PDA

Zobacz pełną wersję : Wróblewski do Francji?

yusta
08-05-2003, 11:59
We francuskiej gazecie "France Football" pojawiły się informacje, że Le Havre, Lille oraz Sedan chcą pozyskać pomocnika Legii, gdy dowiedzieli się, że mogą go wykupić za 400 tys. euro.

Z jednaj strony szkoda, a z drugiej, to Wróbel praktycznie nie gra. Co wróci na boicho to kontuzja. Jeżeli ktoś zagwarantowałby, że rozegra chociaż sezon w pełni sił to chciałabym, żeby został, jeśli jednak będzie łapał non stop kontuzje, to te 400 tys euro Legii się przyda.
Tylko, że to Legionista przez duże L, a takich zawodników nie powinno się pozbywać lekką ręką.

legart
08-05-2003, 12:24
No ciekawi mnie ile w tym prawdy, bo wydaje mnie dziwne żeby tyle klubów interesowało się kontuzjowanym zawodnikiem.

c_zary
08-05-2003, 12:35
Z jednaj strony szkoda, a z drugiej, to Wróbel praktycznie nie gra. Co wróci na boicho to kontuzja. Jeżeli ktoś zagwarantowałby, że rozegra chociaż sezon w pełni sił to chciałabym, żeby został, jeśli jednak będzie łapał non stop kontuzje, to te 400 tys euro Legii się przyda.
Tylko, że to Legionista przez duże L, a takich zawodników nie powinno się pozbywać lekką ręką.
Nie ma zadnej drugiej strony. Kiedy to sie wreszcie skonczy :fu: Jak tak dalej pojdzie to zostana w koncu sami Jugole + Majewski, Sokol i niesmiertelny Magiera :/

Adis
08-05-2003, 12:50
Moim zdaniem to nie wypali ten transfer. Nawet jak przejdzie do jakiegos francuskiego klubu to znając życie nie pogra tam sobie.... No chyba, że wyleczy kontuzje i czymś zaimponuje ;)

Legia_____
08-05-2003, 12:58
Czy Wrobel ma zapisane w kontrakcie te 400 tys Euro? Bo jezeli nie to mała ta suma jak na takiego pomocnika. Zresztą, gdyby wierzyć we wszystko co piszą w gazetach to połowa zespolów nie wyglądałaby tak jak wygląda!

Aureliusz
08-05-2003, 13:04
Wróbel jest zajebisty, pamiętam go jeszcze za Białasa, który go wprowadzał odważnie do składu. To jeden z moich ulubionych zawodników. Nie może odejść.

moscvitch14
08-05-2003, 13:33
Moim zdaniem Wróbel pozostanie na Łazienkowskiej. Nawet jeśli odejdzie do Francji to tam zgra ze 2-3 razy, a potem będzie grzał ławę. Poza tym Wróbel powinnien zacząć grać i zastąpić Kiełbika, bo ten ostatnio w wysokiej formie nie jest.

kamyk
08-05-2003, 14:35
nio niezle znow kolejny do odstawki bo kasy nie ma to zaczyna byc coraz bardziej denerwojace! mam nadzieje ze wrobel zostanie u nas na przyszly sezon! ja nie wiem chlop wogule nie gra w meczach a tu takie propozycie chyab ze to pisze "ps" tow szytko jasne hehe:P)

Unico
08-05-2003, 14:46
Ciekawe gdzie go te kluby wyparzyły... u lekarza w poczekalni? :buhaha:

Keleborn
08-05-2003, 15:15
Nikt przy zdrowych zmysłach nie wyłoży kasy na zawodnika, który więcej się leczy niż nie leczy. :help:

Poza tym musi zostać ktoś z dobrym turbo ;)

Ewelina
08-05-2003, 16:06
ja juz nawet nie chce słuchac o tym kto kogo gdzie chce sprzedac. jak ta wyprzedaz dalej potrwa to ja nie chce wiedziec jak to sie wszystko skonczy.. napewno nie najlepiej :(

c_zary
08-05-2003, 16:14
Moze na 3:0 z Wisla w PL? :>

Adis
08-05-2003, 17:06

hehehe być może w tym meczu... ;)
Jeszcze tu wiślaków nie było...
Jak sa to niech sie normalnie wypowiadają...

[marcin]
08-05-2003, 17:27
moim zdaniem powinienen zostac i dalej kontynulowac swoja kariere w legi o wyjezdzie niech nie mysli bo mug by sie zmarnowac jak karwan :)

Ostry
08-05-2003, 19:13
Mam nadzieję,że to tylko plotki.Nie chciałbym aby Wróbel odchodził,400 tys. euro to zdecydowanie za mało za takiego gracza.Niech wreszcie wyleczy kontuzję i zaprezentuje swoje nieprzeciętne umiejętności :)

Misieq
08-05-2003, 20:09
Nie moze wiecznie grzac ławy. Ale narazie grzeje w Legii, a i pewnie grzałby we Francji. Drago musi mu dawac wiecej szans , szczegolnie teraz kiedy Kiełbowicz gra nie to co powinien. A szkoda pozbywac sie piłkarza , który w niedługim czasie bedzie podporą drużyny.

Tomi
08-05-2003, 20:53
Czy ja wiem, ja już bym się tak nie podiecał Wróblem, moim zdaniem na Lige Francuską to jest chłopak po prostu za drewniany, zobaczcie on od jakiegoś czasu nie robi w ogóle postępów.... miał wejście smoka ale potem się zatrzymał w rozwoju :hmm: . Samą szybkością Francji nie zawojuje, a sami przyznacie że Wróbel techniką nie grzeszy, potrafi minąć paru rywali na szybkości ale wykończenie........bez komentarza. Dlatego niech lepiej bardziej sie przykłada i najpierw wywalczy miejsce w pierwszym składzie Legii.....

Nazgul
08-05-2003, 21:16
Mam nadzieję,że to tylko plotki.Nie chciałbym aby Wróbel odchodził,400 tys. euro to zdecydowanie za mało za takiego gracza.Niech wreszcie wyleczy kontuzję i zaprezentuje swoje nieprzeciętne umiejętności :)

Moim zdaniem Wróbel nie odejdzie, choćby z powodów które powyżej podaliście - on teraz prawie w ogóle nie gra. Ale zagra. Moim zdaniem gdyby nie te cholerne kontuzje już byłby lepszy od Kosowskiego - choćby z uwagi na to, że umie bronić...

Unico
08-05-2003, 21:39

hehehe być może w tym meczu... ;)
Jeszcze tu wiślaków nie było...
Jak sa to niech sie normalnie wypowiadają...

W tym meczu? Dlaczego? hmmm... nie nadążam za twoim dowcipem...

Nie było Wiślaków? Rozgądnij się lepiej... :>

Nazgul
08-05-2003, 21:53

Bo zdobył gola który praktycznie załatwił sprawę i był obok Vuko i Majewskiego (o dziwo) najlepszy na boisku.

Kawa
08-05-2003, 21:58
Bardzo lubie Wróbla, ale chyba lepiej bedzie jak wyjedzie. Własciwie od swojego pierwszego sezony w Legii nie poczynił zadnych postępów. jego jedyna zaletą jest szybkość. Wiem wiem przeszkadzały mu kontuzje, ale jaka mamy gwarancje ze w przyszłości takowe go omina? Dlatego lepiej zeby Legia zgarnęła za niego niezłą kase i kupiła kogoś mniej kontuzjogennego.

Unico
08-05-2003, 22:00

Bo zdobył gola który praktycznie załatwił sprawę i był obok Vuko i Majewskiego (o dziwo) najlepszy na boisku.

Aaa to o tym meczu... to niezłą pamięć mają ci zagraniczni poszukiwacze talentów :D
Nie zauważyłem, że tam o PL była mowa.

Nazgul
08-05-2003, 22:18
Aaa to o tym meczu... to niezłą pamięć mają ci zagraniczni poszukiwacze talentów :D
Nie zauważyłem, że tam o PL była mowa.

Zapewne też nie o to chodziło. Ot po prostu Fogiel chce zarobić i stręczy :lol: