PDA

Zobacz pełną wersję : NBA

Strony : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

sadomen
07-07-2003, 22:20
Komu kibicujecie w NBA???? moze wsród nas sa kibice NBA:)
Ja kibicuje Sacramento Kings:)
pozdro. :)

Ewelina
08-07-2003, 04:06
Jest w sumie 5 rano, ale cierpie na bezsennosc to sobie posta nabije ;) Kibicuje tylko i wylacznie Minnesocie Timberwolves :) Kiedys w koncu beda najlepsi :)

Harcerz
08-07-2003, 04:08
NY Knicks!! :)

Harcerz
08-07-2003, 04:21
Jest w sumie 5 rano, ale cierpie na bezsennosc to sobie posta nabije ;) Kibicuje tylko i wylacznie Minnesocie Timberwolves :) Kiedys w koncu beda najlepsi :)

Ciekawe czy jak np.Garnett zmieni klub to nadal bedziesz im kibicowac? ;)

Z ostatniej chwili :Zawodnik Orlando Magic Darrel Armstrong zostal dzis aresztowany za bojke przed nocnym klubem,walczyl z policja a dokladniej z policjantka. :box:

crolick
08-07-2003, 10:11
chicago!!

forever :)

Nazgul
08-07-2003, 10:12
chicago!!

Proszę odnotować, że mnie liga NBA wali :) I że mam ją w dupie :D

Ostry
08-07-2003, 10:33
Zawsze będę fanem Chicago Bulls :)

Tomi
08-07-2003, 10:34
Boston Celtics :)

Q_(L)
08-07-2003, 10:38
chicago!!

Odnotowane... :rotfl: ale całą.. 8-

p.s. Jeżeli chodzi o mnie to emocjonowałem się NBA jeszcze kilka lat temu, teraz w sumie nie mam pojęcia co się w niej dzieje :/
Gdybym ponownie się zaiteresował, to ze szczególnym uwzględnieniem Chicago Bulls... 8)

Dżon Łejn
08-07-2003, 11:44
chicago!!

p.s. Jeżeli chodzi o mnie to emocjonowałem się NBA jeszcze kilka lat temu, teraz w sumie nie mam pojęcia co się w niej dzieje :/
Gdybym ponownie się zaiteresował, to ze szczególnym uwzględnieniem Chicago Bulls... 8)

Myślę takc samo jak szanowny pan moderator :P
tyle że zamiast bulls kibicowałbym pacers , celtic , kincks

Aureliusz
08-07-2003, 12:25
chicago!!

Bullsom kibicowałem jeszcze za czasów Jordana. A potem tak jak Q_(L) moje zainteresowanie jest trochę mniejsze. Teraz to nie wiem nawet kto tam gra. Ale jak widzę teraz gdzieś przypadkiem wyniki NBA to zawsze szukam najpierw Chicago.

Beny
08-07-2003, 12:28
Teraz to nie bardzo, ale jak tylko weszła do TV, gdzieś chyba na poczatku lat 90-tych to się to i owo oglądało. ;) Kibicowałem wtedy PHOENIX SUNS, ale tylko dlatego, że miałem t-shirt z ich logo. :) Teraz nawet nie wiem jak im idzie/szło. :hmm:

crolick
08-07-2003, 12:54
ehhh tacy z was kibice?? 8- z druzyna jest sie na dobre i na zle :hmm:

podstawowy sklad bulls z sezonu 2002/2003:
rose
marshall
williams
chandler
crawford

od czasu do czasu pojawial sie curry

zapomnialem, stosunek wygrane przegrane 30-52 [.366], poprawiaja sie wciaz :+: w 2001/2002 21-61 [.253] a w 2000/2001 15-67 [.182]. ten sezon jest najlepszym sezonem od czasu ostatniego mistrzostwa.

idziemy w gore!! 8)

Lakers
08-07-2003, 12:58
bez dyskusyjnie Chicago Bulls za czasów mistrzowskich i teraz !
http://nba.xcom.pl/galeria/jordan/jordan0085.jpghttp://nba.xcom.pl/galeria/jordan/jordan0004.jpg

legart
08-07-2003, 13:02
Koło 1990 roku kibicowałem Detroit Pistons (Lambeer, Izah Thomas) potem straciłem serce do koszykówki. Oczywiście pobobały ni się występy Jordana i spółki

Lakers
08-07-2003, 13:29
a pamiętacie rodmana w detroid na pozycji PG z numerem 10 w naturalnych włosach i bez dziar ?:)

legart
08-07-2003, 13:34
a pamiętacie rodmana w detroid na pozycji PG z numerem 10 w naturalnych włosach i bez dziar ?:)

Jeszcze go wtedy nie kojarzyłem 8-

Lakers
08-07-2003, 13:42
hehe to moze kojazysz to: po detroid grał w San Antonio chyba tez z 10 tam grał ... już w rożowych włosach i 2 dziarami (takie kostki czerwone i coś tam jeszcze)

wzią tez udzał w filnie "EDDIE" wtedy

legart
08-07-2003, 13:44
hehe to moze kojazysz to: po detroid grał w San Antonio chyba tez z 10 tam grał ... już w rożowych włosach i 2 dziarami (takie kostki czerwone i coś tam jeszcze)

wzią tez udzał w filnie "EDDIE" wtedy

A San Antonio dał się już zauważyć 8-

Lakers
08-07-2003, 13:54
;) no to mamy już coś ! hehe wSan antonio podczas meczu z Chicago Bulls gdy jeszcze nie grał z nimi doszło do sprzeczki miedzy nim a Pippenem , Pippen robił wsad (aley up od Jordana) jak dobrze pamieram Rodman go brutalnie zfaulował po czym powiedział mu ze " masz krzywą mordę" pipeen nie zareagował na to tylko podszedł do MJ , sedziowie dali mu technicznego a ten teks i mniej wiecej 2 dni po tym meczu Chicago zaczęło sie interesować rodmanem ... oczywiste było ze tych deuch grazy bedze musiało sie pogodzic jak mają grać razem i tez tak się stało rodman po przejscieu załozył koszulke z numerem 91 ( 9+1 =10) zawsze chciał grać z 10 numerem ale ten juz był zajęty wiec zaczęło się dodawanie.... ale nei o tym teraz
rodman w siłowni przeprosił pippena podajac mu reke pippen nei spojazł mu sie wtedy w twaz ale przyją przeprosiny , wtedy tez pozwolono wejscc mediom do siłowni by porobiły fotki za co zreszte dostali kupe kasy ...
o tego memmetu MJ zacza patrzec na Rodmana jako osobe "kolorowa" aler rozwazna i dzeki temu moze wielka trojka NBA była tak skuteczna bo sie zaprzyjaznili wszycy ....

hehe moge pisa i pisac ide na szluga jak wroce opowie o tym jak "rodman" by winowajcą 45 kolizji samochodów w jedym miesiącu ...

Lakers
08-07-2003, 14:09
fajna opcja była też jak na jednym z budynków a raczej 2 takich wysokich były takie a duze reklamy (jak u nas przy rotundze) jedna przedstawiała sylwetkę Jordana druga Pippena . gdy pipen doznał kontuzji na miejscu pippena pojawił sie rodman budynki stały kolo jezdni , gdzie był zakret od tego czasu gdy rodman widnaił na bilbordze zaczeby sie stluczki kierowcow wypadki ipt, wszyscy zagapywali sie na rodmana i ulegali wypadkom , MJ i Pippen wisileli tam 2 lata rodman tylko miesaic przez 2 lata było około 3 wypadkow na rok , rodman po miesiascu widninia spowodował 45 wypadków ;) ... co moze zrobic reklama zawodnikia .... szkoda ze juz era byków minęła ... zawsze coś sie dzało jak niena parkieci to po za nim :)

aaadamm
08-07-2003, 14:20
chicago!!

Myślę takc samo jak szanowny pan moderator :P
tyle że zamiast bulls kibicowałbym pacers , celtic , kincks

ja tez tak mysle---jednak Jordan to byla sila napedowa NBA...a teraz??? podniecaja sie wszyscy jakims le bronem

Lakers
08-07-2003, 14:34
kto sie podnieca gdyby nie Jordan to koszykówka nie była by tak popularna nie było by takich y0 butów do koszykówki i mało co by sie syszało o nba , gdyby nei Jordan to etap nba zakończył by sie na Jonsonie i nic by nie było NBA po powrocie jordana zarobiło 2 razy wiecej kasy niz jak miał przerwe ostatnia bo wszyscy sie ciesza z tego ze worcił ze wrocił krol najlepszy koszykaz na swiecie moze juz nie ma tak wysokiej sroedniej to jego zagranie i zwody sa supew malo kto je powarza ... nie ma zastepcy Jordana , a przynajmien my tego nie dozyjemy , gdybys ogladał kazdy mecz Jordana to bys zrozumiał to ze nikt sie nie podnieca tylko szanuje go ! dla mnie Jprdan był jest i bedze najlepszym zawodnikiem koszykówki ....

Unico
08-07-2003, 15:07
Obecnie kibicuję Sacramento Kings.

Yevaud
08-07-2003, 18:08
Obecnie kibicuję Sacramento Kings.
A ja im kibicowałem, jak grali tam Jayson Williams i John Barry. Teraz jeszcze mam do nich sentyment ze względu na Divaca i Stojakovica.

Jordan był największy. Zastępcy na pewno nie będzie. Natomiast następce jest. Kobe Bryant. Następca zawsze jest. Jana III Sobieskiego się zastąpić nie udało, ale następca był.

Mini
08-07-2003, 18:26
kto sie podnieca gdyby nie Jordan to koszykówka nie była by tak popularna nie było by takich y0 butów do koszykówki i mało co by sie syszało o nba , gdyby nei Jordan to etap nba zakończył by sie na Jonsonie i nic by nie było NBA po powrocie jordana zarobiło 2 razy wiecej kasy niz jak miał przerwe ostatnia bo wszyscy sie ciesza z tego ze worcił ze wrocił krol najlepszy koszykaz na swiecie moze juz nie ma tak wysokiej sroedniej to jego zagranie i zwody sa supew malo kto je powarza ... nie ma zastepcy Jordana , a przynajmien my tego nie dozyjemy , gdybys ogladał kazdy mecz Jordana to bys zrozumiał to ze nikt sie nie podnieca tylko szanuje go ! dla mnie Jprdan był jest i bedze najlepszym zawodnikiem koszykówki ....

ale jak widac po naszych tv nie do wszystkich docierają takie argumenty.Nie wiem jak można na tym nie zarobić.Robic transmisje na żywo,potem dawać powtórki zamiast 15 takich samych seriali pd amerykańskich i 100 kreskówek, tylko żeby powtórka nie była z 4 kwarty tylko z całości z wyciętymi przerwami.

aaadamm
08-07-2003, 18:58
to bys zrozumiał to ze nikt sie nie podnieca tylko szanuje go ! dla mnie Jprdan był jest i bedze najlepszym zawodnikiem koszykówki ....

Lakers - ja nie mowie o podniecaniu sie Jordane tylko jakims Le Bronem,chlopakiem, ktory zostal wybrany no1 w tegorocznym drafice.... dla mnei Jordan na zawsze pozostanei Bogiem Koszykowki.....taka mala anegdota

w jednym z wiezowcow w Zielonej Gorze jest napis miedzy 10 a 11 pietrem - napis JORDAN :D:D:D:D::D

a tak na marginesie - nasza ligowa koszykowka nei jest taka zla....ale tylko ligowa

Ewelina
08-07-2003, 19:57
jak juz mowa o Rodmanie to dodam ze moja postac miala okazje na zywo zaobserwowac tego koszykarza kiedy to rozgrywal pierwszy swoj mecz w barwach Lakersow. Jako ze z tej przyczyny mialam na wzor Rodmana filoletowo zolte wlosy (oczywiscie chwilowo) to udzielilam wywiadu dla kanalu 6 w telewizji amerykanskiej :) zrobilam chyba 4 klisze zdjec na tym meczu :)

Harcerz
08-07-2003, 20:32
to bys zrozumiał to ze nikt sie nie podnieca tylko szanuje go ! dla mnie Jprdan był jest i bedze najlepszym zawodnikiem koszykówki ....

Lakers - ja nie mowie o podniecaniu sie Jordane tylko jakims Le Bronem,chlopakiem, ktory zostal wybrany no1 w tegorocznym drafice.... dla mnei Jordan na zawsze pozostanei Bogiem Koszykowki.....taka mala anegdota

w jednym z wiezowcow w Zielonej Gorze jest napis miedzy 10 a 11 pietrem - napis JORDAN :D:D:D:D::D

a tak na marginesie - nasza ligowa koszykowka nei jest taka zla....ale tylko ligowa

Jordan byl number one w koszykowce. Ale byl , dlatego media szukaja nowego idola a LeBron sie nadaje, a przynajmiej na razie na to wyglada.
Dzis wieczorem rozegra swoj pierwszy mecz w NBA, rozpoczyna sie Pepsi Pro Summer League , wszystkie 12000 biletow juz sprzedane i do tego akredytowalo sie ponad 170 dziennikarzy, a o to w tym calym biznesie chodzi.
Ps.Bylem osobiscie na jednym meczu z udzialem Jamesa kilka miesiecy temu.Spotkanie bylo rozgrywene w Trenton NJ i byl to jego pierwszy wystep po dyskwalifikacji,zdobyl 52 punkty,dobrze rzuca za 3 pkt,potrafi zablokowac rzut czyli niezle w obronie, jest oczywiscie bardzo szybki, wsady wiadomo bardzo widowiskowe i sporo tego,jedynie osobiste cos mu za bardzo nie wychodzily.Fajnie wygladalo po meczu jak sedziowie ktorzy prowadzili to spotkanie oraz inni officjele lazili za nim zeby zalapac sie do zdjecia. :)

Kiju
08-07-2003, 20:54
Dziwne ze Krzpac nie wypowiedzial sie jeszcze w tym temacie 8-

*PRZEMO*
08-07-2003, 21:46
L.A LAKERS :+: :+: Kobe Bryant :+:

chociaz kiedys za czasow Alonzo Mourninga o Charlot Hornets..

a a za bardzo dwanych czasow to Phoenix Suns :+: kochalem ich a wszczegolnosci Charsla Barkleyaaaaaaaaaaaaa :+: :+: :+:

gdzie on teraz gra bo nie mam zupelnie stycznosci z N.B.A. :hmm:

Kiju
08-07-2003, 22:01
Charsla Barkleyaaaaaaaaaaaaa :+: :+: :+:

Tez lubiłem Barkleya,podobało mi sie jak dojebał jakiemus facetowi przebranemu za maskotke klubową :oho:

...Charles juz chyba nie gra w kosza.(tez sie juz nie interesuje NBA)

Kibicowałem kiedyś Chicago i tak pozostanie.Ich upadek sportowy przypomina mi sytuacje z Widzewa :/

bemowiak
08-07-2003, 22:02
Już sie NBA nie interesuje ale kiedyś lubiłem L.A,teraz tylko polska liga :] i oczywiście LEGIA!!!

Krzpac
08-07-2003, 22:04

mozesz go spotkać na polu golfowym...

Barkey skonczył swoją przygodę z NBA jako przegrany choć wielką postacią koszykówki pozostanie na zawsze...

Krzpac
08-07-2003, 22:24
NBA jest taką ligą gdzie fani przede wszystkim identyfikują się z danym zawodnikiem, kibicują danemu zawodnikowi a dopiero przez sympatie do danego zawodnika zaczynają rowniez kibicować druzynie w której gra zawodnik...

ja jestem przede wszystkim fanem Michaela Jordana a przez to jestem fanem Chicago Bulls jak rowniez Washingtonu Wizards...

rowniez kibicuje AI i jego 76ers...

ogólnie mówiąc wole konferencje wschodnią od zachodniej i zal patrzeć jak co roku wschód słabnie a zachód rośnie siłe... i tak zapewne bedzie w tym roku... Kidd trafi moze do SAS, Payton moze do LAL... dobrze ze chociaz na wschód trafili Lebron i Milić.... i Lampre :D

Krzpac
08-07-2003, 22:29
!!!! i bym zapomiał niech ktoś ten wątek przeniesie na HP Sportowy !!!!

Kawa
08-07-2003, 22:44
Chcago nigdy nie lubiłem głównie przez Jordana i Pipena. Jakoś gra oby tych panów nie przypadła mi do gustu. Kibicuje za to Minesocie(Garnett) i Lakersom.

Krzpac
08-07-2003, 23:25
Chcago nigdy nie lubiłem głównie przez Jordana i Pipena. Jakoś gra oby tych panów nie przypadła mi do gustu.

Jordana mozna nie lubić, ale szacunek mu się nalezy jako najlepszemu sportowcowi w historii sportu...

Lakers
09-07-2003, 09:53
Chcago nigdy nie lubiłem głównie przez Jordana i Pipena. .

Pippen przez 2 p się pisze :)

kobe bryant PRZEMO luknij sobie ;)
http://www.lakers.sarnet.pl/zdjecia/2130.jpghttp://www.lakers.sarnet.pl/zdjecia/2126.jpg
http://www.lakers.probasket.pl/zdjecia/kobeseatlle.jpghttp://www.lakers.sarnet.pl/zdjecia/2123.jpg
http://www.lakers.probasket.pl/zdjecia/kobesas.jpghttp://www.lakers.sarnet.pl/zdjecia/211.jpg
http://www.lakers.sarnet.pl/zdjecia/2131.jpg shaq;)http://www.lakers.probasket.pl/zdjecia/shaqden.jpg
http://www.lakers.sarnet.pl/zdjecia/act_kobe_bryant.jpghttp://www.lakers.sarnet.pl/zdjecia/4fan1.jpghttp://www.lakers.probasket.pl/zdjecia/kobelac.jpg

Lakers
09-07-2003, 09:58
ja jestem przede wszystkim fanem Michaela Jordana a przez to jestem fanem Chicago Bulls jak rowniez Washingtonu Wizards...

ja mam to samo ale washington juz nie lubie, bo ten zespoł nigdy mnie nie pociągał oczywiscie jak jordan w nim grał to zwacałem uwage na wszystkich zawodników i gre zespołu ale głownie skupiałem sie na samej grze MJ , szczeze mowiac MJ wolał bym widzeć w Chicago przez cały czas ...

Ewelina
09-07-2003, 11:42
Kibicuje za to Minesocie(Garnett)....

i tak trzeba :)

sadomen
09-07-2003, 14:48
No to mamy Dream Team w NBA
Gary Payton podpisał kontrakt z La Lekers jak Gary podpisał to lada dzień Karl Malone podpisze i walka o mistrzostwo!!!!

a w Lidze Letniej Szymon Szewczyk zadebiutował zagrał 19min zdobył 4pkt i miał 6 zbiórek 8) tak średnio wyszedł debiut polakowi a inny polak
Cezary Trybański w meczu z Kanadą zagrał 20 min zdobył 4 pkt i zaliczył 2 bloki
Ciekawe jak sie powiedzie Maciejowi Lampe
pozdro. ;)

Krzpac
09-07-2003, 15:58
jak Gary podpisał to lada dzień Karl Malone podpisze i walka o mistrzostwo!!!!

nawet jakby GP nie poszedł do LA to i tak na 99% bedzie tam grał Listonosz...

teraz czekamy na ruch SAS... (Kidd ?, O'Neil ?)

!! GO SPURS GO !!
!! beat LA !!

Michael Jordan the greatest player of all the time...

Lakers
09-07-2003, 17:42
Gary Payton podpisał kontrakt z La Lekers jak Gary podpisał to lada dzień Karl Malone podpisze i walka o mistrzostwo!!!!

co malone ?! po cholere shaq wystarczy tylko nie nabieze kondycji takiej jak 2 lata temu :)

malone jak dla mnie powinien zakonczyc karierę juz w 98 roku ...

a co do paytona to super :)

iverson ;) http://www.grafika.iverson.e-basket.pl/pics/week-b.jpghttp://iverson.e-basket.pl/pics/Gadzety/AI-Poster2.JPG

Lakers
09-07-2003, 17:43
Kibicuje za to Minesocie(Garnett)....

i tak trzeba :)

moje pierwsze buty do koszykówki to garnetty (czarne nike z kropkowana na biało podeszwą ) :) kiedy to było ... :)

crolick
09-07-2003, 19:10
)

co malone ?! po cholere shaq wystarczy tylko nie nabieze kondycji takiej jak 2 lata temu :)

a co do paytona to super :)

pogon za tytulem ot co. sir charles, tez mogl i powinien zakoncyzc kariere wczesniej, ale ten tytul. i tak samo mailman. ale fakt jesli sas sie nei wzmocni na lal nie bedze w tym roq mocnych!!

Krzpac
09-07-2003, 19:37

Karl to wciąz jeden z najlepsztych silnych skrzydłowych w NBA gwarantujący statsty na poziomie 20 punktów i 8 zbiórek... a Shaq juz nie bedzie w forumie przed 2-3 lat, on teraz bedzie coraz słabszy - ciągnąca się kontuzja palca, a do tego stawy i plecy nie sa wstanie takiego ciężaru utrzymać...

dlaczego ? przeciez to wciąz jeden z najlepszych zawodników w NBA w ostatnim sezonie był bardzo wysoko jezeli chodzi o statystyke Efficiency (ogolnie mówić suma pozytywnych statystyk minus suma ujemnych statystyk) w NBA...

jak dla mnie Malone choć ma 40 lat to wciąz baaaardzo dobra zawodnik...

Krzpac
09-07-2003, 19:57
pogon za tytulem ot co. sir charles, tez mogl i powinien zakoncyzc kariere wczesniej, ale ten tytul. i tak samo mailman. ale fakt jesli sas sie nei wzmocni na lal nie bedze w tym roq mocnych!!

mailman przede wszystkim goni za tytułem najlepszego strzelca w historii w kategorii najwiecej zdobytych punktów, do tej poty wydawało się ze pierscionek mało go obchodzi, ale widac zminił zdanie...

ja jestem ciekaw jednego, jak się rozłozą punkty w dryzynie, przeciez wiadomo ze Shaq i Kobe chcą co mecz rzucac po 30 punktów, Karl kolejne 20, Gary to w okolicach 10-15, a jeszcze jest rookie Cook który ma dobry rzut z dystansu, nie wspominając nic o Madsenia, Foxie, Fisherze czy innych...

przeciez ambicji tygh zawodników nie da się zaspokoić tak wiec bedą kłótnie, hehe

juz niektórzy uwazają ze to moze być drugie Portland...

crolick
09-07-2003, 20:15
mailman przede wszystkim goni za tytułem najlepszego strzelca w historii w kategorii najwiecej zdobytych punktów, do tej poty wydawało się ze pierscionek mało go obchodzi, ale widac zminił zdanie...

widac na starosc zapragnal pierscienia. swoja droga podziwiam kolesia prawie 40 na karq i taka forma :+:

ja jestem ciekaw jednego, jak się rozłozą punkty w dryzynie, przeciez wiadomo ze Shaq i Kobe chcą co mecz rzucac po 30 punktów, Karl kolejne 20, Gary to w okolicach 10-15, a jeszcze jest rookie Cook który ma dobry rzut z dystansu, nie wspominając nic o Madsenia, Foxie, Fisherze czy innych...

beda zdobywac ponad 100 pkt na mecz i z glowy :rotfl:

przeciez ambicji tygh zawodników nie da się zaspokoić tak wiec bedą kłótnie, hehe
juz niektórzy uwazają ze to moze być drugie Portland...
tja tylko oni nie mieli jacksona 8)

Lakers
10-07-2003, 10:08

Karl to wciąz jeden z najlepsztych silnych skrzydłowych w NBA gwarantujący statsty na poziomie 20 punktów i 8 zbiórek... a Shaq juz nie bedzie w forumie przed 2-3 lat, on teraz bedzie coraz słabszy - ciągnąca się kontuzja palca, a do tego stawy i plecy nie sa wstanie takiego ciężaru utrzymać...

tak ale 2 takich gigantów w jednym zespole moz etylko osłbić zespół bo jeden i 2 bedą chcieli grać non stop ,
zobacz na przykładzie chicago z 98 ... longley i wenington w sezonie tylko 2 razy grali razem na parkiecie , fakt longley jest lepszy ale gdyby bylo takich 2 gwiazdorow to moglo by sie to zle skonczyc tak mi sie wydaje

dlaczego ? przeciez to wciąz jeden z najlepszych zawodników w NBA w ostatnim sezonie był bardzo wysoko jezeli chodzi o statystyke Efficiency (ogolnie mówić suma pozytywnych statystyk minus suma ujemnych statystyk) w NBA...

jak dla mnie Malone choć ma 40 lat to wciąz baaaardzo dobra zawodnik...

ok dobry zawodnik ale sam po finale w 98 mowiel ze chyba zakoczy kariere koleć ma pecha bo walczy o tytuł juz tyle lat i w okresie jego super gwiazdy Jordan go powstrzymał 2 razy tak samo jak było z kempem w seatle ...
poza tym nie lubie go osobiście tak jak stoktona , ale to sie wzielo przez ro ze Rodman zawsze sie z nim napierdzielał i sobei wpojilem tak do glowy ;)

KEMP # 40

http://www.magic.xcom.pl/galeria/kemp/k13.jpeghttp://www.magic.xcom.pl/galeria/kemp/k05.jpeg
http://www.magic.xcom.pl/galeria/kemp/k25.jpeghttp://www.nba.any.pl/ke2.htm

Lakers
10-07-2003, 10:13
beda zdobywac ponad 100 pkt na mecz i z glowy :rotfl:

nie sądze moze na początku to tak bedze jak po okersie przygotowawczym kazdy bedze miał duzo siły , Gary Payton zresztą u jaksona nie bedze punktował bedze miał inne zadanie ( rękawica) bedze podawał podawał podawał .... zobaczycie

w srodku sezony nie bedą juz dobywali po 100 punktow czesto bo jezeli bedze tyle gwaizd to beda wiecej biegali by kazdy trafil .... do statystyk i sie zmęczą tym , oby trener ich powstrrzymał

dziwi mnei tez fakt ze jakson nie sciąga pippena do lakersów ....

no i mam nadzeje ze orlando coś pokaze szkda penego ze oszedł teraz był by to znow zajebisty zespół
grant hill , shawn kemp i z penym uuułaaaaaa :+: było by na co popatrzeć :)
http://republika.pl/shaquille34/22_lal_happy[1].jpg

Lakers
10-07-2003, 10:22
W swoim drugim meczu w lidze letniej w Los Angeles drużyna Cezarego Trybańskiego Memphis Grizzlies przegrała z Los Angeles Clipppers 86:102. Polak grał 23 minuty i zdobył 8 punkty.
Trybański odnotował także na swoim koncie 3 zbiórki, asystę i 3 faule. Wykorzystał 4 z 9 rzutów z gry. Jego zdobycz punktowa mogła być większa, gdyby dobrze wykonywał rzutu wolne. Polak spudłował wszystkie cztery osobiste, które wykonywał w tym meczu.
Gazeta WYBORCZA

Zespół Szymona Szewczyka - Milwaukee Bucks przegrał z Minnesota Timberwolves 78:98 w środowym meczu koszykarskiej letniej ligi NBA w Orlando.
21-letni Szewczyk grał 20 minut i w tym czasie zdobył pięć punktów, a także zapisał na swoim koncie dwie zbiórki i jedną asystę.
W pierwszym spotkaniu turnieju w Orlando drużyna Bucks uległa Miami Heat 61:72, a Szewczyk uzyskał cztery punkty.[/b]
gw

trybański: 8 punktów to już coś ... choć jak na 23 minuty t0 za mało o 8 ... ale gdyby były jeszcze 4 asysty bo mozna powiedzeć ze to dobry wynik

szewczyk: jak na niego to tez mało punktów skoro grałl 20 minut ala ecieszy ze sa punkty

Krzpac
10-07-2003, 13:30
tak ale 2 takich gigantów w jednym zespole moz etylko osłbić zespół bo jeden i 2 bedą chcieli grać non stop ,
zobacz na przykładzie chicago z 98 ... longley i wenington w sezonie tylko 2 razy grali razem na parkiecie , fakt longley jest lepszy ale gdyby bylo takich 2 gwiazdorow to moglo by sie to zle skonczyc tak mi sie wydaje

nie porównuj Longleya i Weningtona do Shaqa i Malona... pierwsza dwójka to centrzy tak wiec siłą zeczy nie mogli grac razem na parkiecie w tym samym momencie...
Shaq to typowy center który za obszar trumny prawie w ogóle nie wychodzi (no chyba ze za 5 druzyny przeciwnej), zaś Malone to typowy silny skrzydłowy... gracz, który gra na połdystancie, tak wiec nie widze powodu dla którego mieliby sobie przeszkadzać... poza tym Malone idąc do LA daje syganał ze go interesuje przede wszystkim mistrzostwo, czyli bedzie umiał się podporządkować dla dobra druzyny... to są na tyle doswiadczeni zawodnicy ze nad swoją ambicją powinni zapanować, pamietaj rowniez kto jest tam trenerem...

ok dobry zawodnik ale sam po finale w 98 mowiel ze chyba zakoczy kariere koleć ma pecha bo walczy o tytuł juz tyle lat i w okresie jego super gwiazdy Jordan go powstrzymał 2 razy tak samo jak było z kempem w seatle ...
poza tym nie lubie go osobiście tak jak stoktona

ja tez za tymi zawodnikami nie przepadam/przepadałem... ale jak Stockton zakonczył kariere to zrobiło mi się poprotu smutno... bowiem odszedł kolejny wielki gracz tej ligi, najlepszy playmaker w historii NBA... ja sie wychowałem na grze Stocktona i Malona (na ich słynnym pick'n'rollu), wychowałem się na pieknych pojedynkach The Dream Vs. King Kong (+Admirał), na pojedynkach Jordana z Barkeyem, Drexlerem, Kempem, Millerem, ja się wychowałem na perfekcyjnej grze Chicago (słynne trójkąty), na grze Houston (inside-outside), na grze Indiany, NYK... a teraz ? wspołczesne gwiady, druzyny juz nie wywołuja u mnie takich emocji...

Krzpac
10-07-2003, 13:41
dziwi mnei tez fakt ze jakson nie sciąga pippena do lakersów ....

nie ma za co...

przeciez teoretycznie LA tez nie mialo kasy na Malone'a czy Paytona, ale ze chcą ci zawodnicy zdobyc mistrza zgodzili się na minimalne pensje (bowiem tylko tyle La mogło im zaproponować), Malone ma zarabiać minimalna penesje dla weteranów w wysokości 1.5 mln $ (choc np. jakby został w Utah czy przeniół się do Denver pensje mialby dwucyfrową) i podobnie jest z Paytonem - tylko ze on ma zarabiac 4.5 mln a np. Indiana proponowała mu coś około 12 mln $...

no i mam nadzeje ze orlando coś pokaze szkda penego ze oszedł teraz był by to znow zajebisty zespół
grant hill , shawn kemp i z penym uuułaaaaaa :+: było by na co popatrzeć :)

zyjesz przeszłoscią... ci zawodnicy byli kiedyś dobrzy...
Anfernee Hardaway po kontuzji którą przebył nie moze powrócić do formy po kontuzji i juz zapewne nie powróci, Hill to samo... nie wiem czy wiesz ale on. 2-3 miechy temu miał wymieniane sruby w kolanie, a poza tym kolejny nadchodzący sezon prawdopodobnie sobie odpuści... a Kemp to alkoholik ze porą nadwagą, który obecnie się kompromituje i niszczy to co kiedyś w NBA osiągnął...

Mini
10-07-2003, 14:23
Lakers przecież Wennington to nie była żadna super gwiazda.
Payton tez nie błyszczał w ostatnim sezonie ale może to wina całego zespołu. patrząć na statsy Trybańskiego i Szewczyka w pierwszych meczach Szewczyk robi lepsze wrażenie mimo iż Czarek gra tam już rok.ciekawe jak tam polski Nowitzki? a właśnie-gwiazdą kosza No1 narazie będzie Dirk a nie LeBron chyba że James jest drugim Jordanem i od razu będzie miał po 30 punktów w meczu i rok po roku pierścień.ale wątpię. a Malone Lakersom wszystko popsuje. emerytura już czeka.byłeś dobry nawet bardzo dobry ale już czas powiedziec sobie że Jordan to był największy pech pozostałych koszykarzy bo zabierał wszystkie tytuły i pa pa.

Krzpac
10-07-2003, 15:17

on był tylko po to zeby dawac odpoczynek Longleyowi, po nic wiecej...

Payton tez nie błyszczał w ostatnim sezonie ale może to wina całego zespołu.

Payton błyszczał czy nie, ale i tak w zakonczonym sezonie był jedną z najlepszych jedynek w NBA... a to ze grał słabiej to tez wina przenosin z Seatle do Bucks...

a właśnie-gwiazdą kosza No1 narazie będzie Dirk a nie LeBron chyba że James jest drugim Jordanem i od razu będzie miał po 30 punktów w meczu i rok po roku pierścień.ale wątpię.

Lebron w pierwszym sezonie nie bedzie rzucał nawet 20 ppg... a porównując go do Jordana obrazasz MJa :D
a gwiazdą No1 obecnie jest Garnett, Kobe, Duncan czy Kidd dopiero poźniej jest Niemiec...

a druzyna w której gra Lebron (Clevland) przez najbliższe 10 lat mistrzoswta nie zdobędzie (chce sie ktoś załozyć ?? :D)

a Malone Lakersom wszystko popsuje. emerytura już czeka.byłeś dobry nawet bardzo dobry ale już czas powiedziec sobie że Jordan to był największy pech pozostałych koszykarzy bo zabierał wszystkie tytuły i pa pa.

Mailman jest na tyle doswiadczonym zawodnikiem ze nic nie popsuje, predzej wszystko moze popsuć Kobe który kocha miec piękne statystyki... tym bardziej ze jest prawdopodobne ze Kobe za rok powie LA bye, bye...

Lakers
10-07-2003, 15:57
poza tym Malone idąc do LA daje syganał ze go interesuje przede wszystkim mistrzostwo, czyli bedzie umiał się podporządkować dla dobra druzyny...

i własnei za to dla mnei jest "cieniasem " bo sam nie potrafil idze na latwiznę ...

jakson owszem przycisnie ich ale obawiam sie ze jak lakesrom nie pojdze w tym sezonie malon zacznie srrzelać fochy ...
http://www.lakers.probasket.pl/zdjecia/shaqseattle.jpg

Lakers
10-07-2003, 16:02

on był tylko po to zeby dawac odpoczynek Longleyowi, po nic wiecej...

Payton tez nie błyszczał w ostatnim sezonie ale może to wina całego zespołu.

Longley dzeki chicago był małą gwaizdą jednak pozniej wszyscy o nim zapomnieli a tak to sie zawsze mowiło o nim duze (ze u boku MJ ....)

a Peny ?! jakoś 2 czy 3 lata tem u rozegrał 14 meczy w sezonie i wystąpił w meczu gwiazd ...

po prostu jak kros jest dobry to zawsze bedze zauwazony nawet jak bedze mial gorszy sezon ... a Paytona chiala by miec kazd druzyna ...

Lakers
10-07-2003, 16:12
wypadek williams'a (chicago bulls)

Niestety jak na razie nie ma żadnych dobrych wiadomości w związku z kondycją Jay Williams'a. Wiadomo już, że ma uszkodzoną miednicę, kolano i złamaną lewą nogę. Poważnym problemem są uszkodzone nerwy w lewej nodze. W najbliższym czasie ma przejść kilka następnych operacji. Oficjalna informacja dotycząca stanu zdrowia zawodnika ma być ogłoszona nie wcześniej niż w poniedziałek. "Najlepszym" obrazem jego kariery jest powrót na sezon 2004/05, zaś najgorszym zakończenie kariery.
[/img]

Krzpac
10-07-2003, 16:46
i własnei za to dla mnei jest "cieniasem " bo sam nie potrafil idze na latwiznę ...

w tej kwestii mam podobne odczucia...

PS.
Paytona nie chciala by miec w NBA tylko jedna druzyna - ta w której bedzie grał Kidda...
--
a Jay na pewno do NBA powróci... ale ten rok sobie musi odpuscić... szkoda tego wypadku...
bowiem sam podkreslał, po zakonczonym sezonie, ze bierze się ostro do roboty, ze zacznie o wiele wczesniej treningi w samotności zeby być w 100% przygotowany do sezonu, który miał się okazac przełomowym dla jego kariery...

Harcerz
10-07-2003, 17:45
[quote="Krzpac"]

a druzyna w której gra Lebron (Clevland) przez najbliższe 10 lat mistrzoswta nie zdobędzie (chce sie ktoś załozyć ?? :D)

Zakladac sie nie bede ale pamietam jak jeszcze kilka lat temu Dallas dostawalo baty od wszystkich ,az mi ich bylo szkoda , a teraz? czolowka NBA . :)

Mini
10-07-2003, 18:03
LeBron James-pierwszy mecz i w 23 minuty 14 punktów 7 zbiórek i 6 asyst.ale pewnie cała drużyna grała pod niego.a myślę że on jest w stanie rzucać powyżej 20 pkt na mecz bo będą grać na niego ale to nic nie da bo Cleveland jest słabe.

Kawa
10-07-2003, 22:24
Chcago nigdy nie lubiłem głównie przez Jordana i Pipena. Jakoś gra oby tych panów nie przypadła mi do gustu.

Jordana mozna nie lubić, ale szacunek mu się nalezy jako najlepszemu sportowcowi w historii sportu...
Nie wiem czy pamiętasz, ale to juz przerabialiśmy na starym forum 8)

Krzpac
10-07-2003, 23:09

Nie wiem czy pamiętasz, ale to juz przerabialiśmy na starym forum 8)

hehe... coś tam pamietam...

no ale wiesz, ja mam obsesje na temat Jordana i nie lubie jak ktoś o nim (nawet "minimalnie") coś źle powie... :D

Kawa
11-07-2003, 08:42
heh ja Jordana nie lubie, ale oczywiści cenia jego wielkie umiejętności. Też bym tak chciał :oho:
Ale za jedno musze go "potepic"- nie potrafił w dobrym momencie zakonczyc kariery.

Krzpac
11-07-2003, 12:28
Ale za jedno musze go "potepic"- nie potrafił w dobrym momencie zakonczyc kariery.

w sumie masz racje...

MJ zakonczył kariere w sposób wymarzony, najlepszy zmozliwych jak oddawał decydujący rzut w 6 meczu przeciwko Utah w 1998...

no ale postanowił wrócić do NBA (tym razem do Wizards), moze zrobił błąd, a moze nie... ale ten powrót pokazuje jedno ze Michael naprawde kocha koszykówke, koszykowka to całe jego zycie, przychodzać spowrotem do NBA pokazał rowniez ze nie zalezy mu na statystykach (wiadomo było ze pogorszy sobie srednie w prawie wszystkich kategoriach)ze zalezy mu przede wszystkim na samej grzej, rywalizacji...

ale MJ i tak zostanie zapamiętany jako jeden z najlepszych jezeli nie za najlepszego koszykarza (sportowca) w historii koszykówki (sportu)...

sadomen
11-07-2003, 14:27
heheh szkoda że Jordan nie wiedział gdzie jest Polska :hmm:

Krzpac
11-07-2003, 15:43

co masz na mysli ?

sadomen
11-07-2003, 20:55

co masz na mysli ?

bo kiedys dziennikarz powiedzia Jordanowi ze ma duzo fanów z Polski
a MJ powiedział niepamietam dokł ale Polska a gdzie to jest?
pozdro.

Kawa
11-07-2003, 22:39

w sumie masz racje...

MJ zakonczył kariere w sposób wymarzony, najlepszy zmozliwych jak oddawał decydujący rzut w 6 meczu przeciwko Utah w 1998...

no ale postanowił wrócić do NBA (tym razem do Wizards), moze zrobił błąd, a moze nie... ale ten powrót pokazuje jedno ze Michael naprawde kocha koszykówke, koszykowka to całe jego zycie, przychodzać spowrotem do NBA pokazał rowniez ze nie zalezy mu na statystykach (wiadomo było ze pogorszy sobie srednie w prawie wszystkich kategoriach)ze zalezy mu przede wszystkim na samej grzej, rywalizacji...

ale MJ i tak zostanie zapamiętany jako jeden z najlepszych jezeli nie za najlepszego koszykarza (sportowca) w historii koszykówki (sportu)...
Nie no ja moni penego brku sympatii dal niego cenie jego olbryzmie umiejetnsci oraz ciag do gry. Sam przejawiam taki sam:)

Szymus
12-07-2003, 14:19
www.nba2003.of.pl to nawet fajna strona o grze NBA

Krzpac
12-07-2003, 23:08
bo kiedys dziennikarz powiedzia MJł ze ma duzo fanów z Polski
a MJ powiedział niepamietam dokł ale Polska a gdzie to jest?
pozdro.

A co mu się dziwić... Swego czasu o Polsce mało kto słyszał... A w ogóle w USA ludzie mają o swoim kraju tak wysokie mniemanie ze oni świata poza USA nie widzą...

Polska dopiero teraz staje się krajem o którym słychać na świecie - NATO, UE czy wojna w Iraku...

Harcerz
13-07-2003, 01:49
W dniu dzisiejszym Jason Kidd podpisal szescioletni kontrakt z NJ NETS.(99-102 miliony$)
Za 20 milionow $ NJ NETS maja rowniez Alonzo Mourning :)

MaxyM
13-07-2003, 01:54
8-

Ja moge podawac reczniki za 1 000 000$.

sadomen
13-07-2003, 11:31
W dniu dzisiejszym Jason Kidd podpisal szescioletni kontrakt z NJ NETS.(99-102 miliony$)

Jason jush do końca kariery bedzie grał w Netsach

Krzpac
13-07-2003, 12:19

Jason jush do końca kariery bedzie grał w Netsach

a kto by nie grał za 100 000 000 zielonych '8

crolick
13-07-2003, 13:04
troche newsow zza oceanu:

Być może jeszcze w tym tygodniu Scottie Pippen podejmie decyzję o przejściu do Chicago Bulls. Pippen rozmawiał już ze swoimi dawnymi kolegami z parkietu (Cartwrightem i Paxsonem) oraz Jerry Reinsdorfem. Pip powiedział wcześniej, ze spory wpływ na jego decyzję może mieć zaproponowanie ewentualnej posady we władzach klubu po zakończeniu kariery 8)

Jak donosi ESPN, Alonzo Mourning ma przejść do New Jersey, co stwarza szanse dla Nets na podpisanie kontraktu z Jasonem Kiddem [juz to zrobili...]. Być może jeszcze dziś Zo ogłosi, że uzgodnił warunki 4-letniego kontraktu opiewającego na sumę 20 mln $. Mourning otrzymał także propozycje jednorocznego kontraktu w Miami Heat, lecz jest on zainteresowany jedynie kilkuletnią umową.

za http://www.e-basket.pl/

no to ladnie. najpierw lal teraz njn. ciekawy sezon sie zapowiada. no i jak uda sie bullsom zsciagnac pajaka, tyo coraz lepiej, coraz lepiej :)

Lakers
22-07-2003, 14:58
z tego co już wiem to Pippen już jest w bukach , a co ciekawsze zasranawia mnie fakt gdze zagra rodman bo na konferencji powiedzał ze trenuje ostro od 2 miiesiecy a ogolnie od 4 i cgce grac w kniksach lub lakersach ...

http://www.walltwo.friko.pl/walls/jump_air.jpg

Lakers
22-07-2003, 15:22

w tej kwestii mam podobne odczucia...

Jestem pewien ze jak zdobędze mistrzowski tytuł to bedze sie chwalił ze to dzeki niemu ze gdyby nie on to nei było by go ( no chyba ze to jego rzut zadecyduje o tym :) ale bedze sie chwalił tym a wtedy wkroczy shaq i pokaze mu gdze jego miejsca no a jak rodman dojdze do lakesów i spotka sie tam z malonem to ja pierdzeli o kurfffha mac co sie bedze dzalo :) :buhaha:
http://republika.pl/shaquille34/11_kumple_khy_khy[1].jpghttp://republika.pl/shaquille34/final25x[1].jpghttp://republika.pl/shaquille34/shaq_phil.jpg

Zajacc
22-07-2003, 20:21
a co ciekawsze zasranawia mnie fakt gdze zagra rodman bo na konferencji powiedzał ze trenuje ostro od 2 miiesiecy a ogolnie od 4 i cgce grac w kniksach lub lakersach ...

ta... a w swojej ksiazce ("Zly do szpiku kosci" przyp. Zajacc :P ) wysmiewal sie z tych co odchodza z NBA a potem wracaja... powiedzial ze on nigdy tak nie zrobi... a po skonczonej karierze... strzeli se w leb... :>

Lakers
23-07-2003, 14:21
przeciesz wiadomo ze to jest powedzane dla picu by sie o nim mowilo jak najwiecej ... pozer ... ;)

a teraz troche o kłopotach Bryanta ! : http://www.lakers.probasket.pl/zdjecia/kobeall.jpg

" "Nic co zrobiłem, nie było dokonane wbrew jej woli. Oskarżenie jest nieprawdziwe, nie popełniłem przestępstwa, nikogo nie zaatakowałem - ja mogę przyznać się tylko do zdrady małżeńskiej i odpowiadać za to przed Bogiem i moją żoną" - takich słów użył 24-letni gwiazdor National Basketball Association i Los Angeles Lakers, Kobe Bryant.

Jego wystąpienie miało miejsce w kilka godzin po tym, jak Mark Hurlbert, prokurator powiatu Eagle w Kolorado oficjalnie oskarżył koszykarza okrzyczanego mianem "następcy Jordana" o gwałt na 19-letniej dziewczynie. Jeśli koszykarz zostanie skazany za to przestępstwo, grozi mu kara od 4 lat do dożywotniego wiezienia.

Dla prawników nie ulega wątpliwości, iż konferencja prasowa Bryanta i siedzącej obok niego, trzymającej go czule za rękę żony Vanessy była początkiem walki prawnej, dokładnie zaaranżowanej przez adwokatów koszykarza. "Teraz prokuratura w Kolorado będzie musiała udowodnić, iż seks był na dziewczynie wymuszony, że ona nie chciała zbliżenia ze słynnym, przystojnym i bardzo bogatym koszykarzem. Potwierdzając na konferencji prasowej, że doszło do stosunku, Kobe stawia przed prokuratura zadanie udowodnienia, że dwoje dorosłych ludzi w pokoju hotelowym miało seks, ale nie był to seks dobrowolny. To będzie trudne" - komentuje Steve Kron, obrońca z Los Angeles. "Kto ma świadków, albo dowody rzeczowej potwierdzając ich wersje wydarzeń? Czy dziewczyna odniosła obrażenia sugerujące gwałt?". Kron i wielu innych adwokatów twierdzeniu, że dziewczyna musi przygotować się na bezpardonowy atak adwokatów Bryant'a, których zadaniem będzie udowodnienie, iż kłamała, że nie jest świętoszkiem, za jakiego się przedstawia. Jest też rzeczą normalną, iż lawa przysięgłych nie będzie chciała uwierzyć w winę do tej pory nieskazitelnej supergwiazdy NBA - bez względu na fakty".

"Ludzie ze społecznego świecznika wstępują na ławę oskarżonych z "wbudowana" niewinnością" - mówi profesor Laurie Lavenson z Loyola University Law School w Los Angeles. "Mamy tutaj do czynienia z oskarżonym, którego większość ludzi w Ameryce zna z imienia i pierwsze co pomyślą to "niemożliwe by to zrobił ktoś taki jak Kobe". Nie ulega wątpliwości, że prawnicy będą chcieli przenieść miejsce rozprawy bo w małym miasteczku w Kolorado ława przysięgłych może się bardziej troszczyć o dobro ofiary niż sławnego oskarżonego"

Oskarżenie i pieniądze Bryant'a

Kobe Bryant zarabia miliony bawiąc się piłką Spaldinga, jedząc McDonaldsa i popijając Sprite, a jego ostatni, warty $45 mln kontrakt z Nike dowodzi, że jest dla reklamodawców jedną z najlepiej sprzedających się twarzy w światowym sporcie. Olbrzymie firmy plącą miliony by wzbogacić swój wizerunek, a nie narazić go na uszczerbek. Trójka największych sponsorów Bryant'a, w komunikatach prasowych "potwierdza swoje związki z Kobe Bryantem", ale nie zabrakło stwierdzenia, iż firmy "powstrzymują się od jakichkolwiek komentarzy do czasu zakończenia sprawy karnej". Jeszcze przed 10 laty tylko niektóre kontrakty miały tzw. klauzulę moralną czyli paragraf zdejmujący z firmy obowiązek płacenia umówionej sumy, jeśli promujący produkt dopuści się przestępstwa. Dziś ma go prawie każda umowa. Przekonali się o tym m.in. koszykarz Latrell Sprewell z którym firma "Converse" zerwała kontrakt, kiedy podczas treningu usiłował poddusić trenera czy Chris Webber z Sacramento Kings, który stracił umowę z Filą, kiedy przyłapano go na próbie przewiezienia marihuany. "Jeśli Kobe wygra sprawę, to nie ma problemu, prawie wszystko toczyć się po staremu. Mówię "prawie" bo Bryant już stracił olbrzymią cześć odbiorców, przyznając się do zdrady małżeńskiej" - mówi Howe Burch, wiceprezydent marketingu w Fila. "Jeśli zostanie skazany na gwałt, nie wiem jak Nike poradzi sobie z promocją trampek człowieka skazanego za taki typ przestępstwa".

Oskarżenie i wizerunek NBA

Kłopoty z prawem nie są niczym nowym dla koszykarzy NBA. Tylko w ciągu ostatnich kilku tygodni, David Stern musiał przełknąć kilka kolejnych gorzkich pigułek - Damon Stoudamire (Portland Trail Blazers) został po raz trzeci aresztowany za posiadanie marihuany; Darrell Amstrong (Orlando Magic) za przepychanki z policjantką, Jerry Stackhouse (Washington Wizards) za uderzenie agentki handlu nieruchomościami, Glenn Robinson (Atlanta Hawks) zawieszony na trzy mecze nadchodzącącego sezonu za wyrok skazujący w sprawie pobicia byłej żony, Chris Webber (Sacramento Kings) przyznał się, że kłamał przed ława przysięgłych w sprawie przyjmowania nielegalnych pieniędzy podczas gry w Michigan University, zaś prokuratura przygotowuje wzmocnione oskarżenia przeciwko m.in. Gary Paytonowi (Los Angeles Lakers) za bójkę przed klubem nocnym.

Tutaj jednak sprawa jest o wiele poważniejsza, bo Kobe zawsze był uważany jako idealnym obrazek "dobrej" NBA. Dlatego właśnie przez ostatnie dwa tygodnie w nowojorskiej kwaterze głównej National Basketball Association panował nastrój przygnębienia, zaś ogłoszenie oficjalnego oskarżenia było tylko potwierdzeniem obaw Davida Sterna. Wiadomo, że dopóki sprawa nie zostanie zakończona komisarz ligi, z zawodu prawnik, nie będzie zabierał oficjalnie głosu. Podobnie jest w sprawie Webbera, choć nie ulega wątpliwości, że kiedy w połowie września nastąpi ogłoszenie wyroku, Webber, zgodnie z regulaminem ligi zostanie zawieszony i otrzyma wysoka karę pieniężną.

Oskarżenia i przyszłość Los Angeles Lakers

Do minionego piątku, do dnia kiedy prokurator w Kolorado ogłosił oficjalne oskarżenie Bryanta, takich planów nie było. Mitch Kupchak, generalny menedżer klubu przyznawał otwarcie, że "nie wie w jaki sposób klub byłby w stanie zastąpić Kobe". W chwili obecnej, Phil Jackson i reszta drużyny musi się liczyć z tym, iż proces będzie odbywał się w trakcie sezonu, najprawdopodobniej na przełomie stycznia i lutego, co oznacza, iż Bryant nie będzie mógł brać udziału w meczach drużyny. Po podpisaniu kontraktów z Paytonem i Karlem Malone, Lakers maja do dyspozycji tylko milion dolarów na ewentualne wzmocnienia. Oczywiście mając w drużynie takich graczy jak Shaquille O'Neal, Malone i Payton Lakers dadzą sobie radę, ale nikt nie jest w stanie przewidzieć jaki wpływ ta sprawa będzie miała na morale drużyny. No i fakt, że żaden z wymienionych nie należy do młodzieniaszków i konieczność występowania dłużej na parkiecie w styczniu i lutym może odbić się na formie drużyny podczas majowych playoffs.

Oskarżenie i stan psychiczny Kobe Bryanta

Kobe zawsze uchodził za koszykarza - i człowieka - ktory pomimo młodego wieku doskonale radzi sobie za sławą i wynikającymi z niej obowiązkami. Nic jednak w życiu nie mogło go przygotować do oskarżenia o gwałt. "Nigdy w życiu tak się nie denerwowałem jak wtedy, kiedy stawałem przed sadem. To były drobne sprawy, nic nawet zbliżonego do problemów Kobe, ale pamiętam, że byłem wykończony psychicznie. Nie mogłem o niczym innym myśleć" - mówił komentujący ten aspekt sprawy Charles Barkley. "Nie chciałbym być teraz w głowie Bryanta - bez względu na to czy jest winny czy niewinny.

Najgłośniejsze sprawy kryminalne w amerykańskim sporcie:

* Kirby Pucket (baseball). Gwiazda Minnesoty Twins został w kwietniu oczyszczony z zarzutów o uwiezienie, molestowanie seksualne i napaść. Kobieta oskarżyła Pucketta o zaciągniecie ją do toalety w restauracji, wepchniecie do kabiny i chwytanie za piersi.

* Jayson Williams (koszykówka). Były gwiazdor New Jersey Nets oczekuje na rozprawę w sprawie zastrzelenia w swojej posiadłości kierowcy limuzyny. W razie wyroku skazującego, Williamsowi grozi kara 55 lat wiezienia.

* Mark Chmura (futbol amerykański). 17-letnia dziewczyna oskarżyła go o dokonanie gwałtu w jego domu, podczas przyjęcia maturalnego. Były zawodnik Green Bay Packers został uniewinniony.

* Ray Lewis (futbol amerykański) Gwiazda Baltimore Ravens, mistrz Super Bowl był oskarżony o zamordowanie dwóch mężczyzn podczas mającej miejsce w styczniu 2001 roku bijatyki przed klubem. Podczas czterotygodniowego procesu oskarżenia o zabójstwo zostały wycofane i Lewis odpowiadał tylko za drobne przewinienia związane z ukrywaniem informacji dotyczących sprawy.

* Rae Carruth (futbol amerykanski). Skrzydłowy Caroliny Panthers został w styczniu 2001 roku skazany za wynajęcie zabójcy, któremu zlecił zamordowanie swojej ciężarnej dziewczyny. Został skazany także za strzelanie do samochodu i próbę zabicia jej nienarodzonego dziecka. Odsiaduje obecnie karę minimum 18 lat wiezienia.

* O.J. Simpson (futbol amerykański). Sportowiec z futbolowej Galerii Sławy został w 1994 roku oczyszczony z zarzutu zabicia swojej byłej żony Nicole Brown i jej przyjaciela Ronalda Goldmana. Przegrał sprawę cywilną i został zobowiązany do zapłacenia odszkodowania w wysokości $33,5 mln.

* Mike Tyson (boks). Mistrz świata wszechwag spędził trzy lata w wiezieniu w Indianie za gwałt na 18-letniej Desiree Washington. Prokuratorzy nie zdecydowali się jednak wnieść przeciwko niemu oskarżenia, kiedy w sierpniu 2001 roku z podobnym oskarżeniem wystąpiła kobieta w Kalifornii.

Źródło: probasket.pl"http://www.lakers.probasket.pl/zdjecia/kobe1.jpg

powiem krotko : moim skromnym zdaniem jest nie winny ...

Yevaud
23-07-2003, 16:38
Oj!
Lakertsi wydają się być pewniakami do tyułu. Ale może się im to nie udać. Za wiele gwiazd - tych starych Malone, Payton i tych mlodzych - gwiazdorów: Bryant, O`Neal.

Jak będzie grał Malone, jesli będzie czuł, że jest tylko numerem 4 w drużynie? A Payton? Czy nie będzie rywalizacji między nim, a młodszym kolegą?

Payton może być jakimś wzmocnieniem - może się okazać idealnym uzupełnieniem Bryanta - genialnie podaje, dobrze drybluje, świetny w obronie - razem mogą tworzyć duet najlepszych maluchów. Ale Malone z O`Nealem już sobie raczej będą przeszkadzać. Wszak Malone jest graczem podkoszowym, a nie potrafi, jak np. Rick Fox rzucać dobrze z dystansu.

Ja w każdym razie liczę na przebudzenie Indiay w przyszlym sezonie.
duet rozgrywających: Tinsley-Tin Hardeway może sobie radzić wspaniale. Prócz tego jest Brad Miller coraz pewniejszym punktem, a Jermain O`Neal wyrast na główną postać w drużynie. Do tego jeszcze jest Reggie Miller - zawodnik, który najczęściej w historii NBA trafiał za 3, Ron Artest, Ron Mercer, a liczę, że odnajdzie się także Austin Crosher

sadomen
23-07-2003, 16:58
a ja sądze że Webber i spółka zdobędą 1 w histori tytuł Mistrza NBA
w tamtym roku w PO nie udało im sie szkoda gdyby kontuzji nie dostał Webber to kto wie

Aha Szymon Szewczyk najprawdopodobniej podpisze kontrakt z Albą Berlin

Michał89
23-07-2003, 19:01
LA Lakers , Toronto i zespoły Polaków. ;)

Lakers
23-07-2003, 19:55
Oj!
Lakertsi wydają się być pewniakami do tyułu. Ale może się im to nie udać. Za wiele gwiazd - tych starych Malone, Payton i tych mlodzych - gwiazdorów: Bryant, O`Neal.

tą kwestję rozstrzygneliśmy już na stronie 4 lub 3 :)

Glen Rice :
http://grafika.rockets.e-basket.pl/pics/rice/rice04.jpg

Krzpac
24-07-2003, 01:04
Oj!
Lakertsi wydają się być pewniakami do tyułu.

na papierze tak... na bosiku bedzie zupełnie inaczej...

Za wiele gwiazd - tych starych Malone, Payton i tych mlodzych - gwiazdorów: Bryant, O`Neal.

Shaq juz nie jest młodym gwiazdorem...

Jak będzie grał Malone, jesli będzie czuł, że jest tylko numerem 4 w drużynie?

4 ? Mailman bedzie opcją nr.3...

A Payton? Czy nie będzie rywalizacji między nim, a młodszym kolegą?

Payton może być jakimś wzmocnieniem.

Payton to obok Kidda najlepsza jedynka w NBA (jezeli chodzi o obrone to Gary jest jako playmaker najlepszy) tak wiec o zadnej rywalizacji nie bedzie... i Payton to olbrzymie wzmocnienie dla LA... [jesli Gary bedzie grał na swoim poziomie]

Ale Malone z O`Nealem już sobie raczej będą przeszkadzać. Wszak Malone jest graczem podkoszowym, a nie potrafi, jak np. Rick Fox rzucać dobrze z dystansu.

nie myl pozycji... nie wiem dlaczego porównujesz Foxa do Malone'a przeciez oni grają na roznych pozycjach... Malone zastąpi na boisku Horrego; nie wiem dlaczego sądzisz ze Karl ma przeszkadzać Shaqowi - Shaq to center a Mailman do silny skrzydłowy - tak jest praktycznie w kazdej druzynie NBA i nigdzie nie ma mowy ze sobie ktoś nawzajem przeszkadza... tym bardziej dla mnie jest to niezrozumiałe bowiem Oneal jest centrem którego mozna tylko spotkać w poblizu trumny...

Ja w każdym razie liczę na przebudzenie Indiay w przyszlym sezonie.
duet rozgrywających: Tinsley-Tin Hardeway może sobie radzić wspaniale. Prócz tego jest Brad Miller coraz pewniejszym punktem, a Jermain O`Neal wyrast na główną postać w drużynie. Do tego jeszcze jest Reggie Miller - zawodnik, który najczęściej w historii NBA trafiał za 3, Ron Artest, Ron Mercer, a liczę, że odnajdzie się także Austin Crosher

hmm.... Indiana się nie przebudzi bowiem ich problemem jest trener (Thomas) który o trenerce nie ma zielonego pojęcia (jak Scott w Nets)... Indiana potrzebuje dobrego trenera który bedzie potrafił odpowiednio klocki poukładać, a Thomas się non stop trzepie... Indiana na papierze ma jeden z najsilniejszych składów jeśli nie najsilniejszy na wschodzie... ale co z tego jak mają jednego z najgorszych trenerów w lidze...

Krzpac
24-07-2003, 01:10
Glen Rice :
http://grafika.rockets.e-basket.pl/pics/rice/rice04.jpg

ech...przy rzutach ma zawsze prerfekcyjnie ręke ułozoną tak sano jak Houston z NYK - az mio patrzeć jak oni rzucają... a jego trójki w ASG... przepiękne...

szkoda ze w NBA powoli zanika umiejętnosc pięknego rzucania............

Yevaud
24-07-2003, 10:15
Shaq juz nie jest młodym gwiazdorem...

Jak będzie grał Malone, jesli będzie czuł, że jest tylko numerem 4 w drużynie?

4 ? Mailman bedzie opcją nr.3...

A Payton? Czy nie będzie rywalizacji między nim, a młodszym kolegą?

Payton może być jakimś wzmocnieniem.

Payton to obok Kidda najlepsza jedynka w NBA (jezeli chodzi o obrone to Gary jest jako playmaker najlepszy) tak wiec o zadnej rywalizacji nie bedzie... i Payton to olbrzymie wzmocnienie dla LA... [jesli Gary bedzie grał na swoim poziomie]

Shaq to jednak inna generacja niż Mailman, Payton, Stockton (ten zakończył karierę), Miller, Pippen...

Teraz troszkę liczb: numerem jeden jest Shaq, tak kiedyś mówłi Phil Jackson.
Wiadomo, że na równi z nim jest Kobe. (to dwa).
Sam stwierdziłeś, że Payton to najlepszy rozgrywający, z czym się zgadzam. I to Pyton będzie numerem 3 w drużynie. Dla Malonea pozostaje nr 4 - i na placu i w hierarchii drużyny.

Malone jest graczem pokoszowym. Też nieczęsto gra z dala od "trumny". Centre, obok którego grał Malone - Ostertag - to naprawdę słabiak i na parkiecie jego jedynym zajęciem było blokowanie innych tak, aby Mailman miał łatwiejszą drogę do kosza.
Ani Fox, Ani Horry tak nie grali, jak Malone. (Będę się upierał przy Foxie, który często grywał jako 4) Odsuwali się spod kosza, wyciągali innych zawodników, żeby Shaq mógł grać 1na1 - taką walkę zazwyczaj wygrywa.
Shaq w role Ostertaga nie wejdzie. Malone też już jest chyba za stary, żeby zmieniać swój styl gry.

Krzpac
24-07-2003, 12:13
Shaq to jednak inna generacja niż Mailman, Payton, Stockton (ten zakończył karierę), Miller, Pippen

masz racje to inna generacja... ale Shaq to tez inna generacja niz młodzi gwiazdorzy - Stoudemire, Artest, Richardson czy starsi od nich Iverson, Bryant czy Carter... Shaq jest z generacji Paytona, Spreewela, Hilla - czyli zawodników którzy powoli bedą ustępować miejsca młodym...

Teraz troszkę liczb: numerem jeden jest Shaq, tak kiedyś mówłi Phil Jackson.
Wiadomo, że na równi z nim jest Kobe. (to dwa).
Sam stwierdziłeś, że Payton to najlepszy rozgrywający, z czym się zgadzam. I to Pyton będzie numerem 3 w drużynie. Dla Malonea pozostaje nr 4 - i na placu i w hierarchii drużyny.

moim zdaniem jest wielce prawdopodobne ze Kobe stanie się tym pierwszym - Kobe juz wchodzi wszczytowy etap swojej kariery zas Grubego non stop męczą kontuzje i cholera wie jak bedzie w sezonie...
po zastanowieniu muszę Ci przyznac racje - Payton numer 3, Malone numer 4...

btw - wcale nie zdziwył bym się jak by w La najdłuzej miał teraz piłke przy sobie Payton :)...

Malone jest graczem pokoszowym. Też nieczęsto gra z dala od "trumny". Centre, obok którego grał Malone - Ostertag - to naprawdę słabiak i na parkiecie jego jedynym zajęciem było blokowanie innych tak, aby Mailman miał łatwiejszą drogę do kosza.

ok, ale za cholere nie potrafie na jakiej zasadzie ma sobie Shaq i Malone przeszkadzać... Malone i Shaq garją na innych pozycjach, bedą odpowiadali za co innego na boisku...

ja zapewne wiesz w NBA generelnie obrona polega na tym ze kazdy zawodnik kryje swojego (+ oczywiscie podwojenia czy potrojenia) tak wiec Shaq bedzie krył centra (grającego pod koszem) zaś Malone zapewne jakiegoś skrzydłowego grającego na 5 metrze od kosza - i tu nawet widac ze nie ma mozliwosci zeby sobie przeszkadzali - jedynym problemem moze być ten ze kazdy z tych zawodników ma swoje bardzo wysokie ambicje punktowe, ale rowniez trzeba pamietać po co Malone przyszedł do LA ak wiec mysle ze taki zawodnik jak Karl podporządkuje się dobru druzyny...

Ani Fox, Ani Horry tak nie grali, jak Malone. (Będę się upierał przy Foxie, który często grywał jako 4) Odsuwali się spod kosza, wyciągali innych zawodników, żeby Shaq mógł grać 1na1 - taką walkę zazwyczaj wygrywa.

masz racje ani Fox ani Horry nie grali jak Malone bo oni w ogóle w ostatnim sezonie grali katastrofalnie... ale Fox nie gra jako czwórka... na tej pozycji od kąd pamietam (czasu Rockets) grał Horry, tylko oczywiscie on był nirtypową czwórką bowiem często czekał na obwodzie zeby trójeczke rzucic...

Shaq w role Ostertaga nie wejdzie. Malone też już jest chyba za stary, żeby zmieniać swój styl gry.

Malone wystarczy ze bedzie mniej rzucać a zajmie się obroną i bedzie ok dla fanów LA...

Lakers
24-07-2003, 12:37
ech...przy rzutach ma zawsze prerfekcyjnie ręke ułozoną tak sano jak Houston z NYK - az mio patrzeć jak oni rzucają... a jego trójki w ASG... przepiękne...

szkoda ze w NBA powoli zanika umiejętnosc pięknego rzucania............

dla mnie tacy zawodnicy powinni przez wiekszośc swojej kariery grać w jedym zespole , on swojimi 3 pokazał ze jest jednym z wielkich i lubilem go....

"'3 Listopad 1995 własnie tego dnia Charlotte miało nowego bohatera tym bohaterem był Glen Rice. Dopiero co kupiony z Miami Heat za Mourning'a Rice miał się stać nowym motorem napędowym zespołu. Rice był ważnym zawodnikiem od początku swojej kariery koszykarskiej. Najpierw był głownym strzelcem zespołu Michgan (college) a potem został wybrany do NBA. W 1989 wybrali go z 4 numerem w drafcie Miami Heat."

...najbardzej za za czasów jak gral w hornets lecz teraz co chwila w innym klubie ... to juz nei to tak samo jak shaq gral w orlando tez bylo to zajebiste do lakersow mi nie pasuje jeden i drugi ... rice odszedl i dobrze payton tez mi tam nie pasuje niestety $ robi swoje
malon za to potrafil pokazac klase i utah zylo my sie dobrze ... :)

wracając do Rice :
"Cleveland było miejscem meczu gwiazd w roku 1997. W pierwszej pitce wschodu grał Michael Jordan i inne wielkie gwiazdy wchodzu lecz nikt nie podejrzewał, że najjaśniejszą gwiazdą tego spotkania bedzie człowiek który spokojnie siedział na ławce. Data 9 lutego 1997 roku i hala Gund Arena miala się okazać dla niego prawdopodobnie najszczęśliwsza w karierze."
mvp dla Rice . Jordan został bez tytułu w meczu gwiazd ... co prawda to było odwdzeczenie sie sedziów za zeszy mecz gwiazd .. ael po tym rice stracił u mnie , w sumie nei dziwne ograł mojego ulubieńca :)

Lakers
24-07-2003, 13:51
Bardzo dobry występ Lampego

18-letni Maciej Lampe, testowany przez New York Knicks, był najlepszym koszykarzem środowego meczu tej drużyny z Dallas Mavericks (77:88 ) w turnieju letniej ligi NBA w Salt Lake City. Polak zdobył 25 punktów i miał 11 zbiórek.
Lampe grał przez 35 minut. Oprócz zdobyczy punktowej i zbiórek, zapisał na swoim koncie trzy asysty i jeden przechwyt. Drugi najskuteczniejszy gracz Knicks - Damian Cantrell - uzyskał 11 pkt. Wśród rywali wyróżnił się Marquis Daniels - 16 pkt.

sadomen
24-07-2003, 19:31
Bardzo dobry występ Lampego

18-letni Maciej Lampe, testowany przez New York Knicks, był najlepszym koszykarzem środowego meczu tej drużyny z Dallas Mavericks (77:88 ) w turnieju letniej ligi NBA w Salt Lake City. Polak zdobył 25 punktów i miał 11 zbiórek.
Lampe grał przez 35 minut. Oprócz zdobyczy punktowej i zbiórek, zapisał na swoim koncie trzy asysty i jeden przechwyt. Drugi najskuteczniejszy gracz Knicks - Damian Cantrell - uzyskał 11 pkt. Wśród rywali wyróżnił się Marquis Daniels - 16 pkt.

No i zeby NYK wykupili go bo to wartościowy zawodnik
Działacze jush go chyba nie puszczą do Realu...oby

Lakers
25-07-2003, 12:50
nawet jak kupią to i tak pierwszy sezon przesiedzi na ławie , tak jest z kazdym gdyby był z numerem 1 w drafcie to mił by sanse ale tak to bedz występował w meczach o "łatwej wygranej" no chyba ze naprawde sie poprawi i bedz rzucał po 20 pkt w kazdym meczu to morze trener da mu szansę...

Krzpac
25-07-2003, 21:27
zagłosujcie na Polaka !!!

http://www.nba.com/knicks/

Tomek Jaros
05-08-2003, 17:09
Myślę że sobie chłopak poradzi, bo ma charakter do tej gry!
Nie to co taki Trybański - cichy, spokojny...zobaczycie że po tym sezonie zniknie gdzieś i nie będzie grał w NBA.

Lakers
08-08-2003, 15:35
charakter to tu nie pomoze ...

to zalezy czy kondycyjnie wytrzyma sezon w nba no i bez kontuzji ...
co cieżar bedze duzy a "mądry Polak po szkodze" mowi samo za siebie

Lakers
23-08-2003, 15:35
Reprezentacja: Kadra podzielona na 2 zespoły. - 14:44
Kadra pod okiem trenera Andrzeja Kowalczyka pilnie przygotowuje się do dwóch turniejów. Trener podzielił zespół na dwie części. Pierwsza reprezentacja zagra w turnieju Akropolu w Grecji i będzie to najsilniejsza kadra na jaką nas stać, a druga część zespołu (słabsza), zagra w turnieju w Hiszpanii. Z kadrą trenuje dwóch zawodników NBA, Cezary Trybański i Maciej Lampe. Lampe jednak nie zagra w żadnym z dwóch turniejów.
Autor: Lakers
legianet.com

Yevaud
23-08-2003, 19:58
Reggie Miller zostaj w Indianie.
Dobrze to dla Pacersów? Mam nadzieję. Do boju Indiana!

Ewelina
23-08-2003, 21:30
Tak w ramach tematu o NBA chcialam tylko napisac ze Kobe mial dzisiaj urodziny :) wszystkiego najlepszego :)

Skanda(L)
23-08-2003, 21:59
ostatnie na wolnosci ;)

Lakers
24-08-2003, 21:57
Reggie Miller zostaj w Indianie.
Dobrze to dla Pacersów? Mam nadzieję. Do boju Indiana!

niech tam siedzi skoro mu dobrze :) przynajmneij koszulka indiany do niego pasuje :)

Lakers
07-09-2003, 16:37
do gory ;) w końcu coraz bliżej do ligi :)

Kraszka
07-09-2003, 19:21
no co jest?
tylko 2 osoby zaSixersami? plus ja trzecia...
wstydźcie się....

a skoro już o 76 to Iverson fajną ma tą nową kolekcję ciuchów...
buty szczególnie... byłabym nawet w stanie wydać na nie tyle kasy, tylko, że nigdzie nie mają mojego numeru... :/

bemowiak
07-09-2003, 20:23
no co jest?
wstydźcie się....

buty szczególnie... byłabym nawet w stanie wydać na nie tyle kasy, tylko, że nigdzie nie mają mojego numeru... :/

Haha ja mam nr 49 i dorwałem jedną pare, pomimo że Iverson jest mi obojętny i buty mi sie nie podobały poitrzebne mi były kapcie szkolne... :]

Kraszka
07-09-2003, 20:44
no co jest?
wstydźcie się....

Haha ja mam nr 49 i dorwałem jedną pare, pomimo że Iverson jest mi obojętny i buty mi sie nie podobały poitrzebne mi były kapcie szkolne... :]

ile masz??? ::o::
czemu nie produkują 38?

ps. to u Was w szkole się jeszcze buty zmienia? '8

bemowiak
07-09-2003, 20:51
no co jest?
wstydźcie się....

ile masz??? ::o::
czemu nie produkują 38?

ps. to u Was w szkole się jeszcze buty zmienia? '8

Hehe 49 sam jestem zdziwiony i w to niewierze a każą ale ja sie do tego niestosuje matka mi kupiła buty do szkoły,ale nigdy niesłużyły mi za kapcie szkolne.

Kraszka
07-09-2003, 21:08
Hehe 49 sam jestem zdziwiony i w to niewierze a każą ale ja sie do tego niestosuje matka mi kupiła buty do szkoły,ale nigdy niesłużyły mi za kapcie szkolne.

no u nas też się nikt nie stusuje....

a potem komitet nagle robi wjazd do sami i spradwza... nieszczęśnicy posiadający brudne buty musieli czyścić korytarze.. :rotfl:
ja na szczęście mam układy w komietecie i nie muszę biegać po szkole ze szmatką w reku :)

Mini
08-09-2003, 08:13

no u nas też się nikt nie stusuje....

a potem komitet nagle robi wjazd do sami i spradwza... nieszczęśnicy posiadający brudne buty musieli czyścić korytarze.. :rotfl:
ja na szczęście mam układy w komietecie i nie muszę biegać po szkole ze szmatką w reku :)

mi to przypomina połowę 4 klasy jak pierwszy i ostatni raz w całym liceum zmieniłem buty bo w nocy był śnieg a potem takie zajebiste błoto że lepiej go nie wspominać a tu na lekcje wpada szczur pedagog ze ścier i do tych co nie zmienili: jazda na korytarz szkołę sprzątać! :buhaha: to się fart chyba nazywa

Agusia
08-09-2003, 12:05
ja kiedys uwielbialam Detroit Pistons ale tylko dlatego ze tam grał Grant Hill

mocno kibicowalam rowniez Utah Jazz gdy grali w finalach z chicagowskimi bykami.

Teraz najwieksza sympatia darze NY Knicks i Washington Wizards
choć...obecnie nie interesuje sie juz tak NBA,jak kiedyś, wiadomo zaprzestano transmisji meczów na polskiej tv...zupelnie bezsensu bo wydaje mi sie ze nawet za czasow kiedy byly tylko skroty we wtorkowe popoludnia to NBA byla niezmiernie popularna w Polsce..no ale niestety...

a najbardziej to mi brakuje tych transmisji z All-Star Game :(

Lakers
10-09-2003, 09:49
koszulka Jordana z wizardsów jest juz tańsza z 170 mozna ja dostać za 99 (championa) ... :)

Lakers
11-09-2003, 12:48
coś dla miłośników bryanta ...

Zaplanowane na 9 października wstępne przesłuchanie słynnego amerykańskiego koszykarza Kobe Bryanta będzie odbywało się bez obecności kamer - poinformował sędzia Fred Gannet z sądu w Eagle (stan Kolorado).

Bryant został aresztowany na początku lipca, po tym jak 19-letnia kobieta oskarżyła go o napaść seksualną. Miało do niej dojść 30 czerwca w pobliżu miejscowości Edwards, gdzie kobieta pracuje, a Bryant przyjechał leczyć ramię. Po wpłaceniu 25 tysięcy dolarów kaucji gwiazdora NBA zwolniono.

Koszykarz przyznał się jedynie do zdrady. Za napaść na tle seksualnym grozi mu od czterech lat więzienia do dożywocia. Najprawdopodobniej będzie to wyrok w zawieszeniu.

Adwokat gracza Lakers, Pamela Mackey, przyznała, że jej klient będzie prosił o uniewinnienie. Ich linia obrony będzie polegała na tym, że do "spotkania seksualnego doszło za zgodą dwóch dorosłych osób".

Przed sądem w Eagle Bryant stanął 7 sierpnia, ale po zaledwie siedmiu minutach rozprawa została odroczona na 9 października.

Kobe Bryant ma w dorobku trzy tytuły mistrzowskie NBA, w latach 2000-2002. W ekipie Lakers występuje od sezonu 1996-1997. W wieku 19 lat został wybrany do gry w meczu All Star WBA, jako najmłodszy gracz w historii.

------------------
indiany pacers

Rick Carlisle, uznany trenerem roku 2002 w lidze NBA, poprowadzi w nowym sezonie koszykarzy Indiana Pacers. Zastąpi na tym stanowisku Isiaha Thomasa, który został zwolniony przed tygodniem.

43-letni Carlisle był asystentem trenera Pacers trzy lata temu, gdy zespół ten doszedł do finału play off na zakończenie sezonu 1999/2000.

Później przez dwa lata prowadził Detroit Pistons, z którymi odniósł 100 zwycięstw i 64 porażki. W pierwszym sezonie doprowadził zespół "Tłoków" do pierwszego od 1989 roku tytułu mistrzów Central Division.

W ostatnich rozgrywkach Pistons dotarli do finału konferencji, po raz pierwszy od 1991 roku, jednak przegrali w nim w czterech meczach z New Jersey Nets.
--------------------
detriod

Rick Carlisle, ostatnio trener Detroit Pistons, został zatrudniony przez nowego prezesa Larry'ego Birda na stanowisku szkoleniowca Indiana Pacers. Carlisle już pracował w Pacers w latach 1997-2000, jako asystent Birda
----------------
i dalls :)

Klub ligi NBA Dallas Mavericks podpisał kontrakt z Islandczykiem Jonem Stefanssonem.

Reprezentant Islandii ostatni sezon spędził w pierwszoligowym zespole niemieckim TBB Trier, zdobywając średnio 13 punktów w meczu.

Stefansson zgłosił się do tegorocznego draftu, ale nie został wybrany przez żadną z drużyn.

Po pozyskaniu Islandczyka ekipa Mavericks nabrała jeszcze bardziej międzynarodowego charakteru. Występują już w niej Niemiec Dirk Nowitzki, Kanadyjczyk Steve Nash, Meksykanin Eduardo Najera, Francuz Tariq Abdul-Wahad oraz Czech Jiri Welsch.

:P:P:P:P:P :) pzdr

Lakers
23-09-2003, 19:51
up :)
ruszcie" dupy " :)
temacik sie rozkrecił niezle a teraz jakos fanatycy nba sie pochowali ... ;)

bemowiak
23-09-2003, 20:37
Mnie teraz interesuje Mazovia Cap :) szczególnie mecze w hali na Bemowie :) jutro zobacze po raz pierwszy w życu London Towers,kiedyś chciałem Ojca wyciągnąć jak grali z Polonią ale uznał że na mecz Polonii jak niegra z Legią to niepujdzie...

Pozdro

Harcerz
24-09-2003, 03:17

Przecie przerwa jest ,czyli sezon ogorkowy, jak zaczna grac to pogadamy :)

Beny
24-09-2003, 07:15
Mnie teraz interesuje Mazovia Cap :) szczególnie mecze w hali na Bemowie :) jutro zobacze po raz pierwszy w życu London Towers,kiedyś chciałem Ojca wyciągnąć jak grali z Polonią ale uznał że na mecz Polonii jak niegra z Legią to niepujdzie...

Pozdro

To opisz poźniej wrażenia, bo z przyczyn zawodowych się nie wyrobię, aby polookać na żywca! :)

bemowiak
24-09-2003, 07:17

Pozdro

To opisz poźniej wrażenia, bo z przyczyn zawodowych się nie wyrobię, aby polookać na żywca! :)

Nieznam cen biletów to niewiem czy mnie będzie stać ;)
Ale jak by sie okazało że stać mnie to opisze w temacie Legia znów w PLK??? żeby tutaj nierozmywać :)

Pozdro

Beny
24-09-2003, 07:21

Pozdro

Ale jak by sie okazało że stać mnie to opisze w temacie Legia znów w PLK??? żeby tutaj nierozmywać :)

Pozdro

A jest jakaś różnica, czy rozmyjemy tu, czy tam? Właściciele mocy i tak nie będą zadowoleni! '8

bemowiak
24-09-2003, 07:25

Pozdro

Pozdro

A jest jakaś różnica, czy rozmyjemy tu, czy tam? Właściciele mocy i tak nie będą zadowoleni! '8

Ale do naszego tematu niezaglądają (poza Raffim) a tu zobaczą i co w tedy ;)

Beny
24-09-2003, 07:31
Ale do naszego tematu niezaglądają (poza Raffim) a tu zobaczą i co w tedy ;)

Sprytnie, może być i tak! Czekam na relację! :)

legart
24-09-2003, 07:40

Pozdro

Pozdro

Zaglądają :P

bemowiak
24-09-2003, 07:44

Pozdro

Pozdro

Widzisz Beny za zaglądają,ja wiedziałem że tak będzie bo jestem zapobiegliwy :P

Pozdro

Beny
24-09-2003, 07:50

Pozdro

Pozdro

Widzisz Beny za zaglądają,ja wiedziałem że tak będzie bo jestem zapobiegliwy :P

Pozdro

Pernamentna inwigilacja! '8 Ale słusznie ordung musi być! 8)
PS. Koniec rozmywania!

Beny
24-09-2003, 12:48
za SPORT.ONET.PL:

Tempo/MS/24 września 2003 07:46

NBA wróci na polskie ekrany?!

Prawdopodobnie w najbliższych dniach zakończą się negocjacje Canal Plus Polska i ligi NBA – czytamy w „Tempie”.

Podpisanie umowy oznaczałoby, że polscy kibice zawodowej koszykówki po 2 latach znów będą mogli śledzić te rozgrywki. Liczymy przede wszystkim na nasz duet w NBA Cezarego Trybańskiego z Memphis Grizzlies i Macieja Lampego z New York Knicks. Pierwsze spotkanie ich drużyn w sesji zasadniczej zaplanowano na 26 grudnia w Memphis.

Więcej w "Tempie"

Lakers
24-09-2003, 13:53

Przecie przerwa jest ,czyli sezon ogorkowy, jak zaczna grac to pogadamy :)

;)

za SPORT.ONET.PL:

Tempo/MS/24 września 2003 07:46

NBA wróci na polskie ekrany?!

Prawdopodobnie w najbliższych dniach zakończą się negocjacje Canal Plus Polska i ligi NBA – czytamy w „Tempie”.

Podpisanie umowy oznaczałoby, że polscy kibice zawodowej koszykówki po 2 latach znów będą mogli śledzić te rozgrywki. Liczymy przede wszystkim na nasz duet w NBA Cezarego Trybańskiego z Memphis Grizzlies i Macieja Lampego z New York Knicks. Pierwsze spotkanie ich drużyn w sesji zasadniczej zaplanowano na 26 grudnia w Memphis.

Więcej w "Tempie"

było by super bez kitu . znów zarwane noce do 4 rano ... ;)
ale mam nadzeje ze nie bedze tylko meczy zpolakami bo wole poogladac sobie lepsze zespoły...
wszytkiego po trochu ... :]

Beny
02-10-2003, 12:04
Za onet.pl:

Canal+/02 października 2003 12:04

NBA znowu w Polsce!

CANAL+ Polska podpisał umowę z NBA, która umożliwi polskim kibicom koszykarskim oglądanie meczów NBA w ciągu najbliższych trzech lat.

Zgodnie z porozumieniem spotkania NBA i WNBA kibice będą mogli oglądać od najbliższego sezonu do rozgrywek 2005-06 włącznie.

Wraz z początkiem sezonu 2003-04, który rusza na przełomie października i listopada, CANAL+ pokaże w relacjach bezpośrednich dwa spotkania tygodniowo w sezonie zasadniczym, fazie NBA play-off i finałach. Ponadto stacja w lutym zaprezentuje Mecz Gwiazd NBA, a raz w tygodniu emitować będzie magazyn „NBA Action" w całości poświęcony lidze NBA.

Dodatkowo, latem CANAL+ Polska relacjonować będzie mecze kobiecej ligi WNBA i cotygodniowy magazyn „WNBA Action". CANAL+ rozpocznie relacje z meczów NBA już 8 października podczas transmisji z Paryża, z przedsezonowego spotkania San Antonio Spurs – Memphis Grizzlies. 10 października „na żywo" relacja z pokazowego pojedynku z Hiszpanii, gdzie Memphis Grizzlies spotkają się z mistrzami Euroligi FC Barceloną.

Lakers
10-10-2003, 13:33
no chyba ich zrdowo :* na starośc ...

to sobie pooglalimsy NBA W tv ...

neinawidze C+ i nigdy nie bede kupowałich dekodera ... .... :zly:

Krzpac
11-10-2003, 21:35
Grizzlies wygrało z Barceloną 91-80

Gasol rzucił 18 pkt, widać jaka jest różnica jedna z najsłabszych drużyn NBA wygrywa z najlepszą europejską.

jaka tam najsłabsza... sa słabsze.....................

Lakers
15-10-2003, 10:09
Grizzlies wygrało z Barceloną 91-80

Gasol rzucił 18 pkt, widać jaka jest różnica jedna z najsłabszych drużyn NBA wygrywa z najlepszą europejską.

jaka tam najsłabsza... sa słabsze.....................

no sa słabsze ale grizzlies do czołówki nie nalezy a jedtem pewien ze i najsłabszy zespół nba w europie robił by furore ...

tak to jest już

np: obecne chicago bulls w PLK :) jazda na maxsa a mistrza polski to by mieli bez problemów...

Ewelina
15-10-2003, 11:36
to jak juz o NBA mówimy to powiem ze załamałam sie dzisiaj w tramwaju,bo sie dowiedziałam ze Kevin Garnett podpisał kontrakt z firma ADIDAS :( On przeciez do NIKE przynalezy...

Agusia!
15-10-2003, 14:32
do Nike juz nie przynalezy :buhaha:

teraz jest w Adidasie

tu masz linka

http://www.upperdeck.com/athletes/kevingarnett/newsfulltext.aspx?nid=170

a przy okazji to jest link do jego official site :]

Lakers
17-10-2003, 15:39
hm lubie tego garcza moje pierwsze buty do kosza to były garnetty ... i zawsze bedzie mi sie kojazył z nike

ale te jego buty adasia z całym szacunkiem do gracza sa bardzo ale to bardzi wysrane z dupy za przeproszeniem ... :kiju:

Beny
28-10-2003, 14:11
Dla zainteresowanych:

04:25 Wstęp do meczu NBA
04:35 Koszykówka
NBA: Mecz Los Angeles Lakers - Dallas Mavericks

4:35 jutrzejszego poranka! 8)

Ewelina
28-10-2003, 18:48
moja postac jest spragniona meczów Minnesoty na szklanym ekranie!!!! wszystko jedno o jakiej godzinie...

Beny
28-10-2003, 19:28
moja postac jest spragniona meczów Minnesoty na szklanym ekranie!!!! wszystko jedno o jakiej godzinie...

C+ podaje narazie tylko tyle, mam nadzieję, że obejrzysz, bo niektóre pory są cokolwiek abstrakcyjne. :]

Wynik wyszukiwania

wtorek, 28 października 2003
04:25 Wstęp do meczu NBA
04:35 Koszykówka - NBA: Mecz Los Angeles Lakers - Dallas Mavericks

środa, 29 października 2003
15:45 Wstęp do meczu NBA - powt.
15:55 Koszykówka - NBA: Mecz Los Angeles Lakers - Dallas Mavericks - powt.

czwartek, 30 października 2003
20:00 NBA Action magazyn NBA

sobota, 1 listopada 2003
12:15 Koszykówka - NBA: Mecz New Jersey Nets - Minnesota Timberwolves - powt. 8)

15:25 Koszykówka - NBA Action - powt. magazyn
01:05 Koszykówka - NBA: Mecz Phoenix Suns - Los Angeles Lakers

niedziela, 2 listopada 2003
12:50 Wstęp do meczu NBA - powt.
13:00 Koszykówka - NBA: Mecz Phoenix Suns - Los Angeles Lakers - powt.

poniedziałek, 3 listopada 2003
16:05 Koszykówka - NBA: Mecz New Jersey Nets - Minnesota Timberwolves - powt. 8)

wtorek, 4 listopada 2003
20:50 Koszykówka - NBA: Mecz Phoenix Suns - Los Angeles Lakers - powt.

czwartek, 6 listopada 2003
20:00 Koszykówka - NBA Action magazyn

piątek, 7 listopada 2003
02:05 Koszykówka - NBA: Mecz New Orleans Hornets - Los Angeles Lakers

sobota, 8 listopada 2003
12:50 Koszykówka - NBA: Mecz New Orleans Hornets - Los Angeles Lakers - powt.
15:25 Koszykówka - NBA Action - powt. magazyn
01:35 Koszykówka - NBA: Mecz San Antonio Spurs - Dallas Mavericks

niedziela, 9 listopada 2003
11:10 Koszykówka - NBA: Mecz San Antonio Spurs - Dallas Mavericks - powt.

poniedziałek, 10 listopada 2003
16:10 Koszykówka - NBA: Mecz New Orleans Hornets - Los Angeles Lakers - powt.

wtorek, 11 listopada 2003
16:00 Koszykówka - NBA: Mecz San Antonio Spurs - Dallas Mavericks - powt.

czwartek, 13 listopada 2003
20:00 Koszykówka - NBA Action magazyn

piątek, 14 listopada 2003
02:05 Koszykówka - NBA: Mecz Minnestota Timberwolves - Utah Jazz 8)

bemowiak
29-10-2003, 09:21
Trybański zagrał w meczu... 17 sekund :oho: zaliczył faul w ataku i zszedł :buhaha: :rotfl:

P.s: CZAREK TRYBAŃSKI!!!!

Adis
30-10-2003, 14:10
...

juice
30-10-2003, 19:01
Jak gral wieeeeelki Michael Jordan oczywiscie moim ulubionym klubem byly Byczki z Chicago. Teraz juz sie tak nie interesuje NBA. Ale lubie 76.

Yevaud
30-10-2003, 21:40
Lakersi mają skład przebojowy.

Payton ma komu podawać. Malone z O`Nealem będą wykańczać każdą jego akcję.
Problemem zespólu może stać się jednak nadmiar gwiazd.
Mały z dużym sobie przeszkadzac nie będą, ale dwóch małych i dwóch dużych i wszyscy gwiazdorami pierwszej klasy - to moze być za dużo.

Szczególnie Kobe z Garrym mogą się pożreć. Payton jest przyzwyczajony, że on robi grę zespołu. Kobe także jest przyzwyczajony, ze to przez niego przechodzi każda akcja

Jeśli Phil Jackson poskromi temperamenty chłopaków to będzie mistrzostwo. Jesli mu się to nie uda, to moga być duże kłopoty po powrocie Bryanta.

Bardzo mocną ekipe zmontowano także w Dallas.

Do silnego składu (Nash, Finley, Novitzki) doszli jeszcze: Antoine Walker - snajper z Bostonu i jeszcze dodatkowo najlepszy gracz Golden State - Atawn Jamison, a do odciążenia Nasha pojawił się jeszcze Travis Best. Jak się zrobi z tego drużynę (w pierwszym meczu nie do końca było ją widać)
to będzie bardzo poważna konkurencja dla Lakersów.

Trzecia wielka druzyna na wschodzie to Minesota. DO Garnetta i Szczerbiaka doszli jeszce Sam Casell i Latrell Sprewell.

Sacramento chyba już tak wielkiej roli nie odegra. W poprzednim sezonie byli mocni, ale nie az tak, zeby zagrozić najlepszym. W tym sezonie nie wzmocnili się znacząco.

Na zachodzie liczyś się będą jeszcze Sana Antonio i Portland.

Wschód należyć będzie do New Jersey Kidda.
Mocne będzie Orlando, gdzie T-Mac będzie wspomagany przez Howarda i Granta Hilla.
Jak zwykle mocne będą: Detroid, Philadelphia, a także Indiana z nowym trenerem, choć bez Mercera, Hardewaya i Brada Millera.
Jeszcze Atlanta z Shareefem Abdul Rahimeme, Theo Ratliffem i Terelem Brandonem powinna sie na wschodzie liczyć.

Lakers
31-10-2003, 10:39
NY przegrali a LAMPE NAWET CHYBA NIE WSZEDŁĄ NA PARKIET :zly:

Tomi
01-11-2003, 09:15
Z tego co słyszałem to Lampe nawet nie był w meczowej 12.....

Adis
01-11-2003, 11:27
...

sadomen
01-11-2003, 12:21
2 wygrana Sacramento Kings jest git szkoda, ze nie gra Chris Webber.

P.s Nie wiecie czy lecą jakies powtórki meczów na zagranicznych programach z kablówki???? kiedys na DSF leciały mecze Dallas:)

Kamilsts
01-11-2003, 18:08
New Orleans Hornets Rules !!!
2 meczyki 2 zwycięstwa :-) i oka
Mistrz ;) '8 8) :> :/ :buhaha:

Koko
01-11-2003, 18:33
Mistrzem będzie San Antonio Spurs!!!!!!!!!!!!!!

Adis
02-11-2003, 05:07
...

Adis
02-11-2003, 05:09
...

Koko
02-11-2003, 18:33
Oglądałem w nocy Phoenix-LAL i niestety muszę powiedzieć, że Lakersi są w tym sezonie nieźli. Ale i tak mistrzem będzie SAN ANTONIO SPURS!!!!!

Lakers
03-11-2003, 11:50
kto bedze mistrzem przekonamy sie za kilka miesiecy fakt Lakersi maja szanse wielka bardzo wielka ale nei mozna zapominac o innych
ja mam osobiście nadziejze Pippen poprawi statystyki Byków w tym sezonei choć ciutkę :)

Raffi
03-11-2003, 12:59
http://sports.pl/gazety/iso/g-2003_11_03_09_38_021.jpg
'8

Przyznam, że kiedyś byłem za Atlantą, ale obecnie cięzko znaleźć mi ulubiony team..kibicuję Polakom....

Lakers
03-11-2003, 20:50
zajebista fotka
http://sports.pl/gazety/iso/g-2003_11_03_09_38_021.jpg

chciał bym mieś taki plakat już sobei na pulpit to wkręcam :)

Yevaud
04-11-2003, 08:44
Kibicuję drużynom ze wschodu.

Wielką szanse mają NJ Nets. Nawet w straciu z LA.
Mourning, jeśli będzie w pelni sprawny, jest chyba jedynym centrem, który mógłby skutecznei grac przeciw Shaqueowi. A Kidd z poeodzeniem może powalczyć z Paytonem i Bryantem. NJ Nets to obecnie najsilniejsza drużyna wschodu

Moją ulubioną drużyną pozostaje Indiana.

A jeszcze pytanko - gdzie gra teraz Jerry Stackhouse?

Adis
04-11-2003, 10:01
...

Lakers
05-11-2003, 10:19
Kobe Bryant poprowadził Los Angeles Lakers do trzeciego zwycięstwa w trzecim meczu w tym sezonie NBA. Lakers pokonali Golden State Warriors 87:72.

Bryant grał przez 35 minut. Zdobył 21 punktów (najwięcej w zespole), trafiając 7 z 12 rzutów z gry. Shaquille O'Neal zdobył 17 punktów dla zwycięzców (miał też 14 zbiórek), a Karl Malone - 16 (6 zbiórek). W drużynie pokonanych najskuteczniejszy był Clifford Robinson (19 pkt.).

Mecz Lakers z Warriors był jedynym niedzielnym meczem w NBA.

LA Lakers - Golden State Warriors 87:72
http://www.gazeta.pl/fix/mod/zoom.jsp?xx=1586984',400,500

Harcerz
05-11-2003, 11:07
Lakers - Millwaukee 113-107 i 31 pkt Kobe

Lakers
05-11-2003, 11:28
:)
zapowiada sie nowy rekord wygranych ... :P

Jastrząb
05-11-2003, 11:32
A ja zawsze kibicowałem Houston Rockets.

Lakers
05-11-2003, 11:44
A ja zawsze kibicowałem Houston Rockets.

Barkleu Olajuwan Dlaxler (soryy jak przekreciłem nazwiska) to był wielka 3 Houston !! tez miałem dla nich sentyment podobał mi sie ich parkiet ...

Jastrząb
05-11-2003, 11:53
W 100 % wykorzystali swoją szansę. A 4:0 w finałach z Orlando to była bajka. Shaq był wtedy młody, nie pograł sobie...

Lakers
05-11-2003, 21:28
OStro sie wtedy woziw w NBA pamietam jak na meczu gwiazd zastrajkowali przecie niemu koszykaze i w 5 go kryli by mu udowodnic ze jeszcze nic nei osiagną w nba ...

Yevaud
06-11-2003, 09:23
Tak. Wtedy też Huston kibicowałem.
Szkoda, że cała trójka gwiazdorów była już stara, jak sie razem w jednej ekipie zebrała.

Gdyby to się udało trzy lata wcześniej, jak pod koszami rządił sam praktycznie Hakeem the dream. Wspomagany przez Drexlera i Barkleya wtedy. To by było marzenie.

Jastrząb
06-11-2003, 10:01
Fakt. Olajuwan był wybierany w tym samym drafcie, co Jordan. I to Hakeem miał numer 1, a Air 2. Gdyby Houston zdecydowało się na nr 2...

Adis
06-11-2003, 14:57
...

dyha
06-11-2003, 15:14
LA Lakers i Toronto Raptors , Ci drudzy ze względu na Cartera :+: A jeziorowcy , od początku mojego zainteresowania NBA , zyli od jakichs 4 lat.

P.S. Dlaczego ja dopiero teraz zobaczylem te topic 8-

Adis
06-11-2003, 15:27
...

m84
06-11-2003, 19:23
A ja lubię Orlando Magic ze względu na McGrady'ego :D mistrz.A poza tym to bardziej niż pojedyńcze kluby lubię poszczególnych zawodników. A są to Steve Francis,Vince Carter.Byron Davis,Kenyon Martin,Kevin Garnett,Rasheed Wallace. No i oczywiście wspomniany na początku T-Mac.

emde
06-11-2003, 22:23
Nie lubie koszykówki. Dziekuje.

Yevaud
06-11-2003, 23:39
Kiedyś najbardziej lubiłem Barkleya, Olajuwana i Reggiego Millera. Pozostał tylko Miller wśród grających, ale gra coraz słabiej.

Lubię Davida Weasleya (Hornets), Johna Barryego (niegdyś Sacramento, teraz po raz kolejny się przeniósł), Derrecka Colemana (76), a także Paytona (choc nie Lakersów), O`Neala (Pacers), Mouringa, Divaca, Rose`a (bulls) i Naha (Mavs)

KISIE(L)
09-11-2003, 19:45
Nie mam ulubionej drużyny ale lubię pooglądać sobie w Tv spotkania ;)

ems
09-11-2003, 19:53
A ja nie lubię Lakers-ów

:buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :+: :+: :+: :+: '8 '8 '8 '8

KISIE(L)
10-11-2003, 20:57
Może zna ktoś polską stronę o NBA i NHL

Adis
10-11-2003, 22:11
...

KISIE(L)
11-11-2003, 12:06
Adis wielkie dzięki :+:

Adis
12-11-2003, 07:07
...

Lakers
12-11-2003, 09:32
ale Lakersi dostali po dupie z byłym zespołem trybańskiego
przegrał tez 1 miesz seatle a wygrała z nimi atlanta ktora wygrała dopiero 1 mecz :) :hmm:
dziwne troche beda zaskakujace wyniki coś mi sie zdaje czasem :)

Adis
12-11-2003, 15:56
...

Lakers
16-11-2003, 14:19
nie wszystko jest złote co sie z brzegu świeci ... :)

Lakers
17-11-2003, 19:24
ktore stroje uważacie za najfajniejsze sumując wszystkie lata ...

dla mnie mistrzowskie były Seatle z finałów chyba 96 z bykami
obecne Byjów .
a i jeszcze Detriod ma całkiem całkiem ...

Harcerz
19-11-2003, 06:52
Lakers- Detroit 96-106

Lubie jak LA przegrywa :)

Joker
19-11-2003, 09:50
Ja od finału NBA w roku bodajze 1991 kibicuje niezmiennie Lakersom. W tym roku maja taka paczke ze bez problemu powinni zdobyc mistrza. Czego im zycze. Dobrze ze bedzie to mzona zobaczyc na C +.

Krzpac
19-11-2003, 13:02
Ja od finału NBA w roku bodajze 1991 kibicuje niezmiennie Lakersom. W tym roku maja taka paczke ze bez problemu powinni zdobyc mistrza. Czego im zycze. Dobrze ze bedzie to mzona zobaczyc na C +.

Joker zapamietaj ze nazwiska nie grają... tym bardziej ze niektóre nazwiska mają swoje lata oraz łatwo ulegaja kontuzją...

bemowiak
19-11-2003, 13:53
Trybański na liście kontuzjowanych

Zobacz również...
Wyniki NBA: Lakers znowu przegrywają (19.11.2003, 07:31)
Trail Blazers odsunęli Wellsa za kłótnię (19.11.2003, 14:04)
Orlando zwolniło trenera (18.11.2003, 19:07)
Zawodnicy tygodnia (18.11.2003, 14:43)
Władze NBA za reorganizacją rozgrywek (18.11.2003, 14:16)

Cezary Trybański (24 lata, 218 cm) został wpisany na listę kontuzjowanych zawodników drużyny Phoenix Suns. Oznacza to, że Polak nie zagra w co najmniej pięciu kolejnych meczach w lidze koszykarzy NBA.

Trybański w sezonie 2003/2004 przebywał na parkiecie zaledwie 2 minuty w dwóch meczach i nie zdobył żadnego punktu.

Według oficjalnych informacji powodem wpisania Trybańskiego na listę kontuzjowanych są kłopoty z kręgosłupem.

Na miejsce Polaka trenerzy Suns wstawili do składu drużyny "Słońc" 35-letniego środkowego Scotta Williamsa. Na liście kontuzjowanych znajdują się koszykarze mający autentyczne problemy ze zdrowiem, jak i ci którzy nie mieszczą się w składzie.

Na liście kontuzjowanych zespołu New York Knicks jest cały czas Maciej Lampe

& Źródło wiadomości: PAP

Myślałem że chociarz tam pogra... :/

adamlegiajuvepl
19-11-2003, 14:16
Ja kibicuję Philadelphi i La Lakers.

Krzpac
19-11-2003, 14:53
Ja kibicuję Philadelphi i La Lakers.

to tak jakbyś kibicował Widzewowi i Legii ;]

Yevaud
19-11-2003, 19:07
A Indiana narazie ma najlepszy bilans!
A Reggie Miller znów pokazał w MSG, dlaczego zwą go katem Nowego Yorku (może się wreszcie Knicks nauczą, żeby wypuścić Lampego do gry :P)

Lakers
19-11-2003, 19:11
(może się wreszcie Knicks nauczą, żeby wypuścić Lampego do gry :P)

Lampe i tak by nie powstrzymał go ...

Harcerz
19-11-2003, 20:03
A Indiana narazie ma najlepszy bilans!
A Reggie Miller znów pokazał w MSG, dlaczego zwą go katem Nowego Yorku (może się wreszcie Knicks nauczą, żeby wypuścić Lampego do gry :P)

:fu: :fu: Reggie Miller :box: :box: :box:

Harcerz
19-11-2003, 20:09
Dzisiaj NY Knicks-Lakers
Jakie wasze typy??
Lakers sa faworytem 7 i pol punkta

Lakers
20-11-2003, 20:14
Po raz pierwszy w historii głosowania na pierwsze piątki drużyn Meczu Gwiazd koszykarskiej ligi NBA kibice z Polski mogą uczynić to korzystając ze wskazówek w języku polskim. Głosowanie rozpoczęło się 13 listopada i potrwa do 18 stycznia 2004 roku.

Mecz Gwiazd odbędzie się 15 lutego 2004 roku w Los Angeles. Na oficjalnej stronie NBA instrukcja głosowania na pierwsze piątki zespołów Wschodu i Zachodu została opracowana w 17 językach - to o pięć więcej niż w 2002 roku - między innymi polskim, serbskim, rosyjskim, hindi, chińskim (prosty i tradycyjny), japońskim i koreańskim.

Według szacunków władz NBA oficjalną stronę najlepszej koszykarskiej ligi świata odwiedza codziennie około 2 milionów ludzi, z których 42 procent mieszka poza USA. Informacje na temat NBA dostępne są w dziewięciu językach, między innymi chińskim. Duży wpływ na uruchomienie strony NBA po chińsku miał wybór Chińczyka Yao Minga z numerem 1. w drafcie NBA w 2002 roku.

Kibice wybierają po pięciu graczy do wyjściowego składu zespołów Wschodu i Zachodu z listy 120 nazwisk (po 60 graczy z każdej konferencji) zgłoszonych przez dziennikarzy piszących o NBA i komentujących mecze najlepszej ligi świata w stacjach telewizyjnych.

Pozostałych siedmiu koszykarzy uzupełniających składy obydwu drużyn wybiorą trenerzy 29 zespołów NBA.

źródło: Gazeta Wyborcza

no to panowie skoro zawsze tak dobrze głosujemy na Legia w necie czas ruszyc de i jedziemy z Lampe :) )

wymych
20-11-2003, 22:17
Macie tu link gdzie mozna głosowaći do roboty panie i panowie ;) http://www.nba.com/allstar2004/asb/pol/ballot.html

yusta
20-11-2003, 22:43
Ja juz głosik wysłałam, a co mi tam :)
Można głosowac raz na 24 godziny.

Kempes
20-11-2003, 23:25
Huuuge Tracy McGrady 8)

wogóle Magics rulezz

Harcerz
21-11-2003, 01:48
Sprewell- Minesota
jak macie problemy to glosujcie na niego

yusta
21-11-2003, 02:13
Sprewell- Minesota
jak macie problemy to glosujcie na niego

Ooo, a ja własnie oddałam głosik między innymi na Sprewella i jeszcze na Garnetta :)

Sharn
21-11-2003, 02:53
Lakers- Detroit 96-106

Lubie jak LA przegrywa :)

Te ja też. :D

Zabieram się za głosy...

pozdr. 8)

wymych
21-11-2003, 16:00
Na Polaków głosować ;) A póxniej na innych :)

Harcerz
22-11-2003, 03:21
Na Polaków głosować ;) A póxniej na innych :)

A jeżeli moi ulubieni gracze to nie są Polacy??
:+: Garnett :+: Carter :+:

To jednego zostaw a w miejsce drugiego wstaw Polaka
Wiekszosc z nas ma ten sam problem :)

Lakers
23-11-2003, 11:58
albo ja jestem ślepy albo nei widze na tej liscie polków ... :hmm: moze to przez to ze mnie trzyma kac ... :]

Lakers
23-11-2003, 12:00
to jdnak ostry kac :rotfl: mam mam mam :P
=========================================

Drobny uraz Shaq`a

Shaquille O'Neal opuścił wczorajszy trening drużyny z powodu urazu prawej łydki. Środkowy Los Angeles Lakers może nie wystąpić w najbliższym meczu przeciwko Memphis Grizzlies. Decyzja prawdopodobnie będzie podjęta tuż przed rozpoczęciem spotkania. Koszykarz kontuzji doznał w piątkowym, wygranym meczu z Chicago Bulls. Shaq opuścił parkiet w trzeciej kwarcie, mając na koncie 15 punktów i 7 zbiórek.
==========================================

Transfer między Bulls i Raptors ?

Dużo ostatnio mówi się o transferze między Chicago Bulls a Toronto Raptors, na mocy którego miejsce zamieszkania zmieniliby Jalen Rose i Antonio Davis. Możliwe jest dołączenie do umowy także innych zawodników. Rose notuje średnio 14.5 punktów, jednak na bardzo słabej skuteczności - 34.6% za dwa.
============================================
Rozgrywający Utah Jazz - Carlos Arroyo opuści dwa tygodnie rozgrywek przez kontuzję lewej kostki. Koszykarz urazu nabawił się w trzeciej kwarcie piątkowego meczu przeciwko Milwaukee Bucks. Ta sama kostka nie pozwoliła mu zagrać w dwóch meczach na początku sezonu. Arroyo notuje obecnie średnio 15.5 punktów i 6.1 asyst.

============================================

Kolejny double-double Garnetta

Zobacz również...
Kontuzja Carlosa Arroyo (23.11.2003, 11:14)
Transfer między Bulls i Raptors ? (23.11.2003, 11:36)
Wyniki NBA (22.11.2003, 10:09)
Jay-Z właścicielem New Jersey Nets? (21.11.2003, 17:04)
Czwartek w NBA: 11 porażka Magic (21.11.2003, 09:11)

Kevin Garnett zanotował 9-ty z rzędu double-double prowadząc swoją drużynę do trzeciego z rzędu zwycięstwa. Skrzydłowy Wolves zakończył mecz z dorobkiem 30 punktów, 19 zbiórek, 5 asyst, 3 przechwyty i 2 bloki. Wspierał go Sam Cassell, który miał 18 punktów i 8 asyst. W innym wczorajszym meczu dość niespodziewanie Knicks pokonali u siebie Philadelphię 76ers. Na największe uznanie zasłużył Shandon Anderson, który zdobył 14 z 20 punktów w trzeciej, istotnej dla wyniku meczu kwarcie.

wymych
23-11-2003, 22:11
albo ja jestem ślepy albo nei widze na tej liscie polków ... :hmm: moze to przez to ze mnie trzyma kac ... :]
Bo na liscie ich nie ma .Pod listą jest pasek rozwiń go i tam znajdziesz ;)

Lakers
24-11-2003, 16:26
Bo na liscie ich nie ma .Pod listą jest pasek rozwiń go i tam znajdziesz ;)

nie czytasz postów wszystkich :)
nad twojim postem jest moj z niusami nad nimi jest napisane :

"to jenak ostry kac :p mam mam mam "

Yevaud
26-11-2003, 14:28
A INDIANA narazie gromi rywali! Bez wielkich nazwisk, za to tworząc doskonały zespół z wieloma równorzędnymi zawodniakmi!

A Dallas, LA i Minesota narazie rozczarowują, choć miały być nie do zatrzymania (szczególnie Dallas i LA)
Porównując składy - Dallas: Nash, Best, Abdul-Wahad, Finley, Nowitzki, Bradley, oraz dwóch sprowadzonych latem gwiazdorów - Jamison i Walker.
LA - PAYTON, BRYANT, MALONE, O`NEAL, Fox, Horry, Grant, George - z tymi drużynami nikt teoretycznei nie ma prawa wygrać.

Harcerz
27-11-2003, 14:44
A INDIANA narazie gromi rywali! Bez wielkich nazwisk, za to tworząc doskonały zespół z wieloma równorzędnymi zawodniakmi!

A Dallas, LA i Minesota narazie rozczarowują, choć miały być nie do zatrzymania (szczególnie Dallas i LA)
Porównując składy - Dallas: Nash, Best, Abdul-Wahad, Finley, Nowitzki, Bradley, oraz dwóch sprowadzonych latem gwiazdorów - Jamison i Walker.
LA - PAYTON, BRYANT, MALONE, O`NEAL, Fox, Horry, Grant, George - z tymi drużynami nikt teoretycznei nie ma prawa wygrać.

Teoretycznie- tak, te druzyny nie powinny przegrywac.
Trzeba jednak pamietac jeszcze o jednym:
Zaklady bukmacherskie!!!, legalne w Las Vegas, oraz te nielegalne, prowadzone przez mafie (bardzo popularne zreszta w USA )

Ciekawostka: Legalnie mozna obstawiac mecze w kasynach w Las Vegas
natomiast wszystkie regionalne gazety w USA podaja codziennie biezace linie na mecze . Po co ????? :)

Krzpac
27-11-2003, 16:49

Ron Artest, Jermaine O'Neal coś mówią Ci te nazwiska ? tych koszykarzy chciała by mnieć kazda druzyna w NBA...

LA i Wolves dopiero się zgrywają, poznaja się... sezon regularny jest nie wazny... prawdziwa gra to PO...

calagan
29-11-2003, 14:52

O kolega cos slabo w temacie. Kto rozczarowuje poza Minnesota?
Indiana faktycznie mozna powiedziec, ze nie ma Wielkich gwiazd, ale gwiazdy generalnie ma. Artest i O`Neal anonimowi nie sa. Tyle, ze jak popatrzec na to z kim grali do tej pory, to wyjdzie, ze w zdecydowanej wiekszosci pokonali rywali z wlasnej konferencji, czyli sporo slabszych od drugiej (lepszej) polowy ligi (jedyne zespoly z zachodu pokonane przez pacers to Denver, Seattle i Minnesota).
Dallas tylko srednio interesujacym sie fanom moglo sie wydawac takie super. Wiekszosc jednak widziala to co jest od dawna bolaczka klubu - mimo glosnych transferow nadal nie maja dobrego centra, a co gorsza, nadal nie bronia za dobrze. Maja z tym klopoty w regular season, to co bedzie w p-o?
Lakers rozczarowuja? Bo co? Ze przegrali 3 mecze to juz rozczarowuja? Bez przesady. To juz trzeba miec naprawde slabe pojecie zeby nie wiedziec iz majac 2 nowych (niezwykle istotnych dla zespolu) graczy w pierwszej piatce, ktorzy nigdy nie grali w systemie trojkatow preferowanym przez Jacksona mimo ze maja za soba juz po kilkanascie sezonow potrzeba czasu na zgranie. Nie wspomne juz o problemach pozaboiskowych Bryanta, czy pladze kontuzji, ktora zdziesiatkowala lawke (glownie wysokich graczy). A i taka drobna uwaga. Fox od pol roku leczy kontuzje, wiec jego wplyw na gre LA jest raczej zaden, a Horry gra w Spurs.

Yevaud
01-12-2003, 15:57
Jesli Dallas nia ma dobrych graczy pokoszowych, to co powiedzieć o Pacersach?
Jermaine O`Neal jest jeden i też nie jest to typowy center. A o innych wysokich graczach trudno wiele dobrego powiedzieć.

A Artest to oczywiście mocny zawodnik, ale żadna wielka gwiazda. Wspomniane Dallas ma trzech graczy na tę pozycję, każdy conajmniej równie dobrych.

A na rozkładzie Indiana ma m.in. jednego z faworytów do tytułu mistrza konferencji: 76 z Filadelfii, wspomnianą Minnesotę, która i tak należała do zespołów mocnych (Garnett, Szczerbiak, Cassel od połowy ubiegłego sezonu), a wzmocniona Sprewellem i Olowokandim.

A Lakers rozczarowują może nie ilością porzegranych, ale faktem, że pokonali ich Hornets (to ci z gorszego wschodu) i memphis Grizzlies - jeden z najgorszych klubów NBA wogóle.
A owi dwaj nowi gracze w zespole zgrywali się juz latem z drużyną i są na tyle doświadczeni, że bez większego przygotowania i takpowinni wejść w zespół. Bryant gra. Malone zaliczał po 40 min w poprzednich sezonach i nic nie wskazuje na to, żeby musiał w tym sezonie odpoczywać dłużej. Obokj niego zaś może stać nawet taki kolk jak Ostertag, a i tak sobie nieźle radzi. To w przypadku, gdy gra wespół z O`Nealem problemów nie powinno być najmniejszych.
Zamiast Horryego jest Russel.

calagan
02-12-2003, 13:01
Jesli Dallas nia ma dobrych graczy pokoszowych, to co powiedzieć o Pacersach?
Jermaine O`Neal jest jeden i też nie jest to typowy center. A o innych wysokich graczach trudno wiele dobrego powiedzieć.

A Artest to oczywiście mocny zawodnik, ale żadna wielka gwiazda. Wspomniane Dallas ma trzech graczy na tę pozycję, każdy conajmniej równie dobrych.

A na rozkładzie Indiana ma m.in. jednego z faworytów do tytułu mistrza konferencji: 76 z Filadelfii, wspomnianą Minnesotę, która i tak należała do zespołów mocnych (Garnett, Szczerbiak, Cassel od połowy ubiegłego sezonu), a wzmocniona Sprewellem i Olowokandim.

A Lakers rozczarowują może nie ilością porzegranych, ale faktem, że pokonali ich Hornets (to ci z gorszego wschodu) i memphis Grizzlies - jeden z najgorszych klubów NBA wogóle.
A owi dwaj nowi gracze w zespole zgrywali się juz latem z drużyną i są na tyle doświadczeni, że bez większego przygotowania i takpowinni wejść w zespół. Bryant gra. Malone zaliczał po 40 min w poprzednich sezonach i nic nie wskazuje na to, żeby musiał w tym sezonie odpoczywać dłużej. Obokj niego zaś może stać nawet taki kolk jak Ostertag, a i tak sobie nieźle radzi. To w przypadku, gdy gra wespół z O`Nealem problemów nie powinno być najmniejszych.
Zamiast Horryego jest Russel.

O Pacersach? Ze tez nie maja wystarczajacej ilosci dobrych graczy podkoszowych. O`Neal jest super, ale jak slusznie zauwazyles jest jeden. Wspomaga go skuteczni z lawki falszywy niski skrzydlowy - Harrington. Na C maja mlodego Fostera, ale to wszystko malo i dlatego tez na tytul szans nie maja. Co do Artesta to chyba nie doczytales dokladnie. Jesst gwiazda, ale jedna z wielu. Nie jest super gwiazda, ale koles przypomina Pippa - zelazna obrona, ale i rzucic cos potrafi. Bedac precyzyjnym - jest gwiazda defensywy (jak Ben Wallace z Detroit). Dallas ma trrzech i dlatego dadza kolejny raz d... Dobrzy to Ci gracze sa w ataku, ale w defensywie to czarne dziury. Jamison, Walker, Niwitzki, czy Finley (wsyscy moga grac na SF) slabo bronia, bardzo slabo jak porownac ich do Artesta pod tym wzgledem.
Nie powoluj sie na ich mecze, bo napisalem - maja na rozkladzie zespoly ze swojej wlasnej konferencji i tylko to daje im tak znakomity bilans. Wschod jest slaby, dramatycznie slaby. Oni na tle tej konferencji sa mocni, ale w konfrontacji z czolowka ligi (czyli czolowka zachodu) beda zbierac baty - raczej. Minnesota jest obecnie slaba. Ulegasz magii nazwisk. A Cassell doszedl do nich po sezonie. 76ers? Co to jest? Oni sa najlepsi w Atlantic Division i maja bilans 50%!! Kandydat do finalu konferencji? Poki co chyba nie. Moze za 2 miesiace.
Tak, Lakers. Ty chyba nalezysz do grona, ktore uwaza, ze ich bilans w tym roku powinien byc 82-0. Po pierwsze mecze takie jak ten z Hornets beda przegrywac. Dlaczego. Bo sa generalnie starzy. Payton - 35, Malone - 40, Russell - 33, Grant - 38. Sha tylko 32, ale klopoty z drobnymi kontuzjami ciagle. Po drugie ten mecz przegrali, bo jakies 15 godzin wczesniej skonczyli swoj pojedynek z SAS - po okolo3 godzinach walki, 2 dogrywki itp. Zapewniam Cie, ze zespoly mlodsze by sie zmachaly. Kiedy ostatnjio patrzyles na tabelke? Jesli Memphis to slabeusze, to co ja mam myslec o Phillis, ktorzy sa ponoc kandydatami na mistrza wschodu? Zapomniej o tym, ze Memphis to slabusze. Moge sie z Toba zalozyc, ze grajac na wschodzie byliby w top 4 tej konferencji. A poza tym wpadki zdarzaja sie kazdemu.
Dwaj nowi zgrywali sie latem - znaczy gdzie i z kim? Przeciez latem nie ma rozgrywek. Summer League? Nie zarrtuj. Preseason to jest 8 meczow - i to ma byc zgranie? Znajac sie na pilce uwazasz, ze kilka sparingow wystarcza na zgranie sie z zespolem? Zlituj sie. I co z tego, ze grywal Malone po 40 minut kiedys tam (doslownie kiedys tam - ostatnie 4 lata to 36, 38, 36 i 36 minut). Ja kiedys tam skakalem jak malpa po drzewach, a teraz nie dam rady i co? Latka leca. ma zelazna kondycje, ale nie jest niezniszczalkny, a bardziej bedzie potrzebny w p-o. Bryant gra, ale na glowie ma wazniejsze rzeczy niz mecze. Jego kariera jak i przyszlosc jest powaznie zagrozona. Poza tym zupelnie pomijasz kwestie taktyki. A juz wielu niezlych graczy za Jacksona nie potrafilo sie do niej przystosowac. Malone i Payton ciagle sie jej ucza i to potrwa jeszcze kilka miesiecy. Medvedenko, ktory gra od 3 lat dopiero zaczal lapac o co tam biega.
Zamiast Horrego Russell? Przeciez to rozne pozycje. Horry od 4 lat gra na PF, a Russell cale zycie SF, albo nawet SG. Raczej Grant za Horrego, ale jako emeryt to na caly rok troche malo.

Lakers
02-12-2003, 14:45
Grizzlies 96
Celtics F 89

Pistons 79
Knicks 78

Bucks 87
Bulls 97

Nets 84
Jazz 91

Pacers 89
Suns 82

Spurs 83
Clippers 91

go go Chicago ;)

Yevaud
04-12-2003, 16:17
Indiana ma się bilansem nie chwalić, bo na rozkładzie ma drużyny ze słabego wschodu. A Lakers przegrali właśnie z drużyną ze słabego wschodu. Tym rozczarowują. Z Hornetsami przegrali małymi, a nie przez wiek Malonea i Granta.
A Memphis - ok. załóżmy się. Moze z ostatniego miejsca na wschodzie do play-offs by wskoczyli. Ale i w to wątpię. łatwo to będzie można sprawdzić. O miejscu decyduje wszak bilans.

calagan
05-12-2003, 14:58
To nie kwestia chwalenia sie, tylko obiektywnego spojrzenia na sytuacje. Sa niezla ekipam jak na konferencje wschodnia, ale w porownaniu do zachodu sa slabi. Jakbym ukladal zestaw najlepszych ekip w NBA obecnie to mimo znakomitego bilansu nie byliby w jego czolowce.
Porazki ze slabeuszami Lakers sa zwyklymi wpadkami. Wiesz z kim przegralo wielkie Chicago z rekordowego sezonu? Z Toronto, ktore wlasnie pierwszy sezon na parkietach NBA gralo. Czy byli slabi? Nie. Poprostu zdarzylo sie. Ci mali w Hornets biegaja szybko, a mali w Lakers byli zmeczeni. Wysocy, ktorzy powinni wspierac obrone przeciwko tym malym tez byli zmeczenii nie nadazali z pomoca. Jak masz 40 lat i jednej nocy grasz ponad 40 minut to brakuje ci troche swiezosci nastepnego dnia. A lawka w LA za dluga nie jest.
Nie przekonasz sie, czy wskoczyliby do p-o na podstawie bilansu na koniec sezonu. Dlaczego? Bo Grizzlies graja w silniejszej konferencji. Tylko 30 meczow graja z potencjalnie slabszymi zespolami. Za to 50 z silniejszymi. Jest roznica?

Adiq
11-12-2003, 11:33
Yevaud, Calagan ma rację. Zobacz co robi Memphis. Wygrali 6 ostatnich spotkań w tym 5 z drużynami ze Wschodu. Nie licząc czasów Jordanowskich, Zachód zawsze był o wiele lepszy.

Adiq
11-12-2003, 11:35
BTW: Bylibyście zainteresowani typerem NBA?

calagan
11-12-2003, 13:24
Typerek? Nie, ja dziekuje. Interesuje sie NBA, ale w typery raczej sie nie bawie.

cheerful
14-12-2003, 10:14
ja bym byla
pamietam ze w zeszlym sezonie takiego type tworzyla Ewelina
i nawet byłam w nim liderka
:]

LegiaSoldier
18-12-2003, 12:03
Dla mnie największym zaskoczeniem jest Boston.Po odejściu Walkera wszyscy sądzili,że sam Pierce nie wystarczy im by wygrywać mecze.O ile na początku rzeczywiście tak było to teraz Pierce z Bakerem dają taki show,że całe NBA obawia się spotkania z nimi.Jeśli tak dalej pójdzie to Pierce,bo to jednak głównie jego zasługa może wedłu mnie zostać nawet MVP.Podobał mi się dzisiejszy tytuł na nba.com-Is Paul party-czyli o meczu z Dallas,wygranynym przez Boston różnicą 2 ptk., mimo iż do ostatniej kwarty przegrywali 8.
Co do Indiany, to sam niewiem.Ten zespół gra świetnie,ale zdarzają mu się wpadki tego typu jak ostatni mecz z Orlando u siebie, czy Chicago, gdzie przegrali różnicą 11 ptk.

Krzpac
18-12-2003, 23:35
Jeśli tak dalej pójdzie to Pierce,bo to jednak głównie jego zasługa może wedłu mnie zostać nawet MVP.

bez przesady... on nawet nie bedzie głównym kandydatem do tej nagrody...

sadomen
19-12-2003, 21:53
Jak narazie Sacramento Kings bardzo dobrze gra!.Szkoda, że Chris Webber ma kontuzje :/

Lakers
27-12-2003, 13:40
Jeśli tak dalej pójdzie to Pierce,bo to jednak głównie jego zasługa może wedłu mnie zostać nawet MVP.

bez przesady... on nawet nie bedzie głównym kandydatem do tej nagrody...

podzelam twoje zdanie na pewno bedze to gwiazda faworyzowana nie tylko przez znawców nba ale i media oraz firmy sponsorujace go ...
ja stawiam na bryanta

a słyszeliscie ze Rodman wraca do gry lecz nei do NBA TYLKO DO abl ( chyba nie pojebała mi sie nazwa)
mowił ze jego marzeniem jest powrot do nba .... '8 kto go wezmie ?! bo na pewno nie faworyci do mistrzostwa jakis podrzedny klub by zrobic sobei troche szumu wokół swojej druzyny tak jak zrobiło to dallas ...
moze do Pippena dołączy ... ?
a nei wiemczie czy Pippen juz wyleczył kontuzję?

Yevaud
06-01-2004, 14:05
To nie kwestia chwalenia sie, tylko obiektywnego spojrzenia na sytuacje. Sa niezla ekipam jak na konferencje wschodnia, ale w porownaniu do zachodu sa slabi. Jakbym ukladal zestaw najlepszych ekip w NBA obecnie to mimo znakomitego bilansu nie byliby w jego czolowce.
Porazki ze slabeuszami Lakers sa zwyklymi wpadkami. Wiesz z kim przegralo wielkie Chicago z rekordowego sezonu? Z Toronto, ktore wlasnie pierwszy sezon na parkietach NBA gralo.

Kiedy ja o tym właśnie mówiłem! To właśnie dlatego zwróciłem uwagę. Indiana - niezła ekipa (niekoniecznie najlepsza) jak na wschód i nic więcej. A początek rewelacyjny.

A Lakersi - być może najlepsza ekipa w historii i na dzień dobry niejedna wpadka.

Potem wróciło to wszystko do normy. Lakersi zanotowali długą serię zwycięstw w tym z Indianą.

Grizzles jakby nie patrzeć należą do trzech najsłabszych drużyn z zachodu.

Wasil
08-01-2004, 07:10
New York acquires Stephon Marbury, Anfernee Hardaway and Cezary Trybanski from New York for Howard Eisley, Maciej Lampe, Antonio McDyess, Charlie Ward, the draft rights to Milos Vujanic, an unconditional 2004 first-round draft pick and a conditional future first-round pick.

;) wydaje mi się ,że Phoenix zrobiłol lepszy interes niż Nowy York

Yevaud
08-01-2004, 09:51
Nie bardzo zrozumiałem, NY chce zamienić kogoś na kogoś z NY i prawo do 1 msca w drafcie?

m84
09-01-2004, 14:42
Cezary Trybański zadebiutował w barwach New York Knicks. W czwartkowym meczu ligi NBA Knicks przegrali u siebie z Houston Rockets 79:111. Polski koszykarz zdobył jeden punkt.

Kilka dni temu Trybański przeszedł, na zasadzie wymiany, z Phoenix Suns do Knicks (w odwrotnym kierunku podążył Maciej Lampe).

W spotkaniu przeciwko Rockets Trybański grał przez trzy minuty. Wykorzystał jeden z dwóch rzutów osobistych (faulował go Scott Padgett). Raz rzucał z dystansu, ale niecelnie.

W drużynie zwycięzców wyróżnił się Steve Francis - 27 pkt. Wśród gospodarzy najskuteczniejszymi byli Keith Van Horn i Moochie Norris - po 17 pkt.

'8

Wasil
09-01-2004, 15:52
ja bym byla
Ja też byłbym zainteresowany o ile znajdzie się osoba do jego prowadzenia.

Lakers
10-01-2004, 11:36
ja bym byla
Ja też byłbym zainteresowany o ile znajdzie się osoba do jego prowadzenia.

ja moge potypowac :) ale nie prowadzić ;)

Kempes
10-01-2004, 11:52
Widzieliście nokaut Lakersów i przebieg meczu z Atlantą ? 8)

Lakers 34 23 32 24

Atlanta 7 21 22 17

wynik: 113 - 67 :oho:

Lakers
10-01-2004, 14:26
Nets 81
Sixers 97

Wizards 92
Magic 103

Clippers 78
Raptors 68

Cavaliers 82
Celtics 107

Spurs 94
Hornets 84

Pacers 92
Mavericks 80

Blazers 87
Bulls 78

Heat 94
Bucks 103

Jazz 96
Nuggets 106

Kings 113
Suns 93

Hawks 67
Lakers 113

Grizzlies 116
Sonics 122

Mini
12-01-2004, 16:18
zmarł były koszykarz NBA Yinka Dare. wielkim koszykarzem nie był. jego nazwisko przewijało się w składzie netsów przed paru laty [']

ja moge prowadzić typera NBA.

sadomen
12-01-2004, 17:28
Jak narazie Sacramento liderem jest :) :)

Lakers
14-01-2004, 16:24
[']

Adiq
15-01-2004, 10:07
Jestem w szoku. 8- Dzisiaj Lakersi bez Shaqa, Malone'a i Bryanta rozjechali Denver Nuggets 97-71! Najwięcej punktów dla Lakers rzucił Medvedenko - 22. Aż strach pomyśleć co będzie jak wróci wyżej wymieniona trójka. 8-

Lakers
15-01-2004, 12:55
Jestem w szoku. 8- Dzisiaj Lakersi bez Shaqa, Malone'a i Bryanta rozjechali Denver Nuggets 97-71! Najwięcej punktów dla Lakers rzucił Medvedenko - 22. Aż strach pomyśleć co będzie jak wróci wyżej wymieniona trójka. 8-

a jak znow wtedy będa przegrywać ? :rotfl:

Adiq
16-01-2004, 23:01
ja moge prowadzić typera NBA.
No to jedziesz. 8)

Harcerz
17-01-2004, 19:05
Zmiana trenera w NY Knicks
Don Chaney's out , jego miejsce zajal jeden z najlepszych i najbardziej doswiadczonych trenerow Lenny Wilkens

Joker
17-01-2004, 21:57

I o to chodzi!!!!! Lakers jak Legia!! ;)

Yevaud
19-01-2004, 09:29
Obejżałem sobie mecz Sacramento Kings z drugim składem Lakersów (poza Paytonem).
I musze powiedzieć, że jestem pod wrażeniem niezwykle zespołowej gry Sacramento. Bibby, Divac, Miller, Chrisie - wszyscy oni zdają się myśleć bardziej o znalezieniu partnera na dobrej pozycji, niz o własnej zdobyczy punktowej. Nie oznacza to jednak, że boją się rzucać.

A tak pozatym Sacramento jest chyba najbardziej "balym" zespołem NBA
Divac, Miller (pod nieobecność Webbera), Stojakovic, Bibby - biali gracze pierwszopiątkowi.

Mini
19-01-2004, 14:58
TYPER już działa :D zapraszam do wygrania bilet na mecz kosza

na Bemowo :D

Lakers
21-01-2004, 12:30
Wiecie gdze dostane w warszawie koszulkę Jordana z Wizards ? byly niedawno kolomnie ale jak juz zebralem kase to sie skończyły ;/

Harcerz
21-01-2004, 14:57
Wiecie gdze dostane w warszawie koszulkę Jordana z Wizards ? byly niedawno kolomnie ale jak juz zebralem kase to sie skończyły ;/

Jaka cena byla?

Lakers
22-01-2004, 11:36

Jaka cena byla?

164zł

sadomen
24-01-2004, 14:03
Maciej Lampe zaliczył debiut w NBA w meczu z San Antonio!

Zagrał 2 minuty zaliczył 1 faul i 1 nie celny rzut.

Lakers
24-01-2004, 19:54
widzeliści ten niecelny rzut ... masakra 8o

Skanda(L)
24-01-2004, 20:32
New Jersey Nets sie przenosza do .......................... Brooklynu 8-
i z tego co wiem bede sie nazywac Brooklyn Nets
nowa hala ma byc wybudowana w samym sercu Brooklynu ale nie wczesniej niz do 2006 roku. do tego czasu beda grali nadal w tej samej hali co teraz.

Lakers
25-01-2004, 14:36
8- 8- hahahahaaaaaaaaa :rotfl: a my kurde nie możemy sobie postawic stadiony od kilku dziesieciu dobrych lat ....
co znaczy mieć 8o kasę

sadomen
30-01-2004, 13:51
Maciek Lampe w spotkaniu z Indianą Pacers zagrał 16 minut! zdobywając
4 pkt zaliczył także 2 zbiórki 1 przechwyt i 2 faule.

Harcerz
30-01-2004, 15:14
8- 8- hahahahaaaaaaaaa :rotfl: a my kurde nie możemy sobie postawic stadiony od kilku dziesieciu dobrych lat ....
co znaczy mieć 8o kasę

Moze nie na temat koszykowki tylko baseballa ale o kasie

W dniu wczorajszym Frank McCourt kupil druzyne Los Angels Dodgers od News corp. za sume 430 milionow $ (druzyna , stadion , osrodki treningowe na Florydzie i Dominikanie)
News corp byli wlascicielami Dodgers od 1998 roku , kupili wtedy druzyne od rodziny O'Malley za 311 milionow.

Lakers
31-01-2004, 10:33
co znaczy mieć 8o kasę
Moze nie na temat koszykowki tylko baseballa ale o kasie
W dniu wczorajszym Frank McCourt kupil druzyne Los Angels Dodgers od News corp. za sume 430 milionow $ (druzyna , stadion , osrodki treningowe na Florydzie i Dominikanie)
News corp byli wlascicielami Dodgers od 1998 roku , kupili wtedy druzyne od rodziny O'Malley za 311 milionow.

8-

z 2 strony musi im sie na maxsa opłacać zbija zajebisty interes na tym ... ale jak sie ma pienidze w takim kraju to jest sie juz ustawionym ( oczywiscie jak sie ma dobre perspektywy)

Lakers
01-03-2004, 12:10
temat trochę zaginą ...
jakie wrazenia po all star game ? :)

m84
01-03-2004, 15:06
Tu masz trochę na ten temat
http://www.legialive.pl/forum/viewtopic.php?t=4321 :look:

Adiq
01-03-2004, 16:55
Dzisiaj Philadelphia bez Iversona i Robinsona wygrała siedmioma punktami z Minesotą w najmocniejszym składzie. Szok. 8-
I na dodatek przez to kupon mi nie wszedł...

Lakers
02-03-2004, 15:03
to kuponu najbardzej szkoda :rotfl:

sadomen
03-03-2004, 19:02
Ciekawie szykuje się w Sacramento po powrocie C-Webba na parkiet (w debiucie 26pkt,12zb,4asysty w 30 minutach!)

Moim zdaniem Vlade siądzie na ławce bedzie oszczędzał siły na play offy, a w jego miejsce (centra)"wskoczy" Brad Miller, bo raczej pozycja PF jest dla Chrisa bo nie ma sensu kombinować żeby Miller z Divaciem grali razem w pierwszej "5".

C Miller
PF Webber
SF Stojakovic
SG Christie
PG Bibby

Kings w tym roku zdobywajął lige !!!! Go Sacto Go