PDA

Zobacz pełną wersję : ITIotów powaliło...

Strony : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9

L. Mo BeMoWo
10-10-2005, 15:41
Muszę przyznać, że zajebiście cfanie ze strony zygi, że się tak sprawnie z pzpn dogadał. Bo nie wierzę, żeby była to decyzja pzpn od tak, z dupy. I jeszcze to zarzekanie się leśnych dziadków, że nie chcą stać po żadnej stronie konfliktu, żeby nie byli kojarzeni ze sprzyjaniem kp...

A co do hajsu, to nie wierzę, że mogą coś oddać. Widział ktoś pieniądze za KSP - Legia 2005?

Pan Artysta
10-10-2005, 15:44
A co do hajsu, to nie wierzę, że mogą coś oddać. Widział ktoś pieniądze za KSP - Legia 2005?

trochę inaczej to wygląda :hmm:

ja zapłaciłem za towar a klub niech myśli jak mam go oblukać :efoch:

Flip
10-10-2005, 15:46
ja zapłaciłem za towar a klub niech myśli jak mam go oblukać

a jak nie to do sadu

Pan Artysta
10-10-2005, 15:47
ja zapłaciłem za towar a klub niech myśli jak mam go oblukać

a jak nie to do sadu

sąd to ja mam w domu :zlosliwy:

Flip
10-10-2005, 15:51
no a co zrobisz jak powiedza ze maja Twoj karnet w dupie i nie obejrzysz meczu??

Pan Artysta
10-10-2005, 15:53
no a co zrobisz jak powiedza ze maja Twoj karnet w dupie i nie obejrzysz meczu??

a to maja 2 połowa(sędzina :hyhy: ) coś wymyśli :chytry:

Flip
10-10-2005, 15:55

a to maja 2 połowa(sędzina :hyhy: ) coś wymyśli :chytry:

to w razie czego jak zajdzie potrzeba to daj znac co wymyslila 8)

Norbas
10-10-2005, 16:17
gdzie mnie ITI posadzi? :O :efoch:

ps:

na łuku nie sionde :efoch:

znaczy sie Pan Artysta miał zamiar jednak usiąść na trybunie w meczu z Wisłą Płock?
I tym samym nie przyłączyć się do protetu kibiców w postaci bojkotu meczu?
:hmm:

a to nie jest sprawa iti ani szanownego forumowicza :chytry:

jednak jestem zdania ze moja :) jako zwyklego szarego kibica ktory jest zainteresowany tym, jak powazne i szanowane osoby podejda do sprawy protestu ;p

Markotny
10-10-2005, 16:17
Coraz lepsze cyrki sie dzieją...

Mysle że frekwencja na Petrze bedzie oscylować wokół 2 tys ludzi :ucieka:

MTP
10-10-2005, 16:34
Coraz lepsze cyrki sie dzieją...

Mysle że frekwencja na Petrze bedzie oscylować wokół 2 tys ludzi :ucieka:
Jak ja lubie te zapowiedzi frekwencji.Ludzie ile bedzie tyle bedzie.
Są poważniejsze sprawy niz frekwencja.

CywiL
10-10-2005, 18:05
Zajebiście że kupiłem karnet....najpierw straciłęm na obnizce biletów ,a teraz nie wejdę na mecz..... :brawo: .....napewno kupie karnet na następną rundę.... :ucieka:

Skanda(L)
10-10-2005, 18:18
ja w przeciwienstwie do wiekszosci nie jestem tak negatywnie nastawiony do tego oswiadzenia.
po pierwsze dlatego ze oni mowia o protescie a nie o wybrykach chuliganskich jak to robi nasz zarzad. to juz cos. wiedza o co chodzi i nie manipuluja tutaj jak to czyni zygo i spolka(nie dziwne chyba ze nie beda chwalic takiej formy protestu).
po drugie chwala oprawy prawie na kazdym meczu co znaczy ze w pewnym sensie tez race(przynajmniej nie krytykuja tego).
po trzecie chca zorganizowac spotkanie kibicow z zarzadem w ktorym chca posredniczyc.
nie wiadomo w sumie czyj to pomysl ale jest to dosc ciekawa sprawa. z mojego punktu widzenia powinno do takiego czegos dojsc. moze jest jakas szansa zeby jeszcze cos normalnie "zalatwic"? wiem ze to w sumie malo realne szczegolnie jak organizuje to pzpn ale co mozna na tym stracic? juz nic. jak cos sie nie bedzie podobac przeciez mozna wstac i wyjsc. ale delegacja powinna isc.
takie moje zdanie

Mogiel
10-10-2005, 18:24
Posłałem maila do klubu w tej sprawie. Jestem ciekaw co z karneciarzami. Czysta ciekawość.

Y
10-10-2005, 18:48
ja tez wyslalem zaraz po pojawieniu sie komunikatu, do tej pory nie dostalem odpowiedzi...

MTP
10-10-2005, 19:04
ja w przeciwienstwie do wiekszosci nie jestem tak negatywnie nastawiony do tego oswiadzenia.
po pierwsze dlatego ze oni mowia o protescie a nie o wybrykach chuliganskich jak to robi nasz zarzad. to juz cos. wiedza o co chodzi i nie manipuluja tutaj jak to czyni zygo i spolka(nie dziwne chyba ze nie beda chwalic takiej formy protestu).
po drugie chwala oprawy prawie na kazdym meczu co znaczy ze w pewnym sensie tez race(przynajmniej nie krytykuja tego).
po trzecie chca zorganizowac spotkanie kibicow z zarzadem w ktorym chca posredniczyc.
nie wiadomo w sumie czyj to pomysl ale jest to dosc ciekawa sprawa. z mojego punktu widzenia powinno do takiego czegos dojsc. moze jest jakas szansa zeby jeszcze cos normalnie "zalatwic"? wiem ze to w sumie malo realne szczegolnie jak organizuje to pzpn ale co mozna na tym stracic? juz nic. jak cos sie nie bedzie podobac przeciez mozna wstac i wyjsc. ale delegacja powinna isc.
takie moje zdanie
Mi coś sie wydaj że UEFA po cichutku poleciła PZPNowi by zbadał sprawe Legii.Przecież mimo słabości polskiej ligi to do centrali dosżły pewnie łśychy że coś żle się dzieje.
Niby masz racje że nie mówia o chuligaństwie a o prosteście.ITP No zobaczymy co wyniknie
Z rozmowami to troszke inaczej miało być :/ .
Jednego moze ITI być pewne już mi sie czasem odechciewa tego wszystkiego i (L) Założe się że gdyby nie to że (L) zawsze była dla mnie wysokim priorytetem to juz dawno bym to olał.Myśle że troche takich osób jest.

Cypis
10-10-2005, 19:17
Ciekawe jak tam sprawa z GIODO, ktos dostal cos dodatkowego?

Ja dzis dostalem list od nich. w sumie nic nowego nie napisali. Praktycznie to samo co w mailu. Dodane jest tylko ze Inspektor podjaol czynnosci z urzedu.

Pan Artysta
10-10-2005, 19:32
gdzie mnie ITI posadzi? :O :efoch:

ps:

na łuku nie sionde :efoch:

znaczy sie Pan Artysta miał zamiar jednak usiąść na trybunie w meczu z Wisłą Płock?
I tym samym nie przyłączyć się do protetu kibiców w postaci bojkotu meczu?
:hmm:

a to nie jest sprawa iti ani szanownego forumowicza :chytry:

jednak jestem zdania ze moja :) jako zwyklego szarego kibica ktory jest zainteresowany tym, jak powazne i szanowane osoby podejda do sprawy protestu ;p

dobra plan mam taki-

mam karnet czyli płacone było

do protestu się przyznaje ale wejść będę chciał :efoch: - i zaraz wyjdę :hyhy: -muszą mnie na stadion wprowadzić jak nie to odszkodowanie i sprawa w sądzie 8)

mam taki kaprys chcę wejść i wyjść :hyhy: -jak nie na żylete to na krytą

ps:
dzięki wielkie dla pzpn-za pretekst do kolejnego burdelu :hyhy: :brawo:

Mogiel
10-10-2005, 19:38
dobra plan mam taki-

do protestu się przyznaje ale wejść będę chciał - i zaraz wyjdę -muszą mnie na stadion wprowadzić jak nie to odszkodowanie i sprawa w sądzie

I ja tak myślę. W mailu do klubu zapytałem co z karneciarzami z odkrytej. Liczę, że do soboty odpowiedzą..

Pan Artysta
10-10-2005, 19:45
dobra plan mam taki-

do protestu się przyznaje ale wejść będę chciał - i zaraz wyjdę -muszą mnie na stadion wprowadzić jak nie to odszkodowanie i sprawa w sądzie

I ja tak myślę. W mailu do klubu zapytałem co z karneciarzami z odkrytej. Liczę, że do soboty odpowiedzą..

no znając techniki XXI wieku nie dadzą rady :chytry: - i nie ja ich tylko oni mnie powinni poinformować co dadzą w zamian :efoch: -kasa lub inne miejsce :efoch:

VANAHAIM72
10-10-2005, 19:48
Artysta, a jak Ty chcesz wyjsc, skoro nie wolno Ci przed przerwa opuscic wyznaczonego krzeselka? :hyhy:
Z siebie wyjdziesz? Wyjscie awaryjne znajdziesz? Wyjscie ostateczne zastosujesz?

Pan Artysta
10-10-2005, 19:49
Artysta, a jak Ty chcesz wyjsc, skoro nie wolno Ci przed przerwa opuscic wyznaczonego krzeselka? :hyhy:
Z siebie wyjdziesz? Wyjscie awaryjne znajdziesz? Wyjscie ostateczne zastosujesz?

eeeee powiem że muszę do szpitala :hyhy: na lewatywę-sł€żbowo :chytry:

VANAHAIM72
10-10-2005, 19:52
Ja w "Zrodle" bede na Ciebie czekal. Ale uprzedzam lojalnie - za pielegniarke sie nie przebieram :chytry:

Pan Artysta
10-10-2005, 19:54
Ja w "Zrodle" bede na Ciebie czekal. Ale uprzedzam lojalnie - za pielegniarke sie nie przebieram :chytry:

:efoch: za niski jesteś na pielęgniarke

czekam na ruch ITI :efoch: - Zygo dumaj :hyhy: (nie mylić z dymaj :efoch: )

Mogiel
10-10-2005, 20:10
Teraz i kryta powinna odpuścic mecz. Całkowicie.

Bastion
10-10-2005, 20:15
Ja tak ja i Gumas. W tej sytuacji, Zygo musi zapewnic mi albo wejscie na otwarta, albo na inna trybune, na ktorej widocznosc nie moze byc gorsza niz na odkrytej. Na luk nie wejde. Niech mnie wpuszcza na loze honorowa.

Żuku
10-10-2005, 20:25
"Zygo ty flecie, daj zakaz całej Żylecie" :wsciekly:

Armand
10-10-2005, 20:51
dobra plan mam taki-

no znając techniki XXI wieku nie dadzą rady :chytry: - i nie ja ich tylko oni mnie powinni poinformować co dadzą w zamian :efoch: -kasa lub inne miejsce :efoch:

może szaliczek z logiem KP? :ucieka:

wokulski
10-10-2005, 20:54
dobra plan mam taki-

Na miejscu Bastiona powiedziałbym : "dziękuje ,postoję"

Pan Artysta
10-10-2005, 21:03
dobra plan mam taki-

mam :zlosliwy:

Mogiel
10-10-2005, 21:16
Jeszcze :P?

majek
10-10-2005, 21:26
można go bedzie wręczyć Piotrowi Z. jak na krytej nas posadzi :hyhy:
Żeby nie musiał po murawie znów zbierac :zlosliwy:

Domino23
10-10-2005, 21:42
Dla mnie to jasne że pzpn podjął tą decyzję wspólnie z KP, napewno wiedzieli że szykuje się bojkot na meczu z Wisłą Płock, wiedzieli że napewno to nie przeszłoby bez echa w mediach, teraz karnetowców z Żylety posadzą na krytej i nie będą musieli się tłumaczyć w prasie czemu tak mało ludzi przyszło na mecz (w razie bojkotu).

Bastion
10-10-2005, 23:12
Jak mnie nie wpuszcza pojde do prasy!

foks
11-10-2005, 00:23

ja tez napisalem. mocno zaznaczylem ze chce obejrzec ten mecz na otwartej bo zaplacilem za ogladanie z tej trybuny. jesli zaproponuja mi kryta to poprosze miejsce na lozy prasowej na gorze, zakladajac ze na zylecie siedzialbym np na samej gorze G, wiec mam prawo do dostania w rekompensacie identycznego "produktu" za jaki zaplacilem (moze tym jezykiem pan Z zrozumie)

MK
11-10-2005, 00:24
Jak dla mnie to jest oczywiste, że ITI umyło rece i zleciło PZPN-owi zamknięcie Żylety. Jakoś sobie nie przypominam żeby PZPN kiedyś wydał kare zamknięcia trybuny za rzucanie racami. Tak czy inaczej pod stadion i tak ide, a nóż widelec uda się wejść :zlosliwy:

Sokol
11-10-2005, 00:45

ja tez napisalem. mocno zaznaczylem ze chce obejrzec ten mecz na otwartej bo zaplacilem za ogladanie z tej trybuny. jesli zaproponuja mi kryta to poprosze miejsce na lozy prasowej na gorze, zakladajac ze na zylecie siedzialbym np na samej gorze G, wiec mam prawo do dostania w rekompensacie identycznego "produktu" za jaki zaplacilem (moze tym jezykiem pan Z zrozumie)
a na Zylecie masz miejsce na samej gorze? :chytry:

Mogiel
11-10-2005, 00:54
Powiedzmy że ma ;). To teraz nieistotne.

Powiedzmy, że mam miejsce równiutko na samej górze żylety. Miałbym dostać miejsce gdzieś z boku Przed Krytej?

(L)egionek
11-10-2005, 14:05
Dla mnie to jasne że pzpn podjął tą decyzję wspólnie z KP, napewno wiedzieli że szykuje się bojkot na meczu z Wisłą Płock, wiedzieli że napewno to nie przeszłoby bez echa w mediach, teraz karnetowców z Żylety posadzą na krytej i nie będą musieli się tłumaczyć w prasie czemu tak mało ludzi przyszło na mecz (w razie bojkotu).

Ej ale o czym wy mowicie??? Myslicie ze karnetowcy z Zylety beda siedziec na Krytej w czasie bojkotu?? Ze karnetowcy z Krytej nie wyjda?? grubo sie mylicie i ja jestem tego pewien ze jezeli bojkot bedzie przebiegal spokojnie (bo inaczej wszystko juz sie odwroci przeciwko nam) to na trybunach pozostanie garstka doslownie garstka osob zarowno na Krytej jak i na luku. Jestesmy jak puzzle osobno niewiele mozemy ale razem tworzymy calosc trydna do pokonania.

Moze jakies plakaty inf o protescie :hmm:

Mogiel
11-10-2005, 14:10
Moze jakies plakaty inf o protescie

"ITI do klopa" :hmm:?

Domino23
11-10-2005, 14:12

Ej ale o czym wy mowicie??? Myslicie ze karnetowcy z Zylety beda siedziec na Krytej w czasie bojkotu?? Ze karnetowcy z Krytej nie wyjda?? grubo sie mylicie i ja jestem tego pewien ze jezeli bojkot bedzie przebiegal spokojnie (bo inaczej wszystko juz sie odwroci przeciwko nam) to na trybunach pozostanie garstka doslownie garstka osob zarowno na Krytej jak i na luku. Jestesmy jak puzzle osobno niewiele mozemy ale razem tworzymy calosc trydna do pokonania.

Moze jakies plakaty inf o protescie :hmm:

Ja nie mówie co zrobią ludzie z Żylety posiadający karnety bo to indywidulana sprawa każdego z nich, napisałem jak klub zapewne będzie chciał rozwiązać ten problem 8)

Sahal
11-10-2005, 15:35
Dla mnie oczywiste jest, że jak 650 osób posadzonych na Krytej ruszy się po gwizdku i dołączy do tych za bramą, to wywoła to lawinę. Zobaczymy, co zaproponuje zarząd... Tak czy siak, ja się wybieram pod bramy, czy wejdę czy nie wejdę na stadion.

(L)egionek
11-10-2005, 15:41
"ITI do klopa" ?

Mialem na mysli zeby zachecic ludzi do przyjscia w sobote pod stadion. Wiadomo kto ma byc ten bedzie..ale im wiecej osob tym lepiej

baranek
11-10-2005, 16:00
"ITI do klopa" :hmm:?

Ajtijaje na Hawaje :hyhy:

Sahal
11-10-2005, 16:12
iTi goł hołm :hyhy:

(L)ukas
11-10-2005, 16:35
Właśnie odebrałem list od GIODO. Nie wiem czy już ktoś wcześniej o tym pisał, bo nie śledzę na bieżąco tego tematu (za dużo postów jednego dnia ;P), ale zdziwilo mnie troche, że przysłali normalny list (oczywiście podalem swoje dane) a nie email. Na poczatku napisali, że nie są pewni czy doszedl list droga elektroniczną dlatego wysłali też normalny. W sumie nic szczególnego w tym piśmie nie ma, tylko to, że zajęli się już tą sprawą i takie tam. Nie wiem dlaczego, ale poczułem, że jednak można coś zrobić i znaleźć haka na KP :D:D

Michul
11-10-2005, 19:38
moze ktos napisac jak bardzo oplacal sie karnet na zylete? tzn ile kosztowal i ile wyjdzie srednio na mecz (liczac ze na wisle bedzie zakaz i nikt nie wejdzie, a na dwa ostanie bedzie mozna wejsc)

Mogiel
11-10-2005, 20:36
315zł jeśli ktoś miał karnet w sezonie poprzednim. 350zł dla nowych kibiców. 450zł z pakietem premium. bilety były w tamtym czasie po 30zł jeśli mnie nie myli. Policz sobie.

Sahal
11-10-2005, 21:06
175 zeta na jedną rundę ze zniżką.

EDIT: Ale ceny z łatwością można znaleźć na legialive.pl. Nie trzeba się wcale wspinać na wyżyny spostrzegawczości...

legart
13-10-2005, 13:08
Ma ktoś karnet premium na Żyletę heheh ?

Sokol
13-10-2005, 13:12
:hihi: Mogiel

:lol3:

Domino23
13-10-2005, 13:49
http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=7673

....Przez cały wczorajszy dzień sprzedano zaledwie 10 (słownie: dziesięć) wejściówek. Także i dzisiaj nie widać kibiców przed kasami.....

:brawo:

Bastion
13-10-2005, 13:53

Ja wiem, ale nie powiem. :hyhy:

Dobrze ze sobie takiego nie kupilem. Chociaz mialem taki plan.

matx
13-10-2005, 13:55

Ja też mam premiuma na Żyletę... :efoch:

A tak poza tym to nie było mnie tydzień w Wawie i dostępu do netu tez nie miałem, także moze niech ktoś napisze jasno jak wyglada sprawa z sobotnim meczem. Idziemy, czy nie ? Pod stadion, czy na stadion ? Nie wiem nic, a teraz w pracy nawet nie mam za bardzo czasu, żeby ogranąć całe forum. :zly:

Domino23
13-10-2005, 13:57
http://img292.imageshack.us/my.php?image=anty3zr.jpg :zlosliwy:

matx
13-10-2005, 14:03
http://img292.imageshack.us/my.php?image=anty3zr.jpg :zlosliwy:

thx :ucieka:

Beny
13-10-2005, 14:05
Ja na mecz nie idę.

Ale co do zgromadzenia kibiców pod stadionem, to jestem sceptycznie nastawiony.

Powód?

Przy tłumie ludzi (jaki by nie był - kilkaset, czy kilka tysięcy osób) zainteresuje się nim policja.

W pokojowe rozwiązania takich konfrontacji już dawno nie wierzę. :roll:

A jeśli dojdzie do jakichkolwiek "wydarzeń" to Zygo da społeczeństwu komunikat, że ewentualne zamieszki wszczeli chuligani, z którymi klub nie chce mieć nic do czynienia, bla bla bla etc. I znów wyjdziemy na tych złych.

Ale z drugiej strony, jak nikt się nie pojawi, wyjdzie że się poddaliśmy. :/ I że wreszcie klub osiągnął co chciał, spokoj na trybunach i garstkę pikników.

Kruca, tak źle, a tak jeszcze gorzej... :zly:

ems
13-10-2005, 14:07
po prostu klucz to nie dac sie sprowokowac

Bastion
13-10-2005, 14:22
po prostu klucz to nie dac sie sprowokowac

I tu bedzie ciezko. jesli pod stadionem zgromadzi sie 1000-1500 osob, to nie ma takiej sily zeby nie obylo sie bez dymu. Na pewno pare osob bedzie po spozyciu, a wtedy to juz wystarczy iskra. Psy na pewno tez beda prowokowac.... "Kibice Legii Warszawa, nie jestescie anonimowi"..... :roll:
Jak calkowicie odpuscimy, to bedzie tak jak napsial Beny, pare osob na krytej z popcornem, zoragnizowana wycieczka spod Jankowic Gornych itp.

MeLa
13-10-2005, 14:52

:grr:

Pan Artysta
13-10-2005, 15:10

:grr:

spad ojciec :zly:

Majster
13-10-2005, 15:34
A jeśli dojdzie do jakichkolwiek "wydarzeń" to Zygo da społeczeństwu komunikat, że ewentualne zamieszki wszczeli chuligani, z którymi klub nie chce mieć nic do czynienia, bla bla bla etc. I znów wyjdziemy na tych złych.

I tak wszyscy już myślą że każdy kibic to Chuligan, więc nawet jak cos będzie to nasz wizerunek w społeczeństwie nie ucierpi bo i tak jest beznadziejny :- .

Glaca
13-10-2005, 15:47
pierdolisz majster jak potluczony...
popieram emsa, nie dac sie sprowokowac i juz
a zakladajac z gory, ze i tak beda afery to niezbyt rozsade podejscie...

Majster
13-10-2005, 15:51

No masz racje społeczeństwo nas kocha :leze:

matx
13-10-2005, 15:51

No pewnie, że nie dać się sprowokować, ale chyba każdy wie, że to wcale nie będzie łatwe, natomiast Majster ma rację, że co by się nie stało dla naszego wizerunku w społeczeństwie, to zupelnie nic nie zmieni. :zly:

Glaca
13-10-2005, 15:54

No masz racje społeczeństwo nas kocha :leze:

nie pograzaj sie

Glaca
13-10-2005, 15:55

No pewnie, że nie dać się sprowokować, ale chyba każdy wie, że to wcale nie będzie łatwe, natomiast Majster ma rację, że co by się nie stało dla naszego wizerunku w społeczeństwie, to zupelnie nic nie zmieni. :zly:

chyba nie rozumiecie obaj za bardzo intecji tego protestu...

matx
13-10-2005, 16:01

chyba nie rozumiecie obaj za bardzo intecji tego protestu...

Intencje rozumiem. Zgadzając się z Majsterm odniosłem się tylko do tego, że jeżeli doszłoby do jakichkolwiek zamieszek, to spoleczeństwo wcale się wielce nie zdziwi - to wszystko :ucieka:

mOFMC
13-10-2005, 16:27
A co Ciebie, delikatnie mowiac obchodzi tzw. Spoleczenstwo (ktorego, chcac, nie chcac jestes czescia)?

(L)egionek
13-10-2005, 16:29
Jezeli damy sie sprowokowac to jestesmy juz straceni. Wiem dziwnie to brzmi ale jak to spier.dolimy to bedzie nam trudno zmienic sytuacje. Trzeba wszystko ogarnac i jak pojdzie tak jak jest planowane to bedzie bardzo dobrze.

mOFMC
13-10-2005, 16:30
Jezeli damy sie sprowokowac to jestesmy juz straceni.

:roll:

skad wiesz?

Majster
13-10-2005, 16:39
Jezeli damy sie sprowokowac to jestesmy juz straceni. Wiem dziwnie to brzmi ale jak to spier.dolimy to bedzie nam trudno zmienic sytuacje. Trzeba wszystko ogarnac i jak pojdzie tak jak jest planowane to bedzie bardzo dobrze.

Czy nam wyjdzie czy nie to Zygo ma w dup.... :klnie: . On tylko chce sprosić tych swoich niedzielników za wszelką cene. Dla niego stadion bez nas to jak dar od boga, bo na jego rozum wygląda to tak że najgorszy problem ma z głowy na ten mecz.

baranek
13-10-2005, 16:46

Czy nam wyjdzie czy nie to Zygo ma w dup.... :klnie: . On tylko chce sprosić tych swoich niedzielników za wszelką cene. Dla niego stadion bez nas to jak dar od boga, bo na jego rozum wygląda to tak że najgorszy problem ma z głowy na ten mecz.

Wydaje mi się raczej, że największym jego problemem są finanse. Nie ma kibiców -> nie ma pieniędzy. A z tym spraszaniem niedzielniaków to oni nie przyjdą z dnia na dzień, żeby zapełnić puste miejsce po nas. W tym wypadku Zygowi się hajsy zgadzać nie będą...

CywiL
13-10-2005, 17:04
No to protestujemy...
Jak robia karnetowcy ? Bo ja zamierzam wejść i wyjść po pierwszym gwizdku..... :efoch:

Mogiel
13-10-2005, 17:08
Jak robia karnetowcy ? Bo ja zamierzam wejść i wyjść po pierwszym gwizdku.....

Ja niby też. Nie wiem tylko gdzie ja wejdę, ale spoko.

Sokół spadywuj :zly:

Sahal
13-10-2005, 19:41
Jak robia karnetowcy ? Bo ja zamierzam wejść i wyjść po pierwszym gwizdku.....

Ja niby też. Nie wiem tylko gdzie ja wejdę, ale spoko.

Też jestem za. Jeśli oczywiście nas wpuszczą. Wyjście po gwizdku może przynieść efekt u początkowo niezdecydowanych lub niepoinformowanych...

Nie wiem, jak ta akcja jest rozpropagowana na mieście, bo jestem od tygodnia chory i nigdzie nie łażę. Ale można xerować te plakaty i wieszać na mieście...

mort
13-10-2005, 19:45
Rozumiem niby pomysł wejścia i wyjścia po pierwszym gwizdku ale z drugiej strony to znając "sprawność" ochrony i biorąc pod uwagę ewentualną prowokację to może z tego wyjść niezły burdel....więc nie do końca jestem przekonany czy ma to sens...

Woytek
13-10-2005, 21:07
zyleta zamknieta 1 mecz
zakaz na 3 mecze wyjazdowe

Adiq
13-10-2005, 21:24
Czyli Lubin, Wronki i PP + Wisła na którą i tak nie wejdziemy. Wychodzi na to, że na 11 wyjazdów w tej rundzie, mogliśmy oficjalnie wejść na 5. Śmiech na sali.

Paluch
13-10-2005, 23:08
bo my panie to są bandyty :ucieszony:

Tuzin
13-10-2005, 23:39
Nie wiem czy juz poruszaliscie ten watek - jak tak to sorry.
Oddanie KSP pieniedzy z biletow na derby bylo precedensem. Oznaczal on ze klub nie bierze odpowiedzialnosci za decyzje PZPN. W zwiazku z czym po meczu z Wisla Plock wypnie sie na karneciarzy z Zylety. Tak to widze.

juras
14-10-2005, 00:27
Bo ja zamierzam wejść i wyjść po pierwszym gwizdku.....

No okej.
Kolowrotek zadudni, przekreci sie i zaliczy Cywila do grona ludzi, ktorzy obejrzeli mecz. Jezeli zrobi tak wiekszosc karnetowcow to z kolowrotka wyjdzie ze mecz ogladalo tyle i tyle osob, co Zygo uroczyscie obwiesci, nawet jesli potem wszyscy by wyszli i na stadionie nie bedzie nikogo... Warto?

CywiL
14-10-2005, 00:53

No okej.
Kolowrotek zadudni, przekreci sie i zaliczy Cywila do grona ludzi, ktorzy obejrzeli mecz. Jezeli zrobi tak wiekszosc karnetowcow to z kolowrotka wyjdzie ze mecz ogladalo tyle i tyle osob, co Zygo uroczyscie obwiesci, nawet jesli potem wszyscy by wyszli i na stadionie nie bedzie nikogo... Warto?

Juras spoko ,jesli bedzie decyzja że karneciarze tez nie wchodzą nawet na moment to się dostosuje ,ale wydaje mi się że Zygo może podac jakąkolwiek liczbę z dupy wyjęta i tak nikt tego nie zweryfikuje... :/
Mi się wydaje że byłby niezły efekt jakby karneciarze wyszli razem po pierwszym gwizdku ,cała akcja oczywiście ma sens jeśli tych wychodzących będzie naprawdę sporo...

juras
14-10-2005, 00:58
ale wydaje mi się że Zygo może podac jakąkolwiek liczbę z dupy wyjęta i tak nikt tego nie zweryfikuje...
Owszem, moze.
Tylko, ze jezeli na stadionie nie bedzie nikogo, czy jakas smetna garstka, to trudniej mu bedzie wcisnac kit, ze bylo troche ludu...
Oczywiscie ja nie zamierzam nikomu narzucac, co ma robic. Kazdy ma swoj mozg i wolna wole - niech robi to, co mu sumienie podpowiada :)

CywiL
14-10-2005, 01:07
Oczywiscie ja nie zamierzam nikomu narzucac, co ma robic. Kazdy ma swoj mozg i wolna wole - niech robi to, co mu sumienie podpowiada :)

:chytry: .... to się nazywa "brać kogoś pod ****".......
Jeszcze nie wiem co zrobię :efoch: :hmm:

Sahal
14-10-2005, 01:29
Z jednej strony masz, Juras, rację. Poza tym jeszcze nie wiadomo, czy w ogóle będzie możliwość wejścia na Krytą z karnetem z Żylety. Te 11 biletów pozwala myśleć optymistycznie o poparciu dla akcji.

Mam jeszcze jedną propozycję odnośnie prowokacji policyjnych. W razie czego róbcie zdjęcia akcjom zatrzymania kibiców, użycia siły przez policję czy nawet samych kordonów, np. w którym miejscu w danej chwili znajduje się dowódca. Wszystko może potem pomóc w razie siania jakiejkolwiek propagandy.

maciej_KO
14-10-2005, 06:24
Te 11 biletów wcale nie oznacza poparcia dla akcji tylko to że ludzie (kibice niedzielni) na tak chujową grę nie zamierzają się pofatygować i tyle...

Wejście i wyjście moze (nie musi) odnieść taki skutek, ze faktycznie niezorientowani wyjdą z kumatymi :oczko:
natomiast drugim niechcianym skutkiem może być zamieszanie przy bramie a w efekcie awantura :hmm:

mort
14-10-2005, 06:42
natomiast drugim niechcianym skutkiem może być zamieszanie przy bramie a w efekcie awantura :hmm:

Dokładnie tego się obawiam... :roll:

Markotny
14-10-2005, 09:46
oby nie miała miejsca żadna awantura z psami bo naprawde wyjdziemy na tym jak Zabłocki na mydle... :/

Aha no i takie pytanie mam. Mianowicie czy teren pod stadionem (ten "parking" gdzie teraz L jeżdzą) jest także dzierżawiony przez ITI? :hmm:

Pan Artysta
14-10-2005, 09:50
oby nie miała miejsca żadna awantura z psami bo naprawde wyjdziemy na tym jak Zabłocki na mydle... :/

Aha no i takie pytanie mam. Mianowicie czy teren pod stadionem (ten "parking" gdzie teraz L jeżdzą) jest także dzierżawiony przez ITI? :hmm:

nie płot jest granicą działki :hyhy:

pas drogi+chodnik należą do miasta :chytry: - zgromadzenie nieLegartowe :hyhy: :brawo:

Raffi
14-10-2005, 10:17

nie płot jest granicą działki :hyhy:

pas drogi+chodnik należą do miasta :chytry: - zgromadzenie nieLegartowe :hyhy: :brawo:

- Panie Władzo, wchodzimy dopiero na drugą połowę!

mksbart
14-10-2005, 10:19
A czy oprócz kary w postaci wejścia na Żyletę i 3 wyjazdów była też kara finansowa dla klubu?

Kawa
14-10-2005, 10:29
A czy oprócz kary w postaci wejścia na Żyletę i 3 wyjazdów była też kara finansowa dla klubu?
Niestety tylko 10 tysiecy :(

Gutek
14-10-2005, 10:30
10 tysięcy złotych do zapłaty

mksbart
14-10-2005, 10:44
przecież Zygo musiał nieżle tam się nagimnastykować. U nas dają więcej za byle pierdnięcie. I jak tu wierzyć że to był zakaz PZPN-u

dosiek
14-10-2005, 10:50
Witam. Mam nadzieje, ze ci co sie jeszcze zastanawiają czy wejść na stadion bedą solidarni i nie wejdą. Karnetowcy z mojego otoczenia nie wejdą na pewno.
Pozdrwiam i do zobaczenia pod stadionem! :l:

(L)enio 88
14-10-2005, 11:17
Mam nadzieje że jutro wszyscy Karnetowcy z Krytej będą solidarni z resztą i zostaną przy kasach by dopingować nasz Legiunie i pokazać tym Pseudodziałaczom że z Nami nie wygrają !!! Nie Poddamy się Ukochana Ma, nie poddamy się Legio Warszawa !!!!

juras
14-10-2005, 11:24
.... to się nazywa "brać kogoś pod ****".......
Jeszcze nie wiem co zrobię

:lol2:

Mogiel
14-10-2005, 15:41
Witam,
Osoby posiadające karnety na trybunę Odkrytą będą miały udostępnione miejsca na Trybunie Przed Krytej w sektorach: C, D, E i F, które nie zostały wcześniej zajęte przez osoby posiadające karnet lub bilet obowiązujący na te miejsca. Warunkiem zajęcia miejsca na Trybunie Przed Krytej będzie okazanie przy wejściu na stadion ważnego karnetu na Trybunę Odkrytą.

Pozdrawiam,

Monika Zaręba

Coż, już myślałem że mi nigdy nie odpowiedzą..

Kacperek
14-10-2005, 15:43
To samo jest teraz napisane na Legia.com....
No to pod stadion ;)

Bastion
14-10-2005, 16:01
A jak cala Przed Kryta bedzie zajeta??? To co nie wejde?? Musza mi zapewnic wejscie, a nie stawiac warunki. :zlosliwy:

Kacperek
14-10-2005, 16:07
Te 650 miejsca, zapewne zarezerwowali i nie będą sprzedawać biletów. Ale jeden fragment nie podoba mi sie:

które nie zostały wcześniej zajęte przez osoby posiadające karnet lub bilet obowiązujący na te miejsca
A skąd ja będe miał wiedzieć czy to jest zajęte czy nie? Ochrona będzie każdego odprowadzać? Fuck this sytem.

Domino23
14-10-2005, 16:09
Informacja Biura Prasowego KP Legia Warszawa zamieszczona na oficjalnej stronie klubu - Legia.pl:

-----------------------------------------------------------

W związku z decyzją Wydziału Dyscypliny PZPN o całkowitym zamknięciu Trybuny Odkrytej podczas meczu z Wisłą Płock w dniu 15.10.2005 r. informujemy, że dla osób posiadających karnety na tę trybunę Klub udostępni miejsca na Trybunę Przed Krytą w sektorach: C, D, E i F, które nie zostały wcześniej zajęte przez osoby posiadające karnet lub bilet obowiązujący na te miejsca. Warunkiem zajęcia miejsca na Trybunie Przed Krytą będzie okazanie przy wejściu na stadion ważnego karnetu na Trybunę Odkrytą.

Jednocześnie informujemy, że w dniu meczu kasy Klubu będą czynne w godzinach 10.00 - 14.00. Dystrybucja biletów prowadzona będzie również na dotychczasowych zasadach w salonikach firmy Kolporter.

Wszystkich Kibiców chcących zakupić bilet serdecznie zapraszamy.

Biuro Prasowe KP Legia Warszawa

Ale to są ciecie... :zly:
Specjalnie zrobili sprzedaż biletów do 14, wszystko po to żeby później nie można było wogóle dostać się w okolice stadionu bez biletu lub karnetu, gdyby bilety sprzedawane były jak zawsze można byłoby walić ściemy że chcemy kupić dopiero bilet...

Jaco
14-10-2005, 16:14
A jak cala Przed Kryta bedzie zajeta??? To co nie wejde?? Musza mi zapewnic wejscie, a nie stawiac warunki. :zlosliwy:
Oni zmuszają Cię do łamania regulaminu:

§ 8 Uczestnik imprezy organizowanej na Stadionie ma obowiązek w czasie jej trwania (z wyłączeniem przerwy) przebywać na miejscu zgodnym z oznaczeniem wskazanym na bilecie lub abonamencie oraz stosować się do zarządzeń Policji, służb porządkowych oraz komunikatów ogłaszanych przez spikera.

:zlosliwy:

dosiek
14-10-2005, 16:15
Może byc tak, że [/b]milicja nie bedzie wpuszczać ludzi bez biletów w okolice stadionu. Tylko tak myśle skoro bilety mozna kupić do 14.00

dosiek
14-10-2005, 16:16
jak by mieli wonty to zawsze można isc do sklepiku po wpinke hehe

Jaco
14-10-2005, 16:17
Może byc tak, że [/b]milicja nie bedzie wpuszczać ludzi bez biletów w okolice stadionu. Tylko tak myśle skoro bilety mozna kupić do 14.00
Ale po pasach chyba można przechodzić?? :oczko: I to w obie strony.. :efoch:

dosiek
14-10-2005, 16:19
Ale po pasach chyba można przechodzić?? I to w obie strony..

Załoze wygodne buty i termos z herbata hehe

Majster
14-10-2005, 16:25
Ale po pasach chyba można przechodzić?? I to w obie strony..

Można ale tylko na pasach od strony Żylety :hyhy: . A tak na poważnie to pewnie psy się ustawią na przystankach tak jak na meczu z Widzewem co też tylko osoby posiadające karnet mogły wejść na mecz.

Sokol
14-10-2005, 17:02
Andrzej Lepper blokada! Andrzej Lepper blokada! :D

Pan Artysta
14-10-2005, 17:12
przed krytą :efoch: spierdalać :zly:

tam nic nie widać :efoch:

i za nisko :efoch:

Majster
14-10-2005, 17:15
przed krytą spierdalać

tam nic nie widać

i za nisko

No i nie ma takiej atmosfery. Jeszcze teraz kostke układają i trzeba chodzić po błocie :zly: .

Pan Artysta
14-10-2005, 17:20
jako karnetowiec nie wejdę :efoch: bo czekam na kolegę :hyhy: - przed stadionem :hyhy:

matx
14-10-2005, 17:32
:kurde: okreslać się jasno co robimy, bo do tej pory nie bardzo nie wiem.. :/

..a największe zamieszanie to wprowadza Pan Artysta.. :hyhy:

maciej_KO
14-10-2005, 17:33
Wszyscy obmyślacie metody protestu i dostania sie pod stadion i dobrze...
ale mam nadzieję że z taka samą chęcią stawicie sie jutro na CWKSie, bo jak tam bedzie z 1000 szalików to Zygo bardziej dotknie niż śpiewy podstadionowe :/

Raffi
14-10-2005, 17:51
co by nie mówić, to (na Oświatowej, o 11.)będzie jedyny mecz Legii, który będzie do obejrzenia jutro dla większości

ems
14-10-2005, 17:56
njom

Pan Artysta
14-10-2005, 18:18
:zly: praca

myśleć,myśleć :hmm:

dosiek
14-10-2005, 18:49
okreslać się jasno co robimy, bo do tej pory nie bardzo nie wiem..
Wszystko jasne rano CWKS, potem pod stadion - reszta wyjdzie w praniu

matx
14-10-2005, 19:24
okreslać się jasno co robimy, bo do tej pory nie bardzo nie wiem..
Wszystko jasne rano CWKS, potem pod stadion - reszta wyjdzie w praniu

CWKS to akurat u mnie odpada, bo rano wzywa mnie fabryka.. :zly: ..a co do reszty, to rzeczywiście - wyjdzie w praniu... :hmm: ciekawe, czy nie będzie tak jak wiosną na derbach.. pał pewnie będzie jeszcze więcej.. :ucieka:

Kacperek
14-10-2005, 20:27
A może by tak zrobić protest formalny ;) I zablokować ruch na Ł3? :>
Szkoda, ze już po wyborach, bo Endrju L, b. chętni by nam pomógł :D

Pan Artysta
14-10-2005, 20:41
ludziska nie siejcie paniki :chytry: glin musiało by być z 500 sztuk - otoczenie Ł3 nie jest takie proste

i spacerować możemy :hyhy:

Kacperek
14-10-2005, 20:50
Najgorzej będzie, gdy policja, zacznie rozpędzać zgromadzonych pod Ł3... Iskierka i buum! Zadyma gotowa, a tego jak już ktoś napisał nam nie potrzeba... Rozwagi..

Markotny
14-10-2005, 20:58
Ciekawa sonda:

http://www.legialive.pl/index.php#sonda

MK
14-10-2005, 21:15
A czy to jest zgodne z prawem, że policja może mi zabronić chodzenia sobie pod stadionem?. Oczywiście zdaje sobie sprawe z tego, że nic nie wskóram mimo, że to oni będą łamać prawo, ale tak tylko chce wiedzieć

rosol
14-10-2005, 22:10
Oni zmuszają Cię do łamania regulaminu:

§ 8 Uczestnik imprezy organizowanej na Stadionie ma obowiązek w czasie jej trwania (z wyłączeniem przerwy) przebywać na miejscu zgodnym z oznaczeniem wskazanym na bilecie lub abonamencie oraz stosować się do zarządzeń Policji, służb porządkowych oraz komunikatów ogłaszanych przez spikera.

:zlosliwy:
Oki. To ja mam takie pytanie, moje miejsce jest na trybunie otwartej oczywiście ściśle określone. Wchodze na Przed Krytą i to miejsce mi nie pasuje. Czy w takiej sytuacji mogę wyjść ze stadionu??

Jaco
14-10-2005, 22:15
Oki. To ja mam takie pytanie, moje miejsce jest na trybunie otwartej oczywiście ściśle określone. Wchodze na Przed Krytą i to miejsce mi nie pasuje. Czy w takiej sytuacji mogę wyjść ze stadionu??
Jeżeli wejdziesz, to ryzykujesz najwyżej dożywotnim zakazem.. :o

MTP
14-10-2005, 22:38

No okej.
Juras chyba wiekszym policzkiem bedze wejść i wyjść.Zobacz jak z trybun wyjdzie kilka osób i już nie wróci.Gdyby nie to że moga robić problemy z wyjściem to bym zrobił jak CywiL.

Co do Psów.Przed derbami przy Metropolu też bylo sporo osób(niby nie legalne zgromadzenie.) i jakoś się nie pluli.

Kempes
14-10-2005, 22:43
Najwiekszym policzkiem jest brak kupionych biletów.

Co ich obchodza karneciarze ?
Wg mnie ich to jebie czy karneciarz wejdzie , wyjdzie , rozbierze sie czy zrobi 35 pompek ... hajs przecież wpadł :zdziwiony: - to jest dla nich taki sam policzek jak protest żylety która po kupieniu biletów wyszła na chwile z trybuny.

matx
14-10-2005, 22:46
Co do Psów.Przed derbami przy Metropolu też bylo sporo osób(niby nie legalne zgromadzenie.) i jakoś się nie pluli.

Bo to centrum miasta - nie chcieli wywolywać tam żadnych zamieszek. Przy samym stadione już tacy wspanialomyślni nie byli..

Podróżnik
14-10-2005, 23:12
Moim skromnym zdaniem do za duzo piszecie szczegółw przeciez wystarczy że by wtajemniczonych było 100 osób obstawiacie kasy i zwracacie bilety a tym którzy chcą kupic bilet rozdajecie te ulotki a w tym układzie bedziecie mieli miec problem z podejściem pod stadion!!! Jedyne wyjście to jutro jak najwięcej osób do godziny 14 kupuje bilety wtedy wygonic was nie moga a jeśli nie bedziecie mieli mozliwości zwrotu biletu po 14 to w każdym sadzie wygracie sprawe !!!!!!!!!!!!!!!! :hyhy: :hyhy: :hyhy:

MTP
14-10-2005, 23:31
Moim skromnym zdaniem do za duzo piszecie szczegółw przeciez wystarczy że by wtajemniczonych było 100 osób obstawiacie kasy i zwracacie bilety a tym którzy chcą kupic bilet rozdajecie te ulotki a w tym układzie bedziecie mieli miec problem z podejściem pod stadion!!! Jedyne wyjście to jutro jak najwięcej osób do godziny 14 kupuje bilety wtedy wygonic was nie moga a jeśli nie bedziecie mieli mozliwości zwrotu biletu po 14 to w każdym sadzie wygracie sprawe !!!!!!!!!!!!!!!! :hyhy: :hyhy: :hyhy:
A myślisz że nikt by nie zauważyl tych osób co stoją.A z zwrotami za bilety to w większości sądów nie wygra w sadzie bo jakoś nikt np nie dostal kasy od Polonii za derby.A ostanie posty bardziej by się nadawaly do tematu Legia Wisła Płock (kibicowsko)

Markotny
14-10-2005, 23:35
"Mi wujek kupił bilet dwa dni temu,właśnie czekam na niego" (tu wariant niestety ograniczony)
"Czekam na ojca, bo on z domu jedzie i miał zabrać nasze karnety ..."

Naiwne - pewnie tak.Ale przynajmniej "teoretyczne" wytłumaczenie dla "nielegalnego zbiorowiska" by było.

Zawsze można wziąść jakis stary ticket z Legii ;)

witus
14-10-2005, 23:51
Dzis,o18.00 meldujemy sie na trybunach,albo w Warszawie wygra wies.

Raffi
14-10-2005, 23:59
przypominam, że o meczu z Wisłą piszemy w temacie o meczu z Wisłą, co do paru ostatnich dyskutantów nie dociera :/

Podróżnik
15-10-2005, 00:12
A myślisz że nikt by nie zauważyl tych osób co stoją.A z zwrotami za bilety to w większości sądów nie wygra w sadzie bo jakoś nikt np nie dostal kasy od Polonii za derby.A ostanie posty bardziej by się nadawaly do tematu Legia Wisła Płock (kibicowsko)
Siła na stadion jesli masz bilet nikogo nie moga zagonić a
jeśli by zwracali bilety to nic by im nie mogli zrobic pozatym gdyby protest nie był tak nagłosniony to i bilety sprzedawane by były do rozpoczecia meczu
Za Polonie pieniedzy nie zwrócili bo PZPN nie wyraził zgody na wpuszczenie kibiców gości tu namiast rezygnujesz z obejrzenia meczu z powodów osobistych wiec mozliwośc zwrotu biletu powinna byc na pewno dłuzej niz 4 godziny przed meczem

Sokol
15-10-2005, 00:28
bylo, nie bylo ? :chytry:
http://www.legialive.pl/news.php?NewsID=16095

Sokol
15-10-2005, 02:12
Warszawiacy są na „nie”

Na konferencji prasowej przedstawiono wyniki sondażu wśród warszawiaków. Aż 68 procent badanych podało, że nie chodzi na mecze piłkarskie, bo jest niebezpiecznie. Na pytanie, z czym kojarzą się kibice Legii, 65 procent odpowiedziało, że z awanturami na stadionach. W badaniach uczestniczyło blisko tysiąc mieszkańców stolicy.

:bukmacher: :grr:
tak.. i to jest powod do dumy dla nich! zamiast zrobic cos normalnego w tym kierunnku by bylo lepiej to... ehh kurde w sumie to czego ja od nich oczekuje. Niech zwolaja nastepna konferencje i dalej nas oczerniaja :fy:

ems
15-10-2005, 07:31
**** wam w dupe, warszawianie.

Koras(L)
15-10-2005, 08:13

Od meczu z Wisla sa nowe wejsciowki.

Żuku
15-10-2005, 09:42
Warszawiacy są na „nie”

Na konferencji prasowej przedstawiono wyniki sondażu wśród warszawiaków. Aż 68 procent badanych podało, że nie chodzi na mecze piłkarskie, bo jest niebezpiecznie. Na pytanie, z czym kojarzą się kibice Legii, 65 procent odpowiedziało, że z awanturami na stadionach. W badaniach uczestniczyło blisko tysiąc mieszkańców stolicy.

:bukmacher: :grr:
tak.. i to jest powod do dumy dla nich! zamiast zrobic cos normalnego w tym kierunnku by bylo lepiej to... ehh kurde w sumie to czego ja od nich oczekuje. Niech zwolaja nastepna konferencje i dalej nas oczerniaja :fy:

kto robił tą sonde? iTi :roll: ?

Mogiel
15-10-2005, 09:57
A kto? Tvn pewnie.

MK
15-10-2005, 11:28
http://img360.imageshack.us/img360/4906/zyleta481lm.jpg

MTP
15-10-2005, 12:37

Od meczu z Wisla sa nowe wejsciowki.
Psy może sie nie połapia.
Jak możesz to wklej jak wygląda nowy bilet.
Ja i tak sie przebije bo karnetu nie zakwestionuja

Mini
15-10-2005, 13:39
Warszawiacy są na „nie”

powinno być tak

**** wam w dupe, warszawianie.

Tomereek
15-10-2005, 14:03
On nie da za wygraną, ma 100-procentowe poparcie Waltera i Wejcherta. Widzieliście przygotowania do dzisiejszego meczu?? Zrobili ze stadionu twierdzę

Woytek
15-10-2005, 14:21
znalezione w komentarzach (Polonia - Wisła):

http://www.wielkapolonia.pl/galeria_zdjec/2005.2006/2005.09.18pol-wislak/bigimages/04.JPG

podpowiedź: siedzi na trybunie w lewym gónym rogu :hyhy:

Sahal
15-10-2005, 14:42
Czyżby stefan?

Lolek
15-10-2005, 14:47
Padłem na cyce! I jeszcze wybrał miejsce blisko Pana Jana! Ten typ nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać...

Adiq
15-10-2005, 15:19
Zapoznajcie się z panem Dziewulem właściwym, żeby już nie pytać głupio, czy znów dostał się do sejmu. :)

Sahal
15-10-2005, 16:10
Zapoznajcie się z panem Dziewulem właściwym, żeby już nie pytać głupio, czy znów dostał się do sejmu. :)

Tamten chyba tym razem się nie dostał :oczko:

EDIT: OK. Do zobaczenia pod stadionem :)

yusta
15-10-2005, 22:19
Właściciel - kibic Wisły
Szef bezpieczeństwa - kibic Polonii

I jak tu ma być normalnie?

mort
15-10-2005, 22:30
Yusta - olej to :oczko: To nie jest tak,że proste przełożenie nas zniszczy :hyhy: Zygo&s-ka wyrwali się na najlepszy klub sto(L)icy.A to nie miasto gdzie jednego chłopa zastrzelił pijany żołnierz austriacki i powstanie sie skończyło :zly:

Kenijczyk
15-10-2005, 22:49
[quote="yusta"]Właściciel - kibic Wisły
Szef bezpieczeństwa - kibic Polonii[quote]

ale przecież prezes jest byłym szalikowcem Legii, nie 8) :ucieka:

Fizi
15-10-2005, 22:57

ch... z gastarbeiterami 8)

Raffi
15-10-2005, 23:01
68% tych, którzy powiedzieli, ze nie chodzą, a nie wszystkich. Pozostałym tego pytania nie zadawano. Drugie pytanie było wielokrotnego wyboru, (chyba), w każdym razie pani zadająca pytania uparcie starała się "naprowadzić" na tą odpowiedź....

Rohrau
16-10-2005, 01:02
I wlasnie dlatego zachecam do chodzenia na CWKS, jest conajmiej 5 powodow( a znalazlo by sie wiecej):

1) Nie ma Zygo
2) Nie ma Dziewula
3)NIe ma zakazow
4) Jest bardzo fajny klimat
5) Na KP Zygo moze pokazac co najwyzej cienkie FC Zurich a na Oswiatowej mozna na wlasne oczy zobaczyc sam Milan :oczko:

yusta
16-10-2005, 01:07
68% tych, którzy powiedzieli, ze nie chodzą, a nie wszystkich. Pozostałym tego pytania nie zadawano. Drugie pytanie było wielokrotnego wyboru, (chyba), w każdym razie pani zadająca pytania uparcie starała się "naprowadzić" na tą odpowiedź....

Jebane manipulatory.

StMo
16-10-2005, 12:10
I co z tego że 68% respondentów sondy powiedziało że nie chodzi na mecze Legii bo jest niebezpiecznie.
1) ta sonda to jedna wielka manipulacja, jeżeli osoba prowadząca podpowiada odpowiedzi :chytry:
2) ilu z respondentów mówiących na nie było kiedykolwiek na meczu Legii???
3) czy osoby biorące udział w sondzie mają jakiekolwiek pojęcie na temat ruchu kibicowskiego???
Przecie media w odpowiedni sposób "oddziaływują" na mentalność szarego obywatela. Dla przeciętnego zjadacza chleba wizerunek kibica utrwalany przez środki masowego przekazu to nachlany/naćpany osiłek, ogolony na zero ze sztachetą w łapie i z pianą na pysku. Zapytajcie się swoich znajomych niezwiązanych z piłką czy rozróżniają pojęcia takie jak ultras, szalikowiec itp, itd. Dla 95% z nich to wszystko jeden diabeł.
A prezes Zygo uparcie lansuje w mediach obraz kibica Legii. Zrobił już z nas bandytów, złodziejaszków, teraz doszły jeszcze narkotyki. I co się dziwić że wyniki sondy są jakie są. Stara szkoła 8)

mort
16-10-2005, 12:44
Słowa "stara szkoła" pasują jak ulał - nikt kanalii nie wierzy a on dalej swoje. Moim zdaniem to po części samo spełniające się proroctwo - on każe podwładnym wierzyć,że "LTM" to chuligany i bandyty a podwładni ci powtarzając wyuczoną mantrę utwierdzają go w przekonaniu,że każdy tak myśli.

Jak dla mnie to klasyczny socjopata - dlatego nadzieje na jakikolwiek kompromis uważam za pobożne życzenia. To człowiek,który bez konfliktu i wroga nie potrafi żyć :zly: :zly:

Mini
16-10-2005, 15:06
Zapytajcie się swoich znajomych niezwiązanych z piłką czy rozróżniają pojęcia takie jak ultras, szalikowiec itp, itd. Dla 95% z nich to wszystko jeden diabeł.

wszyscy znajomi którzy są źle poinformowani przez media natychmiast mają lekcję jak jest naprawdę 8)

szczur
16-10-2005, 17:49
Witam wszystkich :gwiazda: na forum.
Chcialbym odrazu zaznaczyć że jestem "nasycony" jadem i po prostu przeraża mnie
to co dzieje się z NASZĄ LEGIĄ :wkurzony:
To tyle wstępu, mam nadzieję na ciekawe i rzeczowe dyskusje.

Pozdrawiam :awantura:

Sokol
16-10-2005, 18:05
http://forum.legialive.pl/viewtopic.php?t=6122&start=805
temat do przedstawiania sie.

ps.takowa dyskusja trwa juz ladnych pare stron ;)

RobcioLegia
16-10-2005, 18:13
tak dla rozluznienia atmosfery mala ciekawostka ....wiecie jaki prezent dostal na zakonczenie pracy w banku Zygo .....slicznie opakowane w kolorowe pudeleczko z kokarda ..no wlasnie co ??? g....o :oczko: ....widac w banku tez go lubili bardzo

Ciniak
16-10-2005, 19:10
Przeciez to foto jest juz od meczu Ksp z Wisla na ich stronie to zadna nowosc

MK
16-10-2005, 19:10
Gumas pracowałeś z zygo? :chytry:

kibic(L)
16-10-2005, 21:01
Jak Zygo mysli że na zachodzie nie uzywa sie rac to niech właczy sobie teraz mecz Olimpique Marsylia vs PSG

pusty
16-10-2005, 22:29
W magazynie ligowym an TVN oczywiście gadają swoje. "Wiele kibiców nie weszło na stadion bo zostali zastraszeni".

ehhh :/

Paluch
16-10-2005, 22:29
w tvn 24 łysol Jacek gadal jak potluczony na temat konfliktu, nie mam siły sluchac tego dalej, przełaczam program

RobcioLegia
16-10-2005, 22:34
nie wiem po co i ja to ogladalem jak mozna bylo sie spodziewac co powiedza....szczegolnie w TVN .
:kurde: czuje sie faktycznie zastraszony ......ale tym ,ze Zygo bedzie dalej uprawial swoja prywate .Mam nadzieje ze protest bedzie sie rozwijal dalej i nie ustapimy ! :ucieka:
Pozdro

uiui
16-10-2005, 22:42
tak kibice Legii porwali 2.5 tys ludzi z domow, kazali im stac 2.5 godz pod stadionem spiewac, pic piwo i dobrze sie bawic :hyhy:

ps.
iti spierd....

Koń Rafał
16-10-2005, 23:03
A czego tu sie spodziewać po TVN'ie ? :hmm: w końcu to ITI

Sokol
16-10-2005, 23:22
-prowadzacy polonista
-w tle caly czas herb Polonii
-niby zastraszanie :ucieka:

jedyne co mnie z tego programu ucieszylo to ze bramki fajne zobaczylem :)

juras
16-10-2005, 23:25
TVN to gnoje.
W wiadomosciach sportowych po glownych faktach o meczu powiedzieli tylko:
"Legia pewnie wygrala przy zamknietej trybunie otwartej"(tak jakby na pozostalych byl miliard :roll: )
Jakby byly awantury pod Torwarem, to ciekaw jestem jakby to rozdmuchali?
Ale to jeszcze nic.
Taka oto robote (zapewne po godzinach, platna ekstra) odwala pan Stefan (IP potwierdzone - Stefan D):
szeryf (2005-10-15 21:59:14) - *2.internetdsl.tpnet.pl:
Jak czytam Wasze komentarze, to nabieram przekonania, że Ci co piszą nie byli ani na stadionie ani pod stadionem. Na stadionie było 164 kibiców Wisły oraz około 1500 kibiców Legii. Po rozpoczęciu meczu kilku łysoli zaczęło rozpaczliwie nawoływać do wyjścia ze stadionu. Bojąc się,że łysole się rozpłaczą około 400 kibiców zeszło z trybuny krytej, część probowała oglądać dalej mecz zza bram pożarowych, ale zostali poproszeni o powrót na trybunę lub opuszczenie stadionu. Połowa wróciła, połowa wyszła. Przed rozpoczęciem meczu po drugiej stronie ulicy zebrało się około 500 osób, ktorych jak zwykle do "jedynie właściwego zachowania" usilnie namawiał jakiś staruch. Grupa następnie przemieściła się pod Torwar, vis a' vis "Łuku od Łazienkowskiej". Część weszła na taras, część na dach lodowiska. Tradycyjnie 90 % bluzgów i 10% wspierania drużyny. Nie obyło się bez zachowania właściwego dla kumatych i "prawdziwych kibiców". Zamalowane świństwami ściany, powyrywane przewody, zniszczony, wykonany specjalistyczną metodą, dach nad lodowiskiem. Race jak zwykle, palone i rzucane na samochody jak zwykle, rzucane butelki na parking jak zwykle. Po zakończonym meczu około 200 osób, bo tyle chciało uczestniczyć do końca w tym cyrku, wybrało się z wizytą na stadion przez główną bramę. Na drodze stanęły płoty zaporowe. No to co. Trzeba im dopie... Uszkodzono dwa płoty. Próba przedarcia przez płoty, została powstrzymana gazem pieprzowym użytym przez policję. No to co mieli zrobić biedni "kibice", popłakali się i poszli pożalić przy browarze. LEGIA TO MY - nieprawdaż ? Wasz stary wiarus. CBDO /dla kumatych ale nie dokształconych - co było do okazania/.

Wizja nie do przebicia. :brawo:

wokulski
16-10-2005, 23:29
To chyba do działu linki,fotki,dowcipy trzeba było :hyhy:

usilnie namawiał jakiś staruch.

To było najlepsze :rotfl:

Zap
16-10-2005, 23:39
Ciekawy jestem czego się stefan naćpał że miał takie wizje :hmm:
Może tych narkotyków kupionuch na żylecie.
Palant skończony :wleb:
A tego pedała z przekrętu jak dzisiaj usłyszałem w tvn to aż mnie ciśnienie skoczyło.
A żeby zdychał w męczarniach za takie komentarze a żona to żeby mu jeża urodziła :grr: :wleb:

Sokol
16-10-2005, 23:39
Tradycyjnie 90 % bluzgów i 10% wspierania drużyny
Zygo ty palo! :paker:

A o "czarnych interesach" mogliście nie wspominać.Załatwianie lewych dokumentów, kupowanie kontenerów papierosów czy "przyklepywanie" przejeżdżających przez granicę "niewidzialnych" beczek spirytusu proponowałbym jednak przemilczeć.Jednak jeśli będę chciał zrobić jakiś wałek przynajmniej mam już ustalony kierunek - ITI.Taka głośna - cicha reklama z Waszej strony.
nooo.. niestety nie bedziemy mogli na spirycie na trybunach zarabiac :lol3:

Mogiel
16-10-2005, 23:41
No i gdzie ja teraz sprzedam te radia...?

Nigdy więcej tej parady wolności zwanej programem Orange Ekstraklasa.

e(L)egion
16-10-2005, 23:47
Ten Tuzimek to jednak łajza. :zly:

MK
16-10-2005, 23:48
Mam nadzieje, że w końcu ktoś zrobi porządek z ITI. Raz na zawsze :zly:

Janek
16-10-2005, 23:51
Kibice byli zastraszeni...żenada.Ja wraz ze swoją dziewczyną i kolegami przyjechaliśmy POD stadion, więdząc że będziemy stać POD,kto miał mnie zastraszać,mogłem zostać w domu przecież.ehh mam dość tego programiku ligowego debilne komentarze meczów (to chyba ma być śmieszne) i wielcy eksperci w studio

czaszka
16-10-2005, 23:56
Walka trwa nadal :zly: Panie Stefanie niech teraz Torwar zakaz dostanie :chytry:

cin
16-10-2005, 23:59
ta zalosna namiastka magazynu ligowego osiagnela dzis zupelne dno.

w sumie, to nie wiem, po co to ogladalem- i tak mozna bylo domyslic sie, co madre glowy z tvn-u powiedza... :roll:

Mogiel
17-10-2005, 00:04
i tak mozna bylo domyslic sie, co madre glowy z tvn-u powiedza...

Między innymi dlatego oglądałem. Żeby upewnić się, że to będzie (była) pieprzona manipulacja.

juras
17-10-2005, 00:07
Między innymi dlatego oglądałem. Żeby upewnić się, że to będzie (była) pieprzona manipulacja.

Tak jakbys nie wiedzial, ze tak bedzie :roll:

d.a.r.o.
17-10-2005, 00:07
No i gdzie ja teraz sprzedam te radia...?

Nigdy więcej tej parady wolności zwanej programem Orange Ekstraklasa.

radia jak radia... a te hektolitry lewej ropy??..... i grupa trzymająca władze nie może już na Żylecie czuć sie pewnie....i niestety wydaje mi się, że o Pawulonie też juz wiedzą :hyhy:

Mogiel
17-10-2005, 00:13

Tak jakbys nie wiedzial, ze tak bedzie :roll:

Że aż tak bezczelnie - nie spodziewałem się.

juras
17-10-2005, 00:17
Nie zartuj.
Wiadomo bylo, ze zrobia wszystko, zeby - mimo tego, ze bylo spokojnie - nas zdyskredytowac.
Najgorsze jest to, ze nam nikt nie uwierzy. Bo nie ma nas w mediach.

Mogiel
17-10-2005, 00:19
Wiadomo bylo, ze zrobia wszystko, zeby - mimo tego, ze bylo spokojnie - nas zdyskredytowac.

I o to chodzi. Było spokojnie. Cały ich misterny plan wziął w pizdu, trzeba było się ratować marną amatorszczyzną w tvnie.

Mogiel
17-10-2005, 00:31
Cała nadzieja w tym,że w C+ sytuacja będzie inaczej przedstawiona/przedstawiana.

W sobotniej Lidze + i dziś w Lidze + Extra, było to przedstawione racjonalnie. Bez wygłaszania bezsensownych teorii, tylko krótko i na temat. Padło bodajże stwierdzenie "że Legia bez żylety nie istnieje". Pytali nawet Wdowczyka co o tym sądzi etc.. migał się jak mógł żeby tylko nie odpowiadać. Powiedział tylko, że grają dla kibiców i wolą pełne trybuny.

Żuku
17-10-2005, 00:44
kiedy będzie "replay" tego MAGAZYNU? lub jakiś link do torrneta...

CywiL
17-10-2005, 00:58
Juz myslałem że nas ex-dyrektor Bednarz uraczy jakąś swoją mądrością ,a tu Tuzimek z żałośnie zaczesanymi resztkami włosów wyskakuje z teoria spiskową.... :ucieka:

Andrzej84
17-10-2005, 01:05
Dzięki tvn-owi już wiem dlaczego protestujemy. S ze świtą nie mogą rozprowadzać kokainy na Żylecie :bounce: .

Olejcie ten program. Wiedze z niego czerpią ludzie którzy i tak nie pojawili by się na stadionie. Trzeba agitować tych którzy wahają się, są neutralni lub ślepo wierzą w misje zygo i jego ekipy. Obecna forma jak i przbieg protestu bardzo dobra. Ubytki w kasie widać, szumek w mediach jest. W przeciwieństwie do rac nie da się zmonować 10 sek newsa pokazującego że zygo jest gut a kibice be. Mam nadzieje że protest w obecnej formie będzie kontynuowany, do skutku...

ps Trzeba przyznać że zygo to wytrawny strateg. Zabezpieczył się na wypadek pokojowych rozwiązań poprzez wprowadzenie motywu narko-biznesowego. Jednakże to rozwiązanie nietrwałe (bo na zdrowy rozsądek- ile można protestować przeciwko wywaleniu jakiegoś dilera, zwłaszcza że wszędzie trąbią o tym że dilerzy są wszędzie i rozdają narkotyki za darmo).

Tur
17-10-2005, 01:49
Tuzimek powiedział jeszcze jedno(co prawda ze znakiem zapytania ale jednak): "Kibice chcą przejąć władzę na Legii, a to już przesada." Nie dosłownie, ale taki był sens jego słów. Tej wersji teorii spiskowej jeszcze nie słyszałem :) Że niby chcemy rządzić?Dobre. Niech sobie te pismaki wbiją do łbów, że my po prostu chcemy, żeby każdy robił swoje. Szkoda słów. Nie chce mi się wierzyć, że żaden dziennikarz nie pofatygował się porozmawiać z prawdziwymi kibicami, aby poznać prawdę. Czemu oni wszyscy boją się ujawniać prawdę?Bo tak wygodniej?Bo boją się, że nie dostaną od Zygi akredytacji? Rozumiem, że w TVNie będą nas atakować, ale kur** czy w tym kraju nie ma JEDNEGO uczciwego dziennikarza?!?! :wsciekly:

matx
17-10-2005, 02:43
Nie zartuj.
Najgorsze jest to, ze nam nikt nie uwierzy. Bo nie ma nas w mediach.

:hmm: a moze by tak spróbować dotrzeć do mediów, tylko czy to w ogóle jest realne? :?
Najlepiej byloby chyba do największej konkurencji, może by podlapali temat...
Możnaby ITIotom trochę namieszać.. Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie.. 8)

maciej_KO
17-10-2005, 07:49
(...)Najlepiej byloby chyba do największej konkurencji, może by podlapali temat...
Możnaby ITIotom trochę namieszać.. Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie.. 8)
nie wyobrażam sobie żeby jakakolwiek stacja telewizyjna/radiowa, gazeta poparła nas i poszła na otwarta wojne z ITI...
oni i tak będą na nas pluli, trzeba zacisnąć zęby i robić swoje

edit: co nie oznacza ze media niezależne od ITI bedą publikować nieprawdę, GW:
"Mecz inaczej niż zwykle na Legii odbywał się przy prawie pustych trybunach. PZPN karząc za zachowanie kibiców podczas derbów stolicy, zamknął całą trybunę odkrytą i większość sympatyków warszawian przez 90 min stali poza bramami stadionu. Część z tych, którzy weszli na stadion, wyszła z niego na znak protestu wobec polityki władz klubu." :brawo:

Pan Artysta
17-10-2005, 07:56
Poproszę o adres mejlowy do Tuzinka czy Tuzimka :hyhy:

ps:zasypmy mu kszynke na kompie :chytry:

Adam-oldboy
17-10-2005, 08:26
"Mecz inaczej niż zwykle na Legii odbywał się przy prawie pustych trybunach. PZPN karząc za zachowanie kibiców podczas derbów stolicy, zamknął całą trybunę odkrytą i większość sympatyków warszawian przez 90 min stali poza bramami stadionu. Część z tych, którzy weszli na stadion, wyszła z niego na znak protestu wobec polityki władz klubu." :brawo:

A to dla równowagi z tego samego wydania:

http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34862,2970923.html

:kurde:

StMo
17-10-2005, 08:48
Przegląd Sportowy 17.10.2005
Gry uliczne - komentarz Dariusza Tuzimka
Okolica stadionu przy Łazienkowskiej. Armatki wodne, płoty, policja i głos z megafonu - przypominający "szczekaczki" ze stanu wojennego - rozkazujący: "proszę się rozejść". Ktoś rzuca butelkami, ktoś wymazuje chamskie hasła na nowym budynku Torwaru, kibic Legii pobił Kibica. Tej samej Legii. Bo miał mu za złe, że poszedł na mecz, który inni kibice zbojkotowali. Wstyd.
Konflikt kibiców z zarządem klubu momentami wygląda jak teatr absurdu. Obie strony sporu grają ostro jak starzy pokerzyści i zapowiadają grę jeszcze ostrzejszą. Efekt jest taki, że słynąca z najlepszej publiczności w Polsce Legia, sama pozbawia się swojego największego atutu. Zarząd musi pamiętać, że miejsce kibiców jest nie na ulicy, ale na trybunach. O czym muszą pamiętać kibice? O tym samym - ich miejscem są trybuny, nie zarząd klubu.
Kibice już się podzielili. Nie wszyscy chcieli bojkotować mecz. ("Nie będzie nam kilku łysych w dresach mówiło co mamy robić. Mamy swój rozum"). Trudno jednak wchodzić na stadion gdy jest się zastraszanym lub dostaje etykietkę łamistrajka.
Jedno jest pewne: nie ma Legii bez "Żylety, nie ma firmy, w której rządzi ten kto głośniej krzyknie. Hasło kibiców "Legia to my!" - jest efektowne. Tylko donikąd nie prowadzi.

maciej_KO
17-10-2005, 08:49
:roll: a to nieprawda? :hmm:
no dobra mityczne butelki i tendencyjny tytuł :-

Raffi
17-10-2005, 08:52

A to dla równowagi z tego samego wydania:

Po meczu doszło do przepychanek z policjantami. W kierunku funkcjonariuszy poleciało kilka butelek i raca. W końcu kibole ustąpili.

- Żadnemu z policjantów nic się nie stało, to nie były butelki, któryś z kibiców rzucił kartonikiem po napoju - mówi szef śródmiejskiej policji Marek Maruchniak. :ucieszony:

Fakt i SE biorą stronę kibiców, ŻW raczej też, PS raczej zarządu (choć drugi komentarz bardziej wyważony), Wyborcza też Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek (powyżej), ale bardziej to drugie

maciej_KO
17-10-2005, 09:02
Po meczu doszło do przepychanek z policjantami. W kierunku funkcjonariuszy poleciało kilka butelek i raca. W końcu kibole ustąpili.

- Żadnemu z policjantów nic się nie stało, to nie były butelki, któryś z kibiców rzucił kartonikiem po napoju - mówi szef śródmiejskiej policji Marek Maruchniak. :ucieszony:[/quote]
To były te mityczne butelki którymi nianie strasza niegrzeczne dzieci :zlosliwy:

jasin
17-10-2005, 09:02
ten Tuzimek nie wiem w jakim świecie żyje... przeczytał w komentarzach na LL, czyjś wpis "dostałem w ryj przed stadionem" (gdzie notabene w komentach można wszystko napisać, vide komentarz pana D.) i wio do feliotonu z tym...

a wybiórcza jak to wybiórcza, napiszemy niby prawdę, ale między wierszami... Większość będzie miała obraz wojny, a Ci co byli też się nie będą mogli przyczepić za bardzo...

Cypis
17-10-2005, 09:08
Jasin przeciez wiadomo ze Wybiorcza i Walter sa jednej wiary :oczko:
krzywdy sobie niezrobia

jasin
17-10-2005, 09:15
Jasin przeciez wiadomo ze Wybiorcza i Walter sa jednej wiary :oczko:
krzywdy sobie niezrobia

najwyżej podczas lizania się po fiutkach któryś dostanie szczękościsku, na co bardzo liczę...

MK
17-10-2005, 10:48
Widze, że tu większość strasznie przejmuje się opiniami w gazetach. Tylko niech ktoś mi wyjaśni w logiczny sposób jak ma nam pomóc w walce z zarządem poparcie dane nam przez media? :kurde:

matx
17-10-2005, 12:28
Weź tylko pod uwagę, ze to głównie media decydują o tym w jaki sposób nas i naszą walkę będzie odbierała tzw. opinia publiczna. :ucieka:

Sokol
17-10-2005, 13:27
:roll: a to nieprawda? :hmm:
no dobra mityczne butelki i tendencyjny tytuł :-
Znalazlem swoje powolanie w zyciu-zostane szefem jakies gazety..
i cos czuje ze polowa dyscyplinarnie poleci :zlosliwy:

MK
17-10-2005, 13:29
Czyli co mamy robić wszystko pod opinie publiczną, żeby nie daj Boże źle nie odebrali naszej walki z zarządem? Uważasz, że jak opinia publiczna będzie po naszej stronie to to coś zmieni? :ucieka:

matx
17-10-2005, 13:34
Czyli co mamy robić wszystko pod opinie publiczną, żeby nie daj Boże źle nie odebrali naszej walki z zarządem? Uważasz, że jak opinia publiczna będzie po naszej stronie to to coś zmieni? :ucieka:

Uważam, ze jeżeli będzie przeciwko nam, to Zygo i spólka tylko się utwierdzi w słuszności swoich działań.

Sokol
17-10-2005, 13:40
Czyli co mamy robić wszystko pod opinie publiczną, żeby nie daj Boże źle nie odebrali naszej walki z zarządem?
Dokladnie tak :)

Uważasz, że jak opinia publiczna będzie po naszej stronie to to coś zmieni? :ucieka:
Zmieni. Tak moga forsowac sobie ze walcza z chuliganami ,a jak nie damy im powodow to koronny argument im odpada i wychodza na debili. Pozatym iti musi dbac o dobry wizerunek.

MK
17-10-2005, 13:44

Uważam, ze jeżeli będzie przeciwko nam, to Zygo i spólka tylko się utwierdzi w słuszności swoich działań.
A nie wydaje Ci się, że oni od początku są utwierdzeni w słuszności swoich działań? Oni po prostu robią wymiane publiczności którą zapowiadali, i jak narazie są w połowie sukcesu bo mają już zwolnione miejsca teraz tylko muszą je zapełnić (tak wiem, że póki co nie mają czym przyciągnąc ludzi na stadion). Zresztą chyba Ci się nie wydaje, że nawet gdyby przekonali się o niesłuszności swoich działań to by cofneli wszystkie swoje postanowienia? To by oznaczało dla nich totalną kompromitacje, a na coś takiego taka firma nie może sobie pozwolić

Sokol
17-10-2005, 13:52
Oni po prostu robią wymiane publiczności którą zapowiadali, i jak narazie są w połowie sukcesu bo mają już zwolnione miejsca teraz tylko muszą je zapełnić
a nie zapelnia jak media beda trabic ze zarzad Legii to debile, kibice maja racje bo tamci zniszczyli cudowna atmosfere itp itd :> Pozatym jest grono osob nie zdecydowanych na ktore media tez oddzialywuja.

MK
17-10-2005, 13:52
Sokol, - żeby opinia publiczna przekonała się o tym, że iti tak naprawde nie walczy z chuliganami tylko ze zwykłymi kibicami to będzie musiało minąć bardzo duuużo czasu. Chyba nie sądzisz, że społeczeństwo nagle pojmie całą sprawe i zorientuje się jak jest naprawde na lini zarząd kibice? Zresztą ten konflikt tak naprawde mało kogo obchodzi pewnie 70% społeczeństwa nie ma pojęcia o co chodzi. Poza tym mamy już efekty naszego prostestu wstawiły się za nami największe szmatławce, a najbardziej opiniotwórcze gazety opisały sytuacje tak jak zawsze czyli wszystko podkoloryzowały, no i do tego jeszcze program w TVN. Nie mamy szans przekonać do naszych racji opini publicznej bo ITI ma dostęp do mediów, a my nie

Sokol
17-10-2005, 13:58
http://www.legialive.pl/news.php?NewsID=16119
nie wszytkie gazety sa przeciwko nam..

Koch, ale kazdy zdaje sobie sprawe z tego ze nie bedzie tak ze zaraz wyjdzie Zygo poda sie do dymisji, wczesniej zwalniajac Dziewula jeszcze przepraszajac i wszytko wroci do normy. Jak bedzie trzeba to i do konca rundy bedziemy stac pod stadionem, wtedy nawet i najbardziej nie przychylne gazety nie beda mialy co sklamac. A uwierz ze klika meczow pod rzad z dopingiem spod stadionu , zainteresuje C+ i inne gaztey (nie mowie o orange extraklasa bo wiadomo :hyhy: )

MK
17-10-2005, 14:10
Sokol, - Ale mam obawy co do tej formy prostestu, chodzi mi o to, że z każdym meczem będzie nas coraz mniej. Prozygowcy któych nie było na meczu z Wisłą stwierdzą, ze tak naprawde nic im nie grozi i mogą sobie chodzić na mecze, mało tego, nie ma jeszcze do okoła tego całego bydła i stadion jest wspaniale zabezpieczony - w końcu jest tak jak sobie wymażyli. Innym nie będzie się chciało wogóle przyjść pod Torwar bo perspektywa stania w zime na dworzu przez ponad dwie godziny nie będzie dla nich zachęcająca. Zresztą już podczas meczu z Płockiem było widać, że sporo osób daje sobie spokój i wraca do domu. No i w końcu znajdą sie też Ci którym już nie będzie się chciało prostestować i wrócą z powrotem na stadion. Jak dla mnie takie prostestowanie nie ma sensu to jest jak czekanie na grom z jasnego nieba, który może przy odrobinie szczęścia jebnie zygo w tą łysą pałe. A co do zainteresowania gazet, to ,myśle, że z każdym prostestwem będzie malało aż w końcu ograniczy się jedynie do wzmianki, "że kibice prostestują już 12 mecz. Zarząd pozostaje nieugięty"

matx
17-10-2005, 14:14
Nie mamy szans przekonać do naszych racji opini publicznej bo ITI ma dostęp do mediów, a my nie

Dlatego należy wykorzystać jakiekolwiek zainteresowanie mediów całą sprawą, tylko, że można to zrobić przeciwko sobie, albo przeciwko ITI. zdaję sobie sprawę, że to walka Dawida z Goliatem, ale chyba protestujemy po to, żeby osiągnąć jakis cel, a nie dla samego protestowania - wychodząc z założenia, ze to i tak **** da.

Sokol
17-10-2005, 14:21
I niczego nie tłumaczy z całej tej idiotycznej wojenki nawet mróz od wschodu. Jedynym usprawiedliwieniem byłoby może spotkanie pana Zygo z Tomaszem Adamkiem. Ale tylko w ringu.
No i chyba w sumie tego życzę. No bo nie ma to jak pobudka na czas.
:brawo:

"że kibice prostestują już 12 mecz. Zarząd pozostaje nieugięty"
nie wydaje mi sie, to sa media-one musza czyms zyc. Jak bedzie spokojnie to sila rzeczy stana po naszej stronie i beda jechac Zygo i jego przydupasow.

Prozygowcy któych nie było na meczu z Wisłą stwierdzą, ze tak naprawde nic im nie grozi i mogą sobie chodzić na mecze, mało tego, nie ma jeszcze do okoła tego całego bydła i stadion jest wspaniale zabezpieczony - w końcu jest tak jak sobie wymażyli. Innym nie będzie się chciało wogóle przyjść pod Torwar bo perspektywa stania w zime na dworzu przez ponad dwie godziny nie będzie dla nich zachęcająca. Zresztą już podczas meczu z Płockiem było widać, że sporo osób daje sobie spokój i wraca do domu
jak bedziemy konsekwentni i dobrze zorganizowani to tak nie bedzie. A tych prozygowcow nie bedzie tak duzo- oni sie nie wychowali na Legii nie czuja ze stadion to drugi dom-oni przychodza pilke tylko ogladac. A narazie Legia padake gra. A wiekszac ludzi zdaje sobie sprawe do czego to dazy narazie- teraz nie wolno rac, pozniej nie bedzie mozna wogole zadnych opraw- bo bedzie zaslaniac, pewnie pozniej walna jak na Tottenhamie zakaz wstawania w czasie meczu :ucieka: , nie wspomne o zakazie palenia na stadionie (MU), no i ceny biletow kosmiczne dla biznesmenow ktorzy szukaja rozrywki jak wpadna w sprawach sluzbowych do W-wa ( i moga zaplacic 200zl za mecz)

Markotny
17-10-2005, 14:44
Bojkot można powtórzyć raz, ale z zajebistym pierdolnieciem...

Bylo nas około 3 tys osob, a wyobraźcie sobie co by bylo gdyby nas bylo 2-3razy wiecej np. z Wisłą Kraków bądź Lechem Poznań pod Torwarem. Drugi punkt to przyjscie w dobrej liczbie na chociaż JEDEN mecz CWKSu, a wtedy może media cos podłapią. :hmm:

Tylko trzeba to jakoś nagłosnic (plakaty na miescie, ulotki, info w necie) i zrobic naprawde mocną mobilizację...

pusty
17-10-2005, 15:12
Już pisałem, ale powtórze jeszcze raz. Odnośnie porzygowców i nowych kibiców. Czy naprawdę wydaje się Wam, że Zygo przyciągnie nowych kibiców bo jest bezpieczniej? Wątpie czy na mecz zdecyduję się przyjść rodzina z dziećmi jeśli w jego okolicach aż roi się od policji...

Julek jak najbardziej popieram :brawo: Jakby na mecz CWKS-u przyszło z 2 lub 3 razy po 2 tys i było by tam spokojnie, a na mecze Legii chodziło po 500 osób to nie ma możliwości zeby coraz wiecej mediów, a co za tym idzie ludzi zaczęło trzymac naszą stronę.

Adam-oldboy
17-10-2005, 15:17

Bylo nas około 3 tys osob, a wyobraźcie sobie co by bylo gdyby nas bylo 2-3razy wiecej ...

Albo 10 razy więcej. I zgody. Super by było.

dosiek
17-10-2005, 15:17
quote]Drugi punkt to przyjscie w dobrej liczbie na chociaż JEDEN mecz CWKSu, a wtedy może media cos podłapią. [/quote]
Witam. Jestem za, wszyscy na CWKS.
Ja już wici rozpuściłem i moi znajomi biora wole w sobote.[

Beny
17-10-2005, 15:18
Już pisałem, ale powtórze jeszcze raz. Odnośnie porzygowców i nowych kibiców. Czy naprawdę wydaje się Wam, że Zygo przyciągnie nowych kibiców bo jest bezpieczniej? Wątpie czy na mecz zdecyduję się przyjść rodzina z dziećmi jeśli w jego okolicach aż roi się od policji...

W rozumieniu szarego kibica policja gwarantuje bezpieczeństwo na ulicach itd. Wtedy mogą przyjśc wiedząc, że "łysy dres" ich nie napadnie. I społeczeństwo tak rozumuje. Także poprzez manipulowanie mediami.

Jedyna nadzieje, że u nas poprzez różne zaszłości służba w policji jest inaczej odbierana w społeczeństwie. Tylko jaka jego cześć tak to odbiera...

Sokol
17-10-2005, 15:20
http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=7695

a ja tam jestem za M.Rodowicz kibicuje reprezentacji no i... w Manchesterze byla :hasao:

pusty
17-10-2005, 15:26

W rozumieniu szarego kibica policja gwarantuje bezpieczeństwo na ulicach itd. Wtedy mogą przyjśc wiedząc, że "łysy dres" ich nie napadnie. I społeczeństwo tak rozumuje. Także poprzez manipulowanie mediami.

Jedyna nadzieje, że u nas poprzez różne zaszłości służba w policji jest inaczej odbierana w społeczeństwie. Tylko jaka jego cześć tak to odbiera...

Tak tylko, że w rozumowaniu szarego kibica, masa policji, barierki, wozy opancerzone czy tam armatki pozytywnie z pewnościa się nie kojarzą. I moim zdaniem to kibiców do przyjścia na stadion napewno nie zacheca.

Eryczek
17-10-2005, 15:30
a ja tam jestem za M.Rodowicz kibicuje reprezentacji no i... w Manchesterze byla

E tam, mediator powinien byc taki jak ... , jak ..., jak Tommy Lee Jones w "Ściganym"
Stawiam na Gmocha. Przynajmniej będzie element humorystyczny tego sporu.

Beny
17-10-2005, 15:32
Jaki mediator?

Przecież w rozumieniu Zarządu to oni mają rację, a my nie jesteśmy partnerami do rozmowy.

dosiek
17-10-2005, 15:33
Racja. Dla kogos kto oglada mecze w TV i zastanawia sie czy iść na stadion, nasz dobra policja zawsze jest tam gdzie są huligani.
Dla nasc widok pał to coś normalnego, ale dla reszty kazdy mecz to rozruba, bo po co by tyle ich tam było(policji)

MTP
17-10-2005, 15:55

Bylo nas około 3 tys osob, a wyobraźcie sobie co by bylo gdyby nas bylo 2-3razy wiecej np. z Wisłą Kraków bądź Lechem Poznań pod Torwarem. Drugi punkt to przyjscie w dobrej liczbie na chociaż JEDEN mecz CWKSu, a wtedy może media cos podłapią. :hmm:

Tylko trzeba to jakoś nagłosnic (plakaty na miescie, ulotki, info w necie) i zrobic naprawde mocną mobilizację...
Tylko że są ludzie którzy przychodzą bo chcą obejrzeć mecz a nie postac pod torwarem.I takich osób jest multum,oni są za nami kibicami ale nie chce im sie stać pod torwarem bo nie sa az takimi fanatykami.

Eryczek
17-10-2005, 16:29
Co myślicie o wywieszeniu na Żylecie podczas meczu z Koroną transparentu:

SO(L)IDARNOŚĆ

Czy nie byłoby to nadużycie w stosunku do NSZZ Solidarność ?

dosiek
17-10-2005, 16:32
Mysle, że może nie naduzycie ale solidarność(NSZZ) też nie jest czysta jak łza.

Eryczek
17-10-2005, 16:36
Tak czy inaczej przydało by sie hasło, które jednoczyłoby kibiców w tych ciężkich czasach.

CywiL
17-10-2005, 16:42
Co myślicie o wywieszeniu na Żylecie podczas meczu z Koroną transparentu:

SO(L)IDARNOŚĆ

Czy nie byłoby to nadużycie w stosunku do NSZZ Solidarność ?

:O

Dajcie już spokój z mieszaniem wszystkiego do piłki nożnej....juz była okupacja,Powstanie,Jan Paweł II teraz Solidarność.... :nie:

Markotny
17-10-2005, 17:23
http://www.legialive.pl/news.php?NewsID=16123

Tomereek
17-10-2005, 17:34
Mail do Tuzimka: dariusz.tuzimek@przeglad.com.pl

Raffi
17-10-2005, 17:44
Wystarczyło popatrzeć w komentach na LL, jak się gówniarstwo po kolei chwaliło, jak włazili na dach.
PS Część tych napisów (na dole)ma już z parę miesięcy chyba

Adiq
17-10-2005, 17:51
http://www.legialive.pl/zdjecia/06plock1_torwar_f2.jpg

http://www.legialive.pl/zdjecia/06plock1_torwar_f3.jpg

Nie no błagam, nie przesadzajmy. :ucieka:

Jaco
17-10-2005, 17:57
To ja gdzieś czytałem, że na terenie stadionu w kiblu ktoś napisał "głupi prezes". 8) Skandal moim zdaniem. To mógł być ktoś z zarządu. Domagam się opublikowania fotek na stronie internetowej klubu i potępienia sprawcy tego ohydnego czynu.. :kurde:

Tur
17-10-2005, 18:02
Mail do Tuzimka: dariusz.tuzimek@przeglad.com.pl

Tylko jeśli ktoś zamierza do niego pisać to oczywiście stanowczo, ale z kulturką bo jak ktoś zacznie mu jechać to zawsze może nas pooczerniać w swoim pisemku,a nie o to chodzi. Napiszmy mu na czym polega jego błedne myślenie i, żeby wreszcie zaczeli rozmawiać z drugą stroną czyli z Nami.

Woytek
17-10-2005, 18:35
Nie no błagam, nie przesadzajmy. :ucieka:

na pierwszej fotce wyłamany jest dach. podobno są też materiały filmowe, na których widać próby do niszczenia schodów, żeby mieć czym rzucać (nie wiem na ile to prawdziwe)

na po prostu drugiej vlepki - chyba to oczywiste, ze to nie dewastacja. brakuje za to np wyłamanego kabla po którym się wspinali na dach. wiec nie przesadzajmy ;-)

pijak
17-10-2005, 18:53
ej
a dlaczego nie zamknęli krytej ??
ja widziałem że na derbach to stali bywalcy krytej rzucali!!!
zamknęli złą strone stadionu
:oczko:

dosiek
17-10-2005, 18:53
I to jest smutne, nie wszyscy zrozumieli o co chodzi w tym proteście. Przez paru co sie nie maja jak wyżyć, maja o czym pisać(negatywnie).

arczi
17-10-2005, 19:00
Nie darowałem Tuzimkowi.
Napisalem do niego swoje najdluzsze w historii wypracowanie ;)

Rohrau
17-10-2005, 19:05
Sokol, - Ale mam obawy co do tej formy prostestu, chodzi mi o to, że z każdym meczem będzie nas coraz mniej. Prozygowcy któych nie było na meczu z Wisłą stwierdzą, ze tak naprawde nic im nie grozi i mogą sobie chodzić na mecze, mało tego, nie ma jeszcze do okoła tego całego bydła i stadion jest wspaniale zabezpieczony - w końcu jest tak jak sobie wymażyli. Innym nie będzie się chciało wogóle przyjść pod Torwar bo perspektywa stania w zime na dworzu przez ponad dwie godziny nie będzie dla nich zachęcająca. Zresztą już podczas meczu z Płockiem było widać, że sporo osób daje sobie spokój i wraca do domu. No i w końcu znajdą sie też Ci którym już nie będzie się chciało prostestować i wrócą z powrotem na stadion. Jak dla mnie takie prostestowanie nie ma sensu to jest jak czekanie na grom z jasnego nieba, który może przy odrobinie szczęścia jebnie zygo w tą łysą pałe. A co do zainteresowania gazet, to ,myśle, że z każdym prostestwem będzie malało aż w końcu ograniczy się jedynie do wzmianki, "że kibice prostestują już 12 mecz. Zarząd pozostaje nieugięty"

Tyle, że w pewnym momencie przyjedzie jakaś dobra firma w konkretnej liczbie, zrobi wjazd i rozpędzi to towarzystwo.

juras
17-10-2005, 19:18
a nie zapelnia jak media beda trabic ze zarzad Legii to debile, kibice maja racje bo tamci zniszczyli cudowna atmosfere itp itd Pozatym jest grono osob nie zdecydowanych na ktore media tez oddzialywuja.

Zbyt proste to Twoje myslenie.
Idac za tym, co napisales, media juz teraz powinny trabic o tym, jacy jestesmy cudowni i jak Walter zepsul atmosfere. Trabia? Nie. I raczej nie zaczna. Bo niestety, zarzad Legii ma wieksza sile przebicia. A na zwyklego czlowieka, ktory od dluzszego czasu sledzi to co sie tu dzieje, odzdzialywuja sugestywne opinie Piotra Zygo o handlu narkotykami, dzialalnosci zorganizowanych grup przestepczych na trybunach, wykresy i tabelki informujace o tym, ze 69% warszawiakow boi sie przyjsc na Legie, bo jest niebezpiecznie...
A niezdecydowani predzej uwierza jemu niz nam. Choc to my mamy racje. Bo dostaja kolejne argumenty do reki - zamalowany przez paru kretynow Torwar jest tego najlepszym przykladem...
Niestety, nie mamy zadnej sily przebicia. Mozemy wygrac tylko uporem.
Co do formy protestu, to zgadzam sie z Kochem - replay powinien byc na meczu z KSZO i dosc. Fanom pilki noznej sie za ktoryms razem odechce, bo "znow to samo". Obawiam sie tylko, ze na meczu z KSZO, bedziemy dopingowac znad Wisly, bo przez idiotyzm Torwar bedzei zamkniety juz od jutra, a Zygo zaapeluje o pomoc do wojska i USA :)
Trzeba znow bedzie wymyslic cos, co zaboli ITI. I tu pole do popisu dla nas. Nie wystarczy sie wyniesc na CWKS, bo po pierwsze bedzie to wygladalo jak przyznanie sie do winy, a dwa ITI wcale nie zaboli - beda mieli po prostu spokoj...

Tur
17-10-2005, 20:18
Zgadzam się, ale nie możemy sobie zupełnie odpuścić mediów. Zacznijmy(jako działanie dodatkowe) pisać do prasy i telewizji maile i listy, aby zajeli się prawdą. Wiem ktoś powie, że już próbował i nic,ale tu trzeba być konsekwentnym. Co z tego, że kilka razy Nas oleją, ale za którymś razem ktoś odpowie. Dobrze by było jakby takie maile czy listy zaczęło pisać więcej osób. Wtedy, jak do jakiejś gazety przyjdzie ze sto maili i po parę od każdego to znajdzie się ktoś kto się tym zajmie. Potrzebna jest konsekwencja i cierpliwość, podobnie jak w proteście. Nie może być tak, że napisze ktoś raz do gazety,ci go oleją i już zrezygnuje po jednej próbie dotarcia do mediów.

majek
17-10-2005, 20:27
No ja już do tuzimka skrobnąłem. Wrzucać maile do odpowiednch osób i będziemy pisać

Sokol
17-10-2005, 20:27

Policja to HWDP :lol:

kurde nie widzialem ze az tak to pomazali! :O
debile :kurde:

a nie zapelnia jak media beda trabic ze zarzad Legii to debile, kibice maja racje bo tamci zniszczyli cudowna atmosfere itp itd Pozatym jest grono osob nie zdecydowanych na ktore media tez oddzialywuja.

Idac za tym, co napisales, media juz teraz powinny trabic o tym, jacy jestesmy cudowni i jak Walter zepsul atmosfere. Trabia? Nie. I raczej nie zaczna.
A wg mnie by zaczeli :efoch: teraz juz mowia ze powinni kibice byc na trybunach, w delikatny sposob sugerowac ze kiedys bylo fajnie, a po kilku takich meczach - wydaje mi sie ze postarali by sie zrozumiec o co w tym chodzi.. i wtedy byloby jasne ze racja jest po naszej stronie. Jedynym minusem tego jest to ze duzoo osob chcialoby mecz obejrzec ( i wcale sie nie dziwie bo tez byloby mi szkoda pieniedzy z karnetu).

majek
17-10-2005, 20:40

Idac za tym, co napisales, media juz teraz powinny trabic o tym, jacy jestesmy cudowni i jak Walter zepsul atmosfere. Trabia? Nie. I raczej nie zaczna.
A wg mnie by zaczeli :efoch: teraz juz mowia ze powinni kibice byc na trybunach, w delikatny sposob sugerowac ze kiedys bylo fajnie, a po kilku takich meczach - wydaje mi sie ze postarali by sie zrozumiec o co w tym chodzi.. i wtedy byloby jasne ze racja jest po naszej stronie. Jedynym minusem tego jest to ze duzoo osob chcialoby mecz obejrzec ( i wcale sie nie dziwie bo tez byloby mi szkoda pieniedzy z karnetu).

Tez nie wiedziałem, że tak to pomazali :kurde: co za idiotyzm czystej masci.
Minus jest właśnie taki, że częśc może zacząć wymiękać, a taki protest ma szanse powodzenia tylko wtedy gdy wszyscy pozostsaniemy pod estadio WP. I wtedy zacząłby się prawdziwy szum w mediach. Trzeba to sprawnie przemyśleć, bo jest dużo ludzi, którzy będą protestowac do końca. Ja np. jestem obrażony na mój karnet :efoch:

jak na razie to byłem na moim premium chyba na 3 spotkaniach :O :hmm: :kurde:

ems
17-10-2005, 20:44
ktos wie kto to ten gruby co pisuje do GW?

Tur
17-10-2005, 20:47

No właśnie. Już teraz niektóre gazety lekko zmieniły do Nas stosunek. I to nie tylko Fakt czy SE, ale zdecydowana krytyka Zygo jest w artykule Zarzecznego. To jest właśnie moment kiedy powinniśmy przeprowadzić naszą "akcję mailową". Jak nie teraz to kiedy?jak znowu wydarzy się coś co da argumenty do ręki Zygo??