Sympatie klubowe

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Raffi
    *****istrator
    • 05.2003
    • 13553

    Sympatie klubowe

    Właśnie. Chodzi mi tu po prostu o drużyny krajowe, na które - oprócz Legii i jej zgód - patrzycie milszym okiem . Temat był kiedyś wprawdzie "ruszony" na kickerze, ale od tego czasu pojawiło się sporo nowych osób, poza tym chciałbym zaproponować, żeby zrobić przy wymienianiu mały podział -
    a) na kluby ze "sceny ogólnopolskiej"
    b) na kluby lokalne, z Waszej dzielnicy/ miasta
    O drużynach zagranicznych niedawno się w jakimś stopniu wypowiadaliśmy, więc nie ma sensu mieszać ich do tego wątku
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!
  • jarcyś

    #2
    mam prywatną zgodę ze Stomilem Olsztyn

    Komentarz

    • kamyk
      Legionista
      • 05.2003
      • 1467

      #3
      ogolno polska-pogon szczecin,
      mistowa-wisła puławy, orły kazimierz!
      Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

      Komentarz

      • Tomi
        Legionista
        • 05.2003
        • 3647

        #4
        Lechia Gdańsk - znam jednego typka z Trójmiasta który chodzi na Lechię i nawet spoko typ, a poza tym ma szacunek do Legii

        Z Warszawskich to Gwardia i Delta - za względu na to że dużo kolegów tam gra.
        Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

        Komentarz

        • *PRZEMO*
          Legionista
          • 05.2003
          • 1517

          #5
          Moja historia z pilka nozna zaczyna sie dosyc dawno jak bylem maly szczyl.. hehe mieszkalem w gdyni ale urodzilem sie w elblagu mam tam babcie i do niej przyjezdzalem.. na cale wakacje obok mojej babci mieszkala druga babcia ktorej syn byl trenrerm pogoni szczecin 8- (Baniak) i wraz z jego synami (jeden starszy o 4 a drugi moj rowiesnij 85') starszy zainteresowal sie pilka (bardziej hools) ale czego nie opowiadal o meczach na pogoni.. pokazyuwal zdjecie ja jako maly gowniarz bylem zafascynowany :+: byl on dlamnie bogiem no oczywiscie wtedy wywiazala sie LEGIA i tak juz zostalo, a skoliju na osiedlu byli jescze kibice Olimpi Elblag tak ze spotykala sie sama smietanka kibicowska '8 LEGIA-POGON-OLIMPIA pamietam jak razem gralismy w noge na takim malym parkingu samochodowym i razem wypychalismy samochody albo opony im przebijalismy zeby nie stali nam na boiski '8 byl to rok 94' bo ogladalismy u Baniaka w domu mistrzostwa swiata i siedzialo u niego cale podworko '8 .. ale nadal mam w panieci Pogon bo jest mi bardzo bliskim klubem.. a ze wzgledu na miesciue zamieszkania to Arka Gdynia cale moje osiedle oraz znajomi z klasy (poza dwoma ) byli kibicami arki.. a zeby bylo smieszniej na pierwszy mecz z ojcem jak bylem maly poszedlem na SKS Bałtyk Gdynia 8- :buhaha: ale to byl w wieku chyba 5-6 lat wiec zaduzo nie pamietam alw eiwm ze byla akcje i rozdawali czapeczki, koszulki, i takie pstrykacze z czego mialem najwieksza frajde.

          LEGIA WARSZAWA - POGON SZCZECIN - OLIMPIA ELBLAG - .............arka gdynia 8-

          Komentarz

          • Beny
            Legionista
            • 06.2003
            • 7683

            #6
            Zamieszczone przez jarcyś
            mam prywatną zgodę ze Stomilem Olsztyn
            Fajnie to brzmi: "prywatna zgoda ze Stomilem"
            Ja może zgody nie mam, ale jakoś tak "czuję do nich sympatię", nie wiem dlaczego i jak, ale tak jakoś jest... Przykro patrzeć na to co się u nich dzieje (zresztą u innych również) :/

            A z warszawskich, ma się rozumieć oprócz Legii, to Olimpia, "Bo na Woli fajnie jest...!"

            Komentarz

            • PRASKI
              Legionista
              • 05.2003
              • 226

              #7
              ja patrze milszym okiem na Lechię Gdańsk :> i Zagłębie Sosnowiec :>
              a z tych "miejscowych" to na Drukarza Warszawa :> (jeszcze o nich usłyszycie)
              Przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda

              !!! LEGIA WARSZAWA !!!

              Komentarz

              • legart
                Administrator
                • 05.2003
                • 9680

                #8
                Zamieszczone przez beny_77
                Zamieszczone przez jarcyś
                mam prywatną zgodę ze Stomilem Olsztyn
                Fajnie to brzmi: "prywatna zgoda ze Stomilem"
                Ja może zgody nie mam, ale jakoś tak "czuję do nich sympatię", nie wiem dlaczego i jak, ale tak jakoś jest... Przykro patrzeć na to co się u nich dzieje (zresztą u innych również) :/

                A z warszawskich, ma się rozumieć oprócz Legii, to Olimpia, "Bo na Woli fajnie jest...!"
                Ja kiedyś bawiłem się w Olsztynie na sylwestra i poznałem dwóch fajnych kibiców Stomilu (jednego jak był w Warszawie to zabrałem na mecz Polonia - Stomil w czasach jak w Olsztynie grał Kucharz). Poza zgodami czuje sympatie do Lechii Gdańsk i okolicznych podwarszawskich klubów (Legionovia, Świt).

                Komentarz

                • PRASKI
                  Legionista
                  • 05.2003
                  • 226

                  #9
                  a no i jeszcze Agrykola :+:


                  PS. czemu nie wyświetla się mój znaczek ?
                  Przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda

                  !!! LEGIA WARSZAWA !!!

                  Komentarz

                  • dyha
                    Legionista
                    • 05.2003
                    • 4432

                    #10
                    NO jesli chodzi o polskie kluby to mam jakis sentyment do Zagłębia Lubin , a co do zagranicznych to Hertha Berlin i Valencia CF

                    Komentarz

                    • Beny
                      Legionista
                      • 06.2003
                      • 7683

                      #11
                      Zamieszczone przez dyha
                      NO jesli chodzi o polskie kluby to mam jakis sentyment do Zagłębia Lubin , a co do zagranicznych to Hertha Berlin i Valencia CF
                      Sentyment do Zagłebia Lubin? Podziwiam :+: , to pewnie przez ten "WEST"

                      Komentarz

                      • krollek
                        Legionista
                        • 06.2003
                        • 636

                        #12
                        Sentyment do zagranicznego klubu AC MILAN - 'grande Milano' :+:
                        -----||----- do polskiego oprócz zgód to może do Lechii Gdańsk,Stali Mielec i Radomiaka.
                        -----||----- do miejscowych to Urusik i Olimpia W.

                        Komentarz

                        • dyha
                          Legionista
                          • 05.2003
                          • 4432

                          #13
                          Zamieszczone przez beny_77
                          Zamieszczone przez dyha
                          NO jesli chodzi o polskie kluby to mam jakis sentyment do Zagłębia Lubin , a co do zagranicznych to Hertha Berlin i Valencia CF
                          Sentyment do Zagłebia Lubin? Podziwiam :+: , to pewnie przez ten "WEST"
                          zawsze kibicowałem Zagłębiu bym mial bliski wyjazd

                          Komentarz

                          • Grochów
                            Legionista
                            • 05.2003
                            • 589

                            #14
                            a)Sokół Nisko,Orlęta Łuków(od soboty,dostałem nawet szalik):P),nie mam nic szczególbnego do Lechii i ujdzie jeszcze ŁKS
                            b)Świt jest wporzo
                            WarsaW FanS On TouR

                            http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

                            Komentarz

                            • Dżon Łejn
                              Legionista
                              • 05.2003
                              • 3518

                              #15
                              Zamieszczone przez dyha
                              Zamieszczone przez beny_77
                              Zamieszczone przez dyha
                              NO jesli chodzi o polskie kluby to mam jakis sentyment do Zagłębia Lubin , a co do zagranicznych to Hertha Berlin i Valencia CF
                              Sentyment do Zagłebia Lubin? Podziwiam :+: , to pewnie przez ten "WEST"
                              zawsze kibicowałem Zagłębiu bym mial bliski wyjazd

                              dyha widze k.urwiki w twoich oczach jak mówisz o zagłębiu l.


                              Ja lubie Śląsk Wrocław , sentyment mam to Resovii , Jaga , Góral Żywiec.

                              W/w oprócz zgód Zagłębia Sosnowiec.

                              Klub mokjego dzieciństwa --RKS Grodziec --nieraz zdarłem gardło na meczach siatkówki.
                              Zamieszczone przez Jaco
                              Bas – zajebisty koleś. Bardzo go lubię i szanuję


                              RAAK

                              Komentarz

                              Pracuję...