PDA

Zobacz pełną wersję : Poniedziałek

MaxyM
27-06-2005, 08:03
To najgorszy dzień tygodnia i nie ma inaczej. :efoch:
Wstajesz zapluty, w mordzie sucho, słońce napierdala jak bym byłe w Egipcie i nieustannie powtarzający się ten ****** dźwięk budzika w T610, och ***** mać, jak dobrze, że musiałem się wpierw podnieść, a następnie przejśc z 5 kroków, bo mi podczas iścia przeszedł motyw rozdeptania własnego telefonu... I idę jak zombie pod pierdolony prysznic, włączam wodę i śpię... Do tego te chuje nie potrafią w lato zmniejszyć ciepłej i przez chwilę wiedziałem co czuje rak podawany w jakiejś pierdolonej knajpie dla metroseksualistów... I do pracy, ***** jego mać. :/

I jeszcze te chuje stojące w korkach na mieście. :wsciekly:

Czesiu, idziesz?
Ide, Ide...

Dziękuję... Wykrzyczałem się.

Porter
27-06-2005, 08:06
u mnie pod blokiem znowu kopią doły , po ki **** tego nie wie nikt, czwarty raz w tym miesiacu.....oczywiście systemem : Jeden kopie, Pięciu pije

"Czy musza panowie tak z samego rana napierdalać???"

jasin
27-06-2005, 08:08
kurka wodna jak ja nie lubię poniedziałku...

znowu karwa nic nie zrobię :foch:

RadO
27-06-2005, 08:10
MaxyM dodaj do tego pierwszy dzień obowiązywania wakacyjnego rozkładu jazdy komunikacji miejskiej i jest zajebiście...

406 - zamiast co 10 minut, jeździ co 15 :efoch:

Porter - mi blok przed oknem budują i też jest jest pięknie.... Od 6:30 napierdalają...

Porter
27-06-2005, 08:14
Porter - mi blok przed oknem budują i też jest jest pięknie.... Od 6:30 napierdalają...

no... to u Ciebie przynajmniej blok jakiś budują , czyli jakis szczytny cel, a u mnie kopią dla samego kopania... :kurde:

jasin
27-06-2005, 08:18
Pociesz się, że teraz w autobusach spotykasz fajne niunie ;)

marne to pocieszenie. jak jedziesz autobusem w którym okna się nie otwierają, wszyscy są zapoceni jak konie po wielkiej pardubickiej to raczej marzysz o wyjściu niż o fajnych niuniach

Wczoraj grill, dziś będę odsypiał na łóżeczku przed domem. A jak sięprzegrzeje, ucieknę do basenu...
Dobrze, ze mam na kaca browarek zimniutki, to mi pomoże przetrwać.

do basenu burżuju? rozkułaczymy Cię, nie bój nic...

a w ogóle to :foch: braciszku

MaxyM
27-06-2005, 08:23
A tak się fajnie wczoraj Jamsona piło. :efoch:
Tak się delektowałem, aż :cenzura: zapomniałem, że po niedzieli jest poniedziałek. :/
No i teraz mam...

*PRZEMO*
27-06-2005, 08:23
najbardziej z ranka to wkurwia śmieciarka, no jak to hałasuje to się w głowie nie mieści, a pozatym poniedziałek uważam za bardzo dobry dzień, szczególnie gdy świeci słoneczko i wstaje się, o której się chce 8)
wakacje, yeahhh

Porter
27-06-2005, 08:26
...i jeszcze ten ********** zółty lodziarz :zly:

Antraxx
27-06-2005, 08:45
mi blok przed oknem budują i też jest jest pięknie.... Od 6:30 napierdalają...

Jak w Dniu Świra...

a ja siedzę w robocie, okna na słoneczne południe, nie działa klima a jakiś ***** oberwał verticale...

Żuku
27-06-2005, 09:14
najbardziej z ranka to wkurwia śmieciarka
dokładnie ... a w zimę jeszcze dozorca co skrobie tą swoją łopatą śnieg :kurde:

jak jedziesz autobusem w którym okna się nie otwierają, wszyscy są zapoceni jak konie po wielkiej pardubickiej to raczej marzysz o wyjściu niż o fajnych niuniach

rok temu wracałem z centrum na sadybę 522 ... to trafił się taki kierowca co włączył ogrzewanie :/ co spokojni ludzi to jakoś wytrzymywali ale jakiś koleś nie wytrzymał to o mało co faceta nie wyciągnął z kabiny przez okienko :O Jak wsiadłem w centrum to wysiadłem przy politechnice i wracałem na piechotę.

A tak w ogóle ... spocone niunie nie są przyjemnym widokiem dla oka :wsciekly: mokre ... tak :oczko:

ps. fuck ... właśnie dozorca lata z kosiarką :ucieka:

Beny
27-06-2005, 09:40
Maciek, trzeba było wziąć dzień wolny tak jak ja. 8)

Grzejcie się w pracy, ja wybywam w miłym towarzystwie na słońce. :P

Cipciuś
27-06-2005, 09:47
Eeeee tam pier***icie :P

Dzis jest jeden z najlepszych poniedziałków w tym roku
Mam super humor
Kilka Heinekenów w lodówce
za 2h spadam zobaczyc czy uwalilem tylko matme czy moze cos jeszcze
potem jade sie poopalać z śliczną blondynką od której wczoraj dostałem bardzo miły prezent :]
pozniej o 18 przyjezdza do mnie brat i wybijamy opijac z resztą zgraji wyniki matur
będzie siedział do piątku wiec nonstop balet
za pare dni wybywam nad morze z prestiżową ekipą - w planach miedzyinnymi koncert Papa Dance :D i Heineken OpenAir
w sobote bylem na zajebistej imprezie
na wtorek / srode jestem ustawiony z fajną niunią
w piątek ide z nią do kina na Madagaskar :D

Life's Good
8)

Pan Artysta
27-06-2005, 09:55

Life's Good
8)

skorygował bym plany 8)

Mr Glaca & Mr Lusterko coś mówili :hmm: - a potem tylko piwnicami do domu :hyhy:

legart
27-06-2005, 09:56
Ech poniedziałek to mój najgorszy dzień w robocie :/

Cipciuś
27-06-2005, 09:57

Life's Good
8)

skorygował bym plany 8)

Mr Glaca & Mr Lusterko coś mówili :hmm: - a potem tylko piwnicami do domu :hyhy:

wiem wiem :D na jakies jedno drugie czy trzecie wpadniemy z Paluchem na troszku bo w sobote 5 wyjezdzamy =]

Flip
27-06-2005, 10:03
Dzisiejszy poniedziałek jest wyjątkowy.

Dostanę wyniki matur :/

W radiu podali że 5% nie zdało ,ale w Warszawie 98% licealistów zaliczyło.
Co nie znaczy że jestem spokojny...

Thomas
27-06-2005, 10:10
A mi teraz zwisa czy jest poniedziałek, wtorek czy sobota. Wakacje to fajna sprawa....i oby trwały jak najdłuzej :zlosliwy:

sebek77
27-06-2005, 10:22
A mi teraz zwisa czy jest poniedziałek, wtorek czy sobota. Wakacje to fajna sprawa....i oby trwały jak najdłuzej

No dokłądnie :hyhy: Tylko nie Wszyscy mogą miec wakacje :/

VANAHAIM72
27-06-2005, 11:08
Za to już jutro będzie po poniedziałku... No i do piątkowego popołudnia coraz bliżej...

Dżon Łejn
27-06-2005, 11:14
a ja mam dziś wolne po 4 nockach więc się ciesze

obudziłem się spocony , w ryju sucho ale juz się ogarnąłem i gotuje sobie bób na śniadanko

później pójde na bro w cieniu i migdalenie :P

nie jest źle

juras
27-06-2005, 11:21
w piątek ide z nią do kina na Madagaskar

Life's Good

I wszystko jasne...

Marcinos
27-06-2005, 12:10
Poniedziałek poniedziałkiem a ja dziś urlopik mam. 8)

Wpradzie ze względu na zaliczenie w szkole... ale zawsze. :oczko:

Sumując - przeklinał będe dopiero jutro z rana. :hyhy:

Łysolek
27-06-2005, 12:40
zdycham w robocie , wczoraj piłem wynalazek pt Wino Zamkowe , tak mi posmakowało , ze nie pamietam jak do domu dotarlem , dziś w pracy byłem dopiero po 10 ( normalnie na 8 ) , a teraz straszliwie sie czuje
a wlasnie i jak to jest jak sie nie ma kasy w poniedziałek to ponoć cały tydzień bez kasy później jest :hmm:

:kurde:

Paluch
27-06-2005, 12:43
eee tam narzekacie panowie :]
Ja dzisiaj wstałem o 12.30 i uwazam że poniedziałek dobry jest :D
ale bede go lubił tylko do września

Gnatek
27-06-2005, 14:21
W wakacje poniedziałki są super, nie lubię za to wakacyjnych weekendów :foch:. A w roku szkolnym wolałem poniedziałki od np. wtorków. Tak więc nie taki zły ten poniedziałek, jak go malują ;).

RadO
27-06-2005, 14:42
A co to są te wakacje, o których część pisze? :hmm:

Dyzio
27-06-2005, 14:56
Tak właśnie dziś z rana jacyś kretyni pod moim oknem rozkopywali chodnik , bo trzeba było wymienić druty w kablówce oki wszystko pięknie ładnie ale dlaczego o 6 rano kiedy ludzie chcą spać ja sie pytam kontrola ......

MaxyM
27-06-2005, 14:58
A ja nadal siedzę w robocie i zaraz dostane pierdolca. :wsciekly:

legart
27-06-2005, 15:02
A ja nadal siedzę w robocie i zaraz dostane pierdolca. :wsciekly:

Ja dzisiaj też ma baaardzo długa wachtę, pd 7:30 do 20 :/

MaxyM
27-06-2005, 15:05
:/

No tam się zajebiście tydzień zaczyna, bo ja do 18-19.

Luk@s
27-06-2005, 15:12
a ja dzis akurat luzny dzionek, wlasnie siedze z piwkiem i zaczynaja sie Bundy!

Nova
27-06-2005, 15:29
Pociesz się, że teraz w autobusach spotykasz fajne niunie ;)

Teraz problem poniedziałku mnei nie dotyczy, bo mam wakacje :D
Wczoraj grill, dziś będę odsypiał na łóżeczku przed domem. A jak sięprzegrzeje, ucieknę do basenu...
Dobrze, ze mam na kaca browarek zimniutki, to mi pomoże przetrwać.
BANA MU!!!!!!!!! :zly:

Cipciuś
27-06-2005, 15:30
w piątek ide z nią do kina na Madagaskar

Life's Good

I wszystko jasne...

Żenujące Pomówienia :nie:

kozer
27-06-2005, 16:50
Dziś spotkał mnie najgorszy poniedziałek w tym roku. O 3:55 obudziło mnie 7 smsów. ***** przegięcie do rana nie mogłem zasnąć. Ale i tak do szkoły zaspałem. Na uczelni do wykładowców kolejki, jak za komuny pod sklepami. Czekałem ponad 3 godziny żeby napisać 5 min kartkówkę. Później czekałem 2,5 godziny na wyniki, żeby dowiedzieć się, że będą jutro. Poza tym nic więcej nie załatwiłem i ****. ***** sesję

Guzik
27-06-2005, 22:30
ja dzisiaj tez sie wyspalem :kurde:
godz. cos po 6 ale przed 7 (oczy mam o tej porze niepelnosprawne)
budzi mnie jakis warkot
wygladam przez okno a tu gospodarz bloku (alternatywy :hyhy: ) zapierdala kosiarka
nosz *****, nie wytrzymalem, wyjrzalem przez okno i pytam sie czy nie moglby pozniej tym zapierdalac
odpowiedzial ze pozniej bedzie za duze slonce i moze dostac udaru :[ a poza tym juz nie ma ciszy nocnej
**** *****, zamknalem okno i poszedlem spac dalej przy zamknietym oknie :ucieka:
budze sie i rozkminiam sprawe na spokojnie na kibelku z papieroskiem
przypomnialo mi sie ze w sobote zapierdalal z kosiara ok. 13, pamietam ze nie moglem przez ***** tv ogladac a slonce wtedy mu nie przeszkadzalo
slurwiel zeby mial jeszcze ta na prad, ale nie *****, musial miec spalinowke, starego rzecha

Sokol
27-06-2005, 22:38
Dziś spotkał mnie najgorszy poniedziałek w tym roku. O 3:55 obudziło mnie 7 smsów. ***** przegięcie do rana nie mogłem zasnąć. Ale i tak do szkoły zaspałem. Na uczelni do wykładowców kolejki, jak za komuny pod sklepami. Czekałem ponad 3 godziny żeby napisać 5 min kartkówkę. Później czekałem 2,5 godziny na wyniki, żeby dowiedzieć się, że będą jutro. Poza tym nic więcej nie załatwiłem i ****. ***** sesję

dzisiaj zmarnowalem 4h zeby tylko dostac wpis z w-f i dowiedziec sie ze bede musial wojowac z babka o kolejny wpis jutro :efoch:

kozer
27-06-2005, 22:53
Sokół to ty już na studiach jestes? :D

Beny
28-06-2005, 03:23
Nie ma to jak tydzień pracy zacząć od wtorku. :D Bliżej zawsze do weekendu, urlopu i emerytury. :ucieszony:

jasin
28-06-2005, 07:49
Nie ma to jak tydzień pracy zacząć od wtorku. :D Bliżej zawsze do weekendu, urlopu i emerytury. :ucieszony:

tak tak oczywiście, nie ma jak wtorek. nie zdążyłem z łóżka się zwlec a już opierdol dostałem...

Raffi
28-06-2005, 11:29
a mi w poniedziałek powiedzieli żebym spadał na urlop jak najszybciej.

Nie ma sprawy :hyhy:
Urlopie witaj 8) jeszcze 2,5 dnia :modli:

mort
02-07-2005, 07:31
Praca to koszmar rozpieprzający życie :zly: A najgorsze,że ledwo ruszył łykend mnie już prześladuje wizja poniedziałku...Zdecydowanie muszę się napić...

PS.Jak któś studiuje prawo to niech to rzuca póki ma czas :cicho: Nawet nowa ustawa o aplikacjach tego syfu i mułu nie uczyni czymś wartym zachodu....Ja chcę do roboty w zieleni miejskiej!!!! 8)

kozer
02-07-2005, 07:41
Mój poniedziałek trwa już 6 dni. Zajebać się można wróciłem z roboty a na 21 jadę na 24h do drugiej.

Bastion
04-07-2005, 09:31
Riksza pitej. :zlosliwy:

W robocie z kacem gigantem. :klnie:

Adam-oldboy
04-07-2005, 09:36
Klasyk z Hałd na moje zeszłoponiedziałkowe SMS z wakacji odpowiadał :"bydlę, cham i prostak".
Ryksza - wyciągaj wnioski :efoch:

Nova
04-07-2005, 09:45
Kce basen! :foch:

Bastion
04-07-2005, 09:45
Wszyscy do Rikszy na basen :hyhy:

Fizi
04-07-2005, 09:47
Kce basen! :foch:

siostro !!!

Gnatek
04-07-2005, 10:30
a jak Wam mija poniedziałek ?

Jak narazie dobrze :P. Gdzieś tak koło 7 trochę se poćwiczyłem :paker:, potem skosiłem ogródek i obejżałem sobie najlepszą kreskówkę pod słońcem - Ed, Edd i Eddy :ok:. Co będzie potem, zobaczymy :oczko:.

Kempes
04-07-2005, 10:33
Dla mnie poniedziałki od jakiegoś czasu są najbardziej zajebistymi dniami...
Gdyż jest to pierwszy wolny dzień po wekendzie w pracy ... wreszcie pobudka > przeciągnięcie sie i ... leżenie bez stresów jeszcze kilka godzinek :D

MK
04-07-2005, 10:53
Dla mnie poniedziałki od jakiegoś czasu są najbardziej zajebistymi dniami...
Gdyż jest to pierwszy wolny dzień po wekendzie w pracy ... wreszcie pobudka > przeciągnięcie sie i ... leżenie bez stresów jeszcze kilka godzinek :D

Oj tak podpisuje się pod tym :oczko: , poniedziałek to dopiero początek wolnego

Ewcia
04-07-2005, 14:45
Takie poniedziałki jak dziś mogą być. W pracy tylko 6h i praktycznie obijanie się :P
Tylko troszkę głowa boli, ale da się przeżyć ;)

Lukass
04-07-2005, 15:04
ja tam miło zacząłem poniedziałem ... pobudka ok. 9, o 10 na siłke i pokopać w piłeczke gdzieś do 14 ... I teraz relax w domku i później znów piłeczke ... Kocham wakacje 8)

pusty
04-07-2005, 16:17
Mój poniedziałek też całkiem spoko. Od rana do 3 nad jeziorem. Teraz przed kompem, a później pewnie na jakis rower. W wakacje poniedziałek dobry jak każdy inny dzień :ucieszony:

Madzia(L)ena
04-07-2005, 18:05
Wiecie co?
Czy Wy też tak macie, że jaki poniedziałek, taki cały tydzień??? :zly:
Bo ja tak akurat mam.
:roll:
I chyba sobie wezme zwolnienie do końca tygodnia, bo jak ma byc taki jak dzień, który właśnie mija, to wolę iść i gdzieś sie powiesić... :ucieka:

jasin
04-07-2005, 23:08
Wiecie co?
Bo ja tak akurat mam.

kurka wodna jak nie lubię poniedziałku...

jeśli taki ma być cały tydzień, to za radą R. wypierdalam do Bangladeszu... wolę ryż zbierać niż malować pokój, z którego i tak się wyprowadzam

Kempes
04-07-2005, 23:49
ale skoleji tez lepiej malowac pokój niz za radą R. ruchac muchy 8)

oczywiscie żart - Jasin współczuje harówki która nie przynosi motywacji :/

c_zary
05-07-2005, 01:37
Wiecie co?
Ta? :O To kto w takim razie jutro do mnie przyjedzie zrobic obiadek i podlac mi ogrodek? :popcorn:

Harcerz
05-07-2005, 03:53
4 July Swieto Niepodleglosci , czyli grill , kapiele w basenie , piwo , mocniejsze trunki oraz na koniec fajerwerki . W piatek , sobote i niedziele tez bylo tak samo tylko codziennie w innym miejscu .

Beny
05-07-2005, 06:02
Dobrze jest. Już wtorek. :]

Nova
05-07-2005, 09:48
Byle do weekendu :]

jasin
05-07-2005, 11:49
ale skoleji tez lepiej malowac pokój niz za radą R. ruchac muchy 8)

oczywiscie żart - Jasin współczuje harówki która nie przynosi motywacji :/

ja mapisałbym, że nie mam motywacji, do harówki, która nie przynosi satysfakcji

dobra już połowa wtorku za mną, będzie z górki

MaxyM
05-07-2005, 11:51
...jeszcze trzeba 3x o 7 wstać, ***** mać.

jasin
05-07-2005, 11:53

to i tak lepiej niż jeszcze nie wstać a już słyszeć "tu jest farba, tu pędzel i zapierdalaj pokój na oliwkowo"

MaxyM
05-07-2005, 11:56

to i tak lepiej niż jeszcze nie wstać a już słyszeć "tu jest farba, tu pędzel i zapierdalaj pokój na oliwkowo"

:hyhy:

No nie wiem... Niby wstaje o 7, w pracy jestem o 8, a budze się o 12.

jasin
05-07-2005, 11:59

:hyhy:

No nie wiem... Niby wstaje o 7, w pracy jestem o 8, a budze się o 12.

lunatyk, bez kitu :)

ale i tak mam gdzieś te malowania-porządki, w piątek wyjeżdżam, ogarnę tylko tyle żeby móc się spakować, reszta mnie mierzi

MaxyM
05-07-2005, 12:01
W piątek jadę na grilla... Do niedzieli będę siedział przy grillu i pił wino... I od poniedziałku (tfu!) do piątku czeka mnie mordęga... Każda minuta jak godzina, normalnie w pracy będę się czuł jakbym znowu siedział na lekcji Chemi w L.O.