PDA

Zobacz pełną wersję : Zbiórka pieniędzy na oprawę

c_zary
08-09-2005, 23:22
Przed oraz w trakcie sobotniego spotkania Legii z Odra Wodzisław zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy na oprawę meczu derbowego z Polonią. Osoby z puszkami będą stały bezpośrednio przed wejściami na obie trybuny. Wszystkich, którzy chcą wspomóc i przyczynić się do stworzenia spektaklu na trybunach podczas najbliższych spotkań Legii zachęcamy do przyłączenia się do zbiórki - liczy się każda złotówka. Wszystkim ofiarodawcom z góry dziękujemy!

Nieznani Sprawcy

-Hary-
09-09-2005, 20:44
Na pewno cos wrzuce :hyhy: Tym bardziej ze na Polonie biore pewnie Niemca co przyjezdza na wymiane do mnie to trza mu pokazac jak to sie u nas robi :oczko:

Tuzin
10-09-2005, 19:50
:kurde: Zbierajacych ni widu ni slychu. W ogole zapomnialem ze jest zbiorka...

Beny
10-09-2005, 20:09
:kurde: Zbierajacych ni widu ni slychu.

To może nie na tym meczu byłeś?

Tuzin
10-09-2005, 20:11
No na krytej nie widzialem...

Cyclone
10-09-2005, 20:12
Tuzin na trybunie dla gosci chyba nie było :roll:

Eda
10-09-2005, 20:17
Też z tatusiem daliśmy na oprawy :hyhy:

Michu
10-09-2005, 20:21
Też z tatusiem daliśmy na oprawy

:rotfl:

No zobaczymy co z tego wyjdzię...

sebek77
10-09-2005, 20:26

A co ma wyjsc? :hmm: :hyhy:

yusta
10-09-2005, 22:06

:rotfl:

I co tak kurfa się szczerzysz?
Takie śmieszne, że ktoś hajs do puszki wrzucił?

sebek77
10-09-2005, 22:15
Pięniazki wzucone i wszystko było by git,ale nie do konca co do niektorych trafia co robicie dwóch chlopaczkow przeszlo obok was obojetnie i stwierdzili ze ''oni ***** wzucac nie bedą bo bedzie jak wtedy na derbach pieniadze przejbiecie i dacie pseudo rozliczenie co to kupiliscie a co to nie....'' :roll:

yusta
10-09-2005, 22:17
Pięniazki wzucone i wszystko było by git,ale nie do konca co do niektorych trafia co robicie dwóch chlopaczkow przeszlo obok was obojetnie i stwierdzili ze ''oni ***** wzucac nie bedą bo bedzie jak wtedy na derbach pieniadze przejbiecie i dacie pseudo rozliczenie co to kupiliscie a co to nie....'' :roll:

Olać ich...

sebek77
10-09-2005, 22:20
sebek77 napisał/a:
Pięniazki wzucone i wszystko było by git,ale nie do konca co do niektorych trafia co robicie dwóch chlopaczkow przeszlo obok was obojetnie i stwierdzili ze ''oni ***** wzucac nie bedą bo bedzie jak wtedy na derbach pieniadze przejbiecie i dacie pseudo rozliczenie co to kupiliscie a co to nie....''

Olać ich...

Jeszcze mam pytanie nadal bedziecie bazowac na rozliczeniach z zbiórek czy to juz przeszlosc?rozumiem ze poprzez te rozliczenia chcecie byc wporzadku wobec kibiców którzy wzucaja do puszek..

Adiq
11-09-2005, 00:29
Zebraliśmy ponad 5,5 tysia. Naprawdę ladny wynik jak na tak niską frekwencję.
http://www.nieznanisprawcy.info/

ems
11-09-2005, 10:02
... i glupie zarty frajerow
dac 50 zl falszywke, ja pierdole...

Cyclone
11-09-2005, 10:44
... i glupie zarty frajerow
dac 50 zl falszywke, ja pierdole...

:O :O :O :O

juras
11-09-2005, 15:35
Wszystkim, ktorzy na zbiorke nie pozostali obojetni, jak zwykle serdeczne dzieki!

Fizi
11-09-2005, 17:51
czy nie byłoby dobrym pomysłem utworzenie konta bankowego i podanie jego numeru na stronie NS ?

oprócz tradycyjnych zbórek oczywiście

matx
11-09-2005, 18:38
czy nie byłoby dobrym pomysłem utworzenie konta bankowego i podanie jego numeru na stronie NS ?

Pisałem o tym już wcześniej i dziwię się trochę, ze pozostaje to zupełnie bez echa.. :hmm: Taka stała forma dałaby przede wszystkim możliwość dołączenia się do zbiórki osób spoza Warszawy - zresztą warszawiakom tak samo - które np. rzadko, albo wcale nie bywają na meczach. A pewnie trochę by się takich znalazło. Pozwoliłoby to równiez na ciągłe powiększanie budżetu NS przeznaczonego na oprawy - zwłaszcza w okresie kiedy zbiorki nie są oragaznizowane, bo przecież nia ma ich na każdym meczu, czy chociażby w trakcie wszelkiego rodzaju przerw - np. zimowej. Wg mnie naprawdę warto o tym pomyśleć.

MTP
11-09-2005, 21:42
Wszystkim, ktorzy na zbiorke nie pozostali obojetni, jak zwykle serdeczne dzieki!
Ej a Dziewulski wrzucił jak podszedł.Nie widziałem bo kazał mi iśc "na trybune albo za brame" :ucieka:

Didek
11-09-2005, 22:02
No może i dobry wynik ale zawyżają srednią ludzie co wrzucają po 5 zł(np. Ja) Jakby każdy dał po 2zł to wynik byłby naprawde dobry. Wkońcu 2 zł to naprawde małe pieniądze ja tak myśle jeden browar mniej.

MTP
11-09-2005, 22:10
No może i dobry wynik ale zawyżają srednią ludzie co wrzucają po 5 zł(np. Ja) Jakby każdy dał po 2zł to wynik byłby naprawde dobry. Wkońcu 2 zł to naprawde małe pieniądze ja tak myśle jeden browar mniej.

Nie ma co się licytować, każdy wrzuca ile może.

Fakt faktem, że warto by zbierać na Krytej.
Powiem Ci że zbierali na krytej ale cicho.Zawsze zbierają na krytej ale :cicho:

Sokol
11-09-2005, 23:43
przeciez bylo tam zbierane :chytry:

c_zary
12-09-2005, 01:21
http://img202.imageshack.us/img202/3028/dsc070378uq.jpg

juras
12-09-2005, 10:46
:poddaje:

Kenijczyk
12-09-2005, 15:08
sory a ile było zebrane na bayernie bo chyba coś koło tego mimo większej o pare tysiecy frekwencji.

Eryczek
12-09-2005, 15:31
Bardzo ładny wynik zbiórki. Zwłaszcza, że było tak mało ludzi. Nie jest tak źle z tą naszą ofiarnością oraz ... świadomością.

c_zary
12-09-2005, 16:03
sory a ile było zebrane na bayernie bo chyba coś koło tego mimo większej o pare tysiecy frekwencji.
Tak, tez podobna liczba.

Michu
12-09-2005, 16:07
Michu napisał/a:
Cytat:

I co tak kurfa się szczerzysz?
Takie śmieszne, że ktoś hajs do puszki wrzucił?

Nie o to chodziło! Rotfl był do Edy (pdk) a "Zobaczymy..." do tematu zbiórki.

Eryczek
15-09-2005, 08:47
Mam pewien pomysł, jak można by zbierać pieniądze na oprawy, ale prawdopodobnie się nie spodoba, bo jest zbyt TVNowy :chytry:

A więc, krok pierwszy:

- NS dogadują się z np. Ideą ( czy innym Orange ) w sprawie nadania czterocyfrowego numeru technicznego ( np. 1916 )

- koszt wysłania smsa na ten nr. wynosiłby np. 1,50 zł + vat

- 0,50 zł zabiera operator, reszta idzie na oprawy

- informację o numerze NS zamieszczają na wszelkich mozliwych legijnych stronach, podaje ją również Hadaj w czasie meczu

Plusy - bez większych trudności mozna przekazać cenną złotówkę na oprawę ( nawet nie będąc na meczu ), pieniądze można przekazywać o każdej porze dnia

Minusy - część z kasy idzie do operatora, komercjalizacja ruchu ultras ( aczkolwiek jestem zdania, że trzeba iść z postępem 8) )

KRA
15-09-2005, 09:10
Nie wiem czy mozliwy do zrealizowania jest ten pomysł, bo tak łatwo to sie chyba tego nie załatwia i nie wiem czy komuś będzię sie chciało negocjować z Ideą czy innym Orange, ale mi ten pomysł bardzo sie podoba. Wydaje mi sie, że ultrasi mieli by przyzwoity i co ważne stały dochód na oprawy! Do tego co jakis czas zbiórka kasy na stadionie i nie mamy co się martwić o to czy bedzie jakiś "show" na trybunach! :oczko:

MTP
15-09-2005, 13:27
Mam pewien pomysł, jak można by zbierać pieniądze na oprawy, ale prawdopodobnie się nie spodoba, bo jest zbyt TVNowy :chytry:

A więc, krok pierwszy:

- NS dogadują się z np. Ideą ( czy innym Orange ) w sprawie nadania czterocyfrowego numeru technicznego ( np. 1916 )

- informację o numerze NS zamieszczają na wszelkich mozliwych legijnych stronach, podaje ją również Hadaj w czasie meczu

Plusy - bez większych trudności mozna przekazać cenną złotówkę na oprawę ( nawet nie będąc na meczu ), pieniądze można przekazywać o każdej porze dnia

Minusy - część z kasy idzie do operatora, komercjalizacja ruchu ultras ( aczkolwiek jestem zdania, że trzeba iść z postępem 8) )
Operator to 50 groszy nam da a reszte weżmie dla siebie.Pomysł bylby fajny jakbyśmy mieli 50 tyś fanów.Podam przykład na Bayernie było 2 razy tyle ludu i zebrali trochę więcej niz teraz.Wniosek nie każdy wrzuca na oprawe.
Pytanie do NS czy konto jest dalej czy nie?

Eryczek
15-09-2005, 13:58
Pomysł bylby fajny jakbyśmy mieli 50 tyś fanów.

W całej Polsce mamy znacznie więcej niz 50 tysięcy fanów. Nie każdego jednak stać, żeby przyjeżdżać na każdy mecz, lub są fanami emocjonującymi sie meczami Legii w C+ . Gdyby mieli możliwość zasilić konto ultras siedząc w fotelu swojego domu czy gdziekolwiek indziej, być może zrobiliby to.

Na stadionie Legii zbiórka do puchy jest najlepszym sposobem.
Ale trzeba dotrzeć do ludzi, którzy chcą się dołożyć ale nie mają jak.

MTP
15-09-2005, 14:05
Pomysł bylby fajny jakbyśmy mieli 50 tyś fanów.

W całej Polsce mamy znacznie więcej niz 50 tysięcy fanów. Nie każdego jednak stać, żeby przyjeżdżać na każdy mecz, lub są fanami emocjonującymi sie meczami Legii w C+ . Gdyby mieli możliwość zasilić konto ultras siedząc w fotelu swojego domu czy gdziekolwiek indziej, być może zrobiliby to.

Na stadionie Legii zbiórka do puchy jest najlepszym sposobem.
Ale trzeba dotrzeć do ludzi, którzy chcą się dołożyć ale nie mają jak.
Fan a sympatyk to różnica.Nie mamy 50 tyś fanów.Dlatego posłużyłem się porównaniem zbiórek na Bayernie i Odrze.Bayern 2 razy tyle ludzi co na Odrze a kasy nie wiele więcej.Dla fana wrzucić 1 to nie jest problem.A sympatyka nie obchodzi oprawa bo on przychodzi zobaczyć mecz,zjeść kiełbache itp.Jest jeszcze tak że ktoś jest z po za Warszawy ogląda jej mecze w C+ lubi Legie ale nie jest w temacie z oprawami.Jak dla mnie to Legia ma takich fanów z 6 tyś

szczepan
15-09-2005, 18:14
taaa? a wiecie wogole co to jest urzad skarobowy? :hmm:

Eryczek
16-09-2005, 12:40
taaa? a wiecie wogole co to jest urzad skarobowy?

Szczepan, fakt, to jest problem. Ale przecież problemy są po to, żeby je rozwiązywać. Takie jest życie.

Rozwiązaniem problemu pod tytułem US jest Stowarzyszenie. Stow. jest organizacją statutową, która rozlicza sie m.in. ze składek. Tak więc pieniądze mogą iść do nich a następnie mogą być z nich realizowane najpilniejsze potrzeby ultrasów.

Co do załatwienia szczegółów u operatora. Idea jest sponsorem ekstraklasy. Pokazali kilka razy, że zależy im na oprawach na polskich stadionach. Myślę, że podeszliby z entuzjazmem do tego pomysłu ( nawet idąc nam na rękę z prowizją )

PS. Gdyby pięć lat temu ktoś zaproponował podpisanie umowy z jakąś drukarnią na zasadzie ( przekazujecie nam kartony, my reklamujemy was na meczach ) prawdopodobnie pojawiłyby się głosy,że procedury są nie do przeskoczenia. A jednak. Ktoś w CF był na tyle operatywny, że załatwił współpracę.

To byłby projekt na miarę Legii.

szczepan
16-09-2005, 15:42
pytanie co w zamian chcialaby Idea bo watpie zeby skonczylo sie tak jak w przypadku Artu na informacji na meczach w NL i serwisach netowych...

matx
16-09-2005, 16:08
Przecież jest tutaj na forum na pewno ktoś, kto w Idei pracuje, takze niech sprawdzi i się wypowie jak wygląda u nich w sieci sprawa zawarcia umowy na nr sms premium. Tak chyba będzie najprościej. Nie wydaje mi się żeby z tytułu tego, ze Idea sponsoruje naszą ligę były jakieś niestandardowe rozwiązania, ale mogę się przecież mylić.

Harcerz
16-09-2005, 16:34

A więc, krok pierwszy:

Dobry pomysl .Warto sprobowac

Adiq
16-09-2005, 16:38

http://www.nieznanisprawcy.info/

Taaadaaam...