więc przychodzili kilka godzin przed meczem. Teraz będzie decydowało to, ile masz w portfelu. Ja dziękuję za taki "gest" prezesa.

arczi
09-11-2005, 18:22
Arczi powiem szczerze nie za bardzo Cię rozumiem. Proszę o wyjasnienie bo nie wiem co obniżenie płotu ma wspólnego z gwoździem do trumny zorganizowanego ruchu kibicowskiego?

Krotko.
Mowie jak widze to wszystko z perspektywy ultrasa. Walka iti z "chuliganami " uderza najbardziej nie w samych owych chuliganow, co powinno byc w sumie faktem oczywistym, lecz niestety przede wszystkim w nas.. ultrasow, oraz reszty tych najbardziej fanatycznych. Co za tym wiec idzie nalezy ten atak odbierac, jako jawna probe zlikwidowania najbardziej aktywnych i zorganizowanych kibicow na stadionie.
Czy z czyms sie nie zgadzasz?

Co do podziału Żylety, to czy Ty nie przesadzasz? Niby jaki to będzie podział? Tylko nie pisz że na biedniejszych i bogatych bo dla mnie to żadne wytłumaczenie.

Czy ja nie przesadzam?
Powinienes chyba skierowac to pytanie do prezesa klubu, ktoremu kibicujesz.
Uwazasz, ze po wprowadzeniu w zycie tego szalonego pomyslu Zygo, ruch kibicowski na Zylecie dalej bedzie funkcjonowal w niezmienionej formie tak jak dotychczas?
Niepoprawny optymizm czy brak wyobrazni?

ems
09-11-2005, 18:23
transparenty ? na reklamach nad zyleta. ochrona sie bedzie czepiac ? niech spierdalaja.
to ze flagi beda zasloniete to chyba jedyny powazny problem. jak kiedys jacys ultrasi wroca na Zyletke zeby ultrasowac, to mysle ze nie bedzie problemu z wniesieniem kijkow pcv i "przedluzeniu" plotu w sposob sztuczny, a okazjonalny.

ems
09-11-2005, 18:25
Co do podziału Żylety, to czy Ty nie przesadzasz? Niby jaki to będzie podział? Tylko nie pisz że na biedniejszych i bogatych bo dla mnie to żadne wytłumaczenie

przede wszystkim zniknie sektor G, ktory od 30 lat byl centrem ruchu kibicowskiego. egzekwowanie siadania na wlasnych miejsach tez nic dobrego nie zrobi. tu sie akurat z arczim zgadzam. ale obnizenie plotu - blagam... nie walczmy ze wszystkim co oni robia, bo sie pogubimy w tej walce.

Markotny
09-11-2005, 18:49
Dla mnie nie ma opcji aby oni to upilnowali, musiało by na schodach być strasznie duuuuuuuużo ochroniarzy, albo gorsza opcja - wybudują nam płoty :/

Przeniesienie młynu z Żylety sobie nie wyobrażam. Tutaj od kilkudziesieciu lat tkwi całe serce Legii, bynajmniej nie tej Zygowej... i bedzie nadal bić mimo przeciwności losu.

Taką mam nadzieje...

Niko
09-11-2005, 19:32
Prosta sprawa - przenieść młyn na Krytą. ABCD,górna dolna pełna rozwydrzonych mord :) Co wtedy prezes zrobi? Dach zdemonuje?

A jak rykniemy spod dachu to wszystkie popcorny przejdą na Otwartą,bo tam spokojniej i cieszej. :hyhy:

Kejmi
09-11-2005, 19:59
tak albo sie przenismy na loże honorową...;] :kurde:

MTP
09-11-2005, 20:06
Prosta sprawa - przenieść młyn na Krytą. ABCD,górna dolna pełna rozwydrzonych mord :) Co wtedy prezes zrobi? Dach zdemonuje?

A jak rykniemy spod dachu to wszystkie popcorny przejdą na Otwartą,bo tam spokojniej i cieszej. :hyhy:
Jak zafundujesz wszystkim bilety najtańszy 55 zł. to moze przejda

Zgadzam sie z emsem Żyleta sektor G od nazwsze był dla tych najbardziej żywiołowych(Zygo szalikowcu nie dopuścili Cie nań wiec sie mścisz?)

buba(L)a
09-11-2005, 20:18
obnizenie plotu ma po pierwsze i najwazniejsze ulatwic inwigilowanie kibicow. jest to scisle zwiazane z podzialem Zylety. bo jezeli kupisz bilet za 10 czy 15zl a usiadziesz na G gdzie bilet bedzie zalozmy kosztowal 25zl to dostaniesz zakaz za nie przestrzeganie regulaminu.ogolnie po wprowadzeniu tych wszystkich zmian posypia sie zakazy :roll: powod? chocazby ochrona,ktorej nikt przeciez nie zamierza sluchac.dla mnie samo obnizenie plotu to problem trzeciorzedny, bo na razie to jaki by ten plot nie byl, to mnie to pierd*li, i tak stoimy pod torwarem. wiekszym problemem bedzie coraz to powiekszajacy sie podzial miedzy kibicami. zarzad to sobie dobrze wykminil.dziel i rzadz.jednak mam nadzieje ze bedziemy solidarni do konca.
pzdr

Bartek_(L)
09-11-2005, 20:56
Wg mnie obniżenie płotu i zróżnicowanie cen na Żylecie to działania że tak powiem "z tej samej parafii". Obniżenie płotu ma na celu:
-łatwiejszą inwigilację kibiców
-zasłonięcie flag
-przyciągnięcie na Żyletę ludzi chcących przede wszystkim oglądać mecz

Zróżnicowanie cen na Żyletę ma na celu:
-rozproszenie fanatyków i szalikowców po całej trybunie (nie będzie można zmieniać miejsca)

Reasumując Zygo chce zniszyć środowisko kibicowskie na Legii, dąży do podzielenia i skłócenia nas. Z tego również powodu oczernia kibiców, nazywa nas chuliganami i bandytami. Czyni to po to już nikt nie sprzeciwiał się polityce ITI uczynienia z Legii maszynki do zarabiania pieniędzy, jednocześnie nie szanując tradycji i historii Naszego Klubu.

(L)ukasz
09-11-2005, 21:17
A mi się zdaje ze po prostu Walter gada swoje farmazony, typowe dla ligi Anglieskiej. Tylko jest jedna, ale znaczaca różnica. - oni mają 3/4 stadionów tzw. pikników, aa stadiony maja po 60 tys. Zaś my mamy 13 tys w polotach i prezesa który zamiast cieszyć sie z kibiców, to chce ewidentnej publiki z "multikina". To jest jedyny powód dla którego ja się oboawiam tych wszystkich "reform" Zygi

kiubz
09-11-2005, 21:53
Fajny patent z tymi balonami. Już widzę japę Zygo jak taki trans wisi na balonach :zlosliwy:

a ja widze mine zygo jak na najblizszym meczu (nad lukiem) niepokorni kibice z pod Torwaru na balonikach wywieszaja transparent o tresci: Zygo frajerze nam Legii nikt nie odbierze!!! C+ pokazuje, wszysycy z Krytej widza ...i co? łyso!

Fizi
09-11-2005, 21:57
proponuję zeppelina :/

kiubz
09-11-2005, 21:57
chcialbym dodac jak sytuacja wyglada np na meczach kadry: jak kupowalem bilet to dostalem na Zylete miejsce numerowane... na samym meczu nawet typowe popkorny bedace pierwszy raz na meczu sie nie dziwily ze kazdy siada gdzie chce i nikt miejsc nie przestrzega, wiec jakakolwiek proba podzialu Zylety nie wyjdzie i wyjsc nie moze

Fizi
09-11-2005, 21:59
może

zuz
09-11-2005, 22:00
chcialbym dodac jak sytuacja wyglada np na meczach kadry: jak kupowalem bilet to dostalem na Zylete miejsce numerowane... na samym meczu nawet typowe popkorny bedace pierwszy raz na meczu sie nie dziwily ze kazdy siada gdzie chce i nikt miejsc nie przestrzega, wiec jakakolwiek proba podzialu Zylety nie wyjdzie i wyjsc nie moze
nie zgodze sie z tobą.
na reprezentacji własnie wiekszosc szukała miejsc, jeszcze sie dopytywali gdzie jest jaki sektor.

Kejmi
09-11-2005, 22:08
kiubz i tu chyba nie masz racji.
Nawet gdyby dalej "Żyleta" rządziła si eswoimi prawami po wprowadzeniu tych reform to odbiloby się to znacznie na frekwencji poniewaz jakby zostały juz wszytki bilety na miejsca "gorsze" wykupione to nik by drozyszych biletów nie kupował wiedzac ze zasiadzie na gorszym miejscu niz ma na bilecie. Przez to frekwencja na Żylecie moze spasc nawet i o polowe co odbije sei na atrakcyjnosci opraw. A wiięc ten punkt tak czy siak najbardziej uderza w ultras. :wsciekly:

daimler
09-11-2005, 22:13
to mysle ze nie bedzie problemu z wniesieniem kijkow pcv i "przedluzeniu" plotu w sposob sztuczny, a okazjonalny.

Ems nie bedzie trzeba. oni ten plot obniza tak ja zrobili to na luku - zdejma kraty, ale te pionowe przesla 4 i pol metrowe pozostana. bo latwiej pozniej dokrecic kraty, niz dospawac nowe przesla. Na luku tak jest od dawna, teraz bedzie tu. nei wierze ze odetna przesla. wiec na upartego 3-metrowe transy da sie zrobic, tylko od gory beda musialy byc podszyte mocna linka, ktora da sie naciagnac na przesla tak, zeby trans byl naprezony.

Nie tragizuj Arczi - my jestemy POLAKAMI - mistrzami w obchodzeniu wszystkigo co sie da 8)

Fizi
09-11-2005, 22:15
Daimos - no niezupełnie - Raffi pisał, że przęsła mają być cięte

daimler
09-11-2005, 22:19
No to przyznam ze jestem zaskoczony. Po prostu logiczne sie wydawalo, ze skoro nei zrobili tego na luku, to "u nas" tym bardziej.... na szczescie to co pisal ems - klub wyszedl na przeciw nam i zamontowal te reklamy nad trybuna 8)

Powiem tak - jak wroca czasy, ze bedzie sens robic takie transy, to i sposob ich eksponowania sie znajdzie....

buba(L)a
09-11-2005, 22:35
Powiem tak - jak wroca czasy, ze bedzie sens robic takie transy, to i sposob ich eksponowania sie znajdzie....

zgadzam sie, tak samo bedzie z miejscowkami. mimo ze niby sprawa jest niby patowa, to na stowke uzadzimy jakas "spontaniczna akcje" 8)
swoja droga to bardzo dobra postawa SKLW.
pzdr

d.a.r.o.
09-11-2005, 23:30
Arczi powiem szczerze nie za bardzo Cię rozumiem. Proszę o wyjasnienie bo nie wiem co obniżenie płotu ma wspólnego z gwoździem do trumny zorganizowanego ruchu kibicowskiego?

Krotko.
Mowie jak widze to wszystko z perspektywy ultrasa. Walka iti z "chuliganami " uderza najbardziej nie w samych owych chuliganow, co powinno byc w sumie faktem oczywistym, lecz niestety przede wszystkim w nas.. ultrasow, oraz reszty tych najbardziej fanatycznych. Co za tym wiec idzie nalezy ten atak odbierac, jako jawna probe zlikwidowania najbardziej aktywnych i zorganizowanych kibicow na stadionie.
Czy z czyms sie nie zgadzasz?

Co do podziału Żylety, to czy Ty nie przesadzasz? Niby jaki to będzie podział? Tylko nie pisz że na biedniejszych i bogatych bo dla mnie to żadne wytłumaczenie.

Czy ja nie przesadzam?
Powinienes chyba skierowac to pytanie do prezesa klubu, ktoremu kibicujesz.
Uwazasz, ze po wprowadzeniu w zycie tego szalonego pomyslu Zygo, ruch kibicowski na Zylecie dalej bedzie funkcjonowal w niezmienionej formie tak jak dotychczas?
Niepoprawny optymizm czy brak wyobrazni?

Z pierwszą cześcią Twojej odpowiedzi zgadzam się w 100%. Nie rozumiem tylko co obniżenie płotu ma wspólnego z niszczeniem ruchu kibicowskiego i własnie o to pytałem.

Co do Zylety i zróżnicowania tam cen to może poprostu nie panikujmy. Wiem, że osoby organizujące oprawy muszą się przemieszczać po sektorze ale może byłaby możliwość ustalenie,że dana grupa ludzi dla celów oprawy ma prawo się przemieszczać, myśle że jesli obie strony juz by usiadły do rozmów to taka sprawę być może udało by sie załatwić. Jeśli chodzi o doping to myśle że jeżeli kogos teraz stac na 35 zł na Żylete to tak samo będzie go stać po zmianie cen bo przecież cena na sektory centralne nie ulegnie podwyższeniu tylko pozostanie bez zmian. Dla osob zasiadających na G przciez nic się nie zmieni. Oczywiście istnieje możliwość podkupienia biletów G przez osoby, które nie mają pojęcia o dopingu, ale czy teraz nie zdarza sie tak, że trafia się grupa osób która zjawia się prawie wraz z otwarciem bram stadionu, zajmuje miejsca na centralnych sektorach i nie raczy prowadzic dopingu? Sam wiesz, że sie zdarza.
Tak więc może nie będzie tak źle. Nie dajmy się zwariować

d.a.r.o.
09-11-2005, 23:38
a rozwiąż takie równanie:
mało lat + mało PLN + duże serduszko do śpiewu = gdzie jest to centrum trybuny prowadzące doping

Niestety w Twoim równaniu lewa strona nie równa się prawej :prawi: ponieważ własnie w centrum trybuny będzie najdrożej więc: mało lat + mało PLN = skrajne sektory Odkrytej

kibic_(L)
09-11-2005, 23:57
Nawet gdyby dalej "Żyleta" rządziła si eswoimi prawami po wprowadzeniu tych reform to odbiloby się to znacznie na frekwencji poniewaz jakby zostały juz wszytki bilety na miejsca "gorsze" wykupione to nik by drozyszych biletów nie kupował wiedzac ze zasiadzie na gorszym miejscu niz ma na bilecie. :wsciekly:

Ja w walce o miejsca odpadam :)
Od ładnych kilku lat oglądam meczyki z II sektoru od Łazienkowskiej, bo mi tam najbardziej odpowiada i nie wydaje mi się, żeby było to miejsce gorsze od innych na Ł3 :)
Spokojnie Panowie :)

Sahal
10-11-2005, 00:38
Nawet gdyby dalej "Żyleta" rządziła si eswoimi prawami po wprowadzeniu tych reform to odbiloby się to znacznie na frekwencji poniewaz jakby zostały juz wszytki bilety na miejsca "gorsze" wykupione to nik by drozyszych biletów nie kupował wiedzac ze zasiadzie na gorszym miejscu niz ma na bilecie. :wsciekly:

Ja w walce o miejsca odpadam :)
Od ładnych kilku lat oglądam meczyki z II sektoru od Łazienkowskiej, bo mi tam najbardziej odpowiada i nie wydaje mi się, żeby było to miejsce gorsze od innych na Ł3 :)
Spokojnie Panowie :)

To musieliśmy się tam kilka razy widzieć. Od jakichś 3 rund przeniosłem się na drugą stronę, bliżej sektora gości, ale sporo czasu łaziłem ze znajomymi na L. To Ty jesteś z tej komentującej ekipy z góry sektora? :hyhy:

A w temacie... dla mnie też ten problem z miejscami nie ma wiekszego znaczenia. Może poza tym, że rzeczywiście mniej ludzi śpiewa na skrajnych sektorach, ale nie każdy ma tyle czasu, co kiedyś, żeby wbijać się na 1,5h-2h przed meczem. Mimo to czasami jak mam ciśnienie na doping (a lubie słyszeć za sobą niosący się głos, bo to bardziej mobilizuje do dopingu), to wbijam się na G. Raczej ze złapaniem pojedynczych miejsc nigdy nie było problemu.

Dla mnie problem istnieje tylko jeden. Nie zamierzam na pewno oglądać meczu z dala od znajomych, a znając problemy z systemem sprzedaży, różnie to być może.

Herman
10-11-2005, 12:35
e przesadzacie.
ze transow nie bedzie mozna robic ?
kiedys nikt nie robil wielkich transow na plot i ultras jakos sie mieli.

bez przesady

natomiast podział na sektory to bzdura

Pan Artysta
10-11-2005, 12:38
bieganki po flagi się zacznął :chytry:

ems
10-11-2005, 12:56
:zlosliwy:

daimler
10-11-2005, 13:04
A na sektorze dla gosci tez obniza? :chytry:

8)

Pan Artysta
10-11-2005, 13:24

8)

może nie :chytry: i tu 1:0 dla nas :hyhy:

daimler
10-11-2005, 13:33

8)

eeeeeeeeeeeee...?

nie rozumiem.... :hmm:

Sahal
10-11-2005, 14:04

8)

Może rozkręcą i prowizorycznie zostawią? :chytry:

_Bart
10-11-2005, 14:19
ejj i teraz te 300 rac w pucharach,... czaicie... nie bedzie trza w gore rzucac tylko odrazu przed siebie.... moge sie zalozyc ze niektore beda ladowaly w poblizu lawek rezerwowych...

dla mnie obnizenie plotu to mistrzostwo swiata :brawo:

daimler
10-11-2005, 14:33
Patrze na te foty i.... jakos tak dziwnie bedzie....
Od kiedy pamietam byly 4 metry, a teraz.... to juz nie to samo :placze:

8)

Pan Artysta
10-11-2005, 14:41
Patrze na te foty i.... jakos tak dziwnie bedzie....
Od kiedy pamietam byly 4 metry, a teraz.... to juz nie to samo :placze:
8)

ja mam powrót do przeszłości :hyhy:

d.a.r.o.
10-11-2005, 15:02
Wysoki płot został zainstalowany chyba w 95 roku po zadymie podczas finału Pucharu Polski z GKS ( może się myle). Na początku każdy narzekał na ten płot, ale widze że przez 10 lat niektórzy juz sie do niego mocno przyzwyczaili. Wydaje mi się że do tego mniejszego też sie przyzwyczaimy, wkońcu to tylko płot :hyhy: :hyhy:

Fizi
10-11-2005, 15:18
płotek, płoteczek nasz malusi :hyhy:

żyła
10-11-2005, 15:26
jedynym meczem jaki w życiu widziałem, czy to na żywo, czy z nagrania, na którym nie było wysokiego płotu to pożegnanie Deyny.

obecny wygląd żylety to dla mnie kosmos :ucieka:

Pan Artysta
10-11-2005, 15:30
jedynym meczem jaki w życiu widziałem, czy to na żywo, czy z nagrania, na którym nie było wysokiego płotu to pożegnanie Deyny.

:hmm:

Podróżnik
10-11-2005, 15:42
Wysoki płot został zainstalowany chyba w 95 roku po zadymie podczas finału Pucharu Polski z GKS ( może się myle). Na początku każdy narzekał na ten płot, ale widze że przez 10 lat niektórzy juz sie do niego mocno przyzwyczaili. Wydaje mi się że do tego mniejszego też sie przyzwyczaimy, wkońcu to tylko płot :hyhy: :hyhy:
Drobne sprostowanie wysoki płot został zamontowany troche pózniej przed mecze ćwiercfinałowym w Lidze Mistrzów z Panathinaikosem
P.S
Jak juz wspomnieliściwe sa plusy i minusy plus to taki że jak zdobędziemy kiedyś Mistrzostwo to łatwiej mi będzie go przeskoczyć bo do najmłodszych juz się nie zaliczam a i sprawnośc fizyczna pozostawia wiele do zyczenia :oczko:

d.a.r.o.
10-11-2005, 15:55
Drobne sprostowanie wysoki płot został zamontowany troche pózniej przed mecze ćwiercfinałowym w Lidze Mistrzów z Panathinaikosem

Masz racje przecież w rozgrywkach grupowych LM płot był niski. Kolejność wydarzeń mi sie pomyliła. :hyhy: No ale w sumie rzeczywiście było to po zadymie na finale PP tyle że jakies 8 miesięcy po tym :hyhy:

Fizi
10-11-2005, 17:53
w ,,Polityce,, ukazał się wtedy wielki artykuł pod tytułem ,,Planeta małp,, :hyhy:

Kejmi
11-11-2005, 11:35
jak zdobędziemy kiedyś Mistrzostwo to łatwiej mi będzie go przeskoczyć bo do najmłodszych juz się nie zaliczam a i sprawnośc fizyczna pozostawia wiele do zyczenia oczko

Tak tylko że ten plus może nie byc użytyj ak będziemy zdobywali majstra przy pustych trybunach...:>? :cicho:

Herman
11-11-2005, 15:12

nie no jak zobaczylem zdjecia , to nie wiedziałem co to wogle za stadion.

ogarnijcie sie, robicie z tego jakis cyrk.

Norbas
11-11-2005, 15:34
przede wszystkim zniknie sektor G, ktory od 30 lat byl centrem ruchu kibicowskiego

chyba się coś koledze emsowi pozajączkowało :)
a młyn pod zakolem pamiętasz?
nie było to 30 lat temu bo wtedy jeszcze na Legii nie bywałem :)
pozdro

Aureliusz
11-11-2005, 15:44
przede wszystkim zniknie sektor G, ktory od 30 lat byl centrem ruchu kibicowskiego

chyba się coś koledze emsowi pozajączkowało :)
a młyn pod zakolem pamiętasz?
nie było to 30 lat temu bo wtedy jeszcze na Legii nie bywałem :)
pozdro

:nie: :zly:

Norbas
11-11-2005, 15:52
wiedziałem że zajączek się przyp... :oczko:

Nazgul
11-11-2005, 16:11
do Nazgula - gadasz głupoty :zly: ,Żyleta to historia a nie jakiś tam sektor-a gadasz o tym jak o czymś co nigdy nie istniało :zly: i nie miało wpływu na historie Legii

Zgoda że istniało, ale wpływu na historię Legii nie widzę. Sama Żyleta to historia? Tak, taka sama jak i inne obiekty na posesji przy Łazienkowskiej 3 - a wymiany dachu na krytej czy zmiany cennika na tej trybunie nikt specjalnie nie kontestował :)
Wydarzenia obecne też za jakiś czas będą historią Legii :)

Fizi
11-11-2005, 16:13
umycia krzesełek na zylecie też nikt by raczej nie kontestował - chyba nie o to chodzi Nazgul

Nazgul
11-11-2005, 16:17
umycia krzesełek na zylecie też nikt by raczej nie kontestował - chyba nie o to chodzi Nazgul

A ich likwidacji i pozostawienia samych betonowych stopni?

Fizi
11-11-2005, 16:32
mi by to nie przeszkadzało :)

Nazgul
11-11-2005, 16:38
mi by to nie przeszkadzało :)

No właśnie. Większości by nie przeszkadzało jak sądzę. Tyle że przepisy UEFA nie dopuszczają już na stadionach miejsc stojących. Stąd są krzesełka. A skoro one są, to należy spodziewać się nakazu siedzenia niebawem (jak dotąd wszyscy na nich stali - jest sens mycia?). Ja wiem że tradycja Żylety jest inna, ale słynna (zapomniałem nazwy) trybuna Liverpoolu z betonowymi tarasami stojącymi też zostala swego czasu ukrzesełkowana i wszyscy tam siedzą. Bo muszą... U nas będzie tak samo. Będą wymyte krzesełka, poduszeczki pod dupę w barwach klubowych etc...

Fizi
11-11-2005, 16:54
(jak dotąd wszyscy na nich stali - jest sens mycia?)

a jest sens siedzenia ? :ucieka:

Nazgul
11-11-2005, 17:04

Jest - są nim krzesełka :)
Na betonowym stopniu bym nie siedział - wilka można dostać :D

BTW to może być sens obniżenia płotu - klienci płacący za miejsca siedzące w niższej części trybuny otwartej mieliby utrudniony lub całkowicie zasłonięty widok na boisko...

Fizi
11-11-2005, 17:24

BTW to może być sens obniżenia płotu - klienci płacący za miejsca siedzące w niższej części trybuny otwartej mieliby utrudniony lub całkowicie zasłonięty widok na boisko...

co do krzesełek - nie mam zwyczaju siadania w syfie - jak ktos chce żebym usiał, to niech mi da czyste krzesło - jak mi podsuwa wycieraczkę , to nie będę na niej siadał , tylko bede na niej stał - jak zaprosisz kogois do domu i powiesz mu żeby sobie usuiadł na krześle, które stało od paru lat na podwórzu i nikt go nie czyścił, to albo nie usiądzie i pomysli żeś cham i ćwok, albo też nie usiądzie i Ci to powie -
dyskusja sprowadza się do kwestii kultury - jak Zygo lubi siadać dupą w piachu to niech to robi - mi matka wpajała od małego, że jak idę do piaskownicy to mam w niej grzebac łopatką, a nie wycierać w niej dupę - może on był wychowany inaczej, ale to juz jego problem a nie mówj

co do obnizenia płotu - kwetia widoczności to rozsądny argument i trudno z nim polemizować , chociaż przy odrobinie dobrej woli, moznaby przecież albo obnizyc reklamy, alboi podniesc płot do takiej wysokosci, żeby mozna było na nim wieszać płótna a na najniższe rzedy biletów nie sprzedawać, skoro nie nadają się one do ogladania tego co sie dzieje na murawie - wystarczy chcieć porozumienia i byc zdolnym do maleńkiego gestu

Nazgul
11-11-2005, 18:46
Zaczarowany krąg... Nie siada się, bo brudne. Brudne, bo się na nich stoi a nie siada. Nie myje się, bo po co skoro nikt nie siada...

W garnku dziura miły Romku... :D

Pan Artysta
11-11-2005, 19:13

jak to by było gdybym chodził :brawo: :hyhy:

8)

yusta
11-11-2005, 19:31
Zaczarowany krąg... Nie siada się, bo brudne. Brudne, bo się na nich stoi a nie siada. Nie myje się, bo po co skoro nikt nie siada...

W garnku dziura miły Romku... :D

***** mać, na Krytej się siada i krzesełka są upierdolone jak siemasz.
To jak z tym myciem?

:roll:

Fizi
11-11-2005, 19:47
no po co myć jak te chamy , yyyy wróć , klienty, same przyjdą i własnymi gaciami wytrą ?

Nazgul
11-11-2005, 20:25
no po co myć jak te chamy , yyyy wróć , klienty, same przyjdą i własnymi gaciami wytrą ?

Jak już klienty przyjdom to gazda bydzie im do ziemi czapkował, siedzenia czyścił i piwko zimne serwował :)
A na razie som te, no... yyyyy... Kibice jakowyś a nie klienci :D Oni nie fersztejn... A klient wszystko fersztejn, pan sządzie, pan poczeka, sze załatwi :)

Fizi
11-11-2005, 20:45
pan dla sklepu czy sklep dla pana ? :ucieka:

Nazgul
11-11-2005, 22:51
pan dla sklepu czy sklep dla pana ? :ucieka:

Oczywiście sklep dla pana :) Tylko pytanie, kto wg. Zygo jest panem :)

Fizi
11-11-2005, 23:22
czasem sie zastanawiam, czy Ty tylko udajesz , że nie wiesz co ktos ma na mysli , czy rzeczywiście trzeba Ci tłumaczyć łopatologicznie - a tego mi sie robić nie chce

Nazgul
11-11-2005, 23:49
czasem sie zastanawiam, czy Ty tylko udajesz , że nie wiesz co ktos ma na mysli , czy rzeczywiście trzeba Ci tłumaczyć łopatologicznie - a tego mi sie robić nie chce

Odnosze dokladnie to samo wrażenie tylko w drugą stronę :hyhy: I przyznam że bawi mnie to :)

Sharn
12-11-2005, 08:23
Jak w piaskownicy... :roll:

wuen
14-11-2005, 15:34
Biuro Prasowe KP Legia Warszawa informuje, że w dniu 26 października 2005 roku Zarząd Klubu Piłkarskiego Legia Warszawa przyjął uchwałę o uchyleniu zakazów wstępu na stadion przy ul. Łazienkowskiej 3 oraz udziału w zorganizowanych grupach na meczach wyjazdowych pierwszej drużyny wobec trzech niżej wymienionych osób:

1. Juliusz S. lat 17, który w dniu 20 sierpnia br. usiłował wnieść racę na stadion przed meczem Legia – Groclin Dyskobolia, wystąpił z prośbą o uchylenie zakazu. Zarząd biorąc pod uwagę stwierdzenie Sądu Grodzkiego, iż nieletni nie wykazuje cech demoralizacji, nie jest agresywny, nie sprawia problemów wychowawczych, a także przyjmując, iż było to zachowanie incydentalne, a cel wychowawczy i dyscyplinujący został zrealizowany, Klub postanowił uchylić zakaz z dnia 12.09.05 r. wobec wyżej wymienionego.

2. Krystian Z. lat 24, który w dniu 10 września br. w czasie meczu Legia – Odra nie wykonał polecenia służby porządkowej, a wobec jednego z jej członków użył siły fizycznej, wystąpił z prośbą o złagodzenie zastosowanego środka. Zarząd przyjmując wyjaśnienie, że był to jednorazowy incydent i deklarację stosowania się do regulaminu stadionowego w przyszłości, zmienił decyzję o nałożeniu zakazu bezterminowego i oznaczył czas obowiązywania zakazu do końca rundy jesiennej sezonu 2005/2006.

3. Łukasz B. lat 20, wobec którego postawiono zarzut, iż w dniu 18 maja br. w czasie meczu Legia – Lech rzucał racami świetlnymi na plac gry, wystąpił do Zarządu z pismem wyjaśniającym zaistniałą sytuację. W czasie spotkania z zainteresowanym w dniu 04.10.05 r. ustalono, że błędnie przypisano dane personalne do posiadanych materiałów foto i video. Łukasz B. został przeproszony za zaistniałą pomyłkę. Zarząd biorąc pod uwagę fakt, że wydanie zakazu nastąpiło na podstawie fałszywych przesłanek, postanowił uchylić zakaz z dnia 12.09.05 r. wobec wyżej wymienionego.

Jednocześnie informujemy, że Zarząd postanowił zastosować zakaz wstępu na stadion przy ul. Łazienkowskiej 3 oraz udziału w grupach zorganizowanych na meczach wyjazdowych pierwszej drużyny wobec:

1. Stanisława B. lat 19, który w dniu 18 maja br. w czasie meczu Legia – Lech Poznań wspólnie z innymi osobami rzucał race świetlne na plac gry, powodując realne zagrożenie zdrowia uczestników imprezy oraz przerwę w zawodach. Materiał dowodowy wobec w/w został przesłany do KRP Warszawa I z wnioskiem o wszczęcie postępowania w sprawie o wykroczenie.
Zakaz obowiązywał będzie do czasu zakończenia postępowania.

2. Mariusza M. lat 31, który w dniu 19 marca br. w czasie meczu Legia – Amica Wronki przyznał się do wyrwania i rzucenia fotelikiem w sektor i mimo deklaracji wyrządzonej szkody nie naprawił, a w dniu 15 października br. w czasie meczu Legia – Wisła Płock używając słów wulgarnych wznosił obraźliwe okrzyki oraz zachowując się agresywnie i napastliwie wobec kibiców, nawoływał do wyjścia ze stadionu, na okres do końca sezonu 2005/2006.

Zarząd Klubu przyjmując zasadę indywidualnego podejścia i gradację kar za poszczególne przewinienia wystosował dwa listy intencyjne:

1. Do Michała M. lat 17, który kierował pod adresem pracownika Klubu, wykorzystując znajomość numeru jego telefonu prywatnego, wulgarne i obraźliwe teksty oraz groźby, wysłano pismo informujące o możliwych konsekwencjach w przypadku powtórzenia się nagannych zachowań.

2. Do Daniela K. lat 27, który w dniu 15 października br. o godz. 18.10 na trybunie krytej, używając słów wulgarnych wznosił obraźliwe okrzyki oraz zachowując się agresywnie i napastliwie wobec kibiców, nawoływał do wyjścia ze stadionu, wysłano pismo informujące o możliwych konsekwencjach w przypadku powtórzenia się nagannych zachowań.

Klub zastrzega sobie prawo dochodzenia kosztów kary nałożonej przez PZPN wobec osób, które zostaną ukarane przez Sąd Grodzki.

MTP
14-11-2005, 16:11
Juz sie debile nauczyli że nie moga dawac dozywotnich.
Ciekawe czy zmądrzeli czy pod publiczke zagrali .

Markotny
14-11-2005, 16:15
No i znów nikt ze mną się nie kontaktował w sprawie zakazu, tylko odrazu info posżło w internet :kurde: Normalnie zajebiscie profesjonalne działanie klubu, ale do tego juz się kazdy przyzwyczaił :/

Wieczor
14-11-2005, 16:22
No i znów nikt ze mną się nie kontaktował w sprawie zakazu, tylko odrazu info posżło w internet :kurde: Normalnie zajebiscie profesjonalne działanie klubu, ale do tego juz się kazdy przyzwyczaił :/

nawet nie wiesz, czy chodzi o Ciebie :hmm:

Kawa
14-11-2005, 16:23

A moze jednak wie :>?

Markotny
14-11-2005, 16:32
nawet nie wiesz, czy chodzi o Ciebie :hmm:Chyba jednak o mnie ;)

Zaskoczony jestem uzasadnieniem cofnięcia zakazu. Nie napisali o rzekomym dzownieniu mojej Matki do zarządu co jest czystą fikcją :slucha: tylko orzeczenie sądu grodzkiego :]

Wieczor
14-11-2005, 16:34

no nie wiem :) nie napisali Ju(L)ek tylko Juliusz :ucieszony:

Włóczykij
14-11-2005, 16:45

no nie wiem :) nie napisali Ju(L)ek tylko Juliusz :ucieszony:

:lol: :rotfl:

Julek czy czujesz skruchę i postanawiasz poprawę ') ?

Sahal
14-11-2005, 17:12
Czyżby nie udało im się zidentyfikować osób niszczących Torwar?

A tak z czystej ciekawości, czy w klubie wydzielono specjalną jednostkę zadaniową do spraw nakładania zakazów? Wszystko wskazuje na to, że biuro wydawania zakazów, to jeden z filarów prawidłowego funkcjonowania nowoczesnego klubu piłkarskiego. Sekcja poprawy infrastruktury oraz referat treningu piłkarzy uczciwie mówiąc mogą zostać w zasadzie pominięte...

Adiq
14-11-2005, 19:39
Juz sie debile nauczyli że nie moga dawac dozywotnich.
Ciekawe czy zmądrzeli czy pod publiczke zagrali .
A to w takim razie co jest?

Jednocześnie informujemy, że Zarząd postanowił zastosować zakaz wstępu na stadion przy ul. Łazienkowskiej 3 oraz udziału w grupach zorganizowanych na meczach wyjazdowych pierwszej drużyny wobec:

1. Stanisława B. lat 19, (...)

2. Mariusza M. lat 31, (...)

Ehh... daleka droga przed nami.

Mrozik
14-11-2005, 20:05
Ale przecież to nie są dożywotnie

Woytek
14-11-2005, 20:09
A to w takim razie co jest?

Cytat:

1. Stanisława B. lat 19, (...)

2. Mariusza M. lat 31, (...)

Ehh... daleka droga przed nami.

przecież nie są to zakazy dożywotnie.

Adiq
14-11-2005, 20:11

OK nie doczytałem. Tylko nie kieruj przypadkiem za to w moją stronę obraźliwych i wulgarnych tekstów. :oczko:

Markotny
14-11-2005, 20:47
Julek czy czujesz skruchę i postanawiasz poprawę ') ?Amba, dla Ciebie postanawiam się poprawić ;)

Zeby nie bylo OT to:

Jednocześnie informujemy, że Zarząd postanowił zastosować zakaz wstępu na stadion przy ul. Łazienkowskiej 3 oraz udziału w grupach zorganizowanych na meczach wyjazdowych pierwszej drużyny wobec (...)

Ciekawe co mają na mysli używając terminu grupa zorganizowana... Coś a'la PZPN?

Zajacc
14-11-2005, 20:51

OK nie doczytałem. Tylko nie kieruj przypadkiem za to w moją stronę obraźliwych i wulgarnych tekstów. :oczko:

Miej też na uwadze, że ma Twój numer telefonu... ;]

Raffi
15-11-2005, 07:33
Kibice Legii mogą wrócić na trybuny

W piątek Legia podejmie Górnika Zabrze. Być może dziś dojdzie do zakończenia konfliktu pomiędzy kibicami, a władzami klubu.

– Jest duża szansa na zakończenie konfliktu. Obie strony przejawiają chęć porozumienia. We wtorek po południu może dojść do konkretnego spotkania – twierdzi negocjator Andrzej Strejlau.

Wczoraj prezes ITI Mariusz Walter przyjął przedstawione przez kibiców propozycje. Do dalszych negocjacji wyznaczył dyrektora generalnego ITI Pawła Kosmalę.

Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa (SKLW) zgłosiło właścicielom KP Legia m. in. chęć wprowadzenia na trybunę otwartą służby porządkowej. Składałaby się ona z oznaczonych i przeszkolonych kibiców. Według nich rozwiązanie takie pozwoli uniknąć ewentualnej agresji ze strony fanów, skierowanej w stronę służb mundurowych, które czasami swoim zachowaniem prowokowują kibiców. SKLW jest też gotowe podjąć działania reklamujące klub (akcje plakatowe, pikniki, obchody uroczystości itp.) oraz współuczestniczyć w działaniach marketingowych KP. Kibice chcą współdziałania w przygotowaniach opraw meczowych przez przeszkolonych pirotechnicznie członków grupy.

Władze KP Legia cofnęły zakazy stadionowe wobec trzech osób. Juliusz S. (lat 17) chciał wnieść race na mecz. Według szefów klubu nie jest to agresywny i niebezpieczny kibic. Krystian Z. (24), który podczas meczu z Odrą użył wobec ochroniarza siły fizycznej, złożył deklarację, że był to jedynie incydent. Łukasza B. (20) błędnie zidentyfikowano na podstawie monitoringu.

jakoś nie jestem optymistą ale zobaczymy....

Stowarzyszenie składa konkretne propozycje Klubowi

Otrzymaliśmy od Stowarzyszenia pismo, które zostało skierowane do właścicieli Klubu. SKLW składa klka konkretnych propozycji i rozwiązań: utworzenie służby porządkowej na Żylecie, składającej się z kibiców; wznowienie akcji "Po szkole na zakole"; wznowienie akcji "Zarób na bilet"; prośbę o umożliwienie przez KP udziału piłkarzy w spotkaniach z dziećmi organizowanych przez SKLW; współdziałanie z grupą ultras. Stowarzyszenie zobowiązuje się również podjąć działania reklamujące Legię w Warszawie i organizować wyjazdy na mecze rozgrywane poza Warszawą. Poniżej prezentujemy pełną treść oświadczenia:

W odpowiedzi na pismo KP z dnia 8.11. b. r., pragniemy poinformować, że:

1) Statut stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa nie pozwala na przeprowadzanie procedur sprawdzających, czy osoba będąca członkiem SK W lub pragnąca do niego wstąpić była karana za czyny chuligańskie związane z udziałem w meczach piłkarskich. Nasze Stowarzyszenie nie ma zwyczajnie uprawnień do zdobywania takich informacji. Mimo tych przeszkód, zobowiązujemy się, że od tej pory każda osoba chcąca wstąpić w nasze szeregi będzie zobligowana do złożenia oświadczenia o niekaralności za w/w czyny. W przypadku, gdy członek SK W dopuści się czynu chuligańskiego na meczu piłkarskim i zostanie skazany na mocy prawomocnego wyroku sądu, zostanie zawieszony w prawach członka na okres obowiązywania kary. Wychodzimy z założenia, że każdy człowiek ma prawo do naprawy swoich błędów, np. poprzez działalność na rzecz Legii w ramach SKLW po odbyciu kary. Widzimy w tym aspekcie naszej działalności resocjalizacyjną rolę Stowarzyszenia. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że nigdy nie liczyło się dla nas życie prywatne ani przeszłość Sympatyków zrzeszonych w SKLW, ale to, co każdy z nich jest w stanie zrobić dla dobra Naszego Klubu.
Informujemy również, że aktualnie w szeregach SK W nie ma nikogo, kto byłby skazany wyrokiem sądowym za czyny chuligańskie na stadionie.

2) SKLW, posiłkując się opinią PZPN oraz sponsora tytularnego Orange Ekstraklasy, akceptuje używanie w bezpieczny sposób środków pirotechnicznych na stadionie przez' osoby do tego uprawnione, potępia natomiast wszelkie działania, w których środki pirotechniczne zostają użyte w sposób niewłaściwy. Stowarzyszenie zobowiązuje się zorganizować przeszkolenie pirotechniczne dla osób odpowiedzialnych za przygotowywanie opraw. Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa pragnie również poinformować, że zawsze było zwolennikiem i propagatorem pozytywnego dopingu na naszym stadionie. Dzięki naszym działaniom udało się kilka lat temu niemal całkowicie wyeliminować wulgaryzmy z dopingu, a nasz stadion był stawiany za wzór pozytywnego kibicowania. Taki stan rzeczy utrzymywał się jeszcze kilka miesięcy temu. W ostatnim czasie wulgarne przyśpiewki zdarzają się faktycznie częściej, ale przyczyn takiego stanu rzeczy upatrujemy w antykibicowskich działaniach KP, które u wielu Kibiców rodzą frustrację, gniew i rozgoryczenie. Stowarzyszenie potępia używanie wulgaryzmów na stadionie, niezależnie czy padają one z ust zawodnika, trenera, działacza czy zwykłego kibica.

Mając na uwadze jak najszybsze zakończenie konfliktu jak również doceniając ogromną rolę Pana Andrzeja Strejlaua w jego rozwiązaniu, pragniemy przypomnieć nasze postulaty, zawarte w większości w liście otwartym do Właścicieli Klubu z dn. 25.10. b. r. Proponujemy obustronną politykę "grubej kreski" - odcięcie się KP i SKLW od wydarzeń, jakie miały miejsce do tej pory, a które mogły działać na niekorzyść którejś ze stron konfliktu:

1. Podjęcie wspólnych działań na rzecz popularyzacji Klubu Legia Warszawa wśród jak najszerszej grupy odbiorców i zwiększenia frekwencji na meczach poprzez:
a. ponowną kalkulację oferty biletów jednorazowych i urealnienie cen abonamentów;
b. odejście od wymogu posiadania imiennych kart identyfikacyjnych, który został negatywnie oceniony nawet przez władze ustawodawcze RP;
c. dostosowanie obowiązków służb porządkowych do zapisów Ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych z dnia 22 sierpnia 1997 r. (Art. 16, 18) wraz ze stosownymi rozporządzeniami;
d. usprawnienie sprzedaży biletów i abonamentów oraz wejścia na teren stadionu.

2. Cofnięcie wszystkich tzw. „dożywotnich zakazów stadionowych” wydanych do tej pory, stworzenie czytelnej i jawnej procedury postępowania w kwestiach dot. naruszeń regulaminu stadionu, wprowadzenie gradacji kar za poszczególne przewinienia, wprowadzenie procedury odwoławczej, odejście od arbitralnej roli KP w tym zakresie poprzez wprowadzenie funkcji mediatorów.

3. Oczyszczenie Klubu z osób jawnie niekompetentnych, które w przeszłości działały na jego szkodę oraz osób, które utraciły wiarygodność w oczach środowiska kibiców i niezależnych mediów.

4. Ostateczne zaniechanie praktyk "czarnego PR" wobec Kibiców Legii Warszawa i dyskredytowania ich oficjalnego przedstawiciela - Stowarzyszenia.

5. Zaprzestanie prób przejęcia pełnej kontroli nad wyrażaniem opinii na temat funkcjonowania klubu (w tym cenzurowania różnych form wypowiedzi kibiców).

6. Powrót do negocjacji z CWKS Legia Warszawa w sprawie wykorzystywania przez KP Legia Warszawa herbu Naszego Klubu. Rozważenie wykupienia od CWKS pakietu sponsorskiego, umożliwiającego za 150 tys. złotych wykorzystywanie herbu Legii do działań marketingowych.

7. Wycofanie ochrony z trybuny odkrytej i wprowadzenie służby porządkowej złożonej z
kibiców.

8. Podpisanie przez KP porozumienia formułującego zasady przygotowywania opraw, przedstawionego przez grupę ultras w sierpniu b.r.

Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa, w trosce o dobro Legii, pragnie przedstawić również swoje propozycje, które - mamy nadzieje - pomogą przywrócić normalność na nasz stadion:

1. Utworzymy na trybunie odkrytej - "Żylecie" - służbę porządkową, składającą się wyłącznie z Kibiców, odpowiednio oznaczoną i przeszkoloną. Rozwiązanie takie pozwoli uniknąć ewentualnej agresji ze strony Kibiców, skierowanej w stronę służb mundurowych, które bardzo często swoim zachowaniem prowokują fanów. Wierzymy, że Kibice pilnujący porządku na meczach swojej drużyny to najprostszy sposób na zapewnienie bezpieczeństwa na stadionie.

2. Wznowienie prowadzonej przez Kibiców akcji "Po szkole na zakole", umożliwiającej darmowy wstęp na mecze zorganizowanym grupom dzieci i młodzieży z opiekunami.

3. Wznowienie akcji "Zarób na bilet" i przejęcie opieki nad nią przez SKLW. Akcja ta jest często jedyną możliwością zdobycia wejściówki dla wielu Kibiców o niższym statusie majątkowym, lub po prostu dla młodzieży szkolnej.

4. Umożliwienie przez KP wznowienia organizowanych przez SK W spotkań zawodników Legii z dziećmi i młodzieżą w szkołach.

5. Podejmiemy działania reklamujące Legię (m. in. kampanie propagujące Legię w Warszawie - np. akcje plakatowe i ulotkowe, pikniki, obchody uroczystości itp.) oraz będziemy współuczestniczyć w działaniach marketingowych KP, wielokrotnie proponowanych Klubowi przez SKLW.

6. Współdziałanie z grupą ultras w zakresie przygotowywania opraw meczowych, przeszkolenie pirotechniczne członków grupy.

7. Organizowanie przez SKLW wyjazdów Kibiców Legii na mecze rozgrywane poza Warszawą.

8. Udział wyznaczonych członków SKLW w proponowanej komisji nakładającej kary na Kibiców dopuszczających się na stadionie czynów chuligańskich.

9. Współorganizowanie z CWKS oraz KP obchodów dziewięćdziesięciolecia Legii według projektu przygotowywanego przez SKLW.

Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa pragnie również zaprzeczyć, jakoby było organizatorem protestu Kibiców. Udzieliliśmy jedynie wyrazów poparcia pokojowym formom manifestacji. Co więcej, niektórzy członkowie Stowarzyszenia dobrowolnie czuwali nad zachowaniem porządku w trakcie protestu. Tymczasem Klub obarcza SKLW winą za naganne zachowanie kilku osób po meczu z Koroną. KP nie docenia wkładu Sympatyków w zapobieganie niepotrzebnym incydentom, których mogłoby być więcej gdyby nie ofiarność ludzi z naszego Stowarzyszenia.
Jednocześnie stanowczo nie zgadzamy się z polityką Zarządu KP, który próbuje nałożyć na SKLW część zadań należących do obowiązków policji lub ochrony stadionu.

Nalegamy na przyspieszenie rozmów. Wszystkim nam zależy przecież, aby na naszym stadionie znowu było normalnie. Jesteśmy pełni wiary i nadziei, że na Legii znów zagości atmosfera, jaką pamiętamy z meczu derbowego, przed którym dowiedzieliśmy się, że koncern ITI zainwestuje w Legię.

Z poważaniem
Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa
Sekcja Sympatyków

Żuku
15-11-2005, 10:20
czas pokaże...póki co oświadczenia sią takie same (tzn. bardzo podobne) a KP nic sobie z tego nie robi...

7. Organizowanie przez SKLW wyjazdów Kibiców Legii na mecze rozgrywane poza Warszawą.

organizowanie czy też bezpieczeństwo?

Kiełbos
15-11-2005, 10:45
Postulaty są proste i przejrzyste, co więcej wymagają akceptacji... Już nie wiem na co czeka zarząd KP, na co oni jeszcze liczą... Wygodniejsza jest taka sytuacja że nas nie ma... :chytry: I komu to jest na rękę... :hmm: :kurde:
Ale pewnie znowu poczekamy tydzień, zarząd wyda swoje oświadczenie że część jest w stanie zaakceptować, ale w przypadku... ale pod względem... ale coś jeszcze...

Moim zdaniem nawet jak już wrócimy na trybuny to minie sporo czasu zanim wróci normalność... za dużo się stało... :- Nigdy się nie spotkałem z taką sytuacją, nie słyszałem nawet żeby tak zarządzać klubem jak robi to nasz zarząd, mieć taką politykę wobec kibiców... :nie:

d.a.r.o.
15-11-2005, 10:53
3. Oczyszczenie Klubu z osób jawnie niekompetentnych, które w przeszłości działały na jego szkodę oraz osób, które utraciły wiarygodność w oczach środowiska kibiców i niezależnych mediów.

niektóre z postulatów są poprostu nierealne

Nazgul
15-11-2005, 11:09
IMHO tych postulatów zarząd nie przyjmie, nie ma szans.
Sprowadzają się one do następującego zdania:

"Siedźcie cicho w swoich norach, sypcie kasę, na stadionie rządzimy my i my wam mówimy kogo macie zatrudniać".

Czekam na postulat demontażu monitoringu i zaprzestania kontroli na bramkach.

boss_corleone
15-11-2005, 13:07
Brawo dla SKLW, swietnie napisane. Teraz wyjdzie na jaw (np przed opinia publiczna) czy oni chca was zniszczyc czy mieli wylacznie na uwadze bezpieczenstwo na stadionie. Przeszkolenie pirotechniczne to po prostu mistrzostwo :brawo: Trzymam kciuki.

Nazgul wydaje mi sie, ze po to sa zawarte niektore postulaty aby KP moglo je odrzucic i wyjsc z honorem. :hyhy: Bo latwiej z KP wycisnac ser niz "niepotrzebne" wydatki na "jakis tam" herb.

Musza sie zgodzic. Na Ultras, ochrone, doping, proklamacje Legii i ulgi dla dzieciakow. Zdjecie zakazow z czasem. Na Herb sie nie zgodza. Wydalenie paziow z zarzadu rowniez. Tak to widze. Oby.....

rolnik
15-11-2005, 13:31
Czekam na postulat demontażu monitoringu i zaprzestania kontroli na bramkach.

przesadzasz

Mini
15-11-2005, 13:50
tylko dlaczego ten tekst jest taki długi :efoch:

legart
15-11-2005, 13:56

niektóre z postulatów są poprostu nierealne

sami siebie z zarządu nie wywalą

Nazgul
15-11-2005, 14:15
Nazgul wydaje mi sie, ze po to sa zawarte niektore postulaty aby KP moglo je odrzucic i wyjsc z honorem. :hyhy: Bo latwiej z KP wycisnac ser niz "niepotrzebne" wydatki na "jakis tam" herb.

Herb to wbrew pozorom bardzo konkretna sprawa, z tego są pieniądze... Z nowego dla KP, ze starego dla tych co mają handel szalikami.

No, bardzo jestem ciekaw jak KP się do tego ustosunkuje.

Rolnik: Przejaskrawienie było celowe.

matx
15-11-2005, 14:19
Nawet jeżeli było celowe, to zabrzmiało to tak, jakby dla Ciebie - Nazgul, postulaty - czy tez propozycje SKLW były smieszne... :/

Nazgul
15-11-2005, 14:42
Nawet jeżeli było celowe, to zabrzmiało to tak, jakby dla Ciebie - Nazgul, postulaty - czy tez propozycje SKLW były smieszne... :/

Nie sa śmieszne. Sa nie do przyjęcia z punktu widzenia KP. Tak ja to widzę i takie jest moje zdanie. Dlatego niecierpliwie czekam na odpowiedź KP. Spodziewam się posunięć zmierzających do utrzymania protestujących poza stadionem...

Rohrau
15-11-2005, 15:10
To z TV widac to co sie dzieje za brama? :roll:

Sahal
15-11-2005, 16:41
Nazgul, wytłumacz mi, bo nie bardzo jarzę, po co były te Twoje czerstwe gadki na temat niezłomnego protestu od początku pojawienia się iti? Choć się z tym podejściem nie zgadzałem, to była to jasno zajęta przez Ciebie pozycja. Ciężko dyskutować, ale zaakceptować trzeba.

Od pewnego czasu jednak jawisz się mi jako strasznie rozmazany w poglądach. Tak jakbyś na nowo definiował swoje podejście po każdym liście KP. W związku z tym muszę w tym miejscu przeprosić harego1988, ponieważ jego spoglądanie na większość jest niczym w porównaniu z tym, co Ty wyprawiasz. Tobie z racji wieku raczej nie można wybaczyć...

P.S. Miałem pokusę, żeby napisać to nieco dosadniej, ale nie chcę urazić nikogo, kto by to czytał.

Nazgul
15-11-2005, 20:17
Nazgul, wytłumacz mi, bo nie bardzo jarzę, po co były te Twoje czerstwe gadki na temat niezłomnego protestu od początku pojawienia się iti? Choć się z tym podejściem nie zgadzałem, to była to jasno zajęta przez Ciebie pozycja. Ciężko dyskutować, ale zaakceptować trzeba.

Od pewnego czasu jednak jawisz się mi jako strasznie rozmazany w poglądach. Tak jakbyś na nowo definiował swoje podejście po każdym liście KP. W związku z tym muszę w tym miejscu przeprosić harego1988, ponieważ jego spoglądanie na większość jest niczym w porównaniu z tym, co Ty wyprawiasz. Tobie z racji wieku raczej nie można wybaczyć...

P.S. Miałem pokusę, żeby napisać to nieco dosadniej, ale nie chcę urazić nikogo, kto by to czytał.

Moje poglądy określiłem jasno bardzo dawno temu i one się nie zmieniają. To co piszę to nie jest to czego ja bym sobie życzył bo moje pobożne życzenia nikogo nie interesują ale o tym, czego się spodziewam znając wcześniejsze zdarzenia, ot wszystko. Nie rozumiem gdzie tu widzisz rozmycie poglądów...

Z tym że najprawdopodobniej nie zobaczę juyż pirotechniki na Łazienkowskiej już się pogodziłem...

A gadki o niezłomnym proteście to była taka lekka drwina związana z tym, że cały czas postrzegam protest jako w najlepszym razie bezskuteczny.

http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=8133

CywiL
15-11-2005, 21:12
"IMHO tych postulatów zarząd nie przyjmie, nie ma szans.

"Siedźcie cicho w swoich norach, sypcie kasę, na stadionie rządzimy my i my wam mówimy kogo macie zatrudniać".

Czekam na postulat demontażu monitoringu i braku kontroli na bramach..."

Nazgul jesli to twoja wypowiedż (z ForumFans) to tylko pogratulować :ucieka:

Jak to dobrze ,że ty nie chodzisz na mecze... :modli:

MTP
15-11-2005, 22:24
IMHO tych postulatów zarząd nie przyjmie, nie ma szans.

Czekam na postulat demontażu monitoringu i zaprzestania kontroli na bramkach. CywiL nie tylko z forumFans

Nazgul
15-11-2005, 22:32
"IMHO tych postulatów zarząd nie przyjmie, nie ma szans.

Czekam na postulat demontażu monitoringu i braku kontroli na bramach..."

Nazgul jesli to twoja wypowiedż (z ForumFans) to tylko pogratulować :ucieka:

Jak to dobrze ,że ty nie chodzisz na mecze... :modli:

Nie tylko z ForumFans bo i stąd. A jak inaczej tłumaczyć te punkty? Szczególnie ten dotyczący "niekompetentnych"? Zakładam że chodzi o Piotra Zygo i Stefana Dziewulskiego, mylę się? Kto ma decydować o kompetencji lub jej braku? To oświadczenie to nic innego jak żądanie przekazania wladzy organizacyjnej w klubie w ręce SKLW. I tyle w temacie.

Kempes
15-11-2005, 22:35
Nie jestem tak radykalny jak Nazqul ale ... w paru punktach ma racje.
Nie chodzi mi o sam protest lecz o oswiadczenie stowarzyszenia.

Usuniecia z klubu ludzi dzialajacych na jego szkode ? Bzdurny postulat

a) niesprecyzowany
b) utopijny
c) jestem ciekaw czy ktokolwiek sie łudzi ze KP sie samo oczysci

:roll: sorry batory ale trzeba stanac mocno na ziemi

Beny
15-11-2005, 22:37
Nie tylko z ForumFans bo i stąd. A jak inaczej tłumaczyć te punkty? Szczególnie ten dotyczący "niekompetentnych"? Zakładam że chodzi o Piotra Zygo i Stefana Dziewulskiego, mylę się? Kto ma decydować o kompetencji lub jej braku? To oświadczenie to nic innego jak żądanie przekazania wladzy organizacyjnej w klubie w ręce SKLW. I tyle w temacie.

Jaka władza w ręce SKLW?
Prezesa powołuje i odwołuje rada nadzorcza. I chodzi o to by pokazać niekompetencje Zygo i jego zauszników. Wskazać braki i naciąganie faktów. Kłamstwa w żywe oczy i ubeckie metody.
Tylko Ty widzisz, to co chcesz zobaczyć.

rolnik
15-11-2005, 22:41
No ludzie :) spokojnie. Na absurd trzeba odpowiadać absurdem :hyhy:
Taka mała walka zaczepna 8)

PS. Wiem, że to do niczego nie prowadzi. Teraz KP moze zażyczyc sobie w SKLW ludzi wyłacznie ponizej 1,7 m wzrostu. :O (ale by były jaja nie?)

MK
15-11-2005, 22:47
Beny, wydaje mi się, że odejście zygo i dziewulskiego wiele nie zmieni, jakby na sprawe nie patrzeć to ITI wydaje polecenia, a Z&S je wykonują w taki lub inny sposób, ale najwyraźniej akceptowanty przez rade nadzorczą. Może gdyby odeszli, to pod wodzą nowego prezesa sposób wykonywania rozporządzeń ITI by się zmienił, ale jaka jest różnica czy np. wymiane publiczności zrobią w taki czy inny sposoby?

MTP
15-11-2005, 22:50

PS. Wiem, że to do niczego nie prowadzi. Teraz KP moze zażyczyc sobie w SKLW ludzi wyłacznie ponizej 1,7 m wzrostu. :O (ale by były jaja nie?)
Bo co ci powyzej 1.7 są niekompetentni?
Troszke jest różnicy między tymi życzeniami.
A i KP chciało ingerować w struktury SKLW.

Beny
15-11-2005, 22:51
Bo z innymi można byłoby się dogadać np. poprzez realizację postulatów Stowarzyszenia. A teraz nie, bo nie, bo to chuligani, złodzieje, narkomani i mafiozi. Z każdym można się dogadać, tylko trzeba do tego chęci obus stron. Może ci inni by ją mieli...

rolnik
15-11-2005, 22:53
Szefie.
Absolutnie nie twierdzę, że postulaty SKLW są śmieszne. Nic z tych rzeczy. Po prostu jedni i drudzy w oświadczeniach wysuwają postulaty, z których bombę ma druga strona. I tyle.

Nazgul
15-11-2005, 23:06

Jaka władza w ręce SKLW?
Prezesa powołuje i odwołuje rada nadzorcza. I chodzi o to by pokazać niekompetencje Zygo i jego zauszników. Wskazać braki i naciąganie faktów. Kłamstwa w żywe oczy i ubeckie metody.
Tylko Ty widzisz, to co chcesz zobaczyć.

Ano właśnie.

Gdzie w tym punkcie są wskazane braki i naciąganie faktów? Widze tylko żądanie usunięcia osób niewymienionych z nazwiska (więc w praktyce może to być każdy, choć domyślam się jak wyżej).

Widzę to, co napisano czarno na białym, czyli nie tylko brak wskazania braków ale i nawet konkretnych nazwisk. Czy znane są jakieś zawierające konkrety appendixy do tego oświadczenia?

A, i o co chodzi z tym, zwłaszcza w świetle protestu przeciwko wprowadzeniu ochrony na trybuny i propozycji zorganizowania własnej służby porządkowej?:

(...) Jednocześnie stanowczo nie zgadzamy się z polityką Zarządu KP, który próbuje nałożyć na SKLW część zadań należących do obowiązków policji lub ochrony stadionu.

??

Bo co ci powyzej 1.7 są niekompetentni?
Troszke jest różnicy między tymi życzeniami.
A i KP chciało ingerować w struktury SKLW.

Ale ingerencja nie wyszła i bardzo dobrze - niech każdy zajmuje się swoją działką.

Beny
15-11-2005, 23:20
Zapominasz o dwóch rzeczach:

1) oprócz wydawania oświadczeń itp. obie strony jeszcze niedawno ze sobą rozmawiały oficjalnie. Co było przedmiotem rozmów powinieneś się domyślać.

2) może to, że wydzielone osoby będą pilnować porządku, ale jednocześnie nie będą donosić psom i zawijać za podejrzenie wniesienia racy? :roll:

Nazgul
16-11-2005, 00:03
Zapominasz o dwóch rzeczach:

1) oprócz wydawania oświadczeń itp. obie strony jeszcze niedawno ze sobą rozmawiały oficjalnie. Co było przedmiotem rozmów powinieneś się domyślać.

2) może to, że wydzielone osoby będą pilnować porządku, ale jednocześnie nie będą donosić psom i zawijać za podejrzenie wniesienia racy? :roll:

1. Domyślam się także co było powodem ich zerwania.

2. To by wymagało zmian w regulaminie stadionu... A co z napitymi?

juras
16-11-2005, 00:03
Usuniecia z klubu ludzi dzialajacych na jego szkode ? Bzdurny postulat

Kempes, bzdurny? Bzdurne sa insynuacje Zygo, ze Zyleta to najwieksze w Warszawie targowisko narkotykow, siedlisko zorganizowanych grup przestepczych, miejsce wymuszen, rozbojow, kradziezy. Tak samo bzdurne, jak bajki Zygo o tym, ze kazdy z ukaranych zakazami to bandyta. Tak samo bzdurne jak nawolywanie do usuniecia ze struktur SKLW bydla. Tak samo bzdurne jak wmawianie ludziom, ze protestuje 100 osob a na trybunach siedza tysiace. MAŁO?

Nazgul, postulat usuniecia niekompetentnych ludzi ze stolkow nie oznacza, jak to ujales: "siedzcie cicho w swoich norach". Oznacza on po prostu tyle, ze ci ludzie, ktorzy na co dzien oglaszaja sie profesjonalistami swoimi matactwami, brakiem profesjonalizmu, klamstwami oraz nieumiejetnoscia wykonywania swoich podstawowych obowiazkow pokazali, ze nie zasluguja na prace w Legii. Przykladow jest sporo - poczawszy od oklamywania opinii publicznej az po lamanie prawa podczas wydawania zakazow stadionowych.

Kempes
16-11-2005, 00:19
Juras - nie chodzi mi ,że jest bzdurny sam w sobie. Podzielam Twoje zdanie.
Ujme to tak -- dla mnie jest niepraktyczny i nierealny. Bardziej podchodzi jako zaczepka i mogli to sobie darować no bo jak to ma wyglądać ?

Dostaną taki postulat po czym stwierdzą - ''OK'' i spośród siebie wywalają najgorszych ?
Myśle ,że to jedna wielka klika i jakie są szanse że np pan Walter usunie swojego pracownika któremu nakreśla swoje wizje do zrealizowania ?

Mógłby być bardziej sprecyzowany - chociaż tyle.

''Strategicznie'' - takie zdanie nie jest konkretne ani praktyczne.

MK
16-11-2005, 00:29
Tak samo jak rządania zarządu wobec SKLW o oczyszczeniu swoich szeregów z osób nie pasującyh ITI. Skoro oni wysuwają bzdurne i nierealne propozycje to i My możemy. 8)

Adiq
16-11-2005, 02:06
A, i o co chodzi z tym, zwłaszcza w świetle protestu przeciwko wprowadzeniu ochrony na trybuny i propozycji zorganizowania własnej służby porządkowej?:

(...) Jednocześnie stanowczo nie zgadzamy się z polityką Zarządu KP, który próbuje nałożyć na SKLW część zadań należących do obowiązków policji lub ochrony stadionu.

??

Mowa o naleganiu przez klub na przejęcie całkowitej odpowiedzialności za mecze wyjazdowe przez SKLW. Ten postulat śmiało można nazwać "nie do przyjęcia", jak to nazywasz, z tym, że w przeciwną stronę. W praktyce wystarczyłoby, aby jakiś przypadkowy, nieupilnowany kibic odpalił i rzucił racę na murawę, na wyjeździe w Europejskich Pucharach, a SKLW by się już z tego nie wyplaciło.

Nazgul
16-11-2005, 09:32
Acha, dzięki za wyjaśnienie.

Łysolek
16-11-2005, 13:07
Klub gra na zwłokę, będzie protest?

Już w piątek Legia rozegra na własnym stadionie kolejne ligowe spotkanie. Przeciwnikiem wojskowych będzie Górnik Zabrze, początek meczu o godzinie 20. We wtorek w kasach klubowych i salonikach Kolportera rozpoczęła się sprzedaż biletów. Stowarzyszenie Kibiców Legii czekało wczoraj na spotkanie z przedstawicielami władz i właścicieli KP Legia. Do rozmów ITI wyznaczyło Pawła Kosmalę, mediatorem jest Andrzej Strejlau - do rozmów jednak nie doszło. Przedstawiciele SKLW są zniecierpliwieni tą sytuacją, wyrażają gotowość do rozmów i nalegają na ich przyspieszenie. Zdaniem kibiców Klub gra na czas, a część fanów przestała wierzyć w porozumienie i rozwiesiła na ulicach plakaty z pustą Żyletą i podpisem "Warszawa na to nie zasłużyła" oraz apelem do warszawiaków wzywających do dalszego bojkotu.

swoją droga ładne plakaty , na Legialive macie w tym samym newsie...

Creator
16-11-2005, 16:25
swoją droga ładne plakaty , na Legialive macie w tym samym newsie...

Się chłopaki postarali, dobry pomysł :) ale ja mam obawy co do odzewu Legijnej społeczności na to :zdziwiony:

MTP
16-11-2005, 18:34
Co do plakatów no to byłem dziś o 14 na metrze politechnika obok na słupach wisialy plakaty i niestety ludzie nie spoglądali na nie.Wg mnie plakat na to Warszawa nie zasłużyła jest troszke za ciemny.I o ile w dzień ktoś zobaczy to w nocy jest trudniej.
Jeśli ktoś ma plakaty to nie wieszajcie na przystankach bo długo nie powisza

MK
16-11-2005, 18:37
Chyba nie liczysz na to, że zwykły szary przechodzień, którego nie interesuje wogóle Legia przywiąże jakąś uwage do tych plakatów? :hmm:

MTP
16-11-2005, 18:55
Chyba nie liczysz na to, że zwykły szary przechodzień, którego nie interesuje wogóle Legia przywiąże jakąś uwage do tych plakatów? :hmm:
Zamysl byl taki żeby nawet szarzy ludzie widzieli.
Jakby plakaty były tylko dla tych co mają wiedzieć to nie byloby zadnego sensu ich rozklejania.Bo to można by bylo rozglosić na osiedlach.

yusta
16-11-2005, 18:57

Jeżeli plakat jest za ciemny to jakie znaczenie ma fakt czy ktoś interesuje się Legią czy nie?
Ci co się interesują też go nie zauważą, jeżeli jest mało widoczny.
Tak czy siak + za akcje.

MK
16-11-2005, 19:29
Chodzi mi o to, że raczej mało kto przywiąże uwage do tych plakatów, a nawet jak już je zauważy to pewnie nie będzie się w nie bardziej zagłębiał. Tak jak np. ja idąc przez miasto olewam plakaty typu "balet mongolski" tak samo ktoś inny zrobi to samo z naszymi, nie wymagajmy od szarego obywatela zainteresowania naszą sprawą bo po prostu ona go nie interesuje. Chociaż napewno jakaś częśc ludzi to zauważy, podejżewam, że b.mała część, ale dobre i to.

arczi
16-11-2005, 19:53
(...) nie wymagajmy od szarego obywatela zainteresowania naszą sprawą bo po prostu ona go nie interesuje. Chociaż napewno jakaś częśc ludzi to zauważy, podejżewam, że b.mała część, ale dobre i to.

No wlasnie. Nie wymagajmy.
Osobiscie nie chcialbym, zeby pod Legie zeszli sie zwykli mieszkancy stolicy, ktorzy kierowani na Łazienkowska przez swoja niekumatosc, beda oczekiwali jakiegos zorganizowanego happeningu.
Skonczy sie i tak... jak zawsze.
Z mojej perspektywy robienie po raz enty tego samego patentu jest pomylka.
Swietnie ujal to wczesniej Lolek.
Z kazdym meczem topnieje nasza przewaga. Na stadion chca sie juz w koncu wybrac nie tylko (w rozumieniu wiekszosci tu wpisujacej sie) zle i wrogie wobec jedynym slusznym idealom "picnici", ale rowniez i nasi zwykli ziomkowie po szalu, ktorzy maja wielkie cisnienie na pojechanie Zabolom od kurtyzan ;) I wcale im sie nie dziwie.
Spoleczenstwu trzeba zaproponowac cos nowego, alternatywnego. Zeby utrzymac w ryzach poparcie, ktore jest nam bardzo potrzebne i ktore nadal jeszcze jest po naszej stronie.
Dlaczego niby nie mamy isc na stadion? Usiasc na Zylecie, nie dopingowac, nie wieszac zadnych flag, ale za to kontrolowac cala trybune i nie dac rozwinac skrzydel potencjalnym kibicom KP? Byc takim wrzodem na tylku Waltera na jego "wlasnych" wlosciach. Nawet odwrocic sie do murawy tylem i bawic sie po swojemu przez caly mecz. Czy to jest gorsza alternatywa? Czy wedlug zwolennikow podstadionowego stania poddalibysmy sie czyniac w ten sposob?
Nie wydaje mi sie.
Moze nastepnym razem. Zobaczymy.
Tak czy siak, z dwojki zlego wybieram browar z kumplami gdzies z dala od Lazienkowskiej.

DobryChłopak
16-11-2005, 20:02
I tu się mylicie. Z tym niezauważaniem plakatów. Jest ich na tyle dużo, ze wkońcu ludzie nawet z czystych nudów, przeczytają. Dzisiaj przychodzę do szkoły i 3/4 klasy mówi mi, że plakaty widziało, przeczytało, ale... właśnie jest jedno ale które przyćmiewa "+". Ludzie pytają się co na tej agrykoli tak naprawdę będzie. "Po co się zbieracie". Kiedy im tłumaczę dlaczego strajkujemy kwitują to słowem "aha rozumiem". W sumie czego innego miałbym się spodziewać? Ale tak czy siak plakaty są zauważane i za tą akcję należy się ogromny +

MTP
16-11-2005, 20:13
(...) nie wymagajmy od szarego obywatela zainteresowania naszą sprawą bo po prostu ona go nie interesuje. Chociaż napewno jakaś częśc ludzi to zauważy, podejżewam, że b.mała część, ale dobre i to.

No wlasnie. Nie wymagajmy.
Osobiscie nie chcialbym, zeby pod Legie zeszli sie zwykli mieszkancy stolicy, ktorzy kierowani na Łazienkowska przez swoja niekumatosc, beda oczekiwali jakiegos zorganizowanego happeningu.
Skonczy sie i tak... jak zawsze.
Z mojej perspektywy robienie po raz enty tego samego patentu jest pomylka.
Swietnie ujal to wczesniej Lolek.
Z kazdym meczem topnieje nasza przewaga. Na stadion chca sie juz w koncu wybrac nie tylko (w rozumieniu wiekszosci tu wpisujacej sie) zle i wrogie wobec jedynym slusznym idealom "picnici", ale rowniez i nasi zwykli ziomkowie po szalu, ktorzy maja wielkie cisnienie na pojechanie Zabolom od kurtyzan ;) I wcale im sie nie dziwie.
Spoleczenstwu trzeba zaproponowac cos nowego, alternatywnego. Zeby utrzymac w ryzach poparcie, ktore jest nam bardzo potrzebne i ktore nadal jeszcze jest po naszej stronie.
Dlaczego niby nie mamy isc na stadion? Usiasc na Zylecie, nie dopingowac, nie wieszac zadnych flag, ale za to kontrolowac cala trybune i nie dac rozwinac skrzydel potencjalnym kibicom KP? Byc takim wrzodem na tylku Waltera na jego "wlasnych" wlosciach. Nawet odwrocic sie do murawy tylem i bawic sie po swojemu przez caly mecz. Czy to jest gorsza alternatywa? Czy wedlug zwolennikow podstadionowego stania poddalibysmy sie czyniac w ten sposob?
Nie wydaje mi sie.
Moze nastepnym razem. Zobaczymy.
Tak czy siak, z dwojki zlego wybieram browar z kumplami gdzies z dala od Lazienkowskiej.
Arczi dajmy na to że wchodizmy na stadion.Na Żylete wybiera sie 2 tyś osób.Wchodzi 1500 a pozostale 500 ?

arczi
16-11-2005, 20:20
Na nastepnym meczu powinno wejsc juz 2 tysie.

A btw myslisz, ze pod Torwarem zbierze sie 2 tysie w piatek?

MTP
16-11-2005, 20:26
Na nastepnym meczu powinno wejsc juz 2 tysie.

A btw myslisz, ze pod Torwarem zbierze sie 2 tysie w piatek?
Co prawda na plakatach bylo -szukasz awantury-zostan w domu więc hoolsów z grpy Patologia moze zabraknąć :oczko:
Cięzko bedzie zebrać 2 tys ale na mecz raczej wiecej by sie wybrało,a blokada w postaci ograniczeń dalej jest.

c_zary
16-11-2005, 20:43
Arczi, a co z tymi ktorzy chcieliby ale nie moga wejsc?

arczi
16-11-2005, 21:13
W tej chwili nie ma zlotego srodka.
Chcialbym tylko zmienic sposob prowadzenia protestu. Bo ten jest juz na wyczerpaniu. I tylko do tego zmierzam.

Nazgul
16-11-2005, 21:19
W tej chwili nie ma zlotego srodka.
Chcialbym tylko zmienic sposob prowadzenia protestu. Bo ten jest juz na wyczerpaniu. I tylko do tego zmierzam.

A co byś widział w zamian? Strajk włoski? :hmm:

pawlik
16-11-2005, 22:10
zostaje głodówka :-

Tur
16-11-2005, 23:22
Co do plakatów nie byłbym taki sceptyczny co do ich czytania. Ludzie w jakiejś części je czytają i to co ciekawe także płeć piękna. Tak przynajmniej wynika z moich obserwacji kiedy z ziomkiem, uskutecznialiśmy dzisiaj na mieście akcję: "przyklej i ulotnij się" 8)

ems
17-11-2005, 00:10
arczi, zadne z dala :) widzimy sie w Swietymi Miejscu w sobote i tyle.

Raffi
17-11-2005, 07:41
Pat w rozmowach na Legii

W piątek piłkarzy Legii czeka na Łazienkowskiej mecz z Górnikiem Zabrze. Na stadionie może jednak znów zabraknąć kibiców.

Od kilku dni w Warszawie można spotkać plakaty ze zdjęciem pustej trybuny odkrytej i napisem: „Na to Warszawa nie zasłużyła!” To wynik frustracji części kibiców Legii, którzy nie wierzą w ugodę z władzami klubu.

Zarząd KP Legia wciąż jest gotowy do negocjacji, jednak jak twierdzi prezes Piotr Zygo, ich partner do rozmów – Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa (SKLW) – stracił w jego oczach wiarygodność.

– Stowarzyszenie deklaruje walkę z chuliganami, a z drugiej strony broni ich. Czekamy na czyny. Niech kibice przyjdą na mecz i pokażą, że potrafią się zachować. Dopóki nie będzie wiarygodnego partnera do rozmów, nie ma o czym dyskutować :hyhy: – stwierdził prezes Zygo.

Kilka dni temu Mariusz Walter, wiceprezes ITI (właściciela KP Legia), otrzymał od SKWL pismo z propozycjami rozwiązań konfliktu. W naszym artykule napisaliśmy, że przyjął je do wiadomości, jednak chochlik ukrył sformułowanie „do wiadomości” co mogło sugerować, że je zaakceptował. :hyhy:

W negocjacjach z kibicami ma teraz uczestniczyć Paweł Kosmala, dyrektor generalny ITI. Od 15 listopada prezes Walter wycofał się z nadzoru na pracami zarządu Legii. Główny powód to obelgi, jakie pod jego adresem oraz władz klubu śpiewali kibice podczas meczu we Wronkach.

„Między prawdziwymi kibicami Legii a Zarządem, Radą Nadzorczą i Właścicielami nie ma żadnego sporu, którego nie dałoby się szybko rozwiązać. Pat negocjacyjny polega na tym, że ciągle znacząco większa grupa prawdziwych kibiców nie chce bądź nie potrafi nie tylko zdystansować się w stosunku do chuliganów, ale wyraźnie zdominować ich” – napisał prezes Walter w piśmie do mediatora Andrzeja Strejlaua..

SKLW wystosowało do Strejlaua pismo, w który wyraża zaniepokojenie brakiem postępów w negocjacjach. Wysłano też petycję do klubu, aby odwołał się od decyzji PZPN o zakazie uczestnictwa kibiców w dwóch meczach wyjazdowych Legii.

Pan Artysta
17-11-2005, 07:50
prawdziwych kibiców nie chce bądź nie potrafi nie tylko zdystansować się w stosunku do chuliganów, ale wyraźnie zdominować ich” – napisał prezes Walter

Pan jaki tam Pan - Walter powiedział mi jak myślę :brawo: no inaczej to siusiał bym w majty i jadł przeciery owocowe

-a Zygo dolewa do ognia :zly: -niech przyjdą na mecz-boli że kaska nie wpływa :hyhy:

W negocjacjach z kibicami ma teraz uczestniczyć Paweł Kosmala, dyrektor generalny ITI. Od 15 listopada prezes Walter wycofał się z nadzoru na pracami zarządu Legii. Główny powód to obelgi, jakie pod jego adresem oraz władz klubu śpiewali kibice podczas meczu we Wronkach.

Walter jesteś chłop czy baba-chyba baba 8) i nie o flagę we Wronkach poszło tylko o bluzgi na biedaczysko Waltera :chytry: -no to głowa w piasek i wycofujemy się

Taki ch... Walter nie jedno o sobie jeszcze usłyszysz :hyhy: