PDA

Zobacz pełną wersję : Sympatie klubowe

Raffi
07-07-2003, 00:20
Właśnie. Chodzi mi tu po prostu o drużyny krajowe, na które - oprócz Legii i jej zgód - patrzycie milszym okiem :) . Temat był kiedyś wprawdzie "ruszony" na kickerze, ale od tego czasu pojawiło się sporo nowych osób, poza tym chciałbym zaproponować, żeby zrobić przy wymienianiu mały podział -
a) na kluby ze "sceny ogólnopolskiej"
b) na kluby lokalne, z Waszej dzielnicy/ miasta
O drużynach zagranicznych niedawno się w jakimś stopniu wypowiadaliśmy, więc nie ma sensu mieszać ich do tego wątku

jarcyś
07-07-2003, 07:22
mam prywatną zgodę ze Stomilem Olsztyn :)

kamyk
07-07-2003, 08:38
ogolno polska-pogon szczecin,
mistowa-wisła puławy, orły kazimierz!

Tomi
07-07-2003, 09:50
Lechia Gdańsk - znam jednego typka z Trójmiasta który chodzi na Lechię i nawet spoko typ, a poza tym ma szacunek do Legii :)

Z Warszawskich to Gwardia i Delta - za względu na to że dużo kolegów tam gra.

*PRZEMO*
07-07-2003, 09:54
Moja historia z pilka nozna zaczyna sie dosyc dawno jak bylem maly szczyl.. hehe mieszkalem w gdyni ale urodzilem sie w elblagu ;) mam tam babcie i do niej przyjezdzalem.. na cale wakacje obok mojej babci mieszkala druga babcia ktorej syn byl trenrerm pogoni szczecin 8- (Baniak) i wraz z jego synami (jeden starszy o 4 a drugi moj rowiesnij 85') starszy zainteresowal sie pilka (bardziej hools) ale czego nie opowiadal o meczach na pogoni.. pokazyuwal zdjecie :) ja jako maly gowniarz bylem zafascynowany :+: byl on dlamnie bogiem ;) no oczywiscie wtedy wywiazala sie LEGIA i tak juz zostalo, a skoliju na osiedlu byli jescze kibice Olimpi Elblag tak ze spotykala sie sama smietanka kibicowska '8 LEGIA-POGON-OLIMPIA pamietam jak razem gralismy w noge na takim malym parkingu samochodowym i razem wypychalismy samochody albo opony im przebijalismy zeby nie stali nam na boiski '8 byl to rok 94' bo ogladalismy u Baniaka w domu mistrzostwa swiata i siedzialo u niego cale podworko '8 .. ale nadal mam w panieci Pogon bo jest mi bardzo bliskim klubem.. a ze wzgledu na miesciue zamieszkania to Arka Gdynia cale moje osiedle oraz znajomi z klasy (poza dwoma ;)) byli kibicami arki.. a zeby bylo smieszniej na pierwszy mecz z ojcem jak bylem maly poszedlem na SKS Bałtyk Gdynia 8- :buhaha: ale to byl w wieku chyba 5-6 lat wiec zaduzo nie pamietam alw eiwm ze byla akcje i rozdawali czapeczki, koszulki, i takie pstrykacze z czego mialem najwieksza frajde.

LEGIA WARSZAWA - POGON SZCZECIN - OLIMPIA ELBLAG - .............arka gdynia 8-

Beny
07-07-2003, 09:55

Fajnie to brzmi: "prywatna zgoda ze Stomilem" :]
Ja może zgody nie mam, ale jakoś tak "czuję do nich sympatię", nie wiem dlaczego i jak, ale tak jakoś jest... Przykro patrzeć na to co się u nich dzieje (zresztą u innych również) :/ :hmm:

A z warszawskich, ma się rozumieć oprócz Legii, to Olimpia, "Bo na Woli fajnie jest...!" ;) :)

PRASKI
07-07-2003, 10:26
ja patrze milszym okiem na Lechię Gdańsk :> i Zagłębie Sosnowiec :>
a z tych "miejscowych" to na Drukarza Warszawa :> (jeszcze o nich usłyszycie)

legart
07-07-2003, 10:30

Fajnie to brzmi: "prywatna zgoda ze Stomilem" :]
Ja może zgody nie mam, ale jakoś tak "czuję do nich sympatię", nie wiem dlaczego i jak, ale tak jakoś jest... Przykro patrzeć na to co się u nich dzieje (zresztą u innych również) :/ :hmm:

A z warszawskich, ma się rozumieć oprócz Legii, to Olimpia, "Bo na Woli fajnie jest...!" ;) :)

Ja kiedyś bawiłem się w Olsztynie na sylwestra i poznałem dwóch fajnych kibiców Stomilu (jednego jak był w Warszawie to zabrałem na mecz Polonia - Stomil w czasach jak w Olsztynie grał Kucharz). Poza zgodami czuje sympatie do Lechii Gdańsk i okolicznych podwarszawskich klubów (Legionovia, Świt).

PRASKI
07-07-2003, 11:04
a no i jeszcze Agrykola :+:

PS. czemu nie wyświetla się mój znaczek ? :hmm: :help:

dyha
07-07-2003, 12:40
NO jesli chodzi o polskie kluby to mam jakis sentyment :rotfl: do Zagłębia Lubin , a co do zagranicznych to Hertha Berlin i Valencia CF

Beny
07-07-2003, 12:42
NO jesli chodzi o polskie kluby to mam jakis sentyment :rotfl: do Zagłębia Lubin , a co do zagranicznych to Hertha Berlin i Valencia CF

Sentyment do Zagłebia Lubin? Podziwiam :+: :] , to pewnie przez ten "WEST" 8)

krollek
07-07-2003, 12:52
Sentyment do zagranicznego klubu AC MILAN - 'grande Milano' :+:
-----||----- do polskiego oprócz zgód to może do Lechii Gdańsk,Stali Mielec i Radomiaka.
-----||----- do miejscowych to Urusik :D i Olimpia W.

dyha
07-07-2003, 12:53

zawsze kibicowałem Zagłębiu bym mial bliski wyjazd :D

Grochów
07-07-2003, 13:11
a)Sokół Nisko,Orlęta Łuków(od soboty,dostałem nawet szalik):P),nie mam nic szczególbnego do Lechii i ujdzie jeszcze ŁKS
b)Świt jest wporzo

Dżon Łejn
07-07-2003, 13:16

dyha widze k.urwiki w twoich oczach jak mówisz o zagłębiu l.

Ja lubie Śląsk Wrocław , sentyment mam to Resovii , Jaga , Góral Żywiec.

W/w oprócz zgód Zagłębia Sosnowiec.

Klub mokjego dzieciństwa --RKS Grodziec --nieraz zdarłem gardło na meczach siatkówki.

dyha
07-07-2003, 13:27

Klub mokjego dzieciństwa --RKS Grodziec --nieraz zdarłem gardło na meczach siatkówki.

:hmm: nie rozumiem ?

Grochów
07-07-2003, 13:27
O,zapomniałem o Bie(L)sku i....Góralu Żywiec....

Q_(L)
07-07-2003, 13:29

8- Bo On ich lubi jak Beger owies... :buhaha:

dyha
07-07-2003, 13:33

no pzrecierz ich nie ubustwiam , tylko mowie ze jak np. Grali w barażach to bylem za nimi , po to 1 wyjazd wiecej :]

legart
07-07-2003, 13:34

no pzrecierz ich nie ubustwiam , tylko mowie ze jak np. Grali w barażach to bylem za nimi , po to 1 wyjazd wiecej :]

he, he, trzeba było sobie nie brać Begerowej za patronkę 8-

Raffi
07-07-2003, 13:35
Z kraju, to przede wszystkim Radomiak Radom (większość lubi tam Legię, miałem okazję się o tym przekonać w wakacje, jednego gościa spotkałem potem nawet na LEgia-Utrecht :> )
Lechia Gdańsk też w sumie raczej ok
Świt również (miałem przez parę lat działkę w NDM ;) )
Z okolicy , to przede wszystkim Gwardia (ojciec mnie kiedyś zabrał na Gwardia-Arka, chyba jeszcze w 1982) i Agrykola (11 lat temu grałem w tym klubie, podobnie mój brat - szkoda że nie mają sekcji seniorskiej 8o )
Ostatnio zainteresowałem się Deltą (Czerwone Diabły :> ), to jedyny klub w mojej okolicy (10 minutek rowerem), a właśnie awansowali do 4. ligi i będę mógł pooglądać wreszcie nad Jeziorkiem jakieś ciekawe drużyny.
Z "małych drużyn" śledzę jeszcze wyniki Mogielanki Mogielnica (okręgówka, gra tam mój kuzyn) i Pilicy Nowe Miasto (100% Legia :] kiedyś 3. liga, z sentymentem wspominam sezon 1992/93, kiedy w 3. lidze grali z Radomiakiem, a na stadion waliły tłumy - nawet po 3 tys. ludzi; teraz cudem utrzymali się w A klasie - jeszcze w połowie rundy wiosennej byli na ostatnim miejscu z 9 punktami - na koniec mieli 28 8- ).

Ostry
07-07-2003, 13:45
Z kraju sympatią darzę Lechię Gdańsk i nawet Stomil Olsztyn.Szkoda,że ten klub upada :/
Jeżeli chodzi o kluby z Warszawy to liczy się tylko Karmazyn :) Na ich mecze chodzę już od roku :P Nigdzie na świecie nie ma takiej atmosfery jak na Karmazynie,no i ten 5-10 osobowy młynek :D Mogę się pochwalić,że znam osobiście wszystkich piłkarzy Karmazyna. :)

Adis
07-07-2003, 14:09
...

Adams_
07-07-2003, 14:22
Lechia Gdansk
Stomil Olsztyn
ŁKS Łódź

Olimpia Warszawa

aaadamm
07-07-2003, 14:26
ten temat juz kiedys chyba byl i to pare razy

ale ja nie rozumeim, dlaczego tak sie nabijacie z DyHy-bo lubi Zaglebie Lubin ?? Ja tez wolalem zeby wi lidze gralo ono niz Leczna. Przynajmnie jmam blisko.

Ewelina
07-07-2003, 14:32
Jesli chodzi o inne druzyny to darze sympatia Lechie Gdansk ( nie napisze dlaczego b to zawila historia) no i ŁKS co juz kiedys pisalam, glownie za to ze maja mloda druzyne i zawsze jakos od spadku sie wybronia :) :) :) i Piotrcovia :)

a tak z okolicy to Orzel Piaski Wielkie :) :) :) szczegolna sympatia darze druzyne rezerw :)

Q_(L)
07-07-2003, 14:34

ale ja nie rozumeim, dlaczego tak sie nabijacie z DyHy-bo lubi Zaglebie Lubin ?? Ja tez wolalem zeby wi lidze gralo ono niz Leczna. Przynajmnie jmam blisko.

8- tylko ta ikonka mi pasuje... 8-
Primo - Nie nabijamy się z Dyhy
Przeczytaj co napisał Bruce BAS... :rotfl:
Wróć do tematu Beger ROTFL w HydeParku... 8) :look:
http://www.legialive.pl/forum/viewtopic.php?t=4

Pewnie zrozumiesz o co chodzi... 8-

Kanapek
07-07-2003, 16:45
ŁKS Łódź - nie wiem dlaczego
Śląsk Wrocław - dlatego bo jeżdże tam na wakacje (Kłodzko)
i oczywiście Hutnik Warszawa

dyha
07-07-2003, 17:07

8- tylko ta ikonka mi pasuje... 8-
Primo - Nie nabijamy się z Dyhy
Przeczytaj co napisał Bruce BAS... :rotfl:
Wróć do tematu Beger ROTFL w HydeParku... 8) :look:
http://www.legialive.pl/forum/viewtopic.php?t=4

Pewnie zrozumiesz o co chodzi... 8-

Renatka sie wkurzyłą i poszła , ale roman zajoł jej miejsce :D a co do słów adama to to jest tzw. miejski sentyment :D

ma(L)ek
07-07-2003, 21:41
To teraz ja.....
MKS Kozienice - jest w tym mieście sporo kibiców Legii [pozna łem ich w necie na forum...nawet zoranizowaną grupą ze szkoły jeżdzą na Legie...byli na Widzewie i Lechu.....]
Znicz Pruszków [jak wyżej]
Lechia G.
I oczywiście warszawskie i podwarszawskie kluby....bez Polonii Muranów...

Endrju
07-07-2003, 22:46
A mnie zarażono sympatią do Stomilu ... i właściwie jest on zaraz za zgodami jeśli chodzi o moje ulubione kluby jest jeszcze AC Milan ale to już inna historia .... :)

yusta
07-07-2003, 22:50
Lechia Gdańsk, Stomil Olsztyn, Kotwica Kołobrzeg i Legion Warszawa ;)

Scorpion_(L)
07-07-2003, 22:54
Moim jest Pogoń Szczecin :) miałem kumpla w klasie który był właśnie ze Szczecina i miał szacuneczek dla Legii :) Oglądał każdy meczyk naszej Warszawskiej CWK ;)

1916
07-07-2003, 22:55
Ja bardzo lubie Olimpie Warszawa :-)

Tuzin...
07-07-2003, 23:01
Slask Wroclaw
LKS

Z warszawskich PKS Radosc :rotfl:

Kamilsts
07-07-2003, 23:26
Poza Legią i Zagłębiem to jeszcze:
Olimpia Elbląg
Śląsk Wrocław
hmmmmmm
już :-)
No i BKS Bielsko

Michał89
08-07-2003, 11:44
a)ogólnopolskie-duży szacunek dla Lechi Gdańsk.szacunek dla ŁKS Łódź
b)miejscowe - TYLKO I WYŁĄCZNIE BUG WYSZKÓW

Seba(L)
08-07-2003, 11:53
Ja mam sentyment do Radomiaka , bo znam wielu kibiców tego klubu i wiekszość z nich kibicuje Legii , marzy im sie powrót do czasów kiedy mielismy zgode z nimi. Wiele osób pisze ze lubi ŁKS , ja tez jakos nie wiem czemu nic do nich nie mam i zawsze zycze im najlepiej w drugiej lidze i mam nadzieje że w końcu awansują do pierwszej ligi , bo pod względem kibicowskim powinni tam byc.

BBB
08-07-2003, 22:09
Z warszawskich lubie popularne "Harpagony" czyli Gwardie.Ogolnopolskie przyjaznie to glownie ,jak wielu w tym watku :) ŁKS -za to ,ze mamy wspolnego wroga oraz trafne haslo kiedys przez nich wywieszane ,ktore pewnie wkurza Widzewiakow "Nawet papiez wie -w Łodzi tylko ŁKS" :>

Kiju
08-07-2003, 22:21
ŁKS -za to ,ze mamy wspolnego wroga oraz trafne haslo kiedys przez nich wywieszane ,ktore pewnie wkurza Widzewiakow "Nawet papiez wie -w Łodzi tylko ŁKS" :>

Mnie tam ta flaga nie wkurza.
Widze ze u was duza miłosc do Łks...heheeh... w sumie mnie to nie dziwi bo u nas wielu dobrze zyczy Polonii. :>

Ja zawsze bardzo dobrze zyczyłem Jagielloni,jednak kiedy byłem tam niedawno na Jagiellonia-Widzew w PP to moja sympatia mocno opadła...chamstwo na Jurowieckiej chyba osiagneło wtedy szczyt.

Z sympatią patrze na Stal Rzeszów i Chrobrego Głogów.

Kawa
08-07-2003, 22:27
JA oprócz zgód lubie Stomil(nie wiem czemu :hmm: ) i Juve

Niko
08-07-2003, 22:31
Ja podobnie jak Kiju, kiedyś lubiłem Jagę. Wtedy jeszcze chyba nie wiedziałem, że oni tak mocno trzymją z Wisłą. Oprócz tego dobrze życzę tekim klubom i kibicom jak Motor Lublin, Zawisza Bydgoszcz czy gdańskiej Lechii. Dlaczego? Bo aż żal, żeby tak duże rzesze fanów w tak dużych miastach nie miały pożądnej piłki.

A może topic o klubach których najbardziej nie lubimy :> :/

pzdr

Nazgul
08-07-2003, 22:34
Śląsk, Lechia, ŁKS, Ruch, Jagiellonia...

Najbardziej nielubiane: Wszelkie efemerydy (Groclin, Amica) i Szczaxa - za przekręty.

*PRZEMO*
08-07-2003, 23:04
Najbardziej nie lubiane:

Ruch Chorzów - za brak dopingu dla swojej druzyny tylko za bluzgi na :box: Legie
Wisla Krakow - to samo :zly: :box:

marecki
08-07-2003, 23:19
a mi tam nigdy KSZO nie przeszkadzalo :D... i GKS 8- (moze i przez to ,ze tak goscinnie przywitali warszawskich kibicow o 1.00 w nocy i pozwolili na kilku minutowy przemarsz ze spiewem na ustach przez miasto ;) )

elmijakke
08-07-2003, 23:30
oprócz Leguni, to zielono-białych czyli Radomiaka i Lechię Gdańsk oraz Śląsk Wrocław

BBB
09-07-2003, 14:54
ŁKS -za to ,ze mamy wspolnego wroga oraz trafne haslo kiedys przez nich wywieszane ,ktore pewnie wkurza Widzewiakow "Nawet papiez wie -w Łodzi tylko ŁKS" :>

Mnie tam ta flaga nie wkurza.
Widze ze u was duza miłosc do Łks...heheeh... w sumie mnie to nie dziwi bo u nas wielu dobrze zyczy Polonii. :>

Ja zawsze bardzo dobrze zyczyłem Jagielloni,jednak kiedy byłem tam niedawno na Jagiellonia-Widzew w PP to moja sympatia mocno opadła...chamstwo na Jurowieckiej chyba osiagneło wtedy szczyt.

Z sympatią patrze na Stal Rzeszów i Chrobrego Głogów.
moze ciebie nie wkurza ,bo nie jestes z Lodzi tylko z Sochaczewa. ;)

Aureliusz
09-07-2003, 15:17
Jak jeszcze byłem mały, a w lidze grał Bełchatów, to dobrze życzyłem temu klubowi. Teraz juz raczej nie. I jeszcze kiedyś lubiłem Raków częstochowa i Odrę Opole. To teraz też jest nieaktualne.

celt
09-07-2003, 17:36
a ja mam sentymencik do:

Góral Żywiec, Zagłębie Sosnowiec, Pogoń Szczecin i Kotwica Kołobrzeg

Cypis
09-07-2003, 19:08
Z nie warszawskich klubów lubie i zycze jak najlepiej Lechii Gdansk, Kotwicy Kolobrzeg i Motorowi Lublin. Z warszawskich to kibicuje wszystkim ale najbardziej Hutnikowi.

eryk bródno
09-07-2003, 20:52
Lechia Gdańsk i

*PRZEMO*
09-07-2003, 22:01
chyba jakas mania na Lechie Gdask panuje... :/ wszyscy ich lubimy,, ;)
moze jakas zgoda :rotfl: :buhaha:

moze by ktos uzasadnil dlaczego LEchia a nia Arka, badz Crakowia etc? 8)

Raffi
09-07-2003, 22:05
Bo z Lechią od wielu, wielu lat zazwyczaj byliśmy mniej lub bardziej na plus, a z Arką, Cracovią, czy nawet ŁKS zawsze "na minus".
Arka - jedną z pierwszych piosenek, które poznałem na stadionie, była "Nie, nie nienawidzę Arki"
Cracovia - oni zawsze kochali się z KSP....A my mieliśmy przez parę lat zgodęz Wislą. Ale i to było chyba z przyczyn nawet pozafutbolowych na dłuższą metęnie do utrzymania.......

*PRZEMO*
09-07-2003, 22:41
kurcze troche nie bardzo napisalem kluby dla przykladu... :/

a le good ze i taka odpowiedz otrzymalem :D a lechi i tak nie lubie :D
wole arke '8 (z dwojga zlego '8 ) tylko ćććśśśś 8)

ems
10-07-2003, 00:50
tak, wiemy - a Warszawa to brzydkie miasto

Adams_
10-07-2003, 01:08

8- niezle musialem sie naglowkowac by to zrozumiec :D Ale to nie jest po kaszubsku? hehe

*PRZEMO*
10-07-2003, 09:53

8- niezle musialem sie naglowkowac by to zrozumiec :D Ale to nie jest po kaszubsku? hehe

a co tam ma byc po kaszubsku?! :zly:

Ultra LW
10-07-2003, 12:39
Z ogólnopolskich to:
LECHIA GDAŃSK
WISŁA PUŁAWY (pozdr dla chłopaków)
STAL SANOK (rodzina tam mieszka)
a z lokalnych to oczywiście HUTNIK WARSZAWA!!! :)

Adams_
10-07-2003, 15:19

a co tam ma byc po kaszubsku?! :zly:

W kazdym badz razie nie bardzo po polsku ;)

jacek
10-07-2003, 21:23
ogolno polski klub to oczywiscie pogon szczecin,zaglebie sosnowiec,olimpia elblag a takie moje sympatie to to ze mieszkam w bielawie wiec bielawianka bielawa :))

keczup
11-07-2003, 09:39
Buahahaha sorki ale smieszy mnie Wasza sympatia z łks-em... dlaczego?... dlatego ze w ostatnich latach polonia była w zgodzie z łks-em.

No nic ale mi to wisi. Czy razem czy osobno... takie same mamy do Was odczucia.

Widzew w moim sercu.

Radio
11-07-2003, 11:07
Dziwnie gdzie nie spojrzę to ŁKS ma wszędzie jakieś powodzeni (nie licząc Widzewa oczywiście). Forum Lechii do nich czuja pewien sentyment, do nas zresztą też. Coś ŁKS w sobie ma w naszym wypadku to chyba wpływ Głównego ich wroga czyli Widzewa. To że Polonia miała zgode z nimi nic nie znaczy, wiem że też wielu przychylnym okiem (ale jeszcze nie przyjacielskim!) patrzy na Cracovię (i pewnie było by ich więcej gdyby nie 1993 i ich zamiłowanie do broni białej). A kogo ja lubię? Tylko Legię. A na inne zespoły patrzę raczej z perspektywy naszych największych przeciwników.

Kawa
11-07-2003, 11:12
Buahahaha sorki ale smieszy mnie Wasza sympatia z łks-em... dlaczego?... dlatego ze w ostatnich latach polonia była w zgodzie z łks-em.

Widzew w moim sercu.
A ty musiałes az się zalogować zeby nam to przekazać? Trzeba było sobie darowac i nie tracic czasu bo kolejne bajki na cartoon network tracisz :]

Heli_Lukow
11-07-2003, 11:13
U mnie będą to :ORLĘTA ŁUKÓW , POGOŃ SIEDLCE , OLIMPIA ZAMBRÓW lubie także nawet nie wiem dlazcego Sokół Nisko i Gkp Targówek. :box:

Kiju
11-07-2003, 11:26
Dziwnie gdzie nie spojrzę to ŁKS ma wszędzie jakieś powodzeni (nie licząc Widzewa oczywiście). Forum Lechii do nich czuja pewien sentyment, do nas zresztą też. Coś ŁKS w sobie ma w naszym wypadku to chyba wpływ Głównego ich wroga czyli Widzewa. To że Polonia miała zgode z nimi nic nie znaczy, wiem że też wielu przychylnym okiem (ale jeszcze nie przyjacielskim!) patrzy na Cracovię (i pewnie było by ich więcej gdyby nie 1993 i ich zamiłowanie do broni białej). A kogo ja lubię? Tylko Legię. A na inne zespoły patrzę raczej z perspektywy naszych największych przeciwników.

Tez mi sie wydaje ze na sympatie do łks, wpływ ma niechęc do Widzewa.

legart
11-07-2003, 11:31

Nie martw się Kiju ja nie lubie ŁKS prawie tak samo ja Was, ale oczywiście ostanimi laty raczej Widzew budzi we mnie więcej emocji. 8-

Q_(L)
11-07-2003, 11:45

Nie martw się Kiju ja nie lubie ŁKS prawie tak samo ja Was, ale oczywiście ostanimi laty raczej Widzew budzi we mnie więcej emocji. 8-

8- ja miałem napisać to co Legart... 8-
ŁKS-u nigdy nie lubiłem, ale Was bardziej '8

Jeżeli chodzi o sympatie to Polonez Mordy 8)
Jest jeszcze Lechia Gdańsk, ale ostatnio jakoś mniej ich lubię.

Raffi
11-07-2003, 12:29
Gyby ŁKS grał w 1. lidze, to z powrotem byśmy ich "pokochali" '8 8)

Łysolek
11-07-2003, 12:58
Lokalny ulubiony klub oprócz Legii to Gwardia , fajny klimacik , mało ludzi chodzi , a dzięki temu poznałem tam chociażby Raffiego :) ( pozdro )

z kraju to chyba będzie Lechia Gdańsk oraz Granica Kętrzyn , to pierwsze ze względu na szacunek , a drugie ze względu na mój ostatni pobyt na Mazurach i wycieczka do Kętrzyna :D:D:D

Krzpac
11-07-2003, 14:47
Stal Rzeszów..........................

Egzekutor
11-07-2003, 15:00
Co do eŁKaeSu to po prostu mi brakuje ich w I lidze - tak jak paru innych (nie tylko Zagłębia S., Olimpii E., Pogoni i ...Den Haag ;) ).

Co do sympatii - dodaję jeszcze Kotwicę Kołobrzeg.

Beny
11-07-2003, 15:12
Co do eŁKaeSu to po prostu mi brakuje ich w I lidze - tak jak paru innych (nie tylko Zagłębia S., Olimpii E., Pogoni i ...Den Haag ;) ).

Co do sympatii - dodaję jeszcze Kotwicę Kołobrzeg.

Same sypmatie /zgody/ w lidze!!! :hmm: A gdzie drużyny wzbudzające zainteresowanie, dodatkowa adrenalinę i takie przy których nawet pikniki się mobilizują! Mecze przyjażni? Z Pogonią parę razy ostatnio u nas była jedna z najgorszych atmosfer na stadionie i to niezależnie od wyniku i pozycji zajmowanej przez zainteresowane drużyny!!! Nie wiem, czy z punktu widzenia kibicowskiego melażowanie z ziomkami ze zgód przed i w trakcie "meczów przyjaźni" to dobry pomysł, no ale może ktoś mi to rozjaśni? :hmm:

cfc
11-07-2003, 15:26
Oczywiscie ze:
DRUKARZ WARSZAWA ;)
i widac w podpisie...

Polak_sts1906
11-07-2003, 20:52
Oprócz zgód czyli Legii i Bielska - lubię Olimpię Elbląg, Śląsk Wrocław, Kotwicę Kołobrzeg, Górala Żywiec, Sarmację Będzin :> oraz... Łks Łódź.
Z zagranicznych to tylko ATLETICO MADRYT :box:

sadomen
11-07-2003, 22:31
a ja lubie Olimpie Elbląg,Śląsk Wrocław,Lechia Gdańsk
a z zagranicznych to Juventus Turyn!!!!
Forz Juve
Zagłębie i Legia

keczup
11-07-2003, 23:07

Widzew w moim sercu.
A ty musiałes az się zalogować zeby nam to przekazać? Trzeba było sobie darowac i nie tracic czasu bo kolejne bajki na cartoon network tracisz :]

o kurcze ale mi dogryzłeś... :buhaha:

wasze sympatie, wasze zgody. Co innego jednak net a co innego live. Na necie jeszcze nikt nie stworzył zgody...chyba że Ty bedziesz pierwszy.

Pzdr Bez widzewa, legii, wisły i lecha 1 liga to byłyby mrzonki

Kawa
11-07-2003, 23:41

Widzew w moim sercu.

o kurcze ale mi dogryzłeś... :buhaha:

wasze sympatie, wasze zgody. Co innego jednak net a co innego live. Na necie jeszcze nikt nie stworzył zgody...chyba że Ty bedziesz pierwszy.

Pzdr Bez widzewa, legii, wisły i lecha 1 liga to byłyby mrzonki
Po pierwsze to ja nie napisałem ze lubie łks. po drugoe my tu piszemy kajie kluby lubimy prywatnie, a nie jakie kluby chcielibyśmy miecjako zgody oficjalnre. to jest spora róznica jakbys nie zauwazył

ems
12-07-2003, 02:13
pij pij kawa kawa piiij ... piiij kawa pij :D

marecki
12-07-2003, 02:28
"to myyy warszawscy faani zaaawsze najebaaani..." :D

ems
12-07-2003, 02:40
za Slask, nasz WKS.... yyyyyy :D

pozdro dla wesolego autobusu 607 :)

Mazi
12-07-2003, 12:32
A więc tak :

-zgody - rzecz oczywista !
-Kotwica Kolobrzeg , Flota Świnoujście - 2 nadmorskie kluby sympatyzujące z Pogonią i Legią :)
-Huragan Wołomin - będąc w Wołominie prawie codzienie łaże po ich stadionie
-Ostrowia Ostrów Mazowiecka - młyn składający się z szalików Legii :) [do niedawna - teraz są już szaliki Ostrowii ...]
-MKS Małkinia - swego czasu w tym klubie grałem

hehehe, nie wiem dlaczego ale również nutką sympatii daże Lechię i ŁKS ... może to i rzeczwywiście przez RTS czy Arkę :P
Swego czasu lubilem Jagę , jednak po meczu z OE już ich nie lubię ...:/

*PRZEMO*
12-07-2003, 20:18

:/ nic smiesznego.. :/

ems
12-07-2003, 20:20
zalezy

marecki
12-07-2003, 20:31

oho oho! 8-

:rotfl:

"Mam tak samo jak ty
miasto moje a w nim
NAJPIEKNIEJSZY moj swiat..." lepiej? :D

*PRZEMO*
12-07-2003, 20:48

oho oho! 8-

:rotfl:

"Mam tak samo jak ty
miasto moje a w nim
NAJPIEKNIEJSZY moj swiat..." lepiej? :D
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Łysolek
13-07-2003, 14:46
przestańcie nabijać chłopaki :D:D , tak nie można na beszczela :P

Nazgul
13-07-2003, 15:28
przestańcie nabijać chłopaki :D:D , tak nie można na beszczela :P

Popieram!!!
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

*PRZEMO*
13-07-2003, 23:06
no okiej juz nie nabijam! '8 wyjezdzam to mnie niebedze przez najblizszy tydzien i bedziecie mieli swiety spokoj od nabijaczy '8 8)

P3pin
14-07-2003, 13:38
Zaglebie,Haaga,Elblag,Szczecin,Ks MYszkow(wkoncu moj wujek jest jego prezesem :)) no i .. KKs Kalisz
To sa najlepsze po LEgii kluby w polsce

A najgorsze to

Arka Wisla polonia cracovia a najbardziej nienawidze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GROCLInu !! grrr.... :box:

Q_(L)
14-07-2003, 13:44
A najgorsze to

Arka Wisla polonia cracovia a najbardziej nienawidze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GROCLInu !! grrr.... :box:

Straszne 8- , ale nazwy własne piszemy WIELKĄ literą... taka uwaga na przyszłość :>

JosieofTS
31-07-2003, 21:33
Ktos tu napisal ze lubial Jage ale oni maja zgode z Wisełką. nie wiem czy wiecie ale tak jak ŚLĄSK tak i LECHIA są najlepszymi przyjaciolmi WISLY.

Sląsk-Wisełka-Lechia Gdańsk

Zolto-czerwoni to sa bracia z Jagielonii

szczepan
31-07-2003, 21:36
Ktos tu napisal ze lubial Jage ale oni maja zgode z Wisełką. nie wiem czy wiecie ale tak jak ŚLĄSK tak i LECHIA są najlepszymi przyjaciolmi WISLY.

a to co ma do rzeczy??

Kiju
31-07-2003, 22:12
a to co ma do rzeczy??

Zasadne pytanie.

:buhaha: :rotfl:

MaxyM
01-08-2003, 04:19
Ło ***** - Kolumb odkrywca!

Q_(L)
01-08-2003, 09:15

Sląsk-Wisełka-Lechia Gdańsk

Zolto-czerwoni to sa bracia z Jagielonii

8- Wejście Smoka... Wawelskiego '8

Adis
01-08-2003, 12:12
...

JosieofTS
02-08-2003, 11:13
nie lubimy Legii, Cracovii, Lecha, Arki itd ;)

a pozatym nie jestem zaden koles 8- '8 :box:

Łysolek
02-08-2003, 12:10
Własnie , tylko kolesiuwa :P

MaxyM
02-08-2003, 15:08
8-

Ale ftopa chłopak... :oho:

Q_(L)
04-08-2003, 08:33
nie lubimy Legii, Cracovii, Lecha, Arki itd ;)

a pozatym nie jestem zaden koles 8- '8 :box:

8- Ale temat to "Symapatie klubowe", a nie antypatie :look:

Bastion
18-09-2003, 10:25
Kibicuje Startowi Dzialdowo (lokalny patriotyzm), Stomil tez jakas sympatia jest, w Dzialdowie kibice dziela sie na fanow Legii i Stomilu chociaz tych osttanich po upadku ich klubu nie widac, i wlasnie mam paru qmpli wsrod Stomilowcow, do Lechii tez jest sympatia, zdarzylo mi sie poznac ostatnio paru kolesi i jak uslyszeli ze jestem fanem Legii powiedzieli SZACUNEK!, Slask Wroclaw, Legionovia - mam tam prawie cala rodzine. MKS Ciechanów - wspólne wyjazdy na Legię tak 4 lata temu.

R@dek (L)
18-09-2003, 11:09
MKS Ciechanów - wspólne wyjazdy na Legię tak 4 lata temu.

MKS 8) można powiedzieć że mamy z nimi kose :zly:

Co do Legionovi to mam do nich sentyment :)

Klusek
18-09-2003, 12:16
Ja lubię nawet Motor Lublin. Jeszcze Kotwica Kołobrzeg - kiedyś kiedyś będąc na wczasach nad morzem poszliśmy z ojcem na ich mecz. Full typa na stadionie i 1-1 było. A pamiętam, że sędzia nie uznał bramki dla Kotwicy, bo niby spalony był.

bemowiak
18-09-2003, 12:20
Ja lubię nawet Motor Lublin. Jeszcze Kotwica Kołobrzeg - kiedyś kiedyś będąc na wczasach nad morzem poszliśmy z ojcem na ich mecz. Full typa na stadionie i 1-1 było. A pamiętam, że sędzia nie uznał bramki dla Kotwicy, bo niby spalony był.

Co do Kotwicy to niemam nic przeciwko,podobno są tam fanii Legii,mówił o tym były zawodnik Legii Michał Exner (koszykarz) jak tam grał.

Cukier
18-09-2003, 12:35
Co do moich sympatii: ze zgód Legii to najbardziej Olimpia (L)bląg, poza tym sporo mniejszych w-wskich drużyn. Sympatyzuję z dużymi "firmami" które kiedyś miały swoje miejsce w I lidze ale z różnych przyczyn błąkają się gdzieś niżej (Lechia, ŁKS a nawet Arka i Cracovia).

Ciekawą kwestią jest Widzew. Widzew dla mnie jest taką bardzo brzydką kobietą, która ma jakiś ukryty urok wewnętrzny ;) . Innymi słowy - nie lubię ale nie wyobrażam sobie ekstraklasy bez nich (albo sezon z podziałem na grupy :/ ).

Z zespołów, które po prostu :zly: to napewno Lech, Wisła, Zabrze i Polonia.

Nie znoszę prowincjonalnych: Wronek, Grodzisków i innych Polkowic.

Nazgul
18-09-2003, 13:47
Od 1993 roku lubię ŁKS. Poza tym czuje sympatie (nie potrafie uzasadnić) do niektórych klubów z północy Polski - Kotwica, Flota, Lechia, Zawisza, Błękitni Stargard...

rkwa
18-09-2003, 14:28
Ja mam prywatna zgode z BKS'em Bielsko :) .A w ekstraklasie tez bym chcial zasluzone kluby,a nie jakies wioski.

PRASKI
18-09-2003, 14:47
dokładnie, powinny być same klasyki a nie jakiś Górnik Ł. albo P. ... 8)

TYLKO DRUKARZ !!! :rotfl:

ems
18-09-2003, 14:48
dokładnie, powinny być same klasyki a nie jakiś Górnik Ł. albo P. ... 8)

TYLKO DRUKARZ !!! :rotfl:

... BEZ MURZYNOW !!! ???? :)

MTP
18-09-2003, 22:09
Lechia Gdańsk
Ogniwo Sopot(rugby)
A z mniejszych warszawskich klubów to wszystkie z Ligi Fanów Wszystkie prócz tego z konwiktorskiej i Świt

cfc
22-09-2003, 15:12
Chelsea :D:D:D:D:D
"It's Blue Tomorrow... " :D

wojtek
24-09-2003, 13:34
Ja daże sympatie Legi Warszawa i Stal Mielec

MaxxxiM
24-09-2003, 13:49
poza klubami ktore lubie z oczywistych powodow, sa tez takie ktore na pewno nie figuruja w gornie "zgod", a ja darze je sympatia ;).
a sa to Lechia Gdansk, Motor Lublin, Slask Wroclaw (w tym przypadku chyba bardziej chodzi o miasto i zajebistych ludzi) i Stal Mielec (bylem w maju na tym stadionie i plakac mi sie chcialo).

(L)eszek
24-09-2003, 15:16
ja wielka sympatia i szacunkiem daze Slask (zajebisci ludzi, kiedys przed i po meczu Slask 1:0 Legia ugoscili mnie z kumplem zajebiscie, a jak juz wrzucili nas do pociagu i odjezdzalismy zaspiewali "Legia! Legia Warszawa!", my na to: "Slask! Slask! Szacunek!" - zajebista sprawa). w ogole lubie Wroclaw, ladne miasto, swietny klimat i czesto zdarza mi sie tam na likend przyjezdzac... do tego dorzucilbym Lechie Gdansk...
spoza Polski to tylko Real Madryt!

pozdrawiam
Leszek

Cezdor
24-09-2003, 16:14
Ja tam lubię Olimpię Warszawa odkąd kilka lat temu, gdy od rana czekaliśmy na mecz Legii :pijok: wpadliśmy "po drodze" ma Olimpię i zrobiliśmy taki doping, że nieliczni obserwatorzy meczu o mało co nie spadli z górki (jeszcze wtedy nie było trybuny). Zresztą jeden z naszych też sturlał się z tejże górki, ale to juz z innego powodu. Zmęczony był :)

wojtek
25-09-2003, 14:32
Stal Mielec (bylem w maju na tym stadionie i plakac mi sie chcialo).

W mielcu mam rodzinke i jak byłem pierwszy raz na stdionie to nie wiedziałem co mam robic taki duży że mnie zamórowało statnio chyba ze 2 tygodnie temu byłem na stadionie taki razj**** że chej na www.stalmielec.com jest napisane że jakaś olipiada ma być w 2012 ale z tym stadionem co maja teraz to wątpie żeby tam byly jakieś olimpiady

CywiL
25-09-2003, 15:38
Oprócz zgód to z polskich klubów lubie Kotwicę Kołobrzeg i Flotę Świnoujście...
Z lokalnych to oczywiście Olimpia Warszawa - Duma Woli !!!!!!!

DOPÓKI PRZY GÓRCZEWSKIEJ ŻYRAFA BĘDZIE STAĆ!!!! :>

Norbas
25-09-2003, 18:23
:git: Izolator Boguchwała to drużyna jest wspaniała.. :klask: - za nazwę :)

a tak na poważnie:
1. Lechia Gdańsk, Zawisza Bydgoszcz
2. Delta W-wa
3. Atletic Bilbao

kosciesz
25-09-2003, 18:53
Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk

no i do tego "zgody zgód"
KP Police
Flota Świnoujście
Kotwica Kołobrzeg
BKS Bielsko-Biała

i jeszcze Motor Lublin

(Na minus
Lech-Arka-Cracovia-Polonia i Widzew)

el majoneze
25-09-2003, 23:34
hmm..Ja to napewno lokalny URSUSIK..pozatym to nie wiem czemu,ale jakos nigdy nie miałem jakiejś niechęci do ŁKSu..nie żebym ich jakos specjalnie lubił ale jakos tak nic do nich nie mam..pozatym Lechia(nie wiem czemu)i Motor Lublin(zajebistych koleszkoof kiedys poznałem z Lublina i tak mi zostało:)
a z zagranicy po pierwsze primo :REAL MADRID...a reszta jakos mniej wazna

Tupcia
25-09-2003, 23:43
Hala MAdrid!!!
Heee.. a co do kolaknego patriotyzmu... Łu mnie we wsi byl kedyś taki klub... Burza KOmorów si zwał... (funkcjonował rok :fu: ).. apotem???
Aniołki Komorów (LM- Liga Ministrantów)... hiehie, i wypada jeszcze dodać GASS Grodzisk MAz. (2 lyga żenska:)

doker
26-09-2003, 13:37
ZDECYDOWANIE* BALTYK GDYNIA* ZA PODOBNY STOSUNEK DO ARKI I ZA WIERNOSC KLUBOWI MIMO 4-ligowej rzeczywistosci.

Q_(L)
26-09-2003, 14:01
ZDECYDOWANIE* BALTYK GDYNIA* ZA PODOBNY STOSUNEK DO ARKI I ZA WIERNOSC KLUBOWI MIMO 4-ligowej rzeczywistosci.

Witaj na forum :)

p.s. Wyłącz CapsLock'a proszę 8)

VASCO
26-09-2003, 17:16
Olimpia Warszawa( z lokalnych) , Lazio Rzym i Celtic (z zagranicznych)
Mazowsze Grójec (miejsce urodzenia). Ale tak mimo moich sympatii i antypatii wolę kluby z tradycjami i pw. kibicami a nie wioski wszelkiej maści. Niedługo nasza 1 liga to bedzie liga LZS-ów. Mam nadzieję, że tego nie doczekam !!!!!

HUBERT
29-09-2003, 12:12
Szkoda że nikt z Was nie napisał że lubi Okocimski Brzesko! Byłoby mi bardzo miło bo chodze na mecze piwoszy od 86 roku- oczywiście nie życia:). Mimo wszystko życze i Legii wszystkiego najlepszego.

m84
29-09-2003, 13:58
Ja darze duza sympatia Zaglebie Sosnowiec i Olimpie Elblag. Poza tym mam duzy szacunek do Slaska Wroclaw i Lechii Gdansk za to ze nie podlizuja sie Triadzie jak inni. I nie zawiazuja jakis dziwnych ukladow jak Widzew z Lechem. Za to samo nie mam tez nic do Jagiellonii i LKS-u. Jezeli chodzi o mniejsze kluby to zdecydowanie Delta Warszawa i SEMP Ursynow:-)

szczepan
29-09-2003, 17:30
Szkoda że nikt z Was nie napisał że lubi Okocimski Brzesko! Byłoby mi bardzo miło bo chodze na mecze piwoszy od 86 roku- oczywiście nie życia:). Mimo wszystko życze i Legii wszystkiego najlepszego.

ja lubie okocimskie za taka jedna flage...

<<SZCZEPANOW HOOLIGANS>> czy jakos tak... :D

Adiq
29-09-2003, 19:15
Wydawało mi się, że ten klub przestał istnieć. 8- Co się z nim dzieje?

pawel
29-09-2003, 22:58
jako ze udzielam sie po raz pierwszy to witam wszystkich forumowiczow ;) .
JKS Jarosław, Resovia Rzeszow

MaxyM
29-09-2003, 22:59
Witaj na forum :piwo:

Sympatia - nie - szacunkiem tak, kilka klubow.

Mazi
30-09-2003, 17:29
CWKS ;) Resovia :D .

Jak byłem w te wakacje w Lesku (Bieszczady ) ,to widziałem pare napisów CWKS , dopiero po pewnym czasie przypomniałem sobie ,że chodzi raczej o Resovię . Ale swoją drogą , było w Bieszczadach parę napisów sławiących Legię :) .

HUBERT
02-10-2003, 12:05
OKOCIMSKI BRZESKO ISTNIEJE I JEST LIDEREM 4 LIGI! DUZE PIWO DLA KIBICA KTÓREMU PODOBA SIE NASZA FLAGA(OCZYWIŚCIE PIWO OKOCIMSKIE:)). POZDROWIENIA DLE WSZYSTKICH FANÓW WOJSKOWYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Porter
29-10-2003, 16:37
IZOLATOR BOGUCHWAŁA < RESOVIA CENOWA BOMBA < SPRZĘGŁO WEJCHEROWO ;) ;) ;)
A TAK NA SERIO TO PIŁKARSKO GÓRNIK ŁĘCZNA (ALE STANOWCZO NIE LUBIE KIBICÓW GÓRNICZKA) , przez Lokalny Patriotyzm...
LUBLINIANKA LUBLIN ->LIDER IV LIGI :)

Mini
29-10-2003, 16:50
CWKS ;) Resovia :D .

Jak byłem w te wakacje w Lesku (Bieszczady ) ,to widziałem pare napisów CWKS , dopiero po pewnym czasie przypomniałem sobie ,że chodzi raczej o Resovię . Ale swoją drogą , było w Bieszczadach parę napisów sławiących Legię :) .

Bieszczady to takie pikne góry pełne wiat z powydrapywanymi nożami nazwami i pozdrowieniami- to dopiero jest skarbnica wiedzy.
a tam jedyne kibicowanie to jak siedziałem przy piwku w cisnej to akurat Wisłoka jechała busem drąc mordy przez otwarte drzwi

Witor
30-10-2003, 13:45
czyli zapewne byłeś w Cisnej w sierpniu zeszłego roku?
miałem okazje być na tym meczu...otoczenie stadionu, spiker, kibice - klimacik rewelacyjny...

Pesto
30-10-2003, 14:37
ja miałem okazję zaliczyć mecz Stal Sanok - Resovia (2001) i Wisłoka Dębica - Resovia (2002)

IV liga podkarpacka - całkiem ciekawa kibicowsko. Małe kluby z Galicji maja niezłe tradycje , zwłaszcza Stal Mielec.

i te napisy w Rzeszowie CWKS + ŁKS :/

Długi123
01-11-2003, 22:54
Tak naprawdę to mozna mieć zgodę z prawie każdym.Niejeden wyzywa się od kurw a jak by się poznał bliżej to by na browar razem często chodził z tym gościem(np kibic Widzewa).
Stereotyp nienawidzenia się kibiców jest dość dziwny,ludzie nie lubią się za to,że mają inne szaliki a jak za granicą trafią na siebie na wakacjach Polacy to każdy trzyma się razem a w PL te same 2 osoby co piją np razem w Grecji dały by se w morde za szalik.

rolnik
01-11-2003, 23:47
Ja tam lubię Jezioraka Iława. Do Iławy (a konkretnie w jej okolice - Siemiany) jeżdżę od 7 lat. 2 lata temu dowiedziałem się, że Polonia ma zgodę z Jeziorakiem i po prostu szczena mi na glebę opadła !!! :jebło: NIGDY nie widziałem tam nic co mogłoby wskazywać na takie stosunki... żadnych napisów na murach itp. A z kolei po godzinie spaceru po Iławie traci się rachubę przy liczeniu gości w koszulkach Legii :hmm: Kilkakrotnie rozmawiałem z kibicami Jezioraka (naprawdę spoko ludzie jak większość Iławian) i nigdy nic nie usłyszałem o żadnej zgodzie z Polonią! Może Poloniści sobie coś ubzdurali? 8)

Drugim klubem jest GKS Bełchatów ale dlaczego nie wiem :> Może dlatego, że gra(ł)(?) tam niejaki Jacek Berensztajn, który sadził takie bramy, że można było powtórki oglądać w nieskończoność.

A trzeci klub to Ludowy Klub Sportowy Relax Miszewo Murowane ;) tam gra mój przyszły szwagier :+: ... przy okazji meczu z drużynką Bodzanowa dochodzi do awantur :) A do tego trener LKSu jest kibolem Legii mimo, że w wiosce 95% to kibole Wisły Płock... taka postawa mi się podoba :)

Raków Częstochowa... znam jednego chuligana - naprawdę wporzo koleszka. Nie wozi się, nie lubi Legii ale nie daje temu wyrazu wszem i wobec 24 na dobę, wszędzie gdzie się tylko da. Trochę szkoda, że bujają się w 4 lidze :( wiecie ile tam kosztują bilety wstępu? (ulgowe) 2 zeta!!! SZOK!!! aż chce się chodzić na stadion :)

Do niedawna miałem też mały sentymencik do Wisły Płock. Ale po wyjeździe do Płocka wróciłem zmieszany. Co to w ogóle była za oprawa? czułem się po prostu olany (pewnie nie tylko ja).

Raffi
02-11-2003, 00:02
No, raczej sobie nie ubzdurali :) Chociaż zdaje się, że tej zgody już nie ma (wprawdzie sami zainteresowani dają sprzeczne sygnały, więc nie mam pewności, ale..). Poza tym odczucia zwykłych kibiców a odczucia, hmm, reprezentacji kibiców :> , czy też ogólny stosunek do jakiejś drużyny, nierzadko się rozmijają.

moL
02-11-2003, 00:30
Ja Znam kilkunastu Hoolsów Cracovi Kraków(całkiem w porzo ludzie) a z Warszawskich to MKS MARYMONT i HUTNIK WARSZAWA!!! pzdr dla WARIAT BOYS!!!!!!!!!!

monar
02-11-2003, 09:37
FC DEN HAAG ! :klask: FC DEN HAAG ! :klask: FC DEN HAAG ! :klask: FC DEN HAAG ! :klask: FC DEN HAAG ! :klask: FC DEN HAAG ! :klask: FC DEN HAAG ! :klask: FC DEN HAAG ! :klask: FC DEN HAAG ! :klask: FC DEN HAAG ! :klask: FC DEN HAAG ! :klask: FC DEN HAAG ! :klask: FC DEN HAAG ! :klask: FC DEN HAAG ! :klask: FC DEN HAAG ! :klask: FC DEN HAAG ! :klask: FC DEN HAAG ! :klask: FC DEN HAAG ! :klask: FC DEN HAAG ! :klask: FC DEN HAAG ! :klask: FC DEN HAAG ! :klask: FC DEN HAAG ! :klask: FC DEN HAAG ! :klask: FC DEN HAAG ! :klask: FC DEN HAAG ! :klask: FC DEN HAAG ! :klask: FC DEN HAAG ! :klask: FC DEN HAAG ! :klask: FC DEN HAAG ! :klask: FC DEN HAAG ! :klask: FC DEN HAAG ! :klask: FC DEN HAAG ! :klask: FC DEN HAAG ! :klask: FC DEN HAAG ! :klask: FC DEN HAAG ! :klask: FC DEN HAAG ! :klask: FC DEN HAAG ! :klask: FC DEN HAAG ! :klask: FC DEN HAAG ! :klask: FC DEN HAAG ! :klask: FC DEN HAAG ! :klask: FC DEN HAAG ! :klask: FC DEN HAAG ! :klask: FC DEN HAAG ! :klask: FC DEN HAAG ! :klask: FC DEN HAAG ! :klask: FC DEN HAAG ! :klask: FC DEN HAAG ! :klask:

arczi
02-11-2003, 10:12
Pika-czu?

Kapse(L)
02-11-2003, 10:39
misatowa to bedzie gkp targowek a ogolnopolska to pogon i zaglebie sosnowiec

*PRZEMO*
02-11-2003, 11:24
Tak naprawdę to mozna mieć zgodę z prawie każdym.Niejeden wyzywa się od *cenzura* a jak by się poznał bliżej to by na browar razem często chodził z tym gościem(np kibic Widzewa).
Stereotyp nienawidzenia się kibiców jest dość dziwny,ludzie nie lubią się za to,że mają inne szaliki a jak za granicą trafią na siebie na wakacjach Polacy to każdy trzyma się razem a w PL te same 2 osoby co piją np razem w Grecji dały by se w morde za szalik.

dziwne tez mi sie tak wydaje.. ciekawe skad sie bierze złosc do drugiego kibica? 8-

Misiek88
03-11-2003, 19:58
Lazio, PSG, Chelsea, HSV

Adams_
03-11-2003, 21:02
Lazio, PSG, Chelsea, HSV

Jasne, ze Lazio!

KISIE(L)
03-11-2003, 21:11
Ja tam wolę LEGIĘ II (jestem tu nowy czy możecie powiedzieć jk sie robi te małe ikonki )

Discovery
04-11-2003, 09:19
A moją sympatią klubową jest LEGIA, TYLKO LEGIA I WYŁĄCZNIE LEGIA. Wszystko jedno, czy pierwszy, czy drugi skład. Wszystkie inne kluby są mi obojętne - z jednym wyjątkiem - na jeden mam :* alergię - nazwy nie wymówię, ale też, niestety, z Warszawy.

Bondek RedStar'sAlcoholic
07-11-2003, 00:35
Fortuna Dusseldorf!!! ...jak bylem mlodszy, duzo mlodszy mialem okazje goscic u chlopakow z Fortuny ...byli genialnie!! :] od tego czasu wierze ze kiedys sie odrodza!! 8-

Dżon Łejn
07-11-2003, 01:22
Witam
jestem nowy na forum a to mój pierwszy post :P

Legia , Bks Stal Bielsko , West Ham United , Boca Juniors

o Zagłębiu Sosnowiec i Rks Grodziec z oczywistych względów nie wspomnę (mimo że wspomniałem :lo:)

KISIE(L)
09-11-2003, 13:35
No i jeszcze lubię Moją Wartę Zawiercie która już nie istnieje ;( :(

Koko
09-11-2003, 14:17
Ja bardzo szanuję kibiców, którzy walczą o swój klub tj. Zawisza, Lechia. Poza tym nie mam nic do ŁKS, Śląska Wrocław i BKS Stal.

MrÓwA_1906
09-11-2003, 14:39
Ja kibicuje Wisełce Kraków
która jest najwspanialszym klubem w świecie :)

Chociaz wiele klubów w Posce jest
i moze lepsza sa i sława wieksza jest
my w Krakowie mamy taki
które serce oddalismy swe :)

;)

Sruba
09-11-2003, 16:14
witam :>
oprocz naszych zgod (Slask i Wiselka) szacunkiem darze Legie i Zaglebie Sosnowiec, a z zagranicznych kocham Celtic Glasgow
pozdro znad morza

Jaco
09-11-2003, 16:42
oprocz naszych zgod (Slask i Wiselka) szacunkiem darze Legie i Zaglebie Sosnowiec, a z zagranicznych kocham Celtic Glasgow
pozdro znad morza
No to mamy podobne poglądy ( oprócz Wisełki). I nie martw się Chojniczanką. W sobotę 2:0 z Bałtykiem i gites! Pozdrówki z W-wy.

szczepan
09-11-2003, 17:53
pozdro znad morza

witamy na forum :piwo4:

Joker
09-11-2003, 19:06
pozdro znad morza
No to mamy podobne poglądy ( oprócz Wisełki). I nie martw się Chojniczanką. W sobotę 2:0 z Bałtykiem i gites! Pozdrówki z W-wy.

Poza Wisła to zgadzam sie calkowicie. Celtic Rulezz!

Mrozik
09-11-2003, 19:12
pozdro znad morza

Jaki tam Celtic. Manchester Rulezzz :]

*PRZEMO*
09-11-2003, 21:38
pozdro znad morza

etam manchester, Liverpool :]

m84
09-11-2003, 21:40
pozdro znad morza

E tam Liverpool, Millwall to jest to :)

R@dek (L)
09-11-2003, 21:41
pozdro znad morza

Ja was chłopaki pogodze '8 W europie tylko i wyłącznie Juventus Turyn :+:

Cypis
09-11-2003, 21:41
pozdro znad morza

E tam Liverpool, Millwall to jest to :)
Jak dla mnie to z angoli lubie Man.City i Tottenham

szczepan
09-11-2003, 21:42
Man. City, Arsenal :D

*PRZEMO*
09-11-2003, 21:42
pozdro znad morza

jak europa to wole o niebo real... nie przepadam za włoska piłka :>

m84
09-11-2003, 21:45
Real to cienki jest ;) Nie lubie ich. Tak jak ktoś napisał Juventus rządzi

R@dek (L)
09-11-2003, 21:46
pozdro znad morza

Właśnie kończy się pierwsza połowa a Real przegrywa z Sevillą 4-0 :buhaha: :buhaha: :buhaha: I to jest klasa ??

Forza Juve :+:

szczepan
09-11-2003, 21:46
kurde moze to juz to pisalem ale powtorze:

Niemcy: ogolnie nie lubie ale jezeli juz to Hertha i Hansa
Holandia: Den Haag :D
Francja: PSG
Hiszpania: Barca
Wlochy: tu duzo Juve Milan Inter Roma Lazio
Anglia:Man.City Arsenal i troche Chealsea
Turcja: Fenerbache

Mrozik
09-11-2003, 21:47
pozdro znad morza

Właśnie kończy się pierwsza połowa a Real przegrywa z Sevillą 4-0 :buhaha: :buhaha: :buhaha: I to jest klasa
NAwet mnie nie wkurwiaj... Moje 100 zł poszło sie jabać 8o

*PRZEMO*
09-11-2003, 21:50
hahahahaha mrozik wtopił kupon :buhaha:

ja juz sie oduczyłem opstawiac lige hiszpanska oni sa nie do przewidzenia :/

z niemieckich to: Bayer
holadnia: Ajax (den haagu nie miałem okazji ogladac w akcji :/)
francja: to PSG
włochy..? chyba inter
anglia: Liverpooool Liverpooool ;)

PRASKI
09-11-2003, 21:52
pozdro znad morza

nooo, swojski chop widze ;)

Adis
09-11-2003, 21:53
...

Sruba
09-11-2003, 22:41
z angielskich lubie Chelsea. Celtic jest badz co badz szkocki ;)

emde
09-11-2003, 22:55
Niemcy: nienawidze szwabow
Włochy: AC Milan
Hiszpania: Barcelona
Anglia: Man Utd, Liverpool
Szkocja: Celtic
Holandia: wiadomo

Gruby Mario
10-11-2003, 10:19
pozdro znad morza

Kurcze, ja dokładnie mam tak samo we łbie :)
Pozdr.

Sruba
10-11-2003, 14:00
pozdro znad morza

Kurcze, ja dokładnie mam tak samo we łbie :)
Pozdr.

hehe Mario jakos wcale mnie to nie dziwi :)
do zobaczenia na derbach !

Gelo
10-11-2003, 14:04
z zagranicy:

Hiszpania: BARCELONA :piwo5:
Ukraina: Dynamo Kijów
wyspy: Celtic
Włochy: AC Milan

Pawełek
10-11-2003, 14:08
Sruba, Gruby Mario - nie pozostaje mi nic innego jak stwierdzenie: DO ZOBACZENIA NA DERBACH !!!

Przyjedziemy Wam pomóc :)))

Pozdruffki!

Sruba
10-11-2003, 14:15
Pawelek podejrzewam, ze bedziemy mieli jedna z wiekszych frekwencji wsrod polskich stadionow w ten weekend ;) No i kolejna okazje do swietowania zwyciestwa...

MaK_ŁuKóW
15-11-2003, 16:30
Pogoń Siedlce,Orlęta Łuków :),a z zagranicznych-Real Madryt,AS Roma,AC Milan

MaK_ŁuKóW
15-11-2003, 16:44
z wloskich:milan,roma,ssc napoli
z hiszpanskich:real madryt i deportivo
z angielskich:manchester
z francuskich:psg,bordeaux
z niemieckich:schalke
z polskich:wiadomo co!:)
z czeskich:sparta praha
z serbskich:crvena zvezda
z greckich:iraklis
z ruskich:CSKA moskwa
z brazylijskich:flamengo
z rumunskich:rapid bukareszt
ze szkockich:celtic

Koko
15-11-2003, 17:57
z wloskich:Juventus Turyn, SSC Napoli
z hiszpanskich:Atletico Madryt, Athletic Bilbao
z angielskich:Newcastle Utd., Manchester City
z francuskich:PSG, FC Nantes, Saint Etienne
z niemieckich:Kaiserslautern
z polskich: :szal:
z czeskich:żaden
z serbskich:Crvena Zvezda
z greckich:żaden
z ruskich:CSKA Moskwa
z brazylijskich:Santos
z rumunskich:żaden
ze szkockich:Celtic
z portugalskich:Benfica Lizbona
z holenderskich:Den Haag
z belgijskich:Fc Brugge

Arni
16-11-2003, 11:40
Z mniejszych warszawskich klubów wybieram Gwardie Warszawa, natomiast spoza Warszawy to Radomiak Radom (za piękne akcje na przydupasa Polonii - Broń, w ostatnim czasie) i Śląsk Wrocław(za honorowe zachowanie, gdy mieliśmy nałożony przez PZPN zakaz wyjazdowy ugościli nas na swojej trybunie, nie bacząc na konsekwencje). Co sie tyczy Radomiaka, to sytuacja jest raczej chora. Spora część z nich symaptyzuje z Legią, a gdy dochodzi do konfrontacji z nami wówczas pokazują jak nas nienawidzą...
Z zagranicy wybieram Lazio Rzym.