Polityka

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • VANAHAIM72
    Legionista
    • 05.2004
    • 1396

    Zamieszczone przez yusta
    Zamieszczone przez VANAHAIM72
    Pewnie zaraz ktos zarzuci mi brak patriotyzmu, biernosc itp, ale ja mam gleboko w "poszanowaniu" obu tych panow i po prostu nie pojde glosowac.
    Idź i zrób tak jak ja. Zaznacz obie krateczki
    Moze i jest to rozwiazanie tej patowej sytuacji? Musze sie zastanowic. Kuszace...


    MaxyM, akurat ewentualna nienawisc Lech Walesy to jest argument przemawiajacy za tym, aby tak uczynic Z tym ze kto zagwarantuje, iz Lechu tym razem zrobi to co mowi ze zrobi? Do tej pory nic mu z tego nie wychodzilo...
    Cyt. "OFMC kradnie przechodniom rowery, robi burdy w sklepach , bije i zaczepia przechodniów!"

    Komentarz

    • Pan Artysta
      Wieczny Łowca
      • 04.2004
      • 8865

      Zamieszczone przez VANAHAIM72
      Zamieszczone przez yusta
      Zamieszczone przez VANAHAIM72
      Pewnie zaraz ktos zarzuci mi brak patriotyzmu, biernosc itp, ale ja mam gleboko w "poszanowaniu" obu tych panow i po prostu nie pojde glosowac.
      Idź i zrób tak jak ja. Zaznacz obie krateczki
      Moze i jest to rozwiazanie tej patowej sytuacji? Musze sie zastanowic. Kuszace...


      MaxyM, akurat ewentualna nienawisc Lech Walesy to jest argument przemawiajacy za tym, aby tak uczynic Z tym ze kto zagwarantuje, iz Lechu tym razem zrobi to co mowi ze zrobi? Do tej pory nic mu z tego nie wychodzilo...

      mają z 2 wybrać :O -i brakuje im trzeciego

      Van a generalicja wie że jesteś obibok-jak nie to ja mogę ich poinformować
      Czas kończyć z baranami na forumce

      Komentarz

      • Flip
        Legionista
        • 12.2004
        • 6071




        56-44


        swoja droga zwroccie uwage na fotografie kandydatow na gorze strony.Wszyscy wyblakli a Donald i Kaczor kolorowi,skojarzylo mi sie z reality szol tamci odpadli teraz mamy final
        "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

        Komentarz

        • Flip
          Legionista
          • 12.2004
          • 6071

          Kurski przegial tym razem...

          bez kitu ja rozumiem walka to walka ale niech ona chociaz stwarza pozory czystej...a nie kopanie sie po jajcach.
          "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

          Komentarz

          • Foxx
            Legionista
            • 08.2003
            • 12030

            Powiedz to Hienie Gronkiewicz-Waltz. Ona nie stanie przed sądem partyjnym za robienie sobie szopki w hospicjum i rozgrywanie polityki kosztem umierających. Ani nie wyleci ze sztabu.
            My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

            Komentarz

            • Flip
              Legionista
              • 12.2004
              • 6071

              Zamieszczone przez Foxx
              Powiedz to Hienie Gronkiewicz-Waltz. Ona nie stanie przed sądem partyjnym za robienie sobie szopki w hospicjum i rozgrywanie polityki kosztem umierających. Ani nie wyleci ze sztabu.
              tez nie spodobala mi sie ta akcja.

              Ale predzej popre ja,gdyz kto wie moze faktycznie niektore hospicja byly niedofinansowane,MOZE komus pomoga choc sama forma naganna.

              Natomiast szkalowanie czyjegos dziadka i to jeszcze kiedy istnieja dokumenty potwierdzajace ze dziadek byl w obozie zaglady to sk.synstwo.

              Nie tedy droga do normalnosci.
              "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

              Komentarz

              • Foxx
                Legionista
                • 08.2003
                • 12030

                Zamieszczone przez el talibbo

                Natomiast szkalowanie czyjegos dziadka i to jeszcze kiedy istnieja dokumenty potwierdzajace ze dziadek byl w obozie zaglady to sk.synstwo.

                Nie tedy droga do normalnosci.
                Pełna zgoda. Dlatego Kurskiego nie ma, Tusk został dzisiaj wielokrotnie przeproszony, natomiast Gronkiewicz-Waltz jest...
                Swoją drogą, dziennikarz "Wprost", który pierwszy wyciągnął Jarucką na Cimoszenkę, teraz ruszył na Marcinkiewicza... Efekt jednak będzie "nieco" inny .

                EDIT: Szkoda, że Hiena nie wspomniała, że "układ warszawski" PO - SLD, mając większe kompetencje, hospicja finansował w stopniu identycznym, co obecny samorząd. Cóż...
                My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

                Komentarz

                • Cypis
                  Administrator
                  • 05.2003
                  • 1492

                  Zamieszczone przez el talibbo
                  Ale predzej popre ja,gdyz kto wie moze faktycznie niektore hospicja byly niedofinansowane,MOZE komus pomoga choc sama forma naganna.
                  W Polsce praktycznie kazda instytucja nei jest dofinansowana w nalezytym stopniu wiec miala duze pole do popisu. Wybrali chujowo. wiec jak widac nie tylko jedni sa bee

                  Kurski przegiol maksymalnie ale kara spotkala go i penwie jeszcze spotka. Gronkiewicz zachowala sie w zenujacy spoosb ale jedzie dalej.

                  Komentarz

                  • Flip
                    Legionista
                    • 12.2004
                    • 6071

                    Zamieszczone przez Cypis
                    Zamieszczone przez el talibbo
                    Ale predzej popre ja,gdyz kto wie moze faktycznie niektore hospicja byly niedofinansowane,MOZE komus pomoga choc sama forma naganna.
                    W Polsce praktycznie kazda instytucja nei jest dofinansowana w nalezytym stopniu wiec miala duze pole do popisu. Wybrali chujowo. wiec jak widac nie tylko jedni sa bee

                    Kurski przegiol maksymalnie ale kara spotkala go i penwie jeszcze spotka. Gronkiewicz zachowala sie w zenujacy spoosb ale jedzie dalej.

                    ludzie ktorzy chca budowac IV RP...kraj w ktorym bedziemy wszyscy mieszkac...oni maja nas poprowadzic...

                    ...a za grosz w nich w moralnosci

                    dopiero w tym roku zrozumialem (w pewnym stopniu) ludzi ktorzy olewaja wybory...
                    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

                    Komentarz

                    • Foxx
                      Legionista
                      • 08.2003
                      • 12030

                      Taaak... "Brakiem moralności" jest natychmiastowa reakcja, a "moralnością" udawanie że nic się nie dzieje i dzalsza eliminacja konkurentów za pomocą czarnego PR (Jarucka-CImoszewicz, Łuczak-Marcinkiewicz) oraz kłamstwa wygłaszane przy łóżkach umierających, za które brak jakichkolwiek konsekwencji...

                      Rzeczywiście, łatwo tu odnaleźć i "dążenie do prawdy" "Wybiórczej" i całą tą mentalność (bo przecież nie moralność) III RP z Michnikiem czyniącym z Kiszczaka "człowieka honoru", medialnym niszczeniem każdego o innych poglądach (zrobienie ze Zbigniewa Herberta wariata, bo potępił fraternizację Adasia z komunistami) i pławieniu się w głosach pochlebców (nagroda "Nike")... Świetne.

                      Całe mnóstwo "groszy moralności"...

                      Im ludzie szybciej zobaczą, że tworzy się UW-bis+Rokita, tym będzie ciekawiej . Niech tylko ta gadzinówka jeszcze energiczniej popiera to cudo... Poprzednie popierała do upadłego .
                      My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

                      Komentarz

                      • Nazgul
                        Legionista
                        • 05.2003
                        • 15391

                        UW bis + Rokita?

                        No bez kitu... Rokita to była kwintesencja UW IMO

                        Kurski - bullterier



                        EDIT:

                        - Nie chcę, aby IV Rzeczpospolita była krajem, gdzie władza dzieli ludzi, by te wybory wygrali ci, którzy dla zdobycia władzy gotowi są używać metod niehonorowych - tak Donald Tusk skomentował wczoraj atak Kurskiego.
                        Dziadek Donalda Tuska zgłosił się na ochotnika do Wehrmachtu - powiedział Jacek Kurski, bliski współpracownik Lecha Kaczyńskiego. Tusk: - To podłe kłamstwo. Moi dziadkowie nie byli w Wehrmachcie, tylko w obozie koncentracyjnym. Po dniu gwałtownych komentarzy biuro prasowe PiS ogłosiło, że Kurski został wyrzucony ze sztabu wyborczego Lecha Kaczyńskiego i stanie przed sądem partyjnym.


                        From flood into the fire
                        One thousand voices sing
                        We're in this together
                        For whatever fate may bring

                        Komentarz

                        • Mini
                          Legionista
                          • 05.2003
                          • 7773

                          Zamieszczone przez Foxx
                          oraz kłamstwa wygłaszane przy łóżkach umierających, za które brak jakichkolwiek konsekwencji...
                          chodziło o to że w 2004 roku hospicja dostały mniej kasy niż w 2003. to jest prawda - potwierdził to nawet urząd miasta.
                          ----
                          i przy okazji o Kaczorze

                          jedna z pracownic urzędu podlegającego ratuszowi powiedziała że Kaczyński to władca absolutny. nie było konkursów, nie decydowały kompetencje tylko prezydent osobiście decydował kto ma jaką funkcję gdzie pełnić włączając to nawet vice kierowników pracujących pod vice dyrektorami w najmniej ważnych departamentach w urzędach w najodleglejszym zakątku miasta.
                          nic dziwnego że jego tańsza administracja w rzeczywistości była kilkadziesiąt milionów droższa i nie miał czasu na takie sprawy jak np. metro

                          Komentarz

                          • Kocur
                            Wiślak
                            • 04.2004
                            • 1033

                            MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE

                            Komentarz

                            • Foxx
                              Legionista
                              • 08.2003
                              • 12030

                              Zamieszczone przez Mini
                              i przy okazji o Kaczorze

                              jedna z pracownic urzędu (...)
                              A może tak konkret, zamiast anonimów . Co do hospicjów, a czy przypadkiem w międzyczasie mie zmieniła się ustawa regulująca finansowanie tego typu zakładów? Ważne natomiast jest co innego - koalicja PO - SLD dawała tyle samo pod rządami ustawy oferującej samorządowi wolną rękę w tej kwestii... (obecnie nie mogą finansować "usług zdrowotnych"...).

                              Kocur, szukaj dalej...

                              PS problem z Tuskiem polega na tym, że gość literalnie niczym nie zarządzał, więc nawet, jakby był jeszcze Kurski, nie miałby gdzie szukać "kwiatków" .
                              My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

                              Komentarz

                              • CywiL
                                Administrator
                                • 05.2003
                                • 4942

                                Zamieszczone przez Kocur77
                                http://necik.org/dla_fanow_kaczora.txt

                                Własnie miałem wkleić ten text....
                                Ja nie będe głosował na Kaczyńskiego choćby z tego powodu że Kaczor od początku nie zaprzeczał że został prezydentem Warszawy tylko po to żeby przygotować sobie grunt pod wybory prezydenckie....a ja sram na tych co robią karierę ,zaniedbując przy okazji MOJE miasto.
                                Po drugie nie chcę żeby jedna partia miała w łapie :Sejm ,Senat i Prezydenta..



                                Z DWÓCH KACZORÓW WYBIERAM DONALDA !!!
                                Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
                                Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

                                Komentarz

                                Pracuję...