PDA

Zobacz pełną wersję : Pekin 2008

Mini
23-06-2005, 15:22
już w Atenach Chińczyki szalały a teraz wymyślili sobie coś takiego

w imię czerwonej przyjaźni

Niespotykane w historii sportu porozumienie zawarły Chiny i Rosja. Oba kraje chcą na igrzyskach olimpijskich w Pekinie w 2008 roku wspólnie upokorzyć Amerykanów na płaszczyźnie sportu - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".

W porozumieniu komitetów olimpijskich Chin i Rosji mówi się o przekazaniu rosyjskiego "know-how" w zakresie sportu (oznacza to tez wysłanie rosyjskich trenerów do Państwa Środka). Chińczycy mają zrewanżować się dopuszczeniem Rosjan do swoich znakomitych baz treningowych i sfinansowaniem części rosyjskich przygotować do pekińskich igrzysk.

taaaa
pingpong, skoki do wody i ciężary już żółtkom nie wystarczą :efoch:

żyła
23-06-2005, 15:28
kiedyś czytałem artykuł, że złoci medaliści z Chin, są w wieku 6-8 lat zabierani do szkół z internatem, gdzie jedyne co robią to ćwiczą i śpią. Tak 'hoduje' się przyszłych mistrzów :/

Mini
23-06-2005, 15:46
Łucznictwo (4), Badminton (5), Skoki do wody (8 ), Strzelectwo (nawet z 10), pływanie synchroniczne (2), taekwondo (8 ), tenis stołowy (4), ciężary (też do 10).
do tego po kilka medali w pływaniu,gimnastyce, lekkoatletyce i niespodzianki jak np. wioślarstwo, żeglarstwo, kajakarstwo, tenis ( babski debel wygrał w Atenach! ), judo, szermierka
i mogą spokojnie z 70 złotych medali zdobyć :ucieka:

nam pozostanie radosć z 5-7 medali :niebij:

droho
23-06-2005, 16:55
www.boycottbeijing2008.net

Niech sobie żółtka zdobędą i tysiąc pińcet medali :roll: najlepiej w tak prestiżowych dyscyplinach jak taekwondo czy podnoszenie ciężarów vel. ucieczka przed inspektorami agencji antydopingowej :wsciekly:

Koń Rafał
24-06-2005, 00:28
kiedyś czytałem artykuł, że złoci medaliści z Chin, są w wieku 6-8 lat zabierani do szkół z internatem, gdzie jedyne co robią to ćwiczą i śpią. Tak 'hoduje' się przyszłych mistrzów :/

też czytałem, było w dodatku sportowym do GW, pisali tam ,że dzieci nie ucza sie niczego innego oprócz SPORTU.
Troche przesada zabierać dzieci w wieku 6 lat od rodziców, na kilka lat. :O
Wole już nie miec tylu medali co oni

legart
24-06-2005, 11:25

też czytałem, było w dodatku sportowym do GW, pisali tam ,że dzieci nie ucza sie niczego innego oprócz SPORTU.
Troche przesada zabierać dzieci w wieku 6 lat od rodziców, na kilka lat. :O
Wole już nie miec tylu medali co oni

dodajmy że tylko nielielki odsetek tych dzieci zostanie w sporcie, reszta po kilku latach katorgii zostanie po prostu pozaostawiona sam sobie bez żadnych perspektyw.

MaxyM
24-06-2005, 11:27

A nasi w ogóle jadą?

legart
24-06-2005, 11:40

A nasi w ogóle jadą?

Pewnie, pojadą 36-letni kajakarze, którzy poraz pietnasty zdobędą mistrzostwo Europy, a na igrzyskach nie wiedzieć czemu 30 osad zdobędzie dwa piąte miejsca,
jeden bokser dojdzie do ćwierć finału jak trafi wcześniej na reprezentanta Samoa
pojedzie nasz eksportowy pięćdziesięcioletni debel Błaszczyk - ktośtam, odpadnie w 1/128 z koreańczykami z północy,

a medal zdobędziemy jak ubłaga się Korzeniowskiego żeby wznowił karierę

żyła
24-06-2005, 11:42
Otylia :hasao:

Mini
24-06-2005, 16:28

A nasi w ogóle jadą?

ta piątka to na dziś
Wróbel
Skolimowska
Jędrzejczak
Gąsior
Gruchała

ew. Jędrzejczak wiecej niż 1 medal

pusty
06-07-2005, 13:54
Nie chce zakładać nowego tematu więc napisze w tym.
Igrzyska w 2012 odbędą się w Londynie. Co sądzicie o tym wyborze? Moim zdaniem Londyn zasługuje na organizacje igrzysk.

Adam-oldboy
06-07-2005, 14:12
Ojojoj, Panie Chirac, to musiało zaboleć. Taki prztyczek i to od Anglików :ucieszony: . I nawet Putinio nie pocieszy, też przegrany ojojoj.
Cóż jest okazja żeby posiedzieć cicho :chytry: .

Wybór mnie satysfakcjonuje z powyższych powodów :brawo: .

Mini
06-07-2005, 14:55
nie ma takiego miasta Londyn 8)
dobrze ze w Europie bo się da co nieco obejrzeć w normalnych godzinach

Eda
06-07-2005, 15:22
Mam nadzieje, że staną na wysokości zadania i zorganizują wszystko tak jak zapowiadali. No iw łaśnie normalne godziny będą Wyobraźcie sobie jak w Pekinie będzie to trzeba bedzie wstawac o szóstej aby pooglądać Otylie :- :[

As(L)o
06-07-2005, 15:49
Cieszę się że wygrali :hyhy: szczerze im tego życzyłem. Przeciw Rosji i Francji byłem z wiadomych względów przeciw Nowemu Yorkowi byłem z powodu pory transmisji u nas a także dlatego że niedawno Amerykanie mieli Igrzyska w Atlancie i w zasadzie zwycięstwa życzyłem tylko Madrytowi i Londynowi

cfc
09-07-2005, 15:16
chinczycy ostanio dobrze graja w siatke i kosza... :O
ostatnio ogladalem program na temat chinskich sposobow trenowania ... straszne, naprawde straszne :-