PDA

Zobacz pełną wersję : KIBICE KOTWICY KOŁOBRZEG

piter_KOTWA
28-06-2005, 19:43
chcialbym sie zapytac co sadzicie o kibicach KOTWICY... jak wiadomo zdecydowana wiekszosc kibicow Kotwicy kibicuje rowniez LEGII.... a jak jest z Wami - LUBICIE CZY NIE LUBICIE? :ucieszony:

Raffi
28-06-2005, 20:10
Piter...... straaaaaasznie nie lubię tematów "co sądzicie o..". Miałem takie obawy, że nie zamykając tematu o Górniku Łęczna doczekam się wysypu podobnych :/

PS. kojarzą mi się pozytywnie, a nawet kiedyś dokleiłem koło domu vlepkę Kotwicy, jak się odlepiała :P Ale tak generalnie to mam tak małą styczność, żę ciężko mi coś powiedzieć. I podejrzewam, że 90% odpowiedziałaby ci tak samo.

piter_KOTWA
28-06-2005, 20:18
wlasnie nie zwrocilem uwagi ze temat o lecznej jest zamkniety,ale spoko jak trzeba to zamykac lub ciac... do zobaczenia w stolicy na jakims ciekawym meczu. pozdro

MarcinGS
29-06-2005, 22:12
a Ja sie wpisze ... Raffi oczywiscie nie musza Ci sie podobac tematy tego typu i okej kazdy lubi cos innego. ale forum jest poto aby wypowiadac swoje zdanie. dla tego sie wypowiem.
dla Mnie kazda Nasza zgoda jest Swietoscia... oczywiscie. a druzyny typu własnie Kotwa takze nie sa mi obojetne np. nie sledze wynikow na bierzaco ale jak dla Mnie jestescie wporzadku Ekipa bo jestescie takze Kibicami Legii a Legia musi sie trzymac zawsze Razem czy to przez zgody czy Druzyny sympatyzujace (L) czy druzyny z Fc (L) jak np Orleta Łuków czy Fc Legii z poza Warszawy !!
Legia to Legia nie zaleznie skad sie jest byla miec (L) w Sercu !!

Kaczy(L)
30-06-2005, 14:49
no ja mialem okazje ich widziec :) w III Lidze gdy Sparta Brodnica jeszcze grała gralismy z Kotwica :) przyjechali pamietam ładnym Autokarem hehe :) prezentowali tez sie spoko kilka flag :) race nawet były :brawo: :brawo: doping całkiem całkiem ale przyznam szczerze ze nie wiedziałem ze Kibicują (L) ::O:

piter_KOTWA
30-06-2005, 16:51
no ja mialem okazje ich widziec :) w III Lidze gdy Sparta Brodnica jeszcze grała gralismy z Kotwica :) przyjechali pamietam ładnym Autokarem hehe :) prezentowali tez sie spoko kilka flag :) race nawet były :brawo: :brawo: doping całkiem całkiem ale przyznam szczerze ze nie wiedziałem ze Kibicują (L) ::O:

moze ty nie wiedziales ale starsi z Brodnicy co niektorych z nas kojarzyli z wyjazdow Legii do Wronek czy Szczecina... a autokarem przyjechalismy ladniejszym od pojazdu pilkarzy naszych :zlosliwy:

PAWE(L)
30-06-2005, 20:19
ups...

Cypis
30-06-2005, 20:23
Pawe(L) oni byli ze Swinoujscia :P

PAWE(L)
30-06-2005, 20:44
Siemanko Cypis. Jestes w niedziele?

edek
30-06-2005, 21:45
Też nie przepadam za takimi tematami ale... ;)

Jest okazja, to pozdrawiam chłopaków z Kotwicy, z którymi napiłem się piwka na zeszłorocznym Turnieju Kibiców w Ostrołęce :)

:piwo: