PDA

Zobacz pełną wersję : ITIotów powaliło...

Strony : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9

kosciesz
30-09-2005, 22:53
Taka sugestia po meczu z Lechem:
protest przybrał już bardzo radykalną formę, ale wiele osób nadal nie wie o co chodzi... przynajmniej tak wynika z komentarzy w portalach.
Przydałoby się pomyśleć nad jakąś akcją informacyjną... bo ogląda sobie koleś taki mecz z Lechem i dochodzi do wniosków, że kibice Legii to bydło...
nasz wizerunek jest bardzo kiepski, a to tylko ułatwia Zarządowi robotę....

MK
30-09-2005, 23:35
Taka sugestia po meczu z Lechem:
protest przybrał już bardzo radykalną formę, ale wiele osób nadal nie wie o co chodzi... przynajmniej tak wynika z komentarzy w portalach.
Przydałoby się pomyśleć nad jakąś akcją informacyjną... bo ogląda sobie koleś taki mecz z Lechem i dochodzi do wniosków, że kibice Legii to bydło...
nasz wizerunek jest bardzo kiepski, a to tylko ułatwia Zarządowi robotę....
A w jaki sposób nasz zły wizerunek ułatwi robote zarządowi? :hmm:

Bastion
30-09-2005, 23:38
witam, jesli wyrabiałem tymczasową karte kibica w zeszłym sezonie to tez moge wnieśc skarge na zygo??

Chyba mozesz. Skoro tamte dane osobowe, sa przechowywyane wiadomo jak, wiec istnieje obawa, iz aktualne moga byc przechowywane poodobnie.

kosciesz
30-09-2005, 23:43

Ano w taki, że społeczeństwo myśli, że jesteśmy be, media nie ITI-owskie krzyczą, że jesteśmy be, pikniki na stadionie też tak myślą - w takim układzie łatwiej jest zrobić porządek przy poklasku wszystkich zainteresowanych.
Gdyby wszyscy wiedzieli ocb przynajmniej byłyby pytania - jakieś oświadczenia jak NS w GW ostatnio itd...

MK
30-09-2005, 23:53

Ano w taki, że społeczeństwo myśli, że jesteśmy be, media nie ITI-owskie krzyczą, że jesteśmy be, pikniki na stadionie też tak myślą - w takim układzie łatwiej jest zrobić porządek przy poklasku wszystkich zainteresowanych.
Gdyby wszyscy wiedzieli ocb przynajmniej byłyby pytania - jakieś oświadczenia jak NS w GW ostatnio itd...
To prawda, że przy naszej złej opinii większość działań zarządu otrzyma poklask ludzi postronnych, ale w rzeczywistości to nie ma znaczenia bo czy będą popierali zarząd czy nas, to i my i zarząd zrobimy co uważmy za stosowne i nikt nie będzie się oglądał za siebie. Czy np. teraz przy ogólnym poparciu kibiców przez media klub zmienił swoją polityke? bo według mnie nie, więc jak dla mnie "opinia publiczna" w tym wypadku nie ma znaczenia

kosciesz
01-10-2005, 00:00
Nie wiem czy polityka klubu zmieniłaby się....
ale może jednak tak?

Myślę, że zarząd musi dojść z kibicami do jakiegoś porozumienia... a to może (chociaż jak słusznie zauważasz wcale nie musi) pomóc.

Sahal
01-10-2005, 00:31
ale może jednak tak?

Myślę, że zarząd musi dojść z kibicami do jakiegoś porozumienia... a to może (chociaż jak słusznie zauważasz wcale nie musi) pomóc.

Łudzisz się jeszcze? Ja przestałem. Łańcuch zdarzeń od protestu pod siedzibą iTi i debaty w tvn24 poprzez negocjacje z CWKS, prowadzenie klubu i kłamstwa transferowe aż do wojny z kibicami wskazuje na to, że to jest dyktat, a nie dialog. Porozumienie z tamtej strony nigdy nie wchodziło w grę, z naszej już też nie wchodzi.

Zap
01-10-2005, 10:05
Do porozumienia to potrzeba obustronnej chęci współpracy. A u władz klubu takiej chęci nie widze.

mort
01-10-2005, 10:12
ale może jednak tak?

Wcale nie musi a co więcej nie może nawet! Ten konflikt jest jedyną racją bytu panów Z. i Dz. w tym klubie.No bo chyba nie sukcesy sportowe czy marketingowe...Jeżeli nie będą mogli uzasadnić nieodzowności swego bytu na Ł3 wojną z "bydłem i hołotą" polecą bo jakichkolwiek nietylko sukcesów ale i działań na żadnym innym polu nie ma.... Dlatego tych dwóch pajaców nie ustąpi tak łatwo-oni walcząc z trybunami walczą o swoje (wysokie jak domniemywam) pensje :- Dlatego nie liczyłbym na ich zdolność do kompromisu-de facto te dwa łby paradoksalnie są w moim mniemaniu dzięki nam.Tyle,że zagalopowali się w swej głupocie i zamiast drobnych konfliktów,które pozwalałyby im wmawiać W&W,że są niedozastąpienia a zarazem nie na tyle dużych by trybuny wydały im wojnę wybrali drogę totalnej konfrontacji....A to już może ich zmieść ze stołków.... 8)

Skanda(L)
02-10-2005, 21:38
http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=7540

pusty
02-10-2005, 21:47
Tego oczekuje zdecydowana większość Kibiców, tego od Zarządu wymagają Właściciele Klubu, którzy zdecydowali się zainwestować swoje pieniądze w to żeby Legia była wielka.

Niedobrze mi się robi jak to czytam :/

Markotny
02-10-2005, 22:22
Typowe zagranie pod publiczke, mające na celu odwróceniu uwagi publicznej od afery z danymi kibiców oraz piłkarzy...

Zdumiewające, że teraz wydali te oświadczenie :hyhy:

Fizi
02-10-2005, 22:54
fajnie obrobiony tekst - nie powiedzieć wprost, że ktoś jest członkiem ,,marginalnej, kilkudziesięcioosobowej grupy mającej na sumieniu pobicia, niszczenie mienia, handel narkotykami, wymuszenia i kradzieże,, , ale tak to ująć , żeby ktoś kto to przeczytał taki właśnie zapamiętał obraz ...

działy pr we współpracy z działem prawnym spełniły swoje zadanie po raz kolejny

juras
02-10-2005, 22:56
Natomiast material dowodowy pozwala mi spac spokojnie. Na fotach nic nie widac... Czas sie odwolac od zakazu :)

Fizi
02-10-2005, 23:06
,,
"Nie rzuciłem żadnym szalikiem przez płot, bo byłem zajęty prowadzeniem dopingu z gniazda. Kibice sami przynosili szaliki. Rzucali nimi na płytę" – powiedział Pan Piotr S. Niestety Pan Piotr S. mija się z prawdą.
,,

fotki też tego nie dowodzą - nie ma tam S rzucającego szalikiem, nie zaprzeczą też , że kibice sami przynoszą szaliki i rzucają je przez płot

,,W omawianym zajściu nikt nie został ranny, nikt nie został pobity,, - no proszę, a taka bandyterka niby

,, Niestety szczegółowy monitoring stadionowy dostarcza liczne (choć na szczęście coraz rzadsze) przykłady pobić, wymuszeń, kradzieży, sprzedaży i użycia narkotyków na stadionie,, - no to dawajcie panowie zakazy tym, którzy to czynią, a nie tym, co rzucą szaliczkiem, albo wniosą rackę, zapewne w ocenie zarządu to są znacznie cięższe zarzuty niż ,,pobicia, kradzieże, handel narkotykami,,

,,osoby mające na sumieniu pobicia, niszczenie mienia, handel narkotykami, wymuszenia i kradzieże. Jest to więc margines widowni, który – niestety – ma wpływ na odbiór Klubu, ale także Stowarzyszenia Sympatyków przez opinię publiczną, w tym także przez wszystkich tych, którzy chętnie przyszliby na nasz stadion, ale po prostu boją się ryzykować własne zdrowie, boją się przyprowadzić swoje dzieci. W interesie nas wszystkich jest usunąć tych osobników z widowni.,,

achaaaaa.... to dlatego wydaje się zakazy za rzucanie szaliczkami i wnoszenie rac

Mazi
03-10-2005, 08:22
za legialive.pl

Tylko karneciarze? Mecze przy pustych trybunach?
"Osoba, która rzuca racę na boisko, to nie kibic, to zwykły łobuz! Dotychczas drużyna pozostawała poza przepychankami. W Poznaniu chuligani posunęli się już za daleko. Nie będzie żadnego pobłażania. Nie ma mowy o żadnych negocjacjach z chuliganami" – mówi twardo członek zarządu KP Legia Jarosław Ostrowski, odnosząc się do zachowania fanów Legii z Poznania. – Nie będziemy sprzedawać biletów na mecze wyjazdowe. Na trybunę odkrytą będą wpuszczane tylko osoby posiadające karnety. Czarny scenariusz to mecze przy pustych trybunach – dodaje Jarosław Ostrowski.

no tak :) najlepsze wyjście :brawo:
po co im kłopoty, skoro mecze mogą oglądać tylko trenerzy i zawodniczy rezerwowi :)
a przecież w Anglii, gdzie już bardzo dawno temu uporano się z angielskimi chuliganami o czym opowiada m.in. film "Football Factory" też większość meczy jest przy pustych trybunach :)

brawo Zygo & co. :brawo:

---------------------------------------------------------------------------------------------

niech Zygo przestanie być prezesem... :modli:

Sahal
03-10-2005, 10:28
Super rozwiązanie. Widzę, że ktoś pomyslał...

Nie wiem tylko, co chcą tym osiągnąć. Przecież karneciarze są jeszcze bardziej fanatyczni, bo kto "normalny" :chytry: kupowałby karnet na taką szmirę, którą oni nazywają futbolem. Będzie nas najwyżej mniej, przez co stefany będą mieli większą siłę przebicia. Ale ciecie...

daimler
03-10-2005, 10:45
Super rozwiązanie. Widzę, że ktoś pomyslał...

Nie wiem tylko, co chcą tym osiągnąć. Przecież karneciarze są jeszcze bardziej fanatyczni, bo kto "normalny" :chytry: kupowałby karnet na taką szmirę, którą oni nazywają futbolem. Będzie nas najwyżej mniej, przez co stefany będą mieli większą siłę przebicia. Ale ciecie...

chodzi o to, ze posiadacze karnetow sa latwiejsi do zindentyfikowania, w klubie sa ich dane i foto.

mnie martwi co innego - zobaczcie ile jest karnetow na odkryta sprzedanych... :roll: nie ma co - bedzie nas od zajebania... :-

Beny
03-10-2005, 10:50
No i co z tego, że niewiele?

Rok, dwa i zapełnią się trybuny piknikami a'la visiting friends.

Ch im w d.

Nie chcą mnie na trybunach to się wpraszać nie będę, zwłaszcza że to oni są tutaj czasowo. :zlosliwy:

Flip
03-10-2005, 11:06
Nie chcą mnie na trybunach to się wpraszać nie będę, zwłaszcza że to oni są tutaj czasowo.

Dokladnie to samo pomyslalem czytajec to debilne oswiadczenie.

Nie to ***** nie.Ciekawe ile karnetow sprzedali na zylete??

Tak czy inaczej dopoki nie zrozumieja ze jestesmy kibicami nie chuliganami i ze powinni z nami wspolpracowac o zdrowych relacjach z zarzadem nie mamy co marzyc. :/

Sahal
03-10-2005, 11:07
Trochę wcześniej niż planowałem wysłałem maila do GIODO w związku z wspominanym wyżej listem od zygo. Na poprzedni do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi. Nie zaznaczyłem w nim konieczności potwierdzenia oodbioru. A wysyłałem go przez konto onetowe...

Teraz wysłałem z innego konta i z potwierdzeniem odbioru. Zobaczymy, czy jakoś się do tego ustosunkują...

mL
03-10-2005, 11:45
Ja otrzymałem od GIODO odpowiedź tej samej treści jak zacytował tu RadO. Widać dostali sporo maili w tej sprawie i rozsyłają szablonowe odpowiedzi odnoszące sie do łamania ustawy przez KP Legia.

daimler
03-10-2005, 11:55
Nie chcą mnie na trybunach to się wpraszać nie będę

Beny... wszystko OK, ale wyobrazasz sobie zycie bez chodzenia na Lazienkowska?...

Ja nie bardzo... :roll:

Pan Artysta
03-10-2005, 11:57
Nie chcą mnie na trybunach to się wpraszać nie będę, zwłaszcza że to oni są tutaj czasowo.

/

ja i Mala to dwa :hyhy:

Bastion
03-10-2005, 12:51

/

ja i Mala to dwa :hyhy:

I ja to juz 3. Artysta wyzywa za 100. Glaca jescze by sie przydal.

Pan Artysta
03-10-2005, 12:59
Glaca nie wie co to karnet :hyhy:

Flip
03-10-2005, 13:04
phi,karneciarze :foch:

Sahal
03-10-2005, 13:17

A Tobie o co chodzi? :chytry:

Flip
03-10-2005, 13:18

8) a jak myslisz...

...jaja se robie :hyhy:

Pan Artysta
03-10-2005, 13:22

zbiera + jeszcze dwa i wp...... :hyhy:

Łysolek
03-10-2005, 13:36
ja tez karneciarz , ale będę solidarny jak Wy nie wchodzicie to ja też nie :efoch:

Beny
03-10-2005, 13:44
Nie chcą mnie na trybunach to się wpraszać nie będę

Beny... wszystko OK, ale wyobrazasz sobie zycie bez chodzenia na Lazienkowska?...

Ja nie bardzo... :roll:

A jak tak.

Jak traktuje się mnie jak bydło i przestępcę, którym nie jestem, a nie jak osobę jadącą na tym samym wózku to hak im w smak. To już nie będzie "Ta Legia" i "Ta Łazienkowska". I śmiem twierdzić, że ***** sobie wychodują, a nie popcornfanów. Nie ma stadionu, nie ma wyników, nie ma atmosfery, nie ma ultras. Co mogą zaoferować ludziom na teraz? 3,5 tysia karneciarzy i szalik gratis? Powodzenia. A jak i tak wrócę. :]

Wieczor
03-10-2005, 16:16
hmm

dostałem od GIODO E-mail:

W odpowiedzi na pismo z dnia 28 września 2005 r. uprzejmie dziękuję za zainteresowanie problematyką ochrony danych osobowych. Informacja przekazana przez Pana jest już przedmiotem zainteresowania Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, który podjął kompleksowe działania z urzędu celem zbadania procesu przetwarzania danych osobowych przez podmiot wskazany w skardze. Dziękując zatem za zasygnalizowanie okoliczności tej sprawy, informuję, że w przypadku stwierdzenia naruszenia przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), zwanej dalej ustawą, Generalny Inspektor zastosuje środki przewidziane przepisami ustawy niezbędne do przywrócenia stanu zgodnego z prawem.
Monika Krasińska
DYREKTORDEPARTAMENTU SKARG

Żuku
03-10-2005, 17:07
Nie będzie żadnego pobłażania. Nie ma mowy o żadnych negocjacjach z chuliganami

czekałem kiedy to powiedzą...nie ma to jak być przyrównanym do terrorysty :roll:

Sahal
03-10-2005, 17:32
Słuchajcie! A może my nie wiemy... Może zmieniła się w tak zwanym międzyczasie definicja chuligaństwa? :jejku:

Bastion
03-10-2005, 18:42
Ja rowniez dostalem odpowiedz. Taka jak powyzsza. No Zygo szykuj sie. :zlosliwy:

majek
03-10-2005, 21:03
A co np. sądzicie o pomyśle zwrotu karnetów do klubu.
Noszę sie z zamiarem, aby wysłać pismo do klubu, w którym prosiłbym o zwrot kosztów poniesionych przezemnie, ponieważ jestem nie do końca zadowolony z towaru, który nabyłem. Oczywiście jeżeli sam wyśle takie pismo, to taka akcja zostanie przemilczana w klubowych gabinetach, ale gdyby nagłośnić ją odpowiednio, napisac pismo do klubu, wysłac je również do mediów?
Może miałoby to jakiś głębszy sens. Niech ktoś kumaty :hyhy: wypowie sie w tym temacie.

Janek
03-10-2005, 22:18
Również otrzymałem odpowiedz i oczywiście taką samą jak reszta :brawo:

juras
03-10-2005, 22:52
A jak tak.

Jak traktuje się mnie jak bydło i przestępcę, którym nie jestem, a nie jak osobę jadącą na tym samym wózku to hak im w smak. To już nie będzie "Ta Legia" i "Ta Łazienkowska". I śmiem twierdzić, że ***** sobie wychodują, a nie popcornfanów. Nie ma stadionu, nie ma wyników, nie ma atmosfery, nie ma ultras. Co mogą zaoferować ludziom na teraz? 3,5 tysia karneciarzy i szalik gratis? Powodzenia. A jak i tak wrócę.

Swiete slowa, swiete slowa...

Czas naprawde zaczac pojawiac sie na CWKSie. Jakis substytut trzeba miec...

Żuku
03-10-2005, 23:30
Czas naprawde zaczac pojawiac sie na CWKSie. Jakis substytut trzeba miec...

jestem za. Ale co wtedy jak CWKS i KP Legia zagrają razem w 1 lidze :> gdzieś to już było poruszane....

daimler
03-10-2005, 23:56
Chlopaki no niby macie racje. Tylko co jak kupia kilku grajkow, zrobia majstra i ich piknikowa strategia sie powiedzie? Co wtedy? Boje sie ze to moze nastapic, nie mozemy sie odwrocic i czekac na rozwoj wypadkow! Bo wtedy ockniemy sie w swiecie, w ktorym pojdziesz na odkryta, podejdzie koles i powie "to moje miejsce, prosze stad isc bo zawolam ochrone!".... i wtedy to juz bedzie za pozno.

na cokolwiek.

c_zary
04-10-2005, 00:45
zrobia majstra
To nam w obecnej sytuacji na pewno nie "grozi". Traktowanie kibicow przez zarzad jest takze odzwierciedleniem profesjonalizmu zarzadu w sprawach wewnatrz-klubowych. Poki nie bedzie tu profesjonalnego prezesa, ktory wie ocb w pilce kopanej to majster na L3 nie zawita.

wokulski
04-10-2005, 01:34
zrobia majstra
Obecne wydarzenia (konflikt na linii Prawdziwi KIBICE - ekipa pana Z.,afera z danymi osobowymi), może odbić się negatywnie na piłkarzach którzy i tak pokazują połowę jak nie mniej swoich możliwości (exept Fabiański). Nawet sam trener Wdowczyk przeciież powiedział że obecnie KP :l: egia jest na poziomie średniaka ligowego.Zdobycie mistrzostwa przy takiej sytuacji byłoby ooogromnym cudem.......Ale cuda się zdarzają.

c_zary
04-10-2005, 02:23
Zdobycie mistrzostwa przy takiej sytuacji byłoby ooogromnym cudem.......Ale cuda się zdarzają.
http://img385.imageshack.us/img385/6349/zlol34di.gif Nie no prosze Cie, to jest dzial Kibice, a SFem zajmujemy sie w Hyde Parku 8)

Beny
04-10-2005, 06:59
Nie daj Boże majstra, bo to tylko utwierdzi gamoni na stołkach, że słuszną obrali drogę. :/

Norbas
04-10-2005, 09:33
ja tez karneciarz , ale będę solidarny jak Wy nie wchodzicie to ja też nie :efoch:

:brawo: oby więcej takich karneciarzy :ucieszony:

Norbas
04-10-2005, 09:44
A co np. sądzicie o pomyśle zwrotu karnetów do klubu.
Noszę sie z zamiarem, aby wysłać pismo do klubu, w którym prosiłbym o zwrot kosztów poniesionych przezemnie, ponieważ jestem nie do końca zadowolony z towaru, który nabyłem. Oczywiście jeżeli sam wyśle takie pismo, to taka akcja zostanie przemilczana w klubowych gabinetach, ale gdyby nagłośnić ją odpowiednio, napisac pismo do klubu, wysłac je również do mediów?
Może miałoby to jakiś głębszy sens. Niech ktoś kumaty :hyhy: wypowie sie w tym temacie.Szczerze mówiąc wątpie w powodzenie tej akcji.
Nawet gdyby takich listów wpłynęło 3000 to sprawa z góry zostałaby olana (żeby nie powiedzieć ciepłym moczem).
Kibic płacący z góry ponosi "hazardowskie ryzyko".Albo "wejdzie" albo "wtopa" - przynajmniej według mnie takie będzie rozumowanie/oświadczenie KP.

hm... niby z olaniem racja, ale jako klient mam prawo do reklamowania towaru, klub zresztą obowiązuje jakieś prawo handlowe. Trzeba by z tą sprawą udać się do Urzędu Ochrony Konsumenta i Konkurencji (czy jakoś tak), z tego co mi wiadomo ropatrywanie takich spraw i udzielanie porady jest darmowe :)

p.s.

dostałem pismo z GIODO, treść identyczna jak u poprzedników :)

ems
04-10-2005, 10:07
ja to od poczatku mowie ze nie wiem na kogo oni chca wymienic tych ludzi
a zreszta, jakby odpukac nawet kiedys im sie udalo - przyjedzie taki Lech, wyjebie brame, przegoni gawiedz i na nastepny mecz przyjdzie 1000 osob. a wteddy my wrocimy :zlosliwy:

Eryczek
04-10-2005, 10:10
Niezależnie od formy protestu najważniejsze jest jedno. Solidarność kibiców. Solidarność Krytej i Żylety.

Zygo sądzi, że źródłem zła jest Żyleta. Gdyby 95% krytej przyłączyło się do protestu ( werbalnie ) , Zygo i Walter zrozumieliby, że nie mają poparcia dla swoich działań.

Jeśli dojdzie do sytuacji, że Kryta będzie gwizdała podczas poczynań Żylety, będziemy ugotowani. Zygo zda sobie sprawę, że ma poparcie części kibiców Legii. Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie.

Norbas
04-10-2005, 10:19
Niezależnie od formy protestu najważniejsze jest jedno. Solidarność kibiców. Solidarność Krytej i Żylety.

Zygo sądzi, że źródłem zła jest Żyleta. Gdyby 95% krytej przyłączyło się do protestu ( werbalnie ) , Zygo i Walter zrozumieliby, że nie mają poparcia dla swoich działań.

Jeśli dojdzie do sytuacji, że Kryta będzie gwizdała podczas poczynań Żylety, będziemy ugotowani. Zygo zda sobie sprawę, że ma poparcie części kibiców Legii. Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie.

Przecież Zygo doskonale sobie zdaje sprawę że niestety {dla nas} to poparcie rzeczywiście posiada

Eryczek
04-10-2005, 10:26
Przecież Zygo doskonale sobie zdaje sprawę że niestety {dla nas} to poparcie rzeczywiście posiada

Jeśli byłeś na derbach to pewnie pamiętasz reakcję krytej po wrzuceniu rac. Mała grupa gwizdała. Spora część skandowałą " Zygo szmato co ty na to" Spora część nie wiedziała jak się zachować. Mam nadzieję, że w przyszłości zrozumią sytuację i wesprą nas. Reakcja krytej jest bardzo ważna w tym sporze.

Fizi
04-10-2005, 10:47
Ostrowski: Cel uświęca środki

"Opublikowanie zdjęć z monitoringu na Legii to odpowiedź na wywiad z Piotrem S., jaki ukazał się w Życiu Warszawy. Młody człowiek mówi, że dostał zakaz stadionowy za nic. Stwierdził, że siedział w gnieździe i prowadził doping. Kibice sami przynosili mu szaliki. Na zdjęciach widać co innego. To było wymuszenie rozbójnicze. Jest zakaz, który muszą orzekać sądy, ale my, jako organizator imprezy, możemy odmówić wpuszczenia na stadion osób, które zagrażają bezpieczeństwu" - mówi Jarosław Ostrowski, członek Zarządu KP Legia.
"Władze państwowe nie dają sobie rady z tym problemem, więc musimy czasem sami sobie radzić. Cel uświęca środki. Ci, co rzucają race, to chuligani, nie kibice. Nie ma mowy o żadnych negocjacjach z nimi. Jeśli nie my, to kolejny zarząd, a może jeszcze następny zrobi z tym porządek. Właściciele klubu będą konsekwentni. Nie oznacza to jednak, że zakazy zawsze będą dożywotnie. Nikomu nie odbieramy szansy poprawy. Jestem po rozmowie z mamą 17-sto letniego Juliusza. Mamy spotkać się i porozmawiać, są bowiem podstawy, aby uchylić zakaz. Juliusz rokuje nadzieje na poprawę. Odwołanie złożył też Piotr S. Nie czytałem go jeszcze. Jednak to dopiero trzecia osoba z 14, która otrzymała zakaz stadionowy i zwróciła się o jego anulowanie. Na mecz w Poznaniu wpuszczono ponad 400 osób, a my sprzedaliśmy tylko 252 bilety. Jak weszła reszta, tego nie wiem. Poprosiliśmy Lecha o wyjaśnienie i przesłanie materiałów z monitoringu. Podobnie było w Bełchatowie, Ostrowcu Św., Wronkach. Jeżeli nie będzie zdecydowanego stanowiska klubów, to nie poradzimy sobie. Bandyci będą dalej wchodzić na mecze" - dodaje Ostrowski.

Źródło: Życie Warszawy

legialive

.................

hłe hłe hłe.... czyli , że : no wicie, rozumicie, wimy, że nie mamy prawa, ale cel uswięcia środki , więc se wymyślilim, że możem być sondem, a sondy sondami ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie przeca

jechać z nimi do RPO i UOKiK - przecież w jawny sposób na podstawie wymyslonego przez siebiue regulaminu usiłuja przejmować kompetencje sądów karnych

Norbas
04-10-2005, 10:55

Jeśli byłeś na derbach to pewnie pamiętasz reakcję krytej po wrzuceniu rac. Mała grupa gwizdała. Spora część skandowałą " Zygo szmato co ty na to" Spora część nie wiedziała jak się zachować. Mam nadzieję, że w przyszłości zrozumią sytuację i wesprą nas. Reakcja krytej jest bardzo ważna w tym sporze.

Marzenie ściętej głowy. Jest takie powiedzenie: "gdzie dwóch Polaków tam rzy zdania", więc nie ma sensu wierzyc że wszyscy staną po tej samej stronie barykady. To poprostu nierealne.

Bonhart
04-10-2005, 11:10
hłe hłe hłe.... czyli , że : no wicie, rozumicie, wimy, że nie mamy prawa, ale cel uswięcia środki , więc se wymyślilim, że możem być sondem, a sondy sondami ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie przeca

jechać z nimi do RPO i UOKiK - przecież w jawny sposób na podstawie wymyslonego przez siebiue regulaminu usiłuja przejmować kompetencje sądów karnych

Obawiam sie ze akurat zakaz stadionowy lezy w gestii zarzadu i to wlasnie klub ma prawo podejmowac decyzje odnosnie nie wpuszczania osob, w ich mniemaniu, stwarzajacych zagrozenie. Nie moga cie natomiast ukarac grzywna, lub zamknac w areszcie.
Tak jakbys mial knajpe i ktoregos dnia powiedzial "tego pana nie obslugujemy".

Mini
04-10-2005, 12:59
jak wpuszczą tylko karneciarzy to są w plecy. ( opłacało im sie zmniejszyc liczbe kibiców z pełnego stadionu do obecnej ilości przy podniesionych cenach - ale nie przy obniżeniu frekwencji do 3-3,5 tysiąca).
jak zamkną całkiem stadion to karneciarze pójdą do kluby o zwrot kasy i też sa w plecy.
a wtedy żadna "wymiana kibiców" czy "walka z chuliganami" Zygo nie uratuje. Walter go z miejsca wywali jak mu się hajs nie bedzie zgadzał.
Napewno sobie W&W zdają sprawe że przy takim zarządzaniu klubem od strony sportowej i marketingowej jakie uprawia Zygo nie bedzie wyników, sponsorów i nikt niebedzie chciał tego oglądać. tak wiec nie bedzie wymiany a jedynie eliminacja obecnych kibiców.
poza tym kogo oni chcą przyciągnąc na stadion?
Legia to nie Manchester żeby mu ludzie na całym swiecie kibicowali. sami mówili o dobrych występach w pucharze uefa a nie o wygrywaniu LM. przy takich ambicjach klubu na mecze może chcieć przyjsc lokalna ludnosć. a lokalna to większosc napływowa która prędzej pojedzie 100 czy 300 km żeby obejrzeć mecz Widzewa czy Górnika Łęczna bo to "ich" kluby a nie na Legię. dużo studentów jest w Warszawie.... tyle że nie stać ich na bilety jakie KP proponuje. bogatsi ludzie? nie przyjdą bo się ubrudzą już przy bramkach wejściowych nie wspominając o krzesełkach, toy toyach itd.
jesteśmy tylko my i dziwie sie że nie wiedzą ( albo nie chcą widzieć ) że NASZE działanie doprowadziło do tego że nawet na mecz z Odra przychodziło 10000 ludzi i wszystko było zajebiscie a nie działania klubu. zmieniły się władze? no i co z tego. wszyscy sa tacy sami. spece od reklamy czy rozpoznania rynku są nic nie warci. ktos tam nie zauważył że odbiorcy takiego "produktu" jak mecze piłkarskie to dość specyficzna grupa i w żadne szablony wyuczone na studiach sie nie mieści i postepowac trzeba inaczej.

Fizi
04-10-2005, 14:35

Obawiam sie ze akurat zakaz stadionowy lezy w gestii zarzadu i to wlasnie klub ma prawo podejmowac decyzje odnosnie nie wpuszczania osob, w ich mniemaniu, stwarzajacych zagrozenie. Nie moga cie natomiast ukarac grzywna, lub zamknac w areszcie.
Tak jakbys mial knajpe i ktoregos dnia powiedzial "tego pana nie obslugujemy".

no własnie o to mi chodzi, że moim zdaniem tak nie jest bo zakaz stadionowy jest uregulowany ustawowo jako środek karny , a postanowienia regulaminu stadionu są klauzulą zakazaną polegającą na przeniesieniu kompetencji sądu karnego na inny podmiot, tym bardziej, że nie ma określonego trybu tego ,,postępowania,, itd

jest niezgodne zarówno z konstutucją, kodeksem cywilnym, jak i ustawą o imprezach masowych

jak nikomu się nie chce to w końcu się zbiorę i w przyszłym tygodniu sam napiszę wnioski do RPO i UOKiK o zbadanie tych kwestii, choćby dla samej satysfakcji udowodnienia, że mam rację :P

a odnośnie niewpuszczenia kibiców na stadion ( nawet tych nie posiadających karnetów) też sądzę , że jest opcja, aby osoby które taką decyzję podjęły sporo za to zabuliły

był kiedyś taki wyrok sądu cywilnego zresztą, co prawda nie w naszym kraju, ale na podstawie przepisów niemal identycznych z naszymi, który w podobnej sprawie przyznał rację skarżącemu i oczywiście stosowną sumkę tytułem ...

Lawy
04-10-2005, 15:31
no własnie o to mi chodzi, że moim zdaniem tak nie jest bo zakaz stadionowy jest uregulowany ustawowo jako środek karny , a postanowienia regulaminu stadionu są klauzulą zakazaną polegającą na przeniesieniu kompetencji sądu karnego na inny podmiot, tym bardziej, że nie ma określonego trybu tego ,,postępowania,, itd

jest niezgodne zarówno z konstutucją, kodeksem cywilnym, jak i ustawą o imprezach masowych
...

Tyle, że to co pokazuje Zygo to nie zakaz stadionowy rozumiany w sensie ustawy. On nie daje żadnej grzywny, żadnych sankcji typu areszt/ meldunki. On po prostu nie wpuszcza okreslonych osób na swój stadion do czego ma prawo. Tyle i tylko tyle (choć dla nas to AŻ tyle). Wydaje mi się że ustawa o impreazach masowych nie mówi że masz obowiazek każdemu sprzedać bilet (wpuścić)

Była w Wawie sprawa opisywana przez GW. że do któregoś z klubów z selekcją kogos tam nie wpuszczono i byly wypowiedzi prawników, że tutaj chłopak niewiele zdziała w sądach, bo nie ma racji - właścicielm miał prawo go nie wpuścić .

sebek77
04-10-2005, 15:41
A jak tak.

Jak traktuje się mnie jak bydło i przestępcę, którym nie jestem, a nie jak osobę jadącą na tym samym wózku to hak im w smak. To już nie będzie "Ta Legia" i "Ta Łazienkowska". I śmiem twierdzić, że ***** sobie wychodują, a nie popcornfanów. Nie ma stadionu, nie ma wyników, nie ma atmosfery, nie ma ultras. Co mogą zaoferować ludziom na teraz? 3,5 tysia karneciarzy i szalik gratis? Powodzenia. A jak i tak wrócę.

W tym momencie uznaje ze sie w pewien sposob poddajesz,tak poprostu przestaniesz chodzi na Legie zapomnisz o tym i bedziesz ogladał swoj klub przed telewizorem.Przeciez w jakis sposob rozpoczelismy wlake z tym co teraz sie dzieje miedzy nami a wladzami Legii race,prostesty itd.

I tak na marginesie ten łysy szczur tylko czeka na takie osoby ktore zrezygnuja wkoncu o to mu chodzi.

Fizi
04-10-2005, 16:10

...

Tyle, że to co pokazuje Zygo to nie zakaz stadionowy rozumiany w sensie ustawy. On nie daje żadnej grzywny, żadnych sankcji typu areszt/ meldunki. On po prostu nie wpuszcza okreslonych osób na swój stadion do czego ma prawo. Tyle i tylko tyle (choć dla nas to AŻ tyle). Wydaje mi się że ustawa o impreazach masowych nie mówi że masz obowiazek każdemu sprzedać bilet (wpuścić)

Była w Wawie sprawa opisywana przez GW. że do któregoś z klubów z selekcją kogos tam nie wpuszczono i byly wypowiedzi prawników, że tutaj chłopak niewiele zdziała w sądach, bo nie ma racji - właścicielm miał prawo go nie wpuścić .

Tyle, że - diabeł tkwi w szczegółach -
selekcja w klubach opiera się na tym, że własciciele lokalu twierdzą, że nie jest to impreza otwarta ani tym bardziej masowa , lecz na zaproszenia - dzięki temu mają prawo kogoś wpuścić albo nie tylko dlatego , że im sie nie podoba

druga kwestia - nie ma nigdzie środka karnego uregulowanego ustawowo polegającego na zakazie wstepu do klubu rozrywkowego
jest natomiast taka instytucja szczegółowo uregulowana odnośnie zakazu stadionowego - jest podana hipoteza i dyspozycja, jest też uregulowany tryb i organ właściwy - czyli sąd karny

jeżeli zapis regulaminu - co sam potwierdza w swojej wypowiedzi zresztą pracownik klubu ma na celu obejście ustawy , ze względu na nieskuteczne działanie organów państwa w tej kwestii - czyli poprostu samopomoc - to znaczy to dokładnie tyle , że jest to klauzula zakazana zmierzająca do nałożenia dolegliwości tożsamej z tą przewidzianą przez przepis karny, pozbawiając w dodatku ,,podejrzanego,, okreslonych procedurą karną uprawnień

Sahal
04-10-2005, 16:36
Fizi, pisz do tych instytucji. Ja powiem szczerze, nie wyznaję się w tej materii :chytry:. Wydaje mi się jednak, że to, co piszesz, ma sens.

A propos GIODO - dostałem odpowiedź z "automatu" na pierwszego maila.

Markotny
04-10-2005, 16:51
Równiez i ja dostałem ten mail od GIODO. Mam nadzieje, że Zyguś spotka baaaardzo szczegółową kontrolę...

CywiL
04-10-2005, 17:28
poza tym kogo oni chcą przyciągnąc na stadion?
Legia to nie Manchester żeby mu ludzie na całym swiecie kibicowali. sami mówili o dobrych występach w pucharze uefa a nie o wygrywaniu LM. przy takich ambicjach klubu na mecze może chcieć przyjsc lokalna ludnosć. a lokalna to większosc napływowa która prędzej pojedzie 100 czy 300 km żeby obejrzeć mecz Widzewa czy Górnika Łęczna bo to "ich" kluby a nie na Legię. dużo studentów jest w Warszawie.... tyle że nie stać ich na bilety jakie KP proponuje. bogatsi ludzie? nie przyjdą bo się ubrudzą już przy bramkach wejściowych nie wspominając o krzesełkach, toy toyach itd.
jesteśmy tylko my i dziwie sie że nie wiedzą ( albo nie chcą widzieć ) że NASZE działanie doprowadziło do tego że nawet na mecz z Odra przychodziło 10000 ludzi i wszystko było zajebiscie a nie działania klubu. zmieniły się władze? no i co z tego. wszyscy sa tacy sami. spece od reklamy czy rozpoznania rynku są nic nie warci. ktos tam nie zauważył że odbiorcy takiego "produktu" jak mecze piłkarskie to dość specyficzna grupa i w żadne szablony wyuczone na studiach sie nie mieści i postepowac trzeba inaczej.

Mini naprawdę zajebiście napisane.... :brawo:
Dokładnie tak samo uważam ,żeby wyhodować sobie popcornfanów trzeba ich czyms przyciągnąć ,w tej chwili KP Legia nie posiada nic takiego.... :/

Aha , ja tez dostałEm odpowiedż z GIODO

c_zary
04-10-2005, 18:02
Dokładnie tak samo uważam ,żeby wyhodować sobie popcornfanów trzeba ich czyms przyciągnąć ,w tej chwili KP Legia nie posiada nic takiego.... :/
Tylko, ze dopuki nie ma nowego stadionu to oni maja to w dupie, bo na **** im my w ogole? Nie ma kibicow, nie ma problemu ze ktos bedzie mial w ogole o cokolwiek waty, a te mozna miec o wszystko w zasadzie, bo zamieniaja w ruine czego tylko sie dotkna. W tej chwili chca sie wiec pozbyc tylko tych myslacych samodzielnie. Przez 2-3 lata tacy sie wyukrusza, a jesli stadion powstanie, to na pewno szybko znajda metode na przyciagniecie chocby i 30 tysi "klientow" na stadion, ktorzy beda w siodmym niebie ze do biletu za 20 zeta dostana jeszcze proporczyk, choragiewke i balonik czy kupon na darmowa wate cukrowa.
Ludzie pokroju Waltera nauczeni sa, ze kasa = wladza absolutna i za ***** nie pojma, ze klub to nie tylko kapital ale przede wszystkim ludzie ktorzy sie z nim utozsamiaja i gotowi sa poswiecic dla niego naprawde wiele. O szacunku dla nas ze strony wladz klubu juz nie warto nawet wspominac.
Jesli ktos jeszcze sie nie ogarnal to taka jest obecenie nasza legijna rzeczywistosc.

Sokol
04-10-2005, 18:06
ktorzy beda w siodmym niebie ze do biletu za 20 zeta dostana jeszcze proporczyk, choragiewke i balonik czy kupon na darmowa wate .
rozumiem ze te 20zl to suma umowna? :oczko: :chytry:

c_zary
04-10-2005, 18:37
Rownie dobrze mogles zacytowac sama wate cukrowa.

Nazgul
04-10-2005, 19:51
Nie chcą mnie na trybunach to się wpraszać nie będę, zwłaszcza że to oni są tutaj czasowo. :zlosliwy:

:hyhy: :rotfl:

BP NMSP :D

Tuzin
04-10-2005, 20:38

...

Tyle, że - diabeł tkwi w szczegółach -
selekcja w klubach opiera się na tym, że własciciele lokalu twierdzą, że nie jest to impreza otwarta ani tym bardziej masowa , lecz na zaproszenia - dzięki temu mają prawo kogoś wpuścić albo nie tylko dlatego , że im sie nie podoba

druga kwestia - nie ma nigdzie środka karnego uregulowanego ustawowo polegającego na zakazie wstepu do klubu rozrywkowego
jest natomiast taka instytucja szczegółowo uregulowana odnośnie zakazu stadionowego - jest podana hipoteza i dyspozycja, jest też uregulowany tryb i organ właściwy - czyli sąd karny

jeżeli zapis regulaminu - co sam potwierdza w swojej wypowiedzi zresztą pracownik klubu ma na celu obejście ustawy , ze względu na nieskuteczne działanie organów państwa w tej kwestii - czyli poprostu samopomoc - to znaczy to dokładnie tyle , że jest to klauzula zakazana zmierzająca do nałożenia dolegliwości tożsamej z tą przewidzianą przez przepis karny, pozbawiając w dodatku ,,podejrzanego,, okreslonych procedurą karną uprawnień

Wiesz to kwestia terminologii. Moim zdaniem KP stosuje po prostu przepisy prawa cywilnego, z ktorych wynika ze nie maja obowiazku zawierac umowy z kazdym. Mozna co prawda powolac sie na przepisy o ofercie, ale to rodzi tylko odpowiedzialnosc odszkodowawcza i nie mozna zmusic KP do sprzedazy biletu.
Mimo to napisz do Zolla i antymonopolowego, bo ciekawi mnie co oni na to.

Beny
04-10-2005, 21:21

Za dużo przesiadujesz na necie. :zlosliwy:

Żuku
04-10-2005, 22:21
a mnie sie wydaje, że Zarzeczny napisał to co większość chciała usłyszeć. Wiele razy był nieprzychylny w magazynie Liga+ (nie potrafie przytoczyć przykładów bo to było jakiś czas temu, no chyba, że się zmienił)

tak samo było z Faktem...

Nazgul
04-10-2005, 22:35

Czemu? Twój post mnie rozbawił bo napisałeś uzasadnienie identyczne z moim, kiedy Zygo wprowadził ID i podwyżki :) Rok temu :)

MTP
04-10-2005, 22:54
a mnie sie wydaje, że Zarzeczny napisał to co większość chciała usłyszeć. Wiele razy był nieprzychylny w magazynie Liga+ (nie potrafie przytoczyć przykładów bo to było jakiś czas temu, no chyba, że się zmienił)

tak samo było z Faktem...
Zarzeczny w tym konflikcie jest ewidentnie po naszej stronie i nie raz to już udowadnial.On może byc Legii jako klubowi piłkarzom nie przychylny ale nas kibiców zawsze cenił.

Fizi
05-10-2005, 00:45
niezgodne z prawem postanowienia zawiera wg mnie nie tylko ten paragraf regulaminu :

§ 13 Każdorazowy przypadek naruszenia niniejszego regulaminu skutkuje niezwłocznym usunięciem uczestnika ze Stadionu bez prawa zwrotu za bilet, a wobec sprawcy naruszenia może zostać orzeczony przez Zarząd Klubu czasowy lub całkowity zakaz wstępu na Stadion.

ale też te:

§ 5 Zarząd Klubu zastrzega sobie prawo do zmian ogłoszonych terminów meczów i innych imprez masowych, bez zapowiedzi i z wyłączeniem odpowiedzialności.

- klauzula niedozwolona

w praktyce służy ona wyłączeniu odpowiedzialności odszkodowawczej a nawet zwrotu cen biletów w razie gdy termin imprezy na które bilety zostały sprzedane ulega zmianie i klient z oczywistych względów ponosi straty

§ 15 Poniesione szkody uczestnik imprezy organizowanej na Stadionie jest zobowiązany zgłosić Kierownikowi ds. Bezpieczeństwa Imprezy Masowej lub innemu przedstawicielowi Zarządu Klubu, niezwłocznie po ich zaistnieniu, a w szczególnie uzasadnionych przypadkach nie później niż 30 minut po zakończeniu imprezy (meczu).

kolejna klauzula niedozwolona

w praktyce ma ona zapewne słuzyć uniknięciu odpowiedzilności odszkodowawczej z tytułu wyrządzonej szkody ze względu na niezachowanie tego wydumanego , absurdalnie któtkiego terminu zgłoszenia szkody

a poniższy paragraf trudno nawet traktować w kategoriach zgodności lub nie z prawem - powinien on mieć tytuł ,, w oparach absurdu,, :

§ 8 Uczestnik imprezy organizowanej na Stadionie ma obowiązek w czasie jej trwania (z wyłączeniem przerwy) przebywać na miejscu zgodnym z oznaczeniem wskazanym na bilecie lub abonamencie oraz stosować się do zarządzeń Policji, służb porządkowych oraz komunikatów ogłaszanych przez spikera.

w tym paragrafie mamy do czynienia nie tylko z tym co juz wyśmiewano tutaj , że w zasadzie złamaniem regulaminu zagrożonym dożywotnim zakazem wstępu na stadion może być wyjście do toalety, ale też, gdyby chcieć zastosować go literalnie.... zwalnia on kibiców od obowiązku stosowania się w trakcie przerwy do zarządzeń policji, ochrony oraz komunikatów ogłaszanych przez spikera :hyhy: :brawo:

Fizi
05-10-2005, 01:11
a poniżej tylko kilka porzykładów niedozwolonych klauzul, które podlegały ocenie sądu - identycznych niemal w znaczeniu do klauzul z regulaminu :

6 kwietnia 2005 r. sygn. akt XVII Amc 63/04 Sąd Okręgowy w Warszawie Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów Powód: Miejski Rzecznik KonsumentówPozwany: Thyssen Okna w Zduńskiej Woli:
„Zmiana terminu realizacji zamówienia w granicach 30 dni roboczych nie stanowi podstawy do wysuwania jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Sprzedawcy”

25 maja 2005 r. sygn. akt XVII Amc 81/05 Sąd Okręgowy w Warszawie Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów Powód: Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i KonsumentówPozwany: Unia Rozwoju i Wspierania Finansowego Sp. z o.o. we Wrocławiu

„URiWF zastrzega sobie prawo do przesunięcia terminu procesu przydziału pożyczek”

27 października 2004 r.Sygn. akt XVII Amc83/03 Sąd Okręgowy w Warszawie Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów Powód: Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i KonsumentówPozwany: TRANS-EXPRES sp. z o.o.w Ełku

„Biuro podróży zastrzega sobie prawo odwołania imprezy z przyczyn od siebie niezależnych (działanie siły wyższej itp.) W takim przypadku uczestnik może żądać wpisania go na listę stałą uczestników innej imprezy lub zwrotu pełnej wpłaty. W przypadku wybrania przez klienta imprezy o niższej cenie Biuro Podróży dokona zwrotu różnicy cen, w przypadku wybrania imprezy o wyższej cenie klient dopłaca różnicę pomiędzy cenami. Uczestnikowi nie przysługuje natomiast odszkodowanie”

31 stycznia 2003 r.; Sygn. akt XVII Amc 31/02 Sąd Okręgowy w Warszawie - Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów Powód: Powiatowy Rzecznik Konsumentów w Słupcy; Pozwany: Sławomir Braszka, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane "REMO-BUD" w Gnieźnie

"Przyjmujący zamówienie zastrzega sobie możliwość opóźnienia realizacji wykonania usługi".

..............

wszystkie te sprawy zostału oczywiście przez pozwanych przegrane

ludzie listyyyy piszą... :zlosliwy:

Beny
05-10-2005, 06:58

Czemu? Twój post mnie rozbawił bo napisałeś uzasadnienie identyczne z moim, kiedy Zygo wprowadził ID i podwyżki :) Rok temu :)

Tylko Twój foch jest z tych raczej dziecinnych. Nie bo nie i :efoch: . Byłeś choć raz na siatkówce, koszykówce, CWKSie, o hokeju nie wspominam bo to świeża sprawa?

Zapewne nie. To dalej siedź sobie w domciu przed netem.

Mini
05-10-2005, 10:34
Będziemy opierać się na takich zawodnikach, jak Kuba Błaszczykowski, który schodząc ze złamaną nogą z boiska całuje jeszcze 'Białą Gwiazdę' na koszulce

Zygo gamoniu słyszałeś to?
a ty nam kaczora kupujesz a pracownik klubu Jacek B. pokazuje sie na jachcie zeby kolejnemu frajerowi pomóc wynegocjowac wyższy kontrakt w innym klubie.

ciekawe czy podobne strategie w doborze pracowników mają w całym ITI.

apropos na multikinie imielin jest logo iti - pięknie ozdobione przez gołębie :lol3:

legart
05-10-2005, 11:02
Będziemy opierać się na takich zawodnikach, jak Kuba Błaszczykowski, który schodząc ze złamaną nogą z boiska całuje jeszcze 'Białą Gwiazdę' na koszulce

Zygo gamoniu słyszałeś to?
a ty nam kaczora kupujesz a pracownik klubu Jacek B. pokazuje sie na jachcie zeby kolejnemu frajerowi pomóc wynegocjowac wyższy kontrakt w innym klubie.

ciekawe czy podobne strategie w doborze pracowników mają w całym ITI.

apropos na multikinie imielin jest logo iti - pięknie ozdobione przez gołębie :lol3:

Hehehe złotousty Engel zwykle to mówi co chcą kibice usłyszeć. 8) Mimo słuszności wypowiedzi za grosz bym nie ufał Jerzemu Władysławowi.

Nazgul
05-10-2005, 11:03

Tylko Twój foch jest z tych raczej dziecinnych. Nie bo nie i :efoch: . Byłeś choć raz na siatkówce, koszykówce, CWKSie, o hokeju nie wspominam bo to świeża sprawa?

Zapewne nie. To dalej siedź sobie w domciu przed netem.

A co ja zrobię że interesuje mnie właśnie pilka nożna a pozostale dyscypliny niezbyt? :D

Beny
05-10-2005, 11:06
A to wszystko jasne.

Prawdziwego kibica interesuje Klub, a nie dyscyplina.

Bez odbioru. :cicho:

Socios
05-10-2005, 12:43

Pamiętaj Nazgul: dopóki nie pójdziesz z racą na zawody strzeleckie na Łazienkowską (albo na Rembertów - jest tam jeszcze strzelnica?), to jesteś dupa, nie kibic :hyhy:

P.S.
Z niecierpliwością czekam na otwarcie w Legii sekcji szachistów. Ciekawe, ilu "prawdziwych kibiców" się pofatyguje na pasjonujące zawody :P

Beny
05-10-2005, 12:44
Sporo, bo będę derby z bardzo dobrą sekcją Polonii. :zlosliwy:

Kempes
05-10-2005, 12:47
A to wszystko jasne.

Oj oj nie przesadzałbym.
Nie popadajmy w skrajności.
Mnie np kompletnie nie interesuje siatkówka
i nie uważam sie za gorszego bo... nie racze na nią przyjść. :slucha:

ps. Kolega z Poznania dobrze napisał.

ems
05-10-2005, 12:48

Pamiętaj Nazgul: dopóki nie pójdziesz z racą na zawody strzeleckie na Łazienkowską (albo na Rembertów - jest tam jeszcze strzelnica?), to jesteś dupa, nie kibic :hyhy:

P.S.
Z niecierpliwością czekam na otwarcie w Legii sekcji szachistów. Ciekawe, ilu "prawdziwych kibiców" się pofatyguje na pasjonujące zawody :P

kibice Hutnika - czyli rowniez kibice Legii - odpalili kiedys race na szachach
a w ogole to sugeruje zajac sie wlasnym JEDNOSEKCYJNYM klubem i jego problemami

ems
05-10-2005, 12:52
A to wszystko jasne.

Oj oj nie przesadzałbym.

gadasz bzdury

Socios
05-10-2005, 12:52

To mamy już więcej nie krzyczeć "Zygo ch**"?
Szkoda... No ale nie to nie :chytry: :hyhy: :P

Beny
05-10-2005, 12:53
A to wszystko jasne.

Oj oj nie przesadzałbym.

Kempes, ale widać Twoje zaangażowanie przy innych sprawach. Ja uogólniłem.
A Nazgul siedzi przed monitorkiem i nic nie robi, aby cokolwiek zmienić, czekając na cud w postaci np. zdjęcia obowiązków identyfikatorów i obniżenia cen biletów. Co jest argumentem z dupy wziętym.

PS. Kolega Ems napisał jeszcze lepiej.

ems
05-10-2005, 12:56

To mamy już więcej nie krzyczeć "Zygo ch**"?
Szkoda... No ale nie to nie :chytry: :hyhy: :P

krzyczcie sobie co chcecie, co to - łaske nam robicie ? i tak z klubem bic sie musimy sami.

Socios
05-10-2005, 13:08
Sami nie sami - niewiele brakowało, żeby przed piątkowym meczem, pewne braki materiałowe były uzupełniane przez nas :oczko:
Zresztą - nieważne.

RadO
05-10-2005, 13:41
Pamiętaj Nazgul: dopóki nie pójdziesz z racą na zawody strzeleckie na Łazienkowską (albo na Rembertów - jest tam jeszcze strzelnica?), to jesteś dupa, nie kibic

Zrobiłem to :hyhy:
W Rembertowie co prawda i na życzenie, ale chyba też się liczy...
Tylko skąd Socios zna rozmieszczenie Legijnych obiektów?

ems
05-10-2005, 15:07
Sami nie sami - niewiele brakowało, żeby przed piątkowym meczem, pewne braki materiałowe były uzupełniane przez nas :oczko:
Zresztą - nieważne.

ehh.. nie jest tak ze nikt nie docenia waszego zachowania.
ale nie wiem czemu uwazasz ze powinnismy wam padac za to do stop.

Kempes
05-10-2005, 18:34
A to wszystko jasne.

Oj oj nie przesadzałbym.

gadasz bzdury

bo dopisałem PSa ?

Pesto
05-10-2005, 18:58
A to wszystko jasne.

Mnie interesuje w Legii piłka nożna - a zmagania szachistów , brydżystów , pływaczek czy jeźdźców są dla mnie nieistotne.
Śmiem twierdzić , że gdyby nie piłka nożna , to 90 % forumiaków nie byłoby kibicami Legii.

A ty ze swoim jazgotem o "prawdziwych kibicach" przypominasz Wrzodaka i Rydzyka wyznaczających , kto jest "prawdziwym Polakiem".
Tyle samo masz do decydowania , co i oni.

Mini
05-10-2005, 19:25
niedobry Beny, a fe! :zlosliwy:
ja nie wiem skąd ale dopatrzyłem sie tam ironii ( biorąc pod uwagę komu Beny odpowiadał) ale skoro teraz nic pisze to może jednak to nie była ironia :roll:

sebek77
05-10-2005, 20:05
zaczynają sie jakies jazdy....

''dziś została podjęta decyzja o bojkocie meczu z Wisłą Płock. nikt nie idzie na mecz. przekaż tę wiadomość do jak największej liczby ludzi''

Takie info dotarło do mnie na gg

Kempes
05-10-2005, 20:09
Na GG to już miałem w historii ze 3 łańcuszki legijne typu podpalić siedzibe ITI
Tak wiec uważam to za chujnie ,ale ... prawdopodobne ,że jakiś ''lekkomyślący'' weźmie to sobie do serca :roll:

sebek77
05-10-2005, 20:11
Na GG to już miałem w historii ze 3 łańcuszki legijne typu podpalić siedzibe ITI
Tak wiec uważam to za chujnie ,ale ... prawdopodobne ,że jakiś ''lekkomyślący'' weźmie to sobie do serca

O to chodzi zeby ten lekko myslacy tej informacji nie dostal :roll:

z tym podpaleniem to calkiem dobre... :lol2:

Beny
05-10-2005, 20:52
niedobry Beny, a fe! :zlosliwy:
ja nie wiem skąd ale dopatrzyłem sie tam ironii ( biorąc pod uwagę komu Beny odpowiadał) ale skoro teraz nic pisze to może jednak to nie była ironia :roll:

Jestem, jestem. 8) Rehabilitowałem się. :roll:

A to wszystko jasne.

Nie no Beny przeginasz z tym prawdziwym kibicem.
Jeden lubi zapasy, drugi piłkę nożną.
Mogę się zgodzić w sensie klub, że LTM ;) ,ale nie że klub to i wszystkie jego sekcje. :]

Pzdr
p.s
Zajrzał byś czasem do wodopoju :)

Przeginam może dlatego, że wychowałem się na opowieściach starszych o hokeju na Torwarze, nodze na Łazienkowskiej i koszu w starej hali. I wtedy to była jedna Legia, a nie jak teraz LTM, pikniki, Pesto i Nazgul.

PS. Z przyczyn zdrowotno-ortopedycznych ograniczyłem wizyty w tamtych okolicach, ale co się odwlecze. ;)

A to wszystko jasne.

Mnie interesuje w Legii piłka nożna - a zmagania szachistów , brydżystów , pływaczek czy jeźdźców są dla mnie nieistotne.
Śmiem twierdzić , że gdyby nie piłka nożna , to 90 % forumiaków nie byłoby kibicami Legii.

I na całe szczęście tym się różnimy. Oprócz tego, że ja nie siedzę kilkaset kilometrów od Warszawy.

A ty ze swoim jazgotem o "prawdziwych kibicach" przypominasz Wrzodaka i Rydzyka wyznaczających , kto jest "prawdziwym Polakiem".
Tyle samo masz do decydowania , co i oni.

A Twoje zdanie na ten temat nigdy mnie nie obchodziło. I swoje porównania zachowaj dla sobie podobnych.

Rohrau
05-10-2005, 20:57
Pamietam jak jakis rok temu chyba WarsL napisal o zmianach jakie moga przyjsc w naszym stylu kibicowania. Wieksza czesc zycia kibicowskiego w pelnym tego slowa znaczeniu mialaby sie toczyc w pubach i na ulicach. Wtedy wydawalo sie to tak realne jak program gospodarczy Kolodki jednak teraz moim zdaniem sprawa bedzie wracac.
Poki co nic nie jest przesadzone, jednak jezeli tendencja do wymiany publicznosci (w ujeciu globalnym, calej ligi) bedzie sie nasilac moze dojsc do sporych zmian.
Z cala pewnoscia opozniac to bedzie nasz swojski balagan, nie wyobrazam sobie by teraz jakiekolwiek narzucone w tej materii prawa byly egzekwowane, jednak gdy to nastapi, zamykanie ust trybunom stanie sie bardziej realne.
Na cala sprawe trzeba patrzec juz teraz, nas raczej juz nic nie zmieni :oczko: ,ale kolejne pokolenia bywalcow L3 moga byc juz bardzo mocno bombardowane nowymi wizjami.
To, ze lata '90 nie powroca wie juz chyba kazdy, jednak od nas zalezy czy wprowadzony zostanie najnowszy model angielski :ucieka: czy tez wloski.

Socios
05-10-2005, 21:20
Zresztą - nieważne.

ehh.. nie jest tak ze nikt nie docenia waszego zachowania.
ale nie wiem czemu uwazasz ze powinnismy wam padac za to do stop.

Nie wiem, gdzie w moich wpisach wyczytałeś, że tak uważam.
Chyba wystarczy tego rozmywania. Jak coś jeszcze, to nie na głównym.

No i powodzenia.

Mazi
05-10-2005, 21:46
Mam takie pytanko:

czy wojnę angielskim chuliganom tamtejszy rząd wydał po tragicznych wydarzeniach na Heysel czy może zaczęło to już wszystko się wcześniej (jak premierem została Margaret Thatcher? :hmm:).

Bo jeśli to drugie, to (tak krótko mówiąc) na dłuższą metę nie wróżę Dziewulskiemu i Zygo sukcesu w walce ze stadionowymi chuliganami...

MTP
05-10-2005, 22:29
Tak wiec uważam to za chujnie ,ale ... prawdopodobne ,że jakiś ''lekkomyślący'' weźmie to sobie do serca :roll:
Tą akurat potraktuj poważnie.Oby lekkomyślnych było dużo.Szczegóły priv

Kempes
05-10-2005, 22:41
Tą akurat potraktuj poważnie.Oby lekkomyślnych było dużo.Szczegóły priv

Myśle ,że takie akcje organizowane na dziko , poprzez łańcuszki na gg są niestety mało poważne. Ile osób nie pójdzie 20 , 30 ?

ems
06-10-2005, 00:04
a moze jednak wiecej ? moze wiecej popiera nasze dzialania, i warto ich naklaniac do naszego myslenia ?

CWKS to nasza historia, nasza tradycja, przede wszystkiem ludzie nam przychylni, ktorzy wiedza co to przywiazanie do klubu. dzieki nim wiemy, ze kibicujac innym sekcjom, w zamian otrzymamy wdziecznosc, a nie ***** w dupe.
przemyslcie to...

Nazgul
06-10-2005, 00:09
Przeginam może dlatego, że wychowałem się na opowieściach starszych o hokeju na Torwarze, nodze na Łazienkowskiej i koszu w starej hali. I wtedy to była jedna Legia, a nie jak teraz LTM, pikniki, Pesto i Nazgul.

Ja swego czasu tylko na boks wpadalem na Torwar, ale szybko mnie to znudzilo bo ile można patrzeć na masakrowanie kolejnych rywali... A często z meczu pięściarskiego wychodziło się prosto na mecz piłkarski :)

Kempes
06-10-2005, 01:01
a moze jednak wiecej ? moze wiecej popiera nasze dzialania, i warto ich naklaniac do naszego myslenia ?

CWKS to nasza historia, nasza tradycja, przede wszystkiem ludzie nam przychylni, ktorzy wiedza co to przywiazanie do klubu. dzieki nim wiemy, ze kibicujac innym sekcjom, w zamian otrzymamy wdziecznosc, a nie ***** w dupe.
przemyslcie to...

Ems chyba dziś niespecjalnie mnie rozumiesz :)

ad 1 - nie chodzi o to aby nie popierać , aby nie nakłaniać i ... że sam nie popieram.
Chodziło mi o krytyke samego faktu kierowania sie łańcuszkami na GG gdyż myślałem ,że jest to jedyne źródło informacji puszczone przez jakiegoś napompowanego rewolucjoniste. Już ktoś mi wszystko uświadomił tak więc wsjo w porządku.

ad 2 - również nie krytykowałem oddania serducha i głosu innym sekcjom ... co popieram. Jedynie przyczepiłem sie do stwierdzenia iż prawdziwy kibic uczęszcza na wszystko.

Sahal
06-10-2005, 01:22
Do meczu to mimo wszystko trochę czasu jeszcze zostało. Był pomysł, żeby zostać pod stadionem. Ja mam karnet, ale jak będzie protest, to nie wchodzę.

Pan Artysta
06-10-2005, 09:35
Oświadczenie Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa

Dziś rano otrzymaliśmy oświadczenie Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa. Poniżej prezentujemy jego pełną treść:
"Z rozgoryczeniem i oburzeniem oceniamy politykę Zarządu Klubu KP Legia, mającą na celu podporządkowanie sobie oraz całkowitą zależność od KP środowiska kibicowskiego, skupionego wokół naszego Klubu. Obecnie nie mamy wątpliwości, że pod hasłami walki z chuligaństwem nowi właściciele jawnie realizują plan wymiany publiczności, którego wypierali się jeszcze pół roku temu.
Jawna próba zmarginalizowania i zdyskryminowania organizacji kibicowskiej, ataki na niezależne od władzy klubowej portale internetowe, próby ośmieszenia oraz ignorowanie dziennikarzy z kibicowskiej prasy, są niczym innym jak realizacją planu pod hasłem – „To, czym nie da się rządzić, należy unicestwić”. W ciągu niespełna roku Zarząd KP zniszczył to, na co inni pracowali latami. Najdłuższa w historii klubu, niekończąca się wojna z własnymi kibicami, kompromitująca polityka personalna, żenująca polityka transferowa, nieudolna, a na dodatek niekonsekwentna koncepcja budowy drużyny, w końcu najsłabsza drużyna na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat - oto problemy, od których Zarząd prezesa Zygo chce odwrócić uwagę opinii publicznej, powodując kolejną eskalację zastępczego tematu, jakim jest konflikt KP z kibicami Legii.

Jako organizacja zrzeszająca przedstawicieli wszystkich środowisk kibicowskich, wielokrotnie próbowaliśmy zwracać uwagę na destrukcyjną i krótkowzroczną politykę Zarządu Klubu. Obecnie, po przeprowadzeniu szerokich konsultacji wśród kibiców, doszliśmy do wniosku, że nie jesteśmy w stanie prowadzić dalszych negocjacji pomiędzy Kibicami i Klubem, przy tak nieelastycznym i niezrozumiałym stanowisku Zarządu KP.

W związku z powyższym, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Kibiców, SKLW sformułowało podstawowe warunki, od spełnienia których uzależnia dalszą współpracę z KP Legia Warszawa. Żądamy:

1) Obniżki cen biletów dla WSZYSTKICH Kibiców Legii Warszawa (nie tylko dla członków fikcyjnego "Klubu Kibica"), wprowadzenie biletów ulgowych dla młodzieży szkolnej, ułatwienie procedury kupna biletu.

2) Anulowania WSZYSTKICH tzw. zakazów stadionowych po złożeniu odwołań przez ukaranych.

3) Jasnego określenia przez Zarząd KP, czym jest lansowany aktualnie znak oraz zaprzestania kreowania tego znaku jako oficjalnego herbu klubowego.

W przypadku niezrealizowania powyższych postulatów, SKLW nie ponosi żadnej odpowiedzialności za formę i skalę dalszych protestów. Jednocześnie apelujemy do Kibiców, aby ewentualne akcje protestacyjne przebiegały w sposób nieszkodzący drużynie. Pamiętamy o tym, że właściciele Legii, ustanawiane przez nich zarządy oraz prezesi będą się zapewne zmieniać jeszcze wielokrotnie, natomiast my - kibice - byliśmy tu i będziemy zawsze. Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa pragnie podkreślić, że dalej będzie zaangażowane w budowanie pozytywnego wizerunku Kibiców Legii (nawet w przypadku ewentualnego braku chęci współpracy ze strony KP), oraz w walkę o poparcie i zrozumienie racji Kibiców Legii w mediach.

Zarząd SKLW"

Autor: Woytek
Źródło: własne

RobcioLegia
06-10-2005, 09:58
Do meczu to mimo wszystko trochę czasu jeszcze zostało. Był pomysł, żeby zostać pod stadionem. Ja mam karnet, ale jak będzie protest, to nie wchodzę.
....mam karnet i czy protest bedzie ,czy nie to na Ł3 ide .....ale pod kasy .Na stadaion nie wchodze , bo nie chce dac satysfakcjie Zygo , a jesli chodzi o sam mecz to duzo i tak nie strace patrzac na naszych grajkow.

MK
06-10-2005, 09:58
:brawo: zajebisty tekst na coś takiego czekałem

wokulski
06-10-2005, 10:02
Wielkie :brawo: dla Stowarzyszenia za to oświadczenie, Popieram w całej rozciągłości.

Mini
06-10-2005, 11:08
osoba która kupiła karnet w zeszłym roku ma plastikową kartę i należy do tego klubu kibica. nie kupiła karnetu w tym roku i za bilety płaci 25zł na Żyletę. 15 spotkań ligowych, mecz z Zurichem i ze 2 mecze w PP bo w nastepnej rundzie przegramy z Odrą lub inną potęgą. w sumie 18*25zł = 450zł
tyle samo i karnet premium !
mogłem kupić normalny karnet za 315zł plus PP i pUefa to i tak 375-385zł ( nie pamietam ceny za Zurich)

tak więc jeśli oszczedność na karnecie wynosi 4zł/mecz to juz nikt wiecej tego nie kupi. wychodzi na to że jestem przeciwko zniżkom dla tych co mają plastikową karte - tak dokładnie jest. ja i wszyscy inni którzy kupili karnet zostali przez klub oszukani ( nie pójście na 1-2 mecze z powodów losowych oznacza że karnet jest droższy niż pojedyncze bilety - a nie taka chyba jest idea karnetu)

i postulat o zniżki dla wszystkich nie zmieni sytuacji karneciarzy o których podobno klub zabiega :zly:

Tomereek
06-10-2005, 11:29
Nie oszukujmy się, postulaty wydane przez oświadczenie są niemożliwe do spełnienia. :/ Zygo pewnie wogóle się tym nie przejmie i będzie dalej robił swoje

Grabek
06-10-2005, 11:31
....mam karnet i czy protest bedzie ,czy nie to na Ł3 ide .....ale pod kasy .Na stadaion nie wchodze , bo nie chce dac satysfakcjie Zygo , a jesli chodzi o sam mecz to duzo i tak nie strace patrzac na naszych grajkow.
a myślisz, że ich obchodzi czy będziesz na meczu czy nie? satysfakcję już im dałeś - kupiłeś karnet, kasa dla nich, a czy wejdziesz czy nie to już ich raczej nie interesuje

Raffi
06-10-2005, 11:39
dla ożywienia dyskusji przytoczę wątpliwości Mixela dotyczące postulatów Stowarzyszenia, wyrażone na parsimonach; z prośbą o konstruktywne ustosunkowanie się:

pkt 1 - nieuczciwy wobec tych, którzy kupili karnety - SSLW nie proponuje rozwiązania dla nich, więc już nie występuje w imieniu WSZYSTKICH.
pkt 2 - po co odwołania jeśli żądaniem jest anulowanie WSZYSTKICH zakazów? Bo tak jest zgodnie z zasadami? A jeśli komuś jednak ten zakaz się należy? Czy może wszyscy są niewinni?
pkt 3 - po co Zarząd ma określać czym jest znak, jeśli jednocześnie SSLW nie chce go więcej widzieć?

ems
06-10-2005, 11:49
ad 3 - zeby wiadomo bylo w jakim celu zostal wprowadzony i czy faktycznie nalezy z nim walczyc, czy tez to taka chwilowa bzdura
ad 2 - zakazy ktore zostaly wydane przez obecny zarzad to sa te wszystkie ktore zostaly nalozone ostatnio + bodajze jeden z czasow wyjazdu do Tblisi. W kazdym razie zostaly nalozone za damski **** i kwestia jest nie czy ci ludzie sa niewinni (bo w wiekszosci i tak sa) ale czy zasluguja na tak wysoka kare.
ad 1 - mysle, ze kibice ktorzy kupili w tym sezonie karnety jakos przeboleja to ze juz nie zyskuja AZ tyle (ktos policzyl ze 4 zl za mecz tak? :D) majac w perspektywie kolejnego sezonu znaczaca obnizke cen. tak czy siak, okreslanie propozycji SSLW jako "nieuczciwej" wobec tych ludzi to daleko idaca niesprawiedliwosc - wiadomo, ze jezeli zostalby spelniony ten postulat, moznaby pomyslec dalej o karnetowcach (jakies kolejne ulgi ? gratisy bonusy promocje ?)

yusta
06-10-2005, 12:06
pkt 2 jest w tym oświadczeniu za mało rozwinięty, a przecież to jest główna przyczyna ostatnich wydarzeń

Sahal
06-10-2005, 12:22
Jeśli chodzi o karnet premium, to była to wymyślona przez klub gra va banque dla kibiców. Karnet opłacałoby się mieć, gdyby Legia awansowała do grupy PUEFA, wtedy cena jednostkowego meczu w karnecie byłaby niższa. Rozważałem możliwość kupna tego karnetu, ale na szczęście w międzyczasie był mecz z Arką. Kupiłem tylko na rundę.

Teraz. Dla mnie naprawdę nie jest istotne w tej chwili, czy przyjdę na Estadio WP i obejrzę mecz, czy też postoję pod kasami. Ważne, abyśmy razem coś zrobili - razem protestowali w tym przypadku. Liczy się wspólnota kibicowska i atmosfera. Dla nich zacząłem chodzić na Ł3, dla nich tutaj zostałem i dla nich tak szybko stąd nie odejdę...

StMo
06-10-2005, 12:27
Wielkie brawa dla SSLW za Oświadczenie :brawo: :brawo: :brawo:
Tak trzymać!!!
Co do postulatów, tak czy siak wszystkim nigdy niedogodzisz, ale od czegoś trzeba było zacząć.

Albo My ich, albo oni Nas!!! :oczko:

Mazi
06-10-2005, 12:38
Bardzo dobre oświadczenie.
Czekamy na ruch Zygo.

Beny
06-10-2005, 12:39
Czekamy na ruch Zygo.

Dziewulski pewnie już myśli, jak zdelegalizować Stowarzyszenie. :zlosliwy:

yusta
06-10-2005, 12:48
Dziewulski pewnie już myśli, jak zdelegalizować Stowarzyszenie. :zlosliwy:

Myśli o wiele dłużej nad tym, niż nam się wydaje. I nie tylko on....

Pesto
06-10-2005, 12:53
dla ożywienia dyskusji przytoczę wątpliwości Mixela dotyczące postulatów Stowarzyszenia, wyrażone na parsimonach; z prośbą o konstruktywne ustosunkowanie się:
pkt 2 - po co odwołania jeśli żądaniem jest anulowanie WSZYSTKICH zakazów? Bo tak jest zgodnie z zasadami? A jeśli komuś jednak ten zakaz się należy? Czy może wszyscy są niewinni?

Dokładnie. Złodziejom szalików należy się na pewno.
Bolszewickim obyczajom stanowcze NIE.

Sahal
06-10-2005, 13:02

Jeszcze nie widziałem, abyś coś w tym temacie konkretnego zaproponował...

Eryczek
06-10-2005, 13:23
pkt 2 jest w tym oświadczeniu za mało rozwinięty, a przecież to jest główna przyczyna ostatnich wydarzeń

Ale zwięzły i na temat.

Tak czy inaczej nie do spełnienia. Tak jak pozostałe punkty oświadczenia. Oświadczenie ma dla mnie charakter symboliczny ( Stowarzyszenie jest z wami ). Tak czy inaczej dobrze, że się ukazało. Gorzej by było, gdyby nie było oficjalnego stanowiska Stowarzyszenia.

Może wzorem "Solidarności" powiesić na płocie tablice z postulatami ? 8)

Koko
06-10-2005, 13:40
Jestem pod wrażeniem. Ostry ton tzn. zdecydowany i bez ceregieli. I bardzo dobrze, zabawa w kotka i myszkę nie a sensu. Ktoś ma gadane w tym Stowarzyszeniu bo oświadczenia sa naprawde na wysokim poziomie :)

ems
06-10-2005, 13:45

chamom ze wsi z kompleksem Wisly rowniez mowimy NIE

Raffi
06-10-2005, 13:49
proszę się delikatniej traktować :nie:

Beny
06-10-2005, 14:02
http://www.legialive.pl/news.php?NewsID=16017

Wobec powyższego Piotr S. może rozważać wniesienie wobec klubu powództwa cywilnego z tytułu naruszenia dóbr osobistych.

Piotr S. nie popuści, jak sądzę. :chytry:

jarcyś
06-10-2005, 14:19
to może być podstęp ITI :)

mOFMC
06-10-2005, 14:26
Komentarz na LL -normalnie poeta :O

WUJAS AMT... (2005-10-06 14:00:58) - *llianz.pl:
A MIAŁO BYĆ TAK PIĘKNIE...

Były kiedyś średnie czasy.
W klubie nam się działo źle.
Brakowało ciągle kasy.
Cóż, nie przelewało się.

Klub zalegał z wypłatami.
Jego długi wciąż wzrastały.
Miał więc stadion przestarzały,
No i konflikt z piłkarzami.

Kryta z tynku obdrapana.
Na niej dach przeciekający.
Murawa nie podgrzewana
I lux niewystarczający.

W lidze klub nie był na topie.
Ktoś wyprzedzał ciągle nas.
Marka znana w Europie
Gdzieś straciła dawny blask.

Lecz klub to nie byle jaki
I choć nie pozbawiony wad,
To był jeden powód taki,
Którego mógł zazdrościć świat.

Otóż klub ten był kochany
Przez całą Polski stolicę.
Klub tak bardzo uwielbiany,
Którego siłą - są kibice.

Choć problemy się mnożyły
Stadion pełny był po brzegi.
Nigdy go nie opuściły
Kibiców wierne szeregi.

Mały, stary, zapuszczony,
A przeżywał chwile sławy,
Bo był zawsze przepełniony
Tłumem mieszkańców Warszawy.

Każdy chciał na żywo poczuć
Atmosferę specyficzną
I na własne ujrzeć oczy,
Tą oprawę meczu śliczną.

I choć klub popadał w biedę,
Każdy chyba z duszą czystą
Głośno wtedy mógł powiedzieć:
„Tak – ja jestem Legionistą!”.

Aż pewnego dnia pięknego
Otworzył się dla nas raj.
Nagle koniec tego złego.
Przyszło do nas ITI.

Chyba nikt na Łazienkowskiej
Nie zapomni tego dnia.
Przecież k...y z Konwiktorskiej
Rozbiliśmy 7:2.

Jakaż wtedy radość była.
Jak się tłumy podniecały,
Że posucha się skończyła
I że dni nadchodzą chwały.

Koncern wszak bardzo bogaty,
Mecenatem objął nas.
Biznesowe znał tematy,
Tam zwyciężał już nie raz.

Zarząd wydał nam się swojski.
Warszawa mu uwierzyła.
Wierzyliśmy w mistrza Polski,
Liga mistrzów nam się śniła.

Obietnicą ugłaskali,
Ładnym słówkiem posłodzili,
Lecz gdy klubem już władali
Nagle jakoś się zmienili.

Kibic dziś już ważny nie jest.
Ten co wierny, choć ubogi.
Dziś spraszają klientelę,
Co zje popkorn i hot-dogi.

Historia nie ma znaczenia,
Dawny klimat i tradycja.
Herb normalnie można zmieniać.
W pabie rządzi prohibicja.

Drużyna to błąd jest cały,
Że brakuje epitetów,
A z pucharów nam zostały
Światowe ceny biletów.

Stadion pusty jest w połowie.
Dawnej atmosfery brak.
Na boisku bezhołowie.
Wszystko się z.....o tak.

Poznikały dawne tłumy.
Ludzie pełni są urazy.
Dla tajniaków są trybuny.
Dla kibiców są zakazy.

Tych co tu jeszcze przychodzą
Milicyjny śledzi pies.
Jego oczy wszędzie wodzą.
Jego imię Stefan jest.

Męczy, gnębi, prześladuje,
Z uporem godnym lepszej sprawy.
Wolne słowo cenzuruje,
Łukaszenka ten z Warszawy.

Kontrola jak w dawnym systemie
I fałszywa propaganda.
Chce wyłączność na mówienie
Ta ich bolszewicka banda.

Dużo perfidii i chamstwa,
Niejeden był ich numerek.
Raz po Wiedniu były kłamstwa,
Innym razem był Kacperek.

Całą siłą, rozdrażnieniem
Fanatyków przepędzają.
Walcząc ze Stowarzyszeniem,
Klub Klienta zakładają.

Chytre, niegodziwe plany,
Aby ludzi z sobą skłócić.
Ściągnąć posłuszne barany,
A tych, którzy są – wyrzucić.

Fakt, że długi są spłacone,
No i kryta ładna jest
Lecz nie klatkę, a koronę
Złotą my tu chcemy mieć.

Zobacz – już zepsułeś tyle.
Ile jeszcze zepsuć możesz?
Złego jeszcze zrobisz ile?
Zygo – LEGII Wallenrodzie.

Od początku ciągle kłamiesz
I prowadzisz brudną grę.
Dane słowo swoje łamiesz.
Każdy nienawidzi cię.

Drużynę nam rozsypałeś.
Porażki są raz po raz.
Słuchaj – czy nie pomyślałeś,
Że już odejść przyszedł czas?

My jesteśmy tu na stałe.
Wy – chwilowi najemnicy.
Zabierz swoją łysą pałę
Jak najdalej od stolicy.

Już za późno na rozmowy,
By tyranię tą ukrócić.
Tu muszą polecieć głowy,
Żeby normalność przywrócić.

Każdy ukłon z waszej strony
Nie będzie szczerym wyznaniem,
Tylko dobrze obmyślonym
Kolejnym podstępnym planem.

Wroga można nienawidzić.
Można jednak go szanować.
Tylko jak się to w nim widzi,
Że umie honor zachować.

Wy nie znacie uczciwości.
Całe zło na nas zwalacie.
Wam za grosz jest brak godności,
A nas bydłem nazywacie.

Jak ktoś serce ma do tego
I dla LEGII miłość niesie,
To chcecie umieścić jego
Na społecznym marginesie.

Kradniecie nasze marzenia
I niszczycie miłość naszą.
Wiarę naszą chcecie zmieniać
Tak pod fanaberię waszą.

Chcieliśmy z wami budować.
Lecz zniszczyliście zbyt wiele.
Teraz przyszło nam wojować
Ludzie kontra podłe cele.

Dalej ruszcie się Legiony
Jak za dawnych dobrych lat.
Grajmy z nimi w ostre tony.
Niech znów NASZ, będzie NASZ świat.

Stańmy bracia ramię w ramię
W radykalnym swym oporze,
Bo jak dziś się tak nie stanie.
To już będzie tylko gorzej.

Przestańcie się wreszcie kłócić
I działajmy wszyscy w zgodzie.
Spór czy racę można rzucić
Nie może kolcem być w narodzie.

Jeden mecz nie ma znaczenia,
Akcji nie ma co żałować.
My historię mamy zmieniać.
Wielką LEGIĘ odbudować.

Nigdy nas nie pokonają,
Żaden pan i jego psy,
Lecz się w końcu przekonają,
Że LEGIA to zawsze MY!

Sokol
06-10-2005, 14:35
hehe jaki fajny pierwszy komentarz :)

edit: wlasnie o tym mowilem :oczko:
ps.warte przeczytania :)

Łysolek
06-10-2005, 14:45
wlasnie miałem wkleić... zajebisty wierszyk... 8)

Sahal
06-10-2005, 15:01
Jak w każdym szanującym się konflikcie, wieszcz też się znalazł... :brawo: szacunek

jasin
06-10-2005, 15:11
nie wiem, czy to dobry temat, ale w dzisiejszych Wysokich Obrotach (dodatek do Wybiórczej), przeczytałem co następuje:

"Kilka lat temu na łamach jednego z miesięczników poseł Dziewulski przyznał, że lubi jeździć do Częstochowy na kawę, a jego najlepszy wyniki to 55 minut (z Warszawy)"

Dziewul = miłośnik twardego prawa... niech ktoś policzy z jaką średnią prędkością jechał...

Sokol
06-10-2005, 15:22
ale to nie ta sama osoba :chytry:

Majster
06-10-2005, 15:23
No też mi sie tak wydaje :hyhy: .

jarcyś
06-10-2005, 15:24
:hihi:

jasin dojebał

jasin
06-10-2005, 15:28
:hihi:

jasin dojebał

:wstyd:

ale i tak to jedna swołocz

wokulski
06-10-2005, 15:48
Wielkie :brawo: dla. autora tego wiersza.

aczkolwiek czytając ten fragment poczułem się jak Niemiec.

:ucieka: Zastanów się nad tym co piszesz.
Jacy złodzieje!? Po prostu oddali Zydze to co Zygowe. :hyhy:

jasin
06-10-2005, 15:51
Wielkie :brawo: dla. autora tego wiersza.

aczkolwiek czytając ten fragment poczułem się jak Niemiec.
quote="Pesto"]
:ucieka: Zastanów się nad tym co piszesz.
Jacy złodzieje!? Po prostu oddali Zydze to co Zygowe.[/quote]

wybacz, ale pierdolisz jak potłuczony. jak ktoś sprzedaje zgniłe banany, wypierdalasz mu je do studzienki kanalizacyjnej czy starasz się wytłumaczyć, że sprzedaje zgniłe i żeby następnym razem poprawił jakość towaru?

Sokol
06-10-2005, 16:02
starasz się wytłumaczyć,
a nie bylo prob tlumaczenia? a jesli nie to.. to tez jest jakas forma bo nie kazdy kibic moze sie widziec z prezesem.

wokulski
06-10-2005, 16:06
Jasin zapomniałem dodać -----> :hyhy: <------

Markotny
06-10-2005, 16:25
To wkońcu jest jakis protest przed Wisłą P. ?

Pytam bo coraz więcej o tym wspomina...

maciej_KO
06-10-2005, 16:48
Najlepszym protestem bedzie brak protestu... zastanówcie sie ile osób przyjdzie na ten mecz :zlosliwy:
ja obstawiam 2500 max jak bedzie jakiś protest to Zygo powie że klientów mu sie zastrasza a jak nie będzie to zobaczy ile osob naprawdę przychodzi na to jego KP.
Natomiast w końcu trzeba sie wybrać duuużą ilością na CWKS na piłkę i hokeja :chytry:

dosiek
06-10-2005, 17:04
Swietny wierszyk-gratulacje autorowi.

Majster
06-10-2005, 17:09
Najlepszym protestem bedzie brak protestu... zastanówcie sie ile osób przyjdzie na ten mecz
ja obstawiam 2500 max jak bedzie jakiś protest to Zygo powie że klientów mu sie zastrasza a jak nie będzie to zobaczy ile osob naprawdę przychodzi na to jego KP.
Natomiast w końcu trzeba sie wybrać duuużą ilością na CWKS na piłkę i hokeja

2500 :chytry: no chyba jednak troche więcej skoro jest gdzieś koło 3 tys. karnetów. A co do hokeja i reszty z pod szyldu CWKS-u to powinniśmy ich wspierać bo tam nie robią sztucznych problemów związanych z kibicowaniem.

Łysolek
06-10-2005, 17:24
tylko weź pod uwage że, z tych 3000 karneciarzy jest wielu takich co myslą jak Ty i nie będa mieli ochoty wchodzić na mecz... :chytry:

MTP
06-10-2005, 17:28
Mam nadzieje że nikt teraz nie powie ze SKLW kieruje sie prywatą.Zarząd sam się przyznał ze walnąl babola bo zakaz możebyc bezterminowy a nie dożywotni.
Podobnież są w stanie odpuścić wszystkie zakazy procz jednego(dla tego postulat 2 WSZYSTKIE)
Czy żądane jest wiele ? myśle że nie.
Tak gwoli scisłości to wszystko zaczęło się od tych j... podwyżek potem Dziewulski i posżło dalej.
Teraz jest czas na podjęcie decyzji.Jaka bedzie zobaczymy.

Majster
06-10-2005, 17:48
tylko weź pod uwage że, z tych 3000 karneciarzy jest wielu takich co myslą jak Ty i nie będa mieli ochoty wchodzić na mecz...

Też prawda. No zobaczymy jak to będzie ale myśle że ci wierni ( ci co chodza na mecz bez względu na to jaki jest przeciwnik) przyjdą, a na pikników nie ma co liczyć bo to nie jest ciekawy rywal dla Legii :chees: .

Cezdor
06-10-2005, 19:03
swoją drogą ciekawie by było, gdyby na następny mecz na Legię przyszło 2000 osób a na CWKS np. 3000. Na pewno nie przeszłoby to bez echa i być może wtedy zostałaby wysłuchana przez opinię publiczna także nasza strona w tym sporze.

ech, takie marzenia...

MTP
06-10-2005, 19:31
swoją drogą ciekawie by było, gdyby na następny mecz na Legię przyszło 2000 osób a na CWKS np. 3000. Na pewno nie przeszłoby to bez echa i być może wtedy zostałaby wysłuchana przez opinię publiczna także nasza strona w tym sporze.

ech, takie marzenia...
Marzenia sie spełniaja.Znaczy łatwiej by bylo namówić tak by tylko 2000 przyszło na Kp niż 3000 na CWKS

CywiL
06-10-2005, 20:43

chamom ze wsi z kompleksem Wisly rowniez mowimy NIE

Z tego co pamietam to praworządny pan Pesto słynął z chorobliwej wrecz nienawiści do Jagi co na każdym forum wyrażał czułym acz dosadnym hasłem "skurwielonnia białystok" :hmm:

kamyk
06-10-2005, 20:49
Oswiadczenie SEKCIJ Sympatykow wrescie bylo konkretne i z postulatami konkretnymi i o to chodzilo trzeba wlaczyc z tym ********** Zygo bo to istana pala psuje to co stworzylismy przez te kilka poprzednich lat! ja mysle ze potrzebny jest jakis ostry rzecz, bo race juz chyba malo na nich wrazenie robia chyba ze zostal by mecz przerwany i przyznany walkower przeciwnikowi, Jebac Zygo i jego frajerów!mam nadzieje ze czasy te piekne co byly n Ł3 wrocal jeszcze kiedys:)

Cezdor
06-10-2005, 21:04
"Jednocześnie apelujemy do Kibiców, aby ewentualne akcje protestacyjne przebiegały w sposób nieszkodzący drużynie."

Beny
06-10-2005, 21:20
Oswiadczenie SEKCIJ Sympatykow wrescie bylo konkretne i z postulatami konkretnymi i o to chodzilo trzeba wlaczyc z tym ********** Zygo bo to istana pala psuje to co stworzylismy przez te kilka poprzednich lat! ja mysle ze potrzebny jest jakis ostry rzecz, bo race juz chyba malo na nich wrazenie robia chyba ze zostal by mecz przerwany i przyznany walkower przeciwnikowi, Jebac Zygo i jego frajerów!mam nadzieje ze czasy te piekne co byly n Ł3 wrocal jeszcze kiedys:)

Stworzyliśmy?

Nie wszyscy chyba.

Bo niektórzy to tylko malwersacje zarzucali.

A to nie jest gra do tej samej bramki. :zlosliwy:

arczi
06-10-2005, 21:27
hehe.. Beny.
Kamyk pewnie juz myslal, ze zapomnielismy o tym.
Sam pewnie juz tego nie pamieta.
Pokrzyzowales mu wiec jego ambitne plany
Nie ladnie...
:chytry:

Janek
06-10-2005, 23:04
a ja mam takie pytanie ,Czy zgodne z prawem jest legitymowanie z dowodów osobistych itp. przez ochroniarzy ? Wydaje mi się ,że tylko policja/straż wiejska mogą legitymować .I tu chyba nie powinno mieć znaczenia ,że to obiekt prywatny i tak sobie zarzyczył prezes.Wydaje mi się ,że jeśli policja stała by przy bramkach to ok.oni mają prawo ale ochrona ?

Podróżnik
06-10-2005, 23:17
.Wydaje mi się ,że jeśli policja stała by przy bramkach to ok.oni mają prawo ale ochrona ?

Nie szukaj już dziury w całym bo ja osobiście wole żeby zostało tak jak jest bo jak postawili by Policje przy bramce to byś mówił że Cie prowokują

Janek
06-10-2005, 23:32
.Wydaje mi się ,że jeśli policja stała by przy bramkach to ok.oni mają prawo ale ochrona ?

Nie szukaj już dziury w całym bo ja osobiście wole żeby zostało tak jak jest bo jak postawili by Policje przy bramce to byś mówił że Cie prowokują

kompletnie mi nie chodziło o to ,żeby policja stała przy bramkach Na terenie stadionu i legitymowała,chodzi mi o to czy ochrona ma prawo to robić?

Mogiel
06-10-2005, 23:36
Zgadzasz się na to kupując bilet.

Fester
07-10-2005, 00:04
a ja mam takie pytanie ,Czy zgodne z prawem jest legitymowanie z dowodów osobistych itp. przez ochroniarzy ? Wydaje mi się ,że tylko policja/straż wiejska mogą legitymować .I tu chyba nie powinno mieć znaczenia ,że to obiekt prywatny i tak sobie zarzyczył prezes.Wydaje mi się ,że jeśli policja stała by przy bramkach to ok.oni mają prawo ale ochrona ?

Ochroniarze nie maja prawa legitymowac. Ale wchodzisz na "ich teren" nie pokazesz dowodu, nie wejdziesz... proste

Mini
07-10-2005, 10:03
zawsze możesz pokazać plastikową karte kk zamiast dowodu 8)

Mogiel
07-10-2005, 10:25
Oczywiście jeśli ją posiadasz ;).

Bastion
07-10-2005, 11:25
W regulaminie jest punkt ktory mowi ze na polecnie sluz porzadkowych masz okazac dokument tozsamosci. Kupujac bilet akceptujesz ten punkt. Co innego gdy ochrona chce Cie wylegitymowac na ulicy badz w sklepie. Wtedy mozesz awanti robic.

Sahal
07-10-2005, 12:06
W regulaminie jest punkt ktory mowi ze na polecnie sluz porzadkowych masz okazac dokument tozsamosci. Kupujac bilet akceptujesz ten punkt. Co innego gdy ochrona chce Cie wylegitymowac na ulicy badz w sklepie. Wtedy mozesz awanti robic.

Ale dokument tożsamości to każdy dokument ze zdjęciem. Może nim być kk, legitymacja itp.

MK
07-10-2005, 13:06
Jak sądzicie da się zlikwidować karte kibica i zarazem zarządać od klubu usunięcia z bazy danych moich danych osobowych, oraz zdjęcia? :hmm:

Janek
07-10-2005, 13:39
Jak sądzicie da się zlikwidować karte kibica i zarazem zarządać od klubu usunięcia z bazy danych moich danych osobowych, oraz zdjęcia? :hmm:

a to byłby by bardzo dobry pomysł .ale tylko wtedy jakby to zrobiła większość posiadaczy kk.

Bastion
07-10-2005, 13:45

Ale dokument tożsamości to każdy dokument ze zdjęciem. Może nim być kk, legitymacja itp.

Mylisz sie. KK nie jest dokumentem tozsamosci, jest potwierdzniem czlonkostwa w klubie kibica (rzekomym kk). Prawo jazdy na przyklad tez nie jest dokumentem tozsamosci, a uprawnieniem do prowadzenia pojazdow. Dokumetem tozsamosci jest DO, Paszport, ksiazeczka wojskowa.

MTP
07-10-2005, 14:33

Mylisz sie. KK nie jest dokumentem tozsamosci, jest potwierdzniem czlonkostwa w klubie kibica (rzekomym kk). Prawo jazdy na przyklad tez nie jest dokumentem tozsamosci, a uprawnieniem do prowadzenia pojazdow. Dokumetem tozsamosci jest DO, Paszport, ksiazeczka wojskowa.
Z prawem jazdy nie jestem taki przekonany.Dokument pozwalający stwierdzić tożsamość więc chyba jest.

maciej_KO
07-10-2005, 15:10
Nowe prawko jest dokumentem tozsamości...

Fester
07-10-2005, 19:15

Da sie bo to są Twoje dane osobowe, które bez Twojej zgody ( a tą zgodą jest posiadanie karty ) nie mogą być wykorzystywane.

juras
07-10-2005, 20:18
Wiele osob pyta co z protestem.

Wystarczajacym protestem niech bedzie namawianie jak najwiekszej liczby znajomych do nie kupowania biletow i nie przychodzenia na mecz z Wisla P.

Pesto - Ty to jednak jestes przyglup.

Kacperek
07-10-2005, 20:36
A kibice z Karnetami? Idziemy czy nie? Zostajemy przed bramą czy wchodzimy?

P.S.
Witam wszystkich forumowiczów :)

Markotny
07-10-2005, 20:42
Wystarczajacym protestem niech bedzie namawianie jak najwiekszej liczby znajomych do nie kupowania biletow i nie przychodzenia na mecz z Wisla P.

No i zacznijmy wreszcie chodzić na CWKS...

Najbliższa okazja --> Nadarzyn :)

juras
07-10-2005, 21:00
A kibice z Karnetami? Idziemy czy nie? Zostajemy przed bramą czy wchodzimy

A kibice z karnetami, jezeli rowniez sadza, ze zarzad KP Legia to banda nieudacznikow to niech rowniez przylaczy sie do tej formy protestu.
Oczywiscie nie chce narzucac nikomu swojego zdania. Jezeli ktos wierzy, ze ten zarzad i ten wlasciciel to zbawcy Legii, albo szkoda mu, bo ma karnet - niech idzie. Namawiam jednak, aby jak najwiecej ludzi nie poszlo na mecz z Wisla P - pokazmy ITI jak wyglada mecz z "ich" ludzmi na trybunach... A sadze,ze frekwencja bedzie oscylowac wokol maksymalnie 2000. Bez dopingu, bez oprawy, bez frekwencji... Czyli Legia wedlug ITI.

Bastion
07-10-2005, 21:15
Mam karnet, ale pierdole. Przyjade do Zrodla. 8)

majek
07-10-2005, 21:17
A może wszyscy jako karnetowcy zbierzemy się razem, zamaskujemy twarze, dokonamy publicznego spalenia abonamentów, a nagrania prześlemy do TV :oczko: :hyhy: cholerny premium pakiet :kurde: Jestem za absencją kibicowską.

dodam tylko, że tak naprawde to wszedłem tylko na 3 mecze, na pozostałych niestety nie mogłem być. Tak więc jak na razie Zygowcy są mocno na mnie zarobienii :ucieka: Tak sie kosi hajsy :kurde: na biednych ludziach. Chociaż nie, zapomniałem jestem przecież zwyrodniałym chuliganem, dla którego miejsca nie ma na tym obiekcie. Kij im w oko.

Jaco
07-10-2005, 21:18
Jeżeli tak, to masz wszystkie piwa gratis.. 8)

majek
07-10-2005, 21:21

:ucieszony: może i ja sie załapie :hyhy:

ems
07-10-2005, 21:21
niech przyjada, a rozpijemy ich!

Jaco
07-10-2005, 21:24
:ucieszony: może i ja sie załapie :hyhy:
Negocjuj z Festerem. On ma szmalu jak lodu.. 8)

ems
07-10-2005, 21:25
jak juz ludzie wejda to wiekszosc pewnie sie rozmysli i zostanie

Bastion
07-10-2005, 21:27
niech przyjada, a rozpijemy ich!

Nas juz sie bardziej nie da rozpic. :pijak:

Jaco
07-10-2005, 21:28
jak juz ludzie wejda to wiekszosc pewnie sie rozmysli i zostanie
Tym bardziej, że ITI zastanawia się nad wprowadzeniem precli w promocyjnych cenach...
Pozdrowienia dla pracowników koncernu ITI, monitorujących forum "po godzinach".. :kwiaty:

majek
07-10-2005, 21:43
majek napisał/a:

może i ja sie załapie

Negocjuj z Festerem. On ma szmalu jak lodu..

"Człowiek szlachetny nie szafuje obietnicami, lecz czyni więcej, niż przyrzekł."

Mamy Cie :chytry:

juras napisał/a:
A kibice z karnetami, jezeli rowniez sadza, ze zarzad KP Legia to banda nieudacznikow to niech rowniez przylaczy sie do tej formy protestu.

To (raczej) pytanie retoryczne.Mi jednak przez chwilę zawitała myśl do głowy aby abonamentowcy pojawili się dosłownie na pięć minut na trubunach.
Przykładowo aby po hymnie zostali Ci,któzy chcieliby zostać.

Jestem raczej za brakiem od poczatku

majek napisał/a:
cholerny premium pakiet Jestem za absencją kibicowską

Nie jesteś zapewne jedynym , który posiadając ten pakiet opuści(łby) spotkanie.
Jednym z największych błędów jakie popełniłem było właśnie zdecydowanie się na "najlepsiejszy" papierek

A miałobyć tak pięknie

Jaco
07-10-2005, 21:55
majek napisał/a:

może i ja sie załapie

Negocjuj z Festerem. On ma szmalu jak lodu..

"Człowiek szlachetny nie szafuje obietnicami, lecz czyni więcej, niż przyrzekł."

Mamy Cie :chytry:

juras napisał/a:

To (raczej) pytanie retoryczne.Mi jednak przez chwilę zawitała myśl do głowy aby abonamentowcy pojawili się dosłownie na pięć minut na trubunach.
Przykładowo aby po hymnie zostali Ci,któzy chcieliby zostać.

Jestem raczej za brakiem od poczatku

majek napisał/a:
cholerny premium pakiet Jestem za absencją kibicowską

Nie jesteś zapewne jedynym , który posiadając ten pakiet opuści(łby) spotkanie.
Jednym z największych błędów jakie popełniłem było właśnie zdecydowanie się na "najlepsiejszy" papierek

A miałobyć tak pięknie
Skąd mogłeś wiedzieć, że Bastion przeważnie jeździ z bratem?? :zlosliwy:

majek
07-10-2005, 22:01
Skąd mogłeś wiedzieć, że Bastion przeważnie jeździ z bratem?? :zlosliwy:

Zygo mi powiedział :oczko:

A tak poważnie to nie wiedziałem

MK
07-10-2005, 22:26
Jakoś mam mieszane uczucia wobec niektórych wypowiedzi i proponowanych planów. Przychodzi jakieś zafajdane ITI zabierają nam coś co jest dla nas w życiu ważne, a My tak po prostu odchodzimy? bez niczego? My nawet nie pokazaliśmy żadnego sprzeciwu bo czym jest dla nich te pare rac rzuconych na boisko w porównaniu z tym co oni nam zrobili?. To bedzie dzień ich wielkiego triumfu wymienili sobie publiczność kosztem kilku tysięcy zł. za kary. I nagle znajduje się alternatywa skoro nie mozna na Ł3 to pozostaje CWKS. I co sytuacja na Ł3 się zmieni to olejemy CWKS i znowu wrócimy? Troche to nie lojalne. Rozumiem można się przenieśc na CWKS jak już naprawde będziemy w sytuacji bez wyjścia czyli przegramy walke z zarządem, jak dla mnie to narazie tej walki nie rozpoczeliśmy, a już co poniektórzy chcą się poddawać

Pesto
07-10-2005, 22:37

Dostałeś bana płaczku ? Było myśleć , co robisz.
Stadion WP to nie jest Folwark Zwierzęcy.

Mrozik
07-10-2005, 22:38
Brak mi słów wręcz...

CywiL
07-10-2005, 22:47

:hyy: Weż się rozbiegnij...i w ścianę jebnij....

majek
07-10-2005, 22:53
Jakoś mam mieszane uczucia wobec niektórych wypowiedzi i proponowanych planów. Przychodzi jakieś zafajdane ITI zabierają nam coś co jest dla nas w życiu ważne, a My tak po prostu odchodzimy? bez niczego? My nawet nie pokazaliśmy żadnego sprzeciwu bo czym jest dla nich te pare rac rzuconych na boisko w porównaniu z tym co oni nam zrobili?. To bedzie dzień ich wielkiego triumfu wymienili sobie publiczność kosztem kilku tysięcy zł. za kary. I nagle znajduje się alternatywa skoro nie mozna na Ł3 to pozostaje CWKS. I co sytuacja na Ł3 się zmieni to olejemy CWKS i znowu wrócimy? Troche to nie lojalne. Rozumiem można się przenieśc na CWKS jak już naprawde będziemy w sytuacji bez wyjścia czyli przegramy walke z zarządem, jak dla mnie to narazie tej walki nie rozpoczeliśmy, a już co poniektórzy chcą się poddawać

Chyba nie myślisz, że ktokolwiek z nas próbuje odejść :chytry: Myślisz, że nawet jeżeli udałoby im się wydalić ze stadionu wszystkich antyITI, to sobie odpuscimy? Szczerze mówiąc to wątpię. Dlatego nie mówmy tu o poddawaniu się, bo są to jedynie nasze pomysły na najbliżesze dni. A jak będzie dalej? Zobaczymy. Życie zweyfikuje. Ma byc bojkot, bojkotujmy wszyscy. Mamy chodzic dalej, chodźmy wszyscy.

Janek
07-10-2005, 23:01
Pozostaje pytanie jak rozpowrzechnić wiadomość o bojkocie meczu w Wisłą ,bo przecież na to forum jednak aż tak dużo ludzi nie zagląda a i przecież legialive.pl nie może wydać oficjalnie takiego komunikatu ,no chyba ,że było by to zrobione w formie cytatu np.ze strony Nieznanych Sprawców .... Poprostu bezstronie nie namawiając do niczego legialive cytuje NS ,którzy namawiają do bojkotowania meczu i tak na wszystkich nieoficjalnych serwisach.

ems
07-10-2005, 23:27

Pesto to nie przyglup, to zwykly skonczony ***** najwyrazniej
dobrze ze jest daleko od nas :)

juras
07-10-2005, 23:31
Dostałeś bana

A dostalem. Jak na to wpadles Sherlocku?

płaczku

:paker: :brawo:

Było myśleć , co robisz.

Wiem, ze bedzie Ci trudno w to uwierzyc, ale pomyslalem.

Owszem. Tylko coraz wiecej na nim Squealerow i Minimusow. Takich jak Ty. A podobno swinie to takie inteligentne zwierzeta...

Dla mnie EOT. Tlumaczyc Ci pewne rzeczy to jak rozmowa ze slepym o kolorach. Jezeli poczujesz jednak, ze musisz mi cos jeszcze napisac to na priv.

Raffi
07-10-2005, 23:33
o!
Właśnie.

Fester
07-10-2005, 23:33

Da sie bo to są Twoje dane osobowe, które bez Twojej zgody ( a tą zgodą jest posiadanie karty ) nie mogą być wykorzystywane.O potwierdzenie tych słów poprosiłbym kogoś bardzo zorientowanego.
Jeśli okazałoby się to prawdą to wystąpienia z KK zaczęłyby liczyć się w pokaźnych liczbach ...

Powiedzial mi to znajomy - student prawa. Jutro sie ojca jeszcze zapytam, ale w tej chwili mowie ze na 100% jest tak jak napisalem.

Jaco mam szmalu jak lodu... ostatnio sobie gre monopol kupilem ;]

MK
08-10-2005, 00:59

Chyba nie myślisz, że ktokolwiek z nas próbuje odejść :chytry: Myślisz, że nawet jeżeli udałoby im się wydalić ze stadionu wszystkich antyITI, to sobie odpuscimy? Szczerze mówiąc to wątpię. Dlatego nie mówmy tu o poddawaniu się, bo są to jedynie nasze pomysły na najbliżesze dni. A jak będzie dalej? Zobaczymy. Życie zweyfikuje. Ma byc bojkot, bojkotujmy wszyscy. Mamy chodzic dalej, chodźmy wszyscy.
Ja nie mówiłem o wszystkich, tylko po prostu odnosze wrażenie, że już niektórzy zaczynają dawać sobie spokój (na szczęście mniejszosć), a jak przyjdzie co do czego to tych chętnych do "protestowania" będzie coraz mniej szczególnie jeśli protest przybierze już bardzo radykalne środki

Łysolek
08-10-2005, 07:06
ja te z nie ide , a mam karbnet , ale do Źródła nie przyjade , bo będę .... na Teneryfie :roll:
na nastepnym ma
eczu licze Jacku na podobna promocję skierowaną w moja stronę ;)

StMo
08-10-2005, 10:09
Pozostaje pytanie jak rozpowszechnić wiadomość o bojkocie meczu w Wisłą ,bo przecież na to forum jednak aż tak dużo ludzi nie zagląda a i przecież legialive.pl nie może wydać oficjalnie takiego komunikatu ,no chyba ,że było by to zrobione w formie cytatu np.ze strony Nieznanych Sprawców .... Po prostu bezstronie nie namawiając do niczego legialive cytuje NS ,którzy namawiają do bojkotowania meczu i tak na wszystkich nieoficjalnych serwisach.

Normalnie rozpowszechnić wykorzystując do tego :GG,sms-y, maile.
Każdy z nas ma znajomych chodzących na mecze na Ł3. Piszesz info plus podaj dalej i powstaje łańcuszek. 8)

Gnatek
08-10-2005, 11:31
Pozostaje pytanie jak rozpowszechnić wiadomość o bojkocie meczu w Wisłą ,bo przecież na to forum jednak aż tak dużo ludzi nie zagląda a i przecież legialive.pl nie może wydać oficjalnie takiego komunikatu ,no chyba ,że było by to zrobione w formie cytatu np.ze strony Nieznanych Sprawców .... Po prostu bezstronie nie namawiając do niczego legialive cytuje NS ,którzy namawiają do bojkotowania meczu i tak na wszystkich nieoficjalnych serwisach.

Normalnie rozpowszechnić wykorzystując do tego :GG,sms-y, maile.
Każdy z nas ma znajomych chodzących na mecze na Ł3. Piszesz info plus podaj dalej i powstaje łańcuszek. 8)

Wątpię, żeby to poskutkowało. A propozycja Janka wydaje mi się odpowiednia.

Pesto
08-10-2005, 13:08
emsów nie trzeba siać , emsów nie trzeba siać
sami sie rodzą , sami sie rodzą
emsów nie trzeba siać

lomu-banita
08-10-2005, 13:12
Pesto nie obrażaj mojego kolegi. Ja mam chyba bliżej do ciebie niż on i moglibyśmy się spotkać :nie:

Sokol
08-10-2005, 13:26
emsów nie trzeba siać
i mam nadzieje ze bedzie ich jak najwiecej tu w Warszawie i na Legii :cool: :zlosliwy:

Foxx
08-10-2005, 13:46
emsów nie trzeba siać
i mam nadzieje ze bedzie ich jak najwiecej tu w Warszawie i na Legii :cool: :zlosliwy:

Bardzo trafna uwaga - popieram :) (tylko kto by zapanował nad takim zamieszaniem :ucieka: :hmm: ;)... chyba nie... EMS :O :zlosliwy:)

Sahal
08-10-2005, 15:59
Ja nie wiem skąd się biorą takie pomysły, żeby w ogóle nie przychodzić na mecz. To jest protest w stylu Nazgula. A przecież można przyjść do Źródła, a potem pójść pod kasy i "dopingować" spod stadionu. Pozostanie w domu nie jest żadnym wyjściem z sytuacji. Pozostanie w domu to przechodzenie obok. Ja mam karnet, a mimo tego chcę zostać pod kasami.

MTP
08-10-2005, 16:40
Ja nie wiem skąd się biorą takie pomysły, żeby w ogóle nie przychodzić na mecz. To jest protest w stylu Nazgula. A przecież można przyjść do Źródła, a potem pójść pod kasy i "dopingować" spod stadionu. Pozostanie w domu nie jest żadnym wyjściem z sytuacji. Pozostanie w domu to przechodzenie obok. Ja mam karnet, a mimo tego chcę zostać pod kasami.
W domu zostaja ci co sie poddają.Bo to że ktoś nie przyjdzie nie zapłaci za bilet nikogo nie zaboli a przyjść pokazać że bilety ma sie w dupie i dopingowac spod bram to jest to.
PeSto :ucieka:

Janek
08-10-2005, 17:08
tak tyle ,że to nie przejdzie bo pewnie psy będą rozpędzać wszystkie większe grupy bez biletów i ludzie będą się kręcić między torwarem a agrykolą .Wątpie żeby pozwolili stać sobie pod stadionem jakiejś większej grupie.

Nazgul
08-10-2005, 17:15

Miło czytać że coś jest w moim stylu :)

Natomiast czy się zostanie w domu czy się stanie pod kasami zarządowi generalnie rzecz biorąc lata koło magazynu. Nie lata natomiast komuś innemu kto może bardzo chętnie chcieć się wykazać o-pe-ra-tyw-noś-cią i czuj-noś-cią a kogo najwyraźniej pomijasz zarówno Ty jak i inni w swoich rachubach :)

Frajtrze Kania Kaniowski
Za wzo-ro-we pełnienie służby pa-tro-lowej
Ze szczególnym uwzględnieniem o-pe-ra-tyw-noś-ci
I czuj-noś-ci
Zostaliście przedstawieni do od-zna-czenia.
Podpisano:
Zerhorst
Major kontrwywiadu. :hyhy: :oczko:

Na wszelki wypadek weźcie patelnie pod kurtki, pały mogą nisko latać - w końcu nigdy nie wiadomo kiedy major kontrwywiadu zechce przedstawić do od-zna-czenia....

ems
08-10-2005, 17:45
gadasz farmazony. a im to ze ludzie nie przyjda na mecz wcale kolo ***** nie lata...

CywiL
08-10-2005, 18:11
Natomiast czy się zostanie w domu czy się stanie pod kasami zarządowi generalnie rzecz biorąc lata koło magazynu. Nie lata natomiast komuś innemu kto może bardzo chętnie chcieć się wykazać o-pe-ra-tyw-noś-cią i czuj-noś-cią a kogo najwyraźniej pomijasz zarówno Ty jak i inni w swoich rachubach :)

Na wszelki wypadek weźcie patelnie pod kurtki, pały mogą nisko latać - w końcu nigdy nie wiadomo kiedy major kontrwywiadu zechce przedstawić do od-zna-czenia.... :wsciekly:

Nazgul nie masz racji...
Moim zdaniem jest DUŻA różnica dla zarządu czy na mecz przyjdzie mało osób czy przyjdą i zostana przed bramą...
Jedyne z czym się mogę zgodzić to to że moga byc prowokacje ze strony policji....

Tak naprawdę to najlepiej by było żeby Ci którzy nie mają karnetów zostali pod kasami ,a karnetowcy żeby weszli , zaraz po pierwszym gwizdku wyszli i dołączyli do ludzi pod kasami. Tam już prowadzić doping do końca meczu !

Nazgul
08-10-2005, 18:19
No może rzeczywiście zarządowi zrobi różnicę... Zamiast zapewniać bezpieczeństwo na trybunach kibicom za których są odpowiedzialni mogą wezwać zomo do spacyfikowania pod bramami tych, którzy "zagrażają bezpieczeństwu imprezy masowej"... Tak. Zdecydowanie jest różnica...

ems
08-10-2005, 18:27
wszystko Ci pod teorie podpasuje, nie ?

Nazgul
08-10-2005, 19:18
wszystko Ci pod teorie podpasuje, nie ?

Post factum będzie wiadomo. Ucieszę się jak się okaże iż się myliłem...

ems
08-10-2005, 19:33
juz nie raz nie dwa ludzie zbierali sie pod bramami i niczym powaznym to sie nie konczylo...

Nazgul
08-10-2005, 19:49
juz nie raz nie dwa ludzie zbierali sie pod bramami i niczym powaznym to sie nie konczylo...

Pytanie czy zarząd będzie się trzymał postanowienia o wstrzymaniu sprzedaży biletów jednorazowych na najbliższy mecz. Jeśli tak, to po dbramą ludzi może być dużo a i atmosfera gorąca - wtedy to nie będzie tak jak poprzednio...

No ale co się głowić na zapas :)

Sharn
09-10-2005, 15:45
Patrząc na to co się dzieje to zarząd JUŻ zrezygnował z kibiców obecnie chodzących na mecze. Zgadując ich tok myślenia podejrzewam że wygląda to tak: zaczynamy od zera tj. wyjebujemy wszystkich niepokornych ile by ich nie było, robimy marketing, programy sprzedaży (poprzez agencje które rozpowszechnią bilety na mieście - wierzcie mi nic trudnego), i mamy niezły biznes, bo rynek jest bardzo szeroki (ile osób wogóle nie interesuje się piłką?). Stadion pełny i piknikowa atmosfera. Oczywiście ten wariant jest możliwy tylko w mieście takim jak Warszawa, gdzie jest dużo ludzi, gości i przyjeznych którzy szukają tu jakiś rozrywek będąc "chwilowo".
Tylko jedna rzecz - nie uwzględniono w tym wszystkim nas - fanatyków... :roll:

Cała sytuacja przypomina mi akcje Paryżan z PSG i ich walkę o normalny klub. Tam chyba też najgorzej widziani są na trybunach ci, którzy za klub daliby się pokroić... :-

Włóczykij
09-10-2005, 15:56
Patrząc na to co się dzieje to zarząd JUŻ zrezygnował z kibiców obecnie chodzących na mecze. Zgadując ich tok myślenia podejrzewam że wygląda to tak: zaczynamy od zera tj. wyjebujemy wszystkich niepokornych ile by ich nie było, robimy marketing, programy sprzedaży (poprzez agencje które rozpowszechnią bilety na mieście - wierzcie mi nic trudnego), i mamy niezły biznes, bo rynek jest bardzo szeroki (ile osób wogóle nie interesuje się piłką?). Stadion pełny i piknikowa atmosfera. Oczywiście ten wariant jest możliwy tylko w mieście takim jak Warszawa, gdzie jest dużo ludzi, gości i przyjeznych którzy szukają tu jakiś rozrywek będąc "chwilowo".
Tylko jedna rzecz - nie uwzględniono w tym wszystkim nas - fanatyków... :roll:

Cała sytuacja przypomina mi akcje Paryżan z PSG i ich walkę o normalny klub. Tam chyba też najgorzej widziani są na trybunach ci, którzy za klub daliby się pokroić... :-
Był ostatnio gdzieś na forum zamieszczony filmik do ich akcji protestacyjnej.
Szkoda, że coś takiego wogóle musi mieć miejsce, aby Ci najbardzej fanatyczni musieli walczyć w tak drastyczny sposób z polityką klubową :-

yusta
09-10-2005, 22:15

Teraz to jebnąłeś kulą w płot.
Po pierwsze juras myślal co robi.
Po drugie, to za co dostał zakaz na piśmie, to były sprawy na które wtedy zgadzał się klub.
Dokładnie za to samo klub mógłby ukarać mnie i inne osoby, które brały udział w przygotowaniach oprawy na tamten mecz

ems
09-10-2005, 22:20
co Ty mu tlumaczysz, Justys
to ***** jest :)

Pesto
09-10-2005, 22:41
tyś za to pacanie wszystkie rozumy pozjadał :roll:

ciekaw jestem frekwencji na meczu z Płockiem. koniec godki z mojej strony.

Mogiel
09-10-2005, 22:43
Sorry Pesto! Ty jesteś najmądrzejszy!

Emsiu, jak humorek po czytaniu jego postów :)?

Sokol, w ktorym pubie mecz ogladamy?

ems
09-10-2005, 22:45
ja nie pozjadalem wszystkich rozumow. ja po prostu nie obrazam takiej liczby ludzi jak kolega ZZW * PESTO

* ziomus ze wsi

yusta
09-10-2005, 23:02
co Ty mu tlumaczysz, Justys
to ***** jest :)

Emsiu, ja jednak wolę wytłumaczyć, bo z doświadczenia wiem, że ludzie po zapoznaniu się z faktami zmieniają zdanie na pewne tematy.
Pesto pewnie już nie zmieni, po tym jak został objechany.
Pomijam to, czy słusznie czy nie słusznie.

Btw, dajcie sobie siana z tymi pojazdami - to do Was obu.

Mogiel nie masz gg?

ems
09-10-2005, 23:17
kurde Justa, czlowiekowi tlumaczylem ze dwa razy - ale on woli nazwac wszystkich zlodziejami i bandytami, to ch$@ mnie teraz obchodzi co on sadzi, jest po prostu debilem bo siedzac ilestam kilosow od miejsca zdarzen woli wszystkich poobrazac (niewazne czy swoich - vide Juras, S. - czy nie swoich, vide ewidentny kompleks Jagiellonii i Wisly) niz przyjac hipoteze ze moze nie wie wszystkiego

jasin
09-10-2005, 23:20
kurde Justa, czlowiekowi tlumaczylem ze dwa razy - ale on woli nazwac wszystkich zlodziejami i bandytami, to ch$@ mnie teraz obchodzi co on sadzi, jest po prostu debilem bo siedzac ilestam kilosow od miejsca zdarzen woli wszystkich poobrazac (niewazne czy swoich - vide Juras, S. - czy nie swoich, vide ewidentny kompleks Jagiellonii i Wisly) niz przyjac hipoteze ze moze nie wie wszystkiego

emsiu, po prostu wrzuć opcję ignore, prywatne wrzuty naprawdę nie poprawią sytuacji :/

Pesto
09-10-2005, 23:27
kurde Justa, czlowiekowi tlumaczylem ze dwa razy - ale on woli nazwac wszystkich zlodziejami i bandytami, to ch$@ mnie teraz obchodzi co on sadzi, jest po prostu debilem

***** , tyś jest niezniszczalny.

Bandytą to co najwyżej chciałbyś być. Nie musisz się dowartościowywać. Ja nie nadużywam tego słowa , w odróznienu od mediów.

Dwa. Napisałem wyraźnie "Złodziejom szalików należy się ban" - bez wymieniania Jurasa , Starucha czy kogo innego. Jesli Juras nie kradł szalików i nie pizgał rac na murawę , to za pierona nie rozumiem - czemu płacze , że go obrażam ?

Trzy. Jak uważasz , że pesto to ćwok , to zrób sobie nad łożkiem napis tej treści , a nie wyjeżdżaj z tym na forum z częstotliwością właściwą biegunce. Bo już dwa razy deklarowałem "koniec godki z mojej strony" , ale ty jesteś niezłomny jak Michnik w tropieniu "oszołomów".

Foxx
09-10-2005, 23:32
Zgadzam się z Jasinem.

Pesto - w tym kontekście jesteś mistrzem demagogi...

jarcyś
09-10-2005, 23:59
i co mu Bastion zrobisz ?
najebiesz mu ?
gratulacje...

Panowie , siła agrumentów a nie argument siły

ten temat ma służyć wymianie poglądów o stosunkach panujących na linii kibice - ITI
a nie prywatnym pogaduszkom

od tej pory każdy post nie na temat, zawierający prywatne wycieczki, złośliwości i docinki , będzie przeze mnie kasowany
dziękuję za uwagę

edit : widzę ze post Bastiona zniknął. i dobrze. reszta mojego postu aktualna

Bastion
10-10-2005, 00:04
Jarcys, przeanalizowalem co napislaem, i doszedlem do wniosku ze mogoby to zosdtac odebrane niekonioecznie tak jak mialem na mysli, i tak wlasnie zostalo.

jarcyś
10-10-2005, 00:08
dziękuję juras za tą wypowiedź ale patrz wyżej

Bastion : dlaczego ? (priv)

edit : nie nadażam za zmianami jakie wprowadzasz w swoich postach :oczko:

Rafal.
10-10-2005, 12:40
Żyleta zamknięta

Wydział Dyscypliny PZPN na posiedzeniu w dniu 29.09.2005 po zapoznaniu się z raportem delegata na mecz Orange Ekstraklasy Legia Warszawa – Polonia Warszawa, który odbył się w dniu 23.09.2005 na Stadionie Wojska Polskiego przy ulicy Łazienkowskiej w Warszawie postanowił wszcząć postępowanie dyscyplinarne w sprawie poważnego zakłócenia porządku na stadionie w czasie meczu.
Zdaniem Wydziału Dyscypliny zdarzenie na stadionie Wojska Polskiego wymagało nie cierpiącej zwłoki reakcji, przede wszystkim z uwagi na konieczność zachowania porządku na kolejnych meczach ligowych rozgrywanych przez Legię Warszawa w charakterze gospodarza. Z tego powodu został zastosowany wobec KP Legia Warszawa SSA środek zapobiegawczy w postaci zakazu rozgrywania zawodów z udziałem publiczności na części obiektu sportowego – trybunie otwartej (tzw. żylecie) do czasu zakończenia postępowania w sprawie.

Stopień eskalacji napięć na linii władze klubu KP Legia Warszawa SSA – kibice może doprowadzić do kolejnych poważnych incydentów utrudniających przeprowadzenie spotkań ligowych. Nie jest celem Wydziału Dyscypliny PZPN opowiadanie się za jakąkolwiek stroną tego wewnątrzklubowego konfliktu, bądź ocenianie zasadności podejmowanych przez strony działań. Jednakże, gdy protest kibiców przeciwko polityce władz klubu przekracza granice związane z koniecznością zapewnienia porządku i bezpieczeństwa na zawodach piłkarskich konieczna jest szybka i zdecydowana reakcja WD PZPN. Forma protestu kibiców Legii Warszawa w meczu derbowym z Polonią w dniu 23.09.2005 nie jest możliwa do zaakceptowania.

Wydział Dyscypliny PZPN miał świadomość dotkliwości zastosowanego środka zapobiegawczego, mając na względzie chociażby doskonałą oprawę niemal każdego meczu ligowego, jednakże skala zagrożenia porządku i dyscypliny związkowej została oceniona jako znaczna.

Na dzień 13.10.2005 zostało wyznaczone posiedzenie Wydziału Dyscypliny, na które obok władz klubu zaproszony zostanie przedstawiciel kibiców.

Ogłoszenie orzeczenia w sprawie zastosowania środka zapobiegawczego zostało odroczone do dnia 10 października 2005 roku z uwagi na konieczność zapewnienia prawidłowego przebiegu meczu międzynarodowego Polska – Islandia, który odbył się na Stadionie Wojska Polskiego w Warszawie w dniu 07.10.2005.

Pan Artysta
10-10-2005, 12:42
gdzie mnie ITI posadzi? :O :efoch:

ps:

na łuku nie sionde :efoch:

rolnik
10-10-2005, 12:48
A obok Zygo może być? :oczko:

MK
10-10-2005, 12:54
Niech się walą na ryja. :efoch:
A ciekawe co by na to powiedzieli? :hmm:

http://www.triennial.cracow.pl/_img/wyst05/katowice-davinci/katapulta.jpg

Flip
10-10-2005, 12:57
:kurde:

coraz lepiej...

Bastion
10-10-2005, 13:12
To ja teraz zarzadam od Zygo zwrotu pieniedzy za to ze nie obejrze meczu mimo iz mam wykupiony abonament, i zaplacilem z gory :zlosliwy:

Armand
10-10-2005, 13:13
śmiech na sali :zly:

ps. a gdzie posadzą karneciarzy z Żylety? :ucieka:

wokulski
10-10-2005, 13:37

Albo na zakolu, albo koło Piotra Z. :hyhy:
A jeśli nie będzie gdzie ich posadzic to trzeba zrobic tak jak kolega Bastion napisał.

To ja teraz zarzadam od Zygo zwrotu pieniedzy za to ze nie obejrze meczu mimo iz mam wykupiony abonament, i zaplacilem z gory zlosliwy

Adam-oldboy
10-10-2005, 13:44

Albo na zakolu, albo koło Piotra Z. :hyhy:

Bez żartów proszę. Regulamin nadal obowiązuje.
Za zajęcie miejsca innego niż na karnecie jest zakaz stadionowy.
Bądźmy poważni.
:zdziwiony:

Flip
10-10-2005, 13:45
Za zajęcie miejsca innego niż na karnecie jest zakaz stadionowy.

do dzisiaj :)

Norbas
10-10-2005, 14:03

ps:

znaczy sie Pan Artysta miał zamiar jednak usiąść na trybunie w meczu z Wisłą Płock?
I tym samym nie przyłączyć się do protetu kibiców w postaci bojkotu meczu?
:hmm:

Bastion
10-10-2005, 14:04
To ja teraz zarzadam od Zygo zwrotu pieniedzy za to ze nie obejrze meczu mimo iz mam wykupiony abonament, i zaplacilem z gory :zlosliwy:Tylko czy to nie będzie "czynnik niezależny od klubu" ?
Przecież to PZPN a nie KP zamyka trybunę ... "My byśmy chcieli aby chociaż ludzie posiadający karnet tam zasiedli ale jest to niestety niemożliwe".

Klub w takim razie powinien zrekompensowac mi strate pieniedzy. Fizi, gdzie jestes???

Norbas
10-10-2005, 14:06
To ja teraz zarzadam od Zygo zwrotu pieniedzy za to ze nie obejrze meczu mimo iz mam wykupiony abonament, i zaplacilem z gory :zlosliwy:Tylko czy to nie będzie "czynnik niezależny od klubu" ?
Przecież to PZPN a nie KP zamyka trybunę ... "My byśmy chcieli aby chociaż ludzie posiadający karnet tam zasiedli ale jest to niestety niemożliwe".

Klub w takim razie powinien zrekompensowac mi strate pieniedzy. Fizi, gdzie jestes???

Raczej PZPN, bo to on wydał rozporządzenie o zamknięciu trybuny

Raffi
10-10-2005, 14:08
a jak myślicie, od kogo będzie klub żądał zrekompensowania strat? :chytry:

(L)egionek
10-10-2005, 14:12
a jak myślicie, od kogo będzie klub żądał zrekompensowania strat? Od nas :efoch: :slucha: :nie: :klnie:

Bastion
10-10-2005, 14:16
Ciekawe jak tam sprawa z GIODO, ktos dostal cos dodatkowego?

Woytek
10-10-2005, 14:31
jedyne wyjscie to karneciarze z zylety pojda na kryta. w innym przypadku ja zarzadam zwrotu kasy. mam w dupie to ze pzpn zamknal na nie klub. zreszta... tak naprawde to zamknal klub, wystarczy wczytac sie w to smieszne oswiadczenie pzpnu.... od kiedy dzialacze zwiazkowi sie w taki sposob tlumacza?

"Nie jest celem Wydziału Dyscypliny PZPN opowiadanie się za jakąkolwiek stroną tego wewnątrzklubowego konfliktu, bądź ocenianie zasadności podejmowanych przez strony działań."

Forma protestu kibiców Legii Warszawa w meczu derbowym z Polonią w dniu 23.09.2005 nie jest możliwa do zaakceptowania.

przeciez to z daleka cuchnie piorem zygo i stefana

i ten kwiatek o oprawach:
"Wydział Dyscypliny PZPN miał świadomość dotkliwości zastosowanego środka zapobiegawczego, mając na względzie chociażby doskonałą oprawę niemal każdego meczu ligowego, jednakże skala zagrożenia porządku i dyscypliny związkowej została oceniona jako znaczna.

ROTFL!

pomijam juz fakt, ze pzpn podjal decyzje 29 wrzesnia... a "niby" 2 tygodnie pozniej podali klubowi... skoro bylo tyle czasu mogli wyjasnienia juz dawno zlozyc, a nie zaslaniac sie sparingiem z Islandia.

szkoda slow.

jarcyś
10-10-2005, 15:18
klub jest organizatorem meczów
to że nie potrafił zapobiec wydarzeniom które doprowadziły do zamknięcie Żylety przez PZPN - to sprawa klubu
kibice mają prawo do odszkodowań

Tomereek
10-10-2005, 15:23
Listkiewicz ze swoją brygadą kompromituje się na każdym kroku. Myślę, że ten zakaz jest zarządowi na rękę, zostali po prostu wyręczeni przez WD. Można to ocenić wszystko jako wielka kompromitacja tego związku piłkarskiego. Gdyby takie rzeczy dziay się na stadionie w Wodzisławie to PZPN ukarałby ich grzywną w wysokości, góra 10 tys. złotych.

Pan Artysta
10-10-2005, 15:26

ps:

znaczy sie Pan Artysta miał zamiar jednak usiąść na trybunie w meczu z Wisłą Płock?
I tym samym nie przyłączyć się do protetu kibiców w postaci bojkotu meczu?
:hmm:

a to nie jest sprawa iti ani szanownego forumowicza :chytry: