PDA

Zobacz pełną wersję : CWKS chce wykupić udziały od ITI

lato
05-08-2005, 12:07
CWKS kontratakuje:

"Konsorcjum CWKS Legia Warszawa i Amorim Imobiliara Group chce wykupić akcje firmy ITI, by w ten sposób pomóc sekcji piłkarskiej stołecznego klubu, poinformował dyrektor CWKS Legia, Janusz Dorosiewicz.

"CWKS Legia i Amorim Group zainteresowane są kupnem wszystkich udziałów ITI w KP Legia Warszawa SSA. ITI jest większościowym właścicielem akcji Klubu Piłkarskiego Legia. W naszej ofercie widzimy ratunek sekcji piłkarskiej tego klubu. Amorin ponadto bierze udział w przetargu na budowę stadionu piłkarskiego przy ul. Łazienkowskiej" - powiedział Janusz Dorosiewicz.

Portugalska Amorim Imobiliara jest grupą zajmującą się działalnością deweloperską i finansową. Zarządza także międzynarodową siecią hoteli, dużymi obiektami sportowymi i jest poważnym udziałowcem klubu piłkarskiego FC Porto.

Jak informowały media - od momentu podziału Legii na KP i CWKS między obiema stronami brak było porozumienia, jak chociażby np. w sprawie logo.

W ubiegłym miesiącu miasto ponownie ogłosiło przetarg na budowę stadionu. Termin składania ofert mija 19 września.

Podjęte przez dziennikarza PAP próby uzyskania komentarza co do oferty CWKS Legia i Amorimu u firmy ITI i KP Legia SSA zakończyły się niepowodzeniem, przy czym Paweł Wargenau z Biura Prasowego Legii nie podjął się skomentowania oferty, ponieważ - jak oświadczył - "została skierowana nie do KP, a do ITI"."

Źródło: onet.pl

Raffi
05-08-2005, 12:19
A może niech najpierw podwyższą kapitał klubu, żeby nie stracić choćby tych 2,5%, co mają? :chytry:

Żuku
05-08-2005, 12:31
taaa...teraz zebrało im się na ratowanie piłki...mieli tyle lat i co? nie mogli znaleźć współpartnera? :nie: No ale jak by na to nie patrzeć ... od kiedy iTi jest w Legii to nic drużyna nie osiągneła...pomyśleli o ( L ) 2008 a nie pomyśleli o 2005:>

krzyys
05-08-2005, 12:33
Raffi ma racje niech narazie zadbaja o te akcje co maja. Ciekaw jestem jakby wygladala spolka CWKS i AIG i jakby to sie odbilo na kondycje finansowa innych sekcji CWKS

Jastrząb
05-08-2005, 12:44
Raffi ma racje niech narazie zadbaja o te akcje co maja. Ciekaw jestem jakby wygladala spolka CWKS i AIG i jakby to sie odbilo na kondycje finansowa innych sekcji CWKS

Mogłoby to wyglądać tak, ze pewnego pięknego dnia okazałoby się, że na nic już nie ma kasy, ponadto mielibyśmy znowu 20 mln długu i widmo 3 ligi. ITI jakie jest, takie jest, ale przynajmniej nie padnie z dnia na dzień.

Fizi
05-08-2005, 13:27
AIG ???

(L)ukasz
05-08-2005, 13:35
To jest zwyczajna riposta na usunięcie CWKS z udziałów w klubie. szkoda ze Legia nie wypuściła akcji na giełde, bo obie strony musiałyby wykupowac akcje i co za tym idzie i ich cena stale by rosła. A tak obydwie strony będą podwyższać kapitał. Sam jestem ciekawy jak sprawy się potoczą . Jeżeli ITI podwyższy kapitał (obecnie wynosi chyba 30 mln złotych) o około 15 milionów, a CWKS da proporcjonalnie więcej niż rok temu, czyli cokolwiek, to zatrzyma udziały. Jezeli przebije cene ITI, to zdobędzie więcej udziałów niż do tej prory ma. ciekawe rozwiązanie ze strony CWKS. Wolałbym, żeby wszystko wzięło strone CWKS, bo tam są profesjonaliści.

Fizi
05-08-2005, 13:36
acha :hyhy:

tak przy okazji chyba powinno byc tak:

Amorim Immobiliare Group

Nazgul
05-08-2005, 13:40
To jest zwyczajna riposta na usunięcie CWKS z udziałów w klubie. szkoda ze Legia nie wypuściła akcji na giełde, bo obie strony musiałyby wykupowac akcje i co za tym idzie i ich cena stale by rosła. A tak obydwie strony będą podwyższać kapitał. Sam jestem ciekawy jak sprawy się potoczą . Jeżeli ITI podwyższy kapitał (obecnie wynosi chyba 30 mln złotych) o około 15 milionów, a CWKS da proporcjonalnie więcej niż rok temu, czyli cokolwiek, to zatrzyma udziały. Jezeli przebije cene ITI, to zdobędzie więcej udziałów niż do tej prory ma. ciekawe rozwiązanie ze strony CWKS. Wolałbym, żeby wszystko wzięło strone CWKS, bo tam są profesjonaliści.

Jacy znów profesjonaliści? O kim konkretnie mówisz?

yusta
05-08-2005, 13:44
A może niech najpierw podwyższą kapitał klubu, żeby nie stracić choćby tych 2,5%, co mają? :chytry:

Hmm...
Sprawa podobno nie jest taka śmieszna jak nam się wydaje.
W zasadzie, to już nie wiem co by było lepsze :zdziwiony:

(L)ukasz
05-08-2005, 13:57

Jacy znów profesjonaliści? O kim konkretnie mówisz?

Chociazby Gmoch. Ale fakt, te inne dziadki wkurzają ludzi, szczególnie Janusz Dorosiewicz

Herodotus
05-08-2005, 14:03
Juz nie wiem co o tym wszystkim myslec...moze to tylko kaczka dziennikarska....z jednej strony CWKS to CWKS...tradycja itp itd = nie zmieniliby nam herbu...z drugiej strony co Gmoch ma wlasciwie do zaoferowania??!!...NIC...podlapal firme, ktora ma zbudowac stadion i probuje teraz odzyskac sekscje pilkarska(on dobrze wie, ze na pilce mozna niezle zarobic, nawet w Polsce)...tyle tylko, ze Portugalczycy sa nadrzednym partnerem. Oni maja pieniadze i bez ich zgody i laski CWKS nie moze NIC zrobic!!!...nawet jezeli uda im sie "dla CWKSu"odzyskac sekscje, to jest tylko kwestia czasu, kiedy i im sie znudzi wspolpraca z Gmochem i jego tez ze spolki wysiudaja! Takie sa prawa rynku...gdyby CWKS mial pieniadze lub chociaz tereny przy Łazienkowskiej to sprawa wygladala by inaczej. Mieli by wtedy chociaz jakas karte przetargowa, mogliby zawrzec z Portugalczykami umowe sponsorska na jakis sensownych warunkach z zabezpieczeniem swojego wkladu i udzialow w spolce...a tak to cienko to widze...moze to byc tylko straszak na ITI, zeby nie podwyzszali kapitalu spolki w sierpniu...

e(L)egion
05-08-2005, 14:41
Dla mnie to dziwna sprawa, moze dlatego że jeszcze jakiś czas temu nikt nie chciał wykupywac udziałów Legii, potem te jazdy przy negocjacjach z ITI i w końcu upragnione wykupienie udziałów.Jak "upragnione" dalej wszyscy wiemy ale przynajmniej nie zaglada nam w oczy widmo długów. Teraz z kolei pojawia się CWKS z jakąś portugalską firmą. Według mnie to tych portugalczyków bardziej interesuje stadion i grunty niż sama Legia. Nie ma chyba się co oszukiwac ze CWKS byłby tylko marionetka w ich rękach i gdyby zespół im się znudził to rzucali by jakieś ochłapy aby się tylko utrzymac w lidze a całe korzysci czerpali by ze stadionu i gruntów. DLatego na obecną chwilę mi isę ten pomysł nie podoba, ale jak bedzie zobaczymy

Luqas
05-08-2005, 15:19
Taka sytuacja wydaje się dla mnie mało prawdopodobna.

Raz że ITI nie będzie chiało sprzedać swoich udziałów po wcześniejszej inwestycji w klub (np. oddłużenie). Walter na pewno liczy na jakieś zyski w przyszłości, więc moim zdaniem CWKS nie ma szans.

A druga sprawa to skąd nagle CWKS miałby na to pieniądze? Gdy Legia miała długi jakoś nie rwali się do wsparcia klubu i likwidacji problemów.

Inna sprawa, że mi CWKS będzie kojarzył się z dziadkami ciągnącymi tylko w swoja stronę i wiecznymi problemami - długami itp.

Herodotus
05-08-2005, 15:43
ITI ma palny na conajmniej 5-6 lat zwiazane z Legia - chociazby wykorzystac Legie jako element promocyjny i uatrakcjajacy TVN - a nawet jezeli zdecyduja sie wycofac to nie psprzedadza Legii za mniejsze pieniadze niz takie, ktore pokryja ich wklad w Legie z ostatnich 2 lat( co najmnij 20 mln poszlo na splacenie dlugow)..Legia moze nie jest w tej chwili dochodowa ale przynajmniej jest niezadluzona!

Luqas
05-08-2005, 15:48
Otórz to.
A poza tym CWKS ma świadomość, że w takiej sytuacji ja teraz (ledwie kilka % udziałów w Legii) nawet wygranie przetargu na budowę stadionu może nie zapewnić zysków. Bo wszystko zależało będzie od ITI, które może wybudować inny stadion i tam przenieść drużynę piłkarską. A w takiej sytuacji ewentualny stadion narodowy nie przynosiłby zysków, bo kto miałby to robić jak nie piłkarze Legii?

Mimo wszystko dla mnie takie wypowiedzi jak ta Dorosiewicza to porywanie się z motyką na słońce.

krzyys
05-08-2005, 15:53
Watpie ze iti zbuduje samo stadion jesli nie wygra przetargu bo nie maja tyle kasy no i tereny oferowane przez miasto sa bardzo atrakcyjne a CWKS nie ma kasy na swoje sekcje wiec skad wezme na utrzymanie 1 ligowego zespolu??Watpie ze AIG bedzie dawalo 100% kasy potrzebnej do utrzymania Legii

Herodotus
05-08-2005, 15:58
Z jednej storny nie wyobrazam sobie aby Legia mogla sie wyniesc z Łazienkowskiej, ale ITI juz nie raz pokazal ze jest uparty i jak na cos sie zdecyduja to to zrobia...mysle ze stac ich na decyzje o budowie stadionu w innym miejscu, wiekszym(co za tym idzie mozliwosc budowy wiekszego stadionu) i tanszym i przede wszystkim NALEZACYM DO NICH!!! mysle ze nie tylko stac ich na taka decyzje, ale przede wszytkim stac ich finanswo, zeby to zrobic!!! W spolce z Niemcami (to ich konsorcjum) moga lekko sieknac stadion za 300-400 mln zlotych!!! i wtedy "Zegnaj Łazienkowsko":((( patrzac jednak na to co sie dzieje w Europie i nie tylko to przenosiny (jesli w ogole mozna to tak nazwac) klubow to cos noramlnego...kluby w duzych miast stawiajac nowe stadiony zwykle przenosza sie do innych dzielnic gdzie jest ziemia i miejsce zeby moc takiego kolosa postawic (chociazby Arsenal)..pozyjemy zobaczymy...w kazdym razie jezeli ITI zdecydowaloby sie na taki krok, to bylby to wyrazny znak ze chce w ten klub zainwestowac na prawde duze pieniadze i to przez dlugie lata...niech tylko nie stawiaja stadionu na Tarchominie;p;)...najlepiej niech zostanie na Dolnym Mokotowie....np w okolicy Potoku Śluzewieckiego;p;D

(L)ukasz
05-08-2005, 15:58
To ma swoje dobre i złe strony. dobre, to to, że CWKS, tradycja zostaje z klubem, bedą pieniądze, zdrowa rywalizacja z ITI. A zła strona, to to, że w przypadku wygrania przetargu na stadion przez CWKS, ITI może wycofac sie z klubem, bo to priorytet. Dwa, to herb.

As(L)o
05-08-2005, 18:17
Dla mnie sprawa jest zamknięta. Nie po to ITI wydał dwadzieścia kilka, a może nawet trzydziści milionów złotych (dług + kupno akcji od Pol-Motu + podwyższenie kapitału i pewnie by się jeszcze coś znalazło) żeby ten klub teraz sprzedawać...

(L)ukasz
05-08-2005, 20:01
Ale jak CWKS ma więcej kasy od ITI, to ono na najbliższym zebraniu akcjonariuszy może podnieść kapitał o takie pieniądze, których ITI teraz nie posiada lub nie moze wydać i przez to odzyskują znaczną część udziałów. Nie tylko ITI ma takie prawo. Chociaż ja też wątpie czy CWKS posiada takie pieniądze.

Armand
06-08-2005, 15:03
Ale jak CWKS ma więcej kasy od ITI, to ono na najbliższym zebraniu akcjonariuszy może podnieść kapitał o takie pieniądze, których ITI teraz nie posiada lub nie moze wydać i przez to odzyskują znaczną część udziałów. Nie tylko ITI ma takie prawo. Chociaż ja też wątpie czy CWKS posiada takie pieniądze.

jakby CWKS posiadał takie pieniądze to by nie upadały inne sekcje...

(L)ukasz
06-08-2005, 21:13
Tylko to wielkie konsorcjum wyraźnie inwestuje w sekcje piłakarską CWKS, bo i stadion chcą wybudować. To troche jak wybieranie mniejszego zła poiędzy amatorszczyzną piłkarską ITI z pewnymi pieniędzmi, a dziadkami z klasą i historią ,którzy czegokolwiek sie dotkną to spieprzą (i jeszcze kasa niepewna), ale ITI nie ma nic do stracenia. Jesli ci Portugalczycy wycofają sie, to ITI może podnieść po raz kolejny kapitał i CWKS może nie miec żadnych udziałów.

Armand
07-08-2005, 07:58
przypuszczam, że portugalczycy biorą się po to za ten stadion, żeby później przez XX lat nim zarządzać... myślę, że kierowanie sekcją piłkarską zupełnie ich nie interesuje...

Tomereek
07-08-2005, 08:35
Według mnie ITI włożyło już w ten interes zbyt dużo kasy, żeby teraz tak łatwo z tego zrezygnować. Wydaje mi się, że CWKS nie ma co się łudzić. Poza tym CWKS nie jest już dla mnie wiarygodny, po tym jakie kłopoty mieli koszykarze i siatkarze.

Garm
07-08-2005, 12:40
przypuszczam, że portugalczycy biorą się po to za ten stadion, żeby później przez XX lat nim zarządzać... myślę, że kierowanie sekcją piłkarską zupełnie ich nie interesuje...

Ale żeby zarządzać stadionem nie trzeba mieć drużyny. Wystarczy wygrać przetarg.

Armand
08-08-2005, 15:09

Ale żeby zarządzać stadionem nie trzeba mieć drużyny. Wystarczy wygrać przetarg.

to w takim razie nie wiem o co w tym wszystkim chodzi... :hmm:

bo wydaje mi się, że nawet jeśli by doszło do zarządzania KP przez CWKS i Portugalczyków to nie byłaby to jakaś trwała spółka... ale to tylko moje przypuszczenia...

As(L)o
09-08-2005, 09:05
Ale po ostatnich wypowiedziach prezesa Zygo CWKS się przestraszył że nawet jak wygra przetarg to KP Legia może i tak tam nie występować bo ITI wybuduje sobie stadion gdzieś indziej. A w takim wypadku opłacalność takiej inwestycji bardzo zmaleje jeżeli wogóle nie zniknie, więc pewnie porozumieli się z Portugalczykami w tej kwestii i próbują coś działać... Choć miom zdaniem nic z tego (na szczęście) nie wyjdzie

Jastrząb
09-08-2005, 09:43
Też nie wierzę w sprzedaż udziałów przez ITI.

Dla porządku dodam tylko, że AIG to jeden z głównych udziałowców FC Porto.

(L)ukasz
09-08-2005, 22:02
Ja po meczu z Bayernem modle się o przejęcie akcji przez CWKS. Z czasów Zielka(szkoleniowiec), Bednarza i Zygo, nic dobrego nie wynika. Jak narazie za czasów ITI tylko Rzeźniczak i Karwan to jedyne wzmocnienia. Co do nowych to sie nie wypowiadam bo nie wiem jacy są. Ale w porównaniu z poprzednimi latami, to jestesmy caraz słabsi pod prawie każdym względem (tylko nie finansowo)

Gutek
10-08-2005, 09:30
Oj coś widzę tęskno wam za czasami Pol-Motu...

(L)ukasz
10-08-2005, 10:20
Oj coś widzę tęskno wam za czasami Pol-Motu...
Moze nie za Pol-Motem, a za jakąś normalnością. Wszystko na dzień dzisiejszy stoi na głowie, a cały zarząd + sztab szkoleniowy uważa sie za najmądrzejszych, mimo że tylko finanse są w porządku.

Fizi
10-08-2005, 11:58
gdzie te czasu, gdy zgadzało się wszystko (?) , za wyjatkiem kasy... (lol)

Skanda(L)
10-08-2005, 19:25
one nie wroca, one nie wroca ............ :/

Bovio
17-08-2005, 19:15
Niech CWKS to odkupi od ITI i to jak najszybciej... Zaś chcą herb zmienic bo ten jest łudząco podobny do poprzedniego :/

(L)ukasz
17-08-2005, 23:20
K^rwa mać! Jeszcze sie okaże ze będziemy mieli dwie Legie w I lidze. To jest jakaś paranoja. Na stadionie śpiewamy o CWKSie, a ogladamy piłkarzy KP LEGIA. Kurwcze, moze w koncu cos sie poprawi - zaczną moze szanowac kibiców, bilety beda tansze ehhhhh.... jak za dawnych lat. Moze staniemy sie w koncu klubem piłkarskim ,a nie pseudo sportowa spólka akcyjną, dzieckiem specjalnej troski ITI.

PS. Bilety znowu poszły w górę.... z 30 na 35 złotych. :zly: :zly: :zly: :zly: :zly: :zly: :zly: :zly: :zly:

zuz
17-08-2005, 23:22
K^rwa mać! Jeszcze sie okaże ze będziemy mieli dwie Legie w I lidze. To jest jakaś paranoja. Na stadionie śpiewamy o CWKSie, a ogladamy piłkarzy KP LEGIA. Kurwcze, moze w koncu cos sie poprawi - zaczną moze szanowac kibiców, bilety beda tansze ehhhhh.... jak za dawnych lat. Moze staniemy sie w koncu klubem piłkarskim ,a nie pseudo sportowa spólka akcyjną, dzieckiem specjalnej troski ITI.

PS. Bilety znowu poszły w górę.... z 30 na 35 złotych. :zly: :zly: :zly: :zly: :zly: :zly: :zly: :zly: :zly:
wyrób karte - będziesz miał za 25 :roll:

krzyys
18-08-2005, 11:02
Daj boze niech CWKS wykupi akcje od ITI bo Gmoch zna sie na pilce oraz interesach no i moze jak wykupia pikarzykow to zajma sie innymi sekcjami bo trzeba pamietac LEGIA to nie tylko PIŁKA

Fizi
18-08-2005, 11:03
i moze jak wykupia pikarzykow to zajma sie innymi sekcjami

a dlaczego nie w odwrotnej kolejności ? :hmm:

krzyys
18-08-2005, 11:26
Bo nie ma ja z czego finansowac ??Bo siatka i kosz moze jakos zlapie sponsora ale inne sekcje to coz nie maja lekko

Fizi
18-08-2005, 13:28
no to gdzie z tą goła dupą ? :hyhy:

(L)ukasz
22-08-2005, 23:09
http://www.pilka.pl/images/game/teams/44.jpg
HERB CWKS, nie mam dobrego źródła, ale prowdziwe logo CWKSu ma jaśniejszą zieleń
http://www.legia.pl/img/karnety/nowytop.jpg
Nowe logo KP Legia Warszawa SSA
http://www.legia.com.pl/img_news/29.jpg
Elka KP LEgia Warszawa. Elka CWKSu jest prosta, bez żadnych obwódek.
http://www.legialive.pl/graf/logo_herb.gif
Niedawne logo KP Legia SSA

O to chodzi cała sprawdz, że KP Legia nie ma prawa do użytkowania z logo CWKSu mimo że KP Legia ma prawdie identyczny herb co CWKS. Ja chciałbym znowu CWKS i nigdy więcej "SSA".

Czy ktoś może w końcu powiedzieć której Legii mamy kibicować?

Raffi
22-08-2005, 23:33
to będziesz czekał na CWKS do usranej śmierci. :kurde: Taka jest rzeczywistosc
PS CWKS Legia ma swoją drużynę, jest to dla mnie taka sama Legia, ani lepsza, ani gorsza
zobacz sam w czwartek na Stadionie X-lecia

Garm
23-08-2005, 13:23
O to chodzi cała sprawdz, że KP Legia nie ma prawa do użytkowania z logo CWKSu mimo że KP Legia ma prawdie identyczny herb co CWKS.

Nieprawda. Ma. Tylko nie do komercyjnego.

Ja chciałbym znowu CWKS i nigdy więcej "SSA".

Czy ktoś może w końcu powiedzieć której Legii mamy kibicować?

Każdej...

yusta
25-08-2005, 21:39
Powiedzmy sobie smiało, ITI nie jest zainteresowane inwestycjami w nasz klub. Mamy rzekomo budżet 26 milionów, to bardzo ciekawe czemu nie stać nas np. na Jakubko czy Bąka. Większej ściemy nie słyszałem. W zeszłym sezonie na transfery wydaliśmy ok 3 milionów, jesli dodać do tego pensje dla zawodników itp wyjdzie budżet w wysokości max 6 milionów, a nie jak mówiono 13. W tym roku nie jest inaczej, ITI nawet zarobiło na Legii sprzedając Saganowskiego i Boruca. Kupili za to kilku bezwartosciowych, przynajmniej w tej chwili piłkarzy którzy zamiast mistrzostwa (śmiechu warte mistrzostwa, z czym do ludzi) mogą nam najwyżej zapewnić emocje w barażach o utrzymanie. O braku zainteresowania naszym klubem swiadczy również zatrudnianie na stanowisku trenera totalnego amatora i żółtodzioba. Z całym szacunkiem (jeśli jeszcze można mieć do niego szacunek) dla Zielinskiego, nie powinno się zaczynać praktyki w żadnej pierwszoligowej ani nawet drugoligowej drużynie a zwłaszcza w Legii. O niepoważnym, żeby nie powiedzieć szkodzącym działaniu ITI świadczy także fakt zatrudnienia na stanowisku dyrektora sportowego Bednarza. Sami amatorzy, ale cóż profesjonaliści kosztują, a nas pomimo tych 26 milionów nie stać nawet na koszulki (przypomnijcie sobie sytuację po pierwszym meczu z FC Zurich). Warunkiem inwestycji w Legie był nowy stadion, i to stadion wybudowany przez ITI, a nie np CWKS (czyzby chcieli dorobic się na kontraktach), a że stadionu nie będzie, nie będzie pieniędzy. Posumowując: obiecywano nam złote góry i mistrzostwo rok po roku, a nie mamy nic, jest duuużo gorzej niż było, bo jaka Legia była każdy wie, była wielka, teraz niestety nie jest i zmierza wprost do drugiej ligii a przyklaskują temu panowie Walter i Wejchert kibice.......Wisły Kraków!!!, spisek, ciekawe.

crolick
25-08-2005, 22:46
Powiedzmy sobie smiało, ITI nie jest zainteresowane inwestycjami w nasz klub. Mamy rzekomo budżet 26 milionów, to bardzo ciekawe czemu nie stać nas np. na Jakubko czy Bąka. Większej ściemy nie słyszałem. W zeszłym sezonie na transfery wydaliśmy ok 3 milionów, jesli dodać do tego pensje dla zawodników itp wyjdzie budżet w wysokości max 6 milionów, a nie jak mówiono 13. W tym roku nie jest inaczej, ITI nawet zarobiło na Legii sprzedając Saganowskiego i Boruca. Kupili za to kilku bezwartosciowych, przynajmniej w tej chwili piłkarzy którzy zamiast mistrzostwa (śmiechu warte mistrzostwa, z czym do ludzi) mogą nam najwyżej zapewnić emocje w barażach o utrzymanie. O braku zainteresowania naszym klubem swiadczy również zatrudnianie na stanowisku trenera totalnego amatora i żółtodzioba. Z całym szacunkiem (jeśli jeszcze można mieć do niego szacunek) dla Zielinskiego, nie powinno się zaczynać praktyki w żadnej pierwszoligowej ani nawet drugoligowej drużynie a zwłaszcza w Legii. O niepoważnym, żeby nie powiedzieć szkodzącym działaniu ITI świadczy także fakt zatrudnienia na stanowisku dyrektora sportowego Bednarza. Sami amatorzy, ale cóż profesjonaliści kosztują, a nas pomimo tych 26 milionów nie stać nawet na koszulki (przypomnijcie sobie sytuację po pierwszym meczu z FC Zurich). Warunkiem inwestycji w Legie był nowy stadion, i to stadion wybudowany przez ITI, a nie np CWKS (czyzby chcieli dorobic się na kontraktach), a że stadionu nie będzie, nie będzie pieniędzy. Posumowując: obiecywano nam złote góry i mistrzostwo rok po roku, a nie mamy nic, jest duuużo gorzej niż było, bo jaka Legia była każdy wie, była wielka, teraz niestety nie jest i zmierza wprost do drugiej ligii a przyklaskują temu panowie Walter i Wejchert kibice.......Wisły Kraków!!!, spisek, ciekawe.
Lol to dobre. 6 mln zl na pensje to jest 500 tys zl miesiecznie. Klub zatrudnia 22 zawodnikow + sztab szkoleniowy + administracja. Zakladajac ze placa tylko zawodnikom wychodzi po 23 000 zl miesiecznie na glowe. Przypuszczam ze za takie pieniadze Nendza to nawet nie raczy ruszyc noga na boisku...

Żuku
26-08-2005, 19:40
wkur*** mnie jak ONI gadają, że muszą się nachapać kasą wtedy kiedy grają bo potem to nic nie będą dostawać ... przecież Legia odprowadza od nich składki itp. do ZUSu!!!!!!!!!!! emerytura+to co teraz zarabiają i odłożą to dla nich mało!?