PDA

Zobacz pełną wersję : Uzależnienia

Kiju
11-07-2003, 10:44
Sezon ogórkowy trwa,u nas jest juz taki temat .....więc pozwole sobie zalozyc u was.

Od czego jestescie uzaleznieni?

Ja jestem uzalezniony od porannego czytania gazety przy śniadaniu.
Od zapiekanek
od internetu
od wafelka prinsessa(biała)
od alkoholizowania sie w wekendy
od zupy ogórkowej
od herbaty z cytryną
od kobitek
od .................................................. ................ 8-

Q_(L)
11-07-2003, 10:51
Tym razem Ci daruję :oho: 8)

1. Legia
2. Legia F@ns Forum
3. Piwo
4. Wszelkiego rodzaju fast-food
5. Chyba od pracy 8- :fu:
6. :hmm: ale jak mi przyjdzie do głowy to dopiszę 8)

legart
11-07-2003, 10:53
- od piwa,
- od czytania,
- od różnych forumów, zwłaszcza tego
- od zapiekanek i pizzy,
- od zielonej herbaty,
- od fajek (własnie w sobote znowu rzucam),
- od słodyczy (grześki classic rulez),
- od muzyki,
- od wody mineralnej,
- and last but not least od niedawna od swojej córy :)

Kiju
11-07-2003, 10:54
O Widzewie nie wspominałem ,bo to oczywiste 8-

legart
11-07-2003, 10:55
O Widzewie nie wspominałem ,bo to oczywiste 8-
Ja też o oczywistościach nie napisałem 8- ;)

Q_(L)
11-07-2003, 10:56
A ja nie wspomniałem o Rodzinie... bo to oczywiste 8-

Beny
11-07-2003, 10:58
Ja ostatnio uzależniony jestem od tego forum. :] Poza tym tak jak Kiju od porannego czytania gazety przy śniadaniu, tzn. w ogóle czytania czegokolwiek przy jedzeniu (gazeta, książka, przeglądanie gazetek reklamowych. :) Dochodzi jeszcze uzależnienia od gier komputerówych (ach te wieczory spędzone nad Warcraft'em, MoH'a, Mafią, GTA, Unreal'em, Enclave, CM4, Rise of Nation itd. itp. '8 ;) Ale najbardziej to jestem uzależniony od muzyki 8) Musze czegoś słuchać, bo nie cierpię ciszy... Ta... muzyka musi być! :)

Dodatkowo jeszcze od info o Legii (net, prasa, radio, telewizja, sms). Chyba także od pracy, chociaż to bardziej przyzwyczajenie. :rotfl:

A na końcu od wszelkich artykułów nabiałowo-spożywczych mlecznego pochodzenia: samo mleko, jogurty, kefiry, serki homo, itp. itd.
'8 :buhaha: :rotfl:

PS. A temat faktycznie "ogórkowy" ;)

legart
11-07-2003, 11:00
Lepiej się przynajcie że prasówkę na kiblu robicie a nie przy bułeczce i kawce 8- :rotfl: .

legart
11-07-2003, 11:01

Niby tak, ale jeszcze się oswajam z córką ;)

Kiju
11-07-2003, 11:04
Lepiej się przynajcie że prasówkę na kiblu robicie a nie przy bułeczce i kawce 8- :rotfl: .

hehee.......u nas ankieta co do tego tematu juz była '8

http://widzew.home.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=5154

Beny
11-07-2003, 11:07

No fakt! Ale ja przeglądam kilka gazet, więc starczy i na kibelek i na przy jedzeniu! :] :rotfl: :buhaha: :) :] :rotfl: :buhaha:

krollek
11-07-2003, 11:14
- od brovarka,
- od czytania NL i gazet komputerowych,
- od KFC i Pizzy Hut lub Tellepizzy,
- od Coli
- od chipsów,
- od techna i house'u
- od netu
- od Legiuni oczywiście :D

Q_(L)
11-07-2003, 11:24

Niby tak, ale jeszcze się oswajam z córką ;)

Legia i Rodzina/córka to była "prowokacja"... '8
Oczywiście, że o oczywistym się nie pisze/mówi 8)

Dżon Łejn
11-07-2003, 11:25
Więc tak. Jestem uzależniony w pozytywnym tego słowa znaczeniu od(kolejność przypadkowa):
*muzyki
*bro '8
*net
*koledzy
*dziewczyna-Maja :D
*De luxe ski jump
*orgazmy
*kebab w cieście
*sajgonki
*pomidorowa
*arbuz

kiedyś jeszcze były:
*teleexpres
*fajki
*baq
*gazety

benny zakochałem się w tobie :P

Q_(L)
11-07-2003, 11:27

Byłem ciekaw, czy zauważysz... :+: :D

legart
11-07-2003, 11:27
A mnie nasunęła się jeszcze taka refleksja że MaxyM uzależnił się od nocnych spacerów po Warszawie (trochę to niebezpieczne bo odciski można se porobić) 8-

Beny
11-07-2003, 11:31

Prawda, ze niezła ta "tomb rider" '8

emde
11-07-2003, 11:33
ja tak na powaznie to uzalezniony jestem od pilki noznej i od sportu ogolnie, jesli przez pare dni nic nie robie to wszystko zaczyna mnie bolec... :hmm: :rotfl:

Dżon Łejn
11-07-2003, 11:33

wierz mi że nasza sytuacja jest troszku podobna.
mnie o Angelinie powiedziała dziewczyna...coś w tym musi być że one tak ją postrzegają
a MaxyM zakończył rundę w 8 godzin :grr:

do ostatnich uzależnień dodam kwas chlebowy i nocne granie i popijanie z kolegami na psx2

Łysolek
11-07-2003, 11:34
1. Od Legii
2. Od internetu ( w tym te forum :D )
3. Od kobiety
4. Od piwa i innych tego typu używek :P
5. Od jedzenia :D

Q_(L)
11-07-2003, 11:35
1. Od Legii
3. Od kobiety

Czy do używek zaliczasz kefir 8- :buhaha:

Łysolek
11-07-2003, 11:40
1. Od Legii
3. Od kobiety

Czy do używek zaliczasz kefir 8- :buhaha:

miałem na myśli raczej wszelakie napoje alkoholowe typu ( oprócz bro ) wódę , whisky ( uwilebiam Johny Walker ) , rum , Teqila , driny ( np. Kamikaze lub wsciekły pies :D po tym ostatnim to zakolorowałem ostatnio Vegas na Ursynowie ,, ale to po libacji z CF , głównie z Emsiorkiem , Adamsem i Nowym z CF :D

Menel
11-07-2003, 11:43
moja list uzależnień:

1. 1,5 roczny synek
2. Wisła
3. Gołe baby
4. Samochodzik
5. Pepsi
6. Telefon komórkowy
7. Forum
8. Pizza pepperoni
9. Zapiekanki - co w nich takiego jest, że wszyscy uzależnieni 8)
10. Piwo
11. Zegarek
12. Cukierki Nim2
13. Lody... :D świntuchy... chodzi o te z Korala :D
14. Telewizja
15. Jeszcze troszkę tych gołych bab :D

Beny
11-07-2003, 11:46

mnie o Angelinie powiedziała dziewczyna...coś w tym musi być że one tak ją postrzegająa MaxyM zakończył rundę w 8 godzin :grr:

do ostatnich uzależnień dodam kwas chlebowy i nocne granie i popijanie z kolegami na psx2

Tzn. jak Kobiety ją postrzegają? :hmm: bo przegapiłem dyskusję... :/

Q_(L)
11-07-2003, 11:48

mnie o Angelinie powiedziała dziewczyna...coś w tym musi być że one tak ją postrzegająa MaxyM zakończył rundę w 8 godzin :grr:

Moja żona powiedziała, że Angelina to najładniejsza i najseksowniejsza kobieta na świecie... a ja ufam mojej żonie... 8)

Dżon Łejn
11-07-2003, 11:51
te koleżanki które znam mówią zupełnie bezkompleksowo że to najspokiejsza dupa na globusie. Zgadzam się :D

po piwie uzależniam się od oddawania moczu :D

Gutek
11-07-2003, 11:53
Tjaaa dokładnie :P Ja zanim pojde na klozeta to musze jakąś gazetke znaleźć.Kiedys sie zdazylo ze musialem isc bez gazetki ,bo potrzeba była silniejsza i nie zdążyłem znaleźć.Od tamtego czasy przy kiblu mam cały stos czasopism do przeglądania :D
A tak pozatym to jestem zdecydowanie uzalezniony od kompa i gry w noge (wczoraj kumple nie przyszli to starszą poporosilem :buhaha: )

Beny
11-07-2003, 12:02

Moja żona powiedziała, że Angelina to najładniejsza i najseksowniejsza kobieta na świecie... a ja ufam mojej żonie... 8)

Twoja Małżonka to bardzo mądra kobieta :) i oczywiście ma rację. :)

Menel
11-07-2003, 12:52
W temacie Angeliny Jolie... jak patrzę na jej usta '8 to mi wyobraźnia sama ładuje soft erekcji :buhaha:

Kiju
11-07-2003, 13:16
W temacie Angeliny Jolie... jak patrzę na jej usta '8 to mi wyobraźnia sama ładuje soft erekcji :buhaha:

fakt...musi cudownie chrupać pałke 8)

Beny
11-07-2003, 13:21

fakt...musi cudownie chrupać pałke 8)

Ej no! Panowie! Nie dość, że muszę w tej chwili siedzieć w pracy, to jeszcze jem zaległe śniadanie, w Wy to o takich... :help: Się człowiek skupić nie może :rotfl:

Q_(L)
11-07-2003, 13:28
8- Uprasza się o nie rozmywanie tematu i demoralizację młodzieży 8)

Beny
11-07-2003, 13:32

Tak jest!

Chociaż podczas dyskusji dało sie zauważyć jeszcze jedno uzależnienie, które należy zdecydowanie podkreślić KOBIETY!!! ;)

Ciekawe, czy nasze Forumowe Damy w podobnym stopniu traktują mężczyzn jako uzależnienie... '8

Q_(L)
11-07-2003, 13:36

Tak jest!

Chociaż podczas dyskusji dało sie zauważyć jeszcze jedno uzależnienie, które należy zdecydowanie podkreślić KOBIETY!!! ;)

Ciekawe, czy nasze Forumowe Damy w podobnym stopniu traktują mężczyzn jako uzależnienie... '8

'8 Jak to zostało "powiedziane" wcześniej - o tym co jest oczywiste nie piszemy :oho:

Beny
11-07-2003, 13:45
To tak, "oczywistości" oczywiście! :)

Do uzależnień dodałbym jeszcze paczkę sprawdzonych przyjaciół, tak..., jakoś..., jak się człowiek nie spotyka z nimi, to czuje się taki pusty, wyobcowany... :/ i kombinuje, jak koń pod górkę, co by tu wykręcić, aby się znów z nimi spotkać..., poimprezować..., powygłupiać..., albo jak to ładnie brzmi: przyjemnie spędzić czas ;)
Także dodatkowy głos na rzecz Przyjaciół! 8)

MaxyM
11-07-2003, 15:14
Bauns '8 i wszystko jasne :> .

A tak na serio to zjazdy na leb na szyje na rowerze w Colorado, chyba internet ale sie lecze, kebab noca, hip hop - jak nie poslucham w ciagu 24h to nie ten sam czlowiek jestem, futbol - no jak nie ma zadnej ligi w wakacje to mnie nosi po scianach, sex '8 i papierochy i jeszcze pare... :>

Ewelina
11-07-2003, 15:47
Moja postac jest rowniez uzaleznoina od kilku fantastycznych rzeczy :)

1. główne uzaleznienie dotyczy PEPSI, napoj owy jest doskonaly i stanowi rozkosz dla podniebienia mego :) zjawisko to dotyczy tylko i wylacznie PEPSI a nie coca coli ktorej osobiscie nie znosze :)

2. postac ma uzalezniona jest takze od tego forum, co prawda juz nie mam tak duzo czasu jak kiedys wiec moje wizyty tutaj sa troche ograniczone, nie mniej jednak od forum uzalezniona jestem :)

3. ostatnie wazne uzaleznienie dotyczy Legii oraz glowinie sportu, Bartka Karwana i Kevina Garnetta :) :)

to chyba tyle :)

Nazgul
11-07-2003, 15:58
- Kobiety
- Kobiety
- Kobiety
- Kobiety
- Kobiety
- Kobiety
- Kobiety
- Legia
- fajki
- Mocna, czarna kawa

Sinuhe
11-07-2003, 16:04
A mnie nasunęła się jeszcze taka refleksja że MaxyM uzależnił się od nocnych spacerów po Warszawie (trochę to niebezpieczne bo odciski można se porobić) 8-

Ze mnie się ostatnio śmieją bo potrafię zrobić w nocy parę rund od jednej zajezdni do drugiej, przejeżdżając mimichodem parę razy obok domu...

Harcerz
11-07-2003, 16:14
- internet
- kobiety
- dobre zarcie(na trzezwo owoce morza , jak wypije to wszystko,np.dzis o 2 nocy smazylem cielecinke z warzywami )
- alkochole
-pilka nozna
- koszykowka,baseball
- papierosy
-codzienna gazeta (tak gdzies od 8 roku zycia)
-nocne kluby(doprowadza mnie chyba do ruiny finansowej)
-samochod

kolejnosc przypadkowa :)

aha jeszcze jedno: dobra herbata

stfu!_kash
11-07-2003, 16:22
uzaleznienia tylko te nieuleczalne
*netu
*brzydkie filmy '8 (nietylko te pelne przemocy)
*pizzy
*gadanie na gg
*bisc&bounty
*BG i BG2

Cypis
11-07-2003, 17:20
1 Fajki niestety
2 Piwko Carlsberg
3 Czytanie gazet rano- jak tego nie zrobie nie moge zacząc pracy
4 Jedzenie

1. główne uzaleznienie dotyczy PEPSI, napoj owy jest doskonaly i stanowi rozkosz dla podniebienia mego :) zjawisko to dotyczy tylko i wylacznie PEPSI a nie coca coli ktorej osobiscie nie znosze :)

uuuu Kolezanka duzy minus.
Po pierwsze dlatego ze Cola jest o wiele lepsza. Po drugie dlatego ze ja pracuje w tej czerwonej firmie :)

dyha
11-07-2003, 17:25
1. Legia
2. Legia F@ns Forum
3. Spanie :D
4. Piwko wieczorkiem
5. Czytanie prasy , szczegolnie NL

---- Na Okres Wakacyjny---

Alkoholix , Fajeczki , i Marjanina , Maniurki

...wiecej grzechów nie pamiętam ...

Ewelina
11-07-2003, 17:38

uuuu Kolezanka duzy minus.
Po pierwsze dlatego ze Cola jest o wiele lepsza. Po drugie dlatego ze ja pracuje w tej czerwonej firmie :)

hehe oj nie wiedzialam ze owo uzaleznienie moze spowodowac minusa dla mojej postaci :( :)

Yankes
11-07-2003, 17:48
moje uzaleznienia to:
1.piękne Kobiety
2.Legia
3.zimne Piwo
4.sex
5.fajki
6.wyborcza z rana przed sniadankiem
7.sikanie na radiowozy
8.nocna eskapady po Ursynowie
ps. ewelina ma racje Pepsi jest najlepsza

Aureliusz
11-07-2003, 19:06
Największe to chyba chipsy - każdy rodzaj, każdy smak, o każdej porze, w każdym miejscu. Po drugie: Legia i wszystko co się niej dotyczy: gazety, forum, net. Kiedyś byłem, ale się już wyleczyłem (czytaj: wydodoślałem) uzależniony od zbierania plakatów piłkarzy. Wycinałem z każdej gazety, liczyłem, segregowałem, porządkowałem wg nazwiska. Dalej: zimne piwo. I wiele wiele więcej, o których już nie wspomnę ;)

Kiju
11-07-2003, 19:14
acha.....ja jescze, non-stop dłubie w nosie i tocze kulki :oho: to uzaleznia

Mazi
11-07-2003, 20:45
mniej więcej tak :

-piękne dziewczyny :)
- czytanie NL
- słuchanie muzyki - dzień bez dobrej muzyki ,to nie dzień :)
- od netu / gg
-rosół :D -zajebista zupa
-od sportu - dzień bez wysilku fizycznego to też taki inny dzień

Tomi
11-07-2003, 20:50
-Internet i to mnie 8-
-Piłka Nożna ( musze grać chociaż raz na dwa dni) :) myślałem że mi przejdzie z czasem ale nie ma ch....a ;)
- z innych sportów to jazda na rowerze
- bardzo lubie też pływać tylko, że nie ma za bardzo hajsu żeby się zapisac na basen i zostają tylko wakacje 8o
-muzyka ;) dobry bauns '8
- a z jedzenia to uwielbiam wpierdalać schaboszczaki i pizzę ;) , Maca też lubiłem ale ostatnio nabarałem dystansu, chociaż jak już w nim jestem to zawsze kupuje BigMaca :/

.......o innych oczywistych rzeczach już nie będę wspominał 8)

Cipciuś
11-07-2003, 22:00
a wieccc.....

-Legia
-Legia Fans Forum
- WGK forum
-komputer
-komputer
-komputer
-imprezy a potem ciagle sluchanie kawałków z nich
-muza oczywiscie
-Gorący Kubek :oho:
-ziomki i przyjaciele
... wiecej grzecxhów nie pamietam za wszystkie żałuje(?) - chyba nie :D

dyha
11-07-2003, 22:03
Tak mnie ciekawi dlaczego nikt nie wspomniał o masturbacji :> :rotfl: '8 , albo sie wstydzicie albo co :rotfl: :rotfl: :rotfl:

*PRZEMO*
11-07-2003, 22:04
moja lista uzaleznien jest raczej krotaka. staram sie je zwalczac :)

- piwo z chipsami i dobry film...
- piwo z kumplami na lawce
- piwo przed komputerem podczas pisania postow (teraz mecze zywca)
- jedzenie... salatki miesa ryby wszystko co dobre i dobrze zrobione
- od picia wody mineralnej zakazdym razem co wejde do kuchni...
- siedzenia przed komputerem i nic nie robienia.. tylko patrzenia sie w monitor jak kilobajty skacza podczas sciagania filmu
- uzaleznoiny jestem jeszcze od gadania o samochodach i czytania prasy motoryzacyjnej
- lazenia po sklepach z zamiarem kupienia czegos.
- wydawania pieniedzy
- ostatnio od przeladania forum
- uzalezniam sie rowniez od gry Quake III i Fifa2003
- moj rower w ktorym cos sie zawsze psoje
- internet, gadu-gadu
- gadania z moim kumplem
- od dziewczyny mojej co dziwne bo czsami jej nie znosze i nie moge z nia wytrzymac ;)
- rowniez uzalezniony jestem od TV przed wieczornym pojsciem spac.(conajmniej 10 min zanim kime walne)
- jazda na nartach
- od bumelowania i nic nie robienia... '8
- legia
- przegladania zdjec z meczow i szukania siebie na trybunach 8) :rotfl:
- telefonu ale domowego... bez koma moge zyc...

no i na koniec

uzalezniony jestem od rodzicow '8 mimo iz mam 18 lat 8) ;)

Cypis
11-07-2003, 22:13
Zapomnialem dodac rower.Tzn byl moim uzaleznieniem dopoki mi go nie zajebali :box: :zly: 8o

Mazi
11-07-2003, 22:18
a , czasami żałuję ,że nie jestem uzależniony od nauki ....

Kiju
12-07-2003, 03:16
a ja cghcielaem wam powiedziec ze pije teraz........i jest gitesmajonez

R@dek (L)
12-07-2003, 10:26
-net
-sport
-ostatnio browarki
-wszamać coś też lubie '8

aaadamm
12-07-2003, 10:50
a , czasami żałuję ,że nie jestem uzależniony od nauki ....

moi rodzice zawsze mi mowia, ze jakbym sie tak szkola i nauka pasionowal jak Legia to mielibysmy w domu Einsztaina :)...no niestety,ale tak nie jest :(

Jak kazdy z was mam jakies nawyki, uzaleznienia - jedne pozytywne drugie negatywne...

nakwiekszy nałóg: LEGIA :D:D:D potem internet i sprt , kobiety i piwo....kiedys slyszale mtakie przyslowie....pilka nozna , kobieta i piwo - tyle tylko wystarczy szczesliwemu mezczyznie :):):)

a po za tym bardzo lubie sluchac radia, czytac gazety, biegac, klocić się z siostra :P:P:P:P, myć naczynia 8- i jesc

Niecierpie gotować, golić się, myć włosow (ale musze :rotfl: ) jeść śledzi oraz wiele innych mniej ciekawych rzeczy

PS. Jestem tak zmeczony ze nie wiem co pisalem :P:P:P:P

Ewelina
12-07-2003, 11:05
Maca też lubiłem ale ostatnio nabarałem dystansu, chociaż jak już w nim jestem to zawsze kupuje BigMaca :/

hehe Tomi, NIE KUPUJ bic macow!!! Uwierz mi, wiem co mówie, pracowalam w tym syfie ponad rok... a tak swoja droga to jutro ide tam po raz ostatni i wiecej moje oczy nie ujrza zadnego kanapkowca.. mam dosc :)

Tomi
12-07-2003, 12:17
Maca też lubiłem ale ostatnio nabarałem dystansu, chociaż jak już w nim jestem to zawsze kupuje BigMaca :/

hehe Tomi, NIE KUPUJ bic macow!!! Uwierz mi, wiem co mówie, pracowalam w tym syfie ponad rok... a tak swoja droga to jutro ide tam po raz ostatni i wiecej moje oczy nie ujrza zadnego kanapkowca.. mam dosc :)

Ok Ewelinko, właśnie już dużo osób mi to mówiło żeby nie kupowac tego syfu a ja ciągle swoje ale od dziś postanawiam że więcej nie zjem tego gówna :)

Aureliusz
13-07-2003, 09:55

Ok Ewelinko, właśnie już dużo osób mi to mówiło żeby nie kupowac tego syfu a ja ciągle swoje ale od dziś postanawiam że więcej nie zjem tego gówna :)
Nie zjesz do czasu, aż kiedyś (może przypadkiem) będziesz szedł obok Maca. Napewno wstapisz. Ja też tak kiedyś miałem. Ale ostatnio przerzuciłem sie na KFC. Dostałem taką zniżkę, że zestawy miałem po pół ceny, czyli 5-6 zł. Codziennie bywałem i wpierdaalałem te kurczaki. Czasami nawet po dwa zestawy.

Kawa
13-07-2003, 10:13

Nie zjesz do czasu, aż kiedyś (może przypadkiem) będziesz szedł obok Maca. Napewno wstapisz. Ja też tak kiedyś miałem. Ale ostatnio przerzuciłem sie na KFC. Dostałem taką zniżkę, że zestawy miałem po pół ceny, czyli 5-6 zł. Codziennie bywałem i wpierdaalałem te kurczaki. Czasami nawet po dwa zestawy.
KFC to takie smo gówno jak mac. Co nie znaczy ze nie stołuje się czasem u macdonalda.

Aureliusz
13-07-2003, 10:24

KFC to takie smo gówno jak mac. Co nie znaczy ze nie stołuje się czasem u macdonalda.
Gówno nie gówno, ale jeść trzeba. I zdecydowanie wolę zjeść kurczaka w KFC niż jakiegoś kota lub wróbla w Chińca. W ogóle brzydzę się chińszczyzną. Ale jak bym miał lepszą alternatywę (tzn zjeść tanio) to pewnie bym się przerzucił.

Menel
14-07-2003, 12:19
Co jest nie teges z Big Macem? 8)

tyż się przerzuciłem... znaczy przerzut jestem :buhaha: na KFC... longery mi podchodzą... i Zingery... kurna swoją drogą to Zinger bardziej mi się kojarzy z maszyną do szycia (były takowe) niż z kanapką.
Ale przynajmniej w tej kanapie jest kurczaczek co się zowie... bo Donald serwuje kotlety pomielone ze wszystkim... pewnie z rogami krowy, kopytami, ogonem, trawą z pyska i kawałkiem łańcucha... czyż nie tak? Ewelina... :help:

Kiju
14-07-2003, 12:39
To że KFC jest dużo lepsz od Maca to nie ulega wątpliwości.Niestety KFC przegrywa z maciem przy trasach,w zasadzie to kfc nie ma prawie wcalwe,natomiast maci są co chwila.

Jednak McDonalds ma swoim menu to czego nie posiada KFC...mianowicie McFlurry...uwielbiam szczególnie z Lionem.(kiedys poprosiłem MFlurry ze zmielonym Big mackiem i ekspedientka sie na mnie dziwnie popatrzyła mówiąc ze to niemozliwe :oho: )

Ultra LW
14-07-2003, 12:59
Ja na samym początku "kariery" Ś.P. Burdel Kinga zamówiłem Chiken Kinga. Po dwóch kęsach stwierdziłem, że dostałem jakiegoś rybnego (ill!!!) burgera. 8/ Poprosiłem z kierownikiem a ten na to, że to nie możliwe i spróbował mojego a potem nowego Chikenowego króla. Okazało się ,że kolejny smakował tak samo. Kiero wytłumaczył to (z kamienną twarzą) tym iż kurczaki na ich fermach są karmione resztkami ryb i najprawdopodbniej przeszły TROCHĘ(!) ich smakiem. :fu:
Koniec był taki, że kiero zaproponował mi... nowego Chiken Kinga!!! :zly: :fu:

Beny
14-07-2003, 13:04
Ja na samym początku "kariery" Ś.P. Burdel Kinga zamówiłem Chiken Kinga. Po dwóch kęsach stwierdziłem, że dostałem jakiegoś rybnego (ill!!!) burgera. 8/ Poprosiłem z kierownikiem a ten na to, że to nie możliwe i spróbował mojego a potem nowego Chiken burgera. Okazało się ,że kolejny smakował tak samo. Kiero wytłumaczył to (z kamienną twarzą) tym iż kurczaki na ich fermach są karmione resztkami ryb i najprawdopodbniej przeszły TROCHĘ(!) ich smakiem. :fu:

:rotfl: :buhaha: :rotfl: :buhaha: :rotfl: :buhaha: :rotfl: 8-

O :* ! "przeszły troche ich smakiem" :help:

Ja od czasu do czasu lubię pizzę, np. z Telepizzy. Nie jadam za to Pizzy Hut, koleś robił tam przez rok i co nieco mi poopowiadał o technologii wyrabiania pizzy i nakładania składników przed wypiekiem :hmm:
I zapewne pokrywałoby się z opisem Eweliny 8)

Zapewne wszystkie te fastfood'y są robione w podobny syfny sposób!