PDA

Zobacz pełną wersję : TVN

TonyTouch
05-08-2005, 11:50
Przed chwilą dodzwoniłem się wreszcie do TVN jak to w końcu jest z transmisją meczów Legii z FC Zurich i dowiedziałem się takiej rzeczy:

1.jeszcze niewiadomo czy będzie transmisja :/

I teraz podsumowanie. Kontaktują się ze mną kibice ze Szwajcarii, akurat Ciktórzy nie mogą na żywo zobaczyć meczu, że chętnie obejrzeli by go w TV i jako ich kontakt w Polsce od kilku dni próbuję się dowiedzieć. I co ?
I nic. Sory, Ja wiem że mieszkam w Polsce i tu wszystko jest pojebane, niewiadomo gdzie co jak i kiedy, ale jak to wytłumaczyć Szwajcarom ? dla których to jest szok, że do końca nie wiadomo na jakiej stacji będzie mecz jeśli w normalnym kraju wiadome jest to od stycznia.
Jeszcze pare dni i pomyslą, że albo ich ściemniam, albo mają do czynienia z jakimś gamoniem. :/

ps. aha jeszcze mi w TVN powiedzieli że nawet jeśli będą transmisje to i tak w Szwajcarii sygnał z satelity jest kodowany

Eda
05-08-2005, 14:38
Powiedz im, że czekasz na dokładne informacje co do tego meczu i jak będziesz pewny wszystkiego to ich poinformujesz. I wtedy nie ocenią źle i Ciebie i naszego kraju :hyhy:

TonyTouch
05-08-2005, 15:02
Powiedz im, że czekasz na dokładne informacje co do tego meczu i jak będziesz pewny wszystkiego to ich poinformujesz. I wtedy nie ocenią źle i Ciebie i naszego kraju :hyhy:

Tak właśnie robię :oczko: tylko boję się że nawet rano 11 sierpnia mogę nie byc pewny

Eda
05-08-2005, 15:08

Tak właśnie robię :oczko: tylko boję się że nawet rano 11 sierpnia mogę nie byc pewny
Musisz mieć nadzieje :hyhy: