PDA

Zobacz pełną wersję : Legia-Łks

Endrju
06-07-2003, 19:57
Czy wiadomo już o której będzie ten mecz ?? Czy ktoś z forumiaków się wybiera ?? Bo aj w środę mam wyjeżdżać ale czego się nie robi dla Legii ... :)

PRASKI
06-07-2003, 20:26
ja tak samo wyjeżdżam tyle że o 5 rano :fu:
qrna a tak sie nastawiałem...
a swoją drogą to ciekawe ilu będzie kibiców :hmm:
:cf1:

Adamtob
06-07-2003, 21:03
ja tak samo wyjeżdżam tyle że o 5 rano :fu:
qrna a tak sie nastawiałem...
a swoją drogą to ciekawe ilu będzie kibiców :hmm:
:cf1:

hehehe jak bramki[tzn otwarta brama i ZERO kontroli co sie wnosi ;)] beda takie jak na Grodnie ;) to z 6 tys min ...To byl sparing ;)

yusta
06-07-2003, 21:24
Sparing jest o 12.00. Godzina trochę do dupy :/

ma(L)ek
06-07-2003, 21:33
mam na dzieję żę bileciki będąza darmo........
A co do kibiócw to napewno bedzie jeden......
Ja 8) :cf3:

Endrju
06-07-2003, 21:35
Jak dla mnie godzina idealna a czuje że w wakacje troche legijnych szefów przymknie oko ;) I będzie dużo bardzo dużo kibiców

PS. Yusta dziei ci wielkie :+:

Raffi
06-07-2003, 21:40
Będzie mało ludzi... :/ Ale ja będę :)
Mam tylko nadzieję, że nikt w klubie nie wpadnie na pomysł, żeby mecz rozegraćna bocznym boisku (krązyła taka pogłoska)...Nieee, nie może być ;)

Tomi
06-07-2003, 22:02
Jeśli wjazd będzie za darmo to i ja wpadnę...

*PRZEMO*
06-07-2003, 22:44
Bede i ja! 8) ale zeby wjazd byl za darmo ;) i kiedy to w koncu jest?? :hmm:
ODP: Środa , 12:00

Mini
07-07-2003, 08:57
ja będę na bank. jak chyba w mistrzowskim sezonie w przerwie zimowej był taki mecz na bocznym boisku to wtedy ładna frekwencja była(na Legii a nie w szkołach ;) )

Beny
07-07-2003, 10:02
No to w związku z :* , ...znaczy się niewłaściwą godziną meczu, uprasza się Forumowiczów wybierających się na ten mecz o wpisanie po jego zakończeniu obiektywnej relacji ;) , a w takcie meczu o aktywne "darcie japy" oraz "machanie grabiami" ;) :)

Bo wiecie, niektórzy muszą pracować, by nie pracować mogli inni... :buhaha:

*PRZEMO*
07-07-2003, 10:42
to moze zrobic jakies zebranie i pojsc sobie razem fuza grupa?
:hmm:

Ce
07-07-2003, 10:47
ciekawe czy na 100% będzei mecz na łazienkowskiej i o 12. kilka razy przecież przekładali tego samego dnia mecz na inną godzinę albo wyjeżdzali że mecz jest w ząbkach albo gdzieśtam. hehe. ale i tak sie pojedzie.

Ultra LW
07-07-2003, 11:39
Mecz napewno będzie z darmowym wejściem i napewno o 12. A ze źródeł bliżej nie zidentyfikowanych można usłyszeć o przyjeżdzie skromnej grupy kibiców ŁKS-u. '8

Ostry
07-07-2003, 12:36
Ja się stawię na 99,9% :)
Wejście,według mnie, będzie na pewno darmowe,oby tylko grali na głównej płycie.

Aureliusz
07-07-2003, 14:14
No ja także postaram się być. Szanse oceniam na około 100% :)

*PRZEMO*
07-07-2003, 17:53
kurna!!!! ustawy sie w jednym miejscu tak zeby bylo nas jak najwiecej i chodzimy razem na mecz pokrzyczymy i pokazemy ze kibice Legi sa nadal w warszawie '8 '8

co wy na to!?

ja proponuje o 11 na placu konstytucji.. na przystanku 520 w strone Legii....

bemowiak
07-07-2003, 17:56
kurna!!!! ustawy sie w jednym miejscu tak zeby bylo nas jak najwiecej i chodzimy razem na mecz pokrzyczymy i pokazemy ze kibice Legi sa nadal w warszawie '8 '8

co wy na to!?

A wiadomo czy wstęp będzie płatny?!
A na meczu to pewnie będe

Raffi
07-07-2003, 18:20

co wy na to!?

Prędzej przy Metrze Politechnika...........

Mini
07-07-2003, 18:25
a może by tak wcześńiej (i później oczywiście też) na :piwo2: ?!
ja proponuje ustawkę o 10 na browara (WIE KTOŚ CZY ŹRÓDEŁKO JEST OTWARTE JUZ O 10?) (chociaż jeżeli w źródełku to 11 tez jest dobra) i potem po meczu można by kontynuować spożycie.

kamyk
07-07-2003, 21:23
nio sam bym wpad do stolicy tak jak do lukowa ale praca narzie wazniejsza trzeba cos zrobic na sierpnien bo panna pzryjedza do mnie i chce ja zabrac na lazienkowska na jakis meczyk:) wiec kosuczi mi jest potrzebne ! i napiscie szczegolowa relacje jak byla na meczu!:)

*PRZEMO*
07-07-2003, 22:59
okiej okiej okiej '8 '8

to mowie tak.. niech kazdy kupi sobie browce... i przyniesie ze soba!!!...
wjazd na mecz prawie napewno za friko.. ;)

Umawiamy sie na Na Metro Politechnika przy pomniku. ja bede w koszulce Legii z szaliczkiem w okularach 8) 8) czekam az przyjdziecie wypijemy browarek pogadamy i pojdziemy na lazienkowska 8) 8)

ok??

1916
07-07-2003, 23:18
ej !!! bo ja to juz nie wiem, gdzie jest ta ustawka ostatecznie i o której !! ??

*PRZEMO*
08-07-2003, 07:03
Metro Politechnika o 10.30 przy pomniku! uprasza sie o zabranie czegos do picia ;) z powodu zapowiadanegu upalu ;)

ma(L)ek
08-07-2003, 08:55
Ja teżmoge wpaść...???

legart
08-07-2003, 09:16
Ja teżmoge wpaść...???

Tak bo "ustawka" jest dla wszystkich forumowiczów (legijnych) ;) . Ja niestety nie mogę (arbiet, arbeit) 8-

Mini
08-07-2003, 09:49
a gdzie tam jest pomnik? bo ja tylko tamtędy śmigam samochodem albo busem na mecze i się za bardzo nie rozglądam.

Raffi
08-07-2003, 09:50
Przy Trasie, koło przystanku w stronę Legii

Mini
08-07-2003, 10:58
dzieki. nawet ie muszę chodzić daleko ze 187. ;)

Grochów
08-07-2003, 11:09
I teraz ***** mam przykład,że nawet pujścia na mecz nie moge być pewny...Wczoraj skacząc przez barierke skręciłem lub mocno nadwyrężyłem sobie noge(napierdada ładnie).Jak mi do jutra ani troche nie przejdzie to taki *** będę na meczu :fu: :zly: *****,po *** ja biegłem do tego autobusu...?

pijak
08-07-2003, 22:55
I teraz *cenzura* mam przykład,że nawet pójścia na mecz nie moge być pewny...Wczoraj skacząc przez barierke skręciłem lub mocno nadwyrężyłem sobie noge(napierdziela ładnie).Jak mi do jutra ani troche nie przejdzie to taki :* będę na meczu :fu: :zly: *cenzura*,po co ja biegłem do tego autobusu...?

Stary!! bedzie gicior...ja na polonii o kulach bylem, i jaka zajawka, nawet mnie do autobusu wpuszczono "priorytetowo". moja rada taka: rano po gips do szpitala, a na 12 na Legii :rotfl:

a tak b.t.w. trzymaj sie stary zdrfffko przedewszytkim

Grochów
09-07-2003, 00:16
I teraz *cenzura* mam przykład,że nawet pójścia na mecz nie moge być pewny...Wczoraj skacząc przez barierke skręciłem lub mocno nadwyrężyłem sobie noge(napierdziela ładnie).Jak mi do jutra ani troche nie przejdzie to taki :* będę na meczu :fu: :zly: *cenzura*,po co ja biegłem do tego autobusu...?

Stary!! bedzie gicior...ja na polonii o kulach bylem, i jaka zajawka, nawet mnie do autobusu wpuszczono "priorytetowo". moja rada taka: rano po gips do szpitala, a na 12 na Legii :rotfl:

Dziękówa-po Poloniście bym się tego nie spodziewał8- ,ale jeszcze raz dzięki ! Już mi na szczęście troche przeszło(maść)i na meczu pewno będę...A w gips nigdy nie dam się włożyć,tym bardziej,że niedługo nad morze wybijam :P

Raffi
09-07-2003, 09:35
Po jakim Poloniście, że tak się wyrażę?

pijak
09-07-2003, 09:36

Dziękówa-po Poloniście bym się tego nie spodziewał8- ,ale jeszcze raz dzięki ! Już mi na szczęście troche przeszło(maść)i na meczu pewno będę...A w gips nigdy nie dam się włożyć,tym bardziej,że niedługo nad morze wybijam :P

eee sprostowanie: ja legionista pełną gębą :rotfl: a w gipsie byłem na derbach :) ehhehe...w[list]aśnie wychodze pozrdo

Raffi
09-07-2003, 09:39
Ja też, ja też. '8

UWAGA: WSZYSCY NA MECZ, I TO JUŻ!
Bo będą bany. ;)

Adams_
09-07-2003, 12:33
Sagan Miecielowi zazdroscil i z przewroty brame zasadzil :D hehe szkoda, ze wczesniej wszystko kaszanil...

legart
09-07-2003, 12:44
Sagan Miecielowi zazdroscil i z przewroty brame zasadzil :D hehe szkoda, ze wczesniej wszystko kaszanil...

Ile było?

Adams_
09-07-2003, 12:48
Po I polowie 1:0, Sagan w 44 minucie.

legart
09-07-2003, 13:01
Po I polowie 1:0, Sagan w 44 minucie.
Dzięki

Grochów
09-07-2003, 13:47

eee sprostowanie: ja legionista pełną gębą :rotfl: a w gipsie byłem na derbach :) ehhehe...w[list]aśnie wychodze pozrdo
Jakiś zamotany wczoraj byłem-no przecież ,że nie możesz być Polonistą.... :buhaha: :] A na meczu oczywiście byłem ! ! !

Aureliusz
09-07-2003, 14:13
W sumie fajnie było. Przepiękna pierwsza bramka Sagana z przewrotki. Dwa razy próbował. Za pierwszm razem obok słupka, za drugim już gol, choć nie wiem, czy spalonego nie było.
No i było oprawa. ;) 1 (słownie: jedna) serpentyna :) jakieś petardy hukowe no i 4 flagi na płocie. Dużo śmiechu było, bo na lini sędziowała... kobieta: "Jesteś zgrabniutka, sędzina pokaż nam sutka", "Pokaż cycki". W sumie fajnie było, trochę piknikowo, ale kilka razy głośniej zaśpiewaliśmy.

Raffi
09-07-2003, 14:15
W sumie 3:0, w drugiej połowie jeszcze Cieśliński dołożył , a potem znowu SAgan, tym razem szczupaczkiem. W drugiej połowie zmieniono większość zawodników. Meczyk taki sobie, ale w sumie nienajgorszy. Dobrze Sagan, Sokół II, Krzyształowicz pewnie, Zganiacz nienajgorzej, w 1. połowie ŁKS w ogóle nie mógł zbliżyć się do naszej bramki, w drugiej parę błędów w kryciu i ze 2-3 lepsze czy gorsze okazje dla ŁKS, ale w sumie 3:0 to najniższy wymiar kary.
Na trybunach nawet - jak na tą porę - sporo ludzi, zwł. na krytej, myślałem , ze będzie mniej

Boruc (45' Krzyształowicz) - Szala (45' Dudek), Jóźwiak, Zieliński (45' Wróblewski), Jarzębowski (68' Gmitrzuk) - Sokołowski II (45' Sokołowski I), Vuković (45' Zganiacz), Surma (50' Magiera), Kiełbowicz - Mięciel (45' Cieśliński), Saganowski

Mini
09-07-2003, 14:19
co do oprawy to były petardy jakichś dzieciaków i dwie serpentyny.
a wracając do ustawki przy metrze polibuda to były dwie osoby!

Aureliusz
09-07-2003, 14:40
co do oprawy to były petardy jakichś dzieciaków i dwie serpentyny.
a wracając do ustawki przy metrze polibuda to były dwie osoby!

Dwie? Widocznie drugą przoczyłem!

W sumie 3:0, w drugiej połowie jeszcze Cieśliński dołożył , a potem znowu SAgan, tym razem szczupaczkiem. W drugiej połowie zmieniono większość zawodników. Meczyk taki sobie, ale w sumie nienajgorszy. Dobrze Sagan, Sokół II, Krzyształowicz pewnie, Zganiacz nienajgorzej, w 1. połowie ŁKS w ogóle nie mógł zbliżyć się do naszej bramki, w drugiej parę błędów w kryciu i ze 2-3 lepsze czy gorsze okazje dla ŁKS, ale w sumie 3:0 to najniższy wymiar kary.
Na trybunach nawet - jak na tą porę - sporo ludzi, zwł. na krytej, myślałem , ze będzie mniej

Boruc (45' Krzyształowicz) - Szala (45' Dudek), Jóźwiak, Zieliński (45' Wróblewski), Jarzębowski (68' Gmitrzuk) - Sokołowski II (45' Sokołowski I), Vuković (45' Zganiacz), Surma (50' Magiera), Kiełbowicz - Mięciel (45' Cieśliński), Saganowski
Mnie na przykład Sokół II się nie podobał. W I połowie miał idealną sytuację, ale strzelił fatalnie. Co prawda jeszcze gorzej interweniował bramkarz bo odbił tak piłkę że mogła ona się wturlac do bramki (ale wpadła na róg).
Najbardziej widocznym zawodnikiem był oczywiście Sagan, nic nie stracił ze swojej formy z wiosny. Waleczny, skuteczny, dużo biegał. Ale ta druga bramka to raczej nie była szczupaczkiem, ale zwykłą główką z 2-3 metrów od bramki.
I jeszcze jedno. O dość dawna zobaczyłem Legię grającą 4 obrońców (w drugiej połowie na lewej obronie... Kiełbik) i muszę przyznać, że wolałbym, aby tak zostało. Może nie była jeszcze super współpraca, ale jakoś pewnie się czułem widząc 4 z tyłu.

Kanapek
09-07-2003, 14:42
Wg. mnie pierwsza bramka Sagana chyba była ze spalonego.
Frekwencja wmiare dobra. Doliczyłem się pięciu flag. Dwie na krytej i trzy na żylecie.

Ostry
09-07-2003, 14:47
Meczy był w sumie całkiem fajny.Widać jeszcze,że nie wszyscy są ze sobą dobrze zgrani,np.Mięciel i Sagan.Jak na pierwsze mecze,to całkiem nieźle wypadła gra czwórką w obronie.Podobał mi się Sokołowski II,parę razy wykazał się swoimi umiejętnościami.
Bramka Sagana była przepiękna,po prostu stadiony świata :) Oby więcej takich bramek strzelali nasi piłkarze.

Niko
09-07-2003, 14:50
Flag było 5, doping tez w miare. Jak na ten gatunek meczu to nawet dobry. Tak sobie pomyślałem, że piłkarze ŁKSu to taki doping mają na ligowych meczach. Kilkaset osób w młynie, mało pikników. Tak to musi u nich wyglądać. Pewnie tez było kilku gości z Łodzi, bo nie sądze, żeby komuś sie nie chciało jechać tych 120km. :)

I jeszcze pytanie do tych co byli na Żylecie - czy mi się wydawało czy szła jakaś nowa piosenka???

pzdr

Tomi
09-07-2003, 15:00
"Jesteś zgrabniutka, sędzina pokaż nam sutka"

To akurat mój kolega zarzucił ( taki typ w czerwonej koszulce) , mieliśmy z niego niezłą polewkę bo był najebany i po meczu nawet nie pamiętał że to zarzucił :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha:

A co do pytania Nikosia to przynajmniej ja nic nowego nie słyszałem :hmm:

Radio
09-07-2003, 15:40
Dobra teraz moja relacja ze sparingu. Mecz oceniam jako sparing. Pierwsza połowa słaba. Drugaa dużo lepsza. To pewnie zasługa młodych którzy chcieli się pokazać. Stare wygi nie miały co pokazywać.
Bramki: Pierwsza ze spalonego jak najbardziej (ale dla oka ładna), druga bład obrony ŁKS-u po dobitce bramkarz nie miał szans, no i trzecia która mi się najbardziej podobała bo ta akcja była wypracowana wrzutka Sokoła I z prawej i główka na długim rogu Sagana.
Piłkarze Sagan miodzio, reszta w miarę, stary cwaniak Jóźwiak nie ustyrzegł się kilku błędów no i Zganiacz szalejący, no i podania Magiery czyściutkie piękne jak Zidana (były takie dwa to i tak najlepiej z drużyny). W ŁkSie podobał mi się ten murzyn z 15 kilka ładnych miał akcji.
Zaskóczenia:
Frekwencja (na plus duży)
no i oczywiście pani sędzina.
Podsumowując nie było źle.

Endrju
09-07-2003, 15:42
kontynuowałem akcje "Pełny stadion" i ammy 4 nowych karnetowców :) Co do meczu to widzó z 2-2,5 tys. ja siedziałem jako jedyny z 4 kumplami na trybunie przed krytą "C" :) Zaejbisty był Sagan z taką forma to powinien w reprze popylać. 8)

Rydzu
09-07-2003, 16:11
No dobra ... dzięki za relacje od strony Legii...a napiszcie też jak zaprezentowali się piłkarze ŁKS???

Raffi
09-07-2003, 16:15
Wiesz, my ich nie znamy za bardzo, cieżko coś powiedzieć indywidualnie.
Lewą stroną przedarli się ładnie ze 2 razy i Krzyształowicz musiał interweniować; parę razy puknęli z dystansu, ale tak z 1-2 m obok bramki

ems
09-07-2003, 16:29
tylko ten baran na gniezdzie...

marecki
09-07-2003, 16:56
przynajmniej bylo smiesznie:D
inaczej to ja bym chyba poszedl spac :)

peyek
09-07-2003, 17:04
Jak ja lubie takie mecze... fajna atmosferka, troche bramek, luzik na trybunach. Bramka Sagana swietna (choc ze spalonego), oszalamiajace zagrania Magica (nie poznaje goscia :D ) no i jeszcze niektore przyspiewki. Mi dzis (na krytej) w ucho wpadla przerobka chihuahy:
tum tum tum turum Legiunia
ooooo Legiunia :D :D
A myslalem ze nie kazda piosenke da sie przerobic ;)

ems
09-07-2003, 17:15
przynajmniej bylo smiesznie:D
inaczej to ja bym chyba poszedl spac :)

mnie to kurwica strzelala........

marecki
09-07-2003, 18:02

widze ,ze nie doceniasz kibicow Legii :/

;)

1916
09-07-2003, 18:17
A co to było " Widzew - co ? - Ty :* " ? i dlaczego to było po " cała kryta odpowiada " ?

bez sensu ....

no, no i cos ten zegar nam szwankował :/

peyek
09-07-2003, 18:43

widze ,ze nie doceniasz kibicow Legii :/

;)
To fakt - juz pare lat jezdze ale nigdy nie wiadomo co na Legii mozna uslyszec ;)

1916
09-07-2003, 19:04
Wg. mnie pierwsza bramka Sagana chyba była ze spalonego.
Frekwencja wmiare dobra. Doliczyłem się pięciu flag. Dwie na krytej i trzy na żylecie.

Pojawiłą sie chyba nowa flaga, Legia Ultras, bynajmniej widziałem ją pierwszy raz.

Kiju
09-07-2003, 19:20
A co to było " Widzew - co ? - Ty :* " ? i dlaczego to było po " cała kryta odpowiada " ?

..hehe...widze ze o nas nie zapomnieliscie 8)

pijak
09-07-2003, 19:37
oj Kiju...bo to grubsza afera na trybunach byla:) niw wazne,....pozdro dla Gołego dzieki któremu własnie dotarłem :rotfl:

mieliśmy chorą akcje pod wiaduktem z 2 murzynami...pały przyjechały i była rozkminka...zawineli 3 od nas i 2 murzynków:) pozdro dla Przema 8)

pijak
09-07-2003, 19:45
a tak wogóle to :help: me..
jak szly te pisoenki : "swiat nie wizey psom...bo to qrwy sa..."
i taka jedna fajna z Legiunia...krcze...nie cholery nie pamietam, ale podobno w Katowicach była...JAK TO SZŁO.............

Rydzu
09-07-2003, 19:46
A jeśli byście musieli porównać ŁKS do jakieś dróżyny pierwszoligowej to czy poziom gry ŁKS znacznie odbiegał od standardów ekstraklasy??? :+:

1916
09-07-2003, 19:54
A jeśli byście musieli porównać ŁKS do jakieś dróżyny pierwszoligowej to czy poziom gry ŁKS znacznie odbiegał od standardów ekstraklasy??? :+:

odbiegał, wynik nie mówi sam za siebie ? :+: ;)

Sharn
09-07-2003, 20:14
oj Kiju...bo to grubsza afera na trybunach byla:) niw wazne,....pozdro dla Gołego dzieki któremu własnie dotarłem :rotfl:

mieliśmy chorą akcje pod wiaduktem z 2 murzynami...pały przyjechały i była rozkminka...zawineli 3 od nas i 2 murzynków:) pozdro dla Przema 8)

Może nie w temacie ale, mimo że nie jestem rasistą, to coraz bardziej mnie wkurzają co poniektórzy murzyni - handlują na stadionie, pozują na kozaków, zaczepiają ludzi, a jak dostana czasem po pyskach to od razu drą się za policją i wskazują że to rasizm... I te sygnały nie pochodzą tylko ze światka kibicowskiego... :*

Kiju
09-07-2003, 20:41
Sharn,czas więc najwyzszy aby nawrocic sie na słuszne idee...

...KKK! 8)

W Warszawie oglnie nastąpił straszny wysyp płaskich mord(chinoli i wietnamców),murzynów i turasów...sam nie wiem co najgorsze,choć chyba arabuchy to najgorsze co moze byc-nieroby i cwaniaki.

Tuzin...
09-07-2003, 20:49

No niestety musze Cie zmartwic, gdyz chyba czeka was kolejny sezon na zapleczu Ekstraklasy.

A co do oprawy to ja naliczylem 3 serpentyny i to na sam poczatek drugiej polowy :> No i z tego goscia na gniezdzie to mialem taka pizde ze w ogole nie moglem spiewac :buhaha: :buhaha: Zajebiscie wygladal jak zaczynal jakas piosenke z tym rozdziawonym ryjem :buhaha:
Aha no i w pierwszej polowie stalem jako jedyny na luku - w zielonej koszulce ;)

1916
09-07-2003, 20:53
Aha no i w pierwszej polowie stalem jako jedyny na luku - w zielonej koszulce ;)

To Cie widziałem, a co do tego Goscią to tez miałem z niego pompe ;)

*PRZEMO*
09-07-2003, 20:57
Siema :)
meczyk fajny ale najlepsze piwko podczas meczu 8) i ta luzik atmosfera... normalnie od tego meczu pilke nozna kocham jeszcze bardziej ;) ;) :rotfl: ladna bramka sagana moim zdaniem 2 bardziej widowiskowa 8- szczupaczek- nice...

pijak pzdr. 8) to kiedy pijemy? :D

a co do murzynow to do konca nie wiem jak to bylo.. :/ ale paly byly pierwsza klasa :buhaha:

pijak
09-07-2003, 21:42
Siema :)
meczyk fajny ale najlepsze piwko podczas meczu 8) i ta luzik atmosfera... normalnie od tego meczu pilke nozna kocham jeszcze bardziej ;) ;) :rotfl: ladna bramka sagana moim zdaniem 2 bardziej widowiskowa 8- szczupaczek- nice...

pijak pzdr. 8) to kiedy pijemy? :D

a co do murzynow to do konca nie wiem jak to bylo.. :/ ale paly byly pierwsza klasa :buhaha:

no bez kitu...dziś aż sie chce żyć:) wsio sie ułożyło, qrwa jaka sielanka :) ja bym oponował za legalizacją spożywania napojów browarowych na spotkaniach ligowych :rotfl:
WIECEJ SPARINGÓW:)
hehe ale Różyk słusznie objechał za "po co wy gracie..." jedyna muka po nigersach dnia dzisiejszego

Raffi
09-07-2003, 22:43
W ŁkSie podobał mi się ten murzyn z 15, kilka ładnych miał akcji.
Zaskóczenia:
Frekwencja (na plus duży)
no i oczywiście pani sędzina.
Podsumowując nie było źle.

Ten z 15 to podobno właśnie był Gallardo z Gwardii W-wa, 18-latek (no właśnie, qva, coś znajomo się kiwał '8 )

ems
09-07-2003, 23:49
doping byl strasznie durny...

Adams_
10-07-2003, 00:12
A kto go prowadzil? Nie mozna bylo go unieszkodliwic?

ems
10-07-2003, 00:24
mozna bylo

Mini
10-07-2003, 07:37
gniazdo? co jakiś nowy wymysł to najpierw fala śmiechu wśród mądrzejszych i bezsensowne powtarzanie wśród głupszych. widziałem dziewczyny które chyba przyszły popatrzeć pierwszy raz w życiu na piłke nozną i każdą wiąchę zarzuconą na gnieździe powtarzały. widać brak sezonu wpływa niepokojąco na psychikę ludzi.a zostańcie w domach i ponapier ----> :fu: może wam się poprawi. :fu: :fu: :fu: :fu: :fu: :fu: :fu: :fu: :fu:

legart
10-07-2003, 08:08
Sharn,czas więc najwyzszy aby nawrocic sie na słuszne idee...

...KKK! 8)

W Warszawie oglnie nastąpił straszny wysyp płaskich mord(chinoli i wietnamców),murzynów i turasów...sam nie wiem co najgorsze,choć chyba arabuchy to najgorsze co moze byc-nieroby i cwaniaki.

Z Woli powoli Chinatawn się robi szczególnie na osiedlu za Żelazną Bramą 8-

*PRZEMO*
10-07-2003, 08:50
gniazdo? co jakiś nowy wymysł to najpierw fala śmiechu wśród mądrzejszych i bezsensowne powtarzanie wśród głupszych. widziałem dziewczyny które chyba przyszły popatrzeć pierwszy raz w życiu na piłke nozną i każdą wiąchę zarzuconą na gnieździe powtarzały. widać brak sezonu wpływa niepokojąco na psychikę ludzi.a zostańcie w domach i ponapier ----> :fu: może wam się poprawi. :fu:

zgadzam sie troche to bez sensu spiewac na inne teamy... po co? zeby poczuc sie lepiej?. jeszcze w takim meczu. :fu: sparing sparingiem ale trzeba sie zajac wlasna druzyna, a nie przykuwac uwage na coraz to bardziej wulgarnym i malo kulturalnym dopingu.. :/
bez sensu...

Lakers
10-07-2003, 09:34
y0 moze mi ktoś napisać słowa piosenki ktora poleciała 2 połowie to było coś z :

poszedł kibic gorniak do slepu ....

kibic legii woli brwowara .... "

było to zajebiste ... zna ktos ten tekst w całości ... ?

Aureliusz
10-07-2003, 13:22
A kto go prowadzil? Nie mozna bylo go unieszkodliwic?
Ja uważam, że chwilami to co zarzucał było żałosne. Strasznie nie podoba mi się piosenka "Błogosławione browary warszawskie", a koleś w refrenie do tego spiewa "błogosławione wędki teleskopowe". No kurfa co to jest. Żałość. W pierwszym monencie śmieszne, ale jak sie zastanować, to...
Albo jak zarzucał C C CWK CWKS to pierwsze Ceee.... ryczał chyba ze 20 sekund aż mu sił starczało, a reszta nie wiedziało kiedy kontybuować i wtedy robił się straszny chaos, bo nie bylo równocześnie.

Mini
10-07-2003, 14:36
albo cała kryta odpowiada i trzyyyyyyyyyyyyyy czteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeryyyyyyyyyyyyy ! :buhaha: :buhaha: :buhaha:

Raffi
10-07-2003, 15:24
U nas też było "Trzy- czteeeeeeeeeery!" :buhaha: :buhaha: :help:

Grochów
10-07-2003, 15:29
albo cała kryta odpowiada i trzyyyyyyyyyyyyyy czteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeryyyyyyyyyyyyy ! :buhaha: :buhaha: :buhaha:
To nie było tak! ! !
To było tak:
Cała kryta odpowiada...: Tsyyyyyyyy Cteryyyy :buhaha: :buhaha: :buhaha:
Dlatego w węższych kręgach kibicowskich jest znany jako "Tsy Ctery " :buhaha:
Ps.Nie bierzcie tego wszystkiego tak do siebie(tj.dopingu na spatingach).Od tego są takie pikniki,żeby sie pośmiać,piwko wypic... ;)

Niko
10-07-2003, 16:12
A kto prowadził doping z Żylety? Nie Różyk?
A akcje z Negrosami widziałem od początku. Kupowali coś w barze, a spod Legii kolesie szli z okrzykami KKK Hooligans. Wiem, ze byla chwliowa wymiana ciosów, ale co ciekawe Czarni nie atakowali tylko sie bronili. A ktos wie jak sie skonczylo? Czy faktycznie Czarni wezwali niebieskich czy ci zjawili sie nijako z 'przypadku'?

A i przy okazji - kobieta sedzia to tez sedzia, a nie zadna sedzina!!! To tak jak premier kobieta, a nie premierka :> czy burmistrzka :> . Sedzina to zona sedziego 8)

pzdr

Mini
10-07-2003, 18:07
A akcje z Negrosami widziałem od początku. Kupowali coś w barze, a spod Legii kolesie szli z okrzykami KKK Hooligans. Wiem, ze byla chwliowa wymiana ciosów, ale co ciekawe Czarni nie atakowali tylko sie bronili. A ktos wie jak sie skonczylo? Czy faktycznie Czarni wezwali niebieskich czy ci zjawili sie nijako z 'przypadku'?

A i przy okazji - kobieta sedzia to tez sedzia, a nie zadna sedzina!!! To tak jak premier kobieta, a nie premierka :> czy burmistrzka :> . Sedzina to zona sedziego 8)

pzdr

"R" po kilku minutach dał sobie spokój.
nie dziwię mu się.

*PRZEMO*
10-07-2003, 19:38

pzdr

akcja z czarnymi zakonczyla sie nastepujaco:
muszyn jeden i drgo nie chcial puscic bialasa ;) i sie zarzekal ze koniecznie chce wezwac policje... my staralismy sie jakos zalagodzic sytulacje ale on wiedzial swoje :/ ze musi byc policja...
no i sie zjawili z nianacka... pewnie ktos postronny wezwal. a my bylismy w charakterze swiadkow chociarz na poczatku chcieli nas tez zawinac :/
policja przyjechala murzynow i bialasow zwineli a my mielismy byc swiadkami ale z racji tego ze przyszlismy na zakonczenie awantury i ze nikt z nas nie chcial miec klopotow a kazdy sie spierzysz to wsiedlismy nie postrzerzenie do busa i myknelismy do domku ;)

pijak
10-07-2003, 20:07
przypomniałem sobie!!! te piosenke :) ale sie umęczyłem...
"a eja eja eja eja LEGIA WARSZAWA...
a eja eja eja eja LEGIA WARSZAWA...
LEGIA WARSZAWA LEGIA WARSZAWA"
zajebiscie mi sie podobała :+:
juz widze pełny stadion na finale LM i tą piosenke.... :box:

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Mini
11-07-2003, 08:18
A i przy okazji - kobieta sedzia to tez sedzia, a nie zadna sedzina!!! To tak jak premier kobieta, a nie premierka :> czy burmistrzka :> . Sedzina to zona sedziego 8) pzdr
a skąd wiesz że nie ma męża sędziego? ;)

jacek
11-07-2003, 11:34
ale sedzina lepiej brzmi jak sie wola do kobiety niz sedzia ;) :) :oho: :rotfl:

*PRZEMO*
12-07-2003, 19:17
y0 moze mi ktoś napisać słowa piosenki ktora poleciała 2 połowie to było coś z :

kurde nikt nie pamieta tej piosenki... swietna :+: byla... warto by ja sobie odswierzyc!!!! i moze zaprezentowac na nowa runde '8 8)

BBB
14-07-2003, 10:54

kurde nikt nie pamieta tej piosenki... swietna :+: byla... warto by ja sobie odswierzyc!!!! i moze zaprezentowac na nowa runde '8 8)

To sie zaczynalo tak chyba:"Poszedl Gornik do apteki i wykupil wszystkie leki,poszla Legia .... " dalej nie zapamietalem:( Jak ktos zna calosc niech wrzuci na forum ;)

W sumie meczyk spoko,doping jak na sparing dosc dobry ,ale jak juz wielu przede mna napisalo, za duzo wrzutow na Wisle czy Widzew,az mnie zdziwilo ze R. i Pan "Wysokie Ce" nie intonowali piosenek na LKS.Ci co takie zaczynali byli szybko uciszani- chyba dobrze ,moim zdaniem....