PDA

Zobacz pełną wersję : Rośnie polski Shaq

dyha
02-08-2005, 11:28
Rośnie polski Shaq
Życie Warszawy

15-latek z Sokołowa Podlaskiego ma 218 cm wzrostu i marzy o grze w NBA - pisze "Życie Warszawy".

Jakub Kuśmieruk ma dopiero 15 lat, a już interesują się nim trenerzy z całego świata. Nic dziwnego, w przyszłości może przypominać słynnego giganta NBA Shaquille’a O’Neala.Kuba, który szesnaście lat skończy w październiku, mierzy już 218 cm. Taki wzrost uzdolniony chłopak z Sokołowa Podlaskiego ma zapisany w genach. Jego tata ma 202 cm i w przeszłości był koszykarzem Startu Lublin.

Mama Kuśmieruka też jest bardzo wysoka, ma ponad 180 cm. Kuba potrafi z miejsca złapać obręcz kosza, która zawieszona jest na wysokości 305 cm. Chłopak waży już 110 kilogramów. Dla porównania: pierwszy Polak w NBA Cezary Trybański przy podobnym wzroście waży tylko około 105 kg. Aż jęknął z zachwytu

Kuba na poważnie trenuje koszykówkę od roku. Ostatni sezon spędził w drużynie gimnazjalnej rozwiązanego niedawno SMS PZKosz. Kozienice, do której dołączył w lutym 2004 roku.

:O 15 lat - 218 cm , 110 kg

Kempes
02-08-2005, 11:30
Pojebana ta koszykówka , każdy gigant choćby biegać nie umiał - może być gwiazdą ...

Dżon Łejn
02-08-2005, 11:41
no nie wiem Axl nie wiem

w babskiej koszykówce owszem--jak patrze na tą pokrake Dydek to dostaje białej gorączki
idzie to to z tymi łapskami i otwartym ryjem a jak coś zjebie to robi hende ho

koleś musi już zapierdalać i mieć coś siły bo go taki 190cm , 115 kg rozpierdoli przy 1 wejściu pod kosz

pamięta ktoś O.Millera?
206 cm i 155kg
wiem że nawet biegał :)
do Polski go przymierzali ale nie pamiętam jak to się skończyło

Raffi
02-08-2005, 11:43
grał w Pruszkowie 8)
"Oliver doskoczy do obręczy tylko wtedy, gdy ktoś położy na niej hamburgera"

Kempes
02-08-2005, 12:13
no nie wiem Axl nie wiem

w babskiej koszykówce owszem--jak patrze na tą pokrake Dydek to dostaje białej gorączki

koleś musi już zapierdalać i mieć coś siły bo go taki 190cm , 115 kg rozpierdoli przy 1 wejściu pod kosz

pamięta ktoś O.Millera?
206 cm i 155kg

no i widzisz jedynie wzrost i umiejetnosc biegania po malutkim parkieciku
dla mnie chociazby Yao Ming nie różni sie niczym od Dydek

koślawa tyka wkładająca piłke do kosza ...

nie lubie centrów 8)

Klusek
02-08-2005, 12:45
no nie wiem Axl nie wiem

pamięta ktoś O.Millera?
206 cm i 155kg

no i widzisz jedynie wzrost i umiejetnosc biegania po malutkim parkieciku
dla mnie chociazby Yao Ming nie różni sie niczym od Dydek

koślawa tyka wkładająca piłke do kosza ...

nie lubie centrów 8)

To tak jak Butragueno w piłće, w sumie sęp z podstawowymi umiejętnościami technicznymi.

arczi
02-08-2005, 20:22
Znaczy sie co?
Ten 15 latek urodzil sie czarny?

Michu
02-08-2005, 20:45
Znaczy sie co?
Ten 15 latek urodzil sie czarny?

Nie, żółty.

Sharn
02-08-2005, 21:32
Jak jeszcze grałem miałem okazje zobaczyć młodą Dydek. To że ktoś ma warunki nie oznacza że będzie dobrym koszykarzem... Temy chłopcu kibicuję bo ma naprawdę ekstra start.. 8)

Mini
03-08-2005, 08:22
ale musi sobie znaleźć kobiete "na poziomie" :lol3: a zostały mu tylko siostry Dydek :hihi: