PDA

Zobacz pełną wersję : Co z piosenką w tramwaju jest tłok?

Loczek
10-07-2003, 22:38
Teraz po odejściu Czarka Kucharskiego, ciekaw jestem czyje nazwisko zostanie wstawione za Kucharski w piosence ''W tramwaju jest tłok" chodzi mi o ten fragment (...) Dwie bramki Kucharski i dwie Sokołowski i Legia ma mistrza Polski.

Ja bym proponował: dwie bramki Zieliński i dwie Sokołowski ....
bądź też Dwie bramki Sokół dwie Saganowski ...
A wy co o tym myślicie?

R@dek (L)
10-07-2003, 22:49
Ja uważam że Sagan jeszcze nie zasłóżył by znalesć się w tej piosence Zielu jak najbardziej TAK :)

stfu!_kash
10-07-2003, 22:58
no kto jak kto ale sagan jak najbardziej zaslugoje.
Juz dawno to udowodnil.

Kawa
10-07-2003, 23:08
A co za róznica jakie nazwisko tam bedzie? I tak w tym fragmencie piosenki kazdy wstawia co musię podoba przez co wychodzi cichutko :/

Raffi
10-07-2003, 23:41
Wróblewski :)

Ostry
11-07-2003, 10:43
Dwie bramki Zieliński i dwie Saganowski :)

legart
11-07-2003, 10:46
A może dwie bramki Sokołowski, dwie bramki Sokołowski 8- ;)

Aureliusz
11-07-2003, 11:42
Dwie bramki Zieliński i dwie Saganowski :)
Ja także jestem za tą opcją :+:

jacek
11-07-2003, 12:20
no na pewno zielinski ale tu wlasnie saganowski by pasowal poniewaz jest to moj ulubiny zawodnik :)

krollek
11-07-2003, 12:28
no na pewno zielinski ale tu wlasnie saganowski by pasowal poniewaz jest to moj ulubiny zawodnik :)
dodałbym do tego że Sagan strzela często a Zielek rzadko.
Ale Kucharza zastąpić Zielkiem w piosence popieram :)

Aureliusz
11-07-2003, 12:39
Ja uważam że Sagan jeszcze nie zasłóżył by znalesć się w tej piosence Zielu jak najbardziej TAK :)
Kto jak kto, ale to właśnie Sagan wkłada w tej chwili najwięcej serca do gry w Legii. Jak najbardziej zasługuje, by go dodać do tej piosenki.
PS: A może dwie bramki Piekarski? Jeśli oczywiście nie odejdzie.

Raffi
11-07-2003, 12:47
A może Wróblewski, bo on przynajmniej gra w ataku czasem

Łysolek
11-07-2003, 12:49
Już bym wolał Wróbla, bo on przynajmniej gra w attaku czasem
Uważam podobnie , za Kucharskiego powinien być Wróblewski , On dosyć długo gra w Legii i czasami pokazxał klasę :D u mnie to on nie jest Wróblewski , tylko... METRO , a wzięło się to od tago że zapierdalala jak metro warszawskie :P :rotfl: :rotfl: :rotfl:

R@dek (L)
11-07-2003, 14:29
Kto jak kto, ale to właśnie Sagan wkłada w tej chwili najwięcej serca do gry w Legii. Jak najbardziej zasługuje, by go dodać do tej piosenki.
PS: A może dwie bramki Piekarski? Jeśli oczywiście nie odejdzie.

Zgadzam się z tym że wkłada serce w gre ale chodzi oto że on unas nie pogra więcej niż rok ;( i będzie trzeba znowu coś zmieniać :/

Egzekutor
11-07-2003, 14:51
Jako drugi Saganowski, to nie ulega wątpilwości. Ale Zielu - mimo mojej ogromnej sympatii :+: i szacunku :+: do niego - mi tu nie pasuje. A czemu nie Svitlica? On jest u nas bardzo niedoceniany. A mistrzowska bramka w krakowie na 1:1? A ile bramek strzelił w zeszłym sezonie? Co byśmy osiągnęli bez niego? To miejsce w piosence mu się należy. Przecież kocha go cała Stolica...

Mini
11-07-2003, 15:41
dwie bramki Svitlica i dwie Saganowski i Legia ma Mistrza Polski. o kucharskim nie śpiewam juz od drugiej wiosennej kolejki a ta wersja mi się podoba.i każdy śpiewa tak jak chce.i wychodzi chu :* o

cfc
11-07-2003, 15:45
A może dwie bramki Sokołowski, dwie bramki Sokołowski 8- ;) :rotfl: :oho: :rotfl: :oho: : rotfl: tylko trzeba jeszcze w czasie spiewu rozroznic ich 1 i 2 ;)

mike
11-07-2003, 21:01
Ja bym byl za Zielkiem. Co z tego, ze nie gra w ataku i nie strzela czesto bramek? To bez znaczenia. Chodzi o szacunek.

A poza tym Saganowski nie pasuje, bo ma za duzo sylab :) A Zielinski pasuje jak ulal - 3 zgloski :)

Aureliusz
11-07-2003, 21:15
Ja bym byl za Zielkiem. Co z tego, ze nie gra w ataku i nie strzela czesto bramek? To bez znaczenia. Chodzi o szacunek.

A poza tym Saganowski nie pasuje, bo ma za duzo sylab :) A Zielinski pasuje jak ulal - 3 zgloski :)
We wcześniejszej wersji było: "... i dwie Sokołowski" teraz może być "...i dwie Saganowski". Ja nie widzę/słyszę problemu. I Sokołowski i Saganowski mają po 4 sylaby. Tylko pierwsze nazwisko powino być 3-sylabowe: Zieliński, Vuković, Piekarski, Wróblewski, Kiełbowicz lub Svitlica.

Tuzin...
11-07-2003, 21:27
"dwie bramki Svitlica i dwie Saganowski" jest imo najlepsze :>

mike
11-07-2003, 21:29

We wcześniejszej wersji było: "... i dwie Sokołowski" teraz może być "...i dwie Saganowski". Ja nie widzę/słyszę problemu. I Sokołowski i Saganowski mają po 4 sylaby. Tylko pierwsze nazwisko powino być 3-sylabowe: Zieliński, Vuković, Piekarski, Wróblewski, Kiełbowicz lub Svitlica.

Myslalem, ze mowimy tylko o zmianie pierwszego nazwiska (Kucharza). Jezeli Sokol Wam sie znudzil to Sagan tam pasuje. Ale Sokol gra i to nie jeden :)

Aureliusz
12-07-2003, 12:36

Myslalem, ze mowimy tylko o zmianie pierwszego nazwiska (Kucharza). Jezeli Sokol Wam sie znudzil to Sagan tam pasuje. Ale Sokol gra i to nie jeden :)
Zmiana Sokoła zostanie przeprowadzona w pakiecie z Kucharzem ;) Po prostu Sagan jest lepszy niż Sokół.
A po drugie może ten nowy Sokół 2 by sobie pomyślał, że to o nim? 8)

*PRZEMO*
12-07-2003, 20:08
"dwie bramki Svitlica i dwie Saganowski" jest imo najlepsze :>

aim agreee z tym ;) 8) :+:

Labec
12-07-2003, 20:50
Przy okazji odejścia Kucharza trzeba też chyba będzie zmienić słowa w "gwizdek sędziego rozpoczyna ważny mecz...".

*PRZEMO*
12-07-2003, 21:31
Przy okazji odejścia Kucharza trzeba też chyba będzie zmienić słowa w "gwizdek sędziego rozpoczyna ważny mecz...".

Stanko Svietlica iz 1 zero jest.. ;)

Nazgul
12-07-2003, 23:40

Jeszcze nie przegłosowane a już nieaktualne... :(

Aureliusz
13-07-2003, 09:38

Tylko że Stanko raczej odejdzie!
Adam Ciesliński i juz 1:0 jest ! :oho:

*PRZEMO*
13-07-2003, 09:43

Tylko że Stanko raczej odejdzie!
Adam Ciesliński i juz 1:0 jest ! :oho:

a moze "artur boruc i juz 0:1 jest" '8 8- :rotfl: :buhaha: :oho:

Mini
13-07-2003, 17:46
Cieśliński? hmm chyba za dużo nie będzie grał a napastnika do drugiego wersu brakuje. ale Sagan pomimo jednej sylaby więcej może być bo śpiewaliśmy czarek przeciągając nieco A więc ma-rek-sa-ga-now-ski tyż może być.ale nie wiadomo czy nie ma podkoszulki na sobie... ;)

Nolto
13-07-2003, 18:25
a moze "artur boruc i juz 0:1 jest" '8 8- :rotfl: :buhaha: :oho:

No nie wiem czy by to przeszło przez gardła.
Ja proponuje Radka Wróblewskiego.

A co do pierwszej piosenki, najlepiej będzie Zieliński (zasłużył jako nieprzerwany legionista) i Sagan (zasłużył skutecznością w poprzednim sezonie).

Grochów
13-07-2003, 19:12
Moim zdaniem zdecydowanie najlepiej jest tak :
"..dwie bramki Wróblewski i dwie Soskołowski..."
"..Radek Wróblewski i już jeden zero jest..."
W drugiej piosence Saganowski zdecydowanie odpada

Unico
13-07-2003, 19:15

Nie żebym się czepiał :> ale kiedy Wróblewski strzelił ostatnio bramkę? O to kiedy strzelił dwie to nawet nie pytam się :>

dyha
13-07-2003, 19:22
Ja proponowałbym , i wcale nie podlizuje sie moderatorom :rotfl:

... Dwie Bramki MaxyM , dwie bramki Łysolek i Wisła to cienki bolek ... '8
lub
... Dwa Kufle Maxym , dwa Łysolek , ...... to chyba bardziej pasuje :rotfl:

ems
13-07-2003, 20:30

Nie żebym się czepiał :> ale kiedy Wróblewski strzelił ostatnio bramkę? O to kiedy strzelił dwie to nawet nie pytam się :>

w meczu z Wisla wygranym przez nas 3-0 :)))

ale fakt ze to snajper jakis wyjatkowy raczej nie jest :)

Mini
13-07-2003, 21:04

bo to jest typowy skrzydłowy.szybko biega,trudno go przewrócić i powinien grać na lewym skrzydle a Kiełbik w obronie.

ems
13-07-2003, 21:07
jestes pewien tego Kielbika w obronie?

Grochów
13-07-2003, 21:46

bo to jest typowy skrzydłowy.szybko biega,trudno go przewrócić i powinien grać na lewym skrzydle a Kiełbik w obronie.
Dobrze jest jak jest.Dla obu ta pozycja jest najlepsza i powinien grać ten który jest aktualnie w lepszej formie lub ten,który w danym meczu bardziej pasuje do schematu gry.

Tomi
13-07-2003, 22:04

I co z tego że szybko biega i umie sie zastawić ?? To potrafią goście w czwartej lidze...a gdzie technika ? Skrzydłowy musi jeszcze umieć dośrodkowywać, a jak dla mnie to Kiełbik jest w tym elemencie w innej epoce niż Wróbel.....

ems
13-07-2003, 22:11
Kielbik jest od Wrobla lepszy imho

Nazgul
13-07-2003, 22:42

W czym niby?

Aureliusz
13-07-2003, 22:47

W czym niby?Obaj są beznadziejni 8) Jeden biega ale nie umie dośrodkować, drugi umie dośrodkować, ale nie biega.

ems
13-07-2003, 22:50
no wlasnie, a po **** ma biegac jak ma potem stracic pilke ?

w tym jest lepszy kielbik

*PRZEMO*
13-07-2003, 23:05
jak juz rozmowa przeszla na sklad legfi '8 to uwazam ze kielbik umie i jedno i drugie.. no moze troszke mu trening potrzeba '8 ale dosrodkowac to umie dobrze 8)

Grochów
13-07-2003, 23:23
Jakby tak połączyc ich umiejętności,tj.szybkośc Wróbla i dokładnośc/umiejętność dośrodkowania Kiełbika 8) :P

*PRZEMO*
13-07-2003, 23:27
Jakby tak połączyc ich umiejętności,tj.szybkośc Wróbla i dokładnośc/umiejętność dośrodkowania Kiełbika 8) :P

no to co napisales to dobry pomysl, pole do popisu dla geneykow.. mieli bysmy beckhama czesc 2 calkiem byto moglo byc dobre ale nie na dluzsza meta.poniewaz jak kazdy dobry zawonik zaraz by :* z polskkiej ligi :/

Nazgul
14-07-2003, 08:22
jak juz rozmowa przeszla na sklad legfi '8 to uwazam ze kielbik umie i jedno i drugie.. no moze troszke mu trening potrzeba '8 ale dosrodkowac to umie dobrze 8)

Ale tylko ze stojącej piłki. A i to ostatnio nienajlepiej mu wychodzi. Słaby jest i się opuszcza...

Mini
14-07-2003, 08:52
młody jest,wyrobi się.nie dziwcie się Wróblowi że słabo mu niektóre rzeczy wychodza jak popróbować je ma okazję tylko na treningach.a Kiełbik jest za miękki na skrzydło.tak mi sie wydaje.

MaxyM
14-07-2003, 09:04
...,a co za różnica i tak zawsze był na końcu burdel, bo każdy miał swoich strzelców... :]

Unico
16-07-2003, 18:54
...,a co za różnica i tak zawsze był na końcu burdel, bo każdy miał swoich strzelców... :]

... i tak pewni będzie dalej.

PS Ale dyskusję rozpętałem pytając się o Wróblewskiego :oho:

Adiq
16-07-2003, 19:08
Unico jak już się przybłąkałeś do tego tematu :D ;), to wyjaśnij mi czemu ta piosenka jest śpiewana czasem u was? :hmm:

Unico
16-07-2003, 20:37
Unico jak już się przybłąkałeś do tego tematu :D ;), to wyjaśnij mi czemu ta piosenka jest śpiewana czasem u was? :hmm:

...pierwszy z brzegu powód, dobry jak każdy inny :> - bo u nas też jeżdżą tramwaje ;) :> :rotfl:

Z tym, że na Wiśle ostatnimi czasy w końcówce z nazwiska wymieniani są Frankowski i Żurawski. :D

PS Po tej ostatniej awarii jakby szybciej to forum działało, może coś się gdzieś odetkało :D

ange(L)
22-07-2003, 16:59
i tak pewnie kazdy bedzie spiewal co mu sie podoba...
...ale moja propozycja to: "dwie bramki Wroblewski i dwie Saganowski"...mysle,ze jest to najrozsadniejsze rozwiazanie :)

Mini
31-07-2003, 19:40
dwie bramki GARCIA i dwie Saganowski. tak będzie wsam raz.tylko niech go najpierw kupią

Michał89
31-07-2003, 20:05

...pierwszy z brzegu powód, dobry jak każdy inny :> - bo u nas też jeżdżą tramwaje ;) :> :rotfl:

Z tym, że na Wiśle ostatnimi czasy w końcówce z nazwiska wymieniani są Frankowski i Żurawski. :D

PS Po tej ostatniej awarii jakby szybciej to forum działało, może coś się gdzieś odetkało :D
Podobno ta piosenka była już o Was śpiewana w latch 60-tych. :buhaha:
Ale przyzwyczailiśmy się do tego wszyscy w lidze przerabiają nasze pieśni. :>

Raffi
31-07-2003, 21:11
http://www1.gazeta.pl/warszawa/1,34868,1601042.html :

Kibice Legii przekonali się do Argentyńczyka od razu, czego dowodem jest fakt, że już wczoraj śpiewali: "Dwie bramki Garcia i dwie Saganowski/ i Legia ma mistrza Polski". A właśnie wczoraj ta piosenka pasowała do sytuacji jak ulał, bowiem obaj napastnicy Legii zdobyli po dwa gole.
'8

Kempes
02-08-2003, 20:08
''.. Gwizdek sedziego rozpoczyna ważny mecz , Marek Jóźwiak i już 1:0 jest ..''

kto ostatnio strzelił szyciej gola niż Beret ? '8

ofcourse joke

Adis
03-08-2003, 03:12
...

Adis
03-08-2003, 03:18
...

Q_(L)
04-08-2003, 08:37
A co do piosenki "tematycznej" to moim zdnaiem pasuje '...dwie brami Wróblewski i dwie Sokołowski..." 8o

8- Tylko który :hmm:

Aaaa już wiem... ten co na boisku :rotfl:

Mini
04-08-2003, 12:56

a jak będą obydwaj? '8

Q_(L)
04-08-2003, 13:47

a jak będą obydwaj? '8

To będę zdziowiony 8- , bo chyba obaj konkurują na tą samą pozycję :hmm:

Tupcia
04-08-2003, 14:23
:fu: To ja proponuję w takim razie 2 bramki Sokołowski i 2 Sokołowski :fu:

Coś mi tu jakimś bezsensem zalatuje :hmm:

Poczekajmy z Garcią jeszcze przez rok... a poki co, to ja jednak jestem za tym, żeby "2 bramki Svitlica i 2 Saganowski", w ramach "nagrody" za ostatnią wiosnę... Po jesieni i tak się zmieni!