PDA

Zobacz pełną wersję : Mierzejewski idzie do Błekitnych Stargard :((((

Joker
09-07-2003, 14:13
"We wtorek z zespołem beniaminka II ligi trenował zawodnik warszawskiej Legii - 21-letni Łukasz Mierzejewski to napastnik, mający na koncie 13 występów w ekstraklasie i jednego zdobytego gola (uzyskał prowadzenie na 1:0 dla Legii w meczu Legia - Śląsk Wrocław 3:4). Dwa lata temu z kadrą U-18 zdobył tytuł mistrza Europy." wyglada na to ze Engel senior postanowił wzmocnic Engela Juniora. Mierzej to super zawodnik i powinien grac w pierwszym składzie zamiast Mieciela.

legart
09-07-2003, 14:26
"We wtorek z zespołem beniaminka II ligi trenował zawodnik warszawskiej Legii - 21-letni Łukasz Mierzejewski to napastnik, mający na koncie 13 występów w ekstraklasie i jednego zdobytego gola (uzyskał prowadzenie na 1:0 dla Legii w meczu Legia - Śląsk Wrocław 3:4). Dwa lata temu z kadrą U-18 zdobył tytuł mistrza Europy." wyglada na to ze Engel senior postanowił wzmocnic Engela Juniora. Mierzej to super zawodnik i powinien grac w pierwszym składzie zamiast Mieciela.

Szkoda zawsze miałem słabość do Mierzeja, mam nadzieję że to tylko wypozyczenie.

Aureliusz
09-07-2003, 15:24
Ja też się cieszyłem jak przychodził do Legii, ale jeszcze nie dostał porządnej szansy. Nie wiem dlaczego Kubicki go skreślił na starcie, a dał szansę np Cieślińskiemu. Mam nadzieję, że to będzie tylko wypożyczenie do końca roku i jak zima odejdzie Mięciel (a to raczej pewne) to do nas wróci.

Sharn
09-07-2003, 22:12
Szkoda chłopaka bo wierzyłem w niego... Ale głowa do góry jak będzie już dobry (i drogi) to może go odkupią hehe

Ultra LW
10-07-2003, 12:13
Z całym szacunkiem dla Mięciela i Cieślińskiego ale to Mierzej powinien być w pierwszym składzie lub chociaż w kadrze na ten sezon.
Jest napewno bardziej utalentowany od Cieślińskiego a i chyba grał by bradziej ambitnie niż Mięciel któremu to chyba już wszystko zaczyna zwisać. :hmm:
Oby wrócił do nas zimą. A wtedy jego talent eksploduje niczym Sagana. :+:

Raffi
10-07-2003, 12:16
Jakoś nie przypominam sobie żadnego dobrego meczu Mierzejewskiego....
Ale może, gdyby dostał dłuższą szansę?

Ultra LW
10-07-2003, 12:17
Jak nie dostawał szans to i nie mogłeś go widzieć w dobrej formie. :fu:

Adams_
10-07-2003, 15:12
A ja mam pytanie do Panow Moderatorow.. Wiekszosc tematow zamykacie w zwiazku z tym, ze pasuja do tych juz obecnych... Czy ten temat nie pasuje zatem do "ruchy transferowe Legii" ? :>

hehe szpile Wam wbilem co? ;-)

pozdro

legart
10-07-2003, 15:27
A ja mam pytanie do Panow Moderatorow.. Wiekszosc tematow zamykacie w zwiazku z tym, ze pasuja do tych juz obecnych... Czy ten temat nie pasuje zatem do "ruchy transferowe Legii" ? :>

hehe szpile Wam wbilem co? ;-)

pozdro

Tu my jesteśmy kapralami, poza tym w tamtym temacie sa rozważania ktoby przyszedł do Legii, Kucharz i Majewski też zostali pożegnani osobnymi tematami. 8-

Adams_
10-07-2003, 15:34
"Gdzie sa waszi kaprale? ... Heh.... To my jestesmy kaprale" :rotfl: :+:

Egzekutor
10-07-2003, 15:36
Też się zawsze jarałem Mierzejewskim, miałem nadzieję, że może wreszcie dostanie szansę. Szkoda.

Swoją drogą słyszałem, że chciała go wypożyczyć pOLONIA... Może i byłoby to dobre? Przynajmniej I liga, a do tego grałby w pierwszym składzie (bo kto by go wygryzł?). A i zza miedzy łatwiej by mu było przekonać do siebie trenerów Legii. Choć, znając życie, tradycyjnie strzeliłby nam bramkę (jak Mięciel, Włodarczyk, chyba Śrutwa...). Ale jeśli na 6:1 to niech mu będzie.

[marcin]
10-07-2003, 20:39
chlopak sie marnuje bo zamisat dac mu szans ew legi to wyporzyczaja go po jakis dziadowskich klubach tak samo bylo kiedys ztomkiem mazurkiewiczem ateraz gra sobie w dani i jest porzyteczny dla reprezenatacji u21