PDA

Zobacz pełną wersję : Kto kapitanem LEGII??

nuhi
12-07-2003, 21:51
Kto waszym zdaniem powienien zostać nowym kapitanem Legii??

kamyk
12-07-2003, 21:55
kogo innego mozna wybrac z tej czworki jak nie jacka zielinskiego! nio! jacek ma byc kapitanem tylko zbytnio on nie chce tej funkcij pelnic.....

dyha
12-07-2003, 21:57
Łukasz Surma , choc wolałbym Sagana

sadomen
12-07-2003, 22:17
Jacek Zieliński ;)

yusta
12-07-2003, 22:18
Powinien Zielek i na niego oddałam głos chociaż wiem, że zrezygnował z pełnienia tej funkcji, ale może wpadnie na forum i zmieni zdanie :>

Gdyby Zieliński jednak forum nie przejrzał to proponuję Surmę.

R@dek (L)
12-07-2003, 22:22
Lukasz Surma :) Jacek jak niechce to nie musi

ems
12-07-2003, 22:23
Zielek

Jacek, nie swiruj, dopoki grasz powinienes byc kapitanem

krollek
12-07-2003, 22:33
Tylko Zielu :+: 100% LEGIA :D

ange(L)
12-07-2003, 23:04
Józwiak ze wzgledu na cechy przywodcze i umiejetnosc mobilizacji

ems
12-07-2003, 23:08
na co ?!

Nazgul
12-07-2003, 23:16
na co ?!

Meczu z Ruchem nie oglądałeś??? ;)

marecki
13-07-2003, 00:32
Zieeelu! :+: Zieeelu! :+: Zieeelu! :+: -ale jak Pan Jacek nie chce to Jarza ,napewno nie Surma.

Aureliusz
13-07-2003, 09:35
Powinien zostać Zielek, ale skoro rezygnuje jednak Surma.

*PRZEMO*
13-07-2003, 09:46
moim zdaniem Zielu ale jak nie chce to Jozwiak... (ma za soba troche histroii w legii) a jak nie on to Sagan... (chgociarz zobaczymy jak najblizdzym sezonie sie pokaze) mam nadzieje ze to nie tylko przeblysk sezony a wznoszaca sie gwiazda '8

Kamilsts
13-07-2003, 10:07
Zagłosowałem na Zielińskiego . Ale skoro sam zrezygnował no to........
może Mięciel :-)

jarcyś
13-07-2003, 11:00
Jacek Zieliński . koniec i kropka. :]

Tomi
13-07-2003, 11:38
Proste, że Zielek - Surmę też lubie ale chłopak za krótko u nas gra żeby zostać kapitanem, na to trzeba zasłużyć !!! Może za sezon, dwa, ale na obecną chwilę tylko Zielek....

Nazgul
13-07-2003, 13:06
Proste, że Zielek - Surmę też lubie ale chłopak za krótko u nas gra żeby zostać kapitanem, na to trzeba zasłużyć !!! Może za sezon, dwa, ale na obecną chwilę tylko Zielek....

A nie uważacie, że tak naprawdę to nie ma znaczenia kto będzie kapitanem druzyny? Grunt, żeby drużyna grała i tyle... A może nie grać jeżeli się okaże, że na Stanko nie ma qpca i nie pójdzie kasa do ZUS i US. To jest teraz ważniejsze, nie kapitan...

yusta
13-07-2003, 15:21

A nie uważacie, że tak naprawdę to nie ma znaczenia kto będzie kapitanem druzyny? Grunt, żeby drużyna grała i tyle... A może nie grać jeżeli się okaże, że na Stanko nie ma qpca i nie pójdzie kasa do ZUS i US. To jest teraz ważniejsze, nie kapitan...

Mimo wszystko, kwestia kto bedzie kapitanem Legii ma znaczenie, przynajmniej dla mnie. To czy Legia dostanie licencję czy nie to dyskusja na inny wątek i to że taka sytuacja zaistniała, nie znaczy że nie możemy dyskutować o innych rzeczach zwiazanych z Legią.

Mazi
13-07-2003, 15:28
Skoro "Zielu" nie chce ! to nie ma sensu nikogo na siłę uszczęśliwiać !!!

Łukasz Surma - młody , perspektywistyczny - skoro "Kuba" proponuje go , coś w tym musi być ...

Nolto
13-07-2003, 18:16
Zagłosowałem na Ziela, ale MAZI napisał, że on nie chce, więc nominuję... Sagana!!!

A tak przy okazji, witam wszystkich po dłuuuugiej przerwie :piwo5:

Ostry
13-07-2003, 18:55
Mam nadzieję,że Zielu zmieni jeszcze zdanie,zdecydowanie jestem za Nim :) A jak nie to chyba Surma.

Unico
13-07-2003, 19:08
Józwiak ze wzgledu na cechy przywodcze i umiejetnosc mobilizacji

zagłosowałbym na Jóźwiaka :buhaha: :buhaha: :buhaha:

ale nie z tych powodów co ange(L) :>

Beny
14-07-2003, 08:33
Jacek Zieliński :+: :+: :+: i długo, długo nic...

A jak nie chce, to go PRZEKONAĆ (dozwolona jest perswazja słowna lub fizyczna). ;)

Ultra LW
14-07-2003, 12:55
Tylko JACEK ZIELIŃSKI ;) :)

A jeżeli nie będzie chciał to jestem za wybraniem capitana poprzez drużyne a nie odgorne narzucanie.

[marcin]
14-07-2003, 13:18
odalem swoj glos na jacka zielinskiego :+: ;)

aaadamm
14-07-2003, 15:15
Wg mnie opaske kapitana powinien zalozyc Tomek Jarzebowski. skoro zielu nei chce to nie.....a Jarza to Warszawiak z krwii i kosci

Adis
14-07-2003, 17:59
...

nou-camp
14-07-2003, 20:14
Jacek zrezygnował z tej funkcji chociaż byłby odpowiedni.W jego miejsce proponuje Łukasza Surmę..a marzy mi się Jarzębowski Tomek...pzdr

Yevaud
23-07-2003, 17:46
Oczywistą sprawą jest, że kapitanem powinien zostać Jacek Zieliński.

A jeśli nie on to kto? Saganowski i Surma są krótko w drużynie. Obaj jednak doskonale sie w zespół wkomponowali. Nie są chyba jednak jeszcze liderami drużyny.
Sokołowski I? Jeśliby grał to tak.
Może też Jacek Magiera? Jest drugim co do stażu zawodnikiem Legii (po Zielińskim), tylko musiałby wreszcie przez cały sezon zagrać w podstaWOWEJ DRUŻYNIE I TO NA WYSOKIM POZIOMIE.
Może Tomek Jarzębowski? Walczak, warszawiak, w podobnym wieku co Surma, Sagan, Magiera, Sokół II - będą Ci zawodnicy tworzyć trzon drużyny.
A za dwa lata - całkiem pewnym punktem zespołu, a być może i drugim bramkarzem reprezentacji będzie Artur Boruc. I być może wpiszę się w dobrą tradycję - bramkarza kapitana drużyny. był takim kiedyś Jacek Kazimierski. Do boju Artur!

_Bart
25-07-2003, 10:04
Ja dałem głos na Zielka choc wiadomo iz on nie chce sie w to bawic.

Dlatego kapitanem planetą powinien być Surma gdyz Mareczek miał ambicje grac w Polonii a to zle o nim swiadczy.

Yevaud
25-07-2003, 12:13
Tylko że Surma jest w Legii niecały rok. Trochę głupio robić kapitanem kogś, kto dopiero co do klubu dotarł. Za rok możnaby zrobić go kapitanem. A najlepiej byłoby z tym poczekać, aż Surma przedłuży z Legią kontrakt. Niech pokaze, że się z klubem związał.
Żeby Legia nie wyglądała potem tak jak Wisła - zrobić kapitanem zawodnika, który na każdym kroku podkreśla, że na klub ma się zamiar wypiąć...
Magiera, Jarzębowski, Wróblewwski, Sokołowski I - jeśli nie Zieliński, to chyba któryś z nich powinien być kapitanem. (Beret - patz Bart), Kiełbowicz - przed Legią grał (i chyba nawet lepiej niż dla nas) dla Widzewa i Poloni.

VINCENT
27-07-2003, 12:43
a moze by tak kapitanem uczynic Vukovica mysle ze sporo zrobil dla tego klubu w ostatnich 2 latach bo skoro Zielek niechce , Surma i Sagan dopiero rok! Zostaje jeszcze Artur Boruc choc jest młody i niewiadomo czy wywalczy miejsce w pierwszej 11 :/

BBB
28-07-2003, 10:33
Jesli Jacek Zielinski zapowiedzial ,ze rezygnuje z funkcji kapitana druzyny to moim zdaniem dobrym kandydatem moglby byc Tomek Sokolowski-ma dosc dlugi staz w druzynie,koledzy napewno daza go szacunkiem,to doswiadczony gracz,moze ma tez jakies ukryte cechy przywodcze... :>

aaadamm
28-07-2003, 11:15
w LegiaNetSerwis napisale, ze Beret przyznal sie ze to on bedzie kapitanem Legii w nowym sezonie, tak wiec nasze spekulacje moza juz zamknac....chociaz warto poczekac do pierwszego meczu :)))

Adiq
28-07-2003, 11:31
Głupia sprawa wyszła z tym kapitanem, skoro Zielek nie chce, bo Surma mimo wszystko jest w klubie za krótko, a Jóźwiak czy Sokołowki nie powinni być pewni gry w pierwszej 11.
BTW: Zarząd już chyba dawno zrobił z Surmy Legionistę pełną gębą, bo jest nawet wizytówką na oficjalnej stronie...

_Bart
03-08-2003, 21:41
Nie Marek Jóźwiak, a Łukasz Surma będzie kapitanem Legii w nadchodzącym sezonie. Zazwyczaj funkcję kapitana wojskowej jedenastki pełnił piłkarz, który kilka lat występował klubie. Surmie udało się to po roku. "Jestem dumny z tego, że będę wyprowadzał Legię, ale najbardziej boję się o to, że mnóstwo czasu spędzę w gabinecie prezesa" - powiedział Surma.
"Wiedziałem, że jestem jednym z kandydatów. Jacek Zieliński nie chciał, a w sparingach nosiłem opaskę na zmianę z Markiem Jóźwiakiem. Cieszę się z tej decyzji, traktuję ją jako wielkie wyróżnienie, ale również i wyzwanie, i odpowiedzialność." - dodał piłkarz.

za GW

i bardzo dobrze :)

Nazgul
03-08-2003, 22:08
Ja jestem usatysfakcjonowany :)
Nie chciałem Jóźwiaka - i Jóźwiak nie jest...

_Bart
03-08-2003, 22:14
- Jestem dumny z tego, że będę wyprowadzał Legię, ale najbardziej boję się o to, że mnóstwo czasu spędzę w gabinecie prezesa - mówi "Gazecie" Łukasz Surma, nowy kapitan Legii.

Robert Błoński: Trener Dariusz Kubicki powiedział, że w Wodzisławiu to Pan założy opaskę kapitana zespołu z Łazienkowskiej.

Łukasz Surma: Nie wiedziałem o tym. Wiedziałem, że jestem jednym z kandydatów. Jacek Zieliński nie chciał, a w sparingach nosiłem opaskę na zmianę z Markiem Jóźwiakiem. Cieszę się z tej decyzji, traktuję ją jako wielkie wyróżnienie, ale również i wyzwanie, i odpowiedzialność. W Ruchu Chorzów także byłem kapitanem, przez rok. I łatwo nie było.

Dlaczego?

- Bo tam mnóstwo spraw było niedogranych. U prezesa Rogali spędzałem więcej czasu niż na dole, z chłopakami z drużyny. Byłem "przekaźnikiem" między zespołem a władzami klubu. W Legii sytuacja jest lepiej poukładana. Są problemy, ale nie aż takie...

Cezary Kucharski opowiadał przed wyjazdem do Grecji, że również mnóstwo czasu spędzał w gabinecie prezesa.

- Ja nie odnosiłem takiego wrażenia, a przynajmniej Czarek niewiele nam przekazywał z tych spotkań. Ja w każdym razie mam już doświadczenie. Bo bycie kapitanem to nie tylko opaska na rękawie. Od kapitana wymaga się solidnej gry, nieschodzenia poniżej pewnego poziomu.

Ale Legia ma problemy i Pana wizyty u prezesa Trylnika mogą nie być rzadkością.

- Tego boję się najbardziej. Mam nadzieję, że wszystko zostanie poukładane na tyle, byśmy myśleli tylko o grze. Jesteśmy po rozmowach z prezesem, do końca sierpnia powinny być uregulowane zaległości.

A regulamin na nowy sezon już jest?

- Jeszcze nie. Ma być przed meczem w Wodzisławiu. I mamy go podpisać.

Jest Pan zaskoczony tą decyzją?

- Dlaczego?

Bo nie jest Pan najstarszy, nie ma najwięcej meczów w Legii, nie jest w niej najdłużej, nie jest z Warszawy...

- Ten ostatni argument dotyczy 99 proc. zespołu. Ze stolicy jest tylko "Jarza" [Tomasz Jarzębowski - red.]. Jestem w Legii rok i czasem tak bywa, że nowy zawodnik przychodzi i zaczyna odgrywać w zespole coraz większą rolę. Ale pamiętajmy, że gdyby Jacek Zieliński nie odmówił, nie byłoby tej rozmowy. On i Marek pozostają liderami tej drużyny, ciągną ją. Ale czuję, że chyba pomału chcą tę "pałeczkę przywództwa" przekazać młodszym. Ja mam 26 lat i jakoś za wielu starszych ode mnie w drużynie nie ma.

Ma Pan cechy przywódcze?

- Legia to dopiero mój trzeci klub i w drugim jestem kapitanem. W Ruchu pełnienie tej funkcji nie wychodziło mi najgorzej. Nigdy nie uchylałem się od odpowiedzialności. Powiem szczerze: odpowiada mi ta funkcja, lubię to.

Do sezonu niespełna tydzień...

- Półtora miesiąca tylko trenowaliśmy i graliśmy o nic. To był dobry okres przygotowawczy, we Francji mało meczów wygrywaliśmy, ale gra nie wyglądała źle. Treningi też były lżejsze. Żadnych deklaracji nie będę składał.

Jak Pan się czuje w ustawieniu 4-4-2, obok Aleksandara Vukovicia?

- W poprzednim sezonie w środku był z nami jeszcze Adam Majewski. I było gęsto. Teraz czeka nas strasznie dużo pracy, bo musimy zasuwać tylko we dwóch. Ale za to będziemy mocniejsi na bokach. Tak gra cały świat, więc nie ma się co dziwić tym zmianom.

tez GW

Kempes
03-08-2003, 23:51
Ja bym widział Sokołowskiego starszego oczywiscie pod warunkiem ze bedzie grał w 1 skladzie...ale to chyba mało prawdopodobne.

bemowiak
04-08-2003, 01:10
Dziwna ta decyzja ale co tam niech będzie tym kapitanem,wolał bym kogoś kto jest dłużej w Legii

crolick
04-08-2003, 03:09
i dobrze. mam nadzieje ze Surma bedzie kapitanem Legii na dlugie lata :)

Unico
04-08-2003, 15:54
Nie Marek Jóźwiak, a Łukasz Surma będzie kapitanem Legii w nadchodzącym sezonie. [...]

:co: 8- Surma :rotfl: :rotfl: :rotfl: ten legionista przez duże "L" :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Czemu Zieliński nie chciał?

Wasil
04-08-2003, 22:20
Nie Marek Jóźwiak, a Łukasz Surma będzie kapitanem Legii w nadchodzącym sezonie. [...]

:co: 8- Surma :rotfl: :rotfl: :rotfl: ten legionista przez duże "L" :rotfl: :rotfl: :rotfl:

O co Ci chodzi tak Cie to męczy ,że woli grać w Warszawie ??!!

Unico
04-08-2003, 22:25
O co Ci chodzi tak Cie to męczy ,że woli grać w Warszawie ??!!

Niech gra gdzie gra... na zdrowie :>

legart
05-08-2003, 08:10
Mam mieszane uczucia po wyborze Surmy na kapitana Legii

Q_(L)
05-08-2003, 09:17

Mówił, że chce dać szansę młodszym, ale pewnie miał dosyć notorycznego wykłócania się o pieniądze z "naszymi" włodarzami. :hmm: