PDA

Zobacz pełną wersję : CHWDP na zawsze

Ader_ZS
13-07-2003, 10:30
"Marzę o tym zeby móc na widok policjanta odetchnąć z ulgą i pomyśleć ze jestem bezpieczny..."
http://www.katowice.naszemiasto.pl/wydarzenia/284249.html

Łysolek
13-07-2003, 13:37
Jedynie co mnie w tym dziwi , to to że pies celował w brzuch a nie w nogi lub ręce ... Jeżeli jednakl tak jak ta panna opisała , byli agresywni ilecieli z butelkami na psa , miał prawo strzelać
jeszcze jedno mnie zastanawia ... jakich miał kolegów ten postrzelony m, skoro uciekli ?? 8-
Szkopda chłopaka !!! ZIOMEK TRZYMAJ SIĘ !!!!

Grochów
13-07-2003, 14:09
Jedynie co mnie w tym dziwi , to to że pies celował w brzuch a nie w nogi lub ręce ... Jeżeli jednakl tak jak ta panna opisała , byli agresywni ilecieli z butelkami na psa , miał prawo strzelać
jeszcze jedno mnie zastanawia ... jakich miał kolegów ten postrzelony m, skoro uciekli ?? 8-
Szkopda chłopaka !!! ZIOMEK TRZYMAJ SIĘ !!!!
Co rękach?? 8- :D Chyba polskie psy nie mają takich umiejętności...:P
Jeżeli już to powienien celować w nogi :/
H.W.D.P

Niko
13-07-2003, 15:48
No akurat w tej sytuacji mógł strzelać. Bo czego innego można sie spodziewać jak grupa atakuje policemana z butelkami? Ale ten text jest jakoś dziwnie napisany i nie wiem czy opisuje jedno wydarzenie czy 3? :hmm: :/

pzdr dla Sosnowca

MaxyM
13-07-2003, 19:28
CHWD bandytom... Szkoda, że do wszystkich bandziorów nie strzelają...

yusta
13-07-2003, 20:47
CHWD bandytom... Szkoda, że do wszystkich bandziorów nie strzelają...

Dokładnie. Trudno tu mówić o winie policjanta. A tekst z tego wywiadu: "czy nie mógł użyć pałki i gazu" rozwalił mnie na łopatki.

Kamilsts
13-07-2003, 22:27
JEdno sprostowanie !!!
To byli kolesie którzy krzyczeli JEBAĆ Zagłębie.

A tak poza tym CHWDP !!!!!!!!!

*PRZEMO*
13-07-2003, 22:31
co do policji mam swoje zdanie raczej wyrobione.. sa oni b.potrzebni ale czsem powoduja nie potrzebne zamieszanie.. ktorych mozba by uniknac nie uzywajac sposobow silowych(przemocy i :* strzelania :* mac)
to zaczyna sie robic powoli dziki zachod '8
dali im prawo uzycia broni ale nie nauczyli strzelac, i poslugiwac sie bronia
ach co za :* ten kraj.. a ja musze w takim zyc..

Kawa
13-07-2003, 22:39
Nalezy odróznic dzikie zachowania prewencji wobec kibiców, które wszyscy tu chyba znamy od walki ze zwykłym bandytyzemem. Co ten gość miałzrobić? Idzie na niego kilku kolesi z butelkami i groza. To są zwykli przestepcy którzy stanowią zagrożenie dla normalnych ludzi. Takich zdarzennie mozna podpinac pod stosynki na lini policja-kibice.

yusta
13-07-2003, 22:48
co do policji mam swoje zdanie raczej wyrobione.. sa oni b.potrzebni ale czsem powoduja nie potrzebne zamieszanie.. ktorych mozba by uniknac nie uzywajac sposobow silowych(przemocy i :* strzelania :* mac)
to zaczyna sie robic powoli dziki zachod '8
dali im prawo uzycia broni ale nie nauczyli strzelac, i poslugiwac sie bronia
ach co za :* ten kraj.. a ja musze w takim zyc..

Coś mi się wydaje, że Twoja opinia dotyczy głównie interwencji policji wobec kibiców piłkarskich. Główny problem zaczyna sie już na poczatku, przy rekrutacji i tak jak cała reszta sprowadza się do braku pieniędzy. Policja zarabia bardzo mało, nie ma kasy na nowoczesny sprzęt i szkolenia. Kończy się to potem Magdalenką i innymi kompromitacjami. Trafiają się też leszcze leczący swoje kompleksy za pomocą pałki, ale to wszystko nie zmienia faktu, że trudno byłoby funkcjonowac bez policji, a bez interwencji siłowych to chyba tylko wlepianie mandatu bedzie się odbywało i to nie tylko w wyniku złych checi policjantów :/

*PRZEMO*
14-07-2003, 06:00
brak pieniedzy, brak szkolen, brak szprzetu, brak wykfalifilowanejh kadry,
a wszystko sie sprowadza do braku a moze jednak do posiadania nie udolnego rzadu..
interwencja policji wobec kibicow pilkarskich jest najczesciej agresywana i niczym ta agresja nie podparta. Uwazam ze policja powinna byc agresywna w stosunku do chuliganow a nie do kibica co moc nisczenia ma zadna '8
Co do wpadek to chcialem powiedziec ze rowniez zdazaja sie i dobre interwencje :] i nasza policja jakos tam funkcjonuje '8

Dorsz
14-07-2003, 09:24
CHWDP na zawszę? A jak będziesz siedział w domu, a do drzwi będzie ci się dobijało dwudziestu schabów z siekierami to powiesz sobie CHWDP na zawsze i przyjmiesz cios w głowę?

Odróżniaj człowieku podejście do Policji, którą znasz ze stadionów od tej, która dba o porządek i twoje bezpieczeństwo, na co dzień.

Gruby
14-07-2003, 09:39
Nie no ***** jak czytam to chwdp to **** czlowieka bierze, postaw sie na miejscu tego policjanta, ciekawe co bys robil gdyby lecialo chocby 3 z butelkami na ciebie. ***** nie lubie policji, ale ***** ludzie, pomyslcie co by bylo gdyby ich nie bylo, prawda jest taka, ze jak nie udajesz przed psami twardziela to przewaznie sa spokojni, nie mowie tu o prewencji bo to zupelnie inna historia, i nie mowie tu o jakims kablowaniu, ale jak mam do yboru dac sie grzecznie spisac, czy jak do mnie podejdzie pies krzyczec w jego strone hwdp, to jakos wole sie dac spisac. A po drugie ***** ciekawy jestem co bys zrobil jakby ci mieszkanie okradli, krzyczalbys chwdp???

Mrozik
14-07-2003, 16:32
DOkladnie, czym innym jest podejscie do policji na meczach, a czym innym poza nimi.

Sharn
27-07-2003, 18:49
A ja tam mam w dupie policję i nie rozróżniam - jak mi kose wbijali w brzuch żadnego nie było... :*

Poszło o 0,40 pln.

yusta
27-07-2003, 19:20
A ja tam mam w dupie policję i nie rozróżniam - jak mi kose wbijali w brzuch żadnego nie było... :*

Poszło o 0,40 pln.

Z reguły tak jest, że ich nie ma jak są potrzebni. Co niezmienia faktu, że są potrzebni.

_Bart
27-07-2003, 19:28
CHWDP na zawszę? A jak będziesz siedział w domu, a do drzwi będzie ci się dobijało dwudziestu schabów z siekierami to powiesz sobie CHWDP na zawsze i przyjmiesz cios w głowę?

Odróżniaj człowieku podejście do Policji, którą znasz ze stadionów od tej, która dba o porządek i twoje bezpieczeństwo, na co dzień.

Akurat głupi przykład podałeś. Jakby Ci sie do drzwi dobijało jak to nazwałes "20 schabów" to zanim psy by dojechały to bys leżał martwy (no chyba ze mieli inne zamiary). Moja kolezanka siedziała w domu i słyszy jak ktos przy drzwiach majstruje. Zadzwoniła po pały oni przyjechali... po 30 minutach a komisariat ma tyle ze wystarczy przejsc przez park. Dziewczyne zdazył koleś zwiazac wyniesc z domu co chciał i nigdy go nie znaleźli, a dziewczyna ma leki jakies do tej pory.

Ja podsumuje to tak jak MaxyM cH.W.D Bandytom.
Policja to chujowa instytucja ale potrzebna w wielu sytuacjach. Tyle ze powinni oni działac jak w USA a nie jak u nas.

yusta
27-07-2003, 19:39

Akurat głupi przykład podałeś. Jakby Ci sie do drzwi dobijało jak to nazwałes "20 schabów" to zanim psy by dojechały to bys leżał martwy (no chyba ze mieli inne zamiary). Moja kolezanka siedziała w domu i słyszy jak ktos przy drzwiach majstruje. Zadzwoniła po pały oni przyjechali... po 30 minutach a komisariat ma tyle ze wystarczy przejsc przez park. Dziewczyne zdazył koleś zwiazac wyniesc z domu co chciał i nigdy go nie znaleźli, a dziewczyna ma leki jakies do tej pory.

Ja podsumuje to tak jak MaxyM cH.W.D Bandytom.
Policja to ch** instytucja ale potrzebna w wielu sytuacjach. Tyle ze powinni oni działac jak w USA a nie jak u nas.

heh, mnie troszkę przerażało zwiększenie uprawnień policji w NYC, chociaż tam prawie każdy ma guna i policja nie ma czasu na klepanie regułek. No i przyniosło to spory efekt, tyle że pewnie nie dowiemy się jakim kosztem. U nas policja jest niedoszkolona, niedouczona i przede wszystkim za małe pensje są w tym zawodzie, żeby się coś poprawiło :/

Michał89
27-07-2003, 20:51
Zacytuje jeden z komentarzy ktory jest pod tamtym linkem :
"Wspierając Policję wspieramy siebie, dbamy wtedy o swoje bezpieczeństwo. "
Chyba kolega troche przesadził ale coś w tym prawdy jest.

ems
27-07-2003, 21:48
mi sie kiedys dobijali do drzwi przez 30 minut, psy przyjechaly po 6 godzinach

:grr:

rkwa
03-08-2003, 02:22
Gruby-jak by mi okradli kwadrat to bym musial z mini gadac zeby spisali protokol zabym ja dostal ubezbieczenie / i tylko dlatego/

a a'propos psow-co niby tylko na stadionach sa zli?ile razy charakterny chlopak dostal od psow tylko dla tego ze ma charakter,ile razy sie przypierdalali na osiedlu za nic,ile razy byliscie na dolku za krzywe spojzenie?

*** W DUPE POLICJI!!!

Gruby
03-08-2003, 19:54
Jakby mi okradli mieszkanie to zrobilbym tak samo jak Ty, tylko widzisz, akurat mi zalezaloby zeby napisali ten protokol dobrze, a swoja droga probowalbym namierzyc przez znajomosci. Tylko nie wiem po co od razu jakies krzyczenie hasel w stylu chwdp? Chca mnie spisac niech sobie spisuja, jakos bardzo mnie to nie zaboli, nie mam nic na koncie wiec sie ich nie musze bac, niczego sie odemnie nie dowiedza i tak, nie musze sie na nich kryzwo patrzec i ich prowokowac.