PDA

Zobacz pełną wersję : Zawodnik, który przenigdy nie powinien zagrac w Legii!

Aureliusz
04-07-2003, 22:34
Jak uważacie? Czy jest jakiś zawodnik, który nigdy nie powinien zagrać z (L) na piersi. Jaki to zawodnik? I dlaczego?

Ja mam dwóch takich. Po pierwsze Kosowski. Jest piłkarsko dobry, ale nie chciałbym go widzieć w Legii. Drugi to Czereś, bo zdrajca i tyle.

dyha
04-07-2003, 22:36
hm.. Kosowski , Sypniewski ,Stolarczyk z tych co nie byli .
Z tych co byli a nie powinni tu byc to : Łapiński , CZereszewski , Szczęsny .

Mazi
04-07-2003, 22:45
Kosowski , na 100 % - zero szacunku dla palanta .

"Łapa" - tyle kasy , i bodajże 3 mecze w barwach Legii :fu:

"Czereś" - był naszym ulubieńcem , jednak po tym co zrobił - osobiście nigdy nie będę czuł do niego sympatii i szacunku :/ .

Kempes
05-07-2003, 01:39
Kosowski nigdy tego człowieczyny nie lubiłem 8-

Śrutwy juz na zawsze mam dość :/

Czereszewski to samo :box:

Barthez :rotfl:

kamyk
05-07-2003, 09:14
nio dlamnie to szczesny, czeres,lapinski,kaliszan!

Ostry
05-07-2003, 12:17
Czereś-Za samo przejście do Lecha nie mam do niego wielkiego żalu,takie jest życie piłkarza.Ale po co on mówił,że w Polsce zagra tylko w Legii?

Kosowski-Nie mam do niego zbyt wiele szacunku,po tym jak zobaczyłem,co miał napisane o Legii na koszulce po fecie mistrzowskiej,chyba w 2001 roku.

Joker
05-07-2003, 12:24
Jak dla mnie nigdy w barwach Legii nie powinien zagrac zaden Widzewiak chociaz do Dudka, Kiełbowicza i Magiery nie mam wiekszych pretensji ale Łapiński, Sraczka i Citko to były wielkie błedy. A z zawodników którzy nie grali kosowski, Frankowski, Zurawski no i ten Kutafon Reiss z Pyrlandii, Terlecki z Widzewa, no i kondon Liberda i Pawlak z Groclinu. Kurde sporo cos ich he he.

Kawa
05-07-2003, 12:25
Kosiarka, zaciąg łódzki i Beckaham bo jest przereklamowany :)

Yevaud
05-07-2003, 12:32
Roman Oreszczuk? Marek Cipko? i ten rudy z Pogoni Łapy. Andrzej Kubica, Adaś "superstar" Maja-Majewski.
A z tych co nie grali - oryginalny nie będę - Kosowski, Świerczewski, Wichniarek, Kaliszan, Kałużny nie wspominam o tych, co się o reprezentację nie otarli, bo szkoda.

A co do Szczęsnego, wkurwił strasznie, jak odchodził z Legii, ale potem powiedział coś, co mnie rozbawiło:
"mówiłem kiedyś, że LEgia to jest sto lat za Murzynami, ale Widzew to jest sto lat za Legią.."

jarcyś
05-07-2003, 12:56
z tych co grali - Mosór, Oreszczuk, chłopaki Smudy

z tych co, na szczęscie, jeszcze nie grali - Kamila, Wiśniewski, Reiss, Swierczewski

Mini
05-07-2003, 13:28
1.Maciej Janiak
2.Maciej Szczęsny
3.Roman Zub
4.Roman Oreszczuk
5.Tomasz Łapiński
6.Sylwester Czereszewski
7.Goran Njamculović
8.Rudi Gusnić
i na przyszłość Kosowski

Ewelina
05-07-2003, 14:28
z tych co jeszcze nie grali to tak jak wszyscy uwazam ze Kosowski nie powinnien sie w Legii znalesc a z tych co juz byli i zepsuli mi duzo nerwow to Łapiński i Citko :box: :box:

Nazgul
05-07-2003, 14:51
z tych co jeszcze nie grali to tak jak wszyscy uwazam ze Kosowski nie powinnien sie w Legii znalesc a z tych co juz byli i zepsuli mi duzo nerwow to Łapiński i Citko :box: :box:

Już nie wróci - ale trzeba go wspomnieć:

DZIEKANOWSKI

krollek
06-07-2003, 11:27
Zdecydowanie gwiazdorek Kosowski :box:
a także Kaliszan :zly: no i oczywiście Gołaszewski.
Powinni też nie grać u nas kulasy Smudy :/ :Łapiński, Wojtala i Siadaczka

KonwiktorskaNr6
06-07-2003, 13:11
Nie powinni u Was zagrać : Żewłakow, Kuś, Ciesielski, Krzyształowicz, Gołaszewski...

Aureliusz
06-07-2003, 13:20
Nie powinni u Was zagrać : Żewłakow, Kuś, Ciesielski, Krzyształowicz, Gołaszewski...
A to niby dlaczego? Bo grali w polonii? Szamo też grał w polonii, a dopiero w Legii pokazał klasę Widzisz, Krzyształowicz juz gra :) Kus tez bedzie :D Żewłakow nic by nie miał przeciwko grze w Legii, a i nikt z nas by nie miał o to pretensji. Ba, większość by się cieszyła, bo to dobry zawodnik. Co do gołaszewskiego i cieielskiego to bym się zgodził. A z brudasów to nie chciałbym także widzieć bąka z (L) na piersi.

krollek
06-07-2003, 13:30
polonijny Bąk to !#$!$ :box: i jasne że u nas nigdy :/
ewentualnie to może naszą murawe przycinać ale nożyczkami :rotfl:

yusta
06-07-2003, 14:11
Aruś Bąk i Maciuś Terlecki - tej dwójki nigdy nie chciałabym widzieć w barwach Legii :box:

KonwiktorskaNr6
06-07-2003, 14:21
Jeśli taki Kuś, albo Ciesielski maja sie u was rozwinąć to niech idą i nie wracają...może będzie w przyszłości z nich pożytek w kadrze...

jaworlegia
06-07-2003, 14:28
a ja mam tylko tyle do powiedzenia: kosowski, kosowski i jeszcze raz kosowski!!!!!!!!

Kawa
06-07-2003, 14:31
O tak Ciesielski i Kryształowicz to wielcy poloniści. Zagrali 2 sezony i juz mają zakaz gry u nas. Nie badź smieszny

Tomi
06-07-2003, 14:34
Ooooooo to temat rzeka, można wymieniać i wymieniać... z innych klubów to np. Kosowki, Kaliszan, Bąk, Węgrzyn, Moskal, i wielu innych a z tych co u nas grali to np. Szczęsny, Czereś, Giuliano....

KonwiktorskaNr6
06-07-2003, 15:05
Wy za to wykreowaliscie wybitnych sportowców :

Mistrza powiatu w rzucie telewizorem : Mareczka Jóźwiaka
Archetypowy wzór sportowca-pijaka : Wojtusia Kow*****ka
Beztalencie z wtykami : Darka Dudka
Piłkarza-pedała co się chujom nie kłaniał : Czarka Kuch******go

:) To tylko nieliczne przyklady z calej waszej historii... Zmarnowaliscie tez kariere jednemu pilkarzowi, mowa o Wijasie - pewnie i tak o nim nie pamietacie bo wy jestescie klubem bez sentymentów.

Raffi
06-07-2003, 15:50
Do widzenia. Już się chyba nie zobaczymy. :]

Krzpac
06-07-2003, 16:36
Jeśli taki Kuś, albo Ciesielski maja sie u was rozwinąć to niech idą i nie wracają...może będzie w przyszłości z nich pożytek w kadrze...

Ciesielski jest tak cienki piłkarzem ze on juz nie jest wstanie podniesc swoich umiejętności... mi na prawde szkoda tego piłkarza... co on musiał czuc jak cały stadion się z niego smiał ?

Pesto
06-07-2003, 16:48
Konwiktorska 6 - jesteś PAJACEM . Ile razy można wałkować temat Wijasa ? Zgadnij , co by zrobiono zwykłemu człowiekowi , jakby w latach 80. odmówił służby wojskowej ?

co do tematu :

- cztery lewe "asy" z zaciągu Frania Śmierdziela
- Ajzadin Nuhi :fu:

a z tych , co nie grali :

- Tomcio "Smród" Frankowski
- Kamilka Kosowska

Raffi
06-07-2003, 17:09
Konwiktorska 6 - jesteś PAJACEM . Ile razy można wałkować temat Wijasa ? Zgadnij , co by zrobiono zwykłemu człowiekowi , jakby w latach 80. odmówił służby wojskowej ?

On już ci nie odpowie '8

peyek
06-07-2003, 19:48
On już ci nie odpowie '8
Tak bez ostrzezenia :> ? To wlepcie mu chociarz pokemona - tak dla potomnych ;)

Raffi
06-07-2003, 19:51
Ostrzeżenie już kiedyś miał, za poprzedni podpis

Unico
06-07-2003, 20:03
(...)
- Tomcio (...) Frankowski
- Kamilka Kosowska

Tylko dwóch z byłej\obecnej Wisły? Reszta mogłaby grać? :> :rotfl: :rotfl: :rotfl: Rozczarowujesz mnie :> :/

Dorsz
07-07-2003, 09:02

:) To tylko nieliczne przyklady z calej waszej historii... Zmarnowaliscie tez kariere jednemu pilkarzowi, mowa o Wijasie - pewnie i tak o nim nie pamietacie bo wy jestescie klubem bez sentymentów.

Palancie w sumie rozumiem twoją frustrację – też pewno bym się denerwował, skoro co chwile by mi w drużynie zwalniali wszystkich zawodników i przyjmowali nowych, z takim rozmachem, że nawet nie wiadomo kto gra i jak ma na imię - zresztą kogo to i tak obchodzi.

Idź do siebie na przepiękną Konwiktorską, przepiękny stadion, popatrz na wasze gwiazdy piłkarskie, i się dobrze napatrz, bo o ile tą tragikomedie dopuszczą do rozgrywek, to będzie ostatni sezon dla tej pseudo-warszawskiej drużyny. Cała Warszawa się wstydzi za ten wasz kurnik, który nazywacie stadionem i za was nielicznych palantów.

legart
07-07-2003, 09:57
Z tych co grali - Janiak, Zub, Łapiński
Z tych co nie grali - Kosowski, Świerczewski, Liberda

Aureliusz
07-07-2003, 13:46
A ja jeszcze zapomniałem o Wiśniewskim z Górnika i Mielcarskim z Amiiki.

1916
07-07-2003, 22:42
Szczesny, Łapinski :box:

Kamilsts
07-07-2003, 23:03
Hmmmmmmm jest ich kilku.......
Kosowski
Kosowski
Kosowski
Kosowski
.
.
.
I to zarówno w Legii jak i Zagłębiu :-)

elmijakke
07-07-2003, 23:13
według mnie oprócz kamili jest jeszcze jeden: Hajto

Keleborn
08-07-2003, 16:32
Hmm.

Rocki - nie lubię palanta.
Mielcarski - wiadomo.
Bąk - cała łąka j....e bąka. Po prostu Bąk.
Ciesielski - bo nie potrzeba tutaj rzeźników,
No i oczywiście "wspaniali" Szymkowiak i ten pajac od koszulki na K, niech mu niemiecka ziemia Kałużą się stanie.

A z historycznych postaci moi ulubieńcy - Jarosław Bako i Roman Wójcicki.
To byli goście!

Mini
08-07-2003, 19:01
PESTO a czemu Nuhi? przecież to był przyzwoity waleczny skrzydłowy jakiego nam było trzeba.chyba że coś zrobił(powiedział) o czym nie wiem :hmm:

do UNICO ja bym chętnie widział w Legii takiego zawodnika jak Strąk czy Kuzera żeby w tak młodym wieku byli ograni i mogli w każdej chwili wejść na boisko i zastąpić starszych kolegów bez obawy ze się zesraja z wrażenia jak zobacza obok siebie Rivaldo.tylko mogłaby takich sobie Legia wychodować.

Yevaud
08-07-2003, 19:03
według mnie oprócz kamili jest jeszcze jeden: Hajto

Zgadzam się w stu procentach! Mało, że przygłup, to jeszcze piłkarz bardziej drewniany niż Stolarczyk nawet.

*PRZEMO*
08-07-2003, 23:17
Podzielam WASZE zdanie Kosowski ble ble.. normalnie go nie znosze...nienawidze, nie cierpie, nienawidze, :box:

i uwazam ze Szczesny nie powinen byc nigdy w Legii.

Yevaud
09-07-2003, 00:06
UNICO i Kiju nie powinni grać w Legii :buhaha:

legart
09-07-2003, 07:53
Właśnie o Rockim zapomniałem, wyjątkowo nie znoszę typa

Yevaud
09-07-2003, 12:09
A mi Rocki by aż tak nie przeszkadzał. byleby się na boisku popisywał umiejętnościami czysto piłkarskimi, a nie głupawkami.

legart
09-07-2003, 12:18
A mi Rocki by aż tak nie przeszkadzał. byleby się na boisku popisywał umiejętnościami czysto piłkarskimi, a nie głupawkami.

Ciebie pewno nie chciał lać na Bródnie 8-

Kiju
09-07-2003, 21:37

Prawda,prawda i jeszcze raz prawda!!!

Dobrze ze Legia nie ma sekcji rugby 8- ( wczasach jak mi armia groziła jeszcze by sobie o mnie przypomnieli :oho: )

Unico
09-07-2003, 21:57

Prawda,prawda i jeszcze raz prawda!!!

Dobrze ze Legia nie ma sekcji rugby 8- ( wczasach jak mi armia groziła jeszcze by sobie o mnie przypomnieli :oho: )

Ze mną też racja. :>
Jakbym grał to prawdopodobnie byłbym tym który strzelił najwiecej samobójów :rotfl: :rotfl: :rotfl: w całej historii piłki nożnej :> :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Sharn
09-07-2003, 22:09
Tylko kiku:
Mielcarski, Liberda, Koseła, Hajto, Bałuszyński, Łapiński, Citko, Siadaczka, Szczęsny, Kosowski, Uche, Olisadebe, Koniarek, Świerczewski, Gęsior, Szemoński, Klimek, Bogusz, Kryszałowicz, Warzycha, Czereszewski, Trzeciak, Reiss, Małocha, Bała, Prusek...

Precz od Legii...

pozdr. 8)

Mini
10-07-2003, 12:26
weźmy skarb kibica polskiej ligi i przepiszmy w całości to będzie ok.
W Legii nie powinien grać nikt komu zależy tylko na pieniądzach albo najpierw gra w polonii mówi że jest super cacy a na Żylecie bydło a potem trafia do Legii i mówi że zawsze marzył o gze w Legii.Wszyscy się boją że zostana źle przyjeci i pieprzą że Legia to ich marzenie a większość wierzy że to prawda.Oni mają w dupie Legię,kibiców i wszystko dookoła bo chcą tylko zarobić trochę hajsu.

Aureliusz
10-07-2003, 14:35
weźmy skarb kibica polskiej ligi i przepiszmy w całości to będzie ok.
W Legii nie powinien grać nikt komu zależy tylko na pieniądzach albo najpierw gra w polonii mówi że jest super cacy a na Żylecie bydło a potem trafia do Legii i mówi że zawsze marzył o gze w Legii.Wszyscy się boją że zostana źle przyjeci i pieprzą że Legia to ich marzenie a większość wierzy że to prawda.Oni mają w dupie Legię,kibiców i wszystko dookoła bo chcą tylko zarobić trochę hajsu.
No bez przesady. A co mają mówić, że zawsze marzyli o grze w Dyskoboli albo Szczakowiance. Prawda jest taka, że teraz prawie każdy piłkarz marzy by zagraż w Legii lub/i Wiśle, wcześniej może także Widzewie. To są najlepsze firmy w Polsce, tu można się wybić.
Oczywiście są tacy, którym zależy tylko na kasie, ale chyba nie ma piłkarza, który w rubryce "Klub, w którym byś nigdy nie zagrał" wpisał by "Nie ma takiego". Każdy piłkarz ma jakiś ulubiony klub, każdy ma też jakiś klub, którego nie lubi. taki np kosowski sam przecież twierdzi, że w Legii by nie zagrał.
Oczywiście, ci co mówią, że zawsze marzyli by grać w Legii, twierdzą to troche na wyrost. Ci którzy na prawdę tak myślą, to siedzą cicho i się z tym nie odnoszą. Na przykład taki Kiełbowicz. Nigdzie nie rozgłasza tego, raz tylko to szłyszałem i było to chyba szczere. Inaczej Czere. Uciekł jak szczur, a na każdym kroku powtarzał, jak to bardzo Legię ceni i "w żadnym polskim innym klubie bym nie zagrał".

Mini
10-07-2003, 15:38
nie marzy tylko mówi że marzy krzyżując palce za plecami zeby dziennikarz nie widział.

stfu!_kash
10-07-2003, 22:54
wszyscy niepowinni.
Ale kosowski za koszulke do warszawy niepowinien byc wpuszczany.
Zero szacunku dla niego :zly: :zly: :zly:

marecki
12-07-2003, 02:45
Mieciel ,Kucharski (?! 8- ) ,czeres i jemu podobni :zly:

Nazgul
12-07-2003, 09:21

Sorry, ale dlaczego Mięciel?
W ostatnim sezonie w Legii był najlepszy. Teraz też będzie...

Mini
12-07-2003, 10:49

bo on się źle kojarzy.jak grał w Legii to nic(Mistrz) z tego nie wynikało. odszedł,poczekaliśmy trochę i już Mistrzostwo. dlatego jeżeli zostanie to Legia zajmie 2,3 miejsce. chyba że Groclin się nie wzmocni i wisła nikogo nie sprowadzi prócz brazylii za kuźbę i tego drugiego pedała.

marecki
12-07-2003, 11:54

,bo chlopina jaj nie ma i zawsze spierdala jak tylko ma mozliwosc.
A no i zapomnialem o jeszcze jednej wielkiej gwiezdzie ...Piekarski! brrrr :zly:

Nazgul
12-07-2003, 11:58

,bo chlopina jaj nie ma i zawsze spierdala jak tylko ma mozliwosc.
A no i zapomnialem o jeszcze jednej wielkiej gwiezdzie ...Piekarski! brrrr :zly:

Piekarz - owszem, gwiazdor. Ale na Mięciela nie dam złego słowa powiedzieć. Nie dość że sporo zdrowia na boisku zostawił, nie dość, że grał w meczach kiedy cała reszta dreptała to jeszcze jak został pożegnany dwa lata temu? Wstyd i hańba!!! :fu: :grr:

Nazgul
12-07-2003, 12:21
bo on się źle kojarzy.jak grał w Legii to nic(Mistrz) z tego nie wynikało. odszedł,poczekaliśmy trochę i już Mistrzostwo. dlatego jeżeli zostanie to Legia zajmie 2,3 miejsce. chyba że Groclin się nie wzmocni i wisła nikogo nie sprowadzi prócz brazylii za kuźbę i tego drugiego pedała.

To nie będzie do Ciebie, tylko skomentuję:
To już nie Marcina wina że kretyni źle kojarzą. Założę się, że gdyby wtedy został to teraz byłby taką gwiazda jak Żurawski albo i lepiej i miałby dobry kontrakt w dobrym klubie jak już o transferach za granicę mowa.

kud(L)aty68
12-07-2003, 12:32
(...)
- Tomcio (...) Frankowski
- Kamilka Kosowska

Tylko dwóch z byłej\obecnej Wisły? Reszta mogłaby grać? :> :rotfl: :rotfl: :rotfl: Rozczarowujesz mnie :> :/

Ja cie chyba nie rozczaruje - oprocz tych dwoch: z bylej - Kaluzny, z obecnej - Szymkowiak, Wlodarczyk, Stolarczyk, Jop - dwoch pierwszych bo mogli tu grac (Wlodarczyk nawet BYL w Legii - pisze byl, bo gral raczej malo) podobnie jak Klauzny, a poszli do milicji 8o
A dwoch pozostaly - bo to drewniaki sa.

marecki
12-07-2003, 12:51
Piekarz - owszem, gwiazdor. Ale na Mięciela nie dam złego słowa powiedzieć. Nie dość że sporo zdrowia na boisku zostawił, nie dość, że grał w meczach kiedy cała reszta dreptała to jeszcze jak został pożegnany dwa lata temu? Wstyd i hańba!!! :fu: :grr:

widzisz ,a mnie to jego gwiazdorstwo doprowadza do bialej goraczki. ...choc ostatnio chyba troche spokornial :)

Nazgul
12-07-2003, 13:08
widzisz ,a mnie to jego gwiazdorstwo doprowadza do bialej goraczki. ...choc ostatnio chyba troche spokornial :)

Słuchaj, jedyne co możnaby mu zarzucić, to efekciarstwo - ale to tyle. Byli w tym klubie więksi gwiazdorzy - np. Citko...

wam(P)ir północy
12-07-2003, 13:21
:oho:

Nazgul
12-07-2003, 13:38
Nie napinaj się tak bo ci stanik pęknie.............

hehehe... kolejny kandydat na Pikachu :)

Dorsz
12-07-2003, 15:11

Palancie w sumie rozumiem twoją frustrację – też pewno bym się denerwował, skoro co chwile by mi w drużynie zwalniali wszystkich zawodników i przyjmowali nowych, z takim rozmachem, że nawet nie wiadomo kto gra i jak ma na imię - zresztą kogo to i tak obchodzi.

Idź do siebie na przepiękną Konwiktorską, przepiękny stadion, popatrz na wasze gwiazdy piłkarskie, i się dobrze napatrz, bo o ile tą tragikomedie dopuszczą do rozgrywek, to będzie ostatni sezon dla tej pseudo-warszawskiej drużyny. Cała Warszawa się wstydzi za ten wasz kurnik, który nazywacie stadionem i za was nielicznych palantów.

Nie napinaj się tak bo ci stanik pęknie.............

Niezłe, szczególnie, że napisane przez fikcyjną postać. Wampir Północy – ciekawe czy dlatego, że czarny charakter i krew tworzą barwy KP, czy dlatego, że ty ze swoją miłością do tragikomedii o nazwie Polonia musisz przemieszczać się po zmroku?

ems
12-07-2003, 15:25
zabanujcie tego *******, jak oni nam tak my im...

btw prosilbym o kasowanie tematow o Polonii, cos ich za duzo ostatnio u nas

MaxyM
12-07-2003, 15:28

Mamy się pozbawić śmiechów? Ems, no co ty? Mi to się zawsze humor poprawia jak widzę ich wywody.

Nazgul
12-07-2003, 15:28

Nie no, czemu?
Dajcie mu pokemona i niech się produkuje :D I broń Boże nie kasować tematów - zlewę mam jak 150 :)

ems
12-07-2003, 15:29
no ok ok ;)

ale bez kitu, wyrzucajcie tematy o Polonii, zaczyna mi to przypominac ich forum ,gdzie dnia bez Legii przezyc nie moga

MaxyM
12-07-2003, 15:31
no ok ok ;)

ale bez kitu, wyrzucajcie tematy o Polonii, zaczyna mi to przypominac ich forum ,gdzie dnia bez Legii przezyc nie moga

Z tą różnicą, że oni zakładają o Nas, bo im żal dupe ściska, a my by się pośmiać np. daszek i licencja.

ems
12-07-2003, 15:33
eeee Maksiu, ale oni odbieraja to tak samo jak my odbieramy ich tematy

MaxyM
12-07-2003, 15:38
eeee Maksiu, ale oni odbieraja to tak samo jak my odbieramy ich tematy

Tylko, że my nie udajemy, bo tak jest, a oni co mają robić, jakoś sobie muszą to wytłumaczyć. Poczytałem troche zawartosc ich forum i jak bylem obojetny tak w tej chwili mam gdzies ich idiotyczne wywody i przemyślenia, bo takich glupot i żalu wylewanego w sieci na nas i nasz klub nie widziałem nawet na forum Wisły, w ogóle nigdzie nie widziałem.

ems
12-07-2003, 15:39
to fakt....

dobra, robta co chceta...

Nazgul
12-07-2003, 15:39
A tak BTW to nie rozmydlił się temacik troszeczkę? ;)

ems
12-07-2003, 15:41
a kogo to ***** obchodzi ? :)

MaxyM
12-07-2003, 15:49
a kogo to *cenzura* obchodzi ? :)

Te, Cyberfan, mnie obchodzi :D .

ems
12-07-2003, 16:02
te, ochlejmod, trudno ;]

wam(P)ir północy
13-07-2003, 12:02
:oho:

Raffi
13-07-2003, 12:38
uważaj ze słownictwem.................

Kawa
13-07-2003, 13:03
ehh ja ostatnio dostałem ban na ich forumnwet nie wiem za co, ale trudno sie mówi. mamy wolność słowa(przynajmniej u nas) to niech sobie wampir posiedzi.
ps piszesz tylko nocą? '8

*PRZEMO*
13-07-2003, 23:03
jak dal mnie forum poloni przypomina jedna wielka bluzganine.. '8

ems
13-07-2003, 23:23

Zemsto frajera, nie oceniaj innych po sobie........

MaxyM, andrzejzb cieszę się, że mogę wam dostarczyć dawki tak potrzebnego humoru.

ciekawa wariacja na temat mojego nicka

ale reszta to juz ci sie wybitnie nie udala

Raffi
13-07-2003, 23:38
I dalej już proszę :bat: na temat - a właśnie, jeszcze się nie wypowiedziałem :) : Kosowski, R. Pawlak, R. Czerwiec (nie wiem czemu :] - nic do gościa nie mam, ale jakoś go nie widziałbym nigdy w Legii )

sadomen
14-07-2003, 00:11
Ten kto nie bedzie kochać Legi jako drużyny
a nazwisk nie bede wymieniał bo nie starczy miejsca
pozdro.
P.s Musze jakiś obrazek dac 8) :wielkafl:

Kamilsts
14-07-2003, 00:29
Ten kto nie bedzie kochać Legi jako drużyny
a nazwisk nie bede wymieniał bo nie starczy miejsca
pozdro.
P.s Musze jakiś obrazek dac 8) :wielkafl:

LEGII !!!

Skoro tak to Szala,Kiełbowicz,Surma czy inni nie powinni grać ? Wątpie czy oni kochają Legię ???
Wszyscy mówią że to wielkie wyróżnienie ale nikt z nich nie powie że kocha Legię.

sadomen
23-07-2003, 23:34
Aha sorry
Legii

ajs-u3c
24-07-2003, 15:54
Aruś Bąk!!!!!!!!!!!!!!! :box: i kamila kosowska

_Bart
24-07-2003, 20:13
Jak dla mnie kazdy pilkarz nie nadaje sie do Legii który bedzie chciał być tu gwiazda, bedzie sprzedawał mecze i taki który nie umie uszanowac naszego klubu, który badz co badz sprawił (razem z Górnikiem) iż Polska piłka moze namieszac w Europie.

VINCENT
26-07-2003, 21:30
Oczywiscie
Czereszewski , Szczesny , Srutwa-Kutwa,
Nigdy bym nie chciał zobaczyyc tez Kosowskiego i tego co karnego na mundialu nie wykorzystal
oraz szymkowiaki i ine tego typu widzewiaki