PDA

Zobacz pełną wersję : Armagedon

Gutek
13-07-2005, 17:02
O czym mowa ? O dzisiejszych hłe hłe nastolatkach...***** wczoraj padłem na pysk.Gadam z jakąś panną z drugiej gimnazjum.Przesłała mi fote i...

fotka (http://gutek_gubin.w.interia.pl/solar.jpg)

Solar ***** System.Czy w Warszawie tez 90 % dziewczyn non toper na solarke śmiga ? Chyba czas zacząć zbierać na rakietę...Bo niedługo będą tu w Gubinie same murzynki...

Nie wiedziałem, że można się aż tak szpecić...

:kurde:

Gruby
13-07-2005, 17:10
Daj jeszcze login i haslo do swojej poczty, to sie wypowiem w tej kwestii.

Gutek
13-07-2005, 17:13
sorki zapomnialem umiescic na serwerze i wrzucilem prosto z poczty :klnie:
Za chwilke poprawie

edit
juz zmieniony link w pierwszym poście

Gruby
13-07-2005, 17:18
Ktora to? Wakacje sa, ludzie na dworzu siedza nie? Chyba nie widziales turbosolary.

0-32
13-07-2005, 17:19
Nie widzisz, że sie maskuje bo z FBI jest :kurde:

:hyhy:

Gutek
13-07-2005, 17:20
Jak to jest na dworze to ja jestem lomualdem.
To chyba by musiała siedzieć 24/h...
Albo ja jestem jakis zacofany...moze takie są teraz na topie ?

Fus
13-07-2005, 17:38
Gutek,trochę dramatyzujesz.. :oczko:
Lato jest,lepiej jak dziewczyna jest opalona(spalona?),niż jakby miała wygladać jakby się opalała w kostnicy... 8)

Strzałek
13-07-2005, 17:42
Gutek ale wybredy jesteś :oczko:

Flip
13-07-2005, 17:43
EEE...Ladnie opalona dziewczyna to kurde sama przyjemnosc :hyhy:

Wiadomo ze nie powinna byc spieczona na raka ale lepsza brazowa niz blada.

A tak na marginesie to kolezanka wie ze umiesciles jej fote na ogolnodostepnym forum :chytry:

Gutek
13-07-2005, 17:47
el talibo - bez komentarza 8)

Widocznie ja jestem zacofany.Dla mnie to jest spieczona jak gówno w piekarniku i tyle.Moze sie nie znam i tyle.

PS Zmykam, bo musze leciec na solarium :D

MK
13-07-2005, 17:47
Ja pier**** one a 30 lat wyglądają, a nie na 2 gimnazjum :ucieka:

Gutek
13-07-2005, 17:48
O, pierwszy mnie poparł.
Koch masz u mnie jabłkowy tymbark (innych napojów nie posiadam :oczko:)

Flip
13-07-2005, 17:50
Ja pier**** one a 30 lat wyglądają, a nie na 2 gimnazjum :ucieka:

:O

bez przeginki,panowie... na 30 lat :kurde:

No a poza tym jesli im z tym dobrze to o co sie rozchodzi :zdziwiony:
Jest to oczywiscie proznosc ale zeby od razu je napientnowac i dodawac im 15 lat... :zlosliwy:

Nova
13-07-2005, 18:00
Chętnie bym sie wypowiedziala ale limit przekroczony bo wszyscy oglądaja to zjawisko 8)

Na pocieche Ci Gutek dodam ze mam 2 sasiadki po 60 ktore obnosza sie z taka opalenizna .... :/
Im juz chyba wszystko jedno ale wszystkie solarujace i opalajace sie młodsze kobity i dziewczyny za kilka lat beda leczyc sie z przebarwien i wygladem przypominac sliwki suszone, w najbardziej optymistycznej wersji :roll:

Gutek
13-07-2005, 18:06
20 lat i śmigać z rakiem.Zachęcające.

Nova
13-07-2005, 18:11
Kuzynka miala czerniaka za dzieciaka, teraz ma 18 lat, smiga na solarium,opala sie na olej :O i wszystkich pyta czy ma ładna opalenizne....rece opadaja :[

Flip
13-07-2005, 18:17

A ma jakichś rodziców tudzież kogoś komu na niej zależy??
Bo w ten sposób to prosta droga do zamknięcia i to nie w turbosolarze tylko w...

Ja poszedłem dwa razy w życiu przed studniówką i tylko twarz kwarcowałem,wyglądałem conajmniej śmiesznie,chłopaki się śmiali że wsadziłem łeb do piekarnika :hyhy:

kozer
13-07-2005, 18:22
Jebac solarium. Jak ktoś chce się zajebiście opalic to niech się wysmaruje olejem napędowym, przynajmniej będzie bardziej naturalnie. :D

Kawa
13-07-2005, 18:29
Guciu przeciez one sa obie ładnie opalone, ciekawe czy rownomiernie :) Solarke natomiast to ja miałem w klasie, ze 2 razy mocniej spieczona od nich. Do takiej opalenizny wystarcza 3 godzinny dziennie przez tydzien ;)

Sokol
13-07-2005, 18:36
oj bo ty do metroszkoly chodzisz :hyhy:

As(L)o
13-07-2005, 18:44
Ja mam bardziej opalaną nauczycielke od matematyki 8) Ta to chodzi do solarium regularnie chyba od kilku lat (może zaczynała w jeje wieku? Obecnie jest coś tuż przed trzydziestką), a na nazwisko ma bardzo ładnie bo... Zmora

Dyzio
13-07-2005, 18:46
Gdzie tam one zjarane prosze Cie ledwo co je Słońce popieściło , a że w tego lata grzeje mocno to sie opaliły ( raczej bez solara po co płacić za coś co jest za darmo ) poza tym jestem zdania , że fajniej wygląda opalona dziewczyna niż taka córka młynarza :oczko:

Harcerz
13-07-2005, 18:49
Gutek przesadzasz :kurde:
Przyjechala do mnie kolegi corka , na solarium nie chodzi , opala sie codziennie okolo godzinki i odcien brazu jest duzo mocniejszy niz tej panny z FBI.

pusty
13-07-2005, 18:53
Opalone dziewczyny jak najbardziej. Ty chyba Gutek anwet nie wiesz jak mocno można się opalić na zwykłym słońcu siedząc nad jeziorem :oczko:
Ale jak dla mnie opalenizna z solarium wygląda inaczej niż taka naturalna i mi się średnio podoba :P

Kawa
13-07-2005, 18:55
oj bo ty do metroszkoly chodzisz :hyhy:
Ze ja :cinkciarz: To było w LO :pokemon:

Kempes
13-07-2005, 18:55
Link nie działa. Nic nie pisac !
Bo mi smaka narobiliscie na brzoskwinke.

Harcerz
13-07-2005, 19:01
Link nie działa. Nic nie pisac !
Bo mi smaka narobiliscie na brzoskwinke.

U mnie dziala :ucieszony:

Porter
13-07-2005, 20:31
One mają 12 lat :ucieka: :O
Niemniej niz 18
No nie wiem czy to jest natural opalone.... widzicie jaka jest nazwa pliku :roll:

Nova
13-07-2005, 20:36
No nie wiem czy to jest natural opalone.... widzicie jaka jest nazwa pliku :roll:
Gutek tak to nazwał wrzucajac na serwer :oczko:

A co do dziewczyn- napewno solarka, do tego jeszcze tandetne i spod jednego szablonu, nie dziwota ze Gutkowi sie nie spodobały,ma lepszy gust :oczko:

Wasil
13-07-2005, 20:42
One mają 12 lat :ucieka: :O
2 gimnazjum to 15 lat
Gutek ma 12. :oczko:

Lipa generalnie

żyła
13-07-2005, 20:46
Gutek, stac Cie na lepsze.

8)

Zajacc
13-07-2005, 20:48

Dla mnie to jest spieczona jak gówno w piekarniku i tyle.

20 lat i śmigać z rakiem.Zachęcające.

:rotfl: Młody się wyrabia :)

Może akurat Gutek podał kiepski przykład, ale jak patrze czasem na niektóre dziewczyny w szkole, czy moim byłym gim to rzeczywiście żal dupe ściska.

PS: Gutek, co Ty żony na czacie szukasz? :zdziwiony:

Sharn
13-07-2005, 20:55
No cóż powiem tyle. Przeopalonalaska (sztucznie) z mega makijażem (nie daj Boże nawet na wakacjach na plaży) to żenucha... I kto ma odrobinę gustu to takie ignoruje - tyle... Ja uwielbiam naturalność kobiecego piękna, zmysłowość, inteligencję i te "coś" czego nie umiem określić... Oczywiście kobieta może się upiększać jeśli czuje, że chwila jest ważna dla niej, chce dobrze wyglądać itp.. Ale tak ot? Jak kobieta jest nadnaturalna na codzień znaczy że nie czuje się piękna bądź pewna swojej urody - najczęściej nie jest zarazem też pewna swojej wartości ogólnie... I najczęściej ma rację... :-

Kobiety - bądźcie sobą - bądźcie sobą i bądźcie piękne ! Czy to takie trudne? Tylko ***** się nabiera na płytkie sztuczki... :chytry:

Gutek
13-07-2005, 21:05
PS: Gutek, co Ty żony na czacie szukasz? :zdziwiony:

To ona do mnie podbiła... :efoch:

Ma sie te powodzenie :lol3:

Sharn :brawo:
Podpisuję się pod Twoim tekstem obiema rękami :brawo:

Smetny
13-07-2005, 21:28
Ostatnio w naszych wspaniałych autobanach widuje tylko takie opalone jak aborygenki potworki z pieknym walkiem tluszczu wylewajacym się z pomiedzy oczojebnie rożowej bluzki a ciasnych bialych spodni eksponujacych wybitnie niezachęcajacy tylek albo babcie bereciary, ze wzgledu na pore roku bez symbolu przynaleznosci do tej subkultury, ale za to niektore otoczone wonia autobusowego lata. Czas się chyba przerzucic z MZA na rower :ucieka:

mort
13-07-2005, 21:37
Smętny-swymi słowami obudziłeś we mnie traumatyczne wspomnienia ostatniego tygodnia ze środków komunikacji miejskiej i utwierdzłeś mnie w decyzji...

...nie jadę jutro do pracy :efoch:

Fus
13-07-2005, 21:58
Ostatnio w naszych wspaniałych autobanach widuje tylko takie opalone jak aborygenki potworki z pieknym walkiem tluszczu wylewajacym się z pomiedzy oczojebnie rożowej bluzki a ciasnych bialych spodni eksponujacych wybitnie niezachęcajacy tylek albo babcie bereciary, ze wzgledu na pore roku bez symbolu przynaleznosci do tej subkultury, ale za to niektore otoczone wonia autobusowego lata. Czas się chyba przerzucic z MZA na rower :ucieka:

Widzisz,trzeba umieć dobre autobusy wybierać.. 8)
Jak tam,jak już jade autobusem,to na fajne widoki,nie narzekam.:]

kozer
13-07-2005, 22:16
No cóż powiem tyle. Przeopalonalaska (sztucznie) z mega makijażem (nie daj Boże nawet na wakacjach na plaży) to żenucha... I kto ma odrobinę gustu to takie ignoruje - tyle... Ja uwielbiam naturalność kobiecego piękna, zmysłowość, inteligencję i te "coś" czego nie umiem określić... Oczywiście kobieta może się upiększać jeśli czuje, że chwila jest ważna dla niej, chce dobrze wyglądać itp.. Ale tak ot? Jak kobieta jest nadnaturalna na codzień znaczy że nie czuje się piękna bądź pewna swojej urody - najczęściej nie jest zarazem też pewna swojej wartości ogólnie... I najczęściej ma rację... :-

Kobiety - bądźcie sobą - bądźcie sobą i bądźcie piękne ! Czy to takie trudne? Tylko ***** się nabiera na płytkie sztuczki... :chytry:
I na tym powinien skończyć się temat :brawo:

Rohrau
13-07-2005, 22:27

Dobrze gada, dać mu Nobla :brawo:

Fizi
13-07-2005, 22:30
i nie opalajcie się dziewczyny nago, tylko w staniczku i majteczkach

esuuuuuuuuu jak ja to lubię :modli:

Mrozik
14-07-2005, 17:47
Dziwni wszyscy jesteście :P

Smetny
14-07-2005, 18:04

a Ty co, wolisz wypieczone na brąz? :chytry:

lomu-banita
14-07-2005, 18:16

A w pysk byś nie chciał?

Mrozik
14-07-2005, 18:21

Owszem bo sam się z reguły opalam ile się da :] Po za tym co się nie podoba w ślicznie opalonych ciałkach :] ??

Dżon Łejn
14-07-2005, 18:23

A w pysk byś nie chciał?

:lol:

tee
to że jest młodszy nie znaczy że dostaniesz mu do pyska :P

Gnatek
14-07-2005, 18:30
Gutek, ja im zazdroszczę...
Ja nigdy nie jestem opalony. W dzień opalania mam czerwoną skórę, następnego dnia - białą jak kreda :roll:.

Smetny
14-07-2005, 18:34

Owszem bo sam się z reguły opalam ile się da :] Po za tym co się nie podoba w ślicznie opalonych ciałkach :] ??

Pomiedzy ślicznie opalonymi, a upieczonymi na brąz jak kurczak jest spora roznica, mam na myśli dość czeste ostatnio na ulicach i w autobanach przypadki wyglądajace jak murzynki z Zairu :oczko:

KASKA
14-07-2005, 18:40
Te dziewczynki, które zapodał Gutek to faktycznie przykład istot, które za 3 lata będą mieć skórę pomarańczowo-gówniano-solaryjną. Przykre. Szkoda ich.

Najśmieszniejsze, że teraz (mimo pięknego słońca) solaria wcale nie cierpią na brak klientek. Takie panienki biegają tam cały rok - regularnie i bez przerwy.

Mnie to najpierw śmieszy, ale później już niestety brzydzi :-

............

No i kolega bardzo ładnie pisze :)

Gutek
14-07-2005, 19:01

A w pysk byś nie chciał?

:niebij:

Ja nie pedał :efoch:

Preferuję płeć piękną 8)

Smetny
14-07-2005, 19:05
:rotfl3:

Gutek, padłem 8)

lomu-banita
14-07-2005, 19:05

A masz zaświadczenie?

Preferuję płeć piękną 8)

Środe np :hmm:

Smetny
14-07-2005, 19:08

A masz zaświadczenie?

Gutek chyba nie przesiaduje w kanajpach gay friendly jak co niektorzy? :chytry:

Gutek
14-07-2005, 21:38

A masz zaświadczenie?

Preferuję płeć piękną 8)

Prosiłem ją o rękę. W odpowiedzi usłyszałem :
"Pozostanę wierna mojemu Lomusiowi"

Co do zaświadczenia - a co, Ty nie masz ? No to sorczak, nie pożycze Ci...

Zajacc
14-07-2005, 22:38
Patrzcie, jaki wygadany :hyhy:

dyha
14-07-2005, 22:50

A masz zaświadczenie?

Preferuję płeć piękną 8)

Gutek wiem ze chcesz byc fajny , ale daj sobie spokoj , bo dla mnie w tej sytuacji jestes tylko mocny za monitorem . Masz 12 lat i nie staraj sie dogadac starszemu bo jak Ci wejdzie w krew , to bedziesz mial nie miłe życie.

potraktuj to jako radę.

marecki
14-07-2005, 22:56
http://www.bulletinboardforum.com/blog_images/sunscreen.jpg Mroziu dla Ciebie 8)

dyha
14-07-2005, 23:04
http://www.bulletinboardforum.com/blog_images/sunscreen.jpg Mroziu dla Ciebie 8)

a ja chcialem zakladac topic z pytaniem co sie z tobą dzieje.

Gutek
15-07-2005, 09:31

A masz zaświadczenie?

Preferuję płeć piękną 8)

Gutek wiem ze chcesz byc fajny , ale daj sobie spokoj , bo dla mnie w tej sytuacji jestes tylko mocny za monitorem . Masz 12 lat i nie staraj sie dogadac starszemu bo jak Ci wejdzie w krew , to bedziesz mial nie miłe życie.

potraktuj to jako radę.

Bronię się jak mogę...Czy to ja przeprowadziłem pierwszy szarże ? Może napisanie "to ja jestem lomualdem" jest czyms zlym ? A gdybym napisał "to ja jestem papieżem" to bym został wyklęty przez kościół,za obrazanie najwyzszego urzędu ?
Co w takim razie mialbym zrobic ? Przepraszam pana, obiecuję poprawę ?

Adam-oldboy
15-07-2005, 09:39
Gutek - wszyscy się boją, żeby lomu się nie obraził na to forum. Strasznie trudno teraz wyhodować rasowego pokemona.

lomu-banita
15-07-2005, 09:47
Gutek - wszyscy się boją, żeby lomu się nie obraził na to forum. Strasznie trudno teraz wyhodować rasowego pokemona.

A to ważne bo ADO się niedługo kojfnie na stetryczałość ciężką :lol3:

Luk@s
15-07-2005, 10:13
kurna, myslalem ze znowu cos sroda wymyslila albo inny marsz pedalow organizuja, a tu afera z powodu opalonej panny. jak chce niech sie opala, wole taka niz corke mlynarza :D

Grzywa
15-07-2005, 10:18
i te "coś" czego nie umiem określić...

W Krakowie nazywamy to Cyckami :hyhy: :chytry:

Ja to ogólnie jestem jebniety od urodzenia i rajcuje mnie jak laska ma blady odcień skóry 8) Takie zapędy White Power :chytry:

Luk@s
15-07-2005, 10:23
zawsze wiedzialem Grzywa ze jestes dziwny :P

CywiL
15-07-2005, 15:42
Sami dewianci...... :O
A co do opalenizny to wolę ładnie opaloną dziewczynę niż taką co wyglada jak świezo oskubany kurczak...:hyy:
Te na zdjęciu wcale nie są jakoś za bardzo opalone....widywałem sporo "czarniejsze"

Eda
16-07-2005, 14:58
Ja niestety nie mogę się wypowiedzieć bo zdjęcie mi nie wchodzi :-

LMD
16-07-2005, 17:41
Możesz za to wkleić swoją fotkę.
Wtedy my się wypowiemy.
:P

Eda
16-07-2005, 22:04
Możesz za to wkleić swoją fotkę.
Wtedy my się wypowiemy.
:P
Nie widziałam tamtej ale z wypowiedzi wynika, że jestem mniej opalona. A zresztą nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie :chytry:

zuz
16-07-2005, 22:08
solaria są straszne.
byłam raz w życiu, i chyba klaustrofobia się odezwała.

niby wszystko dla ludzi, ale chodzić non stop cały rok...

Sharn - poczułam się podbudowana :oczko:

c_zary
16-07-2005, 22:18
A zdarzylem juz prawie zapomniec o slynnych linkach od Mareckiego :zdziwiony: 8)

lomu-banita
16-07-2005, 22:21
Tylko ***** się nabiera na płytkie sztuczki... :chytry:

Wypraszam sobie :efoch:

marecki
16-07-2005, 23:55
A zdarzylem juz prawie zapomniec o slynnych linkach od Mareckiego :zdziwiony: 8) :hyhy: 8)

mort
17-07-2005, 07:41
Po wczorajszych "widokach" stwierdzam,że naszym wrogiem panowie nie są opalone a tzw.lekko przy tuszy....Tyle,że to "lekko" to 100 kilo żywej wagi na metr pięćdziesiąt powierzchni wzrostowej...Dla mnie niech i 200 waży tylko niech nie ubiera bluzki do pępka wtedy :wsciekly: A wczoraj dwie takie widziałem :kurde: Czy one z brzucha i fałdów jakie im się wylewają sukienkę sobie chcą zrobić?

Eda
17-07-2005, 15:06
Mort wiem o czym mówisz. Mi też jest nie dobrze jak widze takie dziewczyny. Jak już sie pokazuje brzuch to chociaż aby sie tak nie wylewał. Ja wylewającego brzycha nie mam a i tak nie nosze takich bluzek. Tak na wszelki wypadek. Bo nawet jak się źle siądzie już brzuch źle wygląda :kurde:

Gutek
17-07-2005, 18:10
Ot dylematy.

Ja mam brzuch.

I plecy.
I nogi.
I ręce.

I się ***** nie przejmuje....

As(L)o
17-07-2005, 20:43
Ot dylematy.

Ja mam brzuch.

I plecy.
I nogi.
I ręce.

I się ***** nie przejmuje....

Ja się tylko nie doszukałem głowy :oczko:

Gutek
17-07-2005, 20:57
No ba :D
Ale o tym szaaa...
Bo Nazgul znajdzie tu jakąś nową teorię spiskową dziejów, życie i funkcjonowanie bez głowy :oczko:

Pozdro Nazgul (nie ma tu żadnej ironii)

Nova
18-07-2005, 09:20
Tak apropos słonca i linkow- przebarwienia posłoneczne (http://www.atlantacamera.com/Sun%20Damage.html) 8)