PDA

Zobacz pełną wersję : Liga polska - wiosna 2006

Strony : [1] 2 3 4 5 6 7 8

Raffi
24-07-2005, 15:21
Dziatkowie moi kochani - to już :prawi:

Kolejka 1 - 24-26 lipca

Górnik Łęczna - Wisła Kraków 26 lipca, 20:00
GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 26 lipca, 20:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Amica Wronki 27 lipca, 20:00
Odra Wodzisław Śląski - Zagłębie Lubin 26 lipca, 19:00
Pogoń Szczecin - Wisła Płock 26 lipca, 19:00
Arka Gdynia - Legia Warszawa 24 lipca, 17:00
Korona Kielce - Cracovia 26 lipca, 17:30
Lech Poznań - Polonia Warszawa 26 lipca, 20:00

druga liga zaczyna za tydzień, niższe - jeszcze później.

0-32
24-07-2005, 15:28
Przypominam tylko, że o 22:05 na TVN 24 i o 23:20 na TVN jest program o 1 lidze Polskiej (bramki,wywiady itp.itd.)

Strzałek
24-07-2005, 22:43
Przypominam tylko, że o 22:05 na TVN 24 i o 23:20 na TVN jest program o 1 lidze Polskiej (bramki,wywiady itp.itd.)

Fajna rozmowa Zygo z Włodarczykiem 8)

Luqas
24-07-2005, 22:47

Możesz coś więcej powiedzieć? Bo nie oglądałem tego programu, a do 23:20 nie będę czekał na powtórkę. :chytry:

Didek
24-07-2005, 23:06

Możesz coś więcej powiedzieć? Bo nie oglądałem tego programu, a do 23:20 nie będę czekał na powtórkę. :chytry:

Nie opowiadajcie :cicho: niech każdy obejrzy po 00:20 opowiecie albo jutro. Dajcie z zaciekawiniem obejrzeć. :zlosliwy:

Fus
25-07-2005, 00:17
Jak dla mnie,magazyn in +...:)
Fajna rozmowa Zygi z Włodarem:To,że założyłem koszulkę Barcelony,nie znaczy,że bedę szastał pieniędzmi jak oni..... :hyhy:

crolick
25-07-2005, 00:24
Magazyn oki. Mi sie bardzo podobal. In plus prowadzacy [ten z Rzepy] ten drugi jelop - tragiczny, kazdemu sie wpierdalal w polowe zdania :roll: No i skrot z meczu troche nie ten, tego :hmm: Ale ogolnie duzy plus dla TVN :brawo:

Gutek
25-07-2005, 00:38
Całkiem fajnie.Wiadomo, ze do Ligi+Extra sie nie umywa, ale...

Beny
25-07-2005, 06:44
Nie oglądałem. :cicho:

A jutro liczę, że Sokół znów coś Wiśle strzeli. :zlosliwy:

Raffi
25-07-2005, 08:53
Ten skrót to był skrót skrótu :hyhy:

Ale czekam na wtorek

żyła
25-07-2005, 10:39
program jak najbardziej na plus :brawo:
tylko, ze tak naprawde dalej nie wiadomo jak beda wygladac skroty meczow :oczko: 8)

cin
25-07-2005, 10:44
Tylko mnie sie nie podobal? :O

Dowcip z Nedza i lysym- megasmieszna pointa :roll:

zuz
25-07-2005, 10:46
mi się nie podobał.
transfer Boruca za Iwanem do Lecha, pieprzenie głupot i głupawy dowcip.
może wyratują się skrótami meczowymi.

Zajacc
25-07-2005, 10:59
Fajna rozmowa Zygo z Włodarczykiem

Fajna rozmowa Zygi z Włodarem:To,że założyłem koszulkę Barcelony,nie znaczy,że bedę szastał pieniędzmi jak oni.....

Albo mam zjebane poczucie humoru, albo jestem już taki stary i zgrzybiały, ale dla mnie to było zabawne niczym telezakupy Mango.

Poziom programu równie wysoki, co dowcipu.

As(L)o
25-07-2005, 11:03
Mi natomiast się podobał, ale jak napisał Gutek do magazynów C+ się nie umywa. Co prawda to praktycznie dalej nie wiemy jak będą pokazywać skróty ale program ogólnie zapowiada się interesująco

Raffi
25-07-2005, 19:58
Nowy właściciel Górnika
Zarząd Górnika Zabrze SSA poinformował, że w poniedziałek większościowy pakiet akcji spółki zmienił właściciela. Marek Koźmiński przekazał swoje akcje firmie Polind SA, która posiada teraz 87 proc. akcji.

Koźmiński dwa lata wcześniej nabył od Polindu 52 proc. udziałów w spółce, co dawało mu decydujący głos w Górniku. Nie ukrywał ostatnio, że wyczerpał się jego pomysł na funkcjonowanie klubu. Prezes klubu i ojciec Marka - Zbigniew Koźmiński wyjaśniał już wcześniej, że przekazanie udziałów Polindowi wynikać będzie z "wzajemnych rozliczeń".
.

yusta
25-07-2005, 20:41
Poziom programu równie wysoki, co dowcipu.

Ja mam dokładnie takie same odczucia. Nie podobało mi się to wcale.
Ten duet prowadzących na siłę próbuje kopiować duet Smokowski - Twarowski, ale ludzie....... :kurde:
Dowcip podobny do dowcipu Strasburgera z Familiady.
Dla mnie lipa, ale ja mam C+.
Dla kogoś kto jest skazany na tv odkodowaną, może być na plus, lepszy rydz niż nic w sumie.

Flip
26-07-2005, 10:17
Dla kogoś kto jest skazany na tv odkodowaną,

No własnie...

O której jest ten program dziś,ma ktoś orientację??

pijak
26-07-2005, 14:29
muzykaaaaa tego programu
yyeyyyeeyeeeeeeee

a program chyba jutro

Kocur
26-07-2005, 15:16
http://pilka.interia.pl/news?inf=649946

Komisja Odwoławcza ds. Licencji PZPN odmówiła klubowi GKS Katowice przyznania licencji na grę w drugiej lidze w sezonie 2005/06. Decyzja jest ostateczna i nie przysługuje od niej odwołanie, poinformował PZPN.

Uprawnienia w trybie odwoławczym uzyskały Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie oraz Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Wniosek złożony przez GKS miał bardzo wiele braków. Nie została przedstawiona wiarygodna dokumentacja finansowa. Fatalna sytuacja ekonomiczna katowickiego klubu, m.in. olbrzymie zaległości podatkowe oraz wobec ZUS, były głównym powodem negatywnej decyzji Komisji Odwoławczej - wyjaśnił rzecznik PZPN Michał Kocięba.

Prezes GKS Katowice o decyzji PZPN
Zgodnie z uchwałą Prezydium Zarządu PZPN z 18 lipca 2005 roku w tej sytuacji grono drugoligowców uzupełni, pod warunkiem otrzymania licencji, zespół pokonany w barażach o miejsce w drugiej lidze, który zajął najwyższe miejsce w rozgrywkach II ligi w sezonie 2004/05 spośród klubów występujących w barażach (Szczakowianka Jaworzno).

W związku z nieotrzymaniem licencji przez GKS Katowice na grę w drugiej lidze i koniecznością przeprowadzenia procedury uzupełniającej skład drużyn drugoligowych - odwołany został przewidywany w 1. kolejce mecz: GKS Piast Gliwice - GKS Katowice.

Nowy termin meczu Piasta z zespołem, który uzupełni skład drugiej ligi, zostanie ustalony w porozumieniu z zainteresowanymi klubami.

:O

Viola
26-07-2005, 15:29
Mialam podobna mine po przeczytaniu tego :ucieka:

hmmm ale moze zaczna nizej i im to pomoze sie odbudowac :hmm: ostatecznie zawsze moga wykombinowac jakies rowiazanie w stylu Ptacovia Szczczecin czy Stasiak Ostrowiec :oczko:

Gutek
26-07-2005, 19:08
Coś dużo tych kartek.
Korona - Cracovia
64 min. Baster -czerwona

Jeszcze nie koniec tego meczu ale więcej koszą niż strzelają :/
edit

Ale za to Pogoń już na początku ustrzeliła

Pogoń - Wisła P. 1:0
10' Julcimar

Cube
26-07-2005, 19:14
5. min. Korzym niczym torpeda mija zawodników z Lubina. Uderza z 15 metrów - piłka zatrzymuje się na słupku!

Flip
26-07-2005, 19:21
Pogoń - Wisła P. 1:0
10' Julcimar

na livescorze strzelcem bramki jest Claudio Milar :hmm:

Fus
26-07-2005, 19:40
Pogoń już 2-0 :]

Flip
26-07-2005, 20:34
Brawo Andrzej Kubica :brawo:

Brawo Łęczna,byle to dowieźli. :hyhy:

Harcerz
26-07-2005, 20:39
Brawo Andrzej Kubica :brawo:

Brawo Łęczna,byle to dowieźli. :hyhy:

Bedzie remis 1-1 Ale i tak dobrze

yusta
26-07-2005, 21:02
*****, a Sokołowskiego puścili, bo niby nie potrzebny już w Legii.
W ogóle jak oglądam ten mecz to mając w pamięci mecz Legii z Arką, czuję się jakbym jakąś ligę angielską oglądała

Flip
26-07-2005, 21:42
Jak się tną :zdziwiony:

:sedzia: Imeh,Siklić,Baster,Pilarz,Sobolewski :O :O

Kocur
26-07-2005, 21:58
uffffffffffffffffffffffff

:ucieka:

MaxxxiM
26-07-2005, 22:03
no niemozliwe, MP tylko remis. :chytry:
a cos tam bylo wczesniej o punktach gubionych. no nie, jak to?

Kocur
26-07-2005, 22:07
1. ciężki teren
2. wszyscy zawsze się spinają na MP
3. pierwszy mecz - nierozgrzani
.
.
.
99. szczerze to k mać :/

:oczko:

Flip
26-07-2005, 22:10
1. ciężki teren

Jak szybko Łęczna zyskała takie miano :zdziwiony:

Ja jednak myślę,że my tam wygramy <napinka> 8)

MaxxxiM
26-07-2005, 22:11
1. ciężki teren
.
.
.

nie martw sie :) zaspiewajmy na melodie Mistrzem Polski jest Legia, piesn pt. Biala gwiazda... :chytry:

yusta
26-07-2005, 23:40
Ej...
Kto przerobił Ole, ole.... ?
Wisła czy Górnik?
Słyszałam dzisiaj, ale końcówka była jakaś taka niewyraźna, że mogę tylko strzelać którzy to :chytry:

Btw, najdłużej śpiewana dzisiaj pieśń " Je**ć sędziego! Je**ć!" - na dwie trybuny
:]

Iras
26-07-2005, 23:51
Ej...
Wisła czy Górnik?
Słyszałam dzisiaj, ale końcówka była jakaś taka niewyraźna, że mogę tylko strzelać którzy to :chytry:

Btw, najdłużej śpiewana dzisiaj pieśń " Je**ć sędziego! Je**ć!" - na dwie trybuny

Górnik :chytry:

ale końcówki też nie słyszałem :P "i tylko Górnik... [coś tam].... Łęeczna :P "

w miarę głośno wychodziło im jeszcze "ariva ariva, ariva gks" :chytry: .

Fajny stadion mają w Bełchatowie :P

MaxxxiM
27-07-2005, 00:03
a tak w ogole to zajebiscie jest usiasc przed tv i posluchac jak bardzo kibice innych druzyn wola spiewac o Legii niz o swojej druzynie. Chyba bloga zaloze :D

Herman
27-07-2005, 02:57
1. ciężki teren
.
.
.

wiem, ze na pewno sie nie zgodzicie Wislaki , ale nawet gdyby WIsla zdobywala Majstra non stop to i tak 3/4 polskiej ligi spinac najbardziej bedzie sie na Legię.

Pan Artysta
27-07-2005, 08:10
a tak w ogole to zajebiscie jest usiasc przed tv i posluchac jak bardzo kibice innych druzyn wola spiewac o Legii niz o swojej druzynie. Chyba bloga zaloze :D

tylko tituł Bloga musi być z wypierdem i wypasem :hyhy:

no i mamy naszom ekstraidee-7 spotkań-7 goli :O

sie gra sie ma :ucieka:

nie czekam na 2 kolejkę :zly:

Raffi
27-07-2005, 09:08
Ej...
Wisła czy Górnik?

Górnik :chytry:

ale końcówki też nie słyszałem :P "i tylko Górnik... [coś tam].... Łęeczna :P "

w miarę głośno wychodziło im jeszcze "ariva ariva, ariva gks" :chytry: .

Fajny stadion mają w Bełchatowie :P

to chyba było "East Side (x3) GKS" i "... i tylko Górnik, Górnik mistrza ma"

Beny
27-07-2005, 09:57
Coś za dużo tych bezbramkowych remisów. :hmm:

Mini
27-07-2005, 10:10
:lol:
ponad połowa drużyn bramki nie umie strzelić :hihi:

Flip
27-07-2005, 11:29
ej,

kedy jest ten program??

choć za dużo do oglądania chyba niebędzie :efoch:

kowal
27-07-2005, 11:29
ponad połowa drużyn bramki nie umie strzelić :hihi:
Legia, Cracovia ... i kto jeszcze ? :zlosliwy: :oczko:

nie no żartuje, bez napinki. :hyhy:
Sami sezon średnio zaczęliśmy :roll:

23:40 - Idea Ekstraklasa - wg. oficjalnej strony TVN-u.

Flip
27-07-2005, 11:33
23:40 - Idea Ekstraklasa - wg. oficjalnej strony TVN-u.

co tak wcześnie :hmm:

żyła
27-07-2005, 11:34
ale na tvn24 o 22.05 jest to samo 8)

GregorAE
27-07-2005, 12:51
Juz prawie koniec I kolejki wiec pora na podsumowanie...

Faworyci falstart (Legia - Arka 0-0, Gornik - Wisła 1-1) trzeba poczekac jak wyjdzie dzisiaj Groclin, choc mysle ze nie powinnien miec klopotow z Amica, ale derby to
zawsze derby...Do tego pierwszego meczu, chcialbym podkreslic słaba postawe kibicow Arki (kolejny stadion na ktorym czesciej slychac antylegijne piosenki niz piosenki slawiace swoj klub)

Pogon - Wisła P. 2-0 Brawa dla braci ze Szczecina bo w gruncie rzeczy Wisla do latwych przeciwnikow nie nalezy.

Lech - Polonia 1-2 Jak dla mnie to moze nawet mala niespodzianka. Myslalem ze Polonia bedzie slaba...Moze to reka Kuby, albo poprostu Lech jest jeszcze...

Pozostale mecze to wyniki po 0-0
Korona - Cracovia, Odra - Zagłebie, Bełchatow - Gornik
Troche wiecej spodziewalem sie po Zaglebiu, w koncu jednak sie wzmocnili (Liberda, Chałbiński)

To co od razu rzuca sie w oczy to przerazajaca ilosc czerwonych kartek...
Moze pilkarze wzieli sobie do serca slowa zawodnikow Arki i poszli w ich slady, mam tylko nadzieje ze reszta miala deski zamiast ochraniaczy i nic im sie nie stalo :oczko:

Piotrek91
27-07-2005, 13:07
Najlepsze wrazenie jak narazie wywarla na mnie Korona, Cracovia w calym meczu miala praktycznie 1 sytuacje a oni multum. I wogule niektore ich akcje wygladaly jak w przyspieszonym tempie... :O Na plus tez polonia, moze Kubicki nie byl taki zly... :hmm:

Mini
27-07-2005, 14:24
Najlepsze wrazenie jak narazie wywarla na mnie Korona, Cracovia w calym meczu miala praktycznie 1 sytuacje a oni multum. I wogule niektore ich akcje wygladaly jak w przyspieszonym tempie... :O Na plus tez polonia, moze Kubicki nie byl taki zly... :hmm:
do słownika !
a za to przed "moze Kubicki" to Raffi Ci uwage zwróci ;)

Raffi
27-07-2005, 14:43
zepsuty Caps Lock :nie:

Grzeslaw_mks
27-07-2005, 16:38

Nie wiem jak to możliwe, że zremisowaliśmy ten mecz :O

Eda
27-07-2005, 17:38
Ale ogólnie bardzo interesująco zapowiada się tegoroczny sezon :chytry:

zuz
27-07-2005, 19:40
Ale ogólnie bardzo interesująco zapowiada się tegoroczny sezon :chytry:
ta liga bardzo rzadko jest interesująca.

cin
27-07-2005, 19:44
ja bym sie nawet pokusil o stwierdzenie, ze w tym roku ta liga bedzie wyjatkowo zenujaca i malo interesujaca :ucieka:

kowal
27-07-2005, 20:00
ja bym sie nawet pokusil o stwierdzenie, ze w tym roku ta liga bedzie wyjatkowo zenujaca i malo interesujaca :ucieka:
a mnie to się wydaje, że będzie bardzo ciekawa walka o viceMistrza :hyhy:

Kocur
28-07-2005, 08:23
a wiecie czemu tyle remisów było a nie było żadnych widocznych i znamiennych rezultatów ?

- bo nikt meczu nie kupił w tej kolejce - przestraszyli się :oczko:

pijak
28-07-2005, 08:37
z magicznych skrótów magicznego programu TVN idea ekstralkasa to i Odra całkiem wypadła... Zganiacz i Korzym strzały mieli soczyste :oczko:

legart
28-07-2005, 08:52
a wiecie czemu tyle remisów było a nie było żadnych widocznych i znamiennych rezultatów ?

- bo nikt meczu nie kupił w tej kolejce - przestraszyli się :oczko:

tez se tak pomyślałem 8) , pomiętam jak jakiś czas temu ustawiano mecze na 3:3, 3:2 to obrońcy specjlnie nie przeszkadzali napastnikom żeby sobie spokojnie przymierzyli i huknęli ładna brameczkę. A serio to wolę nudę od kupczenia punktami.

matx
28-07-2005, 13:48
A serio to wolę nudę od kupczenia punktami

...myślę, że nikt z nas nie chce kupczenia punktami.. a tak poza tym to ednak ta pierwsza kolejka trochę zaskoczyla... 8 meczów, 6 remisów - w tym 4 bezbramkowe... :kurde: ni Polonia przed nami w tabeli.. :hmm:

Yevaud
28-07-2005, 14:04
Odnośnie meczu Lecha z Polonią:
Kubicki jest trenerem solidnym, co pokazał zdobywając z Legią wicemistrzostwo.
Lech jest zaś drużyna przeciętną, nic ponad to. Więc do zwycięstwa Polonii nad Lechem wielkiej wagi bym nie przywiązywał. Ot spotkały się zespoły, które wyladują w dolnej części tabeli. Każdy wynik w takim spotkaniu równie prawdopodobny.

Eda
28-07-2005, 18:14
To moje to przenośnia była :/

Jaco
28-07-2005, 20:03
Widzew na minusie:
http://sport.onet.pl/1139859,wiadomosci.html

Eda
28-07-2005, 20:05
Widzew na minusie:

No to się doigrali.

dostojny kocur
28-07-2005, 20:09
a według mnie bedzie ciekawa, fajne zespoły, bedzie ciekawa i kibcowsko, i piłkarsko. Walka o mistrz niebedzie zakonczona kilka kolejek wczesniej. Do wyjadaczy z poprzedniego sezonu może dojść kilka zespołów które namieszają, Górnik Ł., Korona, Bełchatów, ...Pogoń :P.

PS. Lidera mamy, do końca go nie oddamy !

Flip
28-07-2005, 20:42
Widzew na minusie:

no cóż,to bardzo zła wiadomość dla kibiców Widzewa,i chyba dla wszystkich kibiców polskiej ligi.

skazuje to Łódzki zespół na walkę o utrzymanie,ciekawe czy Boniek będzie miał dalej tyle chęci żeby wspierać Widzew. :hmm:

yusta
28-07-2005, 21:10
Odnośnie meczu Lecha z Polonią:
Kubicki jest trenerem solidnym, co pokazał zdobywając z Legią wicemistrzostwo.
Lech jest zaś drużyna przeciętną, nic ponad to. Więc do zwycięstwa Polonii nad Lechem wielkiej wagi bym nie przywiązywał. Ot spotkały się zespoły, które wyladują w dolnej części tabeli. Każdy wynik w takim spotkaniu równie prawdopodobny.

Polonia wygrała ten mecz na dzikim farcie. Tak dokładniej to dzikiego farta miał bramkarz tej drużyny. Do przerwy Lech powinien sieknąć ze cztery brameczki - to były czyściutkie sytuacje.
No i Dźwigale wyszedł strzał sezonu. Dobre tylko, to że praktycznie już się wystrzelał :oczko:

Kocur
28-07-2005, 22:45
no cóż,to bardzo zła wiadomość dla kibiców Widzewa,i chyba dla wszystkich kibiców polskiej ligi.

czy ja wiem ... :hmm:

bo tak sobie myślę że gdybym to ja był wierzycielem i mnie by wisiał kilka milionów "były" Widzew - przekształcił się i wypiął dupsko to bym się nieźle wkurzył...

nigdzie na świecie by nie przeszło że klub zmienia nazwę i olewa wszystkie zobowiązania - sorry Wiedzewiacy ale tak niestety to poszło ...

podobnie było z "Piotrkowią" i innymi tego typu klubami ...

a zresztą nie pieprzmy głupot ze sie bedzie Widzew bronił przed spadkiem - jak nie bedzie frajersko tracił punktów to wszystko z naddatkiem odrobi

Flip
28-07-2005, 22:51
czy ja wiem ...

kibicowsko to silna ekipa i tylko o ten aspekt mi chodzi

a zresztą nie pieprzmy głupot ze sie bedzie Widzew bronił przed spadkiem

takie jest moje zdanie,będzie im ciężko

Gutek
28-07-2005, 23:10
Dariusz Dudka w Wiśle na 5 lat.

As(L)o
28-07-2005, 23:34
A mnie to cieszy i to nie dlatego że ja jako legionista nie lubie Widzewa. Tylko dlatego że wkurwiające jest że taki Widzew był tak pobłażliwie traktowany i nieuczciwie w stosunku do innych, choć zgadzam się że gdyby Widzew upadł to pod względem kibicowskim nasza liga by zubożała

Krzpac
29-07-2005, 00:02
bo tak sobie myślę że gdybym to ja był wierzycielem i mnie by wisiał kilka milionów "były" Widzew - przekształcił się i wypiął dupsko to bym się nieźle wkurzył...

nigdzie na świecie by nie przeszło że klub zmienia nazwę i olewa wszystkie zobowiązania - sorry Wiedzewiacy ale tak niestety to poszło ...hmm... tylko wiesz... ten obecny Widzew nie powstał z przekształcenia z tego starego, z tego co miał długi... ten co ma długi (SPN Widzew SSA) cały czas istnieje sobie gdzies tam... obecny Widzew to zupelnie nowy twór, jesli mozna tak to nazwac... PZPN nie ma prawa teraz nam kazac splacania długów bo PRAWNIE ten Widzew nie posiada zadnych długów, a od kiedy to prawo PZPNu jest wazniejsze od prawa polskiego ?....

problem jest taki ze PZPN jakby się uwziął, mógł nie przyjąc Widzewa w poczet członków ŁZPN (PZPN) rok temu na takich zasadach na jakich Widzew chciał byc przyjęty... ale przyjął i teraz PZPN probuje naprawic swój błąd przed roku....

ja tak to widze...............

marecci
29-07-2005, 00:44
(...)

obecny Widzew to zupelnie nowy twór, jesli mozna tak to nazwac... (...)

taaaaak...? ? ? To czemu zaczynacie od drugiej ligi a nie od C klasy?

przykro mi. mam w sumie pozytywny sentyment do Waszego klubu, ale długi trzeba spłacać i tyle, czy to się komuś podoba czy nie. A to że niektórzy wykorzystują absurdalne luki w prawie i próbują się wycfanić, to już zupełnie inna sprawa.

Krzpac
29-07-2005, 07:51
taaaaak...? ? ? To czemu zaczynacie od drugiej ligi a nie od C klasy?RTS Widzew Łódź zgodnie z umową odbiera druzyne SPNowi Widzew Łódź, polegalo to na tym, że jesli SPN bedzie źle zarządzał druzyną RTS ma prawo im ją zabrac (nic tam nie było ze druzyna wraca do RTSu wraz z długami)*.............. poźniej RTS oddał druzyne powstałemu w zeszłe wakacje stowarzyszeniu Widzew Łódź...........

*- to jest ta luka, którą wyszukali i wykorzystali prawnicy Bonka....
ps.
jakbysmy startowali 'od zera' bysmy nie zaczynali od jakiejs C klasy tylko od IV ligi lub w najgorszym wypadku od A klasy.........

przykro mi. mam w sumie pozytywny sentyment do Waszego klubu, ale długi trzeba spłacać i tyle, czy to się komuś podoba czy nie. A to że niektórzy wykorzystują absurdalne luki w prawie i próbują się wycfanić, to już zupełnie inna sprawa.ale zgodnie z polskim prawem oraz z zasadami przyjęcia do członków PZPNu Widzew nie posiada dlugów, potwierdziła to rowniez UEFA, to co ma Widzew spłacac ? ;-)

a jesli jest jakas luka to z niej się korzysta....... szuka się jak najlepszych rozwiązań dla siebie..........

----
mnie to w sumie ******** ;] jesli te 9 punktów ma spowodowac ze pzpn zapomni na zawsze o kilkudziesięciu milionach to jest za ;] poza tym dzięki temu bedzie do konca sezonu walka kto bedzie wyzej w tabeli my czy ŁKS ;]

MrÓwA_1906
31-07-2005, 15:07
Standartowo 8)

Dosc dlugo trzeba bylo czekac na mecz przy Reyomnta. Kibice dopisali frekfencja kolo 10 tysiecy jak na wakacje bardzo dobrze... Widac ze budowa nowej trybuny ma sens. Piłkarsko 3:0... nowe nabytki całkiem niezle, szczegolnie Janek Paulista. I Brozek sie przebudzil wkoncu.

Na wejscie choreografia z transparentow i chorogiewek

http://www.wislakrakow.com/pictures/mecze/20050730belchatow/mecz/117_021.jpg

i racowisko

http://www.wislakrakow.com/pictures/mecze/20050730belchatow/mecz/117_128.jpg
http://www.wislakrakow.com/pictures/mecze/20050730belchatow/mecz/117_134.jpg
http://www.wislakrakow.com/pictures/mecze/20050730belchatow/mati/Obraz%20087.jpg

bonus

http://www.wislafoto.freshsite.pl/05belchatow_wienek/zajawka3.jpg

Tak o innych z 2 kolejki, to całkiem całkiem sie zaprezantowaliscie w Łecznej...

Adiq
31-07-2005, 16:54
Standartowo 8)

Nom. To samo pomyślałem jak zobaczyłem po raz kolejny wasza gwiazdę z transparentów. :)

(L)ukasz
31-07-2005, 20:17
U nich przynajmniej coś tworzą, a u nas jakaś konkretna choreografia to była w meczu z Wisłą, Polonią, Groclinem. A tak to ligowa szarzyzna.

PS. Racja, ta ich gwiazda to juz jest nudne. To tak jakbysmy My układali cały czas choreografie z motywem e(L)ki

Adiq
31-07-2005, 21:11
U nich przynajmniej coś tworzą, a u nas jakaś konkretna choreografia to była w meczu z Wisłą, Polonią, Groclinem. A tak to ligowa szarzyzna.
Cóż... wiele wyjaśnia twój post w innym temacie, mówiący o tym od jakiego czasu chodzisz na Łazienkowską...

Strzałek
31-07-2005, 22:53
Krzpac, pokaż fotki tych flag. Strasznie ich dużo, ciekawy efekt (n c+ widziałem zajawki)

Krzpac
31-07-2005, 23:05
jakich flag, z jakiego meczu ?

Strzałek
01-08-2005, 15:01
jakich flag, z jakiego meczu ?

sorry, pomyliło mi się. Te flagi były na barażach i już je widziałem.Sorry, pomyłka.

Eda
03-08-2005, 15:09
Spór pomiędzy Wisłą Kraków a PZPN w sprawie zwolnienia pięciu piłkarzy tego klubu na turniej w Kijowie (15-17 sierpnia) może zakończyć się bardzo przykro dla drużyny mistrza Polski.

Jeśli Wisła będzie nieugięta i nadal nie będzie chciała wysłać piłkarzy na Ukrainę, to w pierwszym ligowym meczu, po tym turnieju, groziłby jej walkower. "Tak mówią przepisy" - przyznają związkowi działacze na łamach "Przeglądu Sportowego". A tym spotkaniem byłyby derby z Cracovią!

Wisła ma inne rozwiązanie sytuacji - może wystąpić do piłkarskiej federacji o przełożenie ligowego meczu. Przepisy umożliwiają to w przypadku powołań do kadry trzech piłkarzy. "Przecież termin meczu z Cracovią był konsultowany z Wisłą przed rozpoczęciem sezonu. Już wtedy było wiadomo, że reprezentację czeka turniej na Ukrainie" - dziwi się Marcin Stefański, szef departamentu rozgrywek PZPN. I sugeruje, że żadnego przekładania derby nie będzie.

Jerzy Engel, trener "Białej Gwiazdy" swój sprzeciw przeciwko wysłaniu piątki graczy argumentuje tym, że jego drużynę czeka ważny dwumecz w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów, a "pobyt piłkarzy na zgrupowaniu reprezentacji przy okazji meczów towarzyskich przyniesie więcej szkody niż pożytku".

"Chciałem to wszystko wyjaśnić Janasowi. Pogadać jak selekcjoner z selekcjonerem. Jednak jest jeden mały problem. Paweł musi odebrać telefon" - dodał Engel.

Jak myślicie jak to sie skończy?

Piotrek91
03-08-2005, 19:10
Pojada na kadre, przewala z Grekami i beda mieli pretensje na caly swiat za to...

Kocur
03-08-2005, 22:13
może doczekamy sytuacji kiedy i z Legii pojedzie 8 piłkarzy na Repre

aż się nie mogę doczekać wypowiedzi trenera ani Waszych :hyhy:

Jastrząb
04-08-2005, 12:29
może doczekamy sytuacji kiedy i z Legii pojedzie 8 piłkarzy na Repre

aż się nie mogę doczekać wypowiedzi trenera ani Waszych :hyhy:

Niech Wasi zaczną grać gorzej i wszyscy będą zadowoleni :chytry:

Z resztą nie jest to pierwsza taka sytuacja związana z wiślakami, rzekłbym nawet, że jest to na porządku dziennym.

A już najbardziej wkurza mnei Engel. Jak był selekcjonerem to sam trąbił wokoło, że reprezentacja jest najważniejsza i ponad innymi zespołami. A teraz co???!!! Pamięć zawodzi?

Raffi
04-08-2005, 12:31
nasi jeżdża na młodzieżówki :P

a co w weekend? :
GKS Bełchatów - Legia Warszawa 5 sierpnia, 19:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Wisła Kraków 5 sierpnia, 20:00
Odra Wodzisław Śląski - Amica Wronki 6 sierpnia, 19:00
Pogoń Szczecin - Korona Kielce 7 sierpnia, 18:30
Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 6 sierpnia, 19:00
Lech Poznań - Wisła Płock 6 sierpnia, 20:00
Arka Gdynia - Górnik Łęczna 6 sierpnia, 17:00
Górnik Zabrze - Cracovia 6 sierpnia, 19:00

II Liga:
Ruch Chorzów - Łódzki KS 5 sierpnia, 19:00
Szczakowianka Jaworzno - Polonia Bytom przełożony
Górnik Polkowice - Radomiak Radom 5 sierpnia, 19:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 5 sierpnia, 19:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Piast Gliwice 6 sierpnia, 19:00
Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec 6 sierpnia, 19:00
Kujawiak Włocławek - Heko Czermno 6 sierpnia, 17:00
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 6 sierpnia, 17:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk 7 sierpnia, 17:00

dyha
05-08-2005, 20:33
Dyskobolia - Wisła 1-0

Ślusarski

mam go w piłkarzykach

update - 1-1 Brożek

Bonhart
05-08-2005, 21:09
za gazeta.pl

Okazało się, że uraz Cantoro wyklucza jego udział w tym meczu. Za Argentyńczyka, który ma uszkodzoną kość jarzmową, wejdzie Jean Paulista

edit:
btw juz 2-1 dla Dyskopatii

matx
05-08-2005, 21:37
Krzeselka - Tyskie... 2:3 :zly:

Masoh
05-08-2005, 21:39
Juz 2:4 Ale sie na liga chyba roztrzelała na dobre.

Fizi
05-08-2005, 22:02
mamy lidera :hyhy:

HAUBICA
05-08-2005, 22:23
MAcie Lidera ale w małej tabeli warszawskiej :hyhy:

Fizi
05-08-2005, 22:24
o w mordeczke, coś mi się popier.... dałbym słowo, że widziałem 4-2 a nie 2-4 :hyhy:

ale godzinę mieliśmy :P

Kocur
05-08-2005, 23:36
Czy mi się wydaje czy całą rundę jest tak ze gracie zawsze z naszym rywalem w kolejnej kolejce :/

ktoś tu wesoło terminarz układał ... shit

yusta
06-08-2005, 00:19
Czy mi się wydaje czy całą rundę jest tak ze gracie zawsze z naszym rywalem w kolejnej kolejce :/

Tia...
Kupiliśmy układacza terminarza.
Tego można, bo to niemedialna sprawa

Bonhart
06-08-2005, 00:24
A co to za roznica? Tak bywa - pamietam ze kiedys gralismy na zmiane z Widzewem - najpierw my z druzyna X a w nastepnej kolejce oni.

matx
06-08-2005, 00:29

...spisek może być tak szeroko zakrojony, ze w PUEFA zagramy w z tym samym przeciwnikiem po was.. :chytry:

Kocur
06-08-2005, 10:09
...spisek może być tak szeroko zakrojony, ze w PUEFA zagramy w z tym samym przeciwnikiem po was.. :chytry:

to akurat Wam nie wypali 8)

a co do terminarza - jaja - nie chodzi o żadne teorie spiskowe ale tak się po prostu nie robi nigdzie na świecie żeby dwie drużyny będace kandydatami na mistrza miały taki terminarz :/

z punktu widzenia sportowego głównie - kto oglądał mecz to widział jak np. Groclin gryzł trawę - teraz będzie wycięty - tak będzie z kazdą drużyną po kolei i proszę mi tu nie pier.... że będzie inaczej bo się sami ośmieszymy - trzeba przyznać - terminarz do bani i tyle - ale pznp nie pierwszy raz zrobił coś do bani więc ... :wsciekly:

Greebo
06-08-2005, 11:43

to akurat Wam nie wypali 8)

Niekoniecznie..

W I rundzie pucharu UEFA mogą wpasc na Panathinaikos :hyhy:

edit: a co do terminarza, to akurat jest to normalne, ze kluby graja w stałej kolejnosci z tymi samymi rywalami.(zawsze jest jeden wyjatek, to wynika z systemu w jaki tworzy sie rozpiske) W tamtym sezonie np w kazdej kolejce gralismy "po Groclinie" wiec niedopatrujmy sie niesprawiedliwosci. Tydzien czasu dzielacy kolejne mecze ligowe to wystarczajaco duzo do regeneracji. :oczko:

Eda
06-08-2005, 11:48
O kurcze a było tak blisko abyśmy byli pierwsi :hyhy: Ale z tych piłkarzy Groklinu sieroty :kurde:

matx
06-08-2005, 13:39
O kurcze a było tak blisko abyśmy byli pierwsi :hyhy: Ale z tych piłkarzy Groklinu sieroty :kurde:

:nie: ...zmien mentalność... pierwsi, to bysmy byli,jakbysmy wywieźli po trzy punkty z Gdymi i Lecznej :chytry: - w taki sposób trzeba myśleć, a nie oglaadać się na jakieś na jakieś browary i krzeselka.. a co do sieroctwa groklajnu, to poczekajmy do następnej koejki i wtedy zobaczymy jak nasi kopacze poradzą sobie z tymi sierotami... :hmm:

Eda
06-08-2005, 13:47

:nie: ...zmien mentalność... pierwsi, to bysmy byli,jakbysmy wywieźli po trzy punkty z Gdymi i Lecznej :chytry: - w taki sposób trzeba myśleć, a nie oglaadać się na jakieś na jakieś browary i krzeselka.. a co do sieroctwa groklajnu, to poczekajmy do następnej koejki i wtedy zobaczymy jak nasi kopacze poradzą sobie z tymi sierotami... :hmm:
Jak nie można liczyć na naszych trzeba liczyć na innych :hyhy:

lomu-banita
06-08-2005, 13:54
:nie: ...zmien mentalność... pierwsi, to bysmy byli,jakbysmy wywieźli po trzy punkty z Gdymi i Lecznej :chytry: - w taki sposób trzeba myśleć, a nie oglaadać się na jakieś na jakieś browary i krzeselka..:

http://img127.echo.cx/img127/8966/zlol32pg.gif
http://img171.imageshack.us/img171/6703/06belchatow1f1721dc.th.jpg (http://img171.imageshack.us/my.php?image=06belchatow1f1721dc.jpg)

Gutek
06-08-2005, 14:40
lomu nie jest trendi bo już się w paincie nie rysuje :lol3:

matx
06-08-2005, 14:57
:nie: ...zmien mentalność... pierwsi, to bysmy byli,jakbysmy wywieźli po trzy punkty z Gdymi i Lecznej :chytry: - w taki sposób trzeba myśleć, a nie oglaadać się na jakieś na jakieś browary i krzeselka..:

Obrazek (http://img127.echo.cx/img127/8966/zlol32pg.gif)
Obrazek (http://img171.imageshack.us/my.php?image=06belchatow1f1721dc.jpg)

...ta myslelem, żeby wstawić tam slowo: inne :chytry: :hyhy:

endo
06-08-2005, 23:53
cieniewale... kto by się spodziewał wtopy Cracovii w Zabrzu?
Arka nie daje za wygraną,Amica będzie chciała pokazać się w lidze z lepszej strony reszta w miarę planowo, choć nie spodziewałem się że foteliki dostaną w Kraku aż 4 bramki...

yusta
07-08-2005, 22:39
z punktu widzenia sportowego głównie - kto oglądał mecz to widział jak np. Groclin gryzł trawę - teraz będzie wycięty (...)

No...
Dlatego ma jeszcze 12 dni do meczu z nami, żeby się zregenerować.
:roll:

Mazi
07-08-2005, 22:54
Brawo Pogoń :brawo:

MKS - Korona 4:2

6 z 7 goli, jakie Pogoń strzeliła do tej pory była dziełem obcokrajowców.
tego siódmego (przeciwko Koronie) strzelił młody Polak, wychowanek... Korony
oby tylko Portowcom szło już tak do końca :) - 7 punktów w 3 meczach

dostojny kocur
07-08-2005, 23:24
strzelił młody Polak, wychowanek... Korony

Piotrek Celeban nie jest wychowankiem Korony to Szczecinani z krwi i kości. :)

Prosze nie sugerować się programem od ITI :nie:

:P

crolick
07-08-2005, 23:51

Ja bym jednak preferowal zeby byli za nami w tabeli :chytry:

Mazi
08-08-2005, 00:14
strzelił młody Polak, wychowanek... Korony

Piotrek Celeban nie jest wychowankiem Korony to Szczecinani z krwi i kości. :)

Prosze nie sugerować się programem od ITI :nie:

:P

aha, no to sorka
fakt, ze napisałem powołując się właśnie na program ITI ;)

crolick
poki co niech obie drużyny grają swoje (czyli tak jak w 3 kolejce!), a pozniej... bedziemy sie martwic o mistrza :oczko:

Adiq
08-08-2005, 01:03
Za nami 3 kolejki, a protestowali już kibice 6 klubów (Zagłębie, Cracovia, Polonia, Pogoń, Lech, Korona), niektórzy po 2 razy, każdy przeciwko czemu/komu innemu. :O

Gutek
08-08-2005, 11:21
Korona i Pogoń przeciwko czemu protestowały ?

Adiq
08-08-2005, 11:43
Korona dwa razy przeciwko Brazylijczykowi w zespole, a Pogoń przeciwko któremuś z działaczy.

Nazgul
12-08-2005, 11:50
http://miasta.gazeta.pl/katowice/1,35024,2866214.html

No to ładnie upierdzielili Ruch i Górnika...

Kawa
12-08-2005, 12:05
A Widzew mimo długów ujemnych punktów nie dostał, to jest cud natury normalnie.

Raffi
12-08-2005, 12:07
e?

Flip
12-08-2005, 12:08
Drzymała się burzy.

nie chce z nami grać 19,tylko w... grudniu popołudniu :hyhy:

niech sie buja ja chce 19

Raffi
12-08-2005, 13:45
a będzie 20

Nazgul
12-08-2005, 13:48
A Widzew mimo długów ujemnych punktów nie dostał, to jest cud natury normalnie.

Widzew ma ujemne punkty...

http://www.90minut.pl/liga.php?id=1945

Krzpac
12-08-2005, 16:05

http://www.90minut.pl/liga.php?id=1945nie ma

Cypis
12-08-2005, 17:36

http://www.90minut.pl/liga.php?id=1945nie ma

co ruda swinka znowu zadzialala?

kuzwa co za klub :/

Krzpac
12-08-2005, 17:48
co ruda swinka znowu zadzialala?

kuzwa co za klub :/

to nie jest zwykły klub, Widzew w tej lidze, niczym bóg ma swych wyznawców tu wiernych do końca az po grób.....

do dnia dzisiejszego w Widzewie nikt nie wie o karze, nikt z klubu nie zostal poinformowany o -9 punktach..... a Zibi jest spokojny.........

Krzpac
12-08-2005, 23:56
Oświadczenie Zarządu Stowarzyszenia Widzew Łódź

Szanowny Pan

Michał Listkiewicz
Prezes PZPN

Oświadczenie Zarządu Stowarzyszenia Widzew Łódź

Wobec opublikowania na stronie internetowej Polskiego Związku Piłki Nożnej komunikatu następującej treści:

„W związku ze stwierdzeniem prawdopodobieństwa naruszania praw członków PZPN przez Widzew Łódź Prezydium Zarządu podjęło w poniedziałek decyzję o skierowaniu do Wydziału Dyscypliny PZPN wniosku o pilne przeprowadzenie postępowania dyscyplinarnego w sprawie uznania przez Widzew przejęcia wszelkich aktywów i pasywów ( mi.in roszczeń wierzycieli ) związanych z przekształceniami w łódzkim klubie, które miały miejsce jesienią ubiegłego roku.”

Zarząd Stowarzyszenia Widzew Łódź oświadcza, co następuje.

Stowarzyszenie Widzew Łódź nigdy nie naruszyło jakichkolwiek praw członków PZPN.

W Stowarzyszeniu Widzew Łódź nie nastąpiły jakiekolwiek przekształcenia;

Stowarzyszenie Widzew Łódź nie uczestniczyło w postępowaniu licencyjnym dotyczącym sezonu 2004/2005, albowiem wtedy jeszcze nie istniało.

RTS Widzew przekazał Stowarzyszeniu Widzew Łódź ( za zgodą i wiedzą PZPN ) sekcję piłki nożnej wolną od praw osób trzecich. wraz z licencją, z której wynikało, że na RTS Widzew nie ciążą żadne zobowiązania wobec członków PZPN.

Wydział Dyscypliny PZPN prowadzi od wiosny br. postępowanie w czasie którego Stowarzyszenie Widzew Łódź przedstawiło wszelkie niezbędne dokumenty i wyjaśnienia; wyczerpujące wyjaśnienia zostały też złożone Prezydium PZPN w październiku 2004r. i styczniu 2005r.

Stowarzyszenie Widzew Łódź nie posiada żadnych długów

W związku z powyższym Stowarzyszenie Widzew Łódź oczekuje od Szanownego Pana Prezesa i Polskiego Związku Piłki Nożnej - organizacji której jest członkiem - ochrony swoich praw zgodnie ze Statutem PZPN

Łódź, dnia 18 lipca 2005r.

Zarząd Stowarzyszenia Widzew Łódź

--------

do dnia dzisiejszego do klubu nie wpłynęło pismo z pzpnu informujące ze Widzew jest ukarany, a mijają 4 tygodnie od informacji zamieszczonej o tym na stronie pzpnu (pzpn ma tydzien czasu na pisemne poinformowanie)........ Boniek jak sam mówi jest pewny swego, wie ze ma racje, ze Widzew wygra w każdym sądzie....

Mazi
13-08-2005, 00:59
Napiszę tak:

Nie mam pojecia o co w tym wszystkim chodzi, w sensie dlaczego Widzewowi odjęto punkty, których jednak nie odjęto.
Wiem jedno: w PZPNie jest taki burdel, ze az ***** musze zaklnąć :/.
Mam dość tego, naprawdę - kiedy polską piłką zaczną rządzić prawdziwi profesjonaliści? :/

Dyzio
13-08-2005, 07:26

Nie jest tak zle z tymi Polkami u nas , jest Trałka Celeban Kazimierczak młode wilki :chytry:

Dyzio
13-08-2005, 07:36
aha, no to sorka
fakt, ze napisałem powołując się właśnie na program ITI ;)

Straszny jest moim zdaniem ten magazyn prowadzący stronniczy . komentarze smieszne dziecinne tylko Darek Wdowczyk próbuje powiedzieć coś mądrego ale jak zacznie to mu zaraz przerwą . W pierwszej kolejce do jedenastki kolejki trafiła nowa gwiazda Poloni niejaki Edi a z Pogoni Darek Dzwigała :chytry: gratulujemy bank informacji to oni mają boski . Do tego pokazują powtórki z meczu Pogoń Wisła Płock zbliżenie na Łabędzkiego a w tle słychąc o kolejnej próbie strzału z dystansu Kazimerczaka . Nic innego niż ,, kończ Waść wstydu oszczędz nie przychodzi mi do głowy "

Dyzio
13-08-2005, 08:02
Korona i Pogoń przeciwko czemu protestowały ?

Konkretnie chodziło o flagę Pogoni

http://img5.imageshack.us/img5/7145/ladsfromszczecinflaga5zj.jpg (http://imageshack.us)

- Zamieszczone na niej treści według przepisów PZPN-u zagrażają bezpieczeństwu i uniemożliwiają prawidłowe zorganizowanie meczu ekstraklasy - wyjaśnia wiceprezes Pogoni Marek Pawlak, odpowiedzialny za bezpieczeństwo. Chodzi o flagę z napisem: "Żyjemy, by się bić, po nas przyjdą też następni, będą żyli tak jak my".
Klub odda właścicielom flagę, ale nie ma szans, by kiedykolwiek pojawiła się ona na stadionie Pogoni. - Właściciele zostaną pouczeni o konsekwencjach takiego zachowania - mówi Piotr Baranowski, rzecznik klubu. - Skoro w Kielcach poradzono sobie z rasistowskimi zachowaniami, to dlaczego my nie mielibyśmy zapobiegać takim zachowaniom i hasłom uwłaczającym godności innych ludzi. "Na miejscu zarządu nie byłbym taki pewny" - straszy w internecie anonimowy pseudokibic. "Władze klubu nie będą nam mówić, co możemy zamieszczać na flagach, a czego nie"

Gutek
13-08-2005, 10:26
a "Waszak złodziej !" ?

matx
13-08-2005, 10:37
...w następnej kolejce nie odbędą się derby Krakowa, PZPN zmienił termin na prośbę Wisły, ze względu na mecz z Pana...

Grzywa
13-08-2005, 12:28
...w następnej kolejce nie odbędą się derby Krakowa, PZPN zmienił termin na prośbę Wisły, ze względu na mecz z Pana...

I mecze Repry i brak przygotowanego na derby sektora przyjezdnych... czemu Cracovia przyklasneła bo jest bez formy :cicho:

Dyzio
14-08-2005, 08:37
a "Waszak złodziej !" ?

A Waszak złodziej bo on podjał decyzje zarekwirowania flagi , nic nie wspominając o tym kibicom . Flaga znajdowała się w magazynie klubowym , na jego wniosek nie została nam wydana . :chytry:

Gutek
14-08-2005, 11:27
ok, dzięki

Kempes
14-08-2005, 13:16

I mecze Repry i brak przygotowanego na derby sektora przyjezdnych... czemu Cracovia przyklasneła bo jest bez formy :cicho:

No to wolałbyś aby nie przyklasnęła ? :zdziwiony:

Kocur
14-08-2005, 13:59

kto przyklasnął ten przyklasnął ... :zlosliwy:

http://forum2.cracovia.krakow.pl/read.php?11,1236360,page=1

http://forum2.cracovia.krakow.pl/read.php?11,1236710,page=1

Bareja i Tym się umywają do tego - może ktoś chce film nakręcić ? 8)

Grzywa
14-08-2005, 16:03

Stwierdzam fakt że im to w graj i tyle :cicho:

Marius77
14-08-2005, 19:07
kto przyklasnął ten przyklasnął ... :zlosliwy:

http://forum2.cracovia.krakow.pl/read.php?11,1236360,page=1

http://forum2.cracovia.krakow.pl/read.php?11,1236710,page=1

Bareja i Tym się umywają do tego - może ktoś chce film nakręcić ? 8)

:kurde:

Chyba w "Kobierzynie" kafejke otworzyli. :cicho: :hyhy:

Fizi
20-08-2005, 15:32
PAP/20 sierpnia 2005 13:48

List stowarzyszenia "Wiara Lecha" do Wisły i PZPN

Stowarzyszenie kibiców "Wiara Lecha" w liście do Wisły Kraków i PZPN prosi o zmianę decyzji i wpuszczenie na mecz 8. kolejki piłkarskiej ekstraklasy Wisła - Lech 122 kibiców poznańskiego klubu. Chce dostarczyć imienną listę osób przyjezdnych.

Treść listu została zamieszczona na oficjalnej stronie internetowej Lecha Poznań.

Wisła postanowiła, że w rundzie jesiennej nie przyjmie na swoim stadionie kibiców drużyn przyjezdnych, w tym także sympatyków Cracovii ze względu na prace wykończeniowe przy nowej trybunie południowej.

O tej decyzji powiedział rzecznik prasowy Wisły Jerzy Jurczyński 11 sierpnia w informacji - Krakowskie derby Wisła- Cracovia bez kibiców "pasów" - mówiąc, że jest to decyzja uzgodniona z PZPN. Powiedział też, że krakowski klub uczynił wyjątek dla sympatyków Panathinaikosu Ateny.

Na to wyjaśnienie, które znalazło się w informacji PAP powołuje się w liście do Wisły i PZPN stowarzyszenie "Wiara Lecha".

Jerzy Jurczyński tłumaczył: "Greków przyjechało tylko stu dwudziestu trzech i dlatego nie było problemu z zapewnieniem im bezpieczeństwa na stadionie. Przy znacznie większej liczbie kibiców drużyny przeciwnej byłoby to niemożliwe."

To stwierdzenie sprawiło, że stowarzyszenie wystąpiło z prośbą o wpuszczenie ich na mecz Wisła - Lech w liczbie 122 czyli o jedną osobę mniej niż w przypadku grupy greckich kibiców, których było 123.

W liście napisano: "Aby ułatwić Wiśle Kraków organizacyjne przyjęcie nas w sektorze gości na nowej trybunie wnosimy o wpuszczenie kibiców Lecha Poznań na w/w mecz w liczbie 122. Wyjazd w takiej liczbie zorganizuje stowarzyszenie Wiara Lecha dostarczając także imienną listę osób przyjezdnych."

Stowarzyszenie wyjaśnia, że ze zrozumieniem przyjęto decyzję Wisły w ubiegłym sezonie, kiedy powstawała nowa trybuna. Natomiast obecny zakaz, kiedy nowa trybuna jest już gotowa i tłumaczenie, że trwają prace wykończeniowe, nie do końca jest zrozumiałe po wpuszczeniu na nią sympatyków greckiej drużyny.

"Nie jesteśmy w żaden sposób gorsi od kibiców Panathinaikosu, a tak czujemy się przez Wisłę Kraków i PZPN potraktowani" - argumentują w liście kibice Lecha.

:chytry: :hyhy:

Socios
21-08-2005, 20:28
A dokładnie list brzmi tak (i został nie tylko zamieszczony na stronie oficjalnej - jak napisała PAP - lecz jak na list otwarty przystało, został wysyłany pocztą do adresatów i mediów w Polsce):

Poznań, 17 sierpnia 2005 r.

1) Wisła Kraków
ul. Reymonta 22
30 - 059 Kraków

2) Polski Związek Piłki Nożnej
ul. Miodowa 1
00 - 080 Warszawa

LIST OTWARTY

Szanowni Państwo,

Jako kibice Lecha Poznań z ogromną przykrością i zdziwieniem przyjęliśmy do wiadomości informację, że Wisła Kraków za zgodą i przyzwoleniem Polskiego Związku Piłki Nożnej, podjęła decyzję o nie przyjmowaniu w rundzie jesiennej sezonu 2005/2006 na swój stadion, zorganizowanych grup kibiców drużyn przyjezdnych w meczach Idea Ekstraklasy. Piłka nożna jest widowiskiem sportowym dla kibiców. Bez nich sport ten nie ma racji bytu i nigdy nie zdobyłby takiej pozycji, jaką teraz zajmuje w sercach milionów ludzi na całym świecie.

Ze zrozumieniem przyjęliśmy taką samą decyzję Wisły Kraków w zeszłym sezonie, gdy powstawała nowa trybuna za jedną z bramek. I choć nie było łatwo zaakceptować ten fakt, to jednak motywy krakowskiego klubu, były dla nas wszystkich jasne i oczywiste.

Natomiast całkowicie niezrozumiałą dla nas jest sytuacja obecna, gdy nowa trybuna została już ukończona i oddana do użytku. Nie przekonuje nas tłumaczenie o robotach wykończeniowych, zwłaszcza w sytuacji, gdy podczas meczu eliminacyjnego do Ligi Mistrzów, na trybunę tę wpuszczono kibiców drużyny gości z Aten. Skoro przyjęto ich, można przyjąć i nas. Nie jesteśmy w żaden sposób gorsi od kibiców Panathinaikosu, a tak czujemy się przez Wisłę Kraków i PZPN potraktowani. Jedyne, co nas interesuje, to obejrzeć na stadionie Wisły mecz naszego ukochanego Lecha Poznań. Sądziliśmy, że dla klubu podobno tak profesjonalnego, jak Wisła Kraków, nie jest to wyzwanie organizacyjne przekraczające ich możliwości. Czy chcecie nam przez swoje decyzje powiedzieć, że myliliśmy się?

Dlatego niniejszym listem chcemy stanowczo zaprotestować przeciwko takim działaniom Wisły Kraków oraz wnosimy o zmianę decyzji i postanowienie o wpuszczeniu nas na mecz Wisła Kraków - Lech Poznań w 8. kolejce Idea Ekstraklasy sezonu 2005/2006. Rzecznik prasowy Wisły Kraków stwierdził w wypowiedzi z dnia 11 sierpnia 2005 r., że "Greków przyjechało tylko stu dwudziestu trzech i dlatego nie było problemu z zapewnieniem im bezpieczeństwa na stadionie. Przy znacznie większej liczbie kibiców drużyny przeciwnej byłoby to niemożliwe" (za PAP). Aby ułatwić Wiśle Kraków organizacyjne przyjęcie nas na sektorze gości na nowej trybunie, wnosimy o wpuszczenie kibiców Lecha Poznań na w/w mecz w liczbie 122. Wyjazd w takiej liczbie zorganizuje Stowarzyszenie "Wiara Lecha", dostarczając także imienną listę osób przyjezdnych.

Liczymy na szybką i pozytywną dla nas odpowiedź. Piłka nożna dla kibiców!

Z poważaniem

Jarosław Kiliński
Prezes Stowarzyszenia "Wiara Lecha"

Bastion
21-08-2005, 21:56
Moje typy na koniec jesieni.
1. Groclin
2. Amica
3. Wisla??

Armand
21-08-2005, 21:58
1. Wisła
2. Groklajn
3. Pogoń :]
...
5-7. Legiunia :/

Gutek
21-08-2005, 23:14
Po 4 kolejkach w pierwszej trójce Lech i Amica :O
Sytuacja zaczyna się krystalizować :ucieka:

Beny
22-08-2005, 06:37
1. Wisła
2. Groklajn
3. Pogoń :]
...
5-7. Legiunia :/

Raczej 10-12. Legia Warszawa.

Kocur
22-08-2005, 07:46
http://miasta.gazeta.pl/katowice/1,35024,2877862.html

Takich tłumów na stadionie GKS-u już dawno nie było. Na inaugurację IV-ligowego sezonu przyszło aż pięć tysięcy ludzi!

Nazgul
22-08-2005, 13:25
Nowa afera??

http://www.przegladligowy.pl/index.php?module=news&cat=3&news=867

Socios
22-08-2005, 14:51
Nowa afera??

http://www.przegladligowy.pl/index.php?module=news&cat=3&news=867

http://www.lechpoznan.com/index.php?op=view&id=178

Drażen Besek (trener Zagłębia Lubin): - Był to bardzo dziwny mecz. Odpowiedzialność za porażkę przejmuje na siebie. Prowadząc dwoma bramkami nie możemy sobie pozwolić na takie błędy. Moim zdaniem przegraliśmy mecz w przerwie, kiedy to trener gości przeprowadził bardzo mocną rozmowę z trójką sędziowską. Zrobił na nich bardzo dużą presję. Sędziowie jej podlegli co było widać w drugiej połowie. Skoro piłkarze muszą radzić z sobie z presją, to tak samo powinno być sędziami. Bardzo dobry mecz z dużą ilością błędów. Niestety nie mieliśmy takiego piłkarza jak Reiss.

Czesław Michniewicz (trener Lecha Poznań): - Jestem szczęśliwy, że udało się wygrać w Lubinie i zdobyć pięć bramek na wyjeździe. To się rzadko zdarza, nie tylko nam, ale także innym polskim zespołom. Moim zawodnikom należą się duże słowa uznania. Świadomie w przerwie rozmawiałem z sędzią w obecności Beseka. Zadałem mu pytanie: czy w myśl nowych przepisów nie powinien puścić gry w momencie, gdy Sasin wychodził na czystą pozycję. Po długiej rozmowie sędzia przyznał, że popełnił błąd. Mecz był bardzo atrakcyjny, było wiele akcji i bramek. To nie były gole przypadkowe, ale przemyślane, które kibice chcieliby oglądać.

Qrwa, po co on w ogóle lazł do niego :/ :kurde:

Raffi
22-08-2005, 15:46
chodzi o te nowe przepisy o spalonym, co je FIFA 3 dni temu odwołała? :ucieszony:

Socios
22-08-2005, 16:02
Te same, z tym, że żartujesz z tym odwołaniem, nie? :chytry:
Trzy dni temu, to nam przez 5 minut przed meczem spiker odczytywał list miłosny od PZPN, pt.: "jak rozumieć nowe przepisy o spalonym". Widać Czesiu usłyszał i się przejął i zaczął tłumaczyć w przerwie sędziemu :kurde: , bo rzeczywiście w I połowie główny z bocznym zrobili błąd ewidentny.

lomu-banita
24-08-2005, 18:24
Moje typy na koniec jesieni.
1. Groclin
2. Amica
3. Wisla??

Luqas
27-08-2005, 19:30
Odra prowadzi z Wisłą 1:0 :ucieka:

Bonhart
27-08-2005, 19:47
Relacja live na gazeta.pl z meczu Polonia - Amica

20min Piłkarze grają, kibice śpiewają a piłka cierpi

8)

Tuzin
27-08-2005, 20:06
No i sedzia dolicza 4 minuty i oczywiscie Wiselka wyrownuje...

lomu-banita
27-08-2005, 20:11
Penksa zapewnił nam awans do LM (gdyby nie sedzia :efoch: ) a teraz ratuje remis w Wodzisławiu. Swój chłop :cicho:

Harcerz
27-08-2005, 20:12
No i sedzia dolicza 4 minuty i oczywiscie Wiselka wyrownuje...

Cofneli sie za mocno , Czereszewski wszedl w koncowce a sprawial wrazenie jakby gral zmeczony po 90 minutach

żyła
27-08-2005, 20:13
lomu-co to za typ?? facjate ma 40latka, nazwiska nigdy nie slyszałem.... :hmm:

Zajacc
27-08-2005, 20:14
Na prawdę wielka szkoda, że łyse pały i Walter mają swoją wizję 3 letnią. Wisła po raz kolejny gubi punkty ledwie remisując z Odrą, Groclin gra mizerie... Więc wystarczyłoby grac to, co zawsze. Nie wykluczone, że by się udało. No ale niestety Legia z powodu wizji paru gamoni musiała obniżyc loty... i co? i ch...

Kocur
27-08-2005, 20:14
Słowak

Polak - Słowak dwa bratanki :oczko:

lomu-banita
27-08-2005, 20:17
lomu-co to za typ?? facjate ma 40latka, nazwiska nigdy nie slyszałem.... :hmm:

Chłop troche grał w piłke...

Dukli Bańska Bystrzyca (1989-92), Eintrachtu Frankfurt (1992-93 i 1994-95), Dynama Drezno (1993-94), Grazer AK (1995-96), Rapidu Wiedeń (1996-2000), DSV Leoben (2000), Stuttgarter Kickers (2000), Dunaferr (2001) i Ferencvárosu Budapeszt (2002-05). Od 2005 jest piłkarzem Wisły Kraków.

Piotrek91
27-08-2005, 20:17
No i sedzia dolicza 4 minuty i oczywiscie Wiselka wyrownuje... Jak zwykle... Ale nie ma co sie przejmowac, z taka Legia to my mozemy sobie o srodek tabeli powalczyc.

yusta
27-08-2005, 22:32
Same remisy do tej pory :O
Kurde, ale hajs był do wyjęcia od buków :kurde:

pijak
28-08-2005, 09:43
Same remisy do tej pory :O
Kurde, ale hajs był do wyjęcia od buków :kurde:
piłkarze zainteresowanych klubów też sie cieszą :hyhy:

szczepan
28-08-2005, 09:55
ciekawe co na to sedziowie :P

Dyzio
28-08-2005, 10:00
Ciekawe co na to prokuratorzy :P

szczepan
28-08-2005, 10:09
teraz to prokuratorzy obstawiaja :P podchodza do sedziego i mowia mamy takie i takie kwity jak maja zostac u nas to ma byc taki i taki wynik :P

Mrozik
28-08-2005, 12:05
teraz to prokuratorzy obstawiaja :P podchodza do sedziego i mowia mamy takie i takie kwity jak maja zostac u nas to ma byc taki i taki wynik :P
Ja to bym się nawet specjalnie nie zdziwił...

Junior89
28-08-2005, 13:44
Taka jest różnica miedzy Wisla a Legia:
Wisła strzela w doliczonym czasie gry
Legia traci w doliczonym czasie gry :wsciekly:

Dyzio
29-08-2005, 06:25
Ja to bym się nawet specjalnie nie zdziwił...

W takich czasach przyszło nam zyć , nic już w Polskiej rzeczywistość chyba nie jest wstanie mnie zdziwić . :chytry:

Pan Artysta
29-08-2005, 08:12
cała Polska widziała :P

Jastrząb
29-08-2005, 12:33
8 meczów - 7 remisów :O :O :O

Takiej kolejki jeszcze nie pamiętam.
Najśmieszniejsze jest to, że gdybyśmy wczoraj wygrali, to mielibyśmy tyle samo pkt, co liderzy :zdziwiony: :O :zlosliwy:

Junior89
29-08-2005, 13:46
Najśmieszniejsze jest to, że gdybyśmy wczoraj wygrali, to mielibyśmy tyle samo pkt, co liderzy

:O :O :O :ucieka: :ucieka: :ucieka: :klnie: :klnie: :klnie:

Jastrząb
29-08-2005, 14:07
Najśmieszniejsze jest to, że gdybyśmy wczoraj wygrali, to mielibyśmy tyle samo pkt, co liderzy

:O :O :O :ucieka: :ucieka: :ucieka: :klnie: :klnie: :klnie:

Po pierwsze - dla mnie to też był szok, jak to sobie policzyłem.

Po drugie - na najbliższym meczu powinniśmy przeprosić Zygo, Małego Wacka i całą resztę i prosić ich o wybaczenie. :uklony:
W końcu w obecnej sytuacji kadrowej 2 pkt straty do lidera to fantastyczny wynik.
Pamiętajcie - to nie jazda figurowa na łyżwach, tu liczą się punkty a nie styl :lol3:

Junior89
29-08-2005, 14:37
ale jak Wisła zagra zaległy mecz z Craxą to już będzie 5pkt straty :/

Raffi
30-08-2005, 15:01
"Jeśli Wisła Kraków sprzeda Tomasza Frankowskiego, będzie potrzebować nowego napastnika. Najbliżej "Białej Gwiazdy" jest obecnie Paweł Kryszałowicz z Amiki Wronki.

Krakowski klub ustalił już szczegóły przejścia "Kryszała", a warunek przenosin jest tylko jeden, zagraniczny transfer "Franka".

Frankowski pojawił się w poniedziałek na niemieckim zgrupowaniu reprezentacji Polski. Wiele wskazuje jednak na to, że "Franek" do Niemiec leciał drogą okrężną, przez Hiszpanię (tak przynajmniej twierdzą jego koledzy z reprezentacji), gdzie dopinał szczegóły swojego kontraktu z Levante.

Umowa ma zostać podpisana na trzy lata, a o tym czy Frankowski ostatecznie opuści Wisłę, będzie wiadomo wtedy, gdy negocjacje zakończą działacze obu klubów."

Sushe
30-08-2005, 15:11
"Jeśli Wisła Kraków sprzeda Tomasza Frankowskiego, będzie potrzebować nowego napastnika. Najbliżej "Białej Gwiazdy" jest obecnie Paweł Kryszałowicz z Amiki Wronki.

Krakowski klub ustalił już szczegóły przejścia "Kryszała", a warunek przenosin jest tylko jeden, zagraniczny transfer "Franka".

Frankowski pojawił się w poniedziałek na niemieckim zgrupowaniu reprezentacji Polski. Wiele wskazuje jednak na to, że "Franek" do Niemiec leciał drogą okrężną, przez Hiszpanię (tak przynajmniej twierdzą jego koledzy z reprezentacji), gdzie dopinał szczegóły swojego kontraktu z Levante.

Umowa ma zostać podpisana na trzy lata, a o tym czy Frankowski ostatecznie opuści Wisłę, będzie wiadomo wtedy, gdy negocjacje zakończą działacze obu klubów."

Kocur
30-08-2005, 15:15
ktoś już napisał wcześniej...
1. Groclin
2. Amica
2. dajmy na to Płock
.
.
.
.
12. Wisła
13. Legia :P
.
.
Walczymy w barażach ... ? :hyhy:

Fizi
30-08-2005, 15:18
nie wiem o co wam wiślakom chodzi, przecież Kryszał to bardzo dobry zawodnik, a Frankowski w starciach z dobrymi drużynami klubowymi dziwnie często zawodzi, podobnie jak niegdyś Szymkowiak

lomu-banita
30-08-2005, 16:43
Kryształ:

-stary
-zastąpi Franka

+doświadczony
+umi grać
+nie potrzebuje aklimatyzacji
+osłabi Amice

Mamy Kuxbe, Brożka, Penkse. Styknie.

Ale się łezka w oku kręci :-

jarcyś
30-08-2005, 17:44
zaczynam lubić Franka

choć Kryszał to też kawał piłkarza...jak na nasze warunki

Grający dotychczas w Wiśle Kraków Tomasz Frankowski został piłkarzem hiszpańskiej drugoligowej drużyny Elche. Krakowski klub podpisał we wtorek umowę transferu definitywnego Frankowskiego do Hiszpanii.

Tomasz Frankowski we wtorek opuścił zgrupowanie kadry w Herzlake i, jak poinformowała Wisła Kraków, poleciał do Hiszpanii, aby przejść tam badania medyczne i uzgodnić warunki kontraktu indywidualnego.

oraz

Kryszałowicz: Gra w Wiśle jest wyzwaniem

Jestem zadowolony, że trafię do takiego klubu jak Wisła. Gra w Wiśle jest wyzwaniem, które trzeba podnieść - mówi Paweł Kryszałowicz, który w krakowskim klubie klubie zastąpi Tomasza Frankowskiego.

- Chciałbym zagrać tak skutecznie jak "Franek", a zdaję sobie sprawę z tego, że będzie to trudne zadanie. Tacy napastnicy, jak "Franek" i "Żuraw" zdarzają się rzadko, szczególnie w polskich realiach, ale postaram się zrobić wszystko, by kibice o mnie także dobrze się wypowiadali.

- Chciałbym zdobyć mistrzostwo Polski, bo po to tu przyszedłem, by walczyć o jak najwyższe cele. W pucharach chciałbym co najmniej awansować do fazy grupowej.

- Już było kiedyś jedno moje podejście do Wisły - wtedy kluby minimalnie się nie domówiły. To było jeszcze zanim trafiłem do Eintrachtu. Teraz wszystko jest na dobrej drodze.

- Znamy się z trenerem Engelem od czasów gry w reprezentacji. W klubie pracuje się jednak trochę inaczej i mam nadzieję, że ta współpraca będzie układała się jeszcze lepiej.

- Wiosnę miałem nieudaną, ponieważ w okresie przygotowawczym złapałem kontuzję, z którą długo nie mogłem sobie poradzić. Teraz nie mam żadnych urazów i czuje się dobrze. W czterech meczach zdobyłem dwie bramki, więc myślę, że wracam do wysokiej formy.

- Oczywiście zdaje sobie sprawę z tego, że w klubie jest kilku klasowych napastników i będę musiał walczyć o miejsce w składzie. Jestem na to gotowy.

c_zary
30-08-2005, 17:59
Smutne tylko, ze najlepszy w tej chwili napastnik polskiej ligi odchodzi do drugoligowca. Bylo nie bylo to Hiszpania ale jednak gra juz o zupelnie inne cele.

Fizi
30-08-2005, 18:14
śladami Trzeciaka i Podbroznego... piłkarska emerytura
Frankowski może się srodze zawieść tym, co tam zastanie - hiszpańska druga liga to nie jest plejada wirtuozów techniki futbolu i facet może mieć ciężkie życie;
kasowo na pewno do przodu, sportowo - krok wstecz

Kempes
30-08-2005, 18:20
Chciałbym aby w Legii była tak prężna polityka jak u Krakusów.
Po sprzedaży niewolnika Franowskiego wypełnili szybko i najlepszym z możliwych , powstałą luke. Co zresztą nie jest pierwszym takim posunięciem. Sobolewski , Zieńczuk ... momentalnie byli kontraktowani po stracie kluczowych piłkarzy ...

A my sie ***** po sprzedaży któregoś wybijającego musimy ***** z zapowiedziami , obietnicami i ... martwieniem sie czy najbliższy wór piłkarzyn znikąd w jakikolwiek sposób wzmocni naszą drużyne :/

MaxyM
30-08-2005, 18:27
My mamy za to medialny zarzad.

arczi
30-08-2005, 18:28
We lbie sie nie miesci.
Myslalem ze Franek jest troche inny niz reszta marnych pol$kich kopaczy.
Kolejny raz sie rozczarowalem.
Juz go nie lubie.

c_zary
30-08-2005, 18:56
Ja bym chcial zeby byla prezna chocby jak w Amice Wronki.

Dyzio
30-08-2005, 19:02
We lbie sie nie miesci.
Myslalem ze Franek jest troche inny niz reszta marnych pol$kich kopaczy.
Kolejny raz sie rozczarowalem.
Juz go nie lubie.

Coż ma już chłopak swoje lata chce sobie zabezpieczyć przyszłość tam może zarobić poważniejsze pieniądze . Sportowo na pewno nie jest to krok na przód , jednak patrzać od strony finansowej może tylko zyskać . :chytry:

arczi
30-08-2005, 20:20
W dupie mam czy zarobi 500 tys. rocznie, czy milion piecset.
Kibic nie makler gieldowy, ani chocby ekonomista.
Dla mnie najglupszy z mozliwych jego manewrow.
Zabralbym mu prawo jazdy bez gadania.

Dyzio
30-08-2005, 20:44
Może głupi z punktu widzenia kibica , ale nie głupi dla np ojca rodziny który wie że jedyne co umie robić w życiu to kopać piłke , a wkrótce przestanie kopać w piłke na tyle dobrze aby zapewnić utrzymanie swoim bliskim . Więc mnie osobiście taka decyzja nie dziwi i tłumacze ją sobie tylko i wyłącznie w aspekcie finansowym :chytry:

Junior89
30-08-2005, 21:01
według mnie to nie było takie głupie, grał w Polsce parę ładnych lat, kilka razy był najlepszym strzelcem całej ligi, ma już dosyć polskiej ligi, i całej jej nieprofesjonalności, Wisła gromi wszystkich dookoła, Franek strzela dwie bramki na mecz a jak co roku przychodzi do Pucharów to klapa... Po prostu chce troszeczkę odpocząć od naszej kochanej Idea Ekstraklasy :zlosliwy:

Fizi
30-08-2005, 21:09
według mnie to nie było takie głupie, grał w Polsce parę ładnych lat, kilka razy był najlepszym strzelcem całej ligi, ma już dosyć polskiej ligi, i całej jej nieprofesjonalności, Wisła gromi wszystkich dookoła, Franek strzela dwie bramki na mecz a jak co roku przychodzi do Pucharów to klapa...

w nowym klubie pucharów na pewno nawet nie powącha
w tym akurat przypadku jedynym czynnikiem była kasa

Junior89
30-08-2005, 21:12
no pewnie że tak ale przynajmniej uwolni się od polskiej amatorszczyzny, bo nie watpie ze hiszpanska druga liga jest lepiej zorganizowana niz pierwsza, chociaż oczywiście nie zaprzeczam że KASA też zagrała :oczko:

arczi
30-08-2005, 21:19
według mnie to nie było takie głupie, grał w Polsce parę ładnych lat, kilka razy był najlepszym strzelcem całej ligi, ma już dosyć polskiej ligi, i całej jej nieprofesjonalności, Wisła gromi wszystkich dookoła, Franek strzela dwie bramki na mecz a jak co roku przychodzi do Pucharów to klapa...

No dobra.
Ja to wszystko rozumiem.
Ale najlepszemu polskiemu napastnikowi, po prostu nie przystoi dorabianie do emerytury na drugoligowych boiskach.
Mlody to on juz wprawdzie nie jest, ale kilka sezonow moze jeszcze posmigac na niezlym poziomie. I klka bramek w UEFA mogly jeszcze sieknac. A i wieksze szanse mimo wszystko na gre w LM ma w Wisle niz w jakims tam... nawet nie wiem co to za klub.
Gdyby to chociaz byla Primera division...
Rozmienil sie na drobne i tyle.

Dyzio
30-08-2005, 21:30
Lepiej jak by miał grać w Katarze albo Arabi Saudyjskiej tam to był by dopiero obciach , kto wie może po poł roku gry w Hiszpanii podkupi go jakiś pierwszoligowiec :chytry:

Didek
30-08-2005, 21:39
Lepiej jak by miał grać w Katarze albo Arabi Saudyjskiej tam to był by dopiero obciach , kto wie może po poł roku gry w Hiszpanii podkupi go jakiś pierwszoligowiec :chytry:

I pewnie z taka mysla odszedł. Ale i tak nie rozumiem z Polskiego szczytu na Hiszpanskie niziny. Żeby to była drużyna silna w tej II lidze głowny kandydat do awansu, a tu team średniaczek :kurde: Kasa odegrała tu pierwszo planowa role.

ceero
30-08-2005, 21:55
Chiał odejsc nie leci i niech mu ziemia lekką będzie. Dla nas był ikoną, symbolem Wisły. A teraz... Nawet nie chodzi o to że chciał odejśc tylko o styl w jakim to sie stało.

Po sprzedaży niewolnika Franowskiego wypełnili szybko i najlepszym z możliwych , powstałą luke. Co zresztą nie jest pierwszym takim posunięciem. Sobolewski , Zieńczuk ... momentalnie byli kontraktowani po stracie kluczowych piłkarzy ...

A my sie ***** po sprzedaży któregoś wybijającego musimy ***** z zapowiedziami , obietnicami i ... martwieniem sie czy najbliższy wór piłkarzyn znikąd w jakikolwiek sposób wzmocni naszą drużyne
Eh u nas, pokemonsy tego nie doceniają. Ciągle im coś nie pasuje. Zieńczuk był be bo to nie Kosowski. Gołoś be bo to nie Szymkowiak, Sobol tym bardziej.Paulista był jakims cieniasem z 2 ligi portugalskiej itp itd. A Kryszałowicz nie jest Frankowskim wiec jest bee.
No i Engel był troche bee bo nie był Kasperczakiem, ale dziekowali Bogu że nie jest Liczką :hyhy:

Fizi
30-08-2005, 21:55
stadion drugoligowego hiszpańskiego średniaczka :

http://www.elchecf.es/imagenes_secciones/Martinez-Valero3.jpg

bosz... gdzie my jesteśmy...

Grabek
30-08-2005, 22:52

w Bengladeszu :ucieka:

Mazi
30-08-2005, 23:39
Tak wzięło mi się na takie małe legijne rozterki...

Nigdy nie sądziłem, że dożyję czasów kiedy to Legia musi brać przykład, praktycznie pod każdym względem (organizacyjnym, sportowym itp. - nie piszę tu o sprawach kibicowskich!), z innego klubu - w tym przypadku Wisły.
Dwa: Bojarski po meczu z nami mówił, że ten remis jest dla Cracovii porażką... jeszcze 2 lata temu pół Krakowa by piało z zachwytu po remisie z nami, a dla nas remis ten byłby sromotną porażką a nie w końcu zdobytym marnym punkcikiem :roll: .
Nie sądziłem również, ze kiedykolwiek wyniki II ligi będą dla mnie bardziej interesujące od tych pierwszoligowych...

Jest syf... straszny... w Legii, w PZPN-ie...

Czas na radykalne zmiany, kiedy one będą? :wsciekly:

Dyzio
31-08-2005, 06:35

Trzeba przyznać , że stadionik jak na drugą lige to roni wrażenie . W Polsce prawdopodobnie stadionem narodwym by został . Może i kiedyś doczekamy lepszych czasów :chytry:

Jastrząb
31-08-2005, 10:31

Trzeba przyznać , że stadionik jak na drugą lige to roni wrażenie . W Polsce prawdopodobnie stadionem narodwym by został . Może i kiedyś doczekamy lepszych czasów :chytry:

W Warszawie już za 3 lata, jakbyś heszcze nie wiedział :ucieka:

A co do Franka - trzeba człowieka zrozumieć. Kasa to raz, a dwa to znudzenie i pewnie już trochę frustracja grą w Wiśle. Cały Kraków powinien być mu wdzięczny za te lata gray a nie pisać jakieś tępe teksty w necie :roll:

Tomasz Frankowski, kapitan i najlepszy strzelec "Białej Gwiazdy" opuścił swój klub. Po siedmiu latach występów przy ul. Reymonta przeszedł do drugoligowego hiszpańskiego FC Elche – czytamy w „Gazecie Wyborczej”.

O ile piłkarze zniosą jakoś odejście kapitana (nowym będzie Marcin Baszczyński), kibice nie mogą tego przeboleć.

- Tomek załatwił sobie wyższy kontrakt w nowym klubie, ale nie pomyślał o tym, że zeszmacił kilka tysięcy kibiców, którzy w niego wierzyli - powiedział „Gazecie” kibic znany jako Phaust.

Zamiast "Franek, Franek łowca bramek" wczoraj na stronie kibiców pojawiało się obraźliwe: "Franek, Franek - sprzedawca firanek".
Więcej w "Gazecie Wyborczej"

lomu-banita
31-08-2005, 11:28
Z Phaustem to ja miałem swego czasu poważną wojne :cicho:

Beny
31-08-2005, 11:33
Jak napisano gdzie indziej, to Ty z połową KRK wojujesz. :P

lomu-banita
31-08-2005, 11:58
Jak napisano gdzie indziej, to Ty z połową KRK wojujesz. :P

Phaust miał wojne z połową kibiców Wisły bo kiedyś napisał "felieton" jak się dzieli kibiców i sporo osób uznało że ich nie szanuje . Naprzykład ja piknik :P

Junior89
31-08-2005, 13:40
Wisła: Kalu Uche sprzedany

Wisła Kraków SSA podpisała z hiszpańską UD Almeria kontrakt transferu definitywnego 23-letniego pomocnika- Kalu Uche- informuje strona internetowa wislakrakow.com

Nigeryjczyk przebywa aktualnie w Hiszpanii, gdzie finalizuje rozmowy na temat kontraktu indywidualnego i przechodzi testy medyczne.

Kolejny człowiek z wielkimi ambicjami :brawo:

kowal
31-08-2005, 14:12
Kalu niech wydupca jak najdalej ... :brawo:

Raffi
31-08-2005, 15:02
zdążą z Sobolewskim czy nie :chytry: :oczko:

Kocur
31-08-2005, 15:19
muszę poszukać czy Sobol też mówił o przywiązaniu klubowym ... 8)

Jaco
31-08-2005, 15:30
muszę poszukać czy Sobol też mówił o przywiązaniu klubowym ... 8)
Mówił! W każdym klubie, w którym grał:

1994/95 [Polska] Jagiellonia Białystok
1995/96 [Polska] Jagiellonia Białystok
1996/97 [Polska] Jagiellonia Białystok
1997/98 (j) [Polska] Jagiellonia Białystok
1997/98 (w) [Polska] Petrochemia Płock
1998/99 [Polska] Petrochemia Płock
1999/00 [Polska] Petro Płock
2000/01 [Polska] Orlen Płock
2001/02 [Polska] Orlen Płock
2002/03 (j) [Polska] Wisła Płock
2002/03 (w) [Polska] Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
2003/04 [Polska] Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
2004/05 (j) [Polska] Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski puchar krajowy
2004/05 (w) [Polska] Wisła Kraków mistrzostwo
2005/06 (j) [Polska] Wisła Kraków

Kocur
31-08-2005, 16:02
zazdroszczę wam

mieliście (macie) do tej pory tylko jednego pinokio :oczko:

a u nas co chwile jakiegoś rzeźbią...

pijak
31-08-2005, 17:47
zazdroszczę wam

a na dodatek nasz był najpierwsiejszy :hyhy:

legart
31-08-2005, 17:55
zazdroszczę wam

Ale za to WY będziecie mieli niedługo całą Amikę w składzie 8)

Luqas
31-08-2005, 18:56
http://sport.gazeta.pl/sport/1,35335,2894854.html

No ostatnio dość prężnie działają w Wiśle. Jedni przychodzą, drudzy odchodza. Ale to może być niezły piłkarz. Ciekawe jak się zaprezentuje w polskiej lidze.

Junior89
31-08-2005, 20:34
Wielka niespodzianka Wisły Kraków

Wisła Kraków podpisała 5-letni kontrakt z André Paulo Barreto, 26-letnim środkowym pomocnikiem jednego z czołowych klubów I ligi portugalskiej, Boavista Porto - poinformowało Biuro Prasowe krakowskiego klubu.

Negocjacje toczone były w całkowitej tajemnicy. W spekulacjach prasowych nazwisko Barreto nie padło ani raz w związku z Wisłą, mimo, że Brazylijczyk był obserwowany przez krakowian od pół roku.

André Paulo Barreto jest Brazylijczykiem, urodził się 6 sierpnia 1979 roku. W barwach portugalskiego zespołu Boavista FC występował z numerem 15. Wcześniej był zawodnikiem takich klubów, jak Estoril (2003-2004), Aves (2002-2003). Waży 72 kg, ma 1,79 cm wzrostu. Jest zawodnikiem niezwykle wszechstronnym. Może grać zarówno w pomocy (na środku, po lewej stronie i jako defensywny), jak i na lewej obronie.

- Nasze rozmowy i spotkania na temat sprowadzenia tego zawodnika trwały od 4 miesięcy. Prowadził je głównie nasz skaut Mario Branco – powiedział Jerzy Jurczyński, rzecznik prasowy Wisły Kraków.

Zawodnik powinien pojawić się w Krakowie już w czwartek wieczorem. Wstępne badania lekarskie przeszedł w Porto, w klinice medycznej wskazanej przez klub mistrza Polski.

:O :O :O
ja Cię pierdzieleż :zdziwiony:

ceero
31-08-2005, 20:36
Hah mamy własnego Bereta!
Tylko nie mówcie że to ksero :oczko:
Pełne zaskoczenie, nikt nic nie wiedział. Podoba mi się to. That's my boy damn it. :ucieka:

Mazi
01-09-2005, 10:17
Hah mamy własnego Bereta!
Tylko nie mówcie że to ksero :oczko:
Pełne zaskoczenie, nikt nic nie wiedział. Podoba mi się to. That's my boy damn it. :ucieka:

Kaczor - that's your boy damn it :hyhy:

( oby :modli: )

ceero
01-09-2005, 10:32
Wisła nie kupiła Kaczorowskiego
(aktual: 10:29) Dzisiejsze wydanie "Faktu" poinformowało, że Jerzy Engel w ostatniej chwili okienka transferowego ściągnął do Krakowa obrońcę Legii Warszawa Pawła Kaczorowskiego. Na odpowiedź z Krakowa długo nie trzeba było czekać. O wyjaśnienie sprawy poprosiliśmy rzecznika Wisły Jerzego Jurczyńskiego.

- Wisła nie podpisała kontraktu z piłkarzem Pawłem Kaczorowskim - stwierdził Jurczyński. - Nie prowadziliśmy nawet rozmów w sprawie pozyskania tego zawodnika.

Hah :zlosliwy:

Piotrek91
01-09-2005, 14:16
(aktual: 10:29) Dzisiejsze wydanie "Faktu" poinformowało, że Jerzy Engel w ostatniej chwili okienka transferowego ściągnął do Krakowa obrońcę Legii Warszawa Pawła Kaczorowskiego. Na odpowiedź z Krakowa długo nie trzeba było czekać. O wyjaśnienie sprawy poprosiliśmy rzecznika Wisły Jerzego Jurczyńskiego.

- Wisła nie podpisała kontraktu z piłkarzem Pawłem Kaczorowskim - stwierdził Jurczyński. - Nie prowadziliśmy nawet rozmów w sprawie pozyskania tego zawodnika.

A juz sie cieszylem...

kowal
01-09-2005, 14:30

A juz sie cieszylem...
tak dobrze to ni ma :hyhy:

Kocur
06-09-2005, 17:59
http://pilka.interia.pl/news?inf=663720

Franciszek Smuda został we wtorek nowym trenerem piłkarzy Zagłębia Lubin. Zastąpił Chorwata Drażena Beska, pod wodza którego lubinianie w pięciu meczach zdobyli 3 punkty i zajmują ostatnie miejsce w tabeli I ligi.

"Rada nadzorcza Zagłębia podjęła we wtorek decyzję o zwolnieniu Drażena Beska i zatrudnieniu Franiszka Smudy. Jest to twardy trener, z charakterem, a takiego człowieka teraz w Lubinie potrzeba" - powiedział rzecznik prasowy klubu Robert Sadowski.

Smuda poprowadzi Zagłębie w popołudniowym sparingu z Górnikiem Polkowice.

Nazywany popularnie "Franz" w poprzednim sezonie prowadził Odrę Wodzisław, którą uchronił od degradacji z ekstraklasy. Od tego czasu nie był nigdzie zatrudniony.

:lol3:

Piotrek91
06-09-2005, 22:09
A Zaglebie podobno mialo isc na puchary.. A Smuda to nawet niezly trener.

Raffi
08-09-2005, 00:59
mała ciekawostka:
IV liga pomorska:
1. Rodło Kwidzyn 8 17 5 2 1

IV liga Kujawsko-pomorska:
1. Sparta Brodnica 4 12 4 0 0 15-5
:brawo:

Gutek
08-09-2005, 15:54
ocb z tymi tabelkami podanymi przez Raffiego ?

Raffi
08-09-2005, 18:08
taki drobiazg. W sumie nic poza tym, co jest tam napisane, prowadzą w swoich ligach i mam nadzieję, że za rok będzie mecz przyjaźni w trzeciej ;)

Raffi
09-09-2005, 22:03
GKS Bełchatów - Dyskobolia 2:2
bardzo szczęśłiwy remis fotelików, bo GKS zdecydowanie lepiej się zaprezentował :O
Ale że Chifon nie trafia z 3 m do pustej bramki, to i 2 gole okazało się za mało. Kmiecik faulowany w polu karnym KSD, ale sędzia przyspał.
Mierna postawa Przyrowskiego (Mr. Freeze)

Kocur
09-09-2005, 22:03
jak miło

Po szybkim meczu, szczególnie w drugiej połowie, GKS BOT Bełchatów remisuje z Groclinem Grodzisk 2:2. To goście powinni być zadowoleni z punktu. Bełchatowianie mieli więcej sytuacji strzeleckich i z powodzeniem powinni wykorzystać przynajmniej kilka strzałów oddawanych tuż sprzed bramki. Napastnicy gospodarzy kilka razy też mijali się z piłką w dogodnych sytuacjach. W wypracowywaniu tych akcji nieoceniony był Piotr Klepczarek. Jego mocne dośrodkowania bite po ziemi były celne i nieuchwytne dla obrońców. Grodziszczanie głównie kontratakowali i często były to groźne akcje. Obrońcy gospodarzy mieli kłopoty z powstrzymaniem szybkich napastników, ale ci zwykle strzelali niecelnie.

Pan Artysta
09-09-2005, 22:11
GKS Bełchatów - Dyskobolia 2:2
bardzo szczęśłiwy remis fotelików, bo GKS zdecydowanie lepiej się zaprezentował :O
Ale że Chifon nie trafia z 3 m do pustej bramki, to i 2 gole okazało się za mało. Kmiecik faulowany w polu karnym KSD, ale sędzia przyspał.
Mierna postawa Przyrowskiego (Mr. Freeze)

my ich 3:0 oni nas 2:0 :O :ucieka: ocb?

Iras
09-09-2005, 22:21
Taki jest urok polskiej piłki :P

Tak jak napisał Rafii , niezbyt udany występ Przyrowskiego(kilka prostych błedów w przejeciu/łapaniu piłki ,wydaje mi się ze mógł także lepiej zachować się przy strzalach po których padły bramki) . W Bełchatowie za to dobry występ Grzegorza Kmiecika, mało brakowało a w końcowce po ładnym rajdzie (przeszedł trzech obrońcow i wpadł w pole karne) mógł przypieczętować przewage Bełchatowa......
Mając w podświadomości ostatni mecz Groclinu przy Łazienkowskiej,byłem nieco zaskoczony ich dzisiejszą słabą postawa.... .

Tabelka wyrównana poki co 8) Całkiem ciekawa kolejka się zapowiada ... (Arka-Zagłebie, Wisła-Pogoń, Korona-Płock) :chytry:

Junior89
17-09-2005, 13:32
sobota:

Odra Wodzisław Śląski - Górnik Łęczna, 18.00
Cracovia - GKS Bełchatów, 18.00
Lech Poznań - Górnik Zabrze, 18.00
Zagłębie Lubin - Korona Kielce, 18.00
Wisła Płock - Amica Wronki, 18.15 C+

niedziela:

Polonia Warszawa - Wisła Kraków, 17.00 C+
Groclin-Dyskobolia - Arka Gdynia, 17.00

jarcyś
18-09-2005, 19:30
Polonia Warszawa - Wisła Kraków 0:1 (0:0)
Bramka - Marek Penksa (85 min.)

Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Arka Gdynia 2:1 (1:0)
Bramki: Piotr Rocki (16), Bartosz Ślusarski (53) - Grzegorz Niciński ( 78 )

zycięstwa faworytów ( choć podobno Wisła słaba)
a nasi sąsiedzi zza miedzy dryfuja we właściwym kierunku :zlosliwy:

ceero
18-09-2005, 20:11
Wisła jest cienka jak dupa węża. :wsciekly:
Zacznijcie grac lepiej bo jescze Lech mistrza zgarnie :ucieka: A z dwojga złego to wole was.

Kocur
19-09-2005, 08:17

nie "podobno" ale na pewno :-

nie zależy Wam żeby mieć swoje derby ? :oczko:

matx
19-09-2005, 10:25
nie zależy Wam żeby mieć swoje derby ?

Zależy.. Legia II - Polonia :hyhy:

Flip
19-09-2005, 10:54
Polonia Warszawa - Wisła Kraków 0:1 (0:0)
Bramka - Marek Penksa (85 min.)

Tia,nie wiadomo czy sie cieszyc czy wkurwiac...

Polonia i Ara leca moze jeszcze Korona i maja swoj uklad tyle ze w 2lidze :hyhy:

Dyzio
19-09-2005, 14:23
A już w piątek bedzie okazja aby wyznaczyć im dokładniejsze współrzędne do drugiej ligi 8)

Junior89
21-09-2005, 20:12
Pomocnik Pogoni wart milion euro?

W pierwszym meczu 1/16 finału Pucharu Polski Pogoń ograła na wyjeździe ŁKS aż 4:1. Dwie bramki w tym spotkaniu zdobył Przemysław Kaźmierczak.

Pomocnik Pogoni zadziwia precyzyjnym uderzeniem. Ledwie kilka dni temu zdobył bramkę - marzenie w ligowym pojedynku z Legią, a teraz popisał się kapitalnym strzałem w spotkaniu z Łódzkim Klubem Sportowym.

- "Kaziu” dochodzi do siebie po kontuzji. Zadecydował o losach pojedynku z ŁKS. No i w każdym meczu zdobywa piękne bramki. Z Legią w jedno okienko, a wczoraj w drugie - chwali piłkarza Bohumil Panik.

Nic dziwnego, że "Kazia” w swoim zespole zapragnął mieć szkoleniowiec Wisły Kraków Jerzy Engel. Właściciel Wisły Bogusław Cupiał ponoć już polecił dyrektorowi sportowemu Grzegorzowi Mielcarskiemu rozpocząć negocjacje z Antonim Ptakiem. W grę wchodzi podobno kwota jednego miliona euro.

jak Wisła go kupi to :efoch:
dla Zygo :brawo:

Gutek
21-09-2005, 20:31
Kaźmierczak strzelił piękną bramkę.Poza tym nie zaprezentował nic więcej a milion złotych na zawodnika na ławkę rezerwowych to troszkę za dużo.
Strzał z dystansu to i Siadaczka miał.

Junior89
21-09-2005, 22:13
myslisz ze bylby na lawke?
że jest gorszy od Surmy, albo Rosłonia?! :zdziwiony:

yusta
21-09-2005, 22:33
Kaźmierczak strzelił piękną bramkę.Poza tym nie zaprezentował nic więcej a milion złotych na zawodnika na ławkę rezerwowych to troszkę za dużo.

Buahahaha...
No to żeś mnie teraz rozbawił

:nienormalny:

rolnik
21-09-2005, 23:08
A wczoraj 2 ŁKSowi...
Nie jestem jakimś wielkim jego fanem (jeszcze) ale chyba troszkę przesadzasz. Szczególnie z tą ławką rezerwowych.

Skipper
21-09-2005, 23:19
Nic dziwnego, że "Kazia” w swoim zespole zapragnął mieć szkoleniowiec Wisły Kraków Jerzy Engel.Właściciel Wisły Bogusław Cupiał ponoć już polecił dyrektorowi sportowemu Grzegorzowi Mielcarskiemu rozpocząć negocjacje z Antonim Ptakiem. W grę wchodzi podobno kwota jednego miliona euro.

jak Wisła go kupi to :efoch:
dla Zygo :brawo:

Engel ostatnio za dużo gada a za mało robi.

korniszon
22-09-2005, 00:18
Z całym szacunkiem dla talentu Kaźmierczaka, ale milion ojro za niego to gruuuba przesada.

rolnik
22-09-2005, 01:04
Zostańmy narazie przy tym, że ten milion oiro to strzał z tyłka bo Ptak dalej upiera się, ze Kazik nie jest na sprzedaż 8)

Gutek
22-09-2005, 18:46

Buahahaha...
No to żeś mnie teraz rozbawił

:nienormalny:

Mówią, że śmiech to zdrowie.

Co takiego zaprezentował Kaźmierczak, ażeby wydać niego milion euro ? Przy 800 tyś za Jakubko płakaliście, że po co nam taki drogi zawodnik, można za te pieniądze mieć lepszych etc. etc.
Kaźmierczak jest talentem. Nie przeczę. Ale takiemu Sobolewskiemu do pięt nie dorasta, a Legii wystarczy już wiecznych talentów, które jeszcze mają czas.

Socios
23-09-2005, 09:32
Zacznijcie grac lepiej bo jescze Lech mistrza zgarnie :ucieka: A z dwojga złego to wole was.

:chytry:
Ale w zasadzie, to o co Ci chodzi? Przecież juto nas rozjedziecie, bo Lech w obronie nie istnieje :wsciekly: . I jak znam życie, to w Waszym meczu z nami postanowi obudzić się nasz wroniecki "ulubieniec" :ucieka:

Pan Artysta
23-09-2005, 09:41

Ale w zasadzie, to o co Ci chodzi? Przecież juto nas rozjedziecie, bo Lech w obronie nie istnieje :wsciekly: . I jak znam życie, to w Waszym meczu z nami postanowi obudzić się nasz wroniecki "ulubieniec" :ucieka:

czy jeszcze ktoś w tej mizernej orange lidze jeszcze podnieca się mistrzem - a co on znaczy - po latach odpowiem - na dzień dzisiejszy NIC :zly:

nasza liga upadła na dno i szybko się z tego dna nie podniesie - a kto będzie mistrzem - a ch.. mnie to obchodzi - w Europie nie znaczymy na dziś NIC :kurde:

tyle - grajmy,kibicujmy ale dogryzać to nie ma co bo wszyscy są piłkarsko ciency :efoch:

Raffi
23-09-2005, 12:54
........ w szermierce i zapasach... :roll:

......ale jest :P

lomu-banita
25-09-2005, 10:16
Ale w zasadzie, to o co Ci chodzi? Przecież juto nas rozjedziecie, bo Lech w obronie nie istnieje :wsciekly: .

Prorok jaki czy ki ****? :brawo:

Nazgul
25-09-2005, 10:44

czy jeszcze ktoś w tej mizernej orange lidze jeszcze podnieca się mistrzem - a co on znaczy - po latach odpowiem - na dzień dzisiejszy NIC :zly:

Ale jak to pisałem rok czy ile temu to wszyscy oczywiście rozwarli się na całe szerokość :D

lomu-banita
25-09-2005, 10:55
tak?--> :zieeeew:

Viola
25-09-2005, 13:18
Ja @#%$%$# takiego bramkarza jak Kotorowski i taką obrone :/ jeszcze troche i bedziemy tracili po 5 bramek w konfrontacjach z pcimiem dolnym czy diabli wiedzą kim innym :/ Gratuluje chłopcą z Reymonta może teraz ktoś od nas pomyśli, że to że mamy dobry atak to nic jeśli ktoś inny ma dobrą obrone i równie dobry jeśli nie lepszy atak :/

lomu-banita
25-09-2005, 14:26
Oprawy. Ale ciiii 8)

arczi
25-09-2005, 15:33
Slyszalem!
8)