PDA

Zobacz pełną wersję : Radia Internetowe

dyha
13-07-2003, 17:06
Pochwale sie wam i odrazu zareklamuje Radio Internetowe METROPOLIA , muza leci cały tydzien 24 h na dobe i TYLKO HIP HOP . Od Pn. do Sob. Polski , a w niedziele Zagraniczny , chwale sie bo własnie dostałem tam angaż :) I Dzis tj. w Niedziele Gram do 21:00 :)

pozdro

Kanapek
13-07-2003, 17:21
Jak odbiera się to radio internetowe ??

sadomen
13-07-2003, 18:45
Pochwale sie wam i odrazu zareklamuje Radio Internetowe METROPOLIA , muza leci cały tydzien 24 h na dobe i TYLKO HIP HOP . Od Pn. do Sob. Polski , a w niedziele Zagraniczny , chwale sie bo własnie dostałem tam angaż :) I Dzis tj. w Niedziele Gram do 21:00 :)

pozdro

Dyha daj linka do radia to sobie posłucham ;)

dyha
13-07-2003, 19:18
więc radio odbiera sie Winampem , a link do niego to http://metropolia.rainbow-pc.pl/radio.pls lub naciskacie w Winampie (byle nie 3) ctrl + L i wpisujecie tam radio.metropolia.net:9876 . Zapraszam do słuchania .

P.S. Teraz leci tylko mjuzik zagraniczny , i nie ma mojego glosu , bo musze majka załatwić . Do 21 gram

Kanapek
13-07-2003, 19:22
Mam nadzieje że zarzucisz niekiedy HUGO - Czarną eLke. :D

dyha
13-07-2003, 19:24
Mam nadzieje że zarzucisz niekiedy HUGO - Czarną eLke. :D

Dziś leci tylko zagraniczny , ale ..... Fester chciał coś polskiego to zarzuciłem własnie Hugo - Czarna eLka , i RG - Legia :)

sadomen
13-07-2003, 19:55
ja tez zapraszam na radio internetowe kolegi
http://www.hip-rock.prv.pl/

dyha
13-07-2003, 21:24

sado , bez krypto reklamy , jedna radio na forum wystarczy :D tymbardziej ze ja tam gram :P

sadomen
13-07-2003, 21:46

sado , bez krypto reklamy , jedna radio na forum wystarczy :D tymbardziej ze ja tam gram :P

hehe a długo jush radio gra i ile?? przez wakacje?
pozdro. 8)

Cipciuś
13-07-2003, 22:37
No no calkiem ciekawe i muza fajowa leci - a ze widac tytuły to cofajniejsze se posciagac mozna :bauns:

Wasil
14-07-2003, 12:21
Fajne radio ,można se miłej muzyczki posłuchać będąc w internecie. Poza tym niewszystkie utwory wcześniej znałem. ;)

dyha
14-07-2003, 19:28
właśnie mam audycje , do chyab 22:00 , więc właźcie , jest majkrofon i będą pozdrowienia !!!

radio.metropolia.net:9876 i CTRL + L w Winampie (wpisac to )

Kiju
14-07-2003, 19:41
zapodajcie jakies fajne adresy radyjek co graja polski rock,niekoniecznie tylko najnowszy.

dyha
16-07-2003, 22:19
Ha ha :d Wyjebali mnie z Metropolii :D:D:D bo puscilem Festrowi z LP Jolka Jolka ..... :D dla jaj . Ale ...... znalazłem angaż w radiu MEGASTACJA !!! www.megatacja.pl Tamto radio sluchalo max 20 osób to maX 300 więc jest różnica :D Zapytajcie Wasila jak mi wychodzi , on wie

Adiq
21-07-2003, 19:16
Zapytajcie Wasila jak mi wychodzi , on wie
Ja też wiem. '8 Dyha staję się powoli ulubieńcem wśród pokroju nastolatek piszczących na widok Michała Wiśniewskiego. :lo:

bemowiak
21-07-2003, 19:21
A ja mam taką wizje: Radio internetowe o Legii ,znaczy leci se jakaś muzyczka a co chwila informacje o "Wojskowych" to by było coś ;)

Adiq
21-07-2003, 19:32
A ja mam taką wizje: Radio internetowe o Legii ,znaczy leci se jakaś muzyczka a co chwila informacje o "Wojskowych" to by było coś ;)
Zajebisty pomysł! 8- Można by coś takiego stworzyć, bo naprawdę takie radio łatwo założyć i prowadzić, a nic nie kosztuje.

bemowiak
21-07-2003, 19:44
Zajebisty pomysł! 8- Można by coś takiego stworzyć, bo naprawdę takie radio łatwo założyć i prowadzić, a nic nie kosztuje.

Nic jak nic,jak by miało dużą słuchalność to bezpłatny serwer zaraz by padł (chyba)

Adiq
21-07-2003, 20:02

Nic jak nic,jak by miało dużą słuchalność to bezpłatny serwer zaraz by padł (chyba)
Widzę, że za bardzo się do forum przyzwyczaiłeś. :D W necie jest dużo naprawdę popularnych stacji i dobrze sobie radzą. Czasem tylko nie da się wbić, bo serwer jest pełny. :) A co do pomysłu to może Dyha założyłby takie radio. :P

bemowiak
21-07-2003, 20:04

Widzę, że za bardzo się do forum przyzwyczaiłeś. :D W necie jest dużo naprawdę popularnych stacji i dobrze sobie radzą. Czasem tylko nie da się wbić, bo serwer jest pełny. :) A co do pomysłu to może Dyha założyłby takie radio. :P

Ja to sie nieznam i kieedyś słuchałem 2 radii internetowych i one były na komercyjnych serwerach więc myślałem że tak powinno być :]

dyha
21-07-2003, 20:43
Tez o tym myslalem :) , tylko trzeba sie dogadac z LegialIve o serwer , a potem to juz łatwo Shoutcast i jzazda , jak cos zalatwicie dajcie znać :) Moge byc naczelnym:)

_Bart
22-07-2003, 13:38
Ja polecam digitally imported.

Wchodzicie sobie na stronke www.di.fm i macie do wyboru tam różna muze.
Najlepsze jest Trance, Hard Trance, Hard Hause, Dj Mixes
Wogole wszystkie sa wyjebane to zalezy tylko na co ma sie ochote.
Ale najlepsze wkretki leca na Trance po jaraniu jak znalazł do słuchania.

bemowiak
23-07-2003, 00:09
Radio internetowe w naszym portalu - informacje!

20 Jul 2003
Ze względu na duże zainteresowanie usługa dotyczącą piłkarskiego radia internetowego nasza redakcja postanowiła uruchomić niezależne radio internetowe "Biedrona". Informujemy, iz na początku będzie nadawać ono w określonych godzinach najprawdopodobniej popołudniowych (16:00 - 18:00). Szczegółowy program audycji będzie wysyłany drogą e-mail, a także umieszczony będzie na naszych stronach!
UWAGA!!! nasze radio będzie tylko i wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników w naszym serwisie!
żródło: http://www.pilka.inj.pl/

To jak robimy im konkuręcje? :)