PDA

Zobacz pełną wersję : Co robią byli trenerzy?

Yevaud
07-07-2003, 11:54
Karuzela trenerska się kręci. Wydaje się, że wciąż są to te same nazwiska i co najciekawsze - przegrani znajdują nowe zatrudnienie, a zwycięzcy nie bardzo.
Zastanwia mnie np. co robi duet, który zapewnił kiedyś ŁKSowi tytuł: Dziuba - Polak?
Wdowczyk pałęta sie po drugiej, czy nawet trzeciej lidze.
Gdzie będzie w przyszłym sezonie jeden z najlepszych trenerów: Bobo Kaczmarek?

A na drugim biegunie mamy wiecznie przegranego Broniszewskiego, który mało brakowało, a spuściłby Wisłę Płock (na szczęście dla Płocka został zastapiony Jabłońskim), który zapewne znów się gdzieś załapie, Smudę, który zawsze robi w klubach duże zamieszanie, Majewskiego.
Oni zawsze się gdzieś zahaczą.

Najbardziej interesuje mnie pytanie: co robi Kaczmarek?

legart
07-07-2003, 12:03
Mnie też ciekawi co robi Bobo, w końcu to jeden z lepszych polskich trenerów, mający dobrego nosa to piłkarzy. Natomiast "kaszanka" Broniszewski poza dobrymi układami z PZPN nic sobą nie reprezentuje. Nota bene mam nadzieję że nie spęłnią się jego (Broniszewskiego) 2 największe marzenia tj. trenowanie kadry oraz Legii 8- .

Kempes
07-07-2003, 18:12
Może nie jest to wielki utytułowany trener ale oprócz Kaczmarka ''wielkim przegranym'' sezonu był chyba również J.Żurek który który z Gieksą osiągną sukces ponad oczekiwania - nie zdziwiłbym sie gdyby w nadchodzacym sezonie pracował w - Bełchatowie czy inny Olsztynie.

Yevaud
12-07-2003, 16:23
I to ma być ***** normalność?
Wydawało się, że pewniakami do pucharów są Wisłą. Legia i Amica.
A tu GKS i Groclin osiągają taki sukces (dla Groclinu największy w historii). I co? Trenerzy tych drużyn tracą pracę. A Broniszewski się pewnie znów gdzieś załapie

yusta
12-07-2003, 17:15
I to ma być *cenzura* normalność?
Wydawało się, że pewniakami do pucharów są Wisłą. Legia i Amica.
A tu GKS i Groclin osiągają taki sukces (dla Groclinu największy w historii). I co? Trenerzy tych drużyn tracą pracę. A Broniszewski się pewnie znów gdzieś załapie

Tak sobie myślę, że zrezygnowanie z usług Kaczmarka i Żurka to będą największe porażki panów Drzymały i Dziurowicza. Już niedługo odbije im się to wieeelką czkawką.