PDA

Zobacz pełną wersję : Polska - Walia (kibicowsko)

Raffi
23-08-2005, 17:34
Od poniedziałku sprzedaż biletów na Walię

Polski Związek Piłki Nożnej serdecznie zaprasza kibiców reprezentacji na mecz eliminacyjny Mistrzostw Świata 2006 Polska - Walia, który odbędzie się 7 września 2005 roku (godzina 20:30) na stadionie Legii w Warszawie. Bilety na to spotkanie będzie można kupować od 29 sierpnia (poniedziałek) w kasach Legii (ulica Łazienkowska 3), w godzinach 11-18.
Ceny biletów ustalono na poziomie: 50 PLN - łuki, 100 PLN - Żyleta, 120 PLN - sektor przed trybuną Krytą i 150, 200 oraz 300 PLN - trybuna Kryta.

Tuzin
23-08-2005, 17:49
Mam nadzieje ze tych owcopasow nie posadza na Krytej...

Benio
23-08-2005, 17:52
Jak dla mnie ceny biletow to jedno wielkie nieporozumienie :efoch:
Zastanawiam sie komu z "niepiknikowego" towazystwa bedzie sie chcialo tyle placic? :hmm:

Pilka nozna dla kibicow!!! :prawi:

Raffi
23-08-2005, 18:07
dodam, że na Sląski ceny są takie same :roll: Wyczuli okazję zarobku życia..... :zly:

Majster
23-08-2005, 18:08
Nie dam napewno tyle kasy na bilet :nie: . Oni są chyba p.... :klnie: z takimi cenami, jakby dali taniej gdzies po 40 zł na Żylete i odpowiednio do tej ceny bilety na inne trybuny to stadion by był pewnie pełny. Po raz kolejny :brawo: dla naszego kochanego PZPN-u :-

ems
23-08-2005, 18:15
oo ***** ale ceny :D

Gutek
23-08-2005, 18:54
Stadion będzie pękał w wszach.

Tomereek
23-08-2005, 19:02
Aż mnie zatkało :O jestem w szoku

matx
23-08-2005, 19:35
Calkiem ich pojebalo... w życiu nie dam 100 PLN za bilet na taki mecz... :efoch:

Kawa
23-08-2005, 19:38
Bedzie, jesli wygramy z Austria

arczi
23-08-2005, 19:41
Kolejny triumf trabek.

Grabek
23-08-2005, 21:18
Bedzie, jesli wygramy z Austria
IMO tak czy siak będzie, zawsze znajdzie się te naście tysięcy z Polski co przyjedzie, mimo takich cen, PZPN ładnie korzysta z dobrej koniunktury :kurde: A może przeczuwają już listkoludki, że długo na Miodowej nie posiedzą i chcą się nachapać na koniec :hmm:

sebek77
23-08-2005, 23:34
Eeeeee Zdębiałem :O Już sobie zawędrowałęm...aż przed Tv :ucieka:

maxi
24-08-2005, 00:04
Ceny biletów to totalna porażka niesty znowu estadio WP zapełni się tylko w połowie.

yusta
24-08-2005, 00:12

Bujaj się.
Nasz stadion nie ma żadnych wszów :efoch:

Btw, te ceny to istne skurwysyństwo.
Listek też publikę wymienia?
Tylko na co?

Żuku
24-08-2005, 00:57
itianizm jest już wszędzie :(

Sokol
24-08-2005, 01:02
Calkiem ich pojebalo... w życiu nie dam 100 PLN za bilet na taki mecz... :efoch:

ty nie, ja nie.. a sporo kibicow dla ktorych taki mecz jest jedym z niewielu w roku, dadza :oczko:

zuz
24-08-2005, 01:18
kto płaci?
pan płaci, pan płaci, pan płaci i pani płaci...

Arni
24-08-2005, 11:03
Ceny! :O :O To sobie obejrzałem ten mecz... Chyba jedynie przed tv :/

Armand
24-08-2005, 11:22
istne k :klnie: two!

tyle odemnie w tym temacie. :zly:

Beny
24-08-2005, 11:28

Bujaj się.

Tylko na co?

Jak to na co?

Na moich kolegów i koleżanki z pracy.

Żadne z nich z Warszawy.

Na meczu ostatnio byli zdaje się na Anglii w 1999 r. :roll:

Raz na kilka lat 100 zł to nie dużo.

A że nie mają pojęcia o śpiewaniu, czy nazwiskach zawodników?

Grunt, że w trąbkę dmuchają. :zly:

I jeszcze głupio się pytają dlaczego ja nie idę. :zdziwiony:

Żałosne! :zlosliwy:

VANAHAIM72
24-08-2005, 11:35

Na odprawy dla siebie i kolesiow zbiera - mam taka nadzieje...

Raffi
24-08-2005, 11:39
...przed wyborami :)

Gutek
24-08-2005, 12:07
jakby co - wszy zamierzone.
Atmosfera na reprze na Ł3 pójdzie na spacer i pewnie nie wróci...

Sharn
24-08-2005, 12:14

Bujaj się.

Tylko na co?

Jak to na co?

Żadne z nich z Warszawy.

Na meczu ostatnio byli zdaje się na Anglii w 1999 r. :roll:

Raz na kilka lat 100 zł to nie dużo.

A że nie mają pojęcia o śpiewaniu, czy nazwiskach zawodników?

Grunt, że w trąbkę dmuchają. :zly:

I jeszcze głupio się pytają dlaczego ja nie idę. :zdziwiony:

Żałosne! :zlosliwy:

No cóż - mieszkasz w Warszawie czas się przyzwyczaić... W końcu co te przyjezne gamonie maja tu robić? 8)

Beny
24-08-2005, 12:28
No cóż - mieszkasz w Warszawie czas się przyzwyczaić... W końcu co te przyjezne gamonie maja tu robić? 8)

Niom.

Ale jak ja pytam, to chodźcie na Łazienkowską, to pada, że nie idą. A czemu? A bo to Legia, chuligani i nudy... Pfff... :kurde: Ciule zamiejscowe. :efoch:

el majoneze
24-08-2005, 13:17
ja w swoim życiu na kadrze byłem raz,co ciekawe własnie na meczu z Walią na Legii.Smiesznie zrobiło sie juz po wejsciu na ulice Lazienkowska.nie zdazylem nawet zobaczyc kas pod kryta a tu juz pierwszy kontrol:bilety,barwy(byle nie klubowe),a mojemu kumplowi zabrali banana(czas pierwszych meczy Olisadebe w kadrze,kumpel mial zamiar go zjesc,nie rzucac).na Zylecie przez caly mecz bylem w szoku-czulem sie jakbym trafil na sektor Widzewa,wszedzie bialo-czerwono,po meczach Legii to dziwne przezycie.oprocz tego mnostwo ludzi z biletami klocacymi sie o miejsca ktore maja na bilecie.No i R.krzyczacy "jedizemy hitem..Jacek Dębski".ktoś pytał o Walijczyków-siedizeli pod łukiem,w angielskim stylu,małe flagi,na koniec zdjeli koszulki(bylo zajebiscie zimno,jakas koncowka pazdziernikia)i cieszyli sie z remisu.Wtedy bilet kosztowal 80 zl i pomyslalem sobie ze nigdy wiecej.IMO-nie polecam.
a doping na tym meczu widze trąbkowo.Ale reprezentacja to przecież dobro ogólnonarodowe,mają prawo się nim cieszyć wszyscy Polacy,również Łosie :ucieka:

matx
24-08-2005, 13:58
Jakoś nie czuję się zobligowany do uczestnictwa w tym festynie... :/

Tuzin
24-08-2005, 15:29
http://sport.gazeta.pl/sport/1,35335,2883029.html

jak widac amatorzy wejsciowek sie znajduja...

Markotny
24-08-2005, 15:51
Cena to jeden wielki skandal :zly:

MK
24-08-2005, 18:27
Ja np. na reprezentacji nigdy nie byłem, i jakoś teraz z przypływu kasy chciałem iść, liczyłem, że wydam max. 60 zł, a tu ch.j bombki strzelił bo kurwy z Miodowej znowu "poszły kibicom na ręke" :wsciekly:

EDIT: Jeszcze jedno. Wku..ia mnie to, że miejsce na stadionach przez takie działania zajmuje prawdziwym kibicom, wszelkiej maści ścierwo z szalikami TP.SA, flagami z nazwami firm, i innymii gównami :wsciekly:

Raffi
24-08-2005, 21:40
Klub otrzymał z PZPN do sprzedaży bilety na następujące miejsca:

Trybuna Cena biletu
Łuk Łazienkowska 50
Trybuna Otwarta 100

Bilety będą dostępne w kasach Klubu już od najbliższego poniedziałku, tj. od 29 sierpnia br. w godzinach 11.00 – 19.00 oraz w sobotę w godzinach 10.00 – 15.00.
Jedna osoba będzie mogła nabyć maksymalnie 5 wejściówek.

Informujemy, że klub nie prowadzi żadnej rezerwacji miejsc, ani sprzedaży wysyłkowej.
W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z PZPN pod numerem 55 12 251.

Dystrybucja wejściówek na mecz Polska - Walia będzie prowadzona w kasach Klubu przy ul. Łazienkowskiej do dnia rozpoczęcia spotkania lub do wyczerpania się puli otrzymanych biletów.

resztę rozprowadza PZPN, pewnie przez www.kupbilety.pl będą dostępne, czyli całą kryta dla Stefanów
:hyhy: :hyhy:

skalpel
24-08-2005, 21:56
Ja np. na reprezentacji nigdy nie byłem, i jakoś teraz z przypływu kasy chciałem iść, liczyłem, że wydam max. 60 zł, a tu ch.j bombki strzelił bo kurwy z Miodowej znowu "poszły kibicom na ręke" :wsciekly:

Mam tak samo, chcialem pierwszy raz pójść. Dać na Żyletę max 50zł, a tu niespodzianka :/

Tuzin
25-08-2005, 01:17
Chcialoby sie rzec - zapraszamy na mecz z Walia do NDM. Tam tez moze byc ciekawie zwlaszcza ze Walijczycy nie sa ekipa lubiaca siedziec w domu :]

Jastrząb
25-08-2005, 11:31
Jak to na co?

Żadne z nich z Warszawy.

Na meczu ostatnio byli zdaje się na Anglii w 1999 r.

No cóż - mieszkasz w Warszawie czas się przyzwyczaić... W końcu co te przyjezne gamonie maja tu robić?

Takie opinie są głupie i niesprawiedliwe.
Ciekawe na jakiej podstawie wyciągacie wnioski, że to właśnie ludzie nie urodzeni w Warszawie (napływowi) pójdą na Walię i narobią pikniku. I ciekawe dlaczego sądzicie, że żaden z nich nie jest kibicem Legii. Bo co? Bo dyskwalifikuje go na starcie miejsce urodzenia?!

Ja nie pochodzę z Warszawy, ale Legii kibicuję od 1991 roku. Przez 9 lat było to kibicowanie sprzed telewizora, a pójście na Łazienkowską 3 było moim największym marzeniem. Od 3 lat mieszkam w Stolicy i kocham to miasto i Legię. Chodzę na 95% spotkań w Warszawie i zdaża mi się pojechać na wyjazd. I za Legię dałbym się pociąć, jak również wkurwia mnie, jeśli ktoś wyraża się źle o moim mieście (chyba, że według niektórych nie mam prawa używać takiego sformułowania).

Na Walię nie idę, bo jest za drogo. I zgadzam się z opinią, ze będzie tam w **** pikników i będą tak trąbili, ze stojąc na balkonie w moim mieszkaniu będę słyszał te rykowisko.
Ale pikniki są zarówno wśród tych, których rodziny mieszkają w Wawiw "od zawsze", wśród tych, którzy osiedlili się tu 50 lat temu, jak i wśród tych, którzy przyjechali tu rok temu.

I pierdolenie, że chujowy doping na reprze będzie tylko przez przez napływowych to bzdura. Zwłaszcza, że na meczach Legii wcale nie jest dużo lepiej. To też wina "podrabianych warszawiaków"? Przecież oni nie chodzą na Legię... :hmm:
p.s. Przepraszam za odbicie od wątku, ale się zbulwersowałem. 8)

Raffi
25-08-2005, 11:44
tu chodziło chyba o tych o do Legii mają nieszczególny stosunek

Jastrząb
25-08-2005, 11:47
tu chodziło chyba o tych o do Legii mają nieszczególny stosunek

Jeśli tak to sorry.
Ale znam też urodzonych warszawiaków mających nieszczególny stosunek do Legii. Faktem jest, że najłatwiej trafić na takich w pracy :roll:

Beny
25-08-2005, 11:49
Jak to na co?

Żadne z nich z Warszawy.

No cóż - mieszkasz w Warszawie czas się przyzwyczaić... W końcu co te przyjezne gamonie maja tu robić?

Ciekawe na jakiej podstawie wyciągacie wnioski, że to właśnie ludzie nie urodzeni w Warszawie (napływowi) pójdą na Walię i narobią pikniku. I ciekawe dlaczego sądzicie, że żaden z nich nie jest kibicem Legii. Bo co? Bo dyskwalifikuje go na starcie miejsce urodzenia?!

Bo znam ich od 8, względnie 5 lat. I znam dobrze. Właśnie oni chodzą na takie mecze wśród moich znajomych i właśnie oni mówią, że na Legię nie pójdą, bo a) to co pisałem wcześniej, b) Legia nic dla nich nie znaczy, c) nie mówią tego, ale widzę, że specjalnie Legii nie lubią (nigdy nie wnikałem dlaczego). Więc bez bulwersu. :oczko:

Nie chodzi mi o to, że nie będzie dopingu, bo to nie Legioniści, tylko o to, że jako mega pikniki chodzące na mecz co kilka lat nie znają nawet piosenek itp.

Tylko tyle i aż tyle.

Jastrząb
25-08-2005, 12:03
Jak to na co?

Żadne z nich z Warszawy.

Bo znam ich od 8, względnie 5 lat. I znam dobrze. Właśnie oni chodzą na takie mecze wśród moich znajomych i właśnie oni mówią, że na Legię nie pójdą, bo a) to co pisałem wcześniej, b) Legia nic dla nich nie znaczy, c) nie mówią tego, ale widzę, że specjalnie Legii nie lubią (nigdy nie wnikałem dlaczego). Więc bez bulwersu. :oczko:

Nie chodzi mi o to, że nie będzie dopingu, bo to nie Legioniści, tylko o to, że jako mega pikniki chodzące na mecz co kilka lat nie znają nawet piosenek itp.

Tylko tyle i aż tyle.

Spoko 8)

Dwa moje spostrzeżenia:

1) Od zawsze fascynuje mnie to, że ludzie boja się chodzić na mecze klubowe (bo tam zadymy i biją) a na repre nie... Wychodzi na to, że brakuje im logiki, albo lubią "silne emocje" Ja osobiście na reprze byłem raz - na meczu z Włochami - i widząc na płocie fany z napisami "Suwalki", "Boże Pole " i inne nie czułem się najpewniej. Kutwa, nigdy nie wiesz, kto koło Ciebie stoi i o czym będzie chciał rozmawiać :oczko:

2) Szkoda, ze wraz ze wzrostem stopy życiowej (np. osoby, która może wybecelować 250 zeta na krytą na Walię) zmniejsza się stopienm zaanagażowania w doping. Może myślą, ze im już nie wypada??? Trąbki są dla nich jedynym dopuszczalnym elementem.

PZPN wykorzystuje koniunkture i dyktuje wysokie ceny. Ludzie i tak przyjdą i misie będą zadowolone. Mimo wszystko mam nadzieję, ze znajdzie się na Żylecie grupa kibiców wspierających naszą drużynę dopingiem werbalnym a nie pierdzeniem w plastik.

yusta
27-08-2005, 01:44
Ani jeden zwykły kibic nie zostanie wpuszczony na trybunę krytą stadionu Legii podczas meczu Polska - Walia. Wszystkie bilety PZPN przeznaczył dla Walijczyków oraz swoich działaczy i sponsorów

W poniedziałek w kasach Legii rozpocznie się oficjalna sprzedaż biletów na mecz Polska - Walia (7 września) w eliminacjach MŚ 2006. Okazało się, że zwykli polscy kibice będą mogli wejść tylko na trybunę otwartą, tzw. "Żyletę" i na łuki. W kasach nie będzie wejściówek na trybunę krytą, pożądanych przez bardziej statecznych kibiców, przychodzącymi na mecze reprezentacji często z dziećmi. - Nie wiem dlaczego ich nie ma. To decyzja PZPN - powiedziała kobieta z działu sprzedaży biletów na Legii.

Cały czwartek próbowałem się dodzwonić do działu sprzedaży biletów PZPN, ale nikt nie odpowiadał. Wczoraj pojechałem do siedziby związku. Gdy zapytałem kobietę odpowiedzialną za sprzedaż biletów, dlaczego nie da się kupić wejściówek na trybunę krytą, ta z rozbrajającym uśmiechem powiedziała, że już wszystkie sprzedała.

Dlaczego kibice nie zostali o tym poinformowani? - Nie było sensu ogłaszać tego - powiedział "Gazecie" Michał Kocięba, rzecznik prasowy PZPN. - 1100 wejściówek oddaliśmy dla kibiców z Walii, reszta, czyli ponad 2000 biletów, jest dla naszych działaczy i sponsorów.

W słowach rzecznika Kocięby nie wszystko się zgadza. - Trybuna kryta i sektor przed nią to razem 5078 miejsc - powiedziano nam w Legii. Czyli działaczy i sponsorów będzie 4 tys., a nie 2 tys.!

Jaka część z nich zapłaci za wejściówki? - Nasze umowy sponsorskie nie pozwalają na podanie takich danych - mówi Kocięba. - Ale PZPN sprezentował bardzo mało biletów. Nawet za lożę honorową trzeba było płacić. Gdybyśmy rozdawali karty wstępu za darmo, to byśmy do tego meczu dopłacili. Sponsorzy i działacze zapłacili za bilety tyle samo, ile zapłaciliby kibice w sprzedaży otwartej - zapewniał rzecznik PZPN. Dodał, że jeśli Walijczycy oddadzą część swojej puli, to wejdzie ona do sprzedaży w Polsce.

Bilety na krytą trafiły do głównych sponsorów reprezentacji Polski: TP SA i Puma, a także Lech, Idea, Śnieżka, Kreisel, LG, Compensa i Hoermann. - W TP SA pracuje rzesza kibiców, większość z nich zwraca się do PZPN jako zwykły klient - powiedział Piotr Kostrzewski, szef biura prasowego TP. - Mają prawo pierwokupu - mówi Kocięba. - Na Stadionie Śląskim na meczu z Austrią (3 września) nie będzie problemu. Tam mieści się ponad 45 tys. osób. Nie nasza wina, że w Warszawie nie ma stadionu narodowego - kończy Kocięba.

GW

*****, teraz to przegieli pałę...
Stawiam, że po tym meczu Janas i kadrowicze z mniejszym entuzjazmem będą się wypowiadali o grze u nas

korniszon
27-08-2005, 01:56
jako że mam dobry humor mój post będzie wyglądł tak:
:hihi:

:popcorn:

Bonhart
27-08-2005, 08:36
Dlaczego kibice nie zostali o tym poinformowani? - Nie było sensu ogłaszać tego - powiedział "Gazecie" Michał Kocięba, rzecznik prasowy PZPN.

Bilety na krytą trafiły do głównych sponsorów reprezentacji Polski: TP SA i Puma, a także Lech, Idea, Śnieżka, Kreisel, LG, Compensa i Hoermann. - W TP SA pracuje rzesza kibiców, większość z nich zwraca się do PZPN jako zwykły klient - powiedział Piotr Kostrzewski, szef biura prasowego TP. - Mają prawo pierwokupu - mówi Kocięba. - Na Stadionie Śląskim na meczu z Austrią (3 września) nie będzie problemu. Tam mieści się ponad 45 tys. osób. Nie nasza wina, że w Warszawie nie ma stadionu narodowego - kończy Kocięba.

:zly: No do ciezkiej kurwy, skad oni go wzieli? Ze niby pracownicy tepsy maja prawo pierwokupu??? A z jakiej, *****, racji?
I ten tekst o braku stadionu, rece opadaja. A czyja to wina ze w kraju nie ma stadionow ty ciulu? I po cholere w takim razie zrobiliscie mecz na Legii skoro od poczatku bilety zamierzaliscie rozdac kolezkom z roboty?
Jak slowo daje spokojny ze mnie czlowiek ale jakbym kutafona spotkal to chyba zamalowalbym w ryja.

Porter
27-08-2005, 12:13
Wielka Szkoda.
Pamieta ktoś ile kosztowały bilety na Azerbejdżan i Irlandie? 10 PLN na Łuk ?
Od razu sie Janasowi spodobało i chciał grać ttylko w Stolicy.

Dziegiel
27-08-2005, 18:43
Wielka Szkoda.
Pamieta ktoś ile kosztowały bilety na Azerbejdżan i Irlandie? 10 PLN na Łuk ?
Od razu sie Janasowi spodobało i chciał grać ttylko w Stolicy.

tak, na łuk 10 a na Żylete 40 i dla mnie to juz wtedy bylo drogo, a co dopiero 100 zł :O

i z checi pojscia na mecz na stadion, zostalo "ogladniecie" przed TV :popcorn:

Sokol
27-08-2005, 20:18
przepraszam a kibice Wali to co to jest?
narod wybrany? ze nie siedza na sektorze gosci tylko na krytej? :zdziwiony:

yusta
27-08-2005, 22:25

Coś wymyślilam, ale listek mnie rozkminił.
Stąd brak biletów na trybunę krytą w kasach :]

Pomyślałam, że może jakby któregoś razu przy takiej okazji na krytej był mega dym, to odechciałoby im się sadzać kibiców gości na naszych miejscowkach :cicho:

Domino23
27-08-2005, 22:58

Właśnie....mnie to też zastanawia....Irlandczycy też siedzieli na krytej....czy to jakiś wymóg UEFA że goście podczas meczów reprezentacji muszą siedzieć pod dachem? :zdziwiony: :hyhy:

Raffi
27-08-2005, 23:07
podczas obchodu obiektu delegat Walii ciężko płakał, więc Misio poszedł mu na rękę :hyhy:

matx
27-08-2005, 23:19
Misia to ktoś by mógl pierdolnąć.. i to tak zdrowo... :zly:

Sahal
28-08-2005, 01:29
Ja byłem na dwóch meczach kadry. Jeden w Chorzowie z Norwegią i jeden na Ł3. W Chorzowie cudem się w ogóle udało załatwić bilety na jakimś łuku, gdzie wkurwieni z kumplem musieliśmy podrywać doping, bo wszyscy siedzieli i nie raczyli nawet japy otworzyć. Oczywiście wszystkie bilety z Warszawy zostały sprzedane wcześniej razem z miejscem w autokarze firmy Sindbad, która należała do wspaniałego Ryszarda Wójcika. My załatwialiśmy właśnie przez takie okrężne kanały, o których była mowa w komentarzach.

Na Ł3 było o wiele lepiej, bo Żyleta na meczu z Łotwą zajebiście cały czas dopingowała. Wśród swoich zawsze jest dobrze. Ale widziałem też znajome twarze ludzi, których bym nawet nie posądzał o uczestnictwo w czymś takim, jak doping na meczu piłkarskim. Trochę przypadkowo chyba tam trafili.

MK
28-08-2005, 12:02
Ja mimo wszystko pod stadion się udam. Daleko nie mam, kto wie może coś się wydarzy i uda się wejść. :kraty:

Maku
29-08-2005, 00:28
Piłka nożna dla kibiców! :ucieka:

Misie z PZPNu robią sobie z meczów kadry elitarną imprezkę dla sponsorów. Niedługo zwykli kibice nie będą mogli wejść na stadion i pozostanie im oglądanie meczów w TV :/

Czemu w każdym cywilizowanym kraju kibice gości siadają na sektorze dla gości a u nas mają mieć specjalne względy i dostaną część Krytej?!

Pan Kamil
29-08-2005, 14:10
Byłem dzis po bileciki, wnioskujac po osobach ktore staly w kolejce wraz ze mna bedzie trabkowanie :zdziwiony: Chyba ludzie ze wszystkich okolicznych wiosek sie zjechali :ucieka:
Zapewne dzis pojda wszystkie bilety, a koniki sie obkupily :hyhy:

Pan Kamil
29-08-2005, 17:12
Wszystko sprzedane, teraz modle się aby zabrakło "łosiów" :modli:

Paluch
29-08-2005, 17:42
Lepiej sobie krate Carlsberga kupić i obejrzeć mecz w TV w miłym towarzystwie i domowej atmosferze :ucieka:

Raffi
29-08-2005, 18:56

O to mogą się tylko postarać bramkarze na wejściu, mam nadzieję, że dostaną takie instrukcje

CywiL
29-08-2005, 19:49
Lepiej sobie krate Carlsberga kupić i obejrzeć mecz w TV w miłym towarzystwie i domowej atmosferze :ucieka:

DOKŁADNIE TAK !!!!

...tylko tego Carlsberga na Kró(L)a bym zamienił ew. na Heinekena 8)

Sokol
29-08-2005, 20:06
czy to wazne.. piwo to piwo :P

Pan Artysta
29-08-2005, 20:46

wisnia jest wiśnia :P

Didek
29-08-2005, 22:00

O to mogą się tylko postarać bramkarze na wejściu, mam nadzieję, że dostaną takie instrukcje

Mam nadzieje że tak będzie. A był już mecz reprezy na którym bramkarze zabierali trąbki??

Majster
29-08-2005, 22:11
Wszystkich zainteresowanych informujemy, że bilety na mecz Polska - Walia, który odbędzie się 7.09 na stadionie Legii zostały wyprzedane. Prawdopodobnie będzie jeszcze możliwość zakupienia wejściówek przed samym meczem u "koników". Trzeba jednak liczyć się z tym, że kosztować będą o wiele więcej niż normalnie.

Domino23
29-08-2005, 22:17
bilety pojawiły się już na allegro

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=62288527

cena 300 zł :ucieka:

Pan Artysta
29-08-2005, 22:33

wpisał -miejsce ,rząd itd :O -znawca :kurde:

chyba nie bywa na Ł3 a o lesnych dziadkach pisze :brawo: -konie CH wam w D :zlosliwy:

Didek
29-08-2005, 22:49

wpisał -miejsce ,rząd itd :O -znawca :kurde:

chyba nie bywa na Ł3 a o lesnych dziadkach pisze :brawo: -konie CH wam w D :zlosliwy:

JEŚLI POSIADASZ GRUPĘ ZORGANIZOWANYCH KIBICÓW I POTRZEBUJESZ COŚ WIĘCEJ MOŻE DA SIĘ SKOMBINOWAĆ: )

Jak to czytam to aż krew zalewa. Cieszył bym sie jak by mu została cała pula biletów :zly:

majek
29-08-2005, 23:11

wisnia jest wiśnia :P

wypijasz takie dwie i masz komplet witamin :oczko:

***** pzpn i trąbki

Paluch
30-08-2005, 00:08
w sumie to ostatnimi czasy mam ochote pojsc na mecz kadry bo ostatnio byłem dobrych pare lat temu na meczu z anglią i jakos duch patriotyzmu sie we mnie obudził ale...nie za taka cene

300 zł...
niech sie w dupsko pocałują...

mam kablówke za którą płace kilkakrotnie mniej i jak mnie beda trabki wkurwialy to sobie wcisne przycisk "mute" i po kłopocie :zlosliwy:

yusta
30-08-2005, 00:50
konie CH wam w D :zlosliwy:

Jedyna metoda na nich to bilety imienne.
Ograniczanie do 5 sztuk na osobą itp nic nie da.

To jest plus wprowadzenia wejściówek imiennych u nas. Koni brak.

Pan Artysta
30-08-2005, 01:12

PZPN walczy o zorganizowanych kibiców :O

Listek !

Co?

Czerwona szmato! :brawo:

Sokol
30-08-2005, 01:33

wydaje mi sie ze w dzisiejszych czasach by raczej na meczach u nas nie zarobili;)

jasin
30-08-2005, 01:44
JEŚLI POSIADASZ GRUPĘ ZORGANIZOWANYCH KIBICÓW I POTRZEBUJESZ COŚ WIĘCEJ MOŻE DA SIĘ SKOMBINOWAĆ: )

Jak to czytam to aż krew zalewa. Cieszył bym sie jak by mu została cała pula biletów :zly:

spokojnie. Przed Polska-Anglia w Warszawie chodziły poniżej ceny nominalnej u koni, bo im pozostawało. Mój kumpel kupił wtedy na Żyletę za 20 pln :O (cena 80 pln nominalna). Fakt, że już z 5 minut po rozpoczęciu meczu...

Janek
30-08-2005, 10:03
A nie wiecie czy bilety były sprzedawane na oba łuki ,tak jak to było z Irlandią? czy może tylko na jeden.

Raffi
30-08-2005, 10:18
będę niedługo na Legii po NL , to ci odpowiem

Raffi
30-08-2005, 13:12
hmmm zasadniczo nie ma sięod kogo dowiedzieć. Możliwe że kanałek będzie dla grup zorganizowanych, albo puszczą w ostatniej chwili, ale to tylko domysły

Seba(L)
30-08-2005, 14:03
Na Żylete u koni juz po 250 a na łuk od Łazienkowskiej po 150. :ucieka:

Janek
30-08-2005, 14:16
hmmm zasadniczo nie ma sięod kogo dowiedzieć. Możliwe że kanałek będzie dla grup zorganizowanych, albo puszczą w ostatniej chwili, ale to tylko domysły

no właśnie ja tak licze ,że tak jak przed Irlandią puszczą do sprzedaży kanałek.

_Bart
30-08-2005, 15:19
na allegro sa jeszcze tickety po 100 zł tylko uwazajcie na oszuytsow

Y
30-08-2005, 21:59
http://allegro.pl/show_item.php?item=62417116 :ucieka:

Pan Artysta
30-08-2005, 22:05

oby w dniu meczu ganiał pod estadio z fijutem na wolności i skomlał o kupno za 20 pln :zlosliwy:

matx
30-08-2005, 22:06
Ja rozumiem, że ludzie chcą zarobic i robią to na wszelkie mozliwe sposoby, ale dla mnie to wszystko to jedno wielkie kurestwo... czlowiek zaczyna doceniać bilety imienne... :kurde:

Tuzin
31-08-2005, 01:03
Wlasnie - maja te cale bramki to czemu nie zorbili imiennych :zdziwiony: Co za cwele :wsciekly:

Sokol
31-08-2005, 12:09

Aukcja została usunięta przez pracownika Allegro-ciekawe czemu :hmm:

Żuku
31-08-2005, 12:11
nie wiem jak było poprzednio ale chyba bilety na mecze reprezentacji nie są robione przez firme, która robi bilety na Legie, nie ma kodu kreskowego itp. Pewnie mysieliby "zrobić" przetarg itp. aby były imienne.

MTP
01-09-2005, 20:48
Stoje sobie dzisiaj pod naszym wspaniałym estadio i czekam na kolegów aż ze zniczami przyjadą.W przeciągu 30 minut 90 %(10% to działcze klubu,kibice oddający hołd Deynie) itd) ludzi którzy podjezdzali samochodami patrzyło w okienko z napisem "bilety na mecz Polska Walia wyprzedane".Oczywiście nie musze mówić jak wyglądali potencjalni kibice po za dwoma starszymi panami których kojarze z Legii.Kibicowsko bedzie więc raczej kiszka .Oby tylko grajcary pokonały Walie.

_Bart
01-09-2005, 23:35
ejjj nie wiem czy to realne ale teraz na allegro pojawily sie tickety w cenie 50 zł na trybune otwarta (chyba chodzi o zylete bo nominalna cena biletu to 100zł)

jak ktos chce niech looka na allegro i szuka okazji (tylko uwazac)

na allegro jest ten plus ze nie moga wystawiac konie biletow bo nie moze cena kup teraz (a tylko taka mozliwa jest opcja wystawienia w kategori bilety) przekraczac ceny nominalnej

Xth
02-09-2005, 00:00
ejjj nie wiem czy to realne ale teraz na allegro pojawily sie tickety w cenie 50 zł na trybune otwarta (chyba chodzi o zylete bo nominalna cena biletu to 100zł)

jak ktos chce niech looka na allegro i szuka okazji (tylko uwazac)

na allegro jest ten plus ze nie moga wystawiac konie biletow bo nie moze cena kup teraz (a tylko taka mozliwa jest opcja wystawienia w kategori bilety) przekraczac ceny nominalnej

Niestety ale nie masz racji. To sa jak najbardziej konie
To jest stary trik z allegro. Przeczytaj dokaldnie opis aukcji. Na kazdej masz napisane ze jest to cena nominalna za bilet bez przesylki itp i ze przed zalicytowaniem koniecznie skontaktuj sie ze sprzedajacym. Kontaktujesz sie i dowiadujesz sie ze koszt przesylki to 50, 100 lub iles tam zlotych. Na 100% wiekszosc tych biletow nie bedzie kosztowala tyle ile wynosi opcja kup teraz tylko duuuzo wiecej.

Adiq
02-09-2005, 10:34
Tymbardziej, że ten bilet za 50 złoty to dokładnie ten sam sprzedawca i ta sama sztuka, co ten za stówę.

_Bart
02-09-2005, 11:42
okej jestem naiwniakiem ;(

matx
02-09-2005, 21:54
:hyhy: przed chwilą dzwonil do mnie znajomy, żeby się dowiedzieć, gdzie jutro ktoś tam będzie mógl kupić szalik i koszulkę reprezentacji... :hmm: ciekawe jak wiele przypadkowych osób jutro będzie na meczu? :ucieka:

...maly error - chodzi oczywiście o środowy mecz...

Nadnarwianka
04-09-2005, 16:14
eh pikniki trąbki koniki zmora polskich kibiców.

Majster
05-09-2005, 14:03
Na środowy mecz reprezentacji Polski z Walią wybiera się kilkuset kibiców gości. Do soboty sprzedano im ok. 600 biletów. Jeśli chodzi o wejściówki dla polskich kibiców, to „wszystkie bilety przekazane przez PZPN do dystrybucji za pośrednictwem KP Legia Warszawa zostały sprzedane”- takiej treści komunikat pojawił się na oficjalnej stronie internetowej warszawskiego klubu już 30 sierpnia. W niedzielę nikt w PZPN nie potrafił udzielić informacji, czy będzie jakaś dodatkowa pula na to spotkanie.

No kurde grają o "pietruszke" a tylu ich będzie :brawo: .

Sokol
05-09-2005, 15:44
taa.. gdyby nie mieszkali w Walii to myslisz zeby przyjechali w tylu? :chytry:
przelot samolotem za cene 1,5dniowki i impreza/melanz w W-wa taniej niz u siebie.
Fakt ich wyjazdy robia wrazenie ale bez przesady :oczko:

Majster
05-09-2005, 16:01
Fakt ich wyjazdy robia wrazenie ale bez przesady

Nasze wyjazdy też robią wrażenie 8) .

Raffi
06-09-2005, 07:24
Po zwycięstwie Polski nad Austrią wielu kibiców chciałoby obejrzeć na stadionie w Warszawie mecz z Walią. Niestety, biletów już nie ma.

– Zażalenia proszę kierować do władz Warszawy, aby wybudowały większy stadion w stolicy – mówi Zdzisław Kręcina, sekretarz generalny PZPN, odpowiadający za organizację meczów.
Stadion Legii może pomieścić 13278 widzów. Do publicznej sprzedaży trafiło jednak nieco ponad 6 tys. biletów na trybunę odkrytą (po 100 zł) i łuk od Łazienkowskiej (50 zł). Nigdzie nie można było kupić biletów na trybunę krytą (poj. 5078 osób). – Część kart wstępu przekazaliśmy sponsorom reprezentacji. Część kupili oni dla swoich pracowników i znajomych. Łącznie ok. 2 tysięcy – tłumaczy Zdzisław Kręcina. Zwykły kibic, który nie ma cioci albo wujka w firmie sponsorującej reprezentację, nie mógł zatem nabyć wejściówki na trybunę krytą.

– Tym razem bilety(600 zł) były sprzedawane nawet na lożę honorową. Rozprowadzaliśmy je wśród sponsorów i firm współpracujących. Mieliśmy dylemat, czy sprzedać bilety rodzinom i znajomym piłkarzy, czy wystawić je do wolnej sprzedaży. Co mieliśmy wybrać? – pyta retorycznie Kręcina.

Kibice z Walii nie zasiądą w sektorze dla gości (pod tablicą z zegarem), ale na trybunie krytej (1000 biletów, na sektory AB), federacja walijska otrzymała 125 kart wstępu. Ponieważ kibice gości zajmą miejsca na „krytej”, łuk pod zegarem przeznaczono dla dzieci z domów dziecka i biedniejszych szkół. Otrzymały one ok. tysiąca biletów po złotówce.

Zliczając wszystkie wejściówki, brakuje nam ok. 2 tys. biletów. Może okazać się, że przed meczem będą do kupienia u „koników”.

Walijczycy bojkotują
Walijscy kibice zamierzają zbojkotować jutrzejszy mecz z Polską. Zdenerwowali się cenami biletów, jakie zostały im podyktowane.

- Polscy kibice płacili po 15 funtów za wejściówkę na stadion w Cardiff. A od nas żąda się aż 40 funtów. To nie fair - irytują się.

Walijczycy są także wkurzeni na swoją federację, która poinformowała ich, że mecz Polska - Walia odbędzie się w... Chorzowie. Biuro podróży wysłało więc ich do pobliskiego Krakowa, skąd mieli być dowiezieni do Chorzowa.

Protest walijskich fanów ma polegać na tym, że... zostaną w Krakowie i mecz obejrzą w telewizji.

Pan Artysta
06-09-2005, 07:49
Walijczycy są także wkurzeni na swoją federację, która poinformowała ich, że mecz Polska - Walia odbędzie się w... Chorzowie. Biuro podróży wysłało więc ich do pobliskiego Krakowa, skąd mieli być dowiezieni do Chorzowa.

Protest walijskich fanów ma polegać na tym, że... zostaną w Krakowie i mecz obejrzą w telewizji.

[/quote]

:rotfl2:

ems
06-09-2005, 08:03
wyjazdowcy jak **** ;D

Mazi
06-09-2005, 08:07
U
mam nadzieję, że to jakaś głupia fama z tym, że mecz będą w Krakowie oglądać, bo planowałem pare fotek przed meczem na Starówce im zrobić.

Markotny
07-09-2005, 16:45
bilety po 250 na Zylete u koni to czyste skur... :cicho:

oby sie przejechali jak najbardziej i kwiczeli zeby kupic po normalnej cenie :zly:

MrÓwA_1906
07-09-2005, 18:52
spodobało im sie u nas pewnie :)

DobryChłopak
07-09-2005, 22:53
Jaka była treść transparentu wywieszonego na Żylecie??

Keleborn
07-09-2005, 23:23
Estadio WP fetujące Kamila K...

Jestem zażenowany. :brawo:

Okej, po paru latach mogę mu odpuścić i nie gwizdać, ale to?

Grabek
07-09-2005, 23:32
Jaka była treść transparentu wywieszonego na Żylecie??
coś o sadzaniu Walijczyków na krytej...

el majoneze
07-09-2005, 23:36
dokładnie tak.ciekawe tylko ile na tym estadio bylo kibicow Legii.Kosiara biegal i walczyl i wogole,ale wystarczyly by brawa.pewnych rzeczy sie nie zapomina.na transparencie bylo cos o biletach chyba.fajna oprawa :brawo: Mrówa i co byli u Was Ci Walijczycy? :chytry:

Zajacc
07-09-2005, 23:51
"Walię i kolesi na krytej sadzacie, kibiców za nic karzecie, my się wciąż zastanawiamy w jakim świecie wy żyjecie ??!!"

Mniej więcej takiej treści.

Ogólnie to śmiechy i żenada. :)

rolnik
08-09-2005, 01:04
Może to nie powinno dziwić, a nie spodziewałem się tak blisko siebie flag Legii i Lecha. 8)

juras
08-09-2005, 01:28
Ogólnie to śmiechy i żenada.

Oj beka byla niezla :)

MK
08-09-2005, 01:42
Ja tem szczęśliwy jestem bo mecz przynajmniej za darmo obejrzałem :ucieszony: . Poza tym to jestem zszokowany ludźmi jacy przychodza na reprezentacje, a już zupełnie rozbroił mnie żółtek na łuku i Korwin Mikke na Żylecie :O
+ dla ochrony za zabieranie trąbek

kosciesz
08-09-2005, 07:38
Ja tem szczęśliwy jestem bo mecz przynajmniej za darmo obejrzałem

jak? :zdziwiony:

cin
08-09-2005, 08:25
Ogólnie to śmiechy i żenada.

Oj beka byla niezla :)

no i to jest najlepsze podsumowanie wczorajszego meczu.

ps: szkoda, ze na szwajcarow nie zostaliscie. :hyhy:

Adiq
08-09-2005, 11:48
Jeśli chodzi o oprawę to chyba jeszcze nigdy nie mieliśmy tyle roboty podczas meczu, na którym robimy tylko dwie choreografie. Jakbyśmy mieli taką publikę na Żylecie na meczach Legii, to chyba bym ocipiał.

legart
08-09-2005, 11:51
Jeśli chodzi o oprawę to chyba jeszcze nigdy nie mieliśmy tyle roboty podczas meczu, na którym robimy tylko dwie choreografie. Jakbyśmy mieli taką publikę na Żylecie na meczach Legii, to chyba bym ocipiał.

A co kartoniki do góry nogami podnosili hehehe?

c_zary
08-09-2005, 12:00
Kartonikow nie bylo na Zylecie 8)

legart
08-09-2005, 12:01
Kartonikow nie bylo na Zylecie 8)

Mecz oglądałem bez piwa to mogłem przegapić szczegóły choreografii 8)

Adiq
08-09-2005, 12:17
Za kartoniki to odpowiedzialne było Tyskie i inna część forumowiczów. :D

Chorągiewki zaraz po hymnie zostały wyrzucone pod krzesełka, a na hasło, żeby podawali je w dół, większość udała, że nie słyszy, a reszta zaczęła nimi rzucać przez całą trybunę. Po meczu sporo sztuk pojechało w Polskę. W tym czasie sektorówka okazała się złem zasłaniającym Franka Łowcę Bramek i spółkę, więc została niemalże rozszarpana podczas próby zwijania. Szarfy to samo - "podawajcie je na dół", zostało odebrane jak "pierdolnijcie je jak najdalej za siebie i zwinicie kokon". Nigdy więcej. :roll:

Socios
08-09-2005, 12:25
"pierdolnijcie je jak najdalej za siebie i zwinicie kokon"

izwinicie parzałsta?
(przepraszam, nie mogłem się powstrzymać :hyhy: )

Aby nie było tak całkim OT to przyznam, że w TV wypadło to wszystko w miarę nieźle. Niezależnie od problemów Sprawców.

Pan Artysta
08-09-2005, 12:33
Nigdy więcej. :roll:

a czego się spodziewałeś :chytry:

yusta
08-09-2005, 12:44
Masa ludzi siadała tak jak było napisane na bilecie. Np. dwóch gostków, którzy zeszli na sam dół mimo, że 3/4 miejscówek jeszcze było wolnych :ucieszony:
A podsumowaniem wczorajszej publiki niech będzie gromadka, która stanęła wczoraj przed dolną częścią E. Były tam rozłozone małe flagi, a oni myśleli że to rezerwacja :hyhy:

Kempes
08-09-2005, 13:03
Ma ktoś może jakimś cudem zdjęcia pokazujące żylete podczas wejścia piłkarzy ect ?

Pan Artysta
08-09-2005, 14:48
http://www.legialive.pl/galeria/foto.php?id=69&f=49

******, szkoda że takiej do gwiazd nie przytargał :hyhy:

:O

http://www.legialive.pl/galeria/foto.php?id=70&f=172

se w domu obluka :kurde: :ucieka: -kretino-debilo

Socios
08-09-2005, 14:57

Czepiasz się :chytry:
Też mi się zdarzyło ze trzy razy lunetkę na mecz przynieść.
Bynajmniej nie żeby piłkarzy oglądać :chytry: :hyhy: 8)

Pilot
08-09-2005, 14:57

:O :kurde:

Wcale się nie dziwię, że taka publika była wczoraj! Kumpel wybrał się na mecz pierwszy raz w życiu z kolegami z pracy, którzy również pierwszy raz pojawili się na jakimkolwiek meczu! :zdziwiony: Dobrze, że mu powiedziałem żeby nie szukał miejsca jakie ma napisane na bilecie, bo była by z niego polewka niezła! Aha i odradziłem mu również zabierania na mecz "trąbki małyszowskiej"! Hehe, jaki ze mnie dobry kumpel! :pije:

MK
08-09-2005, 15:11
Miejsc to chyba 80% ludzi na stadionie szukało przynajmniej na łuku od Łazienkowskiej, jeszcze sie burzyli jak im trąbki na wejściu zabierali, "myśleli, że na Legii to wysoki poziom jest, a tu diopingować nie dają" :kurde:
A jak już widziałem szaliki reprezentacji z logiem Kreisela, Specjala TP.S.A. w miejscu godła to mi aż ręce opadały jaki ciemny jest ten nasz naród :modli:

c_zary
08-09-2005, 15:15
Ma ktoś może jakimś cudem zdjęcia pokazujące żylete podczas wejścia piłkarzy ect ?
http://www.legialive.pl/galeria/galeria.php?id=71

Kempes
08-09-2005, 15:17
http://www.legialive.pl/galeria/galeria.php?id=71

Oo , wczesniej nie bylo , Dzieki :)

Zajebisty widok
po bokach flagi , środkiem orzełek , wjeżdża na szale ... i wszystko biało czerwone

:brawo:

Sokol
08-09-2005, 15:25
Ogólnie to śmiechy i żenada. :)

"przepraszam a te flagii to na sprzedaz czy mozna je sobie wziasc?" :lol2:

i jeszcze dwie flagi powieszone napisem do trybuny ( z jedna sie kapneli z druga juz nie :P )

Raffi
08-09-2005, 15:34

:O :kurde:

Wcale się nie dziwię, że taka publika była wczoraj! Kumpel wybrał się na mecz pierwszy raz w życiu z kolegami z pracy, którzy również pierwszy raz pojawili się na jakimkolwiek meczu! :zdziwiony: Dobrze, że mu powiedziałem żeby nie szukał miejsca jakie ma napisane na bilecie, bo była by z niego polewka niezła! Aha i odradziłem mu również zabierania na mecz "trąbki małyszowskiej"! Hehe, jaki ze mnie dobry kumpel! :pije:

U mnie to samo, znajomy zaliczył debiut meczowy z bratem :) Podobało mu się, zwłaszcza jak krzyknęli "Jeszcze jeden" i po chwili cały sektor zaczął :ucieszony:
Podobał mu się również pomysł z wodzirejem na sektorze D i jego sposobami zachęcania ( o dziwo, bo metody zachęcania zaprezentowane przez kolegę jako żywo kojarzyły mi się z Różykiem :D )

droho
08-09-2005, 16:17
dokładnie tak.ciekawe tylko ile na tym estadio bylo kibicow Legii.Kosiara biegal i walczyl i wogole,ale wystarczyly by brawa.pewnych rzeczy sie nie zapomina.na transparencie bylo cos o biletach chyba.fajna oprawa :brawo: Mrówa i co byli u Was Ci Walijczycy? :chytry:

Ja co prawda nie Mrówa ale napiszę że do nas do knajpy zawitało dwoje Walijczyków. :efoch: Tyle że przyszli już po meczu :P

Z perspektywy knajpiano-telewizyjnej doping nawet nawet, zwłaszcza po bramce. A i tak najlepsze było wypatrywanie przez 10 minut czy to małe coś to jest jednak herb Lecha :hyhy:

sebek77
08-09-2005, 21:19
Meczyk udało mi sie obejrzec za free :hyhy: I sie ciesze bo bym żałował kasy,a szacunek dla sprawców...dobrze że wam nerwy nie pusciły w niektórych przypadkach :ucieka:

juras
08-09-2005, 23:32

Ty, przerzut z konkurencji... **** Cie to obchodzi! :) Twoich smiesznych kartonikow i tak nikt nie widzial :)

Pan Artysta
08-09-2005, 23:35

Ty, przerzut z konkurencji... **** Cie to obchodzi! :) Twoich smiesznych kartonikow i tak nikt nie widzial :)

Kempes dajesz się - leszczu :chytry:

Kempes
09-09-2005, 00:11

Kempes dajesz się - leszczu :chytry:

Ty pipek , nie dość że dałeś tym waflom zniszczyc ''Legie'' na łuku to właśnie pozbawiłeś grupy mnóstwa darmowych browarów i połowy pensji na oprawe :bauns:

:lol3: Ale miałem radoche jak sie ślizgaliście na porozrzucanych ''gazetkach''

Sokol
09-09-2005, 00:17
:lol3: Ale miałem radoche jak sie ślizgaliście na porozrzucanych ''gazetkach''
Dobrze wiedziec 8) :kopwjaja:

Ja tem szczęśliwy jestem bo mecz przynajmniej za darmo obejrzałem :ucieszony:
Ty jeszcze zarobiony wyszedles :foch:

Kempes
09-09-2005, 00:21
Ja również 8)
Z łuku was obserwowałem ... sprawcy wy.
Niewiele osób sie zatrzymało jak wołałem - chamidła <jezor>

Sokol
09-09-2005, 00:26
ty lepiej przezucie pilnuj by sie wam piwo nie konczylo tak jak ostatnio mialo to miejsce :foch:

MK
09-09-2005, 00:37
Ja tem szczęśliwy jestem bo mecz przynajmniej za darmo obejrzałem :ucieszony:
Ty jeszcze zarobiony wyszedles :foch:

Eee tam grosze :kowboi: :P
Zresztą się napracowałem na wszystkich czterech trybunach oprawe pomagałem robić, a wiadomo, że przy kartoniadzie najwięcej się napracowałem bo najbardziej efektowna, ze specjalnych profesjonalnych kartonów sprowadzanych prosto od chłopaków z Sokoła Tychy :lol2:

Kempes
09-09-2005, 00:41
...a organizator 2 dni przed meczem nie wiedział dokładnie w którym miejscu jest usytulowany nasz stadion. Pełen profesjonalizm.

Pan Artysta
09-09-2005, 00:55
...a organizator 2 dni przed meczem nie wiedział dokładnie w którym miejscu jest usytulowany nasz stadion. Pełen profesjonalizm.

grunt że wi gdzie Kraków stoi :hyhy:

MK
09-09-2005, 01:11

Nie, to nie Kempes był organizatorem 8)

Pan Artysta
09-09-2005, 01:12

on nawet 5 zł na alpage nie potrafi skołować :hyhy: :chytry:

Fizi
09-09-2005, 01:30

on nawet 5 zł na alpage nie potrafi skołować :hyhy: :chytry:

może odkłada na bioetanol - podobno wychodzi taniej :chytry:

ems
09-09-2005, 12:37
tee to wy robiliscie oprawe dla sponsora Wisly ? :zdziwiony:

Eryczek
09-09-2005, 17:19
Pan Artysta napisał:

******, szkoda że takiej do gwiazd nie przytargał

Chłopak zrobił rozeznanie, dowiedział się, że na łukach przy Łazienkowskiej jest słaba widoczność , że sa oddalone od boiska, więc wziął ze sobą lunetę. Może spodziewał się, że łuki są oddalone 800 m od boiska. Kto ich tam wie.

Zajacc
09-09-2005, 17:29
Tyle, że on siedział na Odkrytej.

Sokol
10-09-2005, 01:49
a za "A" bylo chyba 3 obok siebie z takimi lornetkami jak w teatrze :D