PDA

Zobacz pełną wersję : Sprzedaż biletów w salonikach Kolportera - comeback

Raffi
07-09-2005, 16:08
Legia rozszerza sieć dystrybucji biletów

Klub Piłkarski Legia Warszawa z przyjemnością informuje, iż w dniu 1 września br. została podpisana umowa partnerska pomiędzy naszym Klubem a Siecią Handlową KOLPORTER. Od dnia dzisiejszego rozpoczynie się sprzedaż biletów na mecze w 21 salonikach na terenie Warszawy oraz w Nowym Dworze Mazowieckim.
Sprzedaż biletów w Salonikach Kolportera będzie prowadzona równolegle ze sprzedażą biletów w kasach stadionu i zostanie zakończona na godzinę przed rozpoczęciem meczu.
Jednocześnie przypominamy, iż Klub prowadzi na dotychczasowych zasadach sprzedaż biletów w kasach Legii. Wejściówki można nabyć na podstawie ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.
Członkowie Klubu Kibica mogą zakupić bilet o 10 zł taniej. Karty Klubu Kibica są dostępne w siedzibie naszego Klubu przy ul. Łazienkowskiej 3.
Sieć Saloników oferujących sprzedaż biletów na mecze naszej drużyny będzie stopniowo rozwijana tak, aby nasi Kibice mogli zakupić bilet w większości miast województwa mazowieckiego.Ceny biletów dystrybuowanych w salonikach firmy Kolporter są identyczne z cenami obowiązującymi w naszych kasach.

Lista saloników Kolporter, w których można będzie nabyć bilety na mecze Legii
1. WARSZAWA, STACJA METRA CENTRUM
2. WARSZAWA, DWORZEC CENTRALNY, AL.JEROZOLIMSKIE 54 GALERIA ŚRODKOWA LOK. 147
3. WARSZAWA, AL. JEROZOLIMSKIE JUTRZENKI 156 (E.LECLERC)
4. WARSZAWA, GÓRCZEWSKA 95
5. WARSZAWA, POWSIŃSKA 31 (SADYBA BESTMALL)
6. WARSZAWA, STACJA METRA KABATY
7. WARSZAWA, AL.JEROZOLIMSKIE 54 (DWORZEC CENTRALNY - HALA GŁÓWNA)
8. WARSZAWA, STACJA METRA URSYNÓW
9. WARSZAWA, GÓRCZEWSKA 124 (CENTRUM WOLA PARK)
10. WARSZAWA, FILTROWA 70
11. WARSZAWA, STACJA METRA - WILANOWSKA
12. WARSZAWA, TARGOWA 19/11
13. WARSZAWA, KIJOWSKA 11
14. WARSZAWA, WAŁBRZYSKA 11 (CENTRUM HANDLOWE "LAND")
15. WARSZAWA, PL.CZERWCA 1976 NR 6 - CENTRUM URSUS (FACTORY OUTLET)
16. WARSZAWA, ODYŃCA 71
17. WARSZAWA, MARYMONCKA 75A
18. WARSZAWA, MICKIEWICZA 18A
19. WARSZAWA, CH REDUTA, AL. JEROZOLIMSKIE
20. WARSZAWA, AL.JEROZOLIMSKIE 56 C (ALBERT)
21. WARSZAWA, BOROWEJ GÓRY 4
22. NOWY DWÓR MAZOWIECKI, WARSZAWSKA 3

Źródło: Legia.pl

Jastrząb
07-09-2005, 16:16
Nareszcie!!! :brawo:

żyła
07-09-2005, 16:19
aaaa jaki bajer! :ucieszony: :ucieszony:
no to rozumiem :hyhy:

Armand
07-09-2005, 17:02
ekstra! :ucieszony:
będę mógł kupić bilecik obok szkoły :oczko:

kud(L)aty68
07-09-2005, 17:03
Odnosze wrazenie, ze w klubie cos sie zmienia.
Dziekujemy i prosimy o jeszcze :D

Jaco
07-09-2005, 17:07

Ano! Klub poszedł na współpracę z Kolporterem. :O Prezes Klicki zaciera łapki. :klnie:
Ciekawe, kto pośredniczył w transakcji. :cicho:

kud(L)aty68
07-09-2005, 17:23

Ano! Klub poszedł na współpracę z Kolporterem. :O Prezes Klicki zaciera łapki. :klnie:
Ciekawe, kto pośredniczył w transakcji. :cicho:

I czego szydzisz? ;)

Wasil
07-09-2005, 18:09
Mam pytanie, czy możliwa jest sytuacja ,że biletów zabraknie w kasach ,a będą w niektórych salonach (po których trzeba będzie ganiać) ?

CywiL
07-09-2005, 18:43
:brawo:

Bilety w Wo(L)a Parku !!!

ceero
07-09-2005, 20:19
6. września 2005, 15:04 | skomentuj

Bilety na Pogoń w ponad 30 punktach sprzedaży!
Od dziś można nabywać bilety na sobotnią, ligową potyczkę z Pogonią Szczecin. Dzięki współpracy z firmą Kolporter, bilety na mecze Wisły można kupować także w salonikach prasowych Kolporter. Wejściówki na sektory C, D i E dostępne są za 25 zł.

MTP
07-09-2005, 20:26
Mam pytanie, czy możliwa jest sytuacja ,że biletów zabraknie w kasach ,a będą w niektórych salonach (po których trzeba będzie ganiać) ?
Bilety są drukowane na bieżąco.Więc nie może być takiej opcji.U nas zabraknie? :hmm: Wątpie.

Koras(L)
07-09-2005, 22:31
Tak sie sklada, ze mam ten zaszczyt (?) pracowac w Kolporterze. I z tego co ja wiem to nie ma co sie tak cieszyc na zapas. nie chce krakac, ale najprawdopodobniej nie bedzie tak latwo z kupnem biletu przynajmniej na najblizszy mecz. Zacznijmy od tego ze szkolenie pracownikow kolportera pozostawia wiele do życzenia - bylo pelno niedomowien i gdyby nie to ze chodze na Legie pewnie nie malbym pojecia o czym oni wogole mowia i o co w tym wszystkim chodzi. nastepna sprawa jest to, ze aby wydrukowac bilet trzeba sie polaczyc z baza danych Legii...niestety nie w kazdym saloniku jest internet !!! Tzn jest ale analogowy, przez normalny telefon, czyli tak jakby go nie bylo. Jednak nawet gdy traficie do saloniku z neostrada, jest bardzo mozliwe ze i tak nie kupicie biletu bo nie bedzie mozna sie zalogowac na serwerze z baza danych ( w jednym z salonikow próbowano sie zalogowac przy mnie 5 razy i niestety sie nie udalo).
Duzo niedociagniec ma tez sam system sprzedazy i po zapoznaniu sie z nim juz nigdy w zyciu nie powiem zlego slowa na panie sprzedajace bilety w kasach na Legii.

Na koniec dodam tylko ze do mojego saloniku dotarlo 6 kartek z biletami - po 6 na kazdym, a kazdy bilet drukuje sie x2, czyli mam 18 biletow, ktorych i tak nie sprzedam bo nie mam internetu...
[/b]

Damian-Ochota
08-09-2005, 00:21
Legia rozszerza sieć dystrybucji biletów

Klub Piłkarski Legia Warszawa z przyjemnością informuje, iż w dniu 1 września br. została podpisana umowa partnerska pomiędzy naszym Klubem a Siecią Handlową KOLPORTER. Od dnia dzisiejszego rozpoczynie się sprzedaż biletów na mecze w 21 salonikach na terenie Warszawy oraz w Nowym Dworze Mazowieckim.
Sprzedaż biletów w Salonikach Kolportera będzie prowadzona równolegle ze sprzedażą biletów w kasach stadionu i zostanie zakończona na godzinę przed rozpoczęciem meczu.
Jednocześnie przypominamy, iż Klub prowadzi na dotychczasowych zasadach sprzedaż biletów w kasach Legii. Wejściówki można nabyć na podstawie ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.
Członkowie Klubu Kibica mogą zakupić bilet o 10 zł taniej. Karty Klubu Kibica są dostępne w siedzibie naszego Klubu przy ul. Łazienkowskiej 3.
Sieć Saloników oferujących sprzedaż biletów na mecze naszej drużyny będzie stopniowo rozwijana tak, aby nasi Kibice mogli zakupić bilet w większości miast województwa mazowieckiego.Ceny biletów dystrybuowanych w salonikach firmy Kolporter są identyczne z cenami obowiązującymi w naszych kasach.

Lista saloników Kolporter, w których można będzie nabyć bilety na mecze Legii
1. WARSZAWA, STACJA METRA CENTRUM
2. WARSZAWA, DWORZEC CENTRALNY, AL.JEROZOLIMSKIE 54 GALERIA ŚRODKOWA LOK. 147
3. WARSZAWA, AL. JEROZOLIMSKIE JUTRZENKI 156 (E.LECLERC)
4. WARSZAWA, GÓRCZEWSKA 95
5. WARSZAWA, POWSIŃSKA 31 (SADYBA BESTMALL)
6. WARSZAWA, STACJA METRA KABATY
7. WARSZAWA, AL.JEROZOLIMSKIE 54 (DWORZEC CENTRALNY - HALA GŁÓWNA)
8. WARSZAWA, STACJA METRA URSYNÓW
9. WARSZAWA, GÓRCZEWSKA 124 (CENTRUM WOLA PARK)
10. WARSZAWA, FILTROWA 70
11. WARSZAWA, STACJA METRA - WILANOWSKA
12. WARSZAWA, TARGOWA 19/11
13. WARSZAWA, KIJOWSKA 11
14. WARSZAWA, WAŁBRZYSKA 11 (CENTRUM HANDLOWE "LAND")
15. WARSZAWA, PL.CZERWCA 1976 NR 6 - CENTRUM URSUS (FACTORY OUTLET)
16. WARSZAWA, ODYŃCA 71
17. WARSZAWA, MARYMONCKA 75A
18. WARSZAWA, MICKIEWICZA 18A
19. WARSZAWA, CH REDUTA, AL. JEROZOLIMSKIE
20. WARSZAWA, AL.JEROZOLIMSKIE 56 C (ALBERT)
21. WARSZAWA, BOROWEJ GÓRY 4
22. NOWY DWÓR MAZOWIECKI, WARSZAWSKA 3

Źródło: Legia.pl

:brawo:

Raffi
08-09-2005, 06:13
Koras, ale nie wszystkie bilety są imienne chyba? :hmm: Co z nimi?

Koras(L)
08-09-2005, 08:27
W salonikach mozemy sprzedawac tylko imienne bilety po okazaniu karty kibica lub dowodu osobistego.
Mam nadzieje ze ten caly program do sprzedazy biletow sam wybiera ceny znizkowe dla posiadaczy KK bo oczywiscie nikt nie poinformowal nas o jakich kolwiek ulgach. :/

rolnik
08-09-2005, 09:08
W salonikach mozemy sprzedawac tylko imienne bilety po okazaniu karty kibica lub dowodu osobistego.
Mam nadzieje ze ten caly program do sprzedazy biletow sam wybiera ceny znizkowe dla posiadaczy KK bo oczywiscie nikt nie poinformowal nas o jakich kolwiek ulgach. :/
Mam nadzieję, że Twoje obawy się nie sprawdzą :modli:
Dla mnie wypad po bilet na Legie to godzina jazdy w jedną stronę więc opcja z kupnem biletu niemal pod domem jest zbawieniem. Kiedy obowiązywała poprzednia umowa z Kolp. w "swoim" saloniku nie miałem najmniejszych problemów ale faktycznie teraz może być różnie... tymbardziej, że są zniżki, o których większość Twoich koleżanek i kolegów z pracy nie ma pojęcia.
Trzymam kciuki żeby było wporzo 8)

Koras(L)
08-09-2005, 09:38
Mysle, ze juz niedlugo wszystko bedzie dobrze dzialczyc tylko potrzeba troche czasu, na zlikwidowanie "kilku" niedociagniec.
Zastanawie mnie tylko jeszcze jedna kwestia. Zalózmy ze w jednym z tych dwudziestu kilku saloników ( a w przyszlosci we wszystkich w Wawie), bedzie pracowal kibic KSP. Ma on wtedy dostep do bazy danych wszystkich kibicow ktorzy byli w poprzednim sezonie na meczu Legii :hmm:

rolnik
08-09-2005, 09:43
:O

MK
08-09-2005, 11:31
Oczywiście już na pradze południe nie mogli zrobić i jak zwykle podział Warszawy na lepszą i gorszą :/ . Zresztą na Legie mam na tyle blisko, że i tak wole sobie sam kupić. Kupowanie w zwykłym kiosku to nie to samo co kupowanie na naszej świątyni futbolu :]

yusta
08-09-2005, 11:48
Ma on wtedy dostep do bazy danych wszystkich kibicow ktorzy byli w poprzednim sezonie na meczu Legii :hmm:

Powiedz mi co zawiera ta baza do której Ty (i inni pracownicy Kolportera) masz dostęp?
Imię, nazwisko.... coś jeszcze oprocz tego?

kibic(L)
08-09-2005, 13:05
Dzisiaj byłem w salonie kolportera na stacji "Wilanowska" i nie mieli biletów. Pani w kiosku powiedziała że bilety będą od przyszłego tygodnia bo muszą dostać cenniki itp.

Koras(L)
08-09-2005, 16:06
Ma on wtedy dostep do bazy danych wszystkich kibicow ktorzy byli w poprzednim sezonie na meczu Legii :hmm:

Powiedz mi co zawiera ta baza do której Ty (i inni pracownicy Kolportera) masz dostęp?
Imię, nazwisko.... coś jeszcze oprocz tego?

Nie wiem wlasciwie :wstyd: . Przed chwila probowalem sie dostac do bazy danych i nic nie wiem dalej. pojawiaja mi sie tylko pola do wypelnienia gdzie mozna wpisac dane. W/g instrukcji po wpisaniu nr karty kibica powinny wyswietlic sie dane ale niestety po wpisaniu swojego nr KK strona robi sie cala szara i nic. Nie jest jednak tak jak myslalem, ze mamy dostep do wszystkich danych. dane kibica zobaczymy tylko tego ktory aktualnie nabywa bilet...chyba.

Dzisiaj dostalismy tez info o znizkach dla posiadaczy KK i dla studentow oraz seniorow. Wyglada wiec na to ze z pewnym opoznieniem, ale wszystko bedzie dzialalo dobrze. Tylko ten internet...potestuje w domu ten caly program i powiem cos wiecej.

baranek
08-09-2005, 17:17
"Srały muchy, idzie wiosna". Byłem dziś w Kolporterze na Mickiewicza i pan "kasownik" powiedział, że nikt nie wie kiedy będą bilety w sprzedaży. Więc nie popadajmy w hurraoptymizm.

sebek77
08-09-2005, 20:21

:chytry: Jeszcze sie nie ciesz w Wola Parku narazie nic o tym nie słyszeli :hyhy:

CywiL
08-09-2005, 20:44

:chytry: Jeszcze sie nie ciesz w Wola Parku narazie nic o tym nie słyszeli :hyhy:

Ciesze się, ciesze...że mam karnet :hyhy:
Tak powaznie to ciesze sie że wraca taka opcja bo jest to napewno jeden z elementów promowania Legii.

edek
08-09-2005, 21:29
Mnie tam też się podoba, że ten system wraca :)
Niech mi jeszcze tylko do otwockiego Kolportera bilety zaczną dawać.

kosciesz
08-09-2005, 22:08
Trochę off-topic
ale w lubelskich kolporterach od jakiegoś czasu też można kupować bilety na Górnika Łęczna i...
kupowałem raz - na Legię :>
w większości saloników biletów nie było, jak były to trzeba było brać takie jakie akurat były a nie jakie się chciało itp...
nie dociągnięć w sumie sporo (u nas system komputerowy część powinien zlikwidować)
ale i wygoda spora - schodzę rano po bułki i kupuję bilet - zamiast 50 minut tłuc się 171... :ucieka:

Lukass
09-09-2005, 06:37
czyli co warto spróbować pojechać do Kolpotera ? bo już nie wiem :hmm:

Raffi
09-09-2005, 06:40
tak daleko masz do Besta? :P
Tak ogólnie, to jeszcze bym się zbytnio nie nastawiał na kupno biletu z Odrą w Kolporterze, chyba że w Centrum, ale to raczej zafunkcjonuje porządnie dopiero w następnych meczach

Koras(L)
09-09-2005, 07:52
tak daleko masz do Besta? :P
Tak ogólnie, to jeszcze bym się zbytnio nie nastawiał na kupno biletu z Odrą w Kolporterze, chyba że w Centrum, ale to raczej zafunkcjonuje porządnie dopiero w następnych meczach

W Metrze Centrum biletu na Odre nie kupicie.

Raffi
09-09-2005, 07:56
no to kwestia nam się wyjaśniła

jasin
09-09-2005, 20:41
krok w dobrym kierunku... przynajmniej kolo domu bedzie mozna bilecik kupic :hyhy:

emde
10-09-2005, 23:06
nie liczcie na to, dzis kolezka w metrze ursynow mowil ze oni nic nie wiedza o zadnych biletach, i to raczej nie dojdzie do skutku, wiec ja jeszcze bym poczekal z tymi pochwalami, wogole co tza akzja informowac o czyms co jest w fazie projektu... mogli przynajmnije napisac ze to plany i narazie nie wejdzie w zycie...

żyła
10-09-2005, 23:12
u nas w Nowiaku facet w salonie wie o wszystkim, ma bilety do drukowania, ale internet ma tylko przez telefon, i dopóki nie zalożą mu neostrady jest bezradny. a kiedy sie to stanie, to on niestety pojecia nie ma 8)

Łysolek
11-09-2005, 11:39
Mnie natomiast rozwalają ludzie tacy jak np. ostatnio siedze u Korasa w kiosku wpada typ i pyta czy są bilety na Legię ? na to Koras , ze nie , a typ czy w którymś jeszcze kiosku w centrum sprzedają bilety ? ja nie wiem jak on ale z centrum jestem w 15 min. na Legii i tam mozna kupic bilet , napewno krócej by mu to zajęło niz latanie po wszystkich kioskach w Centrum... :hmm:

Raffi
12-09-2005, 12:31
ale na Centralny ma 5 minut :))

Oświadczenie Kolportera

W imieniu Kolportera Sieci Handlowe przepraszamy Kibiców Klubu Piłkarskiego LEGIA WARSZAWA za to, iż w dniach 9-10.09.2005 nie we wszystkich wyznaczonych salonikach prasowych mogli kupić bilety na mecz swojej drużyny z Odrą Wodzisław. Dołożymy wszelkich starań, aby taka sytuacja się nie powtórzyła.

rolnik
12-09-2005, 13:47
Czyżby kolega Koras(L) interweniował u szefostwa? :oczko:

Koras(L)
12-09-2005, 13:59
Czyżby kolega Koras(L) interweniował u szefostwa? :oczko:

Raczej szefostwo interweniowalo u mnie :oczko: . Kazali mi sprzedawać bilety po mimo braku neostrady a oni zaplaca mi za rachunek tel.
Mialem naprawde dobre checi ale nawet jak sie polaczylem z baza danych to nikt w niej nie widnial i nic niestety nie sprzedalem. Moze do Polonii sie wyrobia z tym wszystkim i jakos to ogarna? :hmm:

Koras(L)
17-09-2005, 11:15
Wyglada na to, ze sprzedaz biletow na derby powinna przebiec o wiele sprawniej niz na Odre. Nie wiem jak w innych salonikach ale u mnie zalozyli w koncu neostrade a w poniedzialek ma byc jakis pilkarz aby promowac sprzedaz w Kolportrach (ale o tym :cicho: bo to jeszcze nic pewnego).
Poza tym w poniedzialek jest dodatkowe szkolenie dla tych co sie dalej nie lapia ocb.

Problem polega na tym ze przecwiczyc w realu da sie tylko w czasie sprzedazy, wiec do poniedzialku tak naprawde nie wiem jak to wszystko bedzie dzialalo.

kud(L)aty68
26-09-2005, 12:10

I rzeczywiscie, a niech ich..... :zly:

Raffi
11-10-2005, 22:01
Zaktualizowana lista saloników (nowe - pogrubionym drukiem):

1 WARSZAWA, STACJA METRA CENTRUM
2 WARSZAWA, DWORZEC CENTRALNY, AL.JEROZOLIMSKIE 54 GALERIA ŚRODKOWA LOK. 147
3 WARSZAWA, AL. JEROZOLIMSKIE JUTRZENKI 156 (E.LECLERC)
4 WARSZAWA, GÓRCZEWSKA 95
5 WARSZAWA, CYBISA 6
6 WARSZAWA, BOROWEJ GÓRY 4
7 WARSZAWA, AL.JEROZOLIMSKIE 54 (DWORZEC CENTRALNY - HALA GŁÓWNA)
8 WARSZAWA, DOBRA 4
9 WARSZAWA, GÓRCZEWSKA 124 (CENTRUM WOLA PARK)
10 WARSZAWA, AL. JEROZOLIMSKIE 148 (CH REDUTA - SALON MULTIMEDIALNY)
11 WARSZAWA, WOJCIECHOWSKIEGO 39
12 WARSZAWA, PASAŻ URSYNOWSKI 3
13 WARSZAWA, PL.CZERWCA 1976 NR 6 - CENTRUM URSUS (FACTORY OUTLET)
14 WARSZAWA, ODYŃCA 71
15 WARSZAWA, MARYMONCKA 75A
16 WARSZAWA, MICKIEWICZA 18A
17 WARSZAWA, RONDO WASZYNGTONA
18 WARSZAWA, DWORZEC CENTRALNY LOK. 50
19 WARSZAWA, AL.JEROZOLIMSKIE 109
20 PUŁTUSK, 3 MAJA 15
21 NOWY DWÓR MAZOWIECKI, WARSZAWSKA 3

Wypadły:
5 WARSZAWA, POWSIŃSKA 31 (SADYBA BESTMALL)
6 WARSZAWA, STACJA METRA KABATY
8 WARSZAWA, STACJA METRA URSYNÓW
10 WARSZAWA, FILTROWA 70
11 WARSZAWA, STACJA METRA - WILANOWSKA
12 WARSZAWA, TARGOWA 19/11
13 WARSZAWA, KIJOWSKA 11
14 WARSZAWA, WAŁBRZYSKA 11 (CENTRUM HANDLOWE "LAND")
20 WARSZAWA, AL.JEROZOLIMSKIE 56 C (ALBERT)

Koras(L)
12-10-2005, 06:30
hmm...jest 7:30 a sprzedaz biletów na mecz z Wisłą Płock jest zablokowana... :hmm:

Edit:
09:30 - ciagle nic.

Moze od 11 beda tak jak na Legii??

Edit2:
juz dziala. Ale i tak nikt do 11 sie o bilet nie pytal.

m84
12-10-2005, 13:05
Hehe.. fajnie :) Wypadły wszystkie kioski które mi najbardziej pasowały....

Janek
12-10-2005, 18:03
Hehe.. fajnie :) Wypadły wszystkie kioski które mi najbardziej pasowały....

hmmm a co kupujesz bilet?

MTP
12-10-2005, 22:15
hmm...jest 7:30 a sprzedaz biletów na mecz z Wisłą Płock jest zablokowana... :hmm:

Edit:
09:30 - ciagle nic.

Moze od 11 beda tak jak na Legii??

Edit2:
juz dziala. Ale i tak nikt do 11 sie o bilet nie pytal.
I nie spodziewałbym sie na twoim miejscu duzego ruchu.

Koras(L)
13-10-2005, 05:19
I nie spodziewałbym sie na twoim miejscu duzego ruchu.

Przez całą srode o bilet pytaly sie dwie osoby: panna, ktora chciala kupic bilet dla kolegi - oczywiscie powiedzialem ze bilet mozna kupic tylko osobiscie ;), i pozniej kolega tej pierwszej, ktory jednak nie kupil biletu bo sa zadrogie i "z takimi cenami to moga mnie pocalowac w dupe".

m84
13-10-2005, 22:52
hmmm a co kupujesz bilet?

Nie, nie kupuję.

Raffi
02-12-2005, 12:00
Aktualna lista Saloników:
http://legia.com/dwnl/kolporter_adresy.txt

PS "fajny" komentarz z legia.com.pl :
Dzis byłem w Kolporterze w Wola Parku i sie dowiedziałem ze facet nie sprzedaje biletów a ponadto powiedział ze takich jak my to powinno sie pozamykać . A ja mu chciałem odpowiedzieć kilka ciepłych słow lecz dziewczyna mnie uspokoiła . Powiedziałem ze tak mu dopi...tole ze bedzie pamiętał ze z kibicami LEGII nie mozna zadzierać . I jutro musze szukać gdzie indziej bilety.

el majoneze
02-12-2005, 17:19
jak ktoś ma blisko-polecam serdecznie kolportera w factory w ursusie.bilet w minute,miła obsługa.przy mnie 3 osoby kupowały

Junior89
02-12-2005, 17:29
ta... byłem dzisiaj na Mickiewicza, gość pokręcił głową, powiedział że "się nie da" i tyle :/ myślałem że go zatłukę :zly: po co publikują ta listę skoro tam siedzą takie gamonie i nie umieją nic zrobić :modli:

Kenijczyk
02-12-2005, 17:34
moze po prostu nie miał zmiany ten gosc uprawniony do sprzedazy biletow. Tak samo ja chcialem we wrzesniu kupic w Pułtusku w kolporterze bilet na derby, ale nie moglem, powiedzieli mi ze nie mozna kupic, bo nie ma kolesia, ktory byl na jakims szkoleniu dot. sprzedazy biletow, na szczescie dzisiaj akurat na niego trafilem.

rolnik
02-12-2005, 17:45
moze po prostu nie miał zmiany ten gosc uprawniony do sprzedazy biletow. Tak samo ja chcialem we wrzesniu kupic w Pułtusku w kolporterze bilet na derby, ale nie moglem, powiedzieli mi ze nie mozna kupic, bo nie ma kolesia, ktory byl na jakims szkoleniu dot. sprzedazy biletow, na szczescie dzisiaj akurat na niego trafilem.

Dziś od mojej koleżanki, która prowadzi salonik kolportera (a gdzie to pozostawię dla siebie :> ) dowiedziałem się, że nie ma czegoś takiego jak gość uprawniony do sprzedawania biletów - TO JEST JAKIŚ FARMAZON. Pewnie osoby, które nie ogarniają sprzedawania biletów wymyślają podobne powody żeby mieć świety spokój.

Kenijczyk
02-12-2005, 18:08
nie wiem, niekoniecznie uprawniony, ale np. na zmiane pracują 3 osoby, a tylko jedna potrafi sprzedawac bilety (ja słyszałem, ze były jakies szkolenia, przynajmniej tak mi powiedzieli w kolporterze) i moze jej akurat nie byc.

zuz
02-12-2005, 18:10
nie wiem, niekoniecznie uprawniony, ale np. na zmiane pracują 3 osoby, a tylko jedna potrafi sprzedawac bilety (ja słyszałem, ze były jakies szkolenia, przynajmniej tak mi powiedzieli w kolporterze) i moze jej akurat nie byc.
daj spokój.
może jeszcze wyjazd integracyjny połączony ze szkoleniem, żeby jakieś paździochy [bez urazy] nauczyły się wstukiwać coś w komputer?

Benio
02-12-2005, 18:34
Dlatego ja mam juz swoj pewny punkt na Mickiewicza...Widac,ze gosc ogarniety,nie robi problemow,ze "trzeba innych obsluzyc a on jest sam w kiosku" lub "przykro nam ale maszyna sie popsula".Kupowalem u niego bilety na Korone i na Arke...nigdy nie czekalem na bilet dluzej niz 5 minut

Zegar(L)
02-12-2005, 18:41
Jak chciałem kupić bilet na Koronę, to nie udało mi się w obydwu salonikach na Górczewskiej. W jednym popsuła się drukarka (w tym w Wola Parku. Podobno wszystko już działa), a w drugim siedzi jakaś wyjątkwo niekumata/niemiła/leniwa baba według której Kolporter nie sprzedaje biletów na Żyletę...

e(L)egion
02-12-2005, 19:31
Dlatego ja mam juz swoj pewny punkt na Mickiewicza...Widac,ze gosc ogarniety,nie robi problemow,ze "trzeba innych obsluzyc a on jest sam w kiosku" lub "przykro nam ale maszyna sie popsula".Kupowalem u niego bilety na Korone i na Arke...nigdy nie czekalem na bilet dluzej niz 5 minut

ta... byłem dzisiaj na Mickiewicza, gość pokręcił głową, powiedział że "się nie da" i tyle :/ myślałem że go zatłukę po co publikują ta listę skoro tam siedzą takie gamonie i nie umieją nic zrobić
:oczko:

Ja kupiłem na metrze Centrum. Tam bez problemów :)

Benio
02-12-2005, 19:46
:hyhy: najwyrazniej nie wiecie kiedy isc albo wydrukowal mi bilety ze wzgledu na moj nieodparty urok osobisty :oczko: a tak na powaznie,to zalezy od typa,na ktorego traficie(mlody nie robil problemow)

kirbi
02-12-2005, 20:51
A ja dzis kupilem sobie na Arke na gorczewskiej(tam gdzie toto-mix) i mloda babka sie spytala na ktora trybune, ja mowie, ze na luk a ta do mnie z pytaniem co to jest...Musialem tlumaczyc ze od strony Łazienkowskiej...Potem jeszcze spytała ile kosztuje bilet bo nie ma cennika...Ciekawe co by zrobila gdybym powiedzial,ze zlotowke:)

Junior89
02-12-2005, 21:42
:hyhy: najwyrazniej nie wiecie kiedy isc albo wydrukowal mi bilety ze wzgledu na moj nieodparty urok osobisty :oczko: a tak na powaznie,to zalezy od typa,na ktorego traficie(mlody nie robil problemow)

stary robil :/

Markotny
02-12-2005, 21:56
Nie zdziwnie się jak system w Kolporterze padnie po tym jak wszyscy będą chcieli kupować bilety z rana ;)

Oby do tego nie doszło :cicho:

Koras(L)
03-12-2005, 07:42
A ja tam pierdole to wszystko. Po wczorajszym dniu zrobie wszystko zeby nie sprzedawac u mnie biletow na Legie. :zly: Nie dosc ze nic po za biletami sie nie sprzedaje (a na biletach to zarabiam tyle co nic), to jeszcze mi pol kiosku wyniesli. Wysylam w poniedzialek pismo do kolportera ze albo dadza mi drugi komputer, oplaca mi pracownika i dadza ochrone albo niech se sami sprzedaja. ***** i jeszcze mi sie burzyli ze przestaje sprzedawac bilety o 19 30 kiedy wszedzie jest informacja ze bilety sa sprzedawane do 19 !!! A tym wszystkim co wczoraj mi powynosili gazety, plyty itd to wielki **** w dupe.

PS. byl tez humorystyczny akcent. ok 14 zobaczylem ze zajebali mi ostatni numer NL. Jakie poltorej godziny pozniej gazeta sama powrocila na miejsce :hyhy:

Flip
03-12-2005, 07:53
Nie dosc ze nic po za biletami sie nie sprzedaje (a na biletach to zarabiam tyle co nic), to jeszcze mi pol kiosku wyniesli. Wysylam w poniedzialek pismo do kolportera ze albo dadza mi drugi komputer, oplaca mi pracownika i dadza ochrone albo niech se sami sprzedaja. ***** i jeszcze mi sie burzyli ze przestaje sprzedawac bilety o 19 30 kiedy wszedzie jest informacja ze bilety sa sprzedawane do 19 !!! A tym wszystkim co wczoraj mi powynosili gazety, plyty itd to wielki **** w dupe.

***** jakim trzeba być dzikusem i nieokrzesańcem żeby wynosić ludziom z kiosku towar,ludziom którzy przecież też są za Legią jak Koras :zly:

bez kitu może nie jestem jakimś gladiatorem ale jakbym zobaczył to bym ***** dał po mordzie jednemu z drugim :/

Markotny
03-12-2005, 10:22
A ja tam pierdole to wszystko. Po wczorajszym dniu zrobie wszystko zeby nie sprzedawac u mnie biletow na Legie. :zly: Nie dosc ze nic po za biletami sie nie sprzedaje (a na biletach to zarabiam tyle co nic), to jeszcze mi pol kiosku wyniesli. Wysylam w poniedzialek pismo do kolportera ze albo dadza mi drugi komputer, oplaca mi pracownika i dadza ochrone albo niech se sami sprzedaja. ***** i jeszcze mi sie burzyli ze przestaje sprzedawac bilety o 19 30 kiedy wszedzie jest informacja ze bilety sa sprzedawane do 19 !!! A tym wszystkim co wczoraj mi powynosili gazety, plyty itd to wielki **** w dupe.

PS. byl tez humorystyczny akcent. ok 14 zobaczylem ze zajebali mi ostatni numer NL. Jakie poltorej godziny pozniej gazeta sama powrocila na miejsce :hyhy:Brak mi słów :roll:

MTP
03-12-2005, 10:51
Ja jebie co za patologia.Gazety kraść :ucieka:
Koras wg mnie to wogole powinni zatrudnić na czas sprzedaży biletów oddzielnych pracowników.

janich
03-12-2005, 11:07
No w koncu nie trzeba bedzie prosic cioci zeby bilety kupiła. Dobrze ze sa w Nowiaku i Pułtusku. :brawo: Moim zdaniem powinny byc dostepne w innych mistach Mazowieckich takich jak: Płońsk,Ciechanów,Siedlce, Warka, Płock, Pruszków,Ostrołęka. :hmm:

kirbi
03-12-2005, 12:11
Koras wg mnie to wogole powinni zatrudnić na czas sprzedaży biletów oddzielnych pracowników.
Może nie tyle oddzielnych pracowników. Chyba każdy potrafi wklepać imię nazwisko i adres do komputera poczym je wydrukować na bilecie. Trzeba znaleźć inne rozwiązanie. Np monitoring. Ale z drugiej strony dzwonić na psy bo ktoś ukradł gazete...Troche chore:/

kosciesz
03-12-2005, 12:43
Nie dosc ze nic po za biletami sie nie sprzedaje (a na biletach to zarabiam tyle co nic), to jeszcze mi pol kiosku wyniesli.

Co do wynoszenia kiosku to tyle osób się dziwi... na wyjeździe promocja dobrze! na mieście promocja - źle? (sami sobie wychowaliśmy osobników, którzy nie widzą w tym nic złego..
ale ja nie o tym...

Jeśli przeciętne artykuł który sprzedajesz to koszt powiedzmy 5 zł. A przeciętny bilet to powiedzmy 20 zł...
To jeśli na bilecie zarobisz 2pln to na gazecie też zarobisz 2pln?
Czy ja te prowizje źle szacuję?

Cyclone
03-12-2005, 19:41
Może nie tyle oddzielnych pracowników. Chyba każdy potrafi wklepać imię nazwisko i adres do komputera poczym je wydrukować na bilecie. Trzeba znaleźć inne rozwiązanie. Np monitoring. Ale z drugiej strony dzwonić na psy bo ktoś ukradł gazete...Troche chore:/

Kirbi a zapłacisz za te gazety z własnej kieszeni ........ albo z pensji :roll: co by było jak ty byś tam pracował i byś musiał ze swojej pensyjki odłożyćciekawe czy tesz tak byś mówił.........

Jachimus
03-12-2005, 20:16

PS. byl tez humorystyczny akcent. ok 14 zobaczylem ze zajebali mi ostatni numer NL. Jakie poltorej godziny pozniej gazeta sama powrocila na miejsce :hyhy:

czy mówisz o tym co ich policja dorwała?

dziś troszkę czasu spędziłem w kiosku Korasa (ponadz godzine) i na własne oczki zobaczyłem jak to wygląda, gówno zarabia na biletach a traci klientów, którzy w tym czasie chcą kupić coś innego. Ponadto raz to mnie dziś nieźle trafiło wlazło z 8 typa do kolejki (ja też sie wpieprzyłem) a oni lukają na pułki, na siebie i nagle jeden z nich zadaje pytanie czy może mała promocyjka :O :efoch: przerażające nawet jakby miał być to żart ale nie jestem do końca pewien czy był.

wokulski
03-12-2005, 21:20
No w koncu nie trzeba bedzie prosic cioci zeby bilety kupiła. Dobrze ze sa w Nowiaku i Pułtusku. :brawo: Moim zdaniem powinny byc dostepne w innych mistach Mazowieckich takich jak: Płońsk,Ciechanów,Siedlce, Warka, Płock, Pruszków,Ostrołęka. :hmm:

Popieram ten pomysł ja bym dodał jeszcze Mińsk,Łuków,Węgrów,Sokołów Podlaski.

kosciesz
03-12-2005, 21:37

o Garwolinie zapomniałeś :>

wokulski
03-12-2005, 21:59

o Garwolinie zapomniałeś :>

:kurde: jak mogłem zapomnieć o Garwolinie,przecież moja rodzina podgarwolińskie rejony zamieszkuje.

MrC
08-12-2005, 07:40
Ja Mam pytanie ale nie dotyczace biletow,a mianowicie Czyje są dwa ostanie herby na kalendarzu ktory bedzie sprzedawany w sklepiku??(ostatnie zdjecie w prawym dolnym rogu)

Raffi
08-12-2005, 09:46
Juve i FC Den Haag

Porter
08-12-2005, 12:12

jasne. Jeszcze Lublin, Kraków, Kołobrzeg, Szczecin i Sosnowiec :roll:

h_L
08-12-2005, 13:26
Mnie tylko zastanawia, dlaczego nie ma żadnego punktu na Bródnie i Targówku?Jeśli się mylę, to mnie poprawcie.Jestem często w tamtych okolicach i punkt w tych rejonach bardzo ułatwiłby mi sprawę.

Sahal
08-12-2005, 14:04
Mnie tylko zastanawia, dlaczego nie ma żadnego punktu na Bródnie i Targówku?Jeśli się mylę, to mnie poprawcie.Jestem często w tamtych okolicach i punkt w tych rejonach bardzo ułatwiłby mi sprawę.

Po prostu lobby probródnowskie i protargówkowskie jest za słabo słyszalne :hyhy:

amilo
08-12-2005, 14:11
ale to jest troche śmieszne bo z Targówka, Tarchomina jest chyba jeden gorszych dojazdów na Ł3 (trzeba sie przesiadac, dlugo sie jedzie itp. itd) a jednak nie ma tam zadnych punktow sprzedzy biletow na Legie a napewno by sie przydaly...

MrC
08-12-2005, 14:16
Juve i FC Den Haag

Juve??!!co za beznadzieja!!!!!!

DobryChłopak
08-12-2005, 15:16
Sprzedaż biletów w saloniku w Metrze Centrum - szybko łatwo i przyjemnie 8)

dirty_sanchez
08-12-2005, 15:44
Sprzedaż biletów w saloniku w Metrze Centrum - szybko łatwo i przyjemnie 8)

zgadzam sie, jak kupowalam to trwalo to ze 3 minutki i mialam bilecik :hyhy:

Smetny
08-12-2005, 15:57
ale to jest troche śmieszne bo z Targówka, Tarchomina jest chyba jeden gorszych dojazdów na Ł3 (trzeba sie przesiadac, dlugo sie jedzie itp. itd) a jednak nie ma tam zadnych punktow sprzedzy biletow na Legie a napewno by sie przydaly...

zrobili blisko siebie na Targowej i KIjowskiej, a żeby zrobic na Głebockiej to już nikomu nie przyszło do głowy :-

kosciesz
08-12-2005, 18:33
Co ciekawe Kolportery dostają podobno pulę tylko 500 biletów do wykorzystania.
Dzisiaj wracając z pracy zaszedłem do Kolportera na Górczewskiej a człowiek mi mówi, że bilety się skończyły....
tak łatwo nie odpuściłem, mówiąc że bajki opowiada :> no i aż dzwonił do córki, żeby mi potwierdziła.
Także na Górczewską 95 już w tym tygodniu nie zapraszam.
A i w innych działających pewnie będą podobne problemy.

Ziemniak
08-12-2005, 18:35
W sumie musze powiedziec ze w KOLPORTERACH kupowalem 2 razy bilety jeden na mecz z Polonia a drugi na mecz z Arka. Niestety ten pierwszy nie chcial mi przejsc przy bramce lecz ochroniaz mnie wpuscil. W sumie zlee doswiadczenia. Ale w tym 2 juz bylo wszystko ok:) 8) ;)

mnich
08-12-2005, 18:51
2 razy kupowalem na M Centrum zawsze na puchary i nie mialem problemow... jedyna wada: karta nie mozna placic ;P
Za pierwszym razem Pani robila doktorat z obslugi systemu i co jest karnetem a co karta kibica ;) ale teraz szybko milo i przyjemnie

rolnik
08-12-2005, 23:24
Dzisiaj wracając z pracy zaszedłem do Kolportera na Górczewskiej a człowiek mi mówi, że bilety się skończyły....
tak łatwo nie odpuściłem, mówiąc że bajki opowiada :> no i aż dzwonił do córki, żeby mi potwierdziła.

Napewno to nie był farmazon bo oni faktycznie mają ograniczoną ilośc blankietów. Prawie wszystkie poszły na meczyk z Arką.

Koras(L)
09-12-2005, 08:10

Napewno to nie był farmazon bo oni faktycznie mają ograniczoną ilośc blankietów. Prawie wszystkie poszły na meczyk z Arką.

Nie do konca tak jest. Poprostu przywoza nam kilkadziesiat blankietow tak na oko, nikt tego nawet nie liczy. Na Arke ostatniego dnia wyczerpały mi sie blankiety na otwarta. Wyslalem maila, po paru dniach przywiezli nastepna pule blankietow i znowu nawet nie wiem ile tego jest ;).

A co do puli 500 biletow na mecz to nawet gdyby to byla prawda to jeszcze sie u mnie nie zdarzylo zeby poszlo wiecej niz 500 biletow na jeden mecz, a z tego co wiem, to u mnie sprzedaz biletow idzie zdecydowanie najlepiej.

kibic(L)
09-12-2005, 09:38
To Kolportery dostają 500 biletów co mecz czy ogólnie na kilka meczy do wyczerpania ?

Koras(L)
09-12-2005, 11:28
To Kolportery dostają 500 biletów co mecz czy ogólnie na kilka meczy do wyczerpania ?

Nie do konca tak jest. Poprostu przywoza nam kilkadziesiat blankietow tak na oko, nikt tego nawet nie liczy. Na Arke ostatniego dnia wyczerpały mi sie blankiety na otwarta. Wyslalem maila, po paru dniach przywiezli nastepna pule blankietow i znowu nawet nie wiem ile tego jest ;).

Nie wiem jak jasniej to napisac.

kibic(L)
09-12-2005, 13:01
OK rozumiem. A bilety których nie sprzedacie to są odsyłane do klubu czy zostają na nastepny mecz ?

Sahal
09-12-2005, 13:30
OK rozumiem. A bilety których nie sprzedacie to są odsyłane do klubu czy zostają na nastepny mecz ?

Skąd w ogóle to pytanie? To jest zintegrowany system. Bilet imienny drukuje się na odpowiednim blankiecie. Nie ma niewykorzystanych biletów, bo są one drukowane bezpośrednio przy kliencie po okazaniu przez niego dokumentów.

amilo
09-12-2005, 14:18

Skąd w ogóle to pytanie? To jest zintegrowany system. Bilet imienny drukuje się na odpowiednim blankiecie. Nie ma niewykorzystanych biletów, bo są one drukowane bezpośrednio przy kliencie po okazaniu przez niego dokumentów.

mu chyba chodzilo o same blankiety 8)

kibic(L)
09-12-2005, 15:33

mu chyba chodzilo o same blankiety 8)

Dokładnie :hyhy: o same papierkowe bilety bez nazwiska itp. ale juz sie dowiedziałem jak to wszystko działa.

kosciesz
09-12-2005, 18:47

A co do puli 500 biletow na mecz to nawet gdyby to byla prawda to jeszcze sie u mnie nie zdarzylo zeby poszlo wiecej niz 500 biletow na jeden mecz, a z tego co wiem, to u mnie sprzedaz biletow idzie zdecydowanie najlepiej.

Specjalnie zapytałem, czy może mu druczków nie zapomniałem. Człowiek wyjął i pokazał, że ma... więc chyba jednak coś jest na rzeczy. A na mecz z Arką sprzedał 470 biletów. Może jak sprzedasz 500 dopiero się ujawni? chociaż rzeczywiście IMHO niezywkle dziwne ograniczenie.

Po wczorajszych
1. Górczewska 95: przekroczona pula 500 biletów na mecz
2. Górczewska 124: nie ma osoby potrafiącej drukować bilety

Dzisiejszy raport z pola bitwy:
3. Metro Centrum: gdzie tam jest Kolporter? bo obszedłem górną galerię i przy wejściu i nie znalazłem Kolportera :chytry:
4. Dworzec Centralny (na dole): brak blankietów
5. Dworzec Centralny (na górze): niestety "nie łączy mi się"

czyli odwiedziłem prawie 30% uprawnionych do sprzedaży Kolporterów w Wawie
a bilet w końcu mam, ale tylko dzięki uprzejmości pewnej (a nawet dwóch) osoby.
żenada :roll: :ucieka:

DobryChłopak
09-12-2005, 18:55
W metrze centrum jest w tej "srodkowej" galerii, tzn. nie na tych balkonach tylko jak się przechodzi do przejscia podziemnego.

Raffi
09-12-2005, 18:58
Dzisiejszy raport z pola bitwy:
3. Metro Centrum: gdzie tam jest Kolporter? bo obszedłem górną galerię i przy wejściu i nie znalazłem Kolportera :chytry:

Otóż okazałeś się niecierpliwy i nie sprawdziłeś do końca. A trzeba przejśc na północny koniec galerii i pójść w stronę przejścia pod Marszałkowską, tuż przed skrętem w prawo jest salonik.

kosciesz
09-12-2005, 19:05
dzięki za info, na wiosnę sprawdzę :ucieszony:

mort
10-12-2005, 11:48
W Wola Parku działa

Nabycie trzech biletów-około 5 minut

el majoneze
10-12-2005, 12:53
czy mozna jutro(w dniu meczu)kupic bilet w kolporterze?

Koras(L)
10-12-2005, 14:21
Może jak sprzedasz 500 dopiero się ujawni? chociaż rzeczywiście IMHO niezywkle dziwne ograniczenie.

Juz dawno tyle sprzedalem. Nie ma zadnego ograniczenia. Mozemy sprzedawac az sie bilety skoncza. najprawdopodobniej facet sciemnia bo nie umie sie tym poslugiwac lub poprostu nie chce. Z reszta wcale mu sie nie dziwie.

dzięki za info, na wiosnę sprawdzę

Na szczescie juz tam nie bede prowadzil saloniku. tez z ciekawosci sprawdze jak sobie nowi radza :oczko:

nie wiem jak w innych ale w metrze centrum napewno nie, bo mamy inwentaryzacje.

Armand
10-12-2005, 14:31
A ja polecam Kolporter na Mickiewicza 18A.
Kupowałem tam bilety i na Arkę i na Łęczną i za każdym razem (mimo innej obsługi) nie było żadnych problemów.

Raffi
10-12-2005, 19:17

w Salonikach Prasowych Kolportera od środy do piątku w godz. 11:00 - 19:00, w sobotę w godz. 10:00 - 18:00 i w niedzielę w godz. 10:00 - 13:30.

BBB
10-12-2005, 20:00
W kolporterze na Cybisa sprzedaz szybka,latwa i przyjemna.Tylko trzeba trafic jak jest panienka lub mlody koles,bo ich matka(pewnie wlascicielka) "nie zna sie na tym komputerowym systemie sprzedazy".

Raffi
22-02-2006, 22:27
Sprzedaż biletów w salonikach Kolportera od meczu z Cracovią
22.02.2006, godz.: 19:20:00

Informujemy, że w celu poprawienia jakości sprzedaży biletów Klub podjął współpracę z nowym dostawcą systemu biletowego.

W związku z procesem przystosowawczym przedsprzedaż biletów w salonikach prasowych sieci Kolporter będzie prowadzona od meczu z Cracovią.

Jednocześnie chcielibyśmy zapewnić, iż Klub dołoży wszelkich starań, aby sprzedaż biletów w kasach Klubu przed meczem z GKS Bełchatów była prowadzona sprawnie i bez zakłóceń.

Raffi
27-03-2006, 11:45
Zaktualizowana lista salonków Kolportera, w których można kupować bilety:

http://www.legia.pl/dwnl/kolporter_adresy.txt

01 WARSZAWA, STACJA METRA CENTRUM
02 WARSZAWA, UL. IGAŃSKA 26
03 WARSZAWA, AL. JEROZOLIMSKIE 156 (Jutrzenki) - E.LECLERC
04 WARSZAWA, GÓRCZEWSKA 95
05 WARSZAWA, CYBISA 6
06 WARSZAWA, UL. MAJDAŃSKA 7
07 WARSZAWA, AL.JEROZOLIMSKIE 54 - DWORZEC CENTRALNY - HALA GŁÓWNA, lok. 4 (przy zejściu na Galerię Środkową)
08 WARSZAWA, DOBRA 4
09 WARSZAWA, GÓRCZEWSKA 124 - CENTRUM WOLA PARK - I piętro, z prawej strony wejścia do Auchan
10 WARSZAWA, AL. JEROZOLIMSKIE 148 - CH REDUTA, SALON MULTIMEDIALNY, I piętro - możliwość płacenia kartą
11 WARSZAWA, WOJCIECHOWSKIEGO 39
12 WARSZAWA, PASAŻ URSYNOWSKI 3
13 WARSZAWA, PL.CZERWCA 1976 NR 6 - CENTRUM URSUS - FACTORY OUTLET
14 WARSZAWA, UL. ŚWIATOWIDA 41 (TARCHOMIN)
15 WARSZAWA, MARYMONCKA 75A
16 WARSZAWA, MICKIEWICZA 18A
17 WARSZAWA, UL. KIJOWSKA 11

18 PUŁTUSK, 3 MAJA 15
19 NOWY DWÓR MAZOWIECKI, WARSZAWSKA 3
20 PRUSZKÓW, UL. KRASZEWSKIEGO 26

Raffi
27-03-2006, 12:06
nie ma jeszcze oficjalnego komunikatu na temat sprzedaży biletów (będzie dzisiaj), ale prawdopodobnie tak, co najmniej w części z nich

Aureliusz
27-03-2006, 14:22
08 WARSZAWA, DOBRA 4

Daleko to od BUWu? I w którą stronę?

Paolo'
27-03-2006, 20:21
08 WARSZAWA, DOBRA 4

Daleko to od BUWu? I w którą stronę?

Numery rosną z biegiem Wisły, więc czwórka będzie gdzieś pomiędzy Jaracza a Tamką.

- Wujek Dobra Rada :oczko:

Sokol
27-03-2006, 22:34
a do Wisly czy od Wisly ? bo nigdy nie moge zapamietac ;)

Raffi
27-03-2006, 22:44
od

rolnik
28-03-2006, 11:02
Właśnie otrzymałem info z pewnego źródła, że w saloniku na Górczewskiej 95 system sprzedaży biletów się lekko pierdzieli więc radzę się tam narazie nie fatygować.

batijo86
28-03-2006, 11:10
Ten salonik na Tarchominie też jeszcze nie jest gotowy
Jak sie dziś dowiedziałem: " teoretycznie można kupić ale nie przeszliśmy jeszcze przeszkolenia" :cicho:

Flip
28-03-2006, 11:16
Jak sie dziś dowiedziałem: " teoretycznie można kupić ale nie przeszliśmy jeszcze przeszkolenia" :cicho:

mówisz o tym obok Leadera?? czyli można kupić czy nie :hmm:

Depesz
28-03-2006, 13:01
W metrze centrum nie sprzedają i nie wiadomo czy będą w ogóle sprzedawać...na centralnym też nic nie wiedzą, w dodatku właściciel zareagował na moje pytanie o bilety bardzo nerwowo :hmm:

legart
28-03-2006, 13:17
Właśnie otrzymałem info z pewnego źródła, że w saloniku na Górczewskiej 95 system sprzedaży biletów się lekko pierdzieli więc radzę się tam narazie nie fatygować.

To ten w Wola Parku ? :/

Michu
28-03-2006, 13:20
To ten w Wola Parku ?

Nie.

09 WARSZAWA, GÓRCZEWSKA 124 - CENTRUM WOLA PARK

04 WARSZAWA, GÓRCZEWSKA 95

kosciesz
28-03-2006, 14:28
Ktoś może kupował bilet w Wola Parku?
w tamtej rundzie jednego dnia był człowiek który potrafił sprzedawać bilety - drugiego taki, który nie potrafił.
I nie wiadomo czy dzisiaj się wybrać czy lepiej jutro :)

legart
28-03-2006, 14:47
w tamtej rundzie jednego dnia był człowiek który potrafił sprzedawać bilety - drugiego taki, który nie potrafił.
I nie wiadomo czy dzisiaj się wybrać czy lepiej jutro :)

Ja na jesieni na Arkę kupowałem - Pani sprzedającej niekumatej musiał pomagać kumaty w sprzedaży Pan. Gorzej może być jak ta Pani sama króluje za kasą.

szczepan
28-03-2006, 15:15
ja kupilem na Legii przed 14... bez kolejki bez klopotow... a nie jakies tam kolportery etc... :P

Markotny
28-03-2006, 15:26
I nie wiadomo czy dzisiaj się wybrać czy lepiej jutro :)Ja się dziś przejde i dam znać co i jak :oczko:

kosciesz
28-03-2006, 17:09
Ja się dziś przejde i dam znać co i jak :oczko:

Daj sobie spokój - "dostaliśmy informację, że powinno dzisiaj zacząć działać"
ale nadal nie mamy połączenia.

Ktoś może wskazać działającego Kolportera w rejonie - Wola, Bemowo, Centrum ?

1. STACJA METRA CENTRUM - nie działa
2. UL. IGAŃSKA 26
3. AL. JEROZOLIMSKIE 156 (Jutrzenki) - E.LECLERC
4. GÓRCZEWSKA 95 - nie działa
5. CYBISA 6
6. UL. MAJDAŃSKA 7
7. DWORZEC CENTRALNY - HALA GŁÓWNA, nie działa
8. DOBRA 4
9. CENTRUM WOLA PARK nie działa
10. CH REDUTA działa
11. WOJCIECHOWSKIEGO 39
12. PASAŻ URSYNOWSKI 3 dział ale chyba przestał
13. CENTRUM URSUS - FACTORY OUTLET działa
14. ŚWIATOWIDA 41 (TARCHOMIN) nie działa
15. MARYMONCKA 75A nie działa
16. MICKIEWICZA 18A nie działa
17. UL. KIJOWSKA 11

18. PUŁTUSK nie działa
19. NOWY DWÓR MAZOWIECKI nie działa
20. PRUSZKÓW

Kenijczyk
28-03-2006, 17:10
PUŁTUSK, 3 MAJA 15
bylem dzis pewny, ze bede juz mial bilet, dowiedzialem sie, ze bilety beda jutro lub pojutrze. :/

W metrze centrum nie sprzedają i nie wiadomo czy będą w ogóle sprzedawać...na centralnym też nic nie wiedzą.

jak widac jest wiecej takich przypadkow :hmm: , moze napisze ktos komu udalo sie kupic w kolporterze, jesli jest ktos taki, bo wyglada na to, ze moze to byc kolejna sciema. :roll:

Markotny
28-03-2006, 18:12
Byłem przed chwilą i jak to zwykle bywa system sie spier... dzielił :klnie:

Biletów jutro także nie będzie więc nawet nie ma co próbować :]

Paluch
28-03-2006, 19:51
na centralnym facet powiedział ze w zadnym Kolporterze nie sprzedaja.

kosciesz
28-03-2006, 19:55
nie słuchaj kolesia na Centralnym... on po prostu za mało zarabia na tych biletach i ma dość kibiców - tylko nie rozumiem po co w ogóle podpisał umowę.
Za każdym razem jak tam byłem to była wielka łaska, że mi bilet sprzedał.

(L)ebil
28-03-2006, 20:17
[
Numery rosną z biegiem Wisły, więc czwórka będzie gdzieś pomiędzy Jaracza a Tamką.

-
Z wyjatkiem Puławskiej.

rolnik
29-03-2006, 10:06
Info z salonika na Górczewskiej 95. System działa ale zostało jakieś 5 pustych blankietów wiec "za chwile" pewnie juz nie beda tam prowadzic sprzedazy.

Raffi
29-03-2006, 13:11
Aktualna lista saloników KOLPORTER sprzedających bilety
29.03.2006, godz.: 13:30:53

Informujemy wszystkich Kibiców, że na mecz Legia Warszawa - Pogoń Szczecin można kupować bilety w w wybranych salonikach sieci KOLPORTER. W chwili obecnej dostępnych jest 10 saloników, a ich szczegółowa lista znajduje się tutaj.

01 WARSZAWA, UL. IGAŃSKA 26
02 WARSZAWA, AL. JEROZOLIMSKIE 156 (Jutrzenki) - E.LECLERC
03 WARSZAWA, UL. MAJDAŃSKA 7
04 WARSZAWA, AL. JEROZOLIMSKIE 148 - CH REDUTA, SALON MULTIMEDIALNY, I piętro - możliwość płacenia kartą
05 WARSZAWA, WOJCIECHOWSKIEGO 39
06 WARSZAWA, MARYMONCKA 75A
07 WARSZAWA, MICKIEWICZA 18A

08 PUŁTUSK, 3 MAJA 15
99 NOWY DWÓR MAZOWIECKI, WARSZAWSKA 3
10 PRUSZKÓW, UL. KRASZEWSKIEGO 26

Raffi
29-03-2006, 15:13
Update:

01 WARSZAWA, UL. IGAŃSKA 26
02 WARSZAWA, AL. JEROZOLIMSKIE 156 (Jutrzenki) - E.LECLERC
03 WARSZAWA, UL. MAJDAŃSKA 7
04 WARSZAWA, AL. JEROZOLIMSKIE 148 - CH REDUTA, SALON MULTIMEDIALNY, I piętro - możliwość płacenia kartą
05 WARSZAWA, WOJCIECHOWSKIEGO 39
06 WARSZAWA, MARYMONCKA 75A
07 WARSZAWA, MICKIEWICZA 18A
08 WARSZAWA, AL.JEROZOLIMSKIE 54 - DWORZEC CENTRALNY - GALERIA ŚRODKOWA, lok. 147 (przy zejściu na PERONY) ponoć nie działa
09 WARSZAWA, AL.JEROZOLIMSKIE 54 - DWORZEC CENTRALNY - HALA GŁÓWNA, lok. 14 (przy zejściu na Galerię Środkową) ponoć nie działa
10 WARSZAWA, UL. ŚWIATOWIDA 41 (TARCHOMIN) ponoć nie działa
11 WARSZAWA, STACJA METRA CENTRUM (przejście podziemne róg ulic Marszałkowskiej i Złotej)

12 PUŁTUSK, 3 MAJA 15
13 NOWY DWÓR MAZOWIECKI, WARSZAWSKA 3
14 PRUSZKÓW, UL. KRASZEWSKIEGO 26

Jastrząb
29-03-2006, 15:46
Teraz to niech się walą :efoch:

Wczoraj ryzykowałem, dzis jadę na Ł3

Raffi
29-03-2006, 16:19
poza tym podobno i tak niektóre nie działają, albo tylko na Kartę

Armand
29-03-2006, 16:25
Na Mickiewicza 18A sprzedaż bez żadnych problemów.
Śmiało można się pofatygować.

arczi
29-03-2006, 16:52
Iganska 26 smiga koncertowo.

Kenijczyk
29-03-2006, 17:18
w Pułtusku tez super smiga, zainteresowanie duze, np.przede mna kupowal koles dla 8 osob z Wyszkowa.

e(L)egion
30-03-2006, 15:43
Ja się pofatygowałem dziś o 12 i nie dostałem biletu, bo jak powiedział facet obsługujący "serwer odrzuca i nie mogę się połaczyć" :-

Armand
30-03-2006, 16:00
Ja się pofatygowałem dziś o 12 i nie dostałem biletu, bo jak powiedział facet obsługujący "serwer odrzuca i nie mogę się połaczyć" :-

Mi wczoraj bez problemu sprzedał 2 bilety z kartami.
Ale dzisiaj jak kupowałem dla ziomka bez karty to też coś szwankowało, w następstwie czego musiałem jechać na Łazienkowską :/

Siekier
30-03-2006, 17:32
ja dzisiaj chciałem kupic w factory i na wojciechowskiego i sprzedaja ale tylko z kartami :/ a ja takiej nie posiadam jeszcze wiec dupa ...

Gnatek
30-03-2006, 19:11
08 WARSZAWA, AL.JEROZOLIMSKIE 54 - DWORZEC CENTRALNY - GALERIA ŚRODKOWA, lok. 147 (przy zejściu na PERONY) ponoć nie działa

Dzisiaj kupiłem tam bilet. Przede mną próbowało jeszcze jakiś dwóch chłopaków, nie dało rady, jednak przy moim podejściu się udało 8). Wcześniej próbowałem w Metrze Centrum, ale nic z tego nie wyszło, poza tym powiedzieli, że w żadnym Kolportzerze nie da się kupić biletu :/. Całe szczęście babka się pomyliła :D

el majoneze
26-04-2006, 22:02
czy przy okazji ostatniego meczu ktoś kupował w kolporterze na centralnym lub przy metrze centrum?

Iras
27-04-2006, 14:06
Ja kupowałem na Centralnym.Szybko, sprawnie i przyjemnie 8) , ale dziś mają tam małą awarie drukarki, na szczescie powiedziano mi ze około godziny 17 powinno być juz wszystko ok ;)

Pzdr

maras
27-04-2006, 14:19
na Cybisa nie maja blankietów na otwartą wobec czego sprzedaja tylko na kryta i przedkryta.

Buffulo
07-05-2006, 20:33
kupowal ktos ostatnio w saloniku na Swiatowida? Napiszcie jak to tam wyglada

Depesz
07-05-2006, 21:52
Info z Centralnego-sprzedawca NIE JEST PEWIEN NA 100 % że jutro będzie sprzedawał bilety.

Dżon
08-05-2006, 16:27
Dajcie spokój, śmiech na sali z tymi Kolporterami :wsciekly: Podejrzewam że jednak winny jest klub. Pani w Kolporterze na metro centrum stwierdziła, że Kolportery dostały śmieszną sumę biletów i postanowiły wszystko przesunąć do tego na m. centrum a w innych nic. Z tym że to chyba ściema bo ludzie piszą tu na necie że kupowali gdzie indziej. Zresztą dziś nikt nic nie wiedział, po prostu koszmar!
A ja byłem na "liście" w Kolporterze na Górczewskiej i spokojnie sobie rano o 8.20 stanąłem w kolejce po bilety do Zabrza. Jeszcze większa radocha jak sie okazało że kasa pod którą czekam jest tą dla "autokarowców" (też mądrze, żeby to w ostatniej chwili mówić :wsciekly: ) Zdobyłem bilety na Zabrze i spokojnie sobie patrzyłem na te setki ludzi - w tym wielu pikników tak na oko - pod Legią czy pod Kolporterami, bojących się o to czy dostaną bilet. A tu się okazało, że burdel jest już tak abstrakcyjnie wielki że i ja biletu nie mam!
Czuję sie oszukany i tyle. *********** z tymi Kolporterami jak to ma tak wyglądać że nie wie nikt - a co dopiero kibice - ile który Kolporter dostanie, o ile w ogóle. Do tego ciągłe akcje które doprowadzają nas do pasji czyli ch..a warty wykaz Kolporterów z których w połowie coś szwankuje albo nawet się okazuje że w ogóle nie mają drukarki.

PS. Ludzie już z tej paranoi dostawali głupawki - my wymyśliliśmy z kumplem, że SKLW powinno zorganizować specjala do Pułtuska, bo może tam w Kolporterze jest jeszcze jakiś bilet :oczko: / :-

Sugeruję reaktywację w sobotę Trybuny Torwar i protest przeciwko temu co się dziś działo :zly:

kosciesz
05-07-2006, 18:56
przez przypadek znalazłem...
"trochę" dłuższa niż u nas - ciekawe czy w Klubie ktoś myśli nad tym, żeby sytuację trochę poprawić. Bo już nawet nie o ilość chodzi, ale o wieczne problemy.

Lista saloników Kolporter w których można kupować w przedsprzedaży bilety na mecze Wisły Kraków:
Ulica Miasto
Proszowska
Bochnia Świętokrzyska
Chrzanów Rynek
Jaworzno Jagiellońska
Jaworzno Turniejowa
Kraków Kolejowy plac
Kraków Mogilska
Kraków Al Pokoju
Kraków Wysłouchów
Kraków Basztowa
Kraków 29 Listopada aleja
Kraków Pl Wolnica
Kraków Konfederacka
Kraków Starowiślna
Kraków Konecznego Feliksa
Kraków Al Pokoju
Kraków Wysłouchów
Kraków Gen. Henryka Kamieńskiego
Kraków Długa
Kraków Wysłouchów
Kraków Witosa Wincentego
Kraków Św Tomasza
Kraków Librowszczyzna
Kraków Krowoderska
Kraków Bojki Jakuba
Kraków Kalwaryjska
Kraków Kniaźnina Franciszka
Kraków Słoneckiego
Kraków Powstańców
Kraków Os 2 Pułku Lotniczego
Kraków Kościuszki
Kraków Bohaterów Września osiedle
Kraków Misiołka Leona
Kraków Heleny
Kraków Jerzmanowskiego Erazma
Kraków Radziwiłłowska
Kraków Nowohucka
Kraków Rakowicka
Kraków Krasickiego
Kraków Bora Komorowskiego
Kraków Wolności
Maków PodhalańskiRacławicka
Miechów Danecka
Miechów C. H. K' Witek
Modlniczka Plac Evry
Nowy Targ Składowa
Olkusz Rabsztyńska
Olkusz DługaSkała pod OjcowemRynek
Słomniki Mickiewicza
Sucha Beskidzka Wałowa
Tarnów Plac Dworcowy
Tarnów Klikowska
Tarnów Leśna
Tarnów Plac Jana Pawła II
Wadowice Mydlarska
Wadowice Lwowska
Wadowice Piłsudskiego
Wieliczka Narutowicza
Wieliczka Szosa Olkuska
Wolbrom

Raffi
18-08-2006, 17:25
No i nastąpił kolejny come back Saloników. Ludzie z klubu jeżdża po salonikach i instalują nowe oprogramowanie do sprzedaży biletów.
Wie ktoś konkretnie gdzie działają?
Pułtusk,
CH Reduta, Metro Centrum, Igańska, Marymoncka, Górczewska i ...?

EDIT: jest już oficjalna lista:
WARSZAWA – Stacja Metra Centrum (przejście podziemne obok ul. Złotej)
WARSZAWA – Al. Jerozolimskie 156, E.LECLERC
WARSZAWA – Al. Jerozolimskie 148, CH REDUTA, I piętro
WARSZAWA – ul. Górczewska 95
WARSZAWA – ul. Wojciechowskiego 39 (Włochy)
WARSZAWA – Pl. Czerwca 1976 r., Faktory Outlet
WARSZAWA – ul. Marymoncka 75A
WARSZAWA – ul. Igańska 26, Markecik
WARSZAWA – ul. Majdański 7, Markecie
WARSZAWA – ul. Światowida 41 (Tarchomin)
WARSZAWA – ul. Kijowska 11

NOWY DWÓR MAZOWIECKI – ul. Warszawska 3
PUŁTUSK – ul. 3 Maja 15
OSTROŁĘKA – ul. Hallera 15, Leader Price

h_L
23-08-2006, 10:58
Jak wyglada sprzedaz w kolporterach biletow na Szachtar?Chodzi mi glownie o punkty w centrum.Pozdro

Raffi
23-08-2006, 11:02
w metrze ponoć działa, ale najblizej masz na dworcu, dziś jednak w dniu meczu, chyba krócej sa bilety tam do kupieniia

Porter
24-08-2006, 08:57
W Metrze Centrum ten Kolporter jest na dole? Tzn trzeba zjechać schodami na dół?

Raffi
24-08-2006, 10:02
i cofnąć się w prawo i do tyłu.
Zasadniczo to on jest przy prześciu dla pieszych między Empikiem a pl. Defilad

Dawid9006
30-08-2006, 19:02
Dla mnie jest to bardzo dobra wiadomośc gdyż by zakupic bilet nie bedę musiał specjalnie jechac do Warszawy tylko 5 minut drogi od domu jest salonik Kolportera w którym sprzedają bilety :D

Raffi
13-09-2006, 08:01
Nowa lista - z jedna zmianą

WARSZAWA – Stacja Metra Centrum (przejście podziemne obok ul. Złotej)

WARSZAWA – Al. Jerozolimskie 156, E.LECLERC
WARSZAWA – Al. Jerozolimskie 148, CH REDUTA, I piętro
WARSZAWA – ul. Górczewska 95
WARSZAWA – ul. Wojciechowskiego 39 (Włochy)
WARSZAWA – Pl. Czerwca 1976 r., Faktory Outlet
WARSZAWA – ul. Marymoncka 75A
WARSZAWA – ul. Igańska 26, Markecik
WARSZAWA – ul. Majdański 7, Markecie
WARSZAWA – ul. Światowida 41 (Tarchomin)
WARSZAWA – ul. Kijowska 11
WARSZAWA - Pasaż Ursynowski 3 (obok pętli autobusowej)
WARSZAWA - ul. Cybisa 6

NOWY DWÓR MAZOWIECKI – ul. Warszawska 3
PUŁTUSK – ul. 3 Maja 15
OSTROŁĘKA – ul. Hallera 15, Leader Price

ŻYRARDÓW - ul. Kapitana Pałaca 78/4

Raffi
15-09-2006, 07:28
nie, nie orientuję się, nie wiem nawet, czy faktycznie zrezygnowali.

amilo
27-11-2006, 13:35
w ramach aktualizacji... na Tarchominie tez przestal juz istniec :/

Raffi
30-03-2007, 12:16
Nowa lista saloników, doszło kilka nowych:

Bilety w Kolporterach (aktualizacja)
Redakcja, źródło: www.legia.com
Wczoraj ruszyła sprzedaż biletów na mecz z ŁKSem Łódź. Bilety będą w sprzedaży od godz. 11:00 w kasach Legii oraz w wybranych punktach sieci Kolporter. Poniżej lista saloników, w których prowadzona będzie sprzedaż:
1. WARSZAWA – ul. Jutrzenki 156 (E.Leclerc w Al. Jerozolimskich)
2. WARSZAWA – ul. Wojciechowskiego 39 (Ursus)
3. WARSZAWA – Pl. Czerwca 1976 (CH Faktory Outlet Ursus)
4. WARSZAWA – ul. Cybisa 6 (Ursynów obok ul. Surowieckiego)
5. WARSZAWA – ul. Kijowska 11 (naprzeciwko wejścia Dworca Warszawa Wschodnia)
6. WARSZAWA – Metro Centrum (przejście podziemne pod ul. Złotej)
7. WARSZAWA – ul. Górczewska 95
8. WARSZAWA – ul. Marymoncka 75A (naprzeciwko wjazdu do AWF)
9. WARSZAWA – ul. Igańska 26 (Markecik)
10. WARSZAWA – ul. Majdańska 7 (Markecik)
11.WARSZAWA – ul. Ząbkowska 44 (obok marketu Pelcowizna)
12. WARSZAWA – ul. Górczewska 124 (WOLA PARK, I piętro obok wejścia do Auchan)
13. WARSZAWA – Al. Jerozolimskie 148 (CH REDUTA, I piętro Salon Multimedialny)
14. WARSZAWA – Metro Wierzbno (przy skrzyżowaniu ul. Woronicza i Al. Niepodległości)

15. NOWY DWÓR MAZOWIECKI – ul. Warszawska 3
16. PUŁTUSK – ul. 3 Maja 15
17. PRUSZKÓW – ul. Wojska Polskiego 60
18. OSTROŁĘKA – ul. Hallera 15 (Lider Price)
19. GARWOLIN – ul. Kościuszki 47
20. MIŃSK MAZOWIECKI - ul. Piłsudskiego 9

salonik 12. podobno na razie nie działa. Na Ząbkowskiej juz uruchomiony.
Tradycyjnie jest też czynny salonik w Pasażu Ursynowskim przy Metrze Stokłosy i tradycyjnie nie ma go na liście :hyhy:

kibic(L)
30-03-2007, 12:38
14. WARSZAWA – Metro Wierzbno (przy skrzyżowaniu ul. Woronicza i Al. Niepodległości)

Ale dałem ciała... Dzisiaj jechałem bo bilet na (L) i będąc już prawie na miejscu przypomniało mi sie ze zapomniałem KK :/ i musiałem jeszcze raz jechać. A teraz czytam że mogłem kupic bilet 100m od domu...

marian1916
30-03-2007, 13:36
Nie musisz mieć przy sokie KK żeby kupić bilet. Wystarczy że jest to wpisane w systemie.

el majoneze
30-03-2007, 14:52
w saloniku na wojciechowskiego w Ursusie,pani wydrukowała mi bilety i już odchodziłem od kasy jak zobaczyłem, że na miejscu gdzie z reguły jest kod kreskowy są jakieś dziwne literki. Babka nie była tym specjalnie zdziwiona i usłyszałem tylko, że z tymi biletami to zawsze coś jest nie tak.

Markotny
30-03-2007, 15:24
Na Górczewskiej 95 działa bez najmniejszych zarzutów.

EF
30-03-2007, 15:32
na marymonckiej nie wyrabiają bez zygokarty :/

Raffi
30-03-2007, 16:43
jak zwykle u nich, chciałoby się powiedzieć :wsciekly:

mort
30-03-2007, 18:19
Na Górczewskiej 95 działa bez najmniejszych zarzutów.

A ty zamiast sie uczyc po Kolporterach łazisz.... Piekne hobby młodzieńcze :kurde:

Markotny
30-03-2007, 18:27
Nie w kolporterze, a Toto-mixie :foch:

Markotny
13-04-2007, 17:00
Kolporter w CH Wola Park działa bez zarzutu. Miła obsługa.

EF
13-04-2007, 19:26
edit

Podróżnik
14-04-2007, 11:04
Kolporter w CH Wola Park działa bez zarzutu. Miła obsługa.
W Garwolinie podobnie obsługa miła i nie trwa to dłuzej niż powinno trwać