PDA

Zobacz pełną wersję : Problemy

Rudek
20-06-2005, 06:18
1.Po przeczytaniu postów dalej mam zaznaczone jako nie przeczytane, czyli zamiast na biało są na pomarańczowo cz jakoś tam:P

2.W profilu nie mam na końcu możliwości dodania avataru, bo nie ma ani przeglądaj, ani np. dodaj avatar

jarcyś
20-06-2005, 20:22
1. czasami tak bywa

wybierz opcje "Oznacz wszystkie fora jako przeczytane" powinno pomoc na przyszłosc

2. masz avatar : ludzika z żółtymi kartkami :zlosliwy:

jesli przez jakis czas (powiedzmy 2-3 tygodnie) będziesz zachowywał się bez zarzutu, kartki zostaną zdjęte a Ty będziesz mógł korzystac ze swojego avataru

kFiCzOl
21-06-2005, 16:29
1. czasami tak bywa

wybierz opcje "Oznacz wszystkie fora jako przeczytane" powinno pomoc na przyszłosc

2. masz avatar : ludzika z żółtymi kartkami :zlosliwy:

jesli przez jakis czas (powiedzmy 2-3 tygodnie) będziesz zachowywał się bez zarzutu, kartki zostaną zdjęte a Ty będziesz mógł korzystac ze swojego avataru

A ja mam karteczki już jakieś 5 miesięcy i mimo próśb nie zostały mi zdjęte :/

jarcyś
21-06-2005, 17:34
zdjąłem

a czy mógłbyś z łaski swojej zmienić ten durny pokemoński sposób pisania swojego nicka ? (male i duże litery)

Cyclone
21-06-2005, 18:38
jarcyś lepiej się zapytam czy ja też :hyhy: :oczko: z tymi literkami 8)

kFiCzOl
21-06-2005, 20:03
zdjąłem

a czy mógłbyś z łaski swojej zmienić ten durny pokemoński sposób pisania swojego nicka ? (male i duże litery)

Nick taki mam od 5 lat i już go nie zmienię :P. Ewentualnie możesz nazywać mnie Kficzol, nie obrażę się (byli nie przez "W"!!!!!!!!) ;).

Za zdjęcie kartek dziękuję i obiecuję, że będę się starał, aby w przyszłości ich więcej nie dostać.

Tak w ogóle to bym napisał z mojej wrodzonej złośliwości, że pisanie nicka z małej litery uważam za nie szanowanie siebie, tyle że mój też pisze się z małej - a to wszystko przez to, że nie chciałem mieć dużego "i" w środku bo wyglądało by jak l (nota bene kiedyś niektórzy mówili na mnie kficzoi :D).

jarcyś
21-06-2005, 22:51

jakbys mogł...

ps: dobra kwiczoł jak chcesz :zlosliwy:

kFiCzOl
24-06-2005, 11:18

jakbys mogł...

ps: dobra kwiczoł jak chcesz :zlosliwy:

:foch: z przytupem!

Eda
27-06-2005, 17:43
Mam problem z HP ponieważ kiedy chce zobaczyć jakies tam nowe posty to mam oznaczone że jestem nie zalogowana (mimo tego że sie wcześniej logowałam) a najnowsze posty nie sa pokazane (sa tylko te które były przed tym jak mi sie to zrobiło). Co sie stało i co można z tym zrobić?? :placze:
P.S. To się dzieje tak tylko na HP :placze:

Eda
27-06-2005, 20:55
Ha samo sie naprawiło :hyhy:

Nazgul
30-06-2005, 13:47
Koledzy admini, a co to za ściema z tym uwierzytelnianiem przy rejestracji? Kod się nie pokazuje, rejestracja przechodzi bez problemu a ludzie się tylko stresują :D

Fizi
16-08-2005, 22:30
http://www.klimat.tx.pl/klimat_uo/bilans.jpg

Pilot
16-08-2005, 23:50
Obrazek (http://www.klimat.tx.pl/klimat_uo/bilans.jpg)

Czy tam widzę ZS i OL? :hmm: Czy za dużo alko mam z organiźmie? :hyhy:

Włóczykij
17-08-2005, 11:18
Obrazek (http://www.klimat.tx.pl/klimat_uo/bilans.jpg)

Czy tam widzę ZS i OL? :hmm: Czy za dużo alko mam z organiźmie? :hyhy:

tak, bo to chodzi o bany nan forum Zagłębia i Olimpii :hyhy: