PDA

Zobacz pełną wersję : Dobra. Przyznac sie.

arczi
11-07-2005, 20:43
Ktorego stary/brat/siostra/dziadek/babcia/pies pracuje w ZDM, albo jako drogowiec niezrzeszony.
W zasadzie wszystko mi jedno komu zajebie. Moze byc nawet kanarek drogowca.
Nawet butem drogowca chetnie bym jebnal przez okno z osmego pietra.
Ale najlepiej jak to bedzie jakas gruba ryba.
Iznynier, czy cóś...
Ktory ***** imbecyl postanowil od dzisiaj zamknac (niby zwezyc, ale to jeden ****) najruchliwsze skrzyzowanie na Pradze. I to do konca miesiaca!
Dzis jak nigdy nic wyjechalem do fabryki o 7:30. O.. Grochowska stoi. O tej godzinie?
O.. na Targowej sobie piknik urzadzili :O
Chuje jebane sobie tory beda wymieniac. A co? Nie mozna?
Targowa/Solidarnosci w ogole nieprzejezdne. Omijajcie do konca miesiaca.
W pracy zameldowalem sie o 8:40.
Powrot jeszcze gorszy. Chcialem ominac te jebane skrzyzowanie, ale nie... Wszyscy chcieli. I wyszedl wielki czerwony ****.
Efekt?
Trase Fabryka->Dom, zamiast w 20 min pokonalem w poltorej godziny. I tak do 30 lipca.
Niech zyja wakacje!

Tuzin
11-07-2005, 20:52
Nie wiem dokad jezdzisz ale jak w polnocna czesc prawobrzeznej Warszawy to polecam trase przez Rembertow, Kaweczyn i Zabki. Tylko nie wiem czy tam z rana nie jest ciagle przejazd przez tory zamkniety :hmm: (obecnosc dzieciakow myjacych szyby moze to sugerowac).

Eda
11-07-2005, 20:57
Jak słysze o takich historiach to się ciesze, że nie mieszkam w Warszawie tylko w moim spokojnym i niedużym Ostrowcu 8)

Nazgul
11-07-2005, 21:03
Trase Fabryka->Dom, zamiast w 20 min pokonalem w poltorej godziny. I tak do 30 lipca.
Niech zyja wakacje!

Arczi, skąd dokąd jeździsz?
Ja pracuję na Kawęczyńskiej i dojeżdżam Wałem Miedzeszyńskim do Okrzei. Bez większych kłopotów.

arczi
11-07-2005, 21:04
Tuzin. Ta trase obcykalem sobie jako powrot.
Z miernym skutkiem.
Jutro sproboje Wybrzezem Helskim... Ale w sumie tamtedy zalecaja objazd, wiec tam tez za wesolo nie bedzie.
No nie ma jak dojechac na ten pieprzony Annopol
:foch:

Nazgul.
Dzisiaj moze i dzisiaj bylo tam w miare przejezdnie. Ale jak sobie pomysle, ze jutro ludzie w panice beda omijac Grochowska i Targowa, to na Wale i WH bedzie armaggedon.

KASKA
11-07-2005, 21:09
Kuuuurde....No właśnie...Moja mama z Pl. Hallera na Wschodni z buta śmigała, bo jak w drugą stronę chciała jechać autobusem to jakoś jej nie poszło :ucieka:

Nazgul
11-07-2005, 21:18
Nazgul.
Dzisiaj moze i dzisiaj bylo tam w miare przejezdnie. Ale jak sobie pomysle, ze jutro ludzie w panice beda omijac Grochowska i Targowa, to na Wale i WH bedzie armaggedon.

Heh.
Ja tamtędy jechałem ale to moja stała trasa... I skąd ja tera objazd wezmę? :hmm: Ale rok temu był remont Alei Krakowskiej i pierwszego dnia była total trauma w Al. Jerozolimskich, na Łopuszańskiej -> Hynka _. Sasanki i na Żwirkach... A potem jakoś się uspokoiło. Jutro wcześniej wychodzę i szlus.

Tuzin
11-07-2005, 21:19
Tuzin. Ta trase obcykalem sobie jako powrot.
Z miernym skutkiem.
Jutro sproboje Wybrzezem Helskim... Ale w sumie tamtedy zalecaja objazd, wiec tam tez za wesolo nie bedzie.
No nie ma jak dojechac na ten pieprzony Annopol

Nazgul.

Wybrzeze jest w miare okej poza fragmentem w okolicach swiatel pod mostem Poniatowskiego (nie wiem po co zrobionymi calkiem niedawno).

Slyszalem ze jest jeszcze jakis lewy przejazd przez tory w okolicach Wiatracznej, ktorym wbijasz sie na Targowek Przemyslowy. Ale tam ponoc jakies straszne wertepy sa.

Nazgul
11-07-2005, 21:25
Wybrzeze jest w miare okej poza fragmentem w okolicach swiatel pod mostem Poniatowskiego (nie wiem po co zrobionymi calkiem niedawno).

Jak to po co? Przecież żeby nie one to nie dałoby się zjechać z mostu na Wał Z obydwu stron w lewo a także z Wału w lewo na most)...

Jutro śmigam Świętokrzyskim do Jagiellońskiej...

Sokol
11-07-2005, 21:26
moj tata wracal dzis 2h a normalnie jezdzi gora 20min :lol:

jutro pozycza odemnie rower :P

Grzywa
11-07-2005, 21:26
Nie wiem dokad jezdzisz ale jak w polnocna czesc prawobrzeznej Warszawy to polecam trase przez Rembertow, Kaweczyn i Zabki. Tylko nie wiem czy tam z rana nie jest ciagle przejazd przez tory zamkniety :hmm: (obecnosc dzieciakow myjacych szyby moze to sugerowac).

Arczi jak będziesz przejezdżał kanapki Ci moge podrzucić :hyhy:

Przy okazji wypucuj mu światła :zlosliwy: i zdrap muszki z zderzaka :hyhy:

Tuzin
11-07-2005, 21:30
Jak to po co? Przecież żeby nie one to nie dałoby się zjechać z mostu na Wał Z obydwu stron w lewo a także z Wału w lewo na most)...

A co mnie to? :]

Harcerz
11-07-2005, 21:31
Arczi ! Dawaj przez Kaweczyn i Zabki . Tylko w Zabkach przed przejazdem ,nie jedz Lodygowa , skrec na dzialki w Warszawska. Jest tez druga opcja , wychodz z domu o 6 30 , nie powinno byc korkow :hyhy:

arczi
11-07-2005, 21:40
Slyszalem ze jest jeszcze jakis lewy przejazd przez tory w okolicach Wiatracznej, ktorym wbijasz sie na Targowek Przemyslowy. Ale tam ponoc jakies straszne wertepy sa.

Moze chodzi ci o Chlopickiego. Tez o tym dzisiaj myslalem, ale kiedys tam prawie sie zawisilem swoja kropka na torach.

Reak. Dwa kebaby na jutro poprosze 8)

Grzywiasty. Ty ciulu jeden :hyhy:

lomu-banita
11-07-2005, 23:19
Arczi ma handre albo przechodzi klimakterium :P

kozer
11-07-2005, 23:36
Arczi ciulu po pierwsze to są wakacje i dobrze, że coś robią bo potem będziesz przez resztę roku narzekał, że były wakacje i nic nie robili. A poza tym na Łodygowej, przy Radzymińskiej jest dobry kebab :hyhy:

Dżon Łejn
12-07-2005, 00:18
Arczi ty się może ***** zastrzel w ramach protestu

płaczesz już w drugim temacie :P

lomu-banita
12-07-2005, 00:21
Arczi ty się może ***** zastrzel w ramach protestu
:P

No No. Ale na żywo żeby gawiedź miała ucieche. Przyniesie się grila, jakieś bronki, pośpiewa gieksiarskie piosenki i będzie git :]

Nazgul
12-07-2005, 09:13
Dziś luzik. Na Okrzei (Od Jagiellońskiej do Targowej, z lewej czyli na dojeździe od WH pusto) korek mniejszy niż wczoraj, na moscie Świętokrzyskim byłem 8.35 a na Ząbkowskiej za kwadrans dziewiąta :)

makar1980
23-07-2005, 11:35
głupie

Flip
23-07-2005, 11:42
co głupie? :kurde:

mort
23-07-2005, 11:44
Spójrz na jego wpis w temacie o wybuchu w metrze i masz odpowiedź :oczko:

Ale,żeby tak samemu o sobie per "to" :roll: No nic-w każdym razie budująca samokrytyka :hyhy:

Aha-przywrócili tramwaj 8 za to teraz przekierowali 10...Gubię się w tym.... :ucieka:

Flip
23-07-2005, 11:48

Ale,żeby tak samemu o sobie per "to" :roll: No nic-w każdym razie budująca samokrytyka :hyhy:

Aha-przywrócili tramwaj 8 za to teraz przekierowali 10...Gubię się w tym.... :ucieka:

Tia.Nie ma to jak konkretny debiut na forum :hyhy:

cfc
23-07-2005, 15:51

Tia.Nie ma to jak konkretny debiut na forum :hyhy:

tez mi sie podobal...

a tak swoja droga to jakeis utrudndienia/objazdy w Wawie sa :)?

arczi
23-07-2005, 16:29
setki.. miliony.. tysiace
Bez kitu milosc wymaga wielu wyrzeczen.

cfc
23-07-2005, 16:52
setki.. miliony.. tysiace
Bez kitu milosc wymaga wielu wyrzeczen.

hmm tak ci sie tylko wydaje :)

Madzia(L)ena
24-07-2005, 10:35

No właśnie.
Ale i tak dobrze, że tą 8 przywrócili, bo miałam problemy z dotarciem do pracy. :brawo:
w ogóle teraz straszny kocioł sie zrobił, 7 i 25 też inaczej jeżdżą.... :zdziwiony:

jasin
24-07-2005, 10:47
szczerze mówiąc to lekko się zdziwiłem wczoraj widząc 10 pędzącą na Żerań. :O

ale dobrze, niech remontują, pracują - lepiej tak niż jeśli mieliby nic nie robić

mort
24-07-2005, 10:51
Ekhm...Madzia(L)ena-a jeżeli można to na którą jeździsz tą 8 do pracy i z której strony? :hyhy:

Bo jedna z współpasażerek od zawsze dla mnie zdradzała cechy nethulsa :zlosliwy: Zupełnie jak ja 8)

Madzia(L)ena
24-07-2005, 11:41
Ekhm...Madzia(L)ena-a jeżeli można to na którą jeździsz tą 8 do pracy i z której strony? :hyhy:

Bo jedna z współpasażerek od zawsze dla mnie zdradzała cechy nethulsa :zlosliwy: Zupełnie jak ja 8)

Od Zawiszy do Karolkowej.
godz.6:44 na Zawiszy

To na pewno nie jestem ja... :oczko:

mort
24-07-2005, 12:00
To nie ty...niestety :- Szkoda-myślałem,że bratniego nethulsa mam w tramwaju :oczko:

Nie dość,że w przeciwną stronę to jeszcze nie mogę ci pomachać zza szyby bo jak dla mnie to zawcześnie :oczko:

No nic-w każdym razie "bójcie się chamy-do linii numer osiem wracamy!" :hyhy:

Pan Artysta
25-07-2005, 08:46
Arczi mleko ma najszybszy transport :hyhy:

Jakiś taki dziwny ten Arczi 8) dobija do- 30 stki :hyhy: słuszny wiek :zlosliwy:

arczi
25-07-2005, 17:45
Ciurlaj dropsy stary zgredzie :hyhy:

Cierpie po prostu na chroniczny brak czasu.
A to przy moich zyciowych wymaganiach jest wielkim problemem.
Staje sie nerwowy i zwyzywam wtedy kumpli od starych zgredow.. hehe
No.

A w temacie, to w tym roku polscy drogowcy przegrali chyba jakis zaklad. Bo remontuja tyle drog, ze nie sposob ich wszystkich zliczyc.
Sporo teraz jezdze po kraju i objazdow, oraz remontow jak mrowkow.
Gdzie tu napisac.
A i wszystkim polecam zobaczyc, jak buduja autostrade kolo Strykowa.
No mowie wam... Co za widok 8)

Pan Artysta
25-07-2005, 17:49
A i wszystkim polecam zobaczyc, jak buduja autostrade kolo Strykowa.
No mowie wam... Co za widok 8)

siedzom i myślom :hyhy:

kozi bobku :zlosliwy:

Sharn
25-07-2005, 21:26
No to się nam zagotował przedstawiciel masy krytycznej na korki no.... :hyhy:

Pan Artysta
26-07-2005, 08:21
No to się nam zagotował przedstawiciel masy krytycznej na korki no.... :hyhy:

dokładnie :hyhy:

bicykl na plechy i wio w Polske 8) a nie sie czepia, że tory naprawiają po 30 latach a powinni po 10 :chytry:

Łysolek
26-07-2005, 10:26
odradzam jazdę w stronę Góry Kalwarii , Krajowa 50 jest w remoncie , wcczoraj 6 km do GK od strony Karczewa jechałem 2 godziny :wsciekly: , praktycznie miasteczko jest nie przejezdne

arczi
26-07-2005, 18:22

Pan Artysta
27-07-2005, 08:25

nie nowość :efoch:

Beny
27-07-2005, 09:41

nie nowość :efoch:

Metra tam nie masz? :foch: