PDA

Zobacz pełną wersję : Puchar Konfederacji-15.06.2005

Pan Artysta
14-06-2005, 09:23
Terminarz

FAZA GRUPOWA:

GRUPA A:

środa, 15 czerwca:

16:00, Argentyna - Tunezja
19:00, Niemcy - Australia

sobota, 18 czerwca:

16:00, Niemcy - Tunezja
18:45, Australia - Argentyna

wtorek, 21 czerwca:

18:45, Australia - Tunezja
18:45, Argentyna - Niemcy

GRUPA B:

czwartek, 16 czerwca:

16:00, Japonia - Meksyk
18:45, Brazylia - Grecja

niedziela, 19 czerwca:

16:00, Grecja - Japonia
18:45, Meksyk - Brazylia

środa, 22 czerwca:

18:45, Grecja - Meksyk
18:45, Japonia - Brazylia

ciekawie czy nie ale zawsze można luknąć :hyhy: po naszej szarej kopanej

Mazi
14-06-2005, 09:39
Na którym kanale będą pokazywane mecze?

Pan Artysta
14-06-2005, 10:28
na jurosporcie :hyhy:

Tomi
14-06-2005, 10:48
Oby tylko doszło meczu Brazylii z Albicelestes i wtedy na pewno obejrze :hyhy: . Wie ktoś jakie są kadry reprezentacji na ten turniej , mozna gdzieś to sprawdzić ?? Bo wiem, że Brazylia będzie na pewno z Ronaldinho i Adriano , Argentyna chyba też będzie w raczej mocnym składzie bo gdzieś czytałem że Inter po 1 meczu finału pucharu Włoch zwolnił Adriano i wszystkich Argentyńczyków na ten turniej.

Masoh
15-06-2005, 09:47

Po raz pierwszy od lat żadna polska stacja nie pokaże na żywo Pucharu Konfederacji. Polska jako jeden z nielicznych krajów wciąż nie ma też praw telewizyjnych do mundialu w Niemczech – pisze Gazeta Wyborcza.

Puchar Konfederacji będzie można obejrzeć na żywo jedynie w stacjach zagranicznych dostępnych w niektórych kablówkach i na platformach cyfrowych (m.in. w ARD i ZDF). Obszerne skróty z polskim komentarzem pokaże Eurosport (wieczorami ok. godz. 23 i następnego dnia).

Po raz pierwszy od lat żadna polska stacja nie kupiła praw do relacji na żywo. - W 2003 r. mieliśmy relacje live, bo były dużo tańsze i sprzedawano je na innych zasadach - mówi Michał Wierzbicki z Eurosportu. Wcześniej Puchar pokazywały na żywo Polsat Sport (2001 r.) i przez wiele lat TVP (ostatnio w 1999 r.). Telewizja publiczna zrezygnowała z jego transmitowania, bo mecze miały niską oglądalność.

- Prawa do Pucharu Konfederacji można było kupić tylko w pakiecie z prawami do mistrzostw świata w Niemczech, których żadna polska stacja jeszcze nie ma - podkreśla Marian Kmita, szef sportu w Polsacie. - Słyszałem o tym. To tak jakby w sklepie zaoferowano mi masło, ale tylko razem z chlebem - dodaje Piotr Fajks, dyrektor Biura Współpracy Międzynarodowej i Handlowej w TVP.

Pan Artysta
15-06-2005, 09:56

. - Słyszałem o tym. To tak jakby w sklepie zaoferowano mi masło, ale tylko razem z chlebem - dodaje Piotr Fajks, dyrektor Biura Współpracy Międzynarodowej i Handlowej w TVP.

czyli standart :brawo: -wszyscy tak! a my nie-bo my zawsze pod wiatr :hyhy: i lepiej potem dopłacić ,niz teraz zaoszczędzić -brawo polska specyficzna ekonomia

Mini
15-06-2005, 10:22
na eurosporcie powtórki :efoch:
***** kiedyś mecze były koło północy bo grali w Arabii Saudyjskiej i była transmisja a teraz jak jest tuż obok nas w cywilizowanych porach rozgrywany to nie ma transmisji
Korzeniowski to ****** :cenzura:

MaxyM
15-06-2005, 11:28
Czy można napisać list do TVP: Droga telewizjo publiczna, zamówiłem pizze z telepizzy, kupiłem piwo, usiadłem przed TV, włączyłem TVP1 później TVP2, by po chwili dowiedzieć się, że nie transmitujesz pucharu Konfederacji... Dlatego proszę o nie pobieranie ode mnie więcej abonamentu, bo po prostu serdeczny **** ci w dupę stara wywłoko... Aha! I jeszcze jedno, oddaj mi za pizzę i piwo.

Pan Artysta
15-06-2005, 11:31
Czy można napisać list do TVP: .

Maxiu ty możesz wszystko :hyhy:

MaxyM
15-06-2005, 11:46
To piździelcą napiszę. :wsciekly:

Eda
15-06-2005, 18:08
A dziwie sie po tranmisja nie powinna być aż tak strasznie droga bo jak mecze kosztują coś około 17€

Mini
15-06-2005, 18:16
A dziwie sie po tranmisja nie powinna być aż tak strasznie droga bo jak mecze kosztują coś około 17€

chodzi Ci o bilety na mecze?

to ma takie sobie przełożenie na ceny do praw telewizyjnych :chytry:

Eda
15-06-2005, 18:32
Mini a nie wiem ale jak bilety na mecze nie są strasznie drogie to trasmisja chyba tez nie kosztuje Bóg wie ile :/

Mini
15-06-2005, 18:41
to że pies z kulawą nogą się w Niemczech nie zainteresuje meczem Tunezja - Australia czy Japonia - Meksyk to nie znaczy że w tych krajach nikt nie bedzie chciał obejrzeć. w ten sposób bilet na stadion jest tani żeby ktokolwiek przyszedł i zapłacił te kilka euro a za transmisje te ( i inne - just like My) kraje muszą wybulić.
poza tym, patrząc z punktu widzenia telewizji u nas zainteresowanie tymi meczami też by nie było za duże i by nie zarobili...
Argentyna - Niemcy, półfinały i finał to tak. ale reszta :hmm:

Koń Rafał
16-06-2005, 14:19
Nie jest taki zły ten puchar. Oglądałem dwa mecze
Niemcy : Australi dobre spotkanie, szybkie, wyrównane czego chciec więcej ?:D
Było 4;3 dla NIEMCÓW.
A Drugi mecz to Argentyna : Tunezja - myślałem ,że Argentyna ich rozniesie a tu prosze bardzo, w miare wyrównany mecz Agrentyna wygrał 2;1. Tunezja zmarnowała Karnego

Jastrząb
17-06-2005, 11:09
Właśnie, tegoroczny Puchar zapowiada się bardzo ok.
Wczoraj mogliśmy podziwiać Brazylię (3:0 pogonili potomków Zeusa) i Mexyk - Japonia 2:1 (w miarę ok meczyk).

Pan Artysta
17-06-2005, 11:14
ale brama Adriano z 25 metrów :O wypas :brawo:

Iras
17-06-2005, 13:58
ale brama Adriano z 25 metrów :O wypas :brawo:

No całkiem ładna 8) , na forumowym czasami podobne padają :chytry:

Dzisiaj ciekawie się zapowiada Australia-Argentyna :popcorn:
Btw, nawet nie wiedziałem ze Tunezje prowadzi ten francuz Lożer Lemer :P