PDA

Zobacz pełną wersję : EA Rugby 2005

daimler
28-07-2005, 12:20
Mam pytanie, gral ktos?

Chodzi mi o jedna rzecz- zanim zacznie sie grac trzeba przejsc przez trening, pierwsza jego czecia jest ominiecie obrony i zdobycie punktu samemu, tylko przy uzyciu strzalek i sprintu.

Probowalem juz kilkadziesiat razy i nic, nie da rady. Nie wiem, moze to cos z klawiatura, bo nie moge biegac ze sprintem na skos (trzy klawisze wcisniete na raz), ale w NHL05 wciskam 4 na raz i odczytuje (na skos, turbo i strzal), w FIFIe to samo...

Moze jakies forum znacie na temat tej gry?Nic nie moge znalezc...

Uprzedzajac pytania - tego treningu nie da sie ominac ;/

Bede wdzieczny za wszelka pomoc...

Flip
28-07-2005, 12:24
Chodzi mi o jedna rzecz- zanim zacznie sie grac trzeba przejsc przez trening, pierwsza jego czecia jest ominiecie obrony i zdobycie punktu samemu, tylko przy uzyciu strzalek i sprintu.

Też jakiś czas temu chciałem popykać i też tylko się wkurwiłem.

mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzic że się nie da tego treningu zrobić.

absurd :klnie:

p.s chyba że się da :chytry:

Zajacc
28-07-2005, 12:30
A jakie wymagania ma NHL2005? i jakie EA Rugby 2005?

daimler
28-07-2005, 12:44
Rugby to engine FIFY wiec jak dziala ci Fifa 2005, rugby pojdzie bez problemu.

NHL ma chyba nieco wieksze, ale gierka zafundowala mi opad szczeki... Zawodnicy sa po prostu jak zywi :oczko:

ps. jak mi sie uda to napsize jak to zrobilem 8)

Zajacc
28-07-2005, 13:03
Nie mam Fify 2005, więc nie wiem czy mi pójdzie... 1,7GhZ i GeForce 2 da rade? Reszty parametrów nie znam, bo mnie guzik obchodzi :]

daimler
28-07-2005, 13:38
Powinno dac... :oczko:

EDIT: kurde, przed chwila zabraklo mi doslownie ----> <----- tyle... :wkurzony:

To jest awykonalne....

Mig 2
28-07-2005, 16:51
Dobra a niech ktos mi wytlumaczy o co biega. Jest EA Rugby i NFL ?
Drobne roznice w grze to znam. Chodzi mi co lepsze i co bardziej warto sciagnac?

daimler
28-07-2005, 22:44
Zalezy co bardziej lubisz. ja znam zasady obu gier (nie sa drobne) i wole rugby, choc NFL w TV oglada sie rownie dobrze :oczko:

Tylko mowie - jak sciagniesz Rugby to sie przygotuj ze nie pograsz sobie od razu, nie wiem jak jest w przypadku NFL. Mysle ze jest podobna do NHL wizualnie (pewnie ten sam engine) tak jak rugby do fify... Moze byc ok, jak nie dam rady przejsc treningu to tez sciagne NFL.