PDA

Zobacz pełną wersję : Loża "ekspertów"

Player
12-07-2005, 13:45
Czytacie komentarze kibiców pod legijnymi ( i nie tylko ) tematami? Jeśli tak to zapewne wiecie, że można z nich wydobyć wiele "perełek".

Proponuję umieszczenie w tym temacie wybranych komentarzy ze stron Legii ( i nie tylko ). Komentarze anonimowych "specjalistów" sa niekiedy lepsze niż wielopaki joemonstera.

Na początek komentarz do tematu o nowym napastniku Legii, autor - Hmmm:

"A mi sie wydaje ze on moze byc ciekawym zawodnikiem! powołam sie na serie CM i FM jak wiadomo przy tworzeniu tej gry pracujš obserwatorzy z danego kraju i opracowujš statysyki zawodników z danej ligi a w grze MOKE jest niesamowicie skuteczny, szybki, agresywny w odbiorze jezeli choc w połowie by był tak dorby jak w grze to jest to interes marzenie za darmo takiego zawodnika to (L) E G I A mistrza !!

Ps. Raz jak grałem w FM miałem go w LEGII strzelił w 32 meczach 42 bramki ! a ja doszedłem do półfinału ligi mistrzów !! i zdobyłem dublet ! niestety musiałem go sprzedac do Lyonu za 15 mln euro hehe wiec jakby choc w pólowie był tak dobry to ja jestem ZA !!"

Gacek
12-07-2005, 14:09
o swierczewskim:

autor:Patryk

Świerczewski to najlepszy pomocnik Ekstraklasy. Kiedy jest w formie potrafi zrobić wszystko. Moim zdaniem będzie mocnym wzmocnieniem. Myślicie że z takimi piłkarzami którzy są teraz zdobędziemy mistrzostwo? Nie. Potrzeba wyrachowania i twardośći. On te cechy posiada. Bedanrz dobrze robi. LEGIA MISTRZ

Adam-oldboy
12-07-2005, 16:30
To mój faworyt.
Po tym jak kibice Juve zignorowali "pojednanie" z Liverpoolem dotyczące Heysel pojawił się komentarz:

do Stowarzyszenia: po tym co zrobili kibice Juve na wczorajszym meczu z Liverpool`em powinnismy zamrozic z nimi stosunki i powaznie pogadac

Dżon Łejn
12-07-2005, 16:48
To mój faworyt.
Po tym jak kibice Juve zignorowali "pojednanie" z Liverpoolem dotyczące Heysel pojawił się komentarz:

do Stowarzyszenia: po tym co zrobili kibice Juve na wczorajszym meczu z Liverpool`em powinnismy zamrozic z nimi stosunki i powaznie pogadac

:lol3:

mój faworyt na Experta od ciętej riposty-----ADO :bukmacher:

Player
13-07-2005, 15:28
Forum drzewkowe

Autor Bodek:

O co chodzi z Pozdrowienia do Wiezienia i Radziu trzymaj sie - takie banery były na Bayer Leverkusen we wtorek ....
O co chodzi ????

Wasil
13-07-2005, 16:54
O wczorajszych "pozdrowieniach do.." 8)

A ja nie śpiewałem...
co ja jestem, żeby jakiś typ co potrafi
tylko drzeć morde i co drugie jego słowo,
to k... mówił mi co mam robić...
jestem kibicem Legii i umiem kibicować,
a on jak nawet nie wie co się dzieje na boisku,
to mógłby chociaż nie rozwalać dopingu, tylko dlatego, że wszyscy śpiewają coś
innego niż on by chciał... ciekawi mnie tylko,
czemu sam cały mecz nie śpiewa, a jedynie
zacznie coś, a potem odwala jakieś dziwne
gesty, jak słoniki w wojsku :|

Przypomne tylko fragment z Craxy...
"Kto nie skacze jest za Wisłą"
to ja im radze, "kto se nie poderżniej gardła
jest za Wisłą", ciekawe ilu tych baranów by
zostało przy życiu <lol2>
:rotfl:

Fus
13-07-2005, 17:41
Wasil,ten rodzynek to z komentarzy z LL?? :chytry:
Pewnie ktos se jaja robi...:]

Wasil
13-07-2005, 20:38
Gorzej ...grono :ucieka:
Tak tragicznie, że śmiesznie !

Sharn
13-07-2005, 21:00
Gorzej ...grono :ucieka:
Tak tragicznie, że śmiesznie !

:/

Dla mnie wszystko co napisze Real w komentarzach do newsów na LL... Megapacjent... :kurde:

(Za dużo by cytować)

MK
14-07-2005, 10:26
Te są z LL! odnośnie transparentu na meczu z Bayerem

bula (2005-07-14 09:52:14) - *lo084010042112.chello.pl:
zdejmijcie te transparenty... żenada... komu chcecie zaimponowac? innym kibolom ze macie plecyu w kiciu? zajebiscie... mysle, ze wiekszosc ludzi sie nie utozsamia z tymi przestepcami... egh... tym co dzieje sie na zylecie rzadzi grupka ignorantow

:rotfl2:

cintus (2005-07-14 10:50:56) - *67.neoplus.adsl.tpnet.pl:
Jeżeli to miało być smieszne (mialo dotyczyc sędziów) to że na da!!! Mało śmieszne, mało trafione, nie ten mecz idioci!
SKLW, flagowi i reszta za to odpowiedzialna robi wieś na stadionie Legii, po co nam to? My tego nie chcemy.
Zamiast wieśniackich transparentów inspirowanych wsią poznańską czy krakowską wolę sektorówki, czemu ten mecz nie miał żadnej oprawy???! Po co zrzucano się na Panoramę?
Kurna żeby na mecz charytatywny robić taką wieś! Ci, którzy sa za to odpowiedziali won ze stadionu i przeprosić.

O Boże jacy Ci ludzie śą biedni jak mi ich żal :modli:

Arni
14-07-2005, 15:51
3/4 komentarzy dotyczących tego transparentu jest utrzymane w tym śmiesznym, a momentami żałosnym tonie, konkretnych wypowiedzi niewiele :/

Użytkownik o nicku Cycek to chyba jakieś wcielenie Cacka...
" Cycek (2005-07-14 16:07:29) - *06.neoplus.adsl.tpnet.pl:
jestem na każdym meczu na żylecie od kilkunastu lat(dokładnie od 1994)i żygać mi się już chcę jak patrze na tych wszystkich ludzi odpowiedzialnych za oprawe,flagowych i innych cwaniaczków.najpierw jedni machali sfastyką i przeżywali przy tym chyba orgazm bo widać było że sprawia im to nie słychaną satysfakcje,póżnie race leca na boisko(mecz z Lechem) a przez całą runde jakieś transparenty na pół płotu na Żylecie skierowane do konkretnej osoby o której większość nie ma pojęcia o co chodzi.szacunek za oprawe jaka przygotowujecie ale niestety mam już kopnkretnie DOŚĆ tego.jak w ten sposób mamy pomóc klubowi?ostatnio z Żylety robi się jakieś stowarzyszenie wzajemnej adoracji,które coraz bardziej pogrąża wizerunek naszej kibicowskiej "braci",o ile tak można napisac, bo nie uważam tych ludzi za nikogomi bliskiego.na koniec prośba niech klub coś z tym zrobi.od razu zaznaczam że nie jestesm jakis tam piknikiem,ale coraz więcej rzeczy jakie dzieją sie na naszym stadionie mnie wkurwia,a najgorsze jest to że nic nie moge zmienic.HWD tym flagowym i innym mającym tego rodzaju pomysły"

c_zary
14-07-2005, 16:33
Nie ma co zajmowac sie rozpowrzechnianiem glupoty.