PDA

Zobacz pełną wersję : ITIotów powaliło...

Strony : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9

L. Mo BeMoWo
25-10-2005, 20:48
Ostrowski wymiata:
No właśnie chciałbym wiedzieć ile osób należy do Stowarzyszenia. Bo do Klubu Kibica KP należy 5,5 tysiąca osób...

Kur**, mam kartę kibica ---> należę do KK ---> stoje po stronie KP... :zdziwiony:

EDIT: sens postu Arcziego powieliłem bo równocześnie pisałem :oczko:

dosiek
25-10-2005, 20:49
Jestem zawiedziony, nie chce mi się nawet o tym pisać
Pozdrawiam.

matx
25-10-2005, 20:51
Moze jestem niewyspany ale nie skumalem tekstu typa ze Stowarzyszenia o czlonkach klubu kibica... ja sobie ja zrobilem TYLKO po to zeby mniej placic za bilety.
A zostalem podsumowany jako kupiony bezmozg (nie wprost)
tez mnie to zabolało

Pomijajac fakt, ze to raczej niefortunne sformulowanie wywolane jakims tam powiedzmy stresem ;) Ale 10 min pozniej mogliscie sami uslyszec, jak Ostrowski w ramach riposty odnoszacej sie do liczby czlonkow w Stowarzyszeniu, smialo i bez zastanowienia rzucil, ze oni maja za to w klubie kibica ponad 5500 kibicow. To chyba tez troche niewporzadku, co?
Ja sie czlonkiem ich KK wcale nie czuje. Ot, zwykla manipulacja.

Ja się tak wkurwilem, że od razu chcialem zadzwonić - oczywiście nieskutecznie - zeby im powiedzieć, co dokladnie myślę, na temat tego ich KK.. :zly:
Stefan jakiś malomówny byl i w tym co powiedzial na początku odnośnie rac, to chyba tez sie minąl z prawdą - tak przynajmniej wywnioskowalem z postów pisanych przez kompetentne osoby już jakis czas temu...

Cypis
25-10-2005, 20:56
Raffi ten wywiad jest z dzisiejszej "Piłki Noznej"

MTP
25-10-2005, 20:57
Pomijajac fakt, ze to raczej niefortunne sformulowanie wywolane jakims tam powiedzmy stresem Ale 10 min pozniej mogliscie sami uslyszec, jak Ostrowski w ramach riposty odnoszacej sie do liczby czlonkow w Stowarzyszeniu, smialo i bez zastanowienia rzucil, ze oni maja za to w klubie kibica ponad 5500 kibicow. To chyba tez troche niewporzadku, co?
Ja sie czlonkiem ich KK wcale nie czuje. Ot, zwykla manipulacja.
A proste ze skłamal bo dobrowolnie to ja kupiłem karnet a karte dostalem póżniej by móc wejsc na mecz.Pierwsza partia kart(plastikowych) byla wraz z karnetami.
Teraz aby nabyc zniżki ludzie wyrabiają karte i choć mają w dupie ten klub kibica to w nim są.
Drugi problem ceny biletów.Ok 4500 biletów za 25/35 zł a koszty biletów na krytą?Miejsca na trybunie D górnej są w połowie puste bo mało kto zapłaci 80 zł za bilet na mecz ligi polskiej.Nie wiem czemu tego chłopaki nie powiedzieli.moze trema.Ogólnie widze że jednak zarząd boi sie kibiców.

Bartek_(L)
25-10-2005, 21:11
Mnie również zabolało stwierdzenie przedstawiciela Stowarzyszenia, jakoby każdy kto ma kartę kibica akceptuje nowy herb. Ja np. mam kartę ponieważ dostałem ją kupując karnet na Żyletę, ale wcale nie utożsamiam się z "logo" KP.

arczi
25-10-2005, 21:18
Mnie również zabolało stwierdzenie przedstawiciela Stowarzyszenia, jakoby każdy kto ma kartę kibica akceptuje nowy herb. Ja np. mam kartę ponieważ dostałem ją kupując karnet na Żyletę, ale wcale nie utożsamiam się z "logo" KP.

No nie dramatyzujcie juz tak. Wszycy przeciez wiemy o co chodzi z tymi kartami.
Zle sie wypowiedzial i tyle.

Raffi
25-10-2005, 22:09
Powtórka debaty w Radiu Warszawa Praga

W związku z ogromnym zainteresowaniem radiową debatą pomiędzy Stowarzyszeniem Kibiców, a KP Legia Warszawa, zapraszamy na powtórkę programu, która zostanie wyemitowana jeszcze dziś, o 22:30 na 106.2 FM w Radiu Warszawa Praga. Zapis audycji będzie można pobrać także z naszego serwisu. Autorzy zapowiadają, że w najbliższym czasie postarają się zorganizować kolejną debatę, z udziałem prezesów SKLW i KP Legia. PROSIMY O NIE ZADAWANIE PYTAŃ – POWTÓRKA AUDYCJI.

ludek1916
25-10-2005, 22:12
wiekszosc kibicow co ma KK to ma ja tylko dlatego ze ja dostali (karnety,dane w ich bazie co rzekomo jej nie mieli) dlatego nie czepiajcie sie jakiegos niefortunnego stwierdzenA( NO CHYBA ZE POPIERACIE TO CO ROBI ZARZAD)
To co mowia osoby z KP to kolejne wierutne kl;amstwa bo chyba tylko idiota uwierzy ze nagle ponad 4 tysiecy osob przyszlo i mimo ze nie chodzi na mecz to sobie wyrobilo KK. chyba ze powiedzieli im ze na te ladne karty mozna za darmo metrem jezdzic

Moim zdaniem szkoda ze nie zostala poruszona sprawa cenzury "opraw"
co stefania powiedzial by na to
cytat "jestem za a nawet przeciw ale tydzien wczesniej to ja musze wiedziec"

MK
25-10-2005, 22:33
Mnie już to nudzić zaczyna, kolejne oświadczenia obu stron, jedni to, drudzy tamto, praktycznie zero szans na porozumienie, zarząd w beszczelny sposób przekręca fakty i tworzy propagande sukcesu wokół siebie i właściwie nie wiadomo co robić, stoimy na straconej pozycji, a mimo wszystko niektórzy mają jeszcze złudzenia :roll: . Jutro kolejne stanie pod torwarem, które będzie pewnie znacznie mniej skuteczne od poprzedniego, nie przyniesie pewnie żadnego rozwiązania, ani nawet nadzieji na rozwiązania konfliktu, brak perspektyw na przyszłośc brak działań, depresja.
Jakiś zrezygnowany już jestem :/

Rohrau
25-10-2005, 22:44
czyli wyglada na to, ze teraz czekamy na decyzje w sprawie stadionu :/

buba(L)a
25-10-2005, 23:27
ale przynajmniej prezes uznal ze jestesmy "fajnymi ludzmi" . od razu sie lepiej poczulem.
a tak z innej beczki, to czy mozna wypisac sie z KK?? wydaje mi sie ze bilet tak szybko mi sie nie przyda.... :roll: po za tym mam coraz wieksza odraze do rzeczy ktore sa wymyslami "naszych" dzialaczy. no i po 3 to...kiepsko wyszedlem na zdjeciu :oczko: ale w zaistnialej sytuacji to chyba drugorzedna sprawa 8)
pzdr

MK
25-10-2005, 23:36
Napewno można się wypisać, tylko nie licz na to, że wymażą sobie twoje dane

Kawa
25-10-2005, 23:50
No to raczej musza zrobic

juras
26-10-2005, 00:36
I tak - jak zwykle zreszta - wszystko przebil dzielny Stefek.

Podczas, gdy przez cala audycje jego spasiony ziomek trul o tym jak jest niebezpiecznie, na koniec programu Stefek rzucil:
"Zapraszamy wszystkich na mecze! U nas jest superbezpiecznie!"
Oni juz sie tak motaja, ze nie wiedza co maja mowic...

Odnosnie calej audycji.
Pomimo wpadki Papaja z tymi kartami kibica ogolnie na plus. Rzeczowo, aczkolwiek za malo stanowczo. Zbyt duzo kurtuazji. Zamiast na zarzuty KP odpowiadac konkretnymi argumentami i udowadniac ich niekompetencje, dwulicowosc i glupote, wyszlo tak troche nijak.
Oswiadczenie - duzy plus. I dosc konkretne - wbrew temu co twierdzil Ostrowski.
Niestety, zabraklo mi pokazania konfliktu od poczatku - od czego sie zaczelo. A tak wychodzi na to,ze caly protest jest o race.

Tur
26-10-2005, 02:58
Zarajczyk w wywiadzie był dość stanowczy w krytyce obecnego zarządu i akurat za to :brawo: dla niego. Co ciekawe, ten jednoznacznie krytyczny wywiad ukazał się w "Piłce Nożnej", która jest dość renomowanym pismem piłkarskim.

kud(L)aty68
26-10-2005, 08:24
Moim zdaniem szkoda ze nie zostala poruszona sprawa cenzury "opraw"
co stefania powiedzial by na to
cytat "jestem za a nawet przeciw ale tydzien wczesniej to ja musze wiedziec"

:kurde: tez mi tego zabraklo, a jakby nie bylo jest to (chyba :hmm: ) dosc istotne. Natomiast bardzo dobre bylo o "wrzucaniu wszystkich do jednego wora" jak co KP robi praktycznie caly czas, a co za tym idzie doskonale pytanie na koniec - "jak KP chce zapelnic stadion przy takiej polityce wobec kibicow i takim kreowaniu wizerunku braci kibicowskiej"

wokulski
26-10-2005, 08:24
Szansa na porozumienie kibiców z władzami Legii

Andrzej Strejlau na prośbę ŻW zgodził się na rolę mediatora

W najbliższych dniach dojdzie do spotkania między kibicami,a władzami KP Legia Warszawa. Może konflikt zostanie w końcu zażegnany?

Od kilku tygodni konflikt między prezesem Legii a fanami klubu narastał. Szalikowcy zarzucają klubowi próbę zlikwidowania zorganizowanego ruchu kibicowskiego, nakładanie kar niewspółmiernych do wykroczeń, podniesienie cen biletów. W proteście rzucali na boisko race, kilkakrotnie przerywając mecze. W końcu obie strony doszły do wniosku, że tak dalej być nie może.

Chcą rozmawiać

Władze KP Legia potwierdziły chęć podjęcia rozmów z kibicami. Przedstawiciele stowarzyszenia również wyciągają rękę do zgody, ale stawiają warunki. W liście otwartym do właścicieli klubu (ITI), apelują m.in. o „...ponowną kalkulację oferty biletów jednorazowych i urealnienie cen abonamentów, (...) stworzenie czytelnej i jawnej procedury postępowania w kwestiach dot. naruszeń regulaminu stadionu, wprowadzenie gradacji kar za poszczególne przewinienia, odejście od arbitralnej roli klubu w tym zakresie poprzez wprowadzenie funkcji mediatorów”.

Kibice domagają się też „oczyszczenia klubu z osób niekompetentnych, które w przeszłości działały na jego szkodę”. Proponują powrót do negocjacji z CWKS Legia w sprawie wykorzystywania przez KP Legia logo klubu, a także wyznaczenie przez ITI przedstawiciela (nie może to być prezes Zygo), który podjąłby rozmowy ze stowarzyszeniem.

– Jeśli jest potrzeba, aby pojawił się niezależny mediator, nie będzie problemów – twierdzi Jarosław Ostrowski, członek Zarządu KP Legia. ŻW zaproponowało, aby w tym sporze mediatorem był zasłużony dla Legii Andrzej Strejlau.

Świetny kandydat

Szef Kolegium Sędziów PZPN długo się wahał, ale zgodził się podjąć tej roli. Były trener Legii i reprezentacji narodowej, człowiek przyjęty do Galerii Sław Legii (zrzeszającej osoby wybitnie zasłużone dla stołecznego klubu) z pewnością nadaje się do tego zadania.

– Dziękuję za zaufanie. Robię to przede wszystkim dla dobra klubu – mówi Strejlau. – Większość postulatów przedstawionych przez kibiców jest do załatwienia. Porozumienie z władzami klubu leży w ich interesie. Ludzie mają oglądać mecz na najwyższym poziomie. Klub ma im zapewnić jak najlepszy komfort oglądania. Stowarzyszenie musi na siebie przejąć działania, aby klub nie płacił kar po 12 tys. franków szwajcarskich (grzywna nałożona przez UEFA po meczu z FC Zurich – przyp. red.) – kończy Andrzej Strejlau.

Teraz nie pozostało obu stronom konfliktu nic innego, jak zasiąść do stołu rokowań.

Pozytywnie zaskoczyła mnie ta informacja
Zobaczymy co z tego wyjedzie,lecz uzyskać porozumienie będzie bardzo ciężko.Pozatym chyba nie ma co liczyć na ustępstwa z naszej strony w sprawie herbu,zakazów czy też rac.

Raffi
26-10-2005, 09:47
Kolejne zakazy stadionowe
Władze Legii zamierzają wydać kolejne zakazy stadionowe. Wygląda na to, że tym razem mogą objąć nawet kilkudziesięciu kibiców. Zakazy mają otrzymać ci, którzy w trakcie protestu pod Torwarem na meczu z Wisłą Płock, malowali ściany budynku i zniszczyli dach hali. Dowodem są zdjęcia z monitoringu.

matx
26-10-2005, 10:00
:hmm: Klub nie bierze na siebie odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez kibiców, bo ci nie byli przeciez na stadionie tylko poza nim, ale jednocześnie nie przeszkadza mu to wyciągać za to konsekwencji "na własny użytek". Jestem w stanie zrozumieć stanowisko klibu w stosunku do szkód wyrządzonych podczas protestu, ale te zakazy to wyraz jawnej niekonsekwencji. Idąc tym tokiem dalej mozemy dojśc do absurdalnej sytuacji, że otrzymam zakaz dajmy na to za jazdę tramwajem bez biletu.. :ucieka:

Mini
26-10-2005, 10:00
a gdzie jest takie prawo że mogą ukarać kogoś zakazem stadionowym za coś spoza stadionu ? (nie licząc wyjazdów)
jak będe w szaliku jechał autobusem i pił browara to też zakaz dostanę ?

Flip
26-10-2005, 10:03
ja nie moge co za bzdura :kurde:

kosciesz
26-10-2005, 10:05
No i jeśli byłaby to komisja złożona z członków KP oraz SKLW + ktoś niezależny i każdy przypadek oceniła oddzielnie. I
naczej potrakowałaby chłopaka, który tylko wszedł na dach i oglądał mecz a inaczej tego, który zamiast oglądać, bawił się w malarza, to nie miałbym nic przeciwko takim zakazom.
A teraz pewnie dożywotnio zakażom wszystkim, którzy w ogóle tam się dostali i będzie kolejny punkt zapalny.

Beny
26-10-2005, 10:14
Oooo, super to jak w domu będę oglądał mecz i krzyknę Zygo ****! i na dodatek Polonia *****! to mi wpadną przez okno antyterroryści i z miejsca wystawią kwit zakazowy. :ucieka: Przecież ja już nie mam się jak śmiać w oparach absurdu.

MK
26-10-2005, 10:25
Teoretycznie, tak, ale chyba nie liczysz na to, że nie skopiują sobie dancyh osoby rezygnującej z kart kibica, te dane i zdjęcia są dla nich na wage złota, bo dzięki nim mogą zidentyfikować sporo osób.

Co do zakazów pod torwarem to sami siebie ośmieszają, ciekawe jak według tych jebancyh debili osoba znajdująca się poza stadionem, łamie regulamin stadionu, którego złamanie jest jedyną podstawą do wystawienia zakazu

Mini
26-10-2005, 10:28
Teoretycznie, tak, ale chyba nie liczysz na to, że nie skopiują sobie dancyh osoby rezygnującej z kart kibica, te dane i zdjęcia są dla nich na wage złota, bo dzięki nim mogą zidentyfikować sporo osób.

Co do zakazów pod torwarem to sami siebie ośmieszają, ciekawe jak według tych jebancyh debili osoba znajdująca się poza stadionem, łamie regulamin stadionu, którego złamanie jest jedyną podstawą do wystawienia zakazu

ło matkoooo bedzie je Zygo na domowym PeCecie trzymał :chytry:

nasyłasz GIODO albo NIK i za bezprawne przechowywanie danych osobowych mandat i tak do skutku.
potem jak będzie sytuacja że cie rozpoznają na podstawie danych których nie mogli przechowywać to moga Ci naskoczyć i znowu kara dla klubu.

ems
26-10-2005, 11:20
mi sie wydaje ze to jednak kaczka Faktu. jezeli to prawda, to dzialalnosc tego klubu przekroczy wszelkie granice nie tylko absurdu, ale i prawa.

a co do "spiewania w centrum i aresztu na 48 za >>polonia *****<<" to Zygo nie wiem w jakim swiecie zyje. my to potrafilismy godzinami spiewac :)

Jaco
26-10-2005, 11:22
http://www.polskaprl.rejtravel.pl/pp/43.jpg

:hyhy:

ems
26-10-2005, 11:23
8)

dosiek
26-10-2005, 11:39
Ciekawe dlaczego z tymi zakazami wyskoczyli własnie dzis, przed meczem?

Mini
26-10-2005, 12:01
Ciekawe dlaczego z tymi zakazami wyskoczyli własnie dzis, przed meczem?

nie mają prawa wydać zakazu za to. Dobrze o tym wiedzą, a sprzedali takie info faktowi ( bo ten wszystko wydrukuje) żeby wkurwić kibiców żeby ci znowu zamiast na stadionie stali gdzieś indziej, znowu coś zniszczyli i żeby KP miało kolejny argument przeciwko nam.

Norbas
26-10-2005, 12:16
nie mają prawa wydać zakazu za to

niestety mają prawo, podstawę do wydania mogą sobie stworzyć jaką chcą

Mini
26-10-2005, 12:22

żaden sąd tego nie przyklepie.

20.06.1993
26-10-2005, 12:24

No ja nie jestem pewien czy maja podstawe. Zakaz stadionowy mozna dostac beda na stadionie badz wyjezdzie ale chyba nie na torwarze. Rownie dobrze moze byc tak ze osoby ktore maja karte kibica, zostana zatrzymani za jakies "przewinienie" i co?? jezeli klub sie dowie to maja zakaz stadionowy? watpie.. :hmm:

Norbas
26-10-2005, 12:28

Na karcie kibica nie ma nigdzie napisane że jej posiadacz jest członkiem klubu kibic!!
Znaczy to że nie trzeba zwracać karty, a wystarczy napisać pismo do klubu o skreślenie z listy członków "klubu kibica"

Co do danych osobowych - wycofanie danych z bazy spowoduje niemożliwość wejścia na mecz, wszak nawet kupując bilet na jeden mecz musisz podać dane do bazy

Norbas
26-10-2005, 12:31

No ja nie jestem pewien czy maja podstawe. Zakaz stadionowy mozna dostac beda na stadionie badz wyjezdzie ale chyba nie na torwarze. Rownie dobrze moze byc tak ze osoby ktore maja karte kibica, zostana zatrzymani za jakies "przewinienie" i co?? jezeli klub sie dowie to maja zakaz stadionowy? watpie.. :hmm:

Zrozum że Dziewulski może wszystko :)
Potem można się najwyżej odwoływać

Kawa
26-10-2005, 12:54

Jaki sąd? Toklub decyduje, ze nie bedzie wpuszczał kogos do siebie.

Mini
26-10-2005, 13:02

Jaki sąd? Toklub decyduje, ze nie bedzie wpuszczał kogos do siebie.

zakaz satdionowy nie musi być poparty wyrokiem sądu?

Norbas
26-10-2005, 13:08
Stefan jest sądem najwyższym na tym obiekcie :oczko:

ems
26-10-2005, 13:23
zakaz wstepu na imprezy masowe musi byc. zakaz wstepu na Legie - nie.

Markotny
26-10-2005, 14:32
R E G U L A M I N
STADIONU PIŁKARSKIEGO LEGII WARSZAWA W WARSZAWIE PRZY UL. ŁAZIENKOWSKIEJ 3 ORAZ IMPREZ MASOWYCH ORGANIZOWANYCH NATERENIE OBIEKTU
§ 1 Na podstawie przepisów Ustawy "O bezpieczeństwie imprez masowych" z dnia 22 sierpnia 1997 roku (Dz.U. z 1997 r. Nr 106, poz. 680 z późniejszymi zmianami) postanawia się co następuje.

§ 2 Stadion jest siedzibą Klubu Piłkarskiego "Legia Warszawa" Sportowa Spółka Akcyjna oraz miejscem, gdzie organizowane są imprezy sportowe (m.in. mecze piłki nożnej), artystyczne, rozrywkowe i inne.

§ 3 W czasie kiedy na stadionie nie odbywają się imprezy, do wejścia i przebywania na terenie obiektu są uprawnione osoby umieszczone na imiennej liście zatwierdzonej przez Zarząd Klubu (wjazd pojazdów na podstawie wykazu numerów rejestracyjnych) oraz w szczególnej sytuacji zaopatrzone w identyfikator wydany przez ochronę po okazaniu dokumentu tożsamości.

§ 4 Działalność handlowa, gastronomiczna, usługowa, artystyczna, w tym transmisje, nagrania radiowe i telewizyjne, filmowanie i wykonywanie zdjęć na obiekcie może odbywać się tylko i wyłącznie za zgodą Zarządu Klubu.

§ 5 Zarząd Klubu zastrzega sobie prawo do zmian ogłoszonych terminów meczów i innych imprez masowych, bez zapowiedzi i z wyłączeniem odpowiedzialności.

§ 6 1. Do wejścia na Stadion i korzystania z urządzeń stadionowych w czasie trwania imprezy uprawnione są wyłącznie osoby posiadające przy sobie ważny bilet (abonament lub inny dokument wydany przez organizatora), identyfikator lub inny dokument ustalony przez Zarząd Klubu oraz dowód tożsamości ze zdjęciem.

2. Zarząd Klubu jest uprawniony do zmiany zasad wchodzenia i przebywania na stadionie o czym informował będzie w sposób ogólnie przyjęty w tym przez media, internet etc.

§ 7 Uczestnik imprezy organizowanej na Stadionie - wchodzący lub przebywający na terenie obiektu - ma obowiązek na każde żądanie służby porządkowej okazać dokumenty uprawniające do przebywania na imprezie oraz poddać się przejrzeniu bagażu i odzieży.

§ 8 Uczestnik imprezy organizowanej na Stadionie ma obowiązek w czasie jej trwania (z wyłączeniem przerwy) przebywać na miejscu zgodnym z oznaczeniem wskazanym na bilecie lub abonamencie oraz stosować się do zarządzeń Policji, służb porządkowych oraz komunikatów ogłaszanych przez spikera.

§ 9 Zabrania się wnoszenia i posiadania na terenie Stadionu broni lub innych przedmiotów mogących w ocenie organizatora stanowić zagrożenie ( w tym: butelek, puszek, kijów, instrumentów z napędem mechanicznym itp.), materiałów wybuchowych, wyrobów pirotechnicznych, materiałów pożarowo niebezpiecznych, napojów alkoholowych, środków odurzających lub psychotropowych.

§ 10 Przedmioty wymienione w § 9 ulegają konfiskacie bądź przekazaniu odpowiednim służbom.

§ 11 Zabrania się wchodzenia i przebywania na terenie Stadionu osobom będącym pod wpływem alkoholu, narkotyków lub podobnie działających środków.

§ 12 Uczestnikom imprez organizowanych na Stadionie, pod rygorem objęcia czasowym lub stałym zakazem wchodzenia na stadion (m.in. poprzez unieważnienie identyfikatora) zakazuje się:

- wchodzenia na obszary nie przeznaczone dla uczestników imprezy tj. płytę boiska, pomieszczenia służbowe, płoty, maszty, itp.;
- opuszczania w czasie trwania imprezy miejsca oznaczonego na bilecie lub abonamencie bez zgody służby porządkowej;
- rzucania jakimikolwiek przedmiotami, szczególnie na płytę boiska lub w innych uczestników;
- wzniecania ognia, zapalania petard, fajerwerków, itp.;
- używania "kominiarek" lub innych przedmiotów utrudniających identyfikację;
- głoszenia i wywieszania haseł (symboli, pieśni) o treściach obscenicznych, wulgarnych, obraźliwych, rasistowskich, itp.;
- załatwiania potrzeb fizjologicznych poza toaletami, zaśmiecania Stadionu, niszczenia jego urządzeń poprzez malowanie, oklejanie, uszkadzanie;
- uczestniczenia w imprezie osobom wobec których został orzeczony zakaz wstępu na imprezy masowe przez Sąd.

Zakaz za torwar jest bezpodstawny. Możemy dostac za złamanie regulaminu stadionu, a nie za to, że ktoś sobie latał po dachu Torwaru :/

Ciekaw jestem jak bedzie dziś na meczu :hmm:

Majster
26-10-2005, 14:46
Ciekaw jestem jak bedzie dziś na meczu

Pewnie nie będzie tłumów pod stadionem bo w sumie to środek tygodnia. Moim zdaniem daliśmy sporo do myślenia nie idąc na mecz z Wisłą Płock i śpiewając pod stadionem. Teraz nawet jak się zbierzemy na Torwarze to nie będzie juz taki element zaskoczenia dla Zygo, który został sam :hyhy: . Teraz uważam że teraz powinniśmy czekac na ruch zarządu po tej debacie w radiu.

Ps: ja się pojawie pod stadionem :oczko: .

Norbas
26-10-2005, 14:49
Zakaz za torwar jest bezpodstawny. Możemy dostac za złamanie regulaminu stadionu, a nie za to, że ktoś sobie latał po dachu Torwaru

to Twoje zdanie....
ale założę się że gdybyś był byłym funkcjonariuszem MO miałbyś calkiem inny sposób interpretowania regulaminu stadionowego, zasadności nakładania kar jak i ich wysokości
i nie musi mieć to nic wspólnego z logiką :hyhy:

Żuku
26-10-2005, 16:18
dać im zakaz to ośmieszenie się iTi'otów ... w każdym bać razie kretynów trzeba ukarać, niech oni pokryją koszta naprawy a nie Stowarzyszenie.

Legia ma ich zdjęcia? Ma, było widać w magazynie TV, niech ściągnie od nich kase.

Henio
26-10-2005, 16:35
Obrazek (http://www.polskaprl.rejtravel.pl/pp/43.jpg)

ja taką złotą odznake posiadam :cicho:

:chees:

rolnik
27-10-2005, 00:20
Tak a'propos wymiany publiczności.

http://www.legialive.pl/photos06/06kszo2_f4.jpg

Idealny przykład :ucieka:

Sahal
27-10-2005, 00:25

Byznesmen :hyhy:

jasin
27-10-2005, 08:08
słucham sobie dziś radia, i mówili o manifestacjach w USA przeciwko wojnie w Iraku. No i powiedzieli tak "Manifestacje przebiegały spokojnie, tylko w Waszyngtonie aresztowano kilkadziesiąt osób".

No jestem bardzo ciekawy jak by na naszym proteście aresztowano kilkadziesiąt osób, czy media też przedstawiły by to jako pokojową demonstrację. Obawiam się, że mowa by była o takiej rozpierdusze, jakby pół Warszawy wyjebało w kosmos i nie zamierzało wrócić

Beny
27-10-2005, 09:04

Byznesmen :hyhy:

W tych okolicznościach pewnie "nowy kibic".

A ogólnie przykład z dupy.

W gajerku się nie można pokazać na stadionie? :hyhy: 8)

rolnik
27-10-2005, 12:11
A widziales jego szalik?

Beny
27-10-2005, 12:15
Brak świadomości. :oczko:

Markotny
27-10-2005, 13:16
To jest brat Zygo :P

Norbas
27-10-2005, 13:56
To jest brat Zygo :P

:rotfl2: istonie zauważam dośćduże podobieństwo

Włóczykij
27-10-2005, 14:42
http://www.foprojekt.com/tomy/legiabill2.jpg

NA TO WARSZAWA NIE ZASŁUŻYŁA!

Majster
27-10-2005, 14:47
:O widziałem wiele bilbordów z podobnym hasłem, ale to jest dla mnie szokiem.

rosol
27-10-2005, 14:48
A ja Wam powiem, że zaczynam osobistą walkę z zarządem. Mam karnet premium, wszedłem wczoraj na mecz z zamiarem wyjścia, chciałem sprawdzić czy wpuszczą mnie na miejsce wyznaczone na karnecie. I tu niespodzianka, ochrona powiedziała, że ten sektor jest zamknięty i nie mogę tam usiąść. więc ja jako kibic który nie chce dostać zakazu za łamanie regulaminu musiałem opuścić stadion. 8) Zaczynam torpedować klub mailami. Ciekawe jak się z tego wytłumaczą :hyhy:

legart
27-10-2005, 15:00
:O widziałem wiele bilbordów z podobnym hasłem, ale to jest dla mnie szokiem.

co Ty nie powiesz :O

Xth
27-10-2005, 15:12
http://img463.imageshack.us/img463/6737/tvn0fb.gif

Rohrau
27-10-2005, 15:14
:lol:

MeLa
27-10-2005, 15:18
I tu niespodzianka, ochrona powiedziała, że ten sektor jest zamknięty i nie mogę tam usiąść.

testują mikrofony :hyhy:

biotronic
27-10-2005, 15:52
Wracając jeszcze do wywiadu z Zygo...

"Ciągle pan narzeka na kibiców‚ a może warto też powiedzieć coś dobrego na ich temat? Nie zrobiły na panu wrażenia oprawy z panoramą Warszawy‚ albo ze Stefanem Starzyńskim?
- Bez dwóch zdań – zrobiły. I takie rzeczy powinny mieć wyłącznie miejsce na stadionie. Nie byłoby wtedy żadnego problemu‚ a i opinia o Legii byłaby inna. W przeprowadzonych niedawno badaniach opinii 38 proc. mieszkańców Warszawy pomiędzy 15 a 45 rokiem życia kojarzy Legię z fantastycznym dopingiem kibiców. "

http://archiwum.legialive.pl/photos05/05polonia1_f16.jpg

"... Nie zamierzamy także rezygnować z dofinansowywania atrakcyjnych opraw meczowych. Oczywiście bez rac ... "

Panie Walter! Toż ten pana podwładby to schizofrenik a w najlepszym wypadku hipokryta. Tak czy siak urlop zdrowotny by się przydał... najlepiej dożywotni.

Tur
27-10-2005, 15:56
Foto z "szeregowcami rydzyka" bomba :hyhy:

Adiq
27-10-2005, 21:14
Biotronic, dodajmy do tego również obecność płotu. :chytry:

Woytek
27-10-2005, 23:44
generalnie rzecz biorąc... to z tego co pamiętam to zawsze kibice wychodzili z postulatem obniżenia płotu (do tej pory udało się na łuku), więc mimo świetnych transparentów uważam, że nie ma sensu "walczyć o płot".
choć nie zmienia to faktu że miało to swój niepowtarzalny klimat :)

złe jest w tym tylko to, że Zarząd wykorzystywuje obniżenie płotu jako kolejny "akto dobrej woli": "zobaczcie jacy jesteśmy dobrzy dla was"

gdyby tak było obniżyliby rok temu.

swoją drogą, ciekawe na który mecz zdecydują się wyciąć gniazdo...

Sahal
27-10-2005, 23:49
swoją drogą, ciekawe na który mecz zdecydują się wyciąć gniazdo...

Gniazdo to też nie jest nasz największy problem. W czasie, gdy zostało wycięte z płotu doping wcale nie był gorszy. Oczywiście lepiej, żeby było i należy przy tym obstawać, ale...

EDIT: Lekki off-topic. Zastanawiam się, jak będzie wyglądać sprawa budowy stadionu w świetle ostatnich zmian politycznych. Skoro w grę wchodzi zarząd komisaryczny, który nie może podejmować strategicznych decyzji, to kto ma zamiar negocjować warunki do przetargu, a potem go rozstrzygnąć? Przecież prowadzenie negocjacji w tym momencie nie ma żadnego sensu zważywszy na fakt porażki Kaczora w Warszawie. Następni i tak procedurę rozpoczną od nowa, bo będą mieli inną wizję.

Fester
28-10-2005, 11:08

glupie...

mozna to na 2 sposoby odczytywac...

Włóczykij
28-10-2005, 11:59

glupie...

mozna to na 2 sposoby odczytywac...

jak jesteś taki mądry to zrób coś lepszego, za co będziemy mogli Ci przyklasnąć :chytry:
A jezeli ktoś dopatruje sie w tym drugiego dna to dziwne, raczej posadzil bym o to ludzików zza miedzi, niz Legionistę :roll:

L. Mo BeMoWo
28-10-2005, 12:28

Może zamiast trynuny (co, jak napisał Fester, można rozumieć w różny sposób) wrzucić twarz. Wiadomo czyją.

rolnik
28-10-2005, 14:36
Za www.legia.net

Spotkanie przedstawicieli klubu z kibicami
Piątek, 2005-10-28 13:43
Jak poinformowało Biuro Prasowe KP Legia SSA, w piątek 28 października na Łazienkowskiej odbyło się spotkanie przedstawicieli Klubu z przedstawicielami Kibiców Legii Warszawa. W spotkaniu ze strony Klubu obecni byli: Pan Jarosław Ostrowski oraz Pan Paweł Kosmala (członek Rady Nadzorczej KP Legia Warszawa). Na spotkanie został zaproszony również Pan Andrzej Strejlau. Szczegóły nie są na razie znane.

dodał: Adam Dawidziuk
źródło: własne

Norbas
28-10-2005, 14:53
a Ostrowski co tam robił?? przecież jasno było powiedziane i napisane że z zarządem KP nie ma gadki :chytry:

Raffi
28-10-2005, 15:42
Niestety strony nie doszły do porozumienia. Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa nie zmieniło decyzji i podczas jutrzejszego meczu z Koroną protest będzie kontynuowany.

Paolo'
28-10-2005, 16:03
(Pisałem tego posta jeszcze przed informacją zamieszczoną powyżej przez Raffiego. I niestety mogę go już teraz wkleić.)

Nie chciałbym wychodzić przed szereg, ale odnoszę ostatnio wrażenie, że cała ta sytuacja robi się coraz bardziej zagmatwana dla szarego kibica Legii, który nie jest do końca świadomy o co tak naprawdę toczy się ta walka.
Nie mam tu na myśli forumowiczów ani tych kilku tysięcy kibiców, którzy pojawili się pod Torwarem, ale zwykłych fanów, którym na sercu leży dobro Legii, a nie do końca zorientowani są w „sprawach kibicowskich”.

Oświadczenia Stowarzyszenia, ulotki rozdawane pod kasami i słowa kibiców wypowiadane w radiowej debacie dyskredytowane są ciągle przez większość artykułów w prasie i bełkot Zygo, co wprowadza pewną „dezinformację”. W tym wszystkim gubi się gdzieś powód, cel i sam sens naszego protestu. I ta spirala ciągle się nakręca.
Zauważyłem, że wiele osób, które skądinąd popierają protest, mówi że na mecz z Koroną wchodzi już na stadion, bo ma tego dosyć. Wydaje mi się, że wynika to z nieświadomości tych osób, iż tak naprawdę WALCZYMY O TO, ABY W PRZYSZŁOŚCI NA LEGII MOGŁO BYĆ ZNÓW NORMALNIE, czyli kolorowo, głośno i tłoczno. I że warto się przemęczyć, opuszczając te kilka spotkań, aby później znów móc oglądać na trybunach prawdziwe widowiska, a nie jakieś szopki.

Dlatego myślę, że warto by wystosować prosty, zwięzły komunikat (np. na stronach internetowych, ewentualnie w prasie), już bez tłumaczeń i polemik z zarządem, skierowany właśnie do tych zagubionych kibiców. A wszystko po to, aby uświadomić im, że teraz potrzebna jest także ich pomoc i wsparcie, dla naszego wspólnego dobra. Wierzę, że jeśli wszyscy by to zrozumieli, to nasze działania będą miały jeszcze większe szanse powodzenia.

Coś czuję, że mecz z Koroną będzie momentem przełomowym całego protestu. Oby na lepsze dla nas. I dlatego warto W PROSTYCH SŁOWACH uświadomić wszystkich kibiców o wadze protestu i potrzebie JEDNOŚCI WSZYSTKICH LEGIONISTÓW.

Zaznaczam też, że to tylko moje odczucia i sugestie.
I mam nadzieję, że ostatni szlagier „Nie poddawaj się…” będzie przyświecał wszystkim kibicom Legii, nie tylko w wymiarze piłkarskim.

Ale elaborat ;)

Raffi
28-10-2005, 16:10
Kilkanaście minut temu zakończyło się spotkanie Stowarzyszenia Kibiców Legii z przedstawicielem ITI (Paweł Kosmala) i KP Legia (Jarosław Ostrowski), w którym "mediatorem" był Andrzej Strejlau.
Dyskusja trwała trzy i pół godziny i obecnie Stowarzyszenie czeka na decyzję drugiej strony.
Informujemy, że na chwilę obecną Stowarzyszenie cały czas popiera taką formę protestu, jaka miała miejsce na meczu z KSZO. O ewentualnych zmianach decyzji, informować będziemy na bieżąco.
Poniżej prezentujemy wypowiedź Jarosława Ostrowskiego, który reprezentuje KP Legia.
"Kibice przedstawili punkt widzenia na temat sytuacji, która ma miejsce w klubie. Myślę, że szczerze porozmawialiśmy. Na zakończenie spotkania kibice przedstawili swoje oczekiwania. Dziś postaramy się zebrać (zarząd KP - red.) i odpowiedzieć na najważniejsze sprawy. Jeżeli odpowiedzi będą satysfakcjonujące dla przedstawicieli kibiców, to mogą dać sygnał do odwołania protestu" - powiedział przedstawiciel KP Legia, Jarosław Ostrowski.

Paolo'
28-10-2005, 16:15
No to może ja też się na razie wstrzymuję ze swoimi wypocinami powyżej ;)

Duch
28-10-2005, 17:02
Nie chciałbym wychodzić przed szereg, ale odnoszę ostatnio wrażenie, że cała ta sytuacja robi się coraz bardziej zagmatwana dla szarego kibica Legii, który nie jest do końca świadomy o co tak naprawdę toczy się ta walka.
Nie mam tu na myśli forumowiczów ani tych kilku tysięcy kibiców, którzy pojawili się pod Torwarem, ale zwykłych fanów, którym na sercu leży dobro Legii, a nie do końca zorientowani są w „sprawach kibicowskich”.

W ostatniej NL był bardzo dobry artykuł o tym .

Paolo'
28-10-2005, 17:11

Wiem, ale właśnie o to chodzi, że nie wszyscy czytają Naszą Legię...

Norbas
28-10-2005, 17:28

to niby w jaki sposób mają się dowiedziec o co chodzi skoro nie czytują NL, nie czytują forum, zapewne też nie chodzą na mecze tylko czytają prasę i oglądaja tvn?

Paolo'
28-10-2005, 17:35

to niby w jaki sposób mają się dowiedziec o co chodzi skoro nie czytują NL, nie czytują forum, zapewne też nie chodzą na mecze tylko czytają prasę i oglądaja tvn?

Pisałem o tym - jasny komunikat na stronach Legii (nie wszyscy odwiedzający te strony wchodzą na forum), ewentualnie w prasie (choć to się oczywiście wiąże z kosztami). Wydaje mi się, że mimo wszystko sporo jest osób, które mimo to, że chodzą na mecze, ograniczają swoje źródła informacji właśnie do gazet i telewizji.
Chodzi o to, żeby ta świadomość wyszła poza "nasz" krąg.

Norbas
28-10-2005, 18:22
cena najtańszego cz.b. ogłoszenia w module w wydaniu codziennym
ŻW - 160pln
Gazeta - 744pln
Rzepa - 340pln
Przegląd - 380pln
do tego vat

wykupienie pakietu 20 emisji spotów po 20 sek. przez 2 tyg. w TVP3 - 5856pln

`o Pao(L)one jak myslisz kto by za to zapłacił?? ....bo chyba nie Walter

Paolo'
28-10-2005, 18:39
Wiadomo, ceny kosmiczne. Nie ma się co licytować.
Pozostaje tylko mieć nadzieję, że jednak jutro wszyscy kibice staną na wysokości zadania... czyli przed Torwarem ;)

Cipciuś
28-10-2005, 21:19
pokaźnych rozmiarów transparent na sektorze Lecha teraz podczas meczu z Groklajnem "LEGIO POPIERAMY WASZ PROTEST"

Tur
28-10-2005, 21:35
pokaźnych rozmiarów transparent na sektorze Lecha teraz podczas meczu z Groklajnem "LEGIO POPIERAMY WASZ PROTEST"

No to chyba ems zwątpi już dzisiaj :hyhy:

Pan Artysta
28-10-2005, 21:38

:O

koniec jest blisko :hyhy:

czekam na trans na K6 :efoch:

buba(L)a
28-10-2005, 22:39
cena najtańszego cz.b. ogłoszenia w module w wydaniu codziennym
ŻW - 160pln
Gazeta - 744pln
Rzepa - 340pln
Przegląd - 380pln
do tego vat

wykupienie pakietu 20 emisji spotów po 20 sek. przez 2 tyg. w TVP3 - 5856pln

`o Pao(L)one jak myslisz kto by za to zapłacił?? ....bo chyba nie Walter

wydaje mi sie ze tak jak powiedzial `o Pao(L)one wystarczylaby inf. na portalach Legii np.nal LegiaLive. sam kiedys przez dlugi czas nie odwiedzalem forum mimo ze codziennie bylem na LL. pomysl jest dobry o tyle zeby nie bylo niedomowien.
pzdr

Kenijczyk
29-10-2005, 09:44

nie oglądałem meczu, a jeśli ktos oglądał niech mi powie jak ten trans skomentowali w C+, jesli w ogóle go pokazali.

Markotny
29-10-2005, 09:50
http://www.lechpoznan.com/foto/36_img/3640.jpg

:brawo:

Coglin
29-10-2005, 09:50
kamera przejechala przez caly transparent wzdluz, i powiedzieli cos w stylu ze kibice Lecha solidaryzuja sie z fanami Legii w ich sporze z prezesem czy z wladzami klubu. jakos tak.
mysle ze dzisiaj jak beda transmitowac wasz mecz cos wiecej na ten temat napewno powiedza.

maciej_KO
29-10-2005, 10:31

ROTFL
nie no chuligani zawsze razem ;)

Sokol
29-10-2005, 21:26
http://www.kibice.net/forum/viewtopic.php?t=8227

no emsik jak nerwy? :P

maciej_KO
29-10-2005, 22:08
Sokol daj mu spokój bo sie chlopak zamknie w sobie i nie bedzie sie odzywał... a ja z nim jutro jadę, przydałoby sie z kims pogadać bo radia nie mam... tzn mam ale nie działa :hyhy:

matx
29-10-2005, 22:27
Wlasnie obejrzalem sport telegram na TVP2 - " nie ma widowiska sportowego bez kibiców, wciąż nie potrafią tego zrozumieć w Warszawie " - to raczej nie do nas ( kibiców ).. 8)

_Bart
29-10-2005, 22:30
eee ja Go lubie denerwowac...

wiec z tego co sobie przestudiowalem na kibicach (z nudow) to: Jaga, Belchatow, Wisla P, Widzew,Ruch, Lech - widac ze ekipy rozumieja stan i za to szczunek sie im napewno nalezy...

Maciejko szerokiej drogi... bo Emsik napewno sie zamknie w sobie dzis...

Raffi
29-10-2005, 22:48
fajna centralna powtórka z bramki dla GKSB właśnie poleciała na C+. Wzdłuż całego napisu :hyhy:

Koń Rafał
29-10-2005, 23:11
http://tinypic.com/f38jdk.jpg

http://tinypic.com/f38jma.jpg

http://tinypic.com/f38jnt.jpg

ems
29-10-2005, 23:16
AAARKAAAA JEST Z NAAAMII AARKAA JEDZIEEMY Z KURWAAAMIII!!!!

Sokol
29-10-2005, 23:31
http://sttachu.serwer.net/wisla/73.JPG

juras
29-10-2005, 23:39
Jaga, Belchatow, Wisla P, Widzew,Ruch, Lech - widac ze ekipy rozumieja stan i za to szczunek sie im napewno nalezy...

No niby wszystko fajnie, zastanawiam sie jednakowoz, czy jest to nadal przejaw solidaryzowania sie z nami, czy lansiarski gest z gatunku "bo tak trzeba". Nie odmawiam nikomu szczerych checi, ale...

Zastanawiam sie kiedy ekipy pokroju Startu Radziejow czy Czarnych Jaslo zaczna sie z nami "solidaryzowac"...

cfc
29-10-2005, 23:45
Zastanawiam sie kiedy ekipy pokroju Startu Radziejow czy Czarnych Jaslo zaczna sie z nami "solidaryzowac"...

w drodze do manchesteru jechalem z wybuchowa mieszanka, pelno ludzi z roznych klubow i typek z czuwaj przemysl mowil ze jego ziomkowie sie solidaryzuja z nami wiec to juz sie chyba zaczelo.wydaje mi sie ze bardziej chyba robia to dlatego zeby sie pokazac z dobrej strony w swiecie kibicowskim

Raffi
30-10-2005, 00:00
Co nie znaczy, że trzeba się na to obruszać........

cfc
30-10-2005, 00:06

??

sorry ale moj polski nie jest tak zaawansowany...

Włóczykij
30-10-2005, 00:13

??

sorry ale moj polski nie jest tak zaawansowany...

Wyrazić niezadowolenie, oburzyć się, sprzeciwić się :)

cfc
30-10-2005, 00:18
nieoburzam sie , tylko troche to dla mnie glupie bo zawsze jest taka moda ze jak ktos cos robi to wszscyc tak musza... tak to dla mnie wyglada, oczywiscie dobrze ze dociera do ludzi w calej polsce co sie dzieje i co zarzad chce zrobic ale osoby ktore powiedzmy najpierw mowia jaka ta Legia jest fe i wogule co by niechcieli zeby sie z nia stalo nagle sa pro-Legijni.

pusty
30-10-2005, 00:19
Bez przesady, czemu zawsze musi być jakieś "ale"? Ja tam liczę w szczere chęci klubów, które takie transy wywieszają. I moim zdaniem nie będzie nic złego jak podobne płótna wywieszą Czuwaj Przemyśl czy Heko Czermno...

cfc
30-10-2005, 00:21
Bez przesady, czemu zawsze musi być jakieś "ale"? Ja tam liczę w szczere chęci klubów, które takie transy wywieszają. I moim zdaniem nie będzie nic złego jak podobne płótna wywieszą Czuwaj Przemyśl czy Heko Czermno...

bo takie jest zycie ;)

c_zary
30-10-2005, 00:29
A jakie to ma w ogole znaczenie czy te wyrazy solidaryzowania sie z nami to "moda", szczere wspolczucie czy prostu wspolnota interesow? Dobrze, ze cos takiego ma miejsce i tyle.

L. Mo BeMoWo
30-10-2005, 00:31
nieoburzam sie , tylko troche to dla mnie glupie bo zawsze jest taka moda ze jak ktos cos robi to wszscyc tak musza...
Wiesz, gdyby nie ta 'moda' to kto wie co by wyszło chociażby z naszego protestu na kilku ostatnich meczach :oczko: Niech się solidaryzują. Z jakichkolwiek powodów sobie chcą. Ważne, żeby było o tym głośno.

Żuku
30-10-2005, 01:14
a gdyby nic nie mówili to też byłoby źle :roll:

"zygo pedale..." ciekawe kiedy my coś podobnego wywiesimy U SIEBIE :roll:

ems
30-10-2005, 02:51
ja to pierdole. dzisiaj mowia ze sie z nami solidaryzuja, a potem jedziesz do nich na mecz ... i wszystko jest jasne.
w tej wojnie jestesmy sami i tyle. watpie by te transparenty kiedykolwiek nam pomogly.

Sahal
30-10-2005, 03:13
Jedna rzecz mnie w tym wszystkim wkurwia, a mianowicie to, że zygo udało się napuścić na siebie kibiców. No do czego się ten człowiek nie dotknie, to wszystko spierdoli. Nic to, że ktoś będzie musiał później włożyć w to po trzykroć tyle wysiłku, żeby to wszystko naprawić.

Poza tym może warto się zastanowić nad jakimś zabezpieczeniem protestu i tlumaczyć co niektórym, że najwiekszy przypał swoim zachowaniem robią nam. A to woda na młyn zygo. Ten człowiek nie cofnie się przed niczym, żeby tylko dopiąc swego, bo tu się waży jego "być albo nie być" na Łazienkowskiej.

Adrian
30-10-2005, 08:56
To solidaryzowanie...Zgody to rozumiem, cala reszta to:roll: Przyklad-Lech.
Legia tirowka wisi obok jakiegos tam popierania. Leje na takie popieranie. Pare ekip to zrobilo, mamy nowa mode. Mode popierania (L) w walce z zarzadem.
Jedyny plus jest z tego taki, ze dzieki temu o protescie jest wiecej w mediach.

MTP
30-10-2005, 11:17
A ja myśle że popierają w myśl zasady "dzisiaj wy jutro my".
To nie jest zadne lanserstwo.
Adrian a czy nienawiść(Legia Tirówka) musi wykluczać szacunek i solidarność kibicowską(Popieramy wasz protest)

Włóczykij
30-10-2005, 11:59
Leszek swoją solidarnością wykazał się w PP, Ja dziekuje za ich solidarność jaka by ona nie była i w jakich okolicznościach by nie występowała :/

na zawsze.

Adrian
30-10-2005, 12:23
Everlast odpowiedzial ci Amba. Dla mnie to jest lanserstwo. Jesli robi to jedna ekipa, zgody to ok. W nastepnej kolejce wiekszosc ekip bedzie miala jakies transparenty. Jak juz napisalem-dla mnie jedyny plus jest taki, ze to moze byc szerzej skomentowane przez media. Jesli te media zrobia to w miare obiektywnie to ITI bedzie mniej glupot ludziom na TVN wciskac.
Przeczytaj jeszcze raz to co napisales. Nienawisc, szacunek? Jak moge miec szacunek do kogos wywieszajac flage Legia tirowka? Nienawisc oczywiscie nie wyklucza szacunku. Ale ta tirowka tak.
Maybe solidarnosc kibicowska, choc dla mnie to jest pokazowka(jak Pobiedziska-co sie pozniej okazalo).

Adam-oldboy
30-10-2005, 13:10
Z kibice.net

Kibice z Bialegostoku cały mecz bardzo fajnie dopingowali, na płocie wywieszają również transparent: ZYGO FRAJERZE, WROGA NAM NIKT NIE ODBIERZE !!!
[...] Warte podkreślenia jest także zachowanie kibiców Ruchu, ktorzy wieszają transparent POPIERAMY PROTEST KIBICÓW LEGII. I żeby nie było niedomówień-zaraz po powieszeniu tego transparentu cały stadion zawyl Legia to stara k...a. Potem kilkakrotnie motyw byl powtarzany, a do śpiewu "pozdrawiającego" Legię przylączali się również fani Jagi.

L. Mo BeMoWo
30-10-2005, 13:26
Powinni chłopaki jakiś marsz zrobić, nieść te transy i śpiewać, co śpiewali.

Pojednanie dla... Legii

Koń Rafał
30-10-2005, 17:00
http://tinypic.com/f3uyk3.jpg

http://tinypic.com/f3uzyq.jpg

http://tinypic.com/f3v040.jpg

Sokol
30-10-2005, 17:17
z kibicow:
-na meczu Stal Rzeszów - Motor
od nas wisi: "Piłka nożna dla kibiców - żyleta jesteśmy z wami"
Motor tez miał "Popieramy kibiców Legii" i cos jeszcze nie doczytalem...
-Na Ludowym w Sosnowcu wisi transparent
"Pokonacie ITI i Waltera przeżyjecie, Lagia Ty w Zagłębiu masz zawsze przyjaciela"
- KSZO: Mieliśmy transparent: "100% POPARCIA DLA LEGII", ale ochrona nam go konfiskuje...
-Komandos Wrocław:" Sobański i Zygo do wora".

a zrestza sledzcie sobie sami na bierzaco :P
http://www.kibice.net/forum/viewtopic.php?t=8023&start=50

http://sttachu.serwer.net/wisla/67.JPG
http://www.tkdami.net/~electro/piast3.jpg

Koń Rafał
30-10-2005, 18:08
Wisła - Amica

Wisła wywiesiłą pokaźnych rozmiarów transprent :
"NIE MA LEGII BEZ ZYLETY - ZYCZYMY ZWYCIĘSTWA|

daimler
30-10-2005, 18:12
Przezylem ciezki szok... bez kitu...

Moze jeszcze jak bedziemy mieli do nich wyjazd to nas do siebie wezma, bo pewnie bedzie remont sektora dla gosci?

Koniec Swiata...

mort
30-10-2005, 19:21
A mnie bardzo ciekawi jak propagandowa tuba prezia ocenzuruje materiały ze stadionów w Magazynie Ligowym,żeby nie było widać tych transparentów :roll:

jasin
30-10-2005, 20:19
Na meczu Zenit Sankt-Petersburg - Rubin Kazań wisi płótno (cyrylicą) "Fanaty Legii, my s vami".

Jak dostanę foto, to wrzucę.

arczi
30-10-2005, 20:25
No i przekroczylismy granice.

Koniec swiata.

jasin
30-10-2005, 20:36

Koniec swiata.

tego innego świata, z którego jesteś :chytry: :P

btw: Haga też coś wywiesiła...

Socios
30-10-2005, 21:03
Rozumiem Adrianku, że wg Ciebie, Zenit również się lansuje?

A jeśli chodzi o transparenty, to szkoda, że nie pamiętasz ruchających się koziołków na Ł3, a potem "Warszawa-Poznań (...)" na finale PP w Poznaniu.
Jakoś nie pamiętam, abym czytał potem Twoje protesty.

Amba... :rotfl3:

A generalnie, to tak Was po KSZO podziwiałem za porządek i spokój.
Że też paru pojebów potrafi spieprzyć coś pięknego...
Qrwa, szkoda strasznie...

CywiL
30-10-2005, 21:17
Szczerze mówiąc Ems ni ***** nie wiem o co się przypierdalasz....
Cała Polska się z nami solidaryzuje bo ma swiadomość tego że teraz Legia ,pózniej byc może Wisła itd.
To że równoczesnie na nas bluzgają jest w 100% logiczne ,bo to że popierają naszą walkę z zarządem nie znaczy że od razu musza nas zaczać lubieć...
Nieraz kibice wrogich klubów solidaryzowali sie przeciw policji i działaczom więc nie wiem co w tym dziwnego :roll:

Jak dla mnie jest to zajebista akcja i jestem w szoku że tyle ekip nas poparło, powinnismy moim zdaniem podziękować i zmknąc japy ,a nie rozkminiać czy to lansiarstwo czy nie....

rolnik
30-10-2005, 21:19
Ja chciałbym tylko zauważyć, że sami często śpiewamy "zostaw kibica", a po 3 minutach "deszcze niespokojne".

wokulski
30-10-2005, 21:26
http://users.vline.pl/~rzaba/2005/kszo/PA290199.jpg
Teraz tylko czekam na transparent KSP. :hyhy:

Kenijczyk
30-10-2005, 21:45
http://www.fansupportdenhaag.nl/Fotos/2005tm2006/20051029az/2005-10-29%20(268).jpg

:brawo:

CywiL
30-10-2005, 21:49
Ja chciałbym tylko zauważyć, że sami często śpiewamy "zostaw kibica", a po 3 minutach "deszcze niespokojne".

Dokładnie...zajebisty przykład. :brawo:

Sokol
30-10-2005, 22:03
http://www.skwk.strefa.pl/galeria//0506/dom/amica/15.jpg

daimler
30-10-2005, 22:08

normalnie sceny jak z jednego filmiku PSG kiedy to toczyli wojne z klubem, i na polowie stadionow Ligue 1 wisialy transy poparcia :ucieka:

normalnie Europa drodzy panstwo, EUROPA! :oczko:

juras
30-10-2005, 23:07

Koniec swiata.

Takie transparenty (podobnej tresci) mialy sie pojawic na Spartaku Moskwa, Juve, Fc Brugge, Crvenej i jeszcze kilku stadionach w Europie, ale nie wiem co z tego wyszlo. Szukajcie na fotach.

pusty
30-10-2005, 23:40
Jak dla mnie jest to zajebista akcja! A to, że się rozprzestrzenia na Europę to tylko dobrze. Cywil w 100% zgadzam się z Twoim postem. To już nie chodzi o pisanie, że szacunek dla tych co to wywiesili. Po prostu moim zdaniem zajebisty gest. Jestem pewny, że gdyby to chodziło o inny klub to Legia również do takowego protestu by się przyłączyła.

jasin
30-10-2005, 23:45

Koniec swiata.

Takie transparenty (podobnej tresci) mialy sie pojawic na Spartaku Moskwa, Juve, Fc Brugge, Crvenej i jeszcze kilku stadionach w Europie, ale nie wiem co z tego wyszlo. Szukajcie na fotach.

Na Spartaku (o ile wiem) nie było. ALe może jestem niedoinformowany.

Sokol
30-10-2005, 23:50
jak bedziesz mial fotke z Zenita to wrzucaj ;)

L. Mo BeMoWo
31-10-2005, 01:34
O Hetmanie Zamość chyba nikt nie wspominał. A chyba też coś mieli.

legart
31-10-2005, 09:05
Trans Jagi bardzo mnie ubawił (w pozytywnym sensie 8) ). Co do innych to zgadzam się z Cezarym nie ma co wnikać w motywy ich wywieszenia.

Ader_ZS
31-10-2005, 10:32
-Na Ludowym w Sosnowcu wisi transparent
"Pokonacie ITI i Waltera przeżyjecie, Lagia Ty w Zagłębiu masz zawsze przyjaciela"
]

Legia nie Lagia :oczko: + piosenka LEGIA TO WY LEGIA TO WY A NIE WALTER I JEGO PSY :oczko:

Sokol
31-10-2005, 10:46
zeby nie bylo ja tylko kopiowalem :cicho:
mozesz fotke wrzucic? :>

Ader_ZS
31-10-2005, 10:53
prosze bardzo 8) a zle widac poniewaz w nasza trybune zawsze swieci slonce i zle widac napis :cicho:

EDIT:
Cos ze zdjciami z naszej stronki jest kapa poniewaz ich nie widac jak sie wkleja :/.http://zaglebie.sosnowiec.pl/galeria2/301005/057.jpg

ems
31-10-2005, 13:13
Cała Polska się z nami solidaryzuje bo ma swiadomość tego że teraz Legia ,pózniej byc może Wisła itd

cala Polska czuje mode na popieranie Legii bo zrobil to Lech - nie chca byc gorsi
jak maja wywieszac poparcie a potem spiewac ze jestesmy kurwy, to niech sie pierdola.

Legia + zgody. Szacunek dla paru ekip - wypracowany na bazie wieloletnich juz zachowan - a reszcie WIELKI CZERWONY....

Lakers
31-10-2005, 13:46
[quote]Cała Polska się z nami solidaryzuje bo ma swiadomość tego że teraz Legia ,pózniej byc może Wisła itd
a potem spiewac ze jestesmy kurwy, to niech sie pierdola.
quote]

Pożyjemy zobaczymy, ... ale moim zadniem nie mozna przekreslac tego co dla Nas zrobili i zakładac ze "jutro" nas zbluzgaja...

Raffi
31-10-2005, 13:51
niektórzy uczcili nas minutą bluzgów przy okazji wywieszania transparentu :hyhy: coby nie pomyślano, że nas miłują :ucieszony:

ems
31-10-2005, 14:12
no wlasnie.
niech nas popieraja ci ktorzy wiedzac o co nam chodzi, szanuja nas za nasza walke...
a nie barany z Bialegostoku i zighaje z oberscheisse, dla ktorych to tylko kolejna okazja do bluzgow

Lakers
31-10-2005, 16:54
ok

cfc
31-10-2005, 17:46
Cała Polska się z nami solidaryzuje bo ma swiadomość tego że teraz Legia ,pózniej byc może Wisła itd

cala Polska czuje mode na popieranie Legii bo zrobil to Lech - nie chca byc gorsi
jak maja wywieszac poparcie a potem spiewac ze jestesmy kurwy, to niech sie pierdola.

Legia + zgody. Szacunek dla paru ekip - wypracowany na bazie wieloletnich juz zachowan - a reszcie WIELKI CZERWONY....

i oto mi chodzilo , tak samo mysle ... ale nie bo jak cfc cos powie to zle... :P

CywiL
31-10-2005, 19:46

A co maja zaśpiewać "Mistrzem Polski jest Legia" ???

Fizi
31-10-2005, 20:18
czekam na transa :

,,popieramy prostest starej k...rwy ,, , ,, stara k...rwo jestesmy z tobą,, albo ,,zygo frajerze nam starej k..rwy nikt nie odbierze,, :oczko:

Pan Artysta
31-10-2005, 20:37
a ten Arki trans ktoś kuma :hmm: bo ja nie :O

jakoś tak nie po polskiemu napisany :efoch:

http://tinypic.com/f4r57b.jpg

prowokator
31-10-2005, 21:58
a ten Arki trans ktoś kuma :hmm: bo ja nie :O

jakoś tak nie po polskiemu napisany :efoch:

Moze tam na koncu jest "E" tylko nie widac?

Sokol
31-10-2005, 22:06
moze :hmm:

yusta
31-10-2005, 22:12

Jak nie widać, jak widać.
Zawinął im się kawałek, ot co.

rwd
31-10-2005, 23:16

Dziękuję bardzo za propozycję, z czerwonego ... nie skorzystamy.
Zachowanie Lecha nikogo nie obchodzilo bo trans bł gotowy od piatku rano (Leszki grały w piątek wieczorem).

VANAHAIM72
31-10-2005, 23:17

Jak nie widać, jak widać.
Zawinął im się kawałek, ot co.

Co nie zmienia faktu, iz doskonale wiemy co mamy robic a i zachecanie nas do tego jest zbyteczne. Stad tez zdziwienie, ktore moze budzic ten transparent...

c_zary
31-10-2005, 23:30
Mnie dziwia natomiast ciagle rozkmninki w tym temacie, jakby nie mozna bylo nad tym przejsc normalnie do porzadku dziennego. Wiadomo, ze nikt procz tych transow nie bedzie nam dodatkowo jajek lizal.

Raffi
31-10-2005, 23:30
Wreszcie pojawiły się wyniki i szansa na mistrza, mamy dobrego trenera, tyle samo punktów co Wisła Kraków a gramy dużo lepiej i szczęście nam sprzyja. Nasi piłkarze wreszcie dają coś z siebie, a kibice protestują. Protestują bo jakaś banda dresów obraziła się na Zygo. Czy normalni kibice muszą słuchać jakichś "pseudokiboli". Mamy szanse na "Wielką Legię" i nawiązanie do pięknych tradycji, a stadion jest pusty. Pytam dlaczego. Chyba teraz nie macie wątpliwości kim są ci, którzy kierują tym protestem, jak wogóle kibic (L) może bluzgać na kibica (L) tylko dlatego, że wszedł na stadion. A te bójki, (fakt że prasa trochę wyolbrzymia sprawę, ale tak przecież było - "tylko szmata bije brata". Ja też byłem za protestem, ale teraz widzę, że nie ma najmniejszego sensu stawać po stronie ludzi, którzy krzyczą "Legia to my" a biją i wyzywają kibiców tego samego klubu. Legia jest o krok od wycofania się sponsora strategicznego - grupy ITI innego nie znajdziemy, w Polsce nie łatwo o dobrego sponsora, a co nas potem czeka?: 2 liga, przegrane, porażki itp. Czy tego chcecie dla Legii?!!!!!!

Sokol
31-10-2005, 23:39
"banda dresów" :paker:
kocham te okreslenie :)

ems
31-10-2005, 23:39

Dziękuję bardzo za propozycję, z czerwonego ... nie skorzystamy.
Zachowanie Lecha nikogo nie obchodzilo bo trans bł gotowy od piatku rano (Leszki grały w piątek wieczorem).

dobra RWD, sorry moze troche mnie ponioslo. Wkurwila mnie sytuacja z Ruch - Jaga.
a zachowanie Lecha - chodzi mi o mecz Lech - Legia.

rolnik
31-10-2005, 23:40
Zygo Fans '05 :zlosliwy:

Skąd jest ten tekst?

jarcyś
31-10-2005, 23:41
stąd

http://forum.legialive.pl/viewtopic.php?p=356071#356071

Domino23
31-10-2005, 23:44
Wreszcie pojawiły się wyniki i szansa na mistrza, mamy dobrego trenera, tyle samo punktów co Wisła Kraków a gramy dużo lepiej i szczęście nam sprzyja. Nasi piłkarze wreszcie dają coś z siebie, a kibice protestują. Protestują bo jakaś banda dresów obraziła się na Zygo. Czy normalni kibice muszą słuchać jakichś "pseudokiboli". Mamy szanse na "Wielką Legię" i nawiązanie do pięknych tradycji, a stadion jest pusty. Pytam dlaczego. Chyba teraz nie macie wątpliwości kim są ci, którzy kierują tym protestem, jak wogóle kibic (L) może bluzgać na kibica (L) tylko dlatego, że wszedł na stadion. A te bójki, (fakt że prasa trochę wyolbrzymia sprawę, ale tak przecież było - "tylko szmata bije brata". Ja też byłem za protestem, ale teraz widzę, że nie ma najmniejszego sensu stawać po stronie ludzi, którzy krzyczą "Legia to my" a biją i wyzywają kibiców tego samego klubu. Legia jest o krok od wycofania się sponsora strategicznego - grupy ITI innego nie znajdziemy, w Polsce nie łatwo o dobrego sponsora, a co nas potem czeka?: 2 liga, przegrane, porażki itp. Czy tego chcecie dla Legii?!!!!!!

Hmm...czyli sam też popierałeś protest apropo bandy dresów?? bo protest od początku dotyczy tego samego.....

:nienormalny:

Fizi
31-10-2005, 23:48
zrobiło się zimno i przestał lubić dresy :hyhy:

upadly_aniol
31-10-2005, 23:54

Wiesz DLP nie wiem czy mam się smiac z tego tekstu czy płakac....
:kurde:
nie obchodzi mnie skad jestes i czy kiedykolwiek byleś na stadionie ale jak masz takie farmazony pierd...ć to nie wkur...aj ludzi przed snem
i przepraszam bardzo normalny kibic to kto????ten co wpierdziela hot dogi i siedzi dupa na krzeselku??? sory... a pozostali to dresy i pseudokibole?
jesli tak :hmm: to ja to też...
i jeszcze jedno czy jak jakis zezowaty cos ukradnie to znaczy ze wszyscy zezowaci sa zlodziejami???? wiec zastanow sie zanim zaczniesz pisac takie teksty....

edit: i jeszcze cosik: jak Ci tak źle z tymi dresami i pseudokibicami to co robisz na tym forum ????

Fizi
31-10-2005, 23:57
i jeszcze jedno czy jak jakis murzyn cos ukradnie to znaczy ze wszyscy murzyni sa zlodziejami???? wiec zastanow sie zanim zaczniesz pisac takie teksty....

to chyba nie jest najlepszy przykład :hyhy:

Kawa
01-11-2005, 00:01
i jeszcze jedno czy jak jakis murzyn cos ukradnie to znaczy ze wszyscy murzyni sa zlodziejami???? wiec zastanow sie zanim zaczniesz pisac takie teksty....

Let's kick rasism out of fooTBall ;)

upadly_aniol
01-11-2005, 00:02

pierdziele czy jest to dobry przyklad.... ale ta sytuacja wkurza mnie na maxa
mam dosyc takich :cenzura:
i moze nie w tym temacie powinnam to napisac ale uwazam ze nastepny protest powinien sie odbyc i co wiecej trzeba go na tyle ogarnac zeby pokazac takim :cenzura: ze damy rade bez glupich incydentow
i koniec lamentowania nad rozlanym mlekiem ...bierzemy szmate i wycieramy

p.s. poprawiony przyklad !!!

Ader_ZS
01-11-2005, 09:23
ems specjalnie dla ciebie
Polonia Iłża
http://tinypic.com/f521ds.jpg

Sokol zdjecie z Ludowego to to ostatnie :oczko:

http://www.legialive.pl/zdjecia/skladak_protest.jpg

ems
01-11-2005, 10:49
gdzie, do *****, jest Iłża ?

jasin
01-11-2005, 10:57
ems, jak się zapytasz, gdzie jest Petersburg, to masz w ryj :P

http://akson.sgh.waw.pl/~kjasinsk/zenit/trans1.jpg

http://akson.sgh.waw.pl/~kjasinsk/zenit/trans2.jpg

http://akson.sgh.waw.pl/~kjasinsk/zenit/trans3.jpg

http://akson.sgh.waw.pl/~kjasinsk/zenit/trans4.jpg

http://akson.sgh.waw.pl/~kjasinsk/zenit/trans5.jpg

http://akson.sgh.waw.pl/~kjasinsk/zenit/trans6.jpg

http://akson.sgh.waw.pl/~kjasinsk/zenit/trans7.jpg

http://akson.sgh.waw.pl/~kjasinsk/zenit/trans8.jpg

Mini
01-11-2005, 11:03
gdzie, do *****, jest Iłża ?

na południe
między Radomiem a Ostrowcem

Mogiel
01-11-2005, 11:09
Na transie Zenita:

"Fanatycy Legii jesteśmy razem" bodajże

ems
01-11-2005, 11:22
jakzebym mogl nie wiedziec :)
spoko, mowie - jak ktos przynajmniej powstrzymuje sie od bluzgow przy wywieszaniu tego transa to jestem w stanie uznac ;)
a ze Zenit to w pewnym sensie zaprzyjazniona ekipa, wiec... zupelnie nie mam nic przeciw :)

Cypis
01-11-2005, 11:23
Jasin jak juz wrzucasz zdjecia z tekstem,po nienaszemu to moze bys przetlumaczyl.........leniu :P

Cyclone
01-11-2005, 11:23
nie powiecie mi że nie zrobiło na was wrażenia ten trans Petersburga ..... :brawo:

oni chyba zrobili to szczerze :zlosliwy:

edit1 : nie kwestionuje szczerosci innych ekip !

jasin
01-11-2005, 11:26
Cypis: no mógłbym, ale jak sam napisałeś, jestem leniem. to raz. dwa - mogiel mnie dobrze zastępuje :oczko:

ems: no myślę, że akurat Zenit nie bluzgał :)

Cypis
01-11-2005, 11:33
Nie satysfakcjonuje mnie to tlumaczenie :hyhy:

arczi
01-11-2005, 13:47
O.. u nich juz snieg.

Brr...

Nazgul
01-11-2005, 15:04
Moje spostrzeżenie chłodnym okiem i z dystansu a'propos protestu: Najbardziej fanatyczni kibice Legii pozostali poza bramami stadionu, nieliczni nie zgodzili się wziąć udziału w proteście i zasiedli na trybunach aby dopingować Legię w meczu z Koroną. Nie będę się wdawał w szczegóły, chciałbym zastanowić się jedynie nad sytuacją obecną i widokami na przyszłość.

Jakie są przyczyny protestu - wiadomo. Jakie są warunki jego zakończenia - też mniej więcej wiadomo. Co mają z sytuacji obecnej kibice? Niewiele, jeśli nie nic - a IMO nic. Za to zarząd ma mnóstwo...

Stadion jest jak szklanka. Może byś pełny, pusty, w połowie pełny etc :) Teraz tylko pytanie, co z tego wynika dla kibiców i dla zarządu. Dla kibiców - niewiele. Za to dla zarządu mnóstwo - szklankę do połowy pustą można dopełnić albo tym samym co jest albo czymś co się komponuje. Szklankę pustą - czym się chce. A obecnie szklanka jest pusta i nie sądzę, aby Zygo zależało na tym aby protest się zakończył.

BTW sytuacja na linii zarząd - kibice do złudzenia przypomina mi obecną sytuację w świecie politycznym. Zygo jako nomen omen Prawo i Sprawiedliwość nieustająco zaprasza do rozmów i... Robi swoje :) Kibice jako Platforma nomen omen Obywatelska obrażają się i stroją fochy podczas, gdy ich pozycja słabnie z każdym dniem.

Moja prognoza: Zarząd będzie się starał aby protest się zbyt szybko nie zakonczył. Jak przewidywałem kilka tygodni temu oni chcą reklamować mecze Legii jako mecze na jedynym w Polsce bezpiecznym stadionie i pisałem wówczas iż stanie się to na przestrzeni trzech lat... No cóż - stadion Legii JUŻ jest bezpieczny...

Tyle...

Sahal
01-11-2005, 16:11
Moje spostrzeżenie chłodnym okiem i z dystansu a'propos protestu: Najbardziej fanatyczni kibice Legii pozostali poza bramami stadionu, nieliczni nie zgodzili się wziąć udziału w proteście i zasiedli na trybunach aby dopingować Legię w meczu z Koroną. Nie będę się wdawał w szczegóły, chciałbym zastanowić się jedynie nad sytuacją obecną i widokami na przyszłość.

Jakie są przyczyny protestu - wiadomo. Jakie są warunki jego zakończenia - też mniej więcej wiadomo. Co mają z sytuacji obecnej kibice? Niewiele, jeśli nie nic - a IMO nic. Za to zarząd ma mnóstwo...

Stadion jest jak szklanka. Może byś pełny, pusty, w połowie pełny etc :) Teraz tylko pytanie, co z tego wynika dla kibiców i dla zarządu. Dla kibiców - niewiele. Za to dla zarządu mnóstwo - szklankę do połowy pustą można dopełnić albo tym samym co jest albo czymś co się komponuje. Szklankę pustą - czym się chce. A obecnie szklanka jest pusta i nie sądzę, aby Zygo zależało na tym aby protest się zakończył.

BTW sytuacja na linii zarząd - kibice do złudzenia przypomina mi obecną sytuację w świecie politycznym. Zygo jako nomen omen Prawo i Sprawiedliwość nieustająco zaprasza do rozmów i... Robi swoje :) Kibice jako Platforma nomen omen Obywatelska obrażają się i stroją fochy podczas, gdy ich pozycja słabnie z każdym dniem.

Moja prognoza: Zarząd będzie się starał aby protest się zbyt szybko nie zakonczył. Jak przewidywałem kilka tygodni temu oni chcą reklamować mecze Legii jako mecze na jedynym w Polsce bezpiecznym stadionie i pisałem wówczas iż stanie się to na przestrzeni trzech lat... No cóż - stadion Legii JUŻ jest bezpieczny...

Tyle...

Ciekawa diagnoza jak na kogoś, kto całą swą wiedzę na temat sytuacji na linii zarząd-kibice czerpie z netu...

L. Mo BeMoWo
01-11-2005, 20:54

Tyle...

Ciekawa diagnoza jak na kogoś, kto całą swą wiedzę na temat sytuacji na linii zarząd-kibice czerpie z netu...
Nie ma co się czepiać Nazgula, bo zdecydowana większość z nas dowiaduje się o proteście właściwie w 99% z netu. Trybuny to tylko efekty "oświadczeń", "zakazów", wiadomości na Legia.pl itp... czyli wiadomości w pierwszym rzędzie z netu :oczko:

kibic 777
01-11-2005, 21:33
Przerwanie w tej chwili protestu to jest właśnie samobój kibiców. Po co było to stanie pod bramami stadionu żeby pokazać zarządowi że nie umiemy się sami siebie przypilnować. Pokrzyczeliśmy trochę i co wracamy potulnie na łaskę Zygo. Przy poparciu z innych klubów i już nie wnikam czy ktoś kocha Legię czy nie, bo to było poparcie protestu a nie miłości do Legii i nagłośnieniu w mediach niech Zygo główkuje co z tym zrobic. Ja innej formy protestu nie widzę na pewno nie sprawdzi się rzucanie rac. Ja też wolałbym usiąść na trybunach i udawać że wszystko jest o.k.ale to nie rozwiąze problemu. Tylko konsekwencja tej akcji i presja na naszego kochanego prezesa może przynieść jakieś wymierne skutki. Jak się powiedziało A to trzeba powiedzieć B a nie zawracać w połowie drogi.

buba(L)a
01-11-2005, 22:06
dokladnie tak jak mowi K.77, nie mamy teraz wyjscia innego jak kontynuowanie protestu.w 100% go popieram. nie rozumiem dlaczego niektorzy zaczynaja, miec watpliwosci. trzeba teraz sie poswiecic zeby znowu zaczelo byc normalnie, po staremu.wiekszosc z nas nie chodzi na Legie zeby ogladac mecz, jest to tylko jedna z wielu "atrakcji". i jezeli ma byc tak jak chce tego Zygo i iti to chyba lepiej zostac faktycznie w domu:c+,zimne piwo w dowolnych ilosciach,dobra szama, jak grajkom nie idzie to mozna przelaczyc. ale nie wiem czy kogos faktycznie takie rozwiazanie interesuje.osobiscie wole zostac pod Torwarem.
pozostaje problem taki ze pojawia sie coraz wiecej ludzi, ktorzy leja na protest i wchodza na stadion. nie ma w tym nic dziwnego,tylko ze czesc z tych ludzi byla na np.pierwszym protescie a teraz im sie znudzilo :kurde: w obecnej sytuacji to jest powazny problem, zwlaszcza, ze zblizamy sie do konca rundy....a na wiosne nie wiadomo ile osob zmieni poglady..mam nadzieje ze nikt, ale podobno nadzieja jest matka glupich
pzdr

Łysolek
02-11-2005, 07:40
pozostaje problem taki ze pojawia sie coraz wiecej ludzi, ktorzy leja na protest i wchodza na stadion. nie ma w tym nic dziwnego,tylko ze czesc z tych ludzi byla na np.pierwszym protescie a teraz im sie znudzilo :kurde: w obecnej sytuacji to jest powazny problem, zwlaszcza, ze zblizamy sie do konca rundy....a na wiosne nie wiadomo ile osob zmieni poglady..mam nadzieje ze nikt, ale podobno nadzieja jest matka glupich
pzdr
podam Ci przyklad na sobie
kupiłem karnet na cały sezon , zaplaciłem za niego 310 zł , Chodze na Legię ponad 10 lat i takiej sytuacji jaka jest teraz nigdy nie było... rozumiem jest protest , znam postulaty , znam ludzi co podostawali zakazy , wreszcie ceny tez mi nie odpowiadają , a o zniżkach obiecanych dla karneciarzy juz nie wspomnę , ale w przeciwieństwie do wielu mi podobnych w tym karneciarzy z krytej , ja wydając te pieniadze na karnet nie licze sie z tym , zę wejdę bądx nie wejdę na mecz , ponieważ ja podchodzę do tyego w ten sposób , ze inwestuje w swój ukochany klub...
...ale wielu ludzi kupowało karnet aby wyszło taniej za mecz , zbierajac i odkładajac na niego kase przez wiele miesięcy i dlatego widać coraz wiecej ludzi na trybunach... widać tez różnicę w cenie karnetów miedzy Krytą a Żyletą i dlatego Żyleta świeci nadal pustkami , a Kryta po mału się zapełnia

jednakże nie moze być podziałów wśród nas (L) , bo nigdy nie osiągniemy celu jakie sobie założyliśmy...

crolick
02-11-2005, 09:22
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,2994762.html

Kolejny argument dla Zygo, potwierdzajacy jego słowa co do 'atmosfery' na Żylecie...

Sharn
02-11-2005, 11:42
Wzięli "kómatyh" za pysk ? I prawidłowo.
Można krytykować zarząd za ceny biletów , za ich dystrybucję , za chybione pomysły (Zieliński w roli trenera). Za egzekwowanie przepisów należałoby ich raczej pochwalić.Po mojemu zarząd chce wyraźnie dać do zrozumienia : w tym klubie nie będzie rządzić żulia.

Przegięcie ? Kurestwo ? Nonsens ? Gdzie wyście byli , jak okradano ludzi z szalików Legii i pizgano je na ziemię (bo miały grzech pierworodny - nie podobały się "kómatym") ? Bo raczej tu by pasowały przytoczone określenia.

Spytajcie się jakiegoś znajomego , co to nie chodzi na stadion - z czym mu się kojarzy pojęcie kibic piłkarski . Mocno się zdziwicie. I dopóki będzie pokutować taki wizerunek kibica , polski futbol będzie w gównie po pachy , bo większość ludności będzie omijać stadiony szerokim łukiem.

Że nie będzie rac ? I bardzo dobrze. Kto oglądał derby Mediolanu (ćwierćfinał PE) , ten wie , jak je mogą wykorzystać głupi i głupsi. U nas też już race na murawę leciały - dość potąd.

I wbijcie sobie co niektórzy do głowy (zwłaszcza pokemon Majster) : od rządzenia jest zarząd , a nie towarzystwo , co to umie powiedzieć "kuurwa , chuuj , piierdolę" i niewiele więcej. Może dla was jest wzorem top co się dzieje na Cracovii czy GKS. Dla mnie na pewno nie.

(z tymi wulgarnymi okrzykami to się zagalopowali)

Bardzo Ci łatwo przychodzi ocena sytuacji o której gówno wiesz i bardzo Ci łatwo przychodzi oceniać ludzi o których gówno wiesz. Przypominasz mi tego ciapciaka w krawacie w biało czerwone paski - i w wymowie i w poglądach. Master.

:kurde:

Pesto
02-11-2005, 12:01
twój bełkot o gównach jest gówno wart 8)

akurat miałem okazję podziwiać "kómatyh" pajaców na ostatnim meczu.
a co do reszty , to kuknij na wątek Legia - Korona i poczytaj sobie wpisy kolegi Ciekawego (L). on też zapewne gówno wie :hmm:

Sharn
02-11-2005, 12:05
To że idioci chodza po świecie nie uprawnia Cię do uogólniania i powierzchowności - EOT. 8)

cg
02-11-2005, 12:09
Takie jedno pytanie:

Czy jeśli ktoś chciałby Wam źle życzyć to powinien Wam życzyć zdobycia MP ?

Pan Artysta
02-11-2005, 12:13
Takie jedno pytanie:

Czy jeśli ktoś chciałby Wam źle życzyć to powinien Wam życzyć zdobycia MP ?

tak :hyhy: :chytry:

cg
02-11-2005, 12:45
Nigdy nie będę Wam życzyć MP :efoch:

Więc życze pokonania Zygi :hyhy:

Nie wiem czemu ,ale Wasz protest zaczyna mi przypominać protest Korony. Czym szybciej wrocicie na zylete tym lepiej. Korona swoim bojkotem nic ,poza zwyciestwem wlodarzy klubu ,nie osiagnela. Jak dalej bedziecie to ciagnac to ,rozlam w waszych szeregach sie powiekszy. Wiecej bedzie osob myslacych tak jak Pesto ( oczywiscie Twojego zdania nie neguje ,wykorzystuje jako przyklad ).

ems
02-11-2005, 13:50
akurat miałem okazję podziwiać "kómatyh" pajaców na ostatnim meczu

:rotfl: tak tak, zapewne to chuligani i ultrasi polaczyli sily i obili tych piknikow :)

Raffi
02-11-2005, 14:08
http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=7953
polecam lekturę, bo to jak dla mnie najwyraźniej zapowiedź dalszych dążeń i działań klubu

Pan Artysta
02-11-2005, 14:21
polecam lekturę, bo to jak dla mnie najwyraźniej zapowiedź dalszych dążeń i działań klubu

autor coś pił :hyhy:

Sahal
02-11-2005, 15:11

autor coś pił :hyhy:

Metanol, ale dziwnym trafem zadziałał tylko w połowie i pozwala mu nie zauważać racji drugiej strony :hyhy:

Nazgul
02-11-2005, 15:11

Bardziej prognoza niż zapowiedź :)
Od samego początku tej afery jestem podobnego zdania. Idzie czyszczenie trybun i nikt w tym zarzadowi nie przeszkodzi - bo jak?

kibic 777
02-11-2005, 18:34
Od samego początku tej afery jestem podobnego zdania. Idzie czyszczenie trybun i nikt w tym zarzadowi nie przeszkodzi - bo jak?

A ja tam wierzę w taką formę protestu jaką robi Legia , muszą się z nami liczyć może jestem naiwny ale niech tam.

MTP
02-11-2005, 22:52
Legia.com.pl to przecież zawsze pro klub był.
Nikt Zarajczykowi nie wchodził na głowe tylko facet wiedzial że daje cos kibicom ale wymaga i było bardzo dobrze.

Tur
03-11-2005, 00:07
Autor chyba nie zna nawet faktów. Pisze, że klub jest stratny przez race, a parę dni temu PZPN sam przyznał, że tylko odnotowuje fakt użycia rac, ale jeśli nie są używane wbrew swojemu przeznaczeniu to nie nakłada ŻADNYCH kar.

MK
03-11-2005, 09:32
Nowa brama wjazdowa
Prezes Zygo zapowiada, że będzie nieugięty w walce ze stadionowymi chuliganami i słowa dotrzymuje. Od wczoraj obiektu przy Łazienkowskiej chroni nowa, trudna do sforsowania, brama wjazdowa. Jest zdecydowanie solidniejsza od swojej poprzedniczki i ma stanowić zaporę nie do przejścia. Już niedługo mają pojawić się również szlaban oraz budka strażnicza z prawdziwego zdarzenia.
Mają na myśli chyba brame na krytej? :hmm:

jasin
03-11-2005, 10:15
Nowa brama wjazdowa
Prezes Zygo zapowiada, że będzie nieugięty w walce ze stadionowymi chuliganami i słowa dotrzymuje. Od wczoraj obiektu przy Łazienkowskiej chroni nowa, trudna do sforsowania, brama wjazdowa. Jest zdecydowanie solidniejsza od swojej poprzedniczki i ma stanowić zaporę nie do przejścia. Już niedługo mają pojawić się również szlaban oraz budka strażnicza z prawdziwego zdarzenia.
Mają na myśli chyba brame na krytej? :hmm:

szalban, budka strażnicza, a w budce sołdat z kałachem. jak w obozie koncetracyjnym. ciekawe kiedy płot zrobią pod napięciem.

Pan Artysta
03-11-2005, 12:18
grubo :chytry: :hmm:

Sralter* kup KSP :hyhy: - taniej derby wyjdą :zly:

*Sr=W :ucieka:

ems
03-11-2005, 12:32
:O :- nie dajcie sie

Pan Artysta
03-11-2005, 12:33
:O :- nie dajcie sie

Piknior :hyhy: to pewnie już przyklepane :chytry: -sie gra sie ma :efoch:

Norbas
03-11-2005, 12:40
i niech mnie ktoś teraz przekona że strejlau jest bezstronnym mediatorem na linii KP-jkibice :hmm:

Nazgul
03-11-2005, 14:48
i niech mnie ktoś teraz przekona że strejlau jest bezstronnym mediatorem na linii KP-jkibice :hmm:

Na pewno nie jest, ale ja sądzę że na tym dealu Hutnik zyska. A może okaże się że któregoś dnia dzieciaki z Hutnika przyjdą trenować i usłyszą: "od dziś trenujecie w Legii" - to będzie dopiero radość...

Beny
03-11-2005, 14:56

Na pewno nie jest, ale ja sądzę że na tym dealu Hutnik zyska. A może okaże się że któregoś dnia dzieciaki z Hutnika przyjdą trenować i usłyszą: "od dziś trenujecie w Legii" - to będzie dopiero radość...

Powiedz to w twarz kibicom Hutnika. :roll:

Nazgul
03-11-2005, 14:58

Hmmm... Kiedy ja chodziłem na Hutnika (1986-1990) Hutnik był 100% Legia :)

Zmieniło się?

Beny
03-11-2005, 15:01

Hmmm... Kiedy ja chodziłem na Hutnika (1986-1990) Hutnik był 100% Legia :)

Zmieniło się?

Nie o to mi chodziło.

Raczej o to, że się identyfikują z Hutnikiem, to ich klub ze swoją tradycją itp., i ta garsta ludzi poszła by za nim w ogień. I teraz w imię ośrodka treningowego Legii Ich klub jest mordowany.

Fakt, że jednocześnie są Legionistami nie ma znaczenia.

A Ty mówisz, że ich dzieci mogą kiedyś trenować w Legii...

rolnik
03-11-2005, 15:17
Za legialive

Konferencja prasowa: jutro komunikat

Trwa w tej chwili cotygodniowa konferencja prasowa na Legii. Piotr Zygo poinformował dziś, że w piątek zostanie wydany komunikat właścicieli klubu i władz KP Legia na temat relacji klubu z kibicami i dalszych działań klubu w tym zakresie. Zapowiedział także, że konsekwentnie będzie kontynuowany plan eliminacji chuligaństwa ze stadionu Legii. Więcej informacji za ok. 2 godziny.

Woytek
03-11-2005, 16:13
tak na szybko.
klub nie zmienia swojej strategii, łagodnie mówiąc Walter i Wejchert maja w dupie jakiekolwiek protesty, liczą sie z kosztami, Zygo ma poparcie i dalej beda kontynuowali to co robia.

w planach jest np... obniżenie i zróżnicowanie cen biletów na Żyletę... np 10 zł na skrajne sektory. co to oznacza? chyba nie muszę wyjaśniać.

więcej za jakieś 2h, jak przepisze to co powiedział Zygo.

rolnik
03-11-2005, 16:47
Cudownie... :/

Zygo z Walterem powinni napisać podręcznik "jak zostać znienawidzonym przez pół Warszawy".

Domino23
03-11-2005, 16:47
w planach jest np... obniżenie i zróżnicowanie cen biletów na Żyletę... np 10 zł na skrajne sektory. co to oznacza? chyba nie muszę wyjaśniać.

:O :O oby się skończyło na planach....

arczi
03-11-2005, 17:36
No.. To odebrali nam juz Legie, jej herb, teraz nasza Zylete.
W kolejce do odebrania pozostala juz wlasciwie tylko godnosc.

Markotny
03-11-2005, 17:46
W głowach im sie po... :klnie:

Już wiadomo chyba po co Zygo chciał wprowadzic ochrone na Otwartą :wsciekly:

Teraz tylko czekac aż bedą zakazy za to że stoimy na krzesełku... :roll:

DobryChłopak
03-11-2005, 17:50
i ****... kupie bilet na L Stane na G i niech mnie ganiają po całej Żylecie :zlosliwy: A jak będę bardzo zdesperowany to przeskocze przez nasz nowy obniżony płot, podbiegne do Zygo, trichę pokrzycze i moga mnie wywalać.... :ucieka:

arczi
03-11-2005, 17:59
Obiecujesz?

DobryChłopak
03-11-2005, 18:01
Tak 8) *

* - manewr wykonam jeśli to wprowadzą po skończeniu 18 roku życia :cicho:

Nazgul
03-11-2005, 18:03

Na czym może niby zyskać??? Tam mają ośrodek budować,ternować młodzież - więc Klub Hutnik bedzie dla nich piątym kołem u wozu... Już miesiąc temu w klubie mówili że na stadionie Hks ma grać Legia II... A młodzież??Wezmą może po 2-4 osoby a reszta poprostu pożegnają,bo beda trenowały MW... A co z gronem dzieciaków trenujących w Hucie dla rozrywki,dlatego że mają blisko itp?? Ja rozumiem niech kupią gdzieś tereny gdzie nic niema i tam sobie robia ośrodek treningowy,ale żeby przy okazji niszczyć inny klub... Swego czasu jak się dowiedzieliśmy o wyczynach Strejlaua i miał pewne szykany na trybunach to sie poskarżył dobrze wam znanym osobom/-ie,i miał spokój,ale teraz niechciałbym go widzieć na swoich trybunach! I to aż sie wierzyć niechce że tak robi człowiek z Bielan ,od lat w jakimś stopniu związany z Hutnikiem...No cóż kasa dla niektórych jest najważniejsza! Jeśli naprawdę rozwiążą klub moja noga już więcej na meczach KP Legia nie postanie!

Ale zaraz zaraz... jeszcze jedną rzecz sobie wyjaśnijmy: ITI kupiło Hutnika, czy kupiło sobie prawo do korzystania z terenów przy Marymonckiej 42? Bo to nie to samo. O dzieciakach zaś pytałem w kontekście drużyn dziecięcych a nie kibiców.

Woytek
03-11-2005, 18:21
"Chciałbym podziękować tym którzy przyszli na mecz z Kolporterem, bo jak się później okazało podjęli duże ryzyko. Jesteśmy wdzięczni tym którzy dopingowali drużynę. Do tej pory Stowarzyszenie stawiało nam warunki, stawiało nam żądania, postulaty. My oczekujemy żeby Stowarzyszenie przestało stawiać żądania, a wzięło się za czyny i wspomogło nas w wyeliminowaniu ze stadionu wszystkich tych osób, których tutaj nie powinno być. To nie chodzi o wyeliminowanie Stowarzyszenia, tylko chodzi o to żeby osoby które ewidentnie łamią prawo, żeby tutaj nie przychodziły. Jeżeli taka deklaracja ze strony Stowarzyszenia nastąpi to może stanowić podstawę do jakichkolwiek dalszych rozmów i wspólnego działania. Natomiast jeżeli chodzi o wspólne działanie to mamy szereg propozycji w tej sprawie. Niektóre czekają już od wielu miesięcy.

Zależy nam na tym, aby na trybunie otwartej doprowadzić do tego aby ludzie czuli się bezpiecznie, ale jednocześnie aby nie przeszkadzało to w tym, aby ta trybuna była żywa, był doping itd. W związku z tym od pewnego czasu prowadzimy akcję wprowadzenia ochrony na trybunę otwartą. Żeby ta ochrona mogła wejść to liczba miejsc dostępnych dla kibiców musi być na początek ograniczona. Słyszeliśmy już różne zapowiedzi, że jeżeli tam wejdzie ochrona to nie będzie bezpiecznie - ta ochrona tam będzie. Jesteśmy za wspomaganiem opraw meczowych. Klub może pomagać finansowo i współtworzyć, natomiast te oprawy muszą być zgodne z prawem. W związku z tym, jeżeli prawo zabrania używania rac, to tych rac po prostu nie wolno używać. Na meczu z Kolporterem miała miejsce taka tragikomiczna sytuacja, że wszystkim chyba tutaj znany Piotr S., który kierował dopingiem na trybunie otwartej i został objęty zakazem stadionowym, był również w grupie osób, która kierowała protestem pod stadionem. Jest to człowiek, który jest za używaniem rac i głośno to mówi, ale raca wybuchła mu w ręku i został poparzony tą racą. Karetka zamówiona przez nas na mecz musiała mu udzielać pomocy. Na szczęście nic poważnego się nie stało, ale to jest dokładnie przykład o co chodzi. Race są piękne, efektowne i wyglądają bardzo ciekawe natomiast są niebezpieczne, szczególnie używane w tłumie. Takich rzeczy należy unikać. Są inne genialne sposoby kibicowania, wystarczy spojrzeć na jakikolwiek stadion w Anglii.

Będziemy dążyli do tego, żeby zmodyfikować ceny biletów na trybunie otwartej. Do tej pory trybuna ta miała jedną cenę niezależnie od miejsca jakie człowiek zajmował. W tej chwili na te siedem sektorów będziemy dążyli aby w rundzie wiosennej na każdy sektor była inna cena. Im dalej od środka boiska, tym oczywiście ta cena niższa. Jak najbardziej realne jest to, aby najtańszy bilet na żyletę kosztował 10 zł. Do tego potrzebna jest współpraca Stowarzyszenia, do tego konieczne jest zachowanie zasad bezpieczeństwa i do tego będziemy namawiali Stowarzyszenie.

Kilka miesięcy temu proponowaliśmy Stowarzyszeniu utworzenie służby tzw. stewardingu. W wielu dużych klubach na świecie tego służby istnieją. Są to służby pomagające zachować porządek, a nie służby, które w jakikolwiek sposób używają przemocy. Są to ludzie, którzy mają pomagać w tym, żeby kibice trafiali na swoje miejsce. Do tego byłby potrzebne osoby, które przeszłyby odpowiednie testy i szkolenia. Proponowaliśmy Stowarzyszeniu aby tą służbę utworzyć wspólnie, ale nasza propozycja była odrzucana z jednego powodu. Mówili: "jeśli chcecie, żeby na tym stadionie było bezpiecznie, to my swoją własną ochronę, która będzie anonimowa". Jest to jakąś kompletną bzdurą. Dla nas podstawą jest przestrzeganie prawa. My odpowiadamy za to co się dzieje na stadionie i nikt tutaj za nas tego robić nie będzie. Jeżeli Stowarzyszenie nie chce uczestniczyć w tworzeniu służby stweardingu to klub ją stworzy sam.

Będziemy w 100% konsekwentni. Uruchomimy też wszelkie działania zmierzające do tego żeby prawo w Polsce się zmieniło, żeby zaczęło chronić normalnych kibiców a tępiło chuliganów. W sejmie pojawiły się osoby związane z piłką nożną, posłowie związani z Legią jak pan Wójcik i pan Kosecki. W Polsce jest nowy rząd, nowy minister sprawiedliwości i minister sportu, który dziś w jednym z wywiadów dość jasno wypowiedział się w tej sprawie. Będziemy chcieli wykorzystać tych ludzi do tego aby to prawo zmienić.

Prezes Walter wczoraj jednoznacznie powiedział, że nie zamierza rozmawiać z nikim kto nie chce przestrzegać prawa. Jest gotowy ponieść konsekwencje finansowe tego, że dopóki nie ma odpowiedniego bezpieczeństwa to ludzie mogą przestać przychodzić na stadion. Jesteśmy gotowi na to że taki stan może potrwać. Ja natomiast liczę na to, że szybko znajdziemy porozumienie w tej sprawie. Wierzę, że Stowarzyszeniu zależy na piłce nożnej, a nie na uczestniczeniu w zadymach, awanturach - aczkolwiek takie osoby są w Stowarzyszeniu. Najpierw warto byłoby zacząć o usunięcia ze Stowarzyszenia i odebrania im wpływu na decyzje.

Na piątkowym [przed meczem z Koroną - przyp. Woytek] spotkaniu ze Stowarzyszeniem usłyszeliśmy, że protest będzie kontynuowany i Stowarzyszenie nie jest w stanie wziąć odpowiedzialności za to co się może ewentualnie stać. I niestety się stało. Jeżeli ktoś nie jest w stanie wziąć odpowiedzialności za to co popiera, no to nasze pytanie brzmi: to za co Stowarzyszenie jest w stanie wziąć odpowiedzialność? Jeżeli ktoś kogoś reprezentuje, to powinien zadeklarować to, co jest w stanie zagwarantować. Jeżeli na ten stadion ma przychodzić 10-12 tysięcy osób, to niestety jest to wielka odpowiedzialność. Jeżeli władze Stowarzyszenia z jakiś powodów boją się tym zajmować, no to wspólnie mamy problem. To jest nasz problem, bo nam zależy na silnym Stowarzyszeniu. To jest także problem Stowarzyszenia. Oczekujemy, że taka odpowiedzialność z drugiej strony się pojawi. Jeżeli Stowarzyszenie powie: mamy pomysł, chcemy za to wziąć odpowiedzialność, zróbmy to razem i pomysł będzie się opierał o obowiązujące w Polsce prawo, to w każdej chwili każdy jest gotów do rozmowy. Jeżeli ja rozmawiam z Andrzejem Piórkowskim, on kiwa głową i zgadza się z tym, a potem jeżeli coś się wydarzy mówi "nie miałem na to wpływu". Albo jest prezesem Stowarzyszenia który ma wpływ, albo jest prezesem Stowarzyszenia który nie ma wpływu, a jeżeli nie ma wpływu to o czym my rozmawiamy."

Nazgul
03-11-2005, 18:31
Kurde, wiedziałem że Zygo to zrobi :) Numerowane krzesełka na Żylecie... :rotfl: To jak, Panowie? Kończycie protest?

arczi
03-11-2005, 18:39
Nazgul.
Z calym szcunkiem.
Ale wez z laski swojej nie wkurwiaj.
Ciagle tylko te twoje "Ja wiedzialem ze tak bedzie"
Znasz cos innego?

Jest zle.
Bardzo zle.
Czegos gorszego juz sobie nie wyobrazam.
Legia to za malo. On chce zmieniac cala Polske!

rolnik
03-11-2005, 18:39
Porządek już mamy teraz na Mistrza Polski czekamy.

Pozostaje mieć nadzieje, ze trafi sie kiedys psychol, ktory wbije zygulcowi siekiere w plecy.

Sokol
03-11-2005, 18:45
"Są inne genialne sposoby kibicowania, wystarczy spojrzeć na jakikolwiek stadion w Anglii"

jakie? bo ja tam nie widze :efoch:

Nazgul
03-11-2005, 18:50
Nazgul.
Z calym szcunkiem.
Ale wez z laski swojej nie wkurwiaj.
Ciagle tylko te twoje "Ja wiedzialem ze tak bedzie"
Znasz cos innego?

No przeciez to logiczny ciąg dalszy. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy - skończyła się pewna era i już nie wróci... Co Cię wkurwia? To że nowa miotła wprowadza nowe porządki? Jest na swoim i rządzi jak chce, gdybym był na miejscu Zygo zrobiłbym dokładnie to samo i to sporo wcześniej. Sam wiesz pewnie po co Zygo to robi - aby protestujących przetrzymać jak najdłużej poza stadionem, najlepiej do wiosny. Przewiduję, że zimą zacznie się premiowa sprzedaż karnetów, na dużą skalę, z reklamami i z bonusami i na stadionie będzie full picnic squad, a protestujący? Pod Torwarem...

Całą Polskę? Czemu?

"Są inne genialne sposoby kibicowania, wystarczy spojrzeć na jakikolwiek stadion w Anglii"

No jak to? Ligi Mistrzów nie oglądasz? :hyhy:

Y
03-11-2005, 18:52
Prezes Walter wczoraj jednoznacznie powiedział, że nie zamierza rozmawiać z nikim kto nie chce przestrzegać prawa. Jest gotowy ponieść konsekwencje finansowe tego, że dopóki nie ma odpowiedniego bezpieczeństwa to ludzie mogą przestać przychodzić na stadion. Jesteśmy gotowi na to że taki stan może potrwać.
Jestem ciekawy jak by zareagowali gdyby ludzie zaczeli pod odpowiednim pretekstem zaczeli oddawac karnety :zlosliwy:
Niby mówią ze mozna go tylko przepisac ale skoro uważają nas za klijentów to mamy prawo złozyc reklamacje wadliwego towaru :zlosliwy:

rolnik
03-11-2005, 18:54
Rolnik: Całą Polskę? Czemu?

że jak? :hmm:

MTP
03-11-2005, 18:54
Nazgul rozumiem że ty też byś wolał mieć full picnic squad. :slucha:

arczi
03-11-2005, 18:58
No przeciez to logiczny ciąg dalszy. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy - skończyła się pewna era i już nie wróci... Co Cię wkurwia?

Nic mnie nie wkurwia.
Jestem szczesliwy.

gdybym był na miejscu Zygo zrobiłbym dokładnie to samo i to sporo wcześniej.

Cierpliwosci Panie Nazgul.
Zaraz znow sloneczko sie do ciebie usmiechnie i zaczniesz chodzic na mecze.
Bravo.
Zwyciezyles.
Kupie ci tort.

Sokol
03-11-2005, 18:59

No jak to? Ligi Mistrzów nie oglądasz? :hyhy:

taa MU grajacu u siebie a jakby na wyjezdzie :oczko:

Nazgul
03-11-2005, 19:02
Nazgul rozumiem że ty też byś wolał mieć full picnic squad. :slucha:

Co ja bym wolał to moja prywatna sprawa i niech tak zostanie. To zresztą nei ma nic do rzeczy. Człowiek nigdy nie ma w 100% tego co chce...

Co Ty myślisz że mnei się oprawa z piro nie podoba? Podoba się, zajebista jest tylko kogo obchodzi co mi się podoba?

Rolnik: Pomyłka - pisałem na pamięć, to nie Ty napisałeś tylko Arczi.

rolnik
03-11-2005, 19:07
Nazgul mimo wszystko odpowiem :)

Zygo juz kilkukrotnie powiedział, że wywali chulyganów z Legii i liczy, ze taka akcja bedzie miala zasieg na caly kraj. Mowil to wspolnie z jakims typem z Orange. Ten z kolei plakal, ze maja juz dosc awantur na stadionach i beda naciskac na kluby by z problemem chulyganstwa skonczyc w naszym kraju.

Ewcia
03-11-2005, 19:14

No jak to nie widzisz? Przecież tam jest taki żywiołowy i spontaniczny doping :zlosliwy:
Każdy siedzi na swoim numerowanym krzesełku, jak coś strzelą to kibic się podrywa i cieszy, jak zwalą akcję to klnie pod nosem...

mają pomagać w tym, żeby kibice trafiali na swoje miejsce
jeszcze tego nam brakowało na Żylecie

Karetka zamówiona przez nas na mecz musiała mu udzielać pomocy
tak mu z tym źle, że musiała udzielić chłopakowi pomocy?

niech ktoś wysadzi tego idiote w powietrze :modli:

arczi
03-11-2005, 19:23
Co ja bym wolał to moja prywatna sprawa i niech tak zostanie. To zresztą nei ma nic do rzeczy. Człowiek nigdy nie ma w 100% tego co chce...

Jednak jest taki jeden.
Urodzil sie 36 lat temu.
Na Grochowie.

pawlik
03-11-2005, 19:46
odnosze wrazenie, ze przynajmniej w komentarzach (byc moze tylko prowokacje ale..) coraz wiecej jest "zygofanow" :nie:
zaczynam powoli tracic nadzieje na to, ze protest odniesie chociaz w czesci zamierzony cel...w tej formie....tylko teraz pytanie co dalej? :wsciekly:

Endrju
03-11-2005, 20:18
Picnic Fans 05' już zapowiedziało na nastpeny mecz deszcz popcornu z "G" a nastepnie ułożenie na tejże trybunie znaku grupy z kartoników po popcornie ...

:ucieka:

kiubz
03-11-2005, 20:26
Karetka zamówiona przez nas na mecz musiała mu udzielać pomocy
tak mu z tym źle, że musiała udzielić chłopakowi pomocy?

niech ktoś wysadzi tego idiote w powietrze :modli:

jaki to jest cw.. glupi! nie MUSIALA, nic by sie nie stalo jakby ktos zawiozl S do szpitala na Solcu czy gdziekolwiek indziej, po prostu okazalo sie za karetka jest na miejscu, tak myslalem ze ta lysa gnida to wypomni przy najblizszej okazji przy argumentowaniu zakazu uzycia rac!

Koń Rafał
03-11-2005, 20:30
Picnic Fans 05' już zapowiedziało na nastpeny mecz deszcz popcornu z "G" a nastepnie ułożenie na tejże trybunie znaku grupy z kartoników po popcornie ...

:ucieka:

jakoś mnie już takie wpisy przestają bawić...... :O

Niko
03-11-2005, 20:43
Rzadko tu piszę,ale przyszła pora podzielić się smutkiem i zrezygnowaniem:

Jest źle,a będzie coraz gorzej. Kryta,wyjazdy,Żyleta ->zabierają nam ostatnie miejsca gdzie mogliśmy pokazać nasz fanatyzm i miłość do Legii. Nie wiem,co musiałoby się stać,żeby wróciło to co było 2 lata temu.Bo do odejścia ITI jest jeszcze baaardzo daleko,a póki co ich romans z Legią się zacieśnia.
Trzeba sobie jasno powiedzieć,że ITI ma nad nami kontrolę. Jesteśmy w zdecydowanej mniejszości w stosunku do normalnych sympatyków Legii czy kibiców piłki nożnej - nasze kilka tysięcy do ich kilkunastu-kilkudziesieciu.
Kontrola ITI będzie się zwiększać, wcielając w życie kolejne przepisy,nakazy czy punkty regualminu. Pytanie tylko ilu z nas zrezygnuje z KP Legii czym pójdzie na ręke Stefanom? Myślę,że wielu z nas. Na krócej czy na dłużej,ale to wystarczy żebyśmy przeżyli szok wchodząc po schodach na Żylete po tych kilkunastu meczach nieobecności. Wolę nie myśleć jaki widok zastaniemy.

Jakąś szansę widzę w nowym stadionie.Jaką? Ano taką,że na tak dużym stadionie podział na trybuny(fanów) będzie jeszcze wyraźniejszy i zgodnie z zasadą 'każdy znajdzie coś dla siebie' i nam się trafi jakiś sektor za bramką. A jeśli nie?A Jeśli już nigdy...

Heh.Cała Legia zawsze razem. :gol2:

Bonhart
03-11-2005, 20:54
Ja jestem daleki od bycia Zygofanem, ale odnosze wrazenie ze ostatnio facet zaczyna mowic nieco bardziej do rzeczy. Nie wiem na ile jest to "pod publike" zeby potem nie bylo zarzutow o unikanie rozmowy z kibicami, a na ile wynika to z faktycznej checi wyjscia w koncu z tej calej sytuacji.
Na pewno w tym oswiadczeniu zastanowily mnie dwie kwestie:
-sprawa ochrony, ktora wielu tak drazni, a wedlug Zygo wygladala tak

Kilka miesięcy temu proponowaliśmy Stowarzyszeniu utworzenie służby tzw. stewardingu. W wielu dużych klubach na świecie tego służby istnieją. Są to służby pomagające zachować porządek, a nie służby, które w jakikolwiek sposób używają przemocy. Są to ludzie, którzy mają pomagać w tym, żeby kibice trafiali na swoje miejsce. Do tego byłby potrzebne osoby, które przeszłyby odpowiednie testy i szkolenia. Proponowaliśmy Stowarzyszeniu, aby tą służbę utworzyć wspólnie, ale nasza propozycja była odrzucana z jednego powodu. Mówili: "Jeśli chcecie, żeby na tym stadionie było bezpiecznie, to my swoją własną ochronę, która będzie anonimowa". Jest to jakąś kompletną bzdurą. Dla nas podstawą jest przestrzeganie prawa. My odpowiadamy za to co się dzieje na stadionie i nikt tutaj za nas tego robić nie będzie. Jeżeli Stowarzyszenie nie chce uczestniczyć w tworzeniu służby stweardingu, to klub ją stworzy sam.

-i kwestia wplywu i odpowiedzialnosci stowarzyszenia za kibicow i organizowane przez nich przedsiewziecia.

Jeżeli ja rozmawiam z Andrzejem Piórkowskim, on kiwa głową i zgadza się z tym, a potem jeżeli coś się wydarzy mówi "nie miałem na to wpływu". Albo jest prezesem Stowarzyszenia który ma wpływ, albo jest prezesem Stowarzyszenia, który nie ma wpływu, a jeżeli nie ma wpływu, to o czym my rozmawiamy."

Nie wiem na ile lysy mowi prawde, a na ile nagina ja do swoich potrzeb, wiec nie moge zajac w tej sprawie jednoznacznego stanowiska. Mam nadzieje na szybka (i celna) riposte stowarzyszenia.

PS> Ewcia, z tym przerysowywaniem atmosfery na angielskich stadionach to juz tak nie przesadzaj.

ems
03-11-2005, 21:02
no coz
pozostaje tylko miec nadzieje ze bedzie tak jak do tej pory
bo jak na razie to Zygo duzo mowi.

yusta
03-11-2005, 21:04
"Chciałbym podziękować tym którzy przyszli na mecz z Kolporterem, bo jak się później okazało podjęli duże ryzyko. Jesteśmy wdzięczni tym którzy dopingowali drużynę. Do tej pory Stowarzyszenie stawiało nam warunki, stawiało nam żądania, postulaty. My oczekujemy żeby Stowarzyszenie przestało stawiać żądania, a wzięło się za czyny i wspomogło nas w wyeliminowaniu ze stadionu wszystkich tych osób, których tutaj nie powinno być.

Wszystko zajebiste, tyle że dla Zygo łamaniem prawa jest posiadanie stroboskopa, od którego bardziej niebezpieczna jest nawet petardka wielkości zapałki, typu "korsarz".
Łamią prawo więc, Ci którzy odpalają jakiekolwiek piro, czyli Ultrasi ***********.
I jeszcze Stowarzyszenie ma w tym pomóc. Git.
Za dwa miechy łamaniem prawa będzie zajęcie nieswojego miejsca na trybunie otwartej.

Natomiast jeżeli chodzi o wspólne działanie to mamy szereg propozycji w tej sprawie. Niektóre czekają już od wielu miesięcy.

Nie tak dawno, Zygo zabronił piłkarzom wypadu do Domu Dziecka na imprezę zorganizowaną przez Stowarzyszenie. To jest ta współpraca?
Przypomnę też, że propozycja współpracy jaką wypracowaliśmy na spotkaniu z Dziewulskim, zgniła niepodpisana w biurku Stefana.
Tak więc fajne bajki tyle że niektorzy już z nich wyrośli.

Zależy nam na tym, aby na trybunie otwartej doprowadzić do tego aby ludzie czuli się bezpiecznie, ale jednocześnie aby nie przeszkadzało to w tym, aby ta trybuna była żywa, był doping itd. W związku z tym od pewnego czasu prowadzimy akcję wprowadzenia ochrony na trybunę otwartą. Żeby ta ochrona mogła wejść to liczba miejsc dostępnych dla kibiców musi być na początek ograniczona. Słyszeliśmy już różne zapowiedzi, że jeżeli tam wejdzie ochrona to nie będzie bezpiecznie - ta ochrona tam będzie.

Psychol. Bez kitu.
Jakiś czas temu zrezygnowano z obecności policji na stadionach z wiadomych powodów. Ten teraz będzie wprowadzał na otwartą ochroniarzy.
Na Krytej stoją. Pilnują by każdy właził na swój sektor, ale na otwartej to nie zda egzaminu.

Jesteśmy za wspomaganiem opraw meczowych. Klub może pomagać finansowo i współtworzyć, natomiast te oprawy muszą być zgodne z prawem. W związku z tym, jeżeli prawo zabrania używania rac, to tych rac po prostu nie wolno używać.

Nie ma opraw bez piro. Fajny pomysł, dobre wykonanie i masa piro to są dobra komplementarne. Zygo chyba kończył ekonomię to powinien wiedzieć co to.

Na meczu z Kolporterem miała miejsce taka tragikomiczna sytuacja, że wszystkim chyba tutaj znany Piotr S., który kierował dopingiem na trybunie otwartej i został objęty zakazem stadionowym, był również w grupie osób, która kierowała protestem pod stadionem. Jest to człowiek, który jest za używaniem rac i głośno to mówi, ale raca wybuchła mu w ręku i został poparzony tą racą. Karetka zamówiona przez nas na mecz musiała mu udzielać pomocy. Na szczęście nic poważnego się nie stało, ale to jest dokładnie przykład o co chodzi. Race są piękne, efektowne i wyglądają bardzo ciekawe natomiast są niebezpieczne, szczególnie używane w tłumie. Takich rzeczy należy unikać. Są inne genialne sposoby kibicowania, wystarczy spojrzeć na jakikolwiek stadion w Anglii.

Petarda a nie raca. To jest duuuuża różnica.
To raz.
Dwa - kolejny raz w wypowiedzi Zygo znajduję jakiś żal do Starucha i utwierdzam się w przekonaniu, że podałby jako powód zakazu dla niego cokolwiek, byleby ten zakaz mu dać
Stadiony w Anglii? Buahahaha....
Szczerze, to tak na szybko jestem w stanie podać tylko jeden "żyjący" tam stadion - Liverpoolu

Będziemy dążyli do tego, żeby zmodyfikować ceny biletów na trybunie otwartej. Do tej pory trybuna ta miała jedną cenę niezależnie od miejsca jakie człowiek zajmował. W tej chwili na te siedem sektorów będziemy dążyli aby w rundzie wiosennej na każdy sektor była inna cena. Im dalej od środka boiska, tym oczywiście ta cena niższa. Jak najbardziej realne jest to, aby najtańszy bilet na żyletę kosztował 10 zł. Do tego potrzebna jest współpraca Stowarzyszenia, do tego konieczne jest zachowanie zasad bezpieczeństwa i do tego będziemy namawiali Stowarzyszenie.

Kolejne działania pod wiadomą publiczkę.
Tutaj niby coś dajemy, a przypierdolimy tym z którymi walczymy. Dwa w jednym. Genialne.
Najpierw kasują nam możliwość wieszania flag i transów obniżając płot, a teraz uderzają w "Żyletę"

Są to ludzie, którzy mają pomagać w tym, żeby kibice trafiali na swoje miejsce. Do tego byłby potrzebne osoby, które przeszłyby odpowiednie testy i szkolenia.

*****, chyba przewodnika niewidomych, skoro mają pomagać ludziom trafić na właściwe miejsce.

Proponowaliśmy Stowarzyszeniu aby tą służbę utworzyć wspólnie, ale nasza propozycja była odrzucana z jednego powodu. Mówili: "jeśli chcecie, żeby na tym stadionie było bezpiecznie, to my swoją własną ochronę, która będzie anonimowa". Jest to jakąś kompletną bzdurą. Dla nas podstawą jest przestrzeganie prawa. My odpowiadamy za to co się dzieje na stadionie i nikt tutaj za nas tego robić nie będzie.

Skoro zaznacza to MY to po co w ogóle rozmawiał na ten temat ze Stowarzyszeniem?

Będziemy w 100% konsekwentni. Uruchomimy też wszelkie działania zmierzające do tego żeby prawo w Polsce się zmieniło, żeby zaczęło chronić normalnych kibiców a tępiło chuliganów. W sejmie pojawiły się osoby związane z piłką nożną, posłowie związani z Legią jak pan Wójcik i pan Kosecki. W Polsce jest nowy rząd, nowy minister sprawiedliwości i minister sportu, który dziś w jednym z wywiadów dość jasno wypowiedział się w tej sprawie. Będziemy chcieli wykorzystać tych ludzi do tego aby to prawo zmienić.

No i super. Dlaczego więc zamiast chuliganów Zygo tępi kogoś innego?

Nazgul
03-11-2005, 21:07
Rzadko tu piszę,ale przyszła pora podzielić się smutkiem i zrezygnowaniem:

(ciach!)

I to jest dokładnie to o co chodzi i o czym od dawna piszę. Poza manifestowaniem niezadowolenia protestujący nei mogą zrobić nic, nie ma jak. Do wyboru mają dwie drogi: Albo się ugiąć albo odejść...

Niko, świetnie to ująłeś... :brawo:

rolnik
03-11-2005, 21:12
Na pewno w tym oswiadczeniu zastanowily mnie dwie kwestie:
-sprawa ochrony, ktora wielu tak drazni, a wedlug Zygo wygladala tak (...)

Chcesz ochrony na Żylecie? Ja wolę żebyśmy bawili się we własnym gronie.
Czemu niby miałaby ona służyć? Bo napewno nie bezpieczeństwu.

Bonhart
03-11-2005, 21:15
Skoro zaznacza to MY to po co w ogóle rozmawiał na ten temat ze Stowarzyszeniem?

Z tym "my" chodzilo pewnie glownie o to, ze to klub powinien ponosi odpowiedzialnosc za ewentualne ekscesy i musi zrobic maximum aby zapewnic bezpieczenstwo. Nie wiem na ile ochrona na Zylecie wypali lub nie, w kazdym razie na pewno lepiej by bylo gdyby zajmowali sie tym ludzie majacy z kibicami cos wspolnego a nie kolejne "zubrzyckie" czy inne "juwentusy" szukajace pretekstu zeby sie wykazac.

Bonhart
03-11-2005, 21:16

Nie bardzo wiem czemu mialaby ona sluzyc, ale zasadniczo pobieznie mam to w dupie. Ja sie czuje bezpiecznie.

Nazgul
03-11-2005, 21:18

Nie bardzo wiem czemu mialaby ona sluzyc, ale zasadniczo pobieznie mam to w dupie. Ja sie czuje bezpiecznie.

Np. temu, żeby każdy trafil na swoje krzesełko...

Bonhart
03-11-2005, 21:22
Np. temu, żeby każdy trafil na swoje krzesełko...

Jasne, absurd. Ale jesli dzieki temu ktos poczuje sie lepiej, to spoko.

rolnik
03-11-2005, 21:22
Za dużo się zygo złotych myśli naczytałeś :zlosliwy:

Bonhart
03-11-2005, 21:28
Za dużo się zygo złotych myśli naczytałeś zlosliwy

No przyznaje sie , prawie mu uwierzylem ze chce dobrze ;)
A tak serio - mysle ze stare juz nie wroci i dobrze by bylo pojsc na male ustepstwa (tak jak ta debilna ochrona) zeby przemycic jak najwiecej istotnych rzeczy dla nas.

pawlik
03-11-2005, 21:30
co jeszcze mnie dziwi... jest tylu zapalonych zygofanow a jak co do czego to kazdy spiewa 'zygo ****' :nienormalny: