PDA

Zobacz pełn± wersję : Po ptokach

MaxyM
13-07-2003, 12:48
Marcin Ku¶, piłkarz Polonii Warszawa, który ma za sob± występy w reprezentacji Polski, doznał ciężkiej kontuzji podczas meczu Hannoveru 96, gdzie Polak był testowany, z VfL Osnabrueck (2:0).

21-letni polski obrońca, który podczas meczów sparingowych Hannoveru spisywał się znakomicie, opu¶cił boisko już w 8. minucie gry. Po jednym ze starć, Ku¶ został zniesiony na noszach.

Jak informuje strona internetowa klubu, Polak doznał najprawdopodobniej ciężkiego urazu kolana.

Ciekawe, czy za takie cos klub musi wyplacic odszkodowanie?

R@dek (L)
13-07-2003, 12:53
:fu: Zachciało mu się testów w morde. Ale jak by to nie było aż tak poważne to może Polonia zgodziła by się odsprzedać go za drobne bo na nadmiar kasy oni nie narzekaj± A Ku¶ młody jest to się szypko wyliże :)

*PRZEMO*
13-07-2003, 14:59
jak dla mnie to mi go szkoda... chlopak dobrze gral... a kontuzja raczej mu nie pomoze...

Lolek
13-07-2003, 15:09
Ale jak by to nie było aż tak poważne to może Polonia zgodziła by się odsprzedać go za drobne bo na nadmiar kasy oni nie narzekaj± A Ku¶ młody jest to się szypko wyliże

A po co? Od bankruta każdy będzie mógł wzi±ć za darmo.

Nazgul
13-07-2003, 15:22
Ale jak by to nie było aż tak poważne to może Polonia zgodziła by się odsprzedać go za drobne bo na nadmiar kasy oni nie narzekaj± A Ku¶ młody jest to się szypko wyliże

A po co? Od bankruta każdy będzie mógł wzi±ć za darmo.

I dlatego MUSIMY sprzedać Svitlicę... ;(

jarcy¶
13-07-2003, 18:14
i zatrzymać Mięciela .....

ems
13-07-2003, 20:06
... pic mniej, mowic "dzien dobry", "dziekuje", "przepraszam", "prosze" i byc milym dla pani nauczycielki.... yyyy ;)

chujowo wrobili tego Kusia...

Aureliusz
13-07-2003, 21:07
Życie, takie życie. Przypadek losowy, kto wie, ćzy na treningu też by nie złapał jakiej¶ kontuzji. A szans do Legii przej¶ć raczej nie miał, więc mi tak bardzo szkoda nie jest.

Nolto
14-07-2003, 00:47
A dla mnie to jest po czę¶ci wina Kusia a po czę¶ci włodarzy Polonii, którzy niezabezpieczyli ??? się na takie wydarzenie. A sam Ku¶ chyba za bardzo chciał grać w Niemczech, gryzł trawę i wygryzł się z gry na pewien okres.

Raffi
14-07-2003, 09:03
" Informacja o kontuzji zawodnika, którego do 2005 roku obowi±zuje kontrakt z Poloni± mocno zdenerwowała działacza tego klubu Konrada Pionkowskiego. - Nic nie wiem o kontuzji Kusia. To znaczy wiem, ale nie powiem! Mam woln± niedzielę - grzmiał Pionkowski.
Członek zarz±du Polonii nie potrafił odpoiedzieć, jaka będzie reakcja klubu, w przypadku gdy uraz Kusia okaże się poważny. - Na razie nic nie wiemy o tej kontuzji. A może będzie pauzować tylko dwa tygodnie? A je¶li kontuzja będzie poważna, to... będziemy płakać. Naturalnie żartuję. To znaczy... nie żartuję. W ogóle nie chce mi sięo tym gadać. Mnie to nie interesuje. Czy naprawdę nie macie poważniejszych problemów? - mówił podniesionym głosem Pionkowski. Niestety, poważniejszych problemów, niż odniesiona "na obczyĽnie" poważna kontuzja reprezentanta Polski nie mamy"

Podobno kontuzja jednak raczej nie jest taka ciężka. choć to tak na pewno okaże sie po szczegółowych badaniach.

Beny
14-07-2003, 09:08
Te działacz Polonii jest jaki¶ dziwny. Trac± na niewiadomo ile czasu najlepszego zawodnika, który może im przyne¶ć górę Euro, a ten nawet niespecjalnie wyraża zainteresowanie wydarzeniem - co, gdzie, kiedy, dlaczego, jak długo... :hmm: :hmm: :hmm: i jeszcz plecie jakie¶ farmazony. Nie no, normalnie :zly: dla takich działaczy!

Dorsz
14-07-2003, 09:09
Chłopak nie do¶ć, że może w ogóle nie zagrać w tej rundzie to jeszcze nie zarobi nic. Zapewne Niemcy umyj± ręce, Romanowski nie będzie mu płacił jak nie będzie grał, szczególnie że cofn± ich do drugiej ligi i tak się Ku¶ dorobił na zachodzie.

Ultra LW
14-07-2003, 13:07
Johnny ma rację. Niemcy umyj± ręce, Polonia nałoży na Kusia karę za nie sportowe prowadzenie i ogólnie będzie miał chłopak przesrane jak w ruskim czołgu z luf± do ¶rodka. Swoj± drog± to już ma. :fu:
Ale chyba Niemcy s± ubezpieczeni na taka okoliczno¶ć bo Polonii oto nie podejrzewam ;)