PDA

Zobacz pełną wersję : IRC

Strzałek
06-07-2005, 09:55
jest jakis kanal ? Jak jest to na jakim serverze ? A jak nie ma to może zrobić ? 8)

Bastion
06-07-2005, 16:38
Jest. Na warszawa.irc.pl, krakow.irc.pl itp. Nazywa sie #legia , ale z tego co zauwazylem same boty wisza.

Strzałek
06-07-2005, 18:45
Aha, a uzywa ktos jeszcze z forumowiczów irc'a ? Może byśmy postawili kanał LFF ?

Smetny
06-07-2005, 21:58
chyba nie ma co się bawic, nie cieszylby się zbyt dużą popularnością

Nazgul
07-07-2005, 14:49
Aha, a uzywa ktos jeszcze z forumowiczów irc'a ? Może byśmy postawili kanał LFF ?

Chetnie, tylko kto ma jakies shelle na boty? Bo jak są, to no problemo :)

Na #legia nazgul wpada od czasu do czasu :D

Strzałek
07-07-2005, 15:35

Polnet przecież daje boty 8)

Guzik
07-07-2005, 21:23
heheheh ja mimo juz jakiegos tam okresu posiadania internetu nadal nie rozkminilem tego irc
caly czas sie zastanawiam po **** takie cos, jak mozna na czacie pogadac :hmm:

Strzałek
07-07-2005, 22:00
heheheh ja mimo juz jakiegos tam okresu posiadania internetu nadal nie rozkminilem tego irc

nie wiesz co dobre :zlosliwy: Uwież mi - irc wciąga 8)

Nazgul
09-07-2005, 02:01

Polnet przecież daje boty 8)

Ale warto mieć boty w kilku sieciach, nie w jednej... Inaczej możesz wylecieć na splicie i wrócic na bezopie :D A to klopot jest :)

Bastion
09-07-2005, 12:13

Czat to ch....... jakich malo. Za bardzo dawnych czasow 98-2000, kiedy jecsze dzialaly serwery microsoftu, spedzalem na IRC cale noce. Niesamowity klimat, zajebisci ludzie. Po tym jak msny zostaly zamkniete juz lipa sie zrobila.

bkt
25-01-2009, 17:36
Wygrzebalem :)
Dziekuje:P

Ja uzywalem IRC kiedys bardzo duzo, gralem troche w 2 gierki po sieci i to wymagalo kontaktu z ludzmi w ten sposob.

Teraz wejde raz na rok zeby mi konto nie wygaslo posiedze 2 minuty i wyjde:D

Ale jesli chodzi o kanal Legii - to moim zdaniem fajny pomysl. Sa serwery na ktorych nie potrzeba botow a w razie przejecia kanalu przez kogos mozna go odbic jedna komenda.

Tylko, czy ktos by tam siedzial. Skonfigurowanie klienta IRC to naprawde nie duzy problem:) tym bardziej jak ma sie polska wersje.