PDA

Zobacz pełną wersję : przygotowania i sparingi

cin
10-06-2005, 23:13
Nie skonczyl sie jeszcze sezon, ale znamy juz jednego (wcale nie zlego) sparingpartnera dla naszych skórokopow:

Trzy dni po powrocie ze zgrupowania w Austrii (1-9 lipca), czyli 12 lipca (godz. 20) legioniści zagrają u siebie towarzysko z Bayerem Leverkusen, w którym występuje Jacek Krzynówek. Mecz dojdzie do skutku dzięki współpracy warszawskiego koncernu energetycznego STOEN i jednego z głównych sponsorów niemieckiej ekipy RWE. Dochód ze spotkania ma zostać przekazany na cele charytatywne.

Nazgul
10-06-2005, 23:46
Nooooo, to będzie ekstra sprawdzian przed startem w PUEFA. Ale można śmialo dopisac jeszcze austriacki VfB Moedling - mecz z ta drużyną dojdzie do skutku nawet jeśli faktycznie odwolają Deyna Cup...

Eda
11-06-2005, 13:31
Wreszcie sparing z kimś interesujacym :brawo: i w dodatku pewnie w TV pokażą

Ciniak
11-06-2005, 15:07
Panowie przypominam ze mecz z Admirą Wacker to ma byc pierwszy mecz o Puchar Deyny cos na wzor pucharu Silvio Berlusconiego w ktorym co roku gra Milan z Juve. Podobno przed meczem ma byc jakis piknik dla kibicow.

Flip
11-06-2005, 15:16
Deyna Cup znów się nie odbędzie ?!
http://www.legialive.pl/news.php?NewsID=14714

Ciniak
11-06-2005, 15:20
Deyna Cup znów się nie odbędzie ?!
http://www.legialive.pl/news.php?NewsID=14714

Tak dokładnie

cin
17-06-2005, 19:58
Tak beda wygladaly przygotowania naszych grajkow do sezonu:

22-27 czerwca - urlopy
28 czerwca - badania na AWF
1-9 lipca - zgrupowanie w austriackim Lutzmannsburgu
2 lipca - mecz z Crveną Zvezdą Belgrad
5 lipca - mecz z Austrią Wiedeń lub Rapidem Wiedeń
8 lipca - mecz z FC Nürnberg lub Energie Cottbus
9 lipca - powrót ze zgrupowania
12 lipca - mecz z Bayerem Leverkusen w Warszawie
16 lipca - mecz z Admirą Wacker Moedling w Warszawie
24 lipca - inauguracja ligi z Arką w Gdyni

Gutek
18-06-2005, 09:00
Piękni sparingparnerzy :brawo:
Czołówka jugosławska
Czołówka austryjacka
1/2 Bundesliga (czyli nasz poziom)
Czołówka Bundesligi
A co to ta Admira ?

kFiCzOl
18-06-2005, 14:09
A co to ta Admira ?

Klub Szamotulskiego, Iwana i jeszcze któregoś z Polaków. Środek tabeli 1. Bundesligi austriackiej.

Nazgul
29-06-2005, 00:33
Przygotowania do sezonu 05/06 rozpoczęte. Przykład jak wykorzystywać okazje daje kolegom Adam Gmitrzuk:

http://www.legialive.pl/galeria/foto.php?id=39&f=25

Swój chłop jest :)

Zmałpowałem z drzewkowego :D

BTW nie uważacie że Adam wygląda jak młodszy brat Zielińskiego?

Fizi
29-06-2005, 01:27
co on zawinął w tę gazetę ? :chytry:

i co robi ta prawa łapa ? :hyhy:

siakis taki dziwnie zadowolony :hyhy:

C@mo
29-06-2005, 09:18
Gmitrzuk to moze byc nawet niezly transfer ogral sie w Świcie gdzie byl jednym z lepszych , waruny ma podobne do tego Karwana

wierze w niego

Nazgul
29-06-2005, 10:28
Gmitrzuk to moze byc nawet niezly transfer ogral sie w Świcie gdzie byl jednym z lepszych , waruny ma podobne do tego Karwana

wierze w niego

Z zebranych przeze mnie informacji wynika, iż może być lepszy od Rzeźniczaka.

Yevaud
29-06-2005, 10:58
Co do Gmitrzuka - powinien być coraz lepszy. Jak narazie strzelił gola Polonii w meczu wygranym 7-2! :D

Raffi
29-06-2005, 11:13

wierze w niego
rzekłbym, że jest nawet 5 cm wyższy (1.93/89 kg)
Kojarzy mi się troszkę z Batatą pod tym względem, że w Świcie z potrzeby grywał na wszystkich możliwych pozycjach,z atakiem (!) włącznie. NA pewno duża sprawność, jak na te warunki. zobaczymy czy to starczy

Nazgul
29-06-2005, 11:28

wierze w niego
Kojarzy mi się troszkę z Batatą pod tym względem, że w Świcie z potrzeby grywał na wszystkich możliwych pozycjach,z atakiem (!) włącznie. NA pewno duża sprawność, jak na te warunki. zobaczymy czy to starczy

Co prawda nie ten wątek ale zastanawiam się czy by nie było dobrym posunięciem ściągnąć Masztalera...

Raffi
29-06-2005, 12:08
poszedł właśnie do KSZO. Pewnie dlatego KSZO testuje/będzie własnie testować paru młodych zdolnych z niższych lig maz.

Cezdor
29-06-2005, 13:27

wierze w niego

Z zebranych przeze mnie informacji wynika, iż może być lepszy od Rzeźniczaka.

Oby dużo lepszy bo Rzeźniczak jest po prostu słaby

yusta
29-06-2005, 22:20

W sparingach siekał brameczkę, za brameczką

Grabek
29-06-2005, 23:18
Właśnie co do Cruza - też niedawno widziałem trening, zanim jeszcze z nim podpisali kontrakt i jak na Brazylijczyka to wydawał mi się strasznie drewniany :hmm: Bardzo malo dokładnych podań, technika raczej "słowiańska" :oczko: dobrego strzału też nie stwierdziłem, no ale zobaczymy...

Gnatek
30-06-2005, 06:41
Legia na zgrupowaniu w Austrii (1-9 lipca) zagra trzy mecze sparingowe, ale nie tak jak wcześniej donoszono z takimi zespołami jak Austria, Rapid Wiedeń czy Crvena Zvezda Belgrad. Teraz ma się spotkać ze Slovanem Bratysława (3. miejsce w II lidze słowackiej), Gyor Eto (5. miejsce w I lidze węgierskiej) i Vestelem Manisapor (7. miejsce w II lidze tureckiej).
źródło: Legia LIVE

kFiCzOl
30-06-2005, 07:39
Zamiana po prostu koncertowa! Bossssssko...

pusty
30-06-2005, 09:41
Można się było tego spodziewać :roll: I znowu na sparingach nastrzelają pełno bramek, a jak przyjdzie grać w lidze to będzie dno :/

Beny
30-06-2005, 09:44
Znowu to zaczynacie pieprzyć jak przed każdą rundą. :wsciekly:

Gra się sparingi z przeciwnikami, którzy chcą z nami grać, więc pewnie pierwsza grupa grać z nami nie chciała. :oczko:

I jeszcze jedno, od kiedy wyniki przedsezonowych sparingów mają wpływ na sukcesy w sezonie?

Grabek
30-06-2005, 11:21
Nie chodzi o wyniki, ale o to, żeby sparingi grać z jak najmocniejszymi przeciwnikami, co w lidze by później procentowało, własnie dlatego zrgupowanie przeniesiono z Niemiec do Austrii, żeby zagrać z Austrią Wiedeń czy Crvena Zvezda Belgrad, a nie z jakąś drugą ligą turecką :kurde:

Beny
30-06-2005, 11:31
Oki. To kiedy ostatnio gry z silnymi sparingpartnerami miały przełożenie na dobre wyniki jakiejkolwiek drużyny w lidze? :P

Lukass
30-06-2005, 13:56
Jak się nie myle gramy jeszcze w Warszawie 12 i 16 lipca z Bayerem i Admirą :hmm: ... Więc nie ma co narzekać ... Mogło być gorzej ...

legart
01-07-2005, 08:28
Jako wstrętny materialista się pytam nie wiadomo po ile wjazd na Bayer? 8)

Grabek
01-07-2005, 11:41
Bayer czy nie Bayer to sparing i powinno być za darmo :efoch:

Armand
01-07-2005, 12:28
oj, ja bym na to Grabek nie liczył...
mam nadzieję, że będę conajmniej połowę tańsze niż na ligę... :modli:

Raffi
01-07-2005, 12:45
Oba sparingi (w szczególności pierwszy) będą tak "darmowe" jak te z Iraklisem czy Partizanem Belgradem. Nie wiem skąd przekonanie o darmowości sparingu. Za darmo to można było mecz z ŁKSem obejrzeć, a nie Krzynówka.

pusty
01-07-2005, 14:20
http://www.legialive.pl/news.php?NewsID=14881

Fus
01-07-2005, 14:23
Jesxcze rok,półtora roku temu,za 2 złote wiecej miałem bilet na Żylete,na mecze w Lidze,a nie na jakis sparing.:/
**** tam,że to Bayer Leverkusen,bilety powinny być po maks 10zł......

p.s Ale znając życie,i tak pójde na ten mecz.... :roll:

Raffi
01-07-2005, 15:10
http://legia.pl/img/logolegia.jpg
coś mi się nie wydaje, by miało to być nowe logo, gdyż zbyt jednoznacznie kojarzy się z herbem (mało znaków odróżniających), myślę zatem, że to tylko "logo robocze".
Miałem cichą nadzieję, że bilety będą po 15 i 30 zł. Trudno. Na pewno wiele osób będzie chciało obejrzeć ten mecz.

legart
01-07-2005, 15:15
To mają być atrakcyjne ceny :O na sparing :/ do reszty ich p....

Armand
01-07-2005, 16:02
ja się cieszę, że nie zafundowano nam takich cen jak na lige...

myślę, że komplet może być, ja będę napewno...

a są już jakieś informacje, choćby wstępne, odnośnie meczu z Admirą? :chytry:

Raffi
01-07-2005, 19:39
Po powrocie z Austrii piłkarze Legii Warszawa zmierzą się 12 lipca o godzinie 20:20 z Bayerem Leverkusen. Choć do spotkania pozostało jeszcze kilkanaście dni to informujemy, że sprzedaż biletów na ten mecz zacznie się już 4 lipca i potrwa jego rozpoczęcia. Na ten mecz nie obowiązują karty kibica jednak posiadacze Karty Klubu Kibica (ze zdjęciem) po jej okazaniu przy zakupie biletów otrzymają 50% zniżki. Karta Klubu Kibica będzie wówczas wymagana przy wejściu na stadion.
Ceny biletów:
Trybuna Otwarta: 20 zł
Trybuna Kryta i Przed Kryta - 40 zł.

Sprzedaż będzie prowadzona w kasach klubu przy trybunie krytej w dni powszednie w godzinach 11:00 - 19:00, w sobotę w godzinach 10:00 - 15:00 a w dniu meczu od godz. 10:00 do rozpoczęcia spotkania.
Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.

Grabek
02-07-2005, 00:27
pff, a co mnie obchodzi jakiś Krzynówek :P sparing zawsze pozostanie meczem o nic i ceny 20 i 40 blach trochę przesadzone :efoch: Chociaż 50% zniżki dla karnacierzy to miłe zaskoczenie :chytry:

Fizi
02-07-2005, 00:29
proponuję jeszcze wprowadzić bilety na oglądanie treningów

dziękuję

Raffi
02-07-2005, 07:43
mecz będzie w TVN

Luqas
02-07-2005, 18:49
Legia prowadzi w pierwszym letnim sparingu ze Slovanem 3:0. Bramki strzelili Włodarczyk, Kiełbowicz i Surma.

PS.
Podanie Surmy do Wlodarczyka, który przejął piłkę na pierś i ladnie uderzył na bramkę. Piękny gol! :ucieka:

46' Włodarczyk
63' Kiełbowicz (k)
67' Surma
Artur Boruc
Maciej Truszczyński (46`Ghanen)
Daniel Lopez Cruz (46`Kiełbowicz)
Dickson Choto (46`Rosłoń)
Jakub Reźniczak (46`Gmitrzuk)
Jacek Magiera
Łukasz Surma
Aleksandar Vuković (46`Smoliński)
Bartosz Karwan
(46`Szałachowski)
Marek Saganowski (46`Klatt)
Dalibor Mitrović (46`Włodarczyk)

Garm
02-07-2005, 18:55
Skończyło się 3:0. Dobry początek, fajnie się pokazał Klatt, który wypracował dwa gole.

Grabek
02-07-2005, 18:57
no i wygrali 3-0, z nowych "chyba" dobrze zagrał Klatt (wypracował 2 bramki), Szałachowski też chyba był aktywny. Jedno co mnie dziwi, to że w bramce cały mecz grał Boruc, jak dla mnie jest to bardzo nielogiczne w świetle jego pradopodobnego odejścia :hmm: Chmiest nawet nie zmieścił się na ławkę, więc coraz bardziej zastanawiam się nad sensem tego transferu, ale zobaczymy co dalej...

Raffi
02-07-2005, 19:08
Nie no, chyba nie czytałeś stron legijnych przed sparingiem. Przecież nie wypuszczą na 1 sparing 30 czy 31 piłkarzy - a tylu obecnie się tam znajduje!
Po prostu bedzie rotacja. Doszedł jeszcze jeden sparing z jakąś austriacką drużyną w środę. Każdy bedzie miał szansę się pokazać. Jaki sens wpuszczać zawodnika na 10 minut? Przecież nic nie pokaże

Grabek
02-07-2005, 19:13
ok,, ale wydaje mi się, że rotacja powinna być wśród tych testowanych ewentualnie starych zawodników miejsc w kadrze na mecz jest za mało, a nie tych już zakupionych, bo ci ostatni powinni według mnie grać w sparingach jak najwięcej, żeby się zgrywać z resztą drużyny :hmm:

Raffi
05-07-2005, 14:36
Wiemy już, w jakim zestawieniu wybiegną dziś najprawdopodobniej legioniści na sparing z węgierską ekipą Györi ETO. Jeśli nie zajdą jakieś nieprzewidziane okoliczności, 'wojskowi' przystąpią do drugiego spotkania kontrolnego podczas obozu w Austrii w następującym zestawieniu:

Łukasz Fabiański - Tomasz Kiełbowicz, Dickson Choto, Wojciech Szala, Ahmed Ghanem - Łukasz Surma, Marcin Smoliński, Marcin Rosłoń - Dalibor Mitrović, Bartosz Karwan - Marcin Klatt
W sparingu na pewno nie wystąpią kontuzjowany Sebastian Szałachowski oraz mający zaległości treningowe Marcin Chmiest. Niemal na pewno w kadrze meczowej zabraknie również Artura Boruca - trenerzy warszawskiej ekipy chcą przyjrzeć się bliżej jego potencjalnym następcom, Łukaszowi Fabiańskiemu i Słowakowi Janowi Musze.

Spotkanie Györi ETO-Legia Warszawa rozpocznie się około godziny 19.

Didek
05-07-2005, 15:10
Ja uważam że to już ostatnia szansa dla Rosłonia ten człowiek nie nadaje sie do drużyny walczącej o mistrzostwo Polski. Rosłoń może sobie grać w sredniaku ligi np.Zagłębie Lubin czy Górnik Zabrze. Uważam że nawet naławke jest za słaby jak dla nas.

Ciekawe jak ten Mucha zagra wszystko zależy od tego sparingu.

Nazgul
05-07-2005, 19:28
Do przerwy moczymy z Gyor ETO 0:1 - Legia spieprzyła pułapkę offsajdową...

Relacja na http://live.legia.com.pl/

Luqas
05-07-2005, 19:45
A Włodarczyk w swoim stylu marnuje kolejne "setki"... :kurde:

Grabek
05-07-2005, 19:52
A Włodarczyk w swoim stylu marnuje kolejne "setki"... :kurde:
właśnie miałem to samo napisać :chytry:

Na uwagę zasługuje fakt, że te setki wypracowuje mu Cetković...

Garm
05-07-2005, 19:54
Gdyby Włodar umiał strzelić setkę byłoby 3:1 :zly:

Yevaud
05-07-2005, 21:17
Gdyby Włodar umiał strzelić setkę byłoby 3:1 :zly:

Widziałem go kiedys w barze - też setkę zamówił i co.? i spieprzył, znaczy się wylał na spodnie :pije: :impreza: :pijemy: :rotfl3:

Didek
05-07-2005, 21:50
Dobra spokojnie to tylko sparing. Mam nadzieje że Włodar będzie grzał ławe. Cieszy mnie postawa Egipcjanina. Wynika z tej relacji że był jednym z lepszych na boisku. Cetković podał ze dwa razy do Włodara, ale ten zepsuł czyli Cetković też coś gra.

yusta
05-07-2005, 22:00
Nie no...
Moja cierpliwość się skończyła.
Jeżeli Zielek nie potrafi odstawić na bok własnych sympatii, to niech spada uczyć się fachu gdzie indziej, z całym moim szacunkiem dla niego.
Jak ***** mać można uparcie stawiać na jakiegoś komentatora???
Ile on ma lat? Ile meczy rozegrał w 1 składzie Legii do tej pory?
Z nim w składzie mamy zdobyć mistrza?
To jakaś kpina ***** jest.
Jeszcze cały mecz grał..... :O

W ataku "szaleje" Włodarczyk, który niby jest na wylocie, a testowany Foruma nie gra ani minuty???

Extra

dyha
05-07-2005, 22:02
mnie wynik wogole nie rusza , a smieszą komentarze na LegiaLive typu "Zielinski dymisja" to jest sparing , sklad mocno rezerwowy , i tu raczej chodzilo o sprawdzenie uiejetnosci graczy a nie nastrzelanie bramek najmocniejszym składem.

Oby z tych testowanych cos wyszlo.

yusta
05-07-2005, 22:04
mnie wynik wogole nie rusza , a smieszą komentarze na LegiaLive typu "Zielinski dymisja" to jest sparing , sklad mocno rezerwowy , i tu raczej chodzilo o sprawdzenie uiejetnosci graczy a nie nastrzelanie bramek najmocniejszym składem.

Czyżby? :hmm:

pusty
05-07-2005, 22:09
Dyha może i masz racje, ale po kiego wała prawie cały mecz grał Włodarczyk? Już by mógł nawet ten Chmiest pograć...Cały mecz gra Rosłoń, który napewno nie jest zawodnikiem na miare mistrza Polski...

Adrian
06-07-2005, 08:56

Na obronie testowany Egipcjanin/Gwatemalczyk-jedna pozycja.
W pomocy dziennikarz-czyli bez zmian bo on jest pilkarzem(?) Legii od jakiegos czasu.
W ataku testowanych dwoch Serbow na jednej pozycji-czyli jedna zmiana.
Doliczajac do tego Fabianskiego na bramce-sklad mocno rezerwowy z powodu zmiany trzech zawodnikow? Sprawdzenie czyich umiejetnosci jesli z wiekszoscia Zielinski pracuje jako trener juz od roku? Tu chodzi o to ze jesli jest sparing w ktorym nie testuje sie duzej ilosci zawodnikow tylko gra sie praktycznie niezmienionym skladem z zeszlego sezonu to trzeba ogorkow ze slabej ligi wegierskiej pojechac kilkoma bramkami.

Zap
06-07-2005, 10:37
Ja wierze że Zielek wie co robi.Może sprawdza przydatność nowych piłkaży w porównaniu ze stylem gry Legii?? :hmm:
A poza tym to mam gdzieś wyniki sparingów.Moga nawet wszystkie przegrać, byle by tylko w lidze wszystko wygrali. :prawi:

Flip
06-07-2005, 10:52
Moga nawet wszystkie przegrać, byle by tylko w lidze wszystko wygrali

Ja to widzę inaczej.Mogą nawet wszystkie przegrać,byleby wynikała z ich gry jakaś wizja.Nie wiem czy Zielek ma wizję.Po co tam Rosłoń,po co Nędza :wsciekly:
Szkoda że Kaczor nie gra :roll:

As(L)o
06-07-2005, 10:55
Jak mnie pamięć nie myli to przed startem ubiegłego sezonu jeszcze pod wodzą Kubickiego to wygraliśmy wszystkie mecze sparingowe a potem w lidze wszyscy widzieliśmy jak to wyglądało :roll: więc nie radze przykładać wielkiej roli do sparingów

Flip
06-07-2005, 10:59
więc nie radze przykładać wielkiej roli do sparingów

Wielkiej roli nie przykładam.Ale pewną tak.Zielek musi mieć pomysł na drużynę i on ma się kształtować mecz po meczu.
Ale na razie nie ma wizji i nie chodzi mi o faraona na obronie o serbów czy o gwatemalczyka niech sobie ich testuje może w którymś coś siedzi :chytry:

Ale po h** pytam się dziennikarz i nędza?
Pytanie retoryczne.

Zap
06-07-2005, 11:10
Ale po h** pytam się dziennikarz i nędza?
Zgadzam się w 100 % Moze Nędza gra żeby łatwiej było ga sprzedać lub wypożyczyć?? :hmm:
Ja tylko mam nadzieje że Zielu wie co robi i na ligowych boiskach zobaczymy Legie zupełnie inną niz ta w minionym sezonie. :modli:

dyha
06-07-2005, 13:28

Na obronie testowany Egipcjanin/Gwatemalczyk-jedna pozycja.
W pomocy dziennikarz-czyli bez zmian bo on jest pilkarzem(?) Legii od jakiegos czasu.
W ataku testowanych dwoch Serbow na jednej pozycji-czyli jedna zmiana.
Doliczajac do tego Fabianskiego na bramce-sklad mocno rezerwowy z powodu zmiany trzech zawodnikow? Sprawdzenie czyich umiejetnosci jesli z wiekszoscia Zielinski pracuje jako trener juz od roku? Tu chodzi o to ze jesli jest sparing w ktorym nie testuje sie duzej ilosci zawodnikow tylko gra sie praktycznie niezmienionym skladem z zeszlego sezonu to trzeba ogorkow ze slabej ligi wegierskiej pojechac kilkoma bramkami.

hm...

Fabianski , Ghanem , Swicher , Rosłoń , Mitrović , Cetković , Klatt , Zjawiński.

to raczej nie są gracze pierwszego zespolu , poki co , jednak zycze im by swoją grą na to zapracowali. na 16 zawodnikow ktorzy wystepowali , 8 bylo praktycznie nowych , wiec nie dziwi mnie gra i wynik.

no ale kazdy ma swoje zdanie.

Noris
06-07-2005, 13:56
Po pierwsze to tylko sparingi i aż sparingi. Niektórzy mogą się po nich pakować, inni wskoczą do skladu. Do samych wyników nie ma co przywiazywac az tak duzej wagi, bardziej do gry samych zawodnikow, ich zaangażowania itd, itp. Wlodar się jak widzimy dalej pogrąża, ale kto wie może konkurencja go zmobilizuje chociaż do tego, że będzie watościowym zmiennikiem(bo przypominam zwolennikom jego odejścia, że musi sie znaleźć ktoś z gotówką a nie chęciami). Co do Roslonia to co po niektórym radzę wsadzić glowę pod lodowatą glowę. Śmieszą jakieś teksty typu "dziennikarz" , "reporter" ,"w ilu meczach on gral?"... Może i on nie będzie gral (tu się zgadzam), może nie jest Zidanem, ale z Legią ma więcej wspólnego niż 95% skladu i nawet niektórych tu na forum, a rozumu i odpowiedniego podejścia dużo więcej niż Surma, Vukovic i paru innych. Trochę spokoju panowie.

aismen
06-07-2005, 20:03
Juz nie moge sie doczekac meczu z Bayerem.Mam nadzieje zobaczyc jakies pozytywne efekty pracy Zielinskiego.Wiem, ze to dopiero poczatki przygotowan, ale styl gry druzyny powinien juz byc w tym meczu w grubszym zarysie widoczny, jaki przygotowuje Zileu na jesien.Chcialbm żeby ta Legia i jej gra, dawala nam duzo wiecej radosci z ogladania Legii i nadziei, ze najbilizszy sezon bedzie przelomowy, poczatkujacy nowa ere w dziejach naszego klubu.
Byc moze zbyt optymistyczne ale ja bede wierzyl ze tak sie stanie, przynajmniej do poczatku sezonu. 8)

yusta
06-07-2005, 20:50
Co do Roslonia to co po niektórym radzę wsadzić glowę pod lodowatą glowę. Śmieszą jakieś teksty typu "dziennikarz" , "reporter" ,"w ilu meczach on gral?"... Może i on nie będzie gral (tu się zgadzam), może nie jest Zidanem, ale z Legią ma więcej wspólnego niż 95% skladu i nawet niektórych tu na forum, a rozumu i odpowiedniego podejścia dużo więcej niż Surma, Vukovic i paru innych. Trochę spokoju panowie.

Co znaczy więcej wspólnego?
Jeżeli chodzi Ci o identyfikację z klubem itd, to idąc Twoim tokiem myślenia na tym forum uskładałbyś ze trzy jedenastki Legii Warszawa, plus kolejne trzy rezerwowe.
I co z tego że nikt tu nie jest Zidanem, przecież z Legią mają więcej wspólnego niż 100% skladu Legii.

:roll:

Noris
07-07-2005, 09:35
A myślalem, że piszę prostym językiem. Proponuję jeszcze raz UWAŻNIE przeczytać. :hmm:

dyha
07-07-2005, 11:54
myślalem, że piszę prostym językiem. Proponuję jeszcze raz UWAŻNIE przeczytać.

Co do Roslonia to co po niektórym radzę wsadzić glowę pod lodowatą glowę.

przeczytalem uwaznie i chyba nie rozumiem tego zdania , a wlasciwie jego koncowki :D

Noris
07-07-2005, 12:44
No tak ja też nie rozumiem :pije:

Fus
07-07-2005, 14:50
No tak ja też nie rozumiem :pije:
Skoro nie rozumiesz co pisałes,może wybrałbys śie do lekarza?
Tym tekstem o Rosłoniu,tez ześ niezle przykwasił......

Noris
07-07-2005, 15:48
Sluchaj mądralo, lekarza to sobie sam lepiej zalatw.
Widze, że muszę dokladnie tlumaczyć rzeczy oczywiste. Napisalem, że Rosloń jest związany z Legią(jako wychowanek Legii i urodzony w Warszawie) bardziej niż 95% obecnego skladu drużyny. Jakiś kwas, a może nie prawda? Napisalem też "NIEKTÓRZY" z forum mają od niego mniej wspólnego z klubem - czyli pewnie kilka osób z poza W-wy, lub mlodszych od Roslonia, nie bywajacych nawet na stadionie. Znowu jakiś kwas? Napisalem też, że ma więcej rozumu niż Surma, Vuković i paru innych pomocników, bo będząc dość przeciętnym (jak na warunki legijne ) graczem, udalo mu się podpisać kontrakt i być na zapleczu pierwszego skladu. Widzę, że to strasznie trudne do ogarnięcia i bawimy sie teraz w lapanie za slówka a od tematu odchodzimy.
Może jeszcze coś wyjaśnić?

Fus
07-07-2005, 16:14
Ja lekarza,nie potrzebuje,bo w przeciwieństwie do niektórych wiem,co piszę.....
Być może,jest związany z Legia,ale to wcale nie oznacza,że ma grać w niej....Bo chyba oczywiste jest to,iż gra się za umiejetności a nie za związanie z klubem...A z takimi umiejetnosciami,to najwyżej na 2 lige się nadaje(ew.można go do rezerw znowu przesunać)....Czyli jak ktoś podpisze kontrakt bedac słabym zawodnikiem(wg.niektórych srednim) to znaczy się,że ma wiecej rozumu od tych lepszych od siebie?'

Kempes
07-07-2005, 16:37
Widze, że muszę dokladnie tlumaczyć rzeczy oczywiste. Napisalem, że Rosloń jest związany z Legią(jako wychowanek Legii i urodzony w Warszawie) bardziej niż 95% obecnego skladu drużyny. Jakiś kwas, a może nie prawda? Napisalem też "NIEKTÓRZY" z forum mają od niego mniej wspólnego z klubem - czyli pewnie kilka osób z poza W-wy, lub mlodszych od Roslonia, nie bywajacych nawet na stadionie. Znowu jakiś kwas? Napisalem też, że ma więcej rozumu niż Surma, Vuković i paru innych pomocników, bo będząc dość przeciętnym (jak na warunki legijne ) graczem, udalo mu się podpisać kontrakt i być na zapleczu pierwszego skladu. Widzę, że to strasznie trudne do ogarnięcia i bawimy sie teraz w lapanie za slówka a od tematu odchodzimy.

A Yusta odpisała że Rosłoń posiada wszystkie cechy ( które mają również ludzie piszący tu na forum ) tylko ... nie tą najważniejszą - umiejętność grania - predysponującą go do występów w pierwszym składzie.

Myśle że bardzo dobrze zrozumiała to co mówisz.
Ja również ... masz racje odnośnie ''rozumu ect'' ,ale czy Twoim zdaniem Marcin Rosłoń swe miejsce w drużynie powinien mieć ze względu na takie rzeczy ?

Jaco
07-07-2005, 19:33
Tym razem remisik:
http://www.90minut.pl/sparing.php?id=3195

:-

pusty
07-07-2005, 19:45
I to po zdecydowanej przewadze rywala :/

Raffi
07-07-2005, 20:38
Zieliński o meczu z Vestelem

- Zagraliśmy dziś słaby mecz, było dużo bałaganu w środku pola. Całe szczęście, że było to tylko spotkanie kontrolne. Jedynym plusem okazał się słowacki bramkarz Jan Mucha, który pokazał się z dobrej strony. Cetković w ogóle z nami nie przyjechał, gdyż do oceny jego umiejętności wystarczył nam poprzedni sparing. Miałem w planach wpuścić do gry Gwatemalczyka Swishera, ale bałem się o moje serce. W kolejnych spotkaniach już nie będę eksperymentował. Zagrają najlepsi. Mamy już pełny obraz kadry zespołu - powiedział po meczu z Vestelem Jacek Zieliński.

Ten fragment mnie zmroził :ucieka:

Grabek
07-07-2005, 20:52
ale ocb? :ucieka: Czyżby Zielek przykładał tak wielką wagę do wyników sparingów?

kolejnych spotkaniach już nie będę eksperymentował. Zagrają najlepsi.
nie ogarniam :O czy sparingi nie są właśnie po to, żeby poeksperymentowac z różnymi wariantami ustawień oraz przetestować nowych zawodników? :kurde:

rozumiem, że optymalny wyjściowy skład można wystawić przeciw np. Bayerowi, żeby zobaczyc jak się drużyna prezentuje na tle silnego przeciwnika, i w ogóle wiadomo, dużo ludzi na stadionie, transmisja w tv... ale na sparingi z jakimiś zespołami trzeciego - czwartego rzuty tak się spinać? :hmm:

aismen
07-07-2005, 21:26

To jest efekt polskiego scoutingu a raczej jego braku.Zeby do Polski przyjechal jakis naprawde utalentowany zawodnik trzeba miec bardzo duzo szczeescia albo bardzo dobre kontakty z dobrymi managerami, ktorzy w imie znajomosci sa w stanie przywiesc kogos konkretnego.
Najbardziej wkurzajace jest to, ze takich zwodnikow nie wciskaja nam jacys drugorzedni menago z krajow trzeciego swiata, ktorzy za wszelka cene chca zarobic, ale niestety polacy- Grabowski(rynek afrykanski) i Piekarski(Brazylia).
Sam jestem ciekaw, jak bedzie prezentowal sie Cruz-jezeli zawiedzie strace do Piekarskiego szacunek, nie wszystko da sie wytlumaczyc tym, ze wszyscy nowi nie moga wypalic, ale ktos musi,tym bardziej ze on(Piekarski) doskonale zna realia Legii i wie kogo nam potrzeba, a to wyglada tak jakby na podstawie jakis CV podrzucal nam kolejnych pilkarzy(chociaz tym razem zarzekal sie, ze go widzial na wlasne oczy).

As(L)o
07-07-2005, 21:35
nie ogarniam :O czy sparingi nie są właśnie po to, żeby poeksperymentowac z różnymi wariantami ustawień oraz przetestować nowych zawodników? :kurde:

rozumiem, że optymalny wyjściowy skład można wystawić przeciw np. Bayerowi, żeby zobaczyc jak się drużyna prezentuje na tle silnego przeciwnika, i w ogóle wiadomo, dużo ludzi na stadionie, transmisja w tv... ale na sparingi z jakimiś zespołami trzeciego - czwartego rzuty tak się spinać? :hmm:

No ale patrząc z drugiej strony to jakby przeciw Bayerowi wybiegła najlepsza jedynastaka ale nie zgrana i dostała baty to wszyscy by narzekali że nie zgrani itp. więc nie ma na to złotego środka

Raffi
07-07-2005, 22:07

To jest efekt polskiego scoutingu a raczej jego braku.

Jedyne tłumaczenie logiczne. Mam nadzieję, że po prostu był tak beznadziejny, że już na pierwszy rzut oka nie warto go było sprawdzać.

legart
08-07-2005, 07:04

Jeszcze żeby tylko umiał grać w piłkę :/ . Wole Jarzębowskiego, ten przy całym przywiązaniu do Legii, kiedy jest zdrowy dobrze gra w piłkę.

Noris
08-07-2005, 08:48
Hola hola, wychodzę tu na jakiegoś piewcę talentu Roslonia, a chyba dość jasno wyrazilem się co dojego umiejętności. Staralem się tylko przystopować epitety na jego temat i spojżeć bardziej obiektywnie na calą sytuację. Zobaczcie ile razy Jacek dawal mu szansę na granie? Niezbyt wiele, glównie 3 liga. To znaczy ,że zna dobrze jego umiejętności ale jest mu do czegoś potrzebny w drużynie. Ja pisalem o sytuacji, w której jest teraz treneiro. Jarzębowski kontuzja, Djokivic kontuzja, Rzeźniczak jeszcze slaby fizycznie i niedoświadczony, Surma - jeden z glównych olewaczy na wiosnę, Magiera - też nie wirtuoz. Dlaczego więc Jacek ma go nie zabrać na obóz i nie dać mu pograć w sparingach. Czy ja się gdziekolwiek wypowiedzialem żeby go zostawić jako podstawowego zawodnika. Póki nie znajdą się pieniądze na konkretny transfer , trzeba grać tym co mamy. Jeśli ktoś podpisuje kontrakt z Legią, a jest obiektywnie gorszy od paru innych, to musi wykazywać się co najmniej odpowiednim podejściem do spraw zwązanych z klubem, a to znaczy że ma trochę więcej oleju od tych którzy uwierzyli w swoją wielkość i boskość. No chyba, że ma poparcie Al-Kaidy. Pamięta ktoś Jacka Bednarza jak cale trybuny nawolywaly, żeby Pisz w końcu mu podal pilkę? Tamten zaiwanial w te i nazad jak motor a general mu nie gral, bo go nie lubil. CZy nasz obecnie ,wielce szanowny dyrektor byl jakimś geniuszem futbolu, że gral w najlepszej w latach 90-tych drużynie Legii?

As(L)o
08-07-2005, 10:07
Jeszcze żeby tylko umiał grać w piłkę :/ . Wole Jarzębowskiego, ten przy całym przywiązaniu do Legii, kiedy jest zdrowy dobrze gra w piłkę.

Z całym szacunkiem dla Tomka on cholernie rzadko jest zdrowy i chyba już wole Rosłonia na którego można przynajmniej liczyć

Didek
08-07-2005, 17:21
Zaczął sie pol godziny temu sparing FC Superfund Pasching - Legia.

Skład Legii:1. Artur Boruc - 11. Tomasz Kiełbowicz, 2. Dickson Choto, 3. Wojciech Szala, 26. Paweł Kaczorowski - 8. Łukasz Surma, 13. Marcin Smoliński, 19. Marcin Rosłoń - 9. Piotr Włodarczyk, 28. Dawid Janczyk - 15. Marcin Klatt.

Co e tym składzie robi Rosłoń i Włodarczyk :kurde: Jak zwykle Zielek stawia na Ludzi z którymi sie koleguje, a nie na ludzi którzy na to zasługują (niestety w naszej drużynie mało takich. :/ )

aismen
08-07-2005, 18:58
Legia przegrała w ostatnim meczu sparingowym podczas austriackiego zgrupowania z czwartym zespołem Austriackiej Bundesligi, FC Superfund (dawne SV Pasching) 0:2 (0:0). Bramki zdobyli w 52 minucie Pichlmann, który zmienił tor lotu piłki po strzale Kovacevicia oraz Glieder w 84 minucie w podobnej sytuacji z bliskiej odległości nie dał szans Borucowi.
Spotkanie obserwował z trybun prezes Legii Piotr Zygo

Legia zagrała w składzie: Boruc - Kaczorowski, Szala, Choto, Kiełbowicz - Surma, Rosłoń, Janczyk (61' Karwan), Smoliński (71' Vuković), Włodarczyk - Klatt (46' Saganowski).

Sklad co najmniej dziwny i w zasadzie to niechce go komentowac, a miec nadzieje ze Zielu wie co robi.

Ciekawe czy Zygo wkoncu nawiedza chwile refleksjii.

pusty
08-07-2005, 18:59
Kolejny nieudany spraing. Tym razem porażka 0 - 2.
2 setki zmarnował Janczyk...

Grabek
08-07-2005, 19:08
czy to jest te Pasching na które ewentualnie możemy trafić w rundzie kwalfikacyjnej Pucharu UEFA? :hmm: Jeśli inne drużyny nierozstawione w losowaniu prezentują podobny poziom to bardzo szybko może się skonczyć dla nas przygoda z Pucharem UEFA :/

(L)ebil
08-07-2005, 19:40
[quote]Legia przegrała w ostatnim meczu sparingowym podczas austriackiego zgrupowania z czwartym zespołem Austriackiej Bundesligi, FC Superfund (dawne SV Pasching) 0:2 (0:0). Bramki zdobyli w 52 minucie Pichlmann, który zmienił tor lotu piłki po strzale Kovacevicia oraz Glieder w 84 minucie w podobnej sytuacji z bliskiej odległości nie dał szans Borucowi.
Spotkanie obserwował z trybun prezes Legii Piotr Zygo

Legia zagrała w składzie: Boruc - Kaczorowski, Szala, Choto, Kiełbowicz - Surma, Rosłoń, Janczyk (61' Karwan), Smoliński (71' Vuković), Włodarczyk - Klatt (46' Saganowski).

Sklad co najmniej dziwny i w zasadzie to niechce go komentowac, a miec nadzieje ze Zielu wie co robi.

Coraz bardziej wyglada na to,że jednak nie wie co robi.

0-32
08-07-2005, 20:01
Choć do sparingów nie przykładam większej wagi, jednak jak to miał być sparing bez eksperymentów to my takim składem daleko nie zajdziemy :hmm:

Edit: Chociaż nie mozliwe jest żeby ten mecz był bez eksperymentów, jesli Janczyk gra w podstawie

Gutek
08-07-2005, 20:05
Modowie jeśli możecie to wykasujcie mój ostatni post - nie doczytałem i myślałem ze Lebil twierdzi, że Zielu wie co robi, so...

Ziel
08-07-2005, 20:27
Jakkolwiek to są tylko sparingi więc nie można do nich przykładać wielkiej wagi, napewno nie są miarą obecnej formy Legii (mam nadzieję)... Jednak pewien niepokój pozostaje... Mocniej utwierdzam się w przekonaniu że Jacek Zieliński nie nadaje się na pierwszego trenera Legii....
P.S. Wracając do tematu o Rosłoniu, koleś jest poprostu słaby, nie nadaje się nawet na drugą ligę i w tym momencie nie obchodzą mnie jego uczucia, którymi daży Legię jako klub...I to tyle jeśli chodzi o Pana Redaktora...

As(L)o
08-07-2005, 20:43
P.S. Wracając do tematu o Rosłoniu, koleś jest poprostu słaby, nie nadaje się nawet na drugą ligę i w tym momencie nie obchodzą mnie jego uczucia, którymi daży Legię jako klub...I to tyle jeśli chodzi o Pana Redaktora...

Skąd możesz wiedzieć jak Pan Redaktor zagrał?? Może był najlepszym zawodnikiem na boisku??Nie twierdze że Rosłoń jest wirtuozem piłki który wyprowadzi Legie na nowe tory, ale wkurza mnie ocenianie zawodników za nazwiska i dlatego że wystąpił w przegranym meczu...Nie widziałeś tego meczu więc jak może oceniać poszczególnych piłkarzy?
A tu coś na pokrzepienie serc

Czujemy to zgrupowanie w nogach. Dzisiaj szczególnie było to widać w II połowie. Nie wytrzymaliśmy kondycyjnie tego spotkania

yusta
08-07-2005, 21:01
Zobaczcie ile razy Jacek dawal mu szansę na granie? Niezbyt wiele, glównie 3 liga. To znaczy ,że zna dobrze jego umiejętności ale jest mu do czegoś potrzebny w drużynie.

Jeżeli dobrze zna jego umiejętności, to po kiego daje mu grać w sparingach po 90 minut?
Żeby się wybiegał, bo jak sezon trwał to nie zdążył?

Gutek
08-07-2005, 21:55
Ja się aż tak bardzo nie martwie wynikami - popatrzcie na sparingi z zeszłego roku.Chyba 100% zwycięstw wiele pogromów, a wiosna jaka była ?

yusta
08-07-2005, 22:30
Ja się aż tak bardzo nie martwie wynikami - popatrzcie na sparingi z zeszłego roku.Chyba 100% zwycięstw wiele pogromów, a wiosna jaka była ?

Gutek, ale kto tu pisze o wynikach?
Ja mam w dupie wyniki sparingów, gdy te służą testowaniu nowych graczy.
Jak widzę, że kolejny raz Rosłoń rozegrał 90 minut to szlag mnie trafia.

Gutek
08-07-2005, 22:48
Tu się zgodze.
Zielek ma nosa do zmieniania pozycji piłkarzom (Szala, Kiełbik)
Ale jak widać o taktyce i przygotowaniu zespołu etc. to on ***** wie.
Byli tacy którzy ch... wiedząc zdobywali mistrzostwa.
Ciekawe kiedy skończy się kredyt zaufania dla Z.

Cezdor
09-07-2005, 00:31

Obawiam się, że będziemy marzyć jeszcze o takiej wiośnie

Wróciłem z melanżu i jakoś tak mam pesymistyczny nastrój

Gutek
09-07-2005, 00:40
Wielkie sory - jak zwykle coś mi się musiało pokopać.Chodziło mi o jesień Kubickiego a nie o wiosne Zielka, bo to Kuba miał najlepsze wyniki w sparingach

As(L)o
09-07-2005, 11:12
Co wyście się tak tego Rosłonia czepili?? Nie macie pojęcia jak grał i już go opieprzacie... :nie: Czy tylko on tam grał?????? W każdym temacie o zgrupowaniu tylko wszyskich szlak trafia że on WOGÓLE ZAGRAŁto jest za przeproszeniem cholernie wkurwiające. A od czego do jasnej cholery jest kilka pierwszych sparingów jak nie od testowania piłkarzy? Wolicie aby wyszedł zupełnie nieprzygotowany na taką Wisłe (ponieważ np. będą kartki i kontuzje) albo może to jego runda? Ile do tej pory rozegrał meczy w pierwszej drużynie? Przez długi czas był najlepszym zawodnikiem rezerw i należy mu dać prawdziwą szanse. A nie tylko opierdalać za to że pracuje w C+ bo jak do tej pory to jest największy argument przeciw niemu jaki tu przeczytałem

Cezdor
09-07-2005, 11:36
Czepiają się Rosłonia, bo widzieli jak grał do tej pory. Również nie sądzę, żeby zrobił taki przeskok jakościowy, który predysponowałby go do gry w Legii. Poza tym, jako człowiek podobno jest zarozumiały (tak mi się wydawało oglądając C+, a pewniejsze źródło tej wiedzy to mój kolega grający niegdyś w rezerwach Legii), a takich osób się nie lubi.

As(L)o
09-07-2005, 11:52
Czepiają się Rosłonia, bo widzieli jak grał do tej pory. Również nie sądzę, żeby zrobił taki przeskok jakościowy, który predysponowałby go do gry w Legii. Poza tym, jako człowiek podobno jest zarozumiały (tak mi się wydawało oglądając C+, a pewniejsze źródło tej wiedzy to mój kolega grający niegdyś w rezerwach Legii), a takich osób się nie lubi.

No ale o to mi chodzi że przychodził prosto z rezerw do pierwszego składu czy po jednym dwóch treningach i napewno ciężko jest się przestawić z III-ligowych boisk(gdzie był jednym z najlepszych) na I-ligowe teraz pracuje z pierwszym zespołem gra w sparingach dopiero teraz będzie można naprawdę ocenić jego przydatność do pierwszej drużyny. A co do tego czy jest zarozumiały czy nie to nie mam zielonego pojęcia bo go osobiście nieznam (jak pewnie wszyscy na tym forum) i dlatego wole się na ten temat nie wypowiadać, dodam tylko że ja nie odniosłem takiego wrażenia jak ty oglądając go C+.

Ziel
09-07-2005, 13:08
W paru meczach w poprzednim sezonie wchodził na boisku na pare, parenaściem imnut i widziałem jedno: Ten koleś miotał się bo boisku. Niech już lepiej wróci do komentowania meczów, co not abene też mu nienajlepiej idzie... :nie:

Grabek
09-07-2005, 13:30
podsumowanie zgrupowania w Austrii na legiallive.pl (http://www.legialive.pl/news.php?NewsID=14965)

najwięcej grali m.in. Surma, Rosłoń, Włodar :kurde: podzczas gdy z nowych zawodników tylko Klatt sporo, reszta 90 lub 45 minut, a przecież nowi powinni się w takich sparingach jak najwięcej zrgywać z resztą drużyny. Podobnie sytuacja ma sie z testowanymi: jak można ocenić przydatność zawdonika dla zespołu oiraz jego umiejętności po 16 (Foruma), 30 (Swicher) czy też 45 minutach gry (Cetković, Truszczyński). Po co w ogóle zawracać sobie nimi głowę, jeśli nie ma się zamiaru w pełni ich sprawdzić :/ Tymbardziej, że niekórzy z testowanych dobrze się prezentowali... Na prawdę tego nie pojmuję, z cały szacunkiem dla Zielka, ale mam coraz większe wątpliwości czy on na pewno wie co robi, a może po prostu nie chce by nowi wygryźli ze składu jego kolegów z boiska? :hmm:

Nigdy nie przypuszczałem, że to napiszę, ale mam nadzieję, że zatrudnią Wdowczyka jako jakiegoś tam wiceprezesa ds. sportowych co w praktyce oznaczało by pozycję nadtrenera - może on by to wszystko trochę poukładał, pomógł Jackowi :hmm:

Garm
09-07-2005, 14:17
podsumowanie zgrupowania w Austrii na legiallive.pl (http://www.legialive.pl/news.php?NewsID=14965)

najwięcej grali m.in. Surma, Rosłoń, Włodar :kurde: podzczas gdy z nowych zawodników tylko Klatt sporo, reszta 90 lub 45 minut, a przecież nowi powinni się w takich sparingach jak najwięcej zrgywać z resztą drużyny. Podobnie sytuacja ma sie z testowanymi: jak można ocenić przydatność zawdonika dla zespołu oiraz jego umiejętności po 16 (Foruma), 30 (Swicher) czy też 45 minutach gry (Cetković, Truszczyński). Po co w ogóle zawracać sobie nimi głowę, jeśli nie ma się zamiaru w pełni ich sprawdzić :/ Tymbardziej, że niekórzy z testowanych dobrze się prezentowali... Na prawdę tego nie pojmuję, z cały szacunkiem dla Zielka, ale mam coraz większe wątpliwości czy on na pewno wie co robi, a może po prostu nie chce by nowi wygryźli ze składu jego kolegów z boiska? :hmm:

Nigdy nie przypuszczałem, że to napiszę, ale mam nadzieję, że zatrudnią Wdowczyka jako jakiegoś tam wiceprezesa ds. sportowych co w praktyce oznaczało by pozycję nadtrenera - może on by to wszystko trochę poukładał, pomógł Jackowi :hmm:

Przesadzasz, i to zdecydowanie. Jak mieli więcej grać Szałachowski i Truszczyński, którzy byli kontuzjowani? Cetković, który odmówił treningów i gry w ostatnim dniu zgrupowania? Foroma, który zamiast grać postanowił rozwalić przeciwnikowi twarz?

Ci którzy dobrze się prezentowali (Ghanem, Mucha, Janczyk) mają zostać. Mówi o tym Zieliński w wywiadzie, który zamieściła dziś Legia.com.pl.

As(L)o
09-07-2005, 14:37
W paru meczach w poprzednim sezonie wchodził na boisku na pare, parenaściem imnut i widziałem jedno: Ten koleś miotał się bo boisku. Niech już lepiej wróci do komentowania meczów, co not abene też mu nienajlepiej idzie... :nie:

I o to mi chodzi :zlosliwy: wchodził na kilkanaście minut prosto z trzecioligowych boisk i ciężko aby się nie miotał, a teraz po przepracowaniu przez niego okresu przygotowawczego z całą drużyną będzie można już go w pełni ocenić, a co do jego komentarza to znam gorszych w tym fachu :ucieszony:
Ale zminiając temat to jeżeli zostanie Artur to po co nam ten Mucha?? Jak pan prezes chciał mieć trzech bramkarzy to mógł zatrzymać Krzyształowicza...Kompletnie nie rozumiem działań naszego klubu

Gutek
09-07-2005, 15:10
Krzyształ chciał grać.I tyle.

Garm
09-07-2005, 15:10
Klub chciał zatrzymać Krzyształowicza, to on nie chciał siedzieć na ławie.

As(L)o
09-07-2005, 15:14
Niedokońca Andrzej odszedł bo był wkurzony opieszałością działaczy z podpisaniem nowego kontraktu a miał już propozycje z Jagielloni więc z niej skorzystał

Cezdor
09-07-2005, 15:22
http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=6171

z tego fragmentu wynika jednak to, że Garm ma rację

As(L)o
09-07-2005, 15:31
A z tych dwóch wynika że ja :ucieszony:

http://www.legialive.pl/news.php?NewsID=14888

http://www.legialive.pl/news.php?NewsID=14896

A prawda jak zwykle pewnie jest po środku

Raffi
12-07-2005, 06:01
Legia zagra z Bayernem Monachium!

We wtorek Legia zagra w Warszawie z Bayerem Leverkusen, ale prawdziwy hit szykuje się 8 sierpnia. Wtedy na Łazienkowską przyjedzie słynny Bayern Monachium! – informuje „Gazeta Wyborcza".

Wizyta mistrza Niemiec to efekt akcji "Visiting Friends". Co to za akcja? - "Visiting Friends" to rodzaj tournee, podczas którego Bayern odwiedza zaprzyjaźnione kluby - mówi "Gazecie" Robert Wichrowski, w koncernie ITI zajmujący się telewizyjnymi prawami sportowymi. Mecz pokaże stacja TVN.

- Potwierdzamy, że taki mecz odbędzie się na naszym stadionie. Więcej szczegółów podamy po wtorkowym spotkaniu z Bayerem - mówi Monika Rebizant z Biura Prasowego KP Legia Warszawa.

Mecz pokaże stacja TVN. Bayern przyjedzie w najsilniejszym składzie - z Oliverem Kahnem, Michaelem Ballackiem, Royem Makaayem, mistrzem świata Brazylijczykiem Lucio i innymi gwiazdami. Ten mecz to efekt wizyty współwłaściciela koncernu Mariusza Waltera i prezesa klubu Piotra Zygo w Monachium kilka miesięcy temu.

Więcej w "Gazecie Wyborczej"

Beny
12-07-2005, 06:04
Wtedy to mnie mogą w dupę pocałować, bo będę grzał swoje stare kości na urlopie. :efoch:

Mini
12-07-2005, 06:51
a bilet na Żylete 80zł....

Adam-oldboy
12-07-2005, 07:30
"Przyjaciół nikt nie będzie mi wybierał... " :efoch:

Beny
12-07-2005, 08:16

... i będzie pełna.

Kawa
12-07-2005, 08:52
Taa teraz to odwiedziny przyjaciól, a jak Beckenbauer gadał cos o słabych klubach w LM to kumplami nie bylismy.

As(L)o
12-07-2005, 09:40
Też nie lubie Bayernu (tak na prawde to w europie nie lubie tylko trzech klubów Barcelony, Milanu i właśnie Bayernu) ale należy mu oddać że jest jednym z lepszych zespołow w Europie i należy się cieszyć że do nas przyjeżdżają. Kompletnie nie rozumiem komentarzy typu "Przyjaciół nikt nie będzie mi wybierał..."a kto ci karze ich lubić ? Przecież tam jest wyraźnie napisane "to rodzaj tournee, podczas którego Bayern odwiedza zaprzyjaźnione kluby" a nie zaprzyjaźnionych kibiców, coś mi się wydaje że niektórzy to już tak mają że co by się nie stało trzeba dowalić zarządowi :hmm:

żyła
12-07-2005, 09:46

... i będzie pełna.

a mi się wydaje, że bilety będą w cenach podobnych do Bayeru.
według mnie Zygo, przez sparingi z takimi znanymi zespołami będzie chciał zaciągnąć na trybuny nowych, potencjalnych kibiców. Oni podjarają się takimi cenami, i takimi zagranicznymi klubami, że i bilety czy karnety na ligę łykną w przypływie zachwytu.
dopiero po jakimś czasie zobaczą w co się wpakowali :oczko:

Mini
12-07-2005, 10:40
żyła przy takich cenach, na mecz z Bayernem przyjdą ci co dotychczas 8) a wdużej kolejce wiadomo kto jest "sprytniejszy"....

Aslo skup się i przeczytaj post Kawy.
jeśli nie słyszałeś o tym to Beckenbauer powiedział ze LM wymyślono żeby najlepsi zarabiali kase a nie zeby jego Bayern musiał grać z klubami z jakiejś tam Polski.
słowem niech spierdala :zly:

Adam-oldboy
12-07-2005, 11:05
Też nie lubie Bayernu (tak na prawde to w europie nie lubie tylko trzech klubów Barcelony, Milanu i właśnie Bayernu) ale należy mu oddać że jest jednym z lepszych zespołow w Europie i należy się cieszyć że do nas przyjeżdżają. Kompletnie nie rozumiem komentarzy typu "Przyjaciół nikt nie będzie mi wybierał..."a kto ci karze ich lubić ? Przecież tam jest wyraźnie napisane "to rodzaj tournee, podczas którego Bayern odwiedza zaprzyjaźnione kluby" a nie zaprzyjaźnionych kibiców, coś mi się wydaje że niektórzy to już tak mają że co by się nie stało trzeba dowalić zarządowi :hmm:

A to akurat widać, że niewiele rozumiesz.

As(L)o
12-07-2005, 11:08
To prawda ale powiedzmy sobie szczerze. On powiedział co myślą wszystkie największe kluby, a nie tylko Bayern, więc równie dobrze można się obrażać na Real, Barcelone, czy nawet Juwentus...I co mamy się obrażać na wszystkich i ich ignorować a najlepiej wycofać drużyne z europejskich rozgrywek, nie dajmy się zwariować...A odwróćmy sytuacje, ile jest głosów że nasza liga jest chujowa ponieważ grają tam zespoły z Grodziska, Wronek czy Wodzisławia, a nie ma miejsca dla chociażby obu klubów z Łodzi, nie widzicie analogii?

Ziel
12-07-2005, 11:08
A może na ten mecz będzie już obowiązywał karnet PREMIUM?? Przecież jest to "Oficjalny mecz towarzyski" organizowany przez KP Legia Warszawa :oczko:
Ja postanowiłem chyba jednak wymienić mój studencki właśnie na premium, bo tak czy inaczej to się zajebiście opłaca:D

Grabek
12-07-2005, 13:57
a po co nam sparing, jak się już sezon zacznie? :P

i to jeszcze z "przyjaciółmi" z Monachium :ucieka:

legart
13-07-2005, 12:41
Ja tam lubię Bayern ale ten z połowy lat siedemdziesiątych 8)

0-32
13-07-2005, 12:50
Tylko, żeby sprzedawali bilety na obydwa łuki bo nie rozumiem czemu nie była prowadzona sprzedaz na łuki na wczorajszym meczu.

Kruszyna
14-07-2005, 13:50
Idąc tym tokiem myślenia, to nie mamy po co grać z Lechem, Wisłą, bo ich nie lubimy....

Sparing z Bayernem to ciągle sparing. Słuzy konkretnym celom i daje tym młodym chłopakom co u nas teraz grają okazje do porządnej nauki, jakiej nie da im sparing z Gyor .

Lekka hipokryzja w nas drzemie, bo wszędzie się czyta, że najlepiej żeby Wronek, Grodziska czy Bełchatowa nie było w lidze, a oburzamy się na Niemców. Według mnie sytuacja podobna: i my i oni nie chcemy grać z prowincjami. A że punkt odniesienia jest inny :chytry:

Pisanie, że Rosłoń jest przywiązany do Legii jest nadużyciem. Wierzcie mi

Kempes
14-07-2005, 21:34
Kruszyna mi sie wydaje ,że ludzie drwili i ironizowali odnośnie nazwania tego meczu ''przyjacielskim'' co nie oznacza ,że mają coś przeciwko temu meczowi , tak mi sie wydaje :) Pozdrawiam

kama_reda
15-07-2005, 11:51
Witam, zarejestrowałem się na tym forum bo mam do Was kibiców Legii prośbe, abyście mi udzielili kilku imformacji na temat meczu Legia - Bayern 8 sierpnia.

Jestem kibicem Bayernu Monachium i bardzo chciałbym zobaczyć po raz pierwszy w życiu na żywo moją ukochaną drużynę. Ma jednak mały prblem. Miezkam ok 400 km od Warszawy i chciałbym się od Was dowiedzieć jak moge zdobyć bilety na ten mecz :?: bo wydaje mi się, że w dniu meczu (a tego dnia zamierzam do Warszawy przyjechać) wejściówek na to spotkanie już nie będzie :/ Czy prawdą jest, że bilety są sprzedawane tylko na dowód tożsamości (dowód osobisty, legitymacje), bo jeżeli tak to kompletnie nie wiem jak mam kupić bilety :/

Proszę Was o udzielenie mi kilku wskazówek. Będe zaglądał tutaj co jakiś czas, aby dowiedzieć się więcej. A jeżeli ktoś by się pofatygował na www.fcbayern.pl/forum i w dziale mecze temat Legia-Bayern coś by o tym napisał to byłbym bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam

Dyzio
16-07-2005, 06:39
Na pewno mecz z Bayernem będzie hitem , dla większości zawodników to będzie pierwszy tak poważny przeciwnik oraz szansa pogrania z takimi zawodnikami jak Ze Robrto Pizzaro czy Maakay o ile oczywiście , Monachijczycy wyjdą w optymalnym składzie .

Lukass
16-07-2005, 09:52
Czy kiedy Bayern przyjedzie do Warszawy to będzie ich jakiś sparing przed sezonowy tak ? Kiedy się u nich liga zaczyna ?

Raffi
16-07-2005, 09:55
u nich chyba już też będzie trwał sezon

Lukass
16-07-2005, 10:02
no to zapewne możemy się spodziewać hmm nie zbyt dobrego składu choć mam nadzieję że się myle.

pusty
16-07-2005, 17:06
Wytłumaczcie mi coś. Czemu w pierwszym składzie sparingu z Admirą grają w ataku Zjawa i Włodar? Piłkarze, któzy prawdopodobnie odejdą...
Zamiast dać szanse Chmiestowi czy Jańczykowi. Chociaż ten drugi to nie wiadomo czy by cały mecz wytrzymał...

dyha
16-07-2005, 17:42
patrzcie tego Fabiańskiego , karnego broni :)

mi to dobrze wróży , a i pewnosci po takim czyms nabierze , oby glupiego bledu nie popelnil dzisiaj.

Cezdor
16-07-2005, 17:48
A mi się te sparingi w ogóle nie podobają (poza Leverkusen 2 połowa). Legia ma mało sytuacji, przeciwnicy bardzo dużo. Ogólnie lipa. Oby w lidze było na odwrót.

Luqas
16-07-2005, 18:01
Ja to widzę tak, że Zieliński chce podjąć po tym meczu ostateczną decyzję co do przydatności niektórych zawodników. Mam na myśli zwłaszcza Włodarczyka, Kaczorowskiego i Zjawińskiego. Kto wie, może również Rosłonia.

Moim zdaniem Zielu chce być pewny czy warto tych piłkarzy zatrzymać, czy też nie :)

Lukass
16-07-2005, 20:36
Wytłumaczcie mi coś. Czemu w pierwszym składzie sparingu z Admirą grają w ataku Zjawa i Włodar? Piłkarze, któzy prawdopodobnie odejdą...
Zamiast dać szanse Chmiestowi czy Jańczykowi. Chociaż ten drugi to nie wiadomo czy by cały mecz wytrzymał...

Zielu zapowiadał przed meczem że da zagrać innym zawodnikom ... Zjawa jak mi się wydaje dosyć długo grzeje ławe. A Włodar nie grał w meczu z Bayerem.

Raffi
16-07-2005, 20:51
W pierwszej połowie zagrali zawodnicy, którzy w poprzednich meczach grali mniej, chcieliśmy się przekonać w jakiej są dyspozycji. Część zawodników z podstawowego składu siadła na ławce rezerwowych, to są Ci zawodnicy o których wiemy na co ich stać. Do przerwy niestety nie wyglądało to zbyt dobrze. Pierwsze 5 minut było bardzo kiepskie, potem wydawało się, że uporządkowaliśmy grę, zaczęliśmy mocno przeważać, ale nie trwało to zbyt długo, końcówka była znowu zdecydowanie słabsza. W drugiej połowie po kilku zmianach wyglądało to o niebo lepiej, stworzyliśmy w sumie 4-5 dobrych sytuacji, które przy wymiarach tego boiska są i tak niezłym osiągnięciem, bo na takim boisku ciężko o grę kombinacyjną, jeżeli w każdym fragmencie jest spory tłok. W drugiej połowie próbowaliśmy grać długimi podaniami i to przyniosło efekt w postaci sytuacji bramkowych, tylko znowu ze skutecznością nie było najlepiej, czasem jednak brakowało też szczęścia
Wiem już jaki skład zagra w pierwszym ligowym meczu w Gdyni. Dzisiejszy mecz miał na celu przede wszystkim danie szansy innym zawodnikom, żeby przyjrzeć im się lepiej, żeby mieć lepszą orientację na kogo można jeszcze postawić.

Fizi
16-07-2005, 21:04
z tego samego źródła , dla równowagi:

Po meczu nasi reporterzy poprosili też o wypowiedź trenera Admiry Wacker Mödling pana Dominika Thalhammera.
Oto co nam powiedział:
"Legia jest dobrą drużyną. W pierwszej połowie, kiedy graliśmy pierwszym składem gra była w miarę wyrównana. W drugiej części wymieniłem część składu i od tego momentu Legia przeważała. Nie chciałbym nikogo wyróżniać w drużynie naszych przeciwników, głównie koncentrowałem się na poczynaniach moich piłkarzy, ale na pewno Legia ma kilku graczy, którzy przydaliby się w moim zespole. Czy Legia poradziłaby sobie w lidze austriackiej? Myślę, że zajęliby miejsce w pierwszej czwórce.

Sosen
17-07-2005, 10:40
Czy ktoś może wie czy będzie spotkanie na Pl.Zamkowym podobne do tego jak w zeszłym roku ??

Raffi
17-07-2005, 10:41
Na razie nic nie mówiono o tym, choć może i byłby to fajny pomysł.

Raffi
17-07-2005, 19:18
Future Cup: Polska B 2-0 Austria B
W rozegranym dziś we Wrocławiu meczu w ramach Future Cup Polska B pokonała Austrię B 2-0 po bramkach Pawła Brożka i Marcina Klatta.

17 lipca 2005, 17:00 - Wrocław
Polska B 2-0 Austria B
Paweł Brożek 24, Marcin Klatt 71

Widzów ok. 4,5 tys

Skład :
Cabaj (81’ Pawełek) – Dudka, Bieniuk, Kuś, Sokołowski – Łobodziński (45’ Każmierczak), Bartczak, Baran (45’ Garguła), Grzelak – Iwański (75’ Karwan), Brożek (62’ Klatt).

Sosen
19-07-2005, 08:34
O której są treningi na Ł3 pierwszego zespołu ??

Raffi
19-07-2005, 09:13
oj róznie, zwykle o 10 i o 19, ale to naprawdę różnie bywa

EDIT: właśnie byłem na Legii po NL, akurat trenują. Co ciekawe, widziałem parę aut na ukraińskich blachach :hmm:

Iras
19-07-2005, 15:22
http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=6402

Wydawało się że Legia nie rozegra już żadnego meczu sparingowego. W najbliższy weekend startuje Idea Ekstraklsa, jednak jutro (w środę) o godzinie 17:00 na bocznym boisku nasz zespół zmierzy się z Dolcanem Ząbki. Będzie to ostatnia szansa na sprawdzenie założeń taktycznych przed niedzielnym meczem z Arką. Serdecznie zapraszamy kibiców na spotkanie z beniaminkiem III ligi.

Lukass
19-07-2005, 16:43
Ooo miło 8) przed wyjazdem zobacze jak tam prezentuje się drużynka :oczko:

(L)ebil
19-07-2005, 16:53
oj róznie, zwykle o 10 i o 19, ale to naprawdę różnie bywa

EDIT: właśnie byłem na Legii po NL, akurat trenują. Co ciekawe, widziałem parę aut na ukraińskich blachach :hmm:

Stadiony pomylili?

Raffi
20-07-2005, 08:03
Dziś z Dolcanem?

Dzisiaj o godzinie 17:00 Legia zmierzy się z Dolcanem Ząbki. Będzie to ostatni sprawdzian warszawskiego zespołu przed niedzielną inauguracją ligi, w któej zespół Jacka Zielińskiego zmierzy sięz Arką Gdynia.
Spotkanie z Dolcanem rozegrane zostanie na bocznym boisku przy Łazienkowskiej. Dlaczego na bocznym? Przecież, gdyby mecz odbył się na płycie głównej, to kibice Legii mieliby okazję zobaczyć, w jakiej dyspozycji jest ich drużyna przed startem ekstraklasy.

Kierownik drużyny Ireneusz Zawadzki powiedział nam wczoraj: - Nie ma żadnego sparingu...
Dziwne, bo piłkarze zgodnie przyznają, że o godzinie 16:00 przewidziana jest zbiórka w klubie, chociaż trening zaplanowany był na...17:00 i dodają, że mają zagrać "jakiś mecz".
W Ząbkach doskonale wiedzą, że w środępo południu ich zespół zmierzy się z Legią.

Pan Artysta
20-07-2005, 09:44
kryją się przed meczorem z Arą :hyhy:

Raffi
20-07-2005, 10:22
Sparing bedzie ofkorz

Grabek
20-07-2005, 14:16
pełna konspiracja :cicho: :oczko:

Pan Artysta
20-07-2005, 14:20
pełna konspiracja :cicho: :oczko:

J 23 to ja Zygo jak mnie słyszysz ....

ower......

Pawiany na ściany........

ower......

Raffi
20-07-2005, 16:06
otworzyli - info tel.

Viola
20-07-2005, 16:18
Ja slyszalam ze otworzyli ale kibice :P

prowadzenie Legi 1-0 Szalach :)

Dolcan wpakowal karnego w slupek :P

Flip
20-07-2005, 16:58
Pawiany na ściany........

... a żyrafy do szafy :cicho:
bez odbioru

wjazd z bramą na żylete :chytry: co za paranoja

dojebią nam karę :O

dyha
20-07-2005, 17:54
włodar :ucieka: :hyhy:

Flip
20-07-2005, 18:00
Hattrick w 13minut :O

Mam nadzieję,że przyjdzie mi odszczekać (i połowie tego forum również :chytry: ) wszystko co mówiłem o Włodarze.

Ale wciąż jakiś niewierny jestem co do niego 8)

Młody
20-07-2005, 18:01
Włodar ta nasza gwiazdeczka kochana 3 brameczki załadował. Idealny moment po takiej promocji żeby go sprzedać:P

Fus
20-07-2005, 18:57
To co wyprawiali piłkarze w pierwszej połowie.... :kurde:
W drugiej troche lepiej,ale i tak gra pozostawiała sporo do życzenia...
Włodar,jak tylko zobaczył,że przyszedł jego kapo Gumas,to hat-tricka ustzrelił... :hyhy:

Pan Artysta
20-07-2005, 19:24
Włodar,jak tylko zobaczył,że przyszedł jego kapo Gumas,to hat-tricka ustzrelił... :hyhy:

:chytry: no powiedziałem mu co myslę o jego umiejętnościach :zlosliwy:

Po wała zamykać bramę-ochrona + Zygo istni debile :kurde:

Flip
20-07-2005, 19:26
Po wała zamykać bramę-ochrona + Zygo istni debile

Cóż za niespodzianka,prawda :/

Co oni mają,jeden z drugim,pod kopułami...

Chora akcja :kurde:

Pan Artysta
20-07-2005, 19:33
Chora akcja :kurde:

jak na wyjeżdzie :hyhy: z bramą

Rozmowa ochrony w 25 min meczu

A)te ziutek po ch.. ja pilnuje tej bramy
Z)nie wiem stój i nie gadaj
A)to przynieś kłódkę to ją zamkniemy :O
Z)ale podobno kłódka jest na miejscu

:rotfl2:

dalej nie słuchałem :ucieka:

Flip
20-07-2005, 19:38
jak na wyjeżdzie

Już wiem!!! Rozkminiłem prezesa 8)

Nie jedziemy na wyjazd to wyjazd przyjechał do nas :ucieka:

Bo Piotruś jak zwykle chciał dobrze,a teraz wszyscy pojadą po nim jak po łysej kobyle,szkoda mi go :placze:

Lukass
20-07-2005, 20:28
Ogólnie fajna atmosfera 8) Fajnie musiał czuć się ten ochroniarz co stał przed bramą na żylecie ...

Mecz w I połowie nie zbyt udany w sumie nic nie pokazali ... II już lepsza, Włodar nasz zbawca :ucieka: :oczko: A i jeszcze dziwił mnie nieznajomy piłkarz w naszej kadrze teraz już wiem że jest to tajemniczy nastolatek z Ukrainy ... :zdziwiony:

Grabek
20-07-2005, 21:03
może włąsnie z powodu tego młodego sparing miał byc zamknięty :P

A Włodar to dobry cwaniak - spiął się na trzecioligowca i ustrzelił 3 bramy tuż przed inaugurację sezonu :roll:

brzozowy
20-07-2005, 22:15
Gazeta.pl > Warszawa > Sport Środa, 20 lipca 2005

Legii sny o Europie

Robert Błoński 20-07-2005 , ostatnia aktualizacja 20-07-2005 22:12

Zamiast zrobić prezentację zespołu, przedstawić kibicom nowych zawodników przed sezonem, którego celem jest walka o mistrzostwo Polski, władze Legii wybrały wczoraj inną metodę. W ramach "klubu otwartego na kibiców i media" postanowiły utajnić sparing z trzecioligowym Dolcanem. Do końca zaprzeczali, że taki sparing się odbędzie, a jeśli już, to mówili, że to nie będzie mecz, tylko trening.

Tak czy inaczej, to, co wczoraj działo się na Łazienkowskiej na boisku, nie miało większego znaczenia. Trener Jacek Zieliński już w ubiegłym tygodniu powiedział, że skład na pierwszy ligowy mecz z Arką ma gotowy i rzeczywiście nie było widać sensacyjnych rozwiązań taktycznych czy personalnych, ale zamiast kilku tysięcy ludzi na stadionie pojawiła się tylko garstka spragnionych widoku Legii. Najpierw zostali zatrzymani przed bramą, a potem dostali się na stadion w sposób najgorszy z możliwych, wyłamując skobel w bramie. Nawet nie można im się dziwić, bo pierwszy mecz ligowy na Łazienkowskiej dopiero za miesiąc z Groclinem.

Zachowanie działaczy Legii też mnie przestało dziwić. Kłopoty w kontaktach międzyludzkich to dla nich norma. Z jednym trenerem nie potrafili dogadać się po czesku, drugiego zwalniali po polsku przez pół roku. Dziennikarze są wścibscy, piłkarze słabo grają, władze miasta marudzą z wybudowaniem stadionu, a kibice nie chcą zrozumieć, że popcorn jest lepszy od kiełbasy z rożna.

Szefowie Legii lubią opowiadać o wizytach w wielkich klubach. Zapominają jednak, że komunizm się skończył i polscy kibice bez problemu mogą jeździć po Europie. A tam na własne oczy mogą zobaczyć, jak traktuje się fanów w Bayernie, Chelsea czy Milanie.

Raffi
20-07-2005, 22:34
Dobre mecze Włodarczyka(skutecznośc 75% :O ) i Janczyka(masa wiatru, kilka stworzonych z niczego okazji i słupek). SZala, Fabiański i Choto nieźle w sumie.
Pierwsza połowa - kopannina niestety.

Pan Artysta
21-07-2005, 07:41
Dobre mecze Włodarczyka(skutecznośc 75% :O ) i Janczyka(masa wiatru, kilka stworzonych z niczego okazji i słupek). SZala, Fabiański i Choto nieźle w sumie.
Pierwsza połowa - kopannina niestety.

no bo 2 połowa to stadiony świata :hyhy:

Adiq
21-07-2005, 11:39
Najpierw zostali zatrzymani przed bramą, a potem dostali się na stadion w sposób najgorszy z możliwych, wyłamując skobel w bramie. Nawet nie można im się dziwić, bo pierwszy mecz ligowy na Łazienkowskiej dopiero za miesiąc z Groclinem.
Tak jak można było się spodziewać - prasa wstawiła się za nami. :) W końcu gdyby nie ta akcja to sami nie widzieliby meczu. Z resztą nie tylko prasa, bo chociażby także prezes Dolcanu czy Dorosz. Paranoja.

Raffi
21-07-2005, 12:16
jak i pół druzyny Agrykoli z trenerem na czele :hyhy:
W PrzeglądzieS. jest artykuł podobnej treści

Piotrek91
21-07-2005, 22:26
Popkorn moze jest lepszy, ale nie w takiej cenie i nie na meczach Legii :nie:. Ogolnie z brama ciekawa akcja, jeden ochroniarz najpierw probowal zatrzymac wlazacych przez ogrodzenia, a potem do konca trzymal juz rozwalajaca sie furtke 8) , Zygo premia dla tego pana!!! :hyhy:

legart
22-07-2005, 08:05
Szefowie Legii szaleją: 500 osób z zakazem?!

Legia - zakazany owoc?
Na Łazienkowskiej burza. Szefowie Legii są obrażeni na cały świat za to, że na sparing z Dolcanem Ząbki przyszli kibice... W Legii absurd goni absurd. Na stadion nikt nie mógł wejść, bo w stołecznym klubie chcieli zagrać "z partyzanta". Przed meczem kierownictwo klubu prześcigało się w wymyślaniu ściem, że spotkania nie będzie, a tylko trening. Ale kibice swoje wiedzą i pod stadion przyszli. A kiedy usłyszeli, że nie mogą obejrzeć ostatniego sparingu swojej drużyny, sfrustrowani wyłamali bramę. Teraz klub rozważa zakaz stadionowy nie tylko dla nich, ale dla wszystkich, którzy potem wchodzili przez bramę... czyli dla 500 osób!!! To byłby pierwszy taki przypadek w Europie. Pod obserwacją znalazło się także kilku dziennikarzy, którzy pojawili się na sparingu. Im też grożą sankcje. Komedia? Nie, to jest Legia właśnie. - czytamy w dzisiejszym Fakcie.

Halo zarząd tu Ziemia :O . Normalnie ufoków mamy we władzach klubu :O .

As(L)o
22-07-2005, 09:30
Ja radze poczekać z obrzucaniem zarządu epitetami itp. do czasu aż ktoś rzetelny to potwierdzi bo co tu dużo mówić Fakt to szmatławiec i lubi różne brednie głosić

juras
22-07-2005, 17:09
Halo zarząd tu Ziemia . Normalnie ufoków mamy we władzach klubu .

Czy maly czarny kundelek, ktory buegal po Zylecie tez dostanie zakaz?

Pan Artysta
22-07-2005, 17:11
Halo zarząd tu Ziemia . Normalnie ufoków mamy we władzach klubu .

Czy maly czarny kundelek, ktory buegal po Zylecie tez dostanie zakaz?

i sterylizacja 8) nał :zlosliwy:

matx
23-07-2005, 18:04
Ja radze poczekać z obrzucaniem zarządu epitetami itp. do czasu aż ktoś rzetelny to potwierdzi bo co tu dużo mówić Fakt to szmatławiec i lubi różne brednie głosić
... :efoch: ...po co czekać.. przeciez dzień bez 'Zygo won !!! " to dzień stracony.. :oczko:

zuz
23-07-2005, 18:06
ja tam bym wolała, żeby nikt tego nie potwierdział.

Raffi
24-07-2005, 15:33
Zielu powiedział właśnie, że już nie będzie tajnych sparingów. Trzymamy za słowo.... Ale zaraz zaraz, sezon już się zaczął 8)

cin
25-07-2005, 08:40
W najbliższą środę Legia ma rozegrać na Łazienkowskiej kolejną treningową grę kontrolną bez udziału publiczności. Przeciwnikiem podopiecznych Jacka Zielińskiego ma być Świt Nowy Dwór. W minioną środę legioniści zagrali mecz o podobnym charakterze z Dolcanem Ząbki. Wówczas gospodarze wygrali 5-0.

Autor: Fumen
Na podstawie: Gazeta Wyborcza
Debile.
Nie ma to, jak sztuka wyciagania wnioskow.

Raffi
25-07-2005, 08:45
hehe.... mój poprzedzający post zdezaktualizował się szybciej niż myslałem

Zielu jeszcze pewnie ochrzan dostał za wyrywność...... :hyhy:

Grabek
25-07-2005, 08:54
Ten przykład świetnie pokazuje jak oni w ogóle nie uczą się na błędach :kurde:

Pan Artysta
25-07-2005, 09:02
hehe.... mój poprzedzający post zdezaktualizował się szybciej niż myslałem

Zielu jeszcze pewnie ochrzan dostał za wyrywność...... :hyhy:

Prezes-Trener-Kopacze :hyhy: moze powini łoki-toki sobie kupić 8)

Iras
25-07-2005, 17:48
Oficjalny komunikat:

Gra szkoleniowa ze Świtem

KP Legia Warszawa informuje, że w dniu 27 lipca o godzinie 18.00 na boisku treningowym naszego Klubu zostanie rozegrana gra szkoleniowa pomiędzy naszą drużyną a zespołem Świtu Nowy Dwór Mazowiecki.

Z uwagi na fakt, że sztab szkoleniowy naszego Klubu pragnie w spokoju przeprowadzić wspomnianą wyżej grę traktując ją jako trening, Klub nie wystąpił do odpowiednich władz o zezwolenie na organizację imprezy masowej.

W związku z tym zwracamy się z prośbą do wszystkich Kibiców i przedstawicieli mediów o uszanowanie decyzji sztabu szkoleniowgo naszego zespołu i nie przybywanie na trening w dniu 27 lipca bieżącego roku.

Biuro Prasowe
KP Legia Warszawa

:kurde: :zdziwiony:

ems
25-07-2005, 17:55
no tak, jeszcze niech powiedza ze nie wygrali z Arka bo im kibice na sparing wjechali...

Gutek
25-07-2005, 18:42
No a co to komu przeszkadza ?
Tak bardzo garniecie sie do ogladania Legii ze Switem ? A moze chcecie poultrasowac na sparingu ? :zdziwiony:

As(L)o
25-07-2005, 19:06
Abstrachując już od tego czy kibice muszą być na tym sparingu czy nie to jaki sens ma granie z takim Świtem po rozpoczęciu sezonu? Jeszcze z Bayernem to rozumiem uznana firma przyciągnięcie nowych kibiców itp. ale Świt??? Prawda jest taka że jak nasi kopacze nie nauczyli się gry w "diamenciku" Zielińskiego w czasie zgrupowania to w meczu ze Świtem też się tego nie nauczął...Więc jaki jest sens grania teraz takich sparingów? :kurde:

ems
25-07-2005, 19:09
No a co to komu przeszkadza ?
Tak bardzo garniecie sie do ogladania Legii ze Switem ? A moze chcecie poultrasowac na sparingu ? :zdziwiony:

byc moze oswieci Cie haslo: "pilka nozna - dla kibicow"

Gutek
25-07-2005, 19:22
eh...
Ems - takie praktyki są robione czy to się komuś podoba czy nie, także na Zachodzie.Fakt faktem, że u nas są z dupy wysrane po rozpoczęciu sezonu,ale...Co w tym złego, że chcą zorganizować sparing bez kibiców ? Obraza majestatu ?

pusty
25-07-2005, 19:44
Jakieś konkretne przykłady, że na Zachodzie też tak jest masz Gutek?
A nawet jeśli to wydaje mi się, że nie podają jako przykład, że nie powiadomili odpowiednich służb. Bo jak dla mnie to kpina.

dyha
25-07-2005, 20:25
dla mnie bedzie głupotą jesli znow powtorzy sie sytuacja z ostatniego takiego "zamknietego treningu" skoro klub a co za tym idzie pilkarze chca zagarc mecz kontrolny bez udzialu kibicow (nie jest to mecz o stawke) to nalezy to w jakis sposob uszanowac , takie jest moje zdanie.

Tak pozatym to jaki jest sens ogladania druzyny w meczu ze slabym przeciwnikiem , po ostatnim z Arką , po ktorym wymyślane są co róż to nowe wyzwiska dla garczy i wiekszość prześciga sie w wymienianiu zawodnikow ktorych nie powinno juz byc na Lazienkowskiej. A teraz wszyscy do kupy chcą isc oglądac sparnig.

takie jest moje zdanie na ten temat , a teraz oddaje glos by mnie zbesztac za moje zdanie.

Gutek
25-07-2005, 20:45
Ot, jeden mnie poparł.

yusta
25-07-2005, 21:06
Ot, jeden mnie poparł.

Te dzieciaki - to jest Legia Warszawa a nie jakiś Pcim Dolny Football Club.
Kupili najpopulrniejszy klub w Polsce i zdziwieni że ludzie chcą oglądać każdy trening?
Poza tym wczorajszy wywiad Zielińskiego i dzisiejsza notka to kpina.
Na całym świecie treningi zespołu są okazją do zbierania autografów, porobienia sobie fotek itd.
Zwłaszcza te przed sezonem i na jego początku. Tym bardziej, że ktoś zapomniał o oficjalnej prezentacji zespołu, obsrywając tym samym kibiców.

Fus
25-07-2005, 21:19
I tak pojade sobie poogladać....Nikt mi nie zabroni obejrzec treningu.... :efoch:

Gutek
25-07-2005, 21:29
Justyna, z tego co mi wiadomo Legia trenuje 2 razy dziennie.Co nawet wykluczając po 2 dni w tygodniu (dzień przed meczem i w dniu meczu) daje 10 okazji w tygodniu na wzięcie autografu.Więc nie róbcie tragedii ze jeden trening/sparing chcą zostawić w tajemnicy, żeby cośtam przećwiczyć.

yusta
25-07-2005, 21:37
Justyna, z tego co mi wiadomo Legia trenuje 2 razy dziennie.Co nawet wykluczając po 2 dni w tygodniu (dzień przed meczem i w dniu meczu) daje 10 okazji w tygodniu na wzięcie autografu.Więc nie róbcie tragedii ze jeden trening/sparing chcą zostawić w tajemnicy, żeby cośtam przećwiczyć.

Gutek, z tego co mi wiadomo to Legia trenuje 2 razy dziennie, co daje (według Twoich wyliczeń) 10 okazji do przećwiczenia sobie czegoś tam w tajemnicy.
Sparing to sparing i dużo ludzi będzie chciało go obejrzeć. Mnie to nie dziwi.

Gutek
25-07-2005, 21:43
A może chcą to coś przećwiczyć na nieobliczalnym rywalu ?

Q_(L)
25-07-2005, 21:44
Mnie to nie dziwi.
Mnie juz chyba mało co moze zaskoczyc w poczynaniach i wypowiedziach "władz" Naszego Klubu...

Ale Riksza juz to podsumował

Głupich nie trzeba siać ...
:cool:

dyha
25-07-2005, 21:49
powiem wam tak...

gdybym chcial spac , i nie powiedzial o tym innym domownikom , a ktoryś z nich by mnie obudził , bym sie wkurwil , ale wina lezalaby po mojej stronie. Natomiast gdybym powiedzial ze ide spac , i poprosil zeby zachowywali sie w miarę cicho , a mimo to ktoś by mnie umyślnie obudzil , to bym wie wkur**** i nie bylbym spokojny wobec tej osoby.

i tak samo wg. powinno sie postapic z tym meczem/treningiem/sparingiem . Jesli znow dojdzie do wjazdu z bramą , to niech pozniej ludzie nie dziwia sie i nie płaczą , ze nasz zarząd czy prezes jest zly bo wyciąga konsekwencje. Po meczu z Dolcanem wszyscy powinni wyciagnac wnioski .

I prosze nie nazywac mnei zwolennikiem obecnie rządzących klubem. Prezesura Zygo ma duzo minusow , i czesto mnie wkur***a jego posuniecia . Ale tu chodzi o cos innego , chcesz by ktos byl wporządku wobec Ciebie , zacznij być wporządku wobec niego.

to chyba logiczne?

Q_(L)
25-07-2005, 21:54
Dyha... nie pal tego gówna ;)

yusta
25-07-2005, 22:00

:ucieka:

W sumie po remisie z Arką, to i Świt może być nieobliczalny 8)

Raffi
25-07-2005, 22:03
To co zrobił klub to jest absolutne minimum tego, co mógł zrobić. Dobre i to.
Tyle że ten minimalizm jest krótkowzroczny. Można było zrobić bilety po jakiejś niskiej cenie, otworzyć tylko 1 trybunę, zrobić może jakąś prezentacje przedsezonową, i koszta nie byłyby takie wielkie. Ale po co. Żeby chociaż pojechali do tego NDM - byłaby jakaś promocja klubu -a tak, znowu będą narzekania, że "murawa za wolna" w Łęcznej. Rozmarzyłem się...
Niemniej, na sparing - zgrzytając zębami - się nie wybieram. W zaistniałej sytuacji byłoby to szkodliwe.

ems
26-07-2005, 00:31

zapytalbym czy jestes naprawde tak slepy i naiwny czy tylko udajesz, ale Twoj wiek w zupelnosci eliminuje to pytanie.

Gutek
26-07-2005, 08:37
Widzę, że niektórzy są rzeczywiście ślepi.
Ems, wszystko co robi Zygo i spółka jest be my som cacy ?

gratuluje takiego myślenia

Pan Artysta
26-07-2005, 08:45
Widzę, że niektórzy są rzeczywiście ślepi.
Ems, wszystko co robi Zygo i spółka jest be my som cacy ?

gratuluje takiego myślenia

a co on zrobił do tej pory :O fakty nie spekulacje :efoch:

proszę o wyliczenie :efoch: co jest czego nie było na +

Cube
26-07-2005, 16:08
o ile mecz Dolcanem byl kuriuozum od samego poczatku kiedy to w klubie w zywe oczy wszystkim klamali ,ze nie bedzie w ogole takiego meczu, o tyle skoro prosza teraz wszystkich o to by rozegrac zamkniety sparing i by ich nikt nie ogladal , to powinno sie ta prosbe uszanowac...

niestety u nas to niemozliwe :roll:

Flip
26-07-2005, 16:55
Tajny sparing o którym trąbią o dwóch dni. :zdziwiony:

Prowokują kolejną konfrontację z kibicami??

Gutek
26-07-2005, 18:06
:zdziwiony:

ems
26-07-2005, 18:38
przestan mnie malolacie pouczac
nauzeralem sie - jako ultras i jako aktywny do niedawna czlonek stowarzyszenia - z tymi baranami z zarzadu wiecej niz mozesz sobie wyobrazic swoim dwunastoletnim umyslem. nie raz mialem nadzieje ze dochodzimy do porozumienia, a jednak okazywalo sie ze arogancja tych ludzi nie zna de facto granic. ich traktowanie kibicow to dla mnie caly czas powod do wkurwienia, a pieprzenie przy tym ze Legia to przeciez wielki klub - ba, tlumaczenie swojej arogancji tym wlasnie argumentem - doprowadza mnie do szewskiej pasji. Wielkie kluby - o takich zaslugach, historii i kibicach jak Legia - dbaja o wlasnych sympatykow, i o ile moge zrozumiec ograniczony dostep np. na treningi, o tyle to co wyprawia zarzad to zwykle zniechecanie ludzi do przychodzenia na nasz stadion. Dlatego mowie - siedz cicho i nie pouczaj starszych - bo za malo jeszcze widziales zeby sie w ten sposob wypowiadac...

Gutek
26-07-2005, 21:41
Ja wyraziłem swoją opinię na ten temat, Ty wyraziłeś swoją.
Nie miałem najmniejszego zamiaru Cię pouczać.Wolałem dyskusję.

Przepraszam bardzo wszystkich forumowiczów za wyrażenie swojej opinii.

EOT

MaxxxiM
26-07-2005, 21:55
Gutek,
troche mnie nie bylo, ale widze ze troche Ci sie pogorszylo.
Opanuj sie chlopie, poczytaj swoje wczesniejsze-madrzejsze posty i sie dostosuj. A przynajmniej wyrownaj poziom.

Gutek
26-07-2005, 22:00
Czyli aby posiadać wysoki poziom należy krytykować odpowiednie osoby.

Ok.

Reszta na prv

yusta
26-07-2005, 22:32
Czyli aby posiadać wysoki poziom należy krytykować odpowiednie osoby.

Bez mądrzenia się na tematy o których mało się wie, też można ten poziom trzymać.
W ostatnich kilku postach w tym temacie z deka się zagalopowałeś. I o treść mi chodzi i o ton.

Pan Artysta
27-07-2005, 07:24
czekam na te -

+

no ktoś je musi widzieć :O

Gutek nie :efoch: tylko nas oświeć :hyhy:

Gutek
27-07-2005, 09:03
Justyna, staram się nie mądrzyć. Nie miałem NAJMNIEJSZEGO zamiariu pouczać nikogo. Doskonale znam swoje miejsce w hierarchi.

Fochmajster :foch:

Jesli ktos ma ochotę jeszcze na dyskusję to zapraszam na priv, nie rozmywajmy już tutaj...

edit
Odpowiednie privy już poszły.

EOT

Raffi
27-07-2005, 10:38
Gumas- ty tak serio czy tylko udajesz? :zdziwiony:
poza tym są odpowiednie tematy na tym forum, na których możesz o tym poczytać i zgodzić się lub nie.

Pan Artysta
27-07-2005, 11:01
Gumas- ty tak serio czy tylko udajesz? :zdziwiony:
.

na serio :zlosliwy:

bo ponad 20 lat mija a poza toi-toiami,(sracze za żyletą zamknięte)obracanymi bramkami wejściowymi,nowym zegarem,pop-cornem zamiast bigosu,monitoringiem-wszystko jest tak jak było-czyli dziadornia :efoch:

a i zamiast wejścia od żylety kopacze wchodzą od głównej-choć to nie nowość bo za starych czasów już tak wchodzili na boisko :chytry:

Raffi
27-07-2005, 11:23
a co mają inwestować, jak liczą na nowy stadion

Pan Artysta
27-07-2005, 12:00
a co mają inwestować, jak liczą na nowy stadion

Kończe :hyhy:

no jak tak będą myśleć to za 8-10 lat stadion będzie totalną katastrofą budowlano-architektonicznął (czy obiekt Ł3 zwany stadionem nie jest zabytkiem :hmm: )

cin
27-07-2005, 12:13
(czy obiekt Ł3 zwany stadionem nie jest zabytkiem :hmm: )
zabytkiem jest trybuna kryta.

Pan Artysta
27-07-2005, 12:18
(czy obiekt Ł3 zwany stadionem nie jest zabytkiem :hmm: )
zabytkiem jest trybuna kryta.

:hmm: czyli jej ruszyć nie powinni :chytry:

dobra nie rozmywam 8)

cin
27-07-2005, 18:12
ten 'zamkniety' sparing wcale nie jest taki zamkniety... :>

zastanawia mnie jedno- po co byla ta cala szopka z pisaniem o zamknietym treningu i prosby o nieprzychodzenie, skoro oni juz wtedy wiedzieli, ze ludzie przyjda i juz wtedy wiedzieli, ze dzis zrobia ten sparing 'otwarty' :roll:

zuz
27-07-2005, 18:39
ten 'zamkniety' sparing wcale nie jest taki zamkniety... :>

zastanawia mnie jedno- po co byla ta cala szopka z pisaniem o zamknietym treningu i prosby o nieprzychodzenie, skoro oni juz wtedy wiedzieli, ze ludzie przyjda i juz wtedy wiedzieli, ze dzis zrobia ten sparing 'otwarty' :roll:

bo wiedzieli, że i tak przyjdzie mniej ludzi jak powiedzą, że 'zamknięty', i nie będzie trzeba policji zapraszać na 'impreze masową'.

cin
27-07-2005, 18:42
i chyba masz racje.
ich postepowanie jest godne profesjonalnego europejskiego klubu... :/

Raffi
27-07-2005, 19:47
Przyznam się, że po lekturze storny Switu spodziewałem się innego wałka - tzn. innej godziny meczu (16 lub 19), ale o 16 z minutami nic się nie działo, a po raz drugi pojechałem na rowerku obadać sytuację wpół do siódmej. Ludzi 'małe' kilkuset.

W pierwszej połowie podobała mi w części się gra Vukovicia - masa ciekawych prostopadłych podań, chociaż z drugiej strony, w pozostałych elementach gry nieobecny :/. Ładne momenty miał Szałachowski. Obrona nie miała za wiel e do roboty. Ouattara nawet nizły, jak na warunki i gracza defensywnego jest przyzwoity technicznie.
W drugiej połowie szalał Jańczyk (kilka strzałów z dystansu - aż za dużo). Ładnie ciągnął sokołek, który zaliczył 2 asysty. O ile zauwazyłem, to ofensywnego pomocnika grał Zjawiński :O Chmiest całkiem nieźle spisywał się w roli sępa - 2 dobitki i 2 gole, dobrze ustawiony.

Dziennikarze Faktu przyjechali... z wysięgnikiem :)))

Majster
27-07-2005, 19:53
W zamkniętej dla dziennikarzy i kibiców gierce Legia pokonała dziś Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4-1. Bramki dla "wojskowych" zdobyli Włodarczyk, Janczyk i dwie Chmiest. Wszystkie gole padły po przerwie.
Przynajmniej wynik jakiś dobry bo gra nie była zachwycająca. :roll:

Raffi
27-07-2005, 20:03
no to majster -byłeś na meczu czy nie byłeś? Bo pierwsze i ostatnie zdanie Twojej wypowiedzi się wykluczają :)

Około godziny 18 rozpoczęła się dzisiaj gra szkolna ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Do przerwy nie padły bramki. W pierwszej połowie sztab szkoleniowy Legii postanowił przetestować następujących zawodników:

Łukasz Fabiański - Tomasz Kiełbowicz, Wojciech Szala (19' Dickson Choto), Jakub Rzeźniczak, Ahmed Ghanem - Moussa Outtara, Aleksandar Vuković, Jacek Magiera - Sebastian Szałachowski, Bartosz Karwan - Marcin Klatt

W przerwie trener Zieliński dokonał dziewięciu zmian (na boisku pozostali Dickson Choto i Moussa Outtara)
W drugiej połowie gry szkolnej rozwiązał się wreszcie worek z bramkami. Najpierw dobrze w pole karne dośrodkował Tomasz Sokołowski II, a na długim słupku doskonale piłkę 'zgasił' Piotr Włodarczyk, który pewnym strzałem pokonał bramkarza Świtu.

Zaledwie kilka minut później, po kolejnym precyzyjnym dośrodkowaniu 'Sokołka', na 2:0 ładnym uderzeniem głową podwyższył młody Dawid Janczyk.

Po kolejnych dziesięciu minutach legioniści podwyższyli na 3:0 - na długi rajd z piłką zdecydował się Dariusz Zjawiński, jego uderzenie sparował bramkarz Świtu, a dobitkę do siatki skierował Marcin Chmiest, dla którego jest to pierwszy gol w barwach Legii. Zaledwie dwie minuty później drugoligowcy zdobyli honorowego gola - po stracie Adama Gmitrzuka ładnym strzałem popisał się Paweł Samczyk i Jan Mucha nie miał szans na skuteczną interwencję.

Blisko dziesięć minut później doskonałe uderzenie z woleja Janczyka we wspaniałym stylu wybronił bramkarz Świtu. Rzut rożny wykonywał Daniel Lopes Cruz, dobrze ustawiony w polu karnym Włodarczyk głową uderzył w słupek, a piłkę do siatki ponownie skierował Marcin Chmiest - Legia prowadzi już 4:1. Takim też wynikiem zakończyło się to spotkanie.

Cieniem na dzisiejszej grze szkolnej kładzie się dość poważna kontuzja Wojciecha Szali, który w 19. minucie spotkania zerwał torebkę stawową i będzie niezdolny do gry przez co najmniej kilka tygodni.

Legia Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4:1 (0:0)

Bramki:
1:0 - Piotr Włodarczyk (61')
2:0 - Dawid Janczyk (65')
3:0 - Marcin Chmiest (74')
3:1 - Paweł Samczyk (76')
4:1 - Marcin Chmiest (84')

Skład Legii:
Łukasz Fabiański (46' Jan Mucha) - Tomasz Kiełbowicz (46' Daniel Lopes Cruz), Wojciech Szala (19' Dickson Choto), Jakub Rzeźniczak (46' Adam Gmitrzuk), Ahmed Ghanem (46' Tomasz Sokołowski II) - Moussa Outtara, Aleksandar Vuković (46' Dariusz Zjawiński), Jacek Magiera (46' Marcin Rosłoń) - Sebastian Szałachowski (46' Piotr Włodarczyk), Bartosz Karwan (46' Dawid Janczyk) - Marcin Klatt (46' Marcin Chmiest)
wypowiedzi i komentarze pomeczowe:
http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=6527
http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=6528

Majster
27-07-2005, 20:29
no to majster -byłeś na meczu czy nie byłeś? Bo pierwsze i ostatnie zdanie Twojej wypowiedzi się wykluczają
Ja byłem, ale szczerze powiedziawszy jak tak zagrają z Groclinem lub z jakimś średniakim w Pucharze Uefa to ciemno widze wyniki tych konfrontacji. :/ . Takie jest moje skromne zdanie. :hyhy: .Pozdrawiam.

Nazgul
27-07-2005, 20:53
A jak wypadł Ghanem?

Raffi
27-07-2005, 21:11
nie widziałem całej 1. połowy.
Na pewno trochę brakowało mu zrozumienia, Fabian mu musiał czasami przypominać o kryciu. Generalnie ciężko coś o nim powiedzieć

Gutek
28-07-2005, 08:37
Mnie interesuje ten Outtara - może ktoś o nim coś powiedzieć ?

Raffi
28-07-2005, 09:24
stoper/def. pomocnik
ciut niższy od Dicksona, ale dosć potężny ogólnie. Tak jakiś pająkowaty przy tym. Dość ładnie włącza się w akcje ofensywne. Piłka mu nie ucieka na 10 m.
W polu karnym szuka uderzenia głową.
Ogólnie niezły. Może nie prezentuje się super, ale moim zdaniem brać.

Majster
28-07-2005, 12:12
W dzisiejszym wydaniu "Życia Warszawy" czytamy o nowych zwyczajach panujących na Łazienkowskiej. Mowa oczywiście o sytuacji z ostatnim meczem sparingowym z Dolcanem. Tym razem pojawia się kolejny dziwny pomysł, aby kibice, którzy chcą obejrzeć spotkanie sparingowe odbierali bezpłatne wejściówki w ilości 999... "Każdy mecz na głównej płycie, który ogląda więcej niż tysiąc osób staje się w świetle przepisów imprezą masową.
Taką imprezę trzeba zgłaszać do Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego nie później niż 14 dni przed jej rozpoczęciem. W przypadku sparingu, który jest często umawiany z dnia na dzień, jest to niemożliwe. Dlatego prosimy kibiców, by nie przychodzili. W momencie, gdy ich wpuszczamy, popełniamy wykroczenie" – wyjaśnia Stefan Dziewulski szef bezpieczeństwa na Legii. Zapowiada on, że niebawem wprowadzi dla fanów bezpłatne zaproszenia na sparingi ilości 999 sztuk.

No to dali czadu teraz :hyhy: .Takich żeczy to chyba nie ma w żadnym klubie na świecie :zly: .

Beny
28-07-2005, 12:14
O, fajnie. :roll:

A co będzie jak przypadkiem dostanie się jedna osoba więcej?

Takie "trzepanie" i odliczanie będzie na bramkach?

To ochrony dużo będzie wtedy potrzebne.

A to nie lepiej oficjalnie zaprosić kibiców? :zdziwiony:

Flip
28-07-2005, 12:28
Gutek to chyba nawet na otwarty sparing by nie zawitał.

No ale chyba ma prawo się spytać bo jednak troszkie ludu było na Świcie.

Majster
29-07-2005, 07:33
mnie też, ale sparing/gra treningowa był zamknięty i nikt nie mógł zaspokoić swojego zainteresowanie.
Każdy kto przyszedł został wpuszczony na trybuny obok boiska treningowego i mógł obejżeć mecz/sparing. 8)

Fus
29-07-2005, 22:23
mnie też, ale sparing/gra treningowa był zamknięty i nikt nie mógł zaspokoić swojego zainteresowanie.
Każdy kto przyszedł został wpuszczony na trybuny obok boiska treningowego i mógł obejżeć mecz/sparing. 8)
Majster,czy ty nic nie kminisz?? :zdziwiony:

Raffi
21-11-2005, 06:24
Sparing z Legią w poniedziałek
W poniedziałek o godz. 12 na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej rozegrany zostanie sparing między pierwszą drużyną Legii, a Zniczem Pruszków. Jeszcze nie wiadomo czy na mecz zostaną wpuszczeni kibice. Grze będzie się przyglądał szkoleniowec Legii Dariusz Wdowczyk.
Dla obu drużyn będzie to szansa przetestowania nowych piłkarzy. W Legii zagrają dwaj uzdolnieni strzelecko zawodnicy czwartoligowej Delty: 18-latkowie Adrian Paluchowski i Jakub Polniak. Wspólnie strzeli 20 bramek w tym sezonie. - Serce rośnie jak się patrzy na ich grę. Mają bardzo duży potencjał - zachwala podopiecznych trener Delty Wiesław Golonka. Prawdopodobnie w barwach Legii wystąpi także 19-letni Przemysław Tytoń z Górnika Łęczna i Artur Chałas z Hetmana Zamość.
Także Znicz będzie testował kilku piłkarzy, którzy być może na wiosnę zasilą nasz zespół. Natomiast dla kilku obecnie grających zawodników będzie to zapewne ostatnia szansa pokazania, że warto na nich stawiać także w drugiej rundzie.
podobno na bocznym.

Raffi
21-11-2005, 14:00
Mecz ze Zniczem
Dziś w samo południe na Łazienkowskiej odbył się test mecz. Sztab szkoleniowy zaprosił kilku młodych zawodników z różnych polskich klubów. W spotkaniu wystąpili: Szczęsny, Chałas (Hetman Zamość), Rafalski, Rawa, Bańka, Wysocki, Kałuda (SMS Łódź), Solecki (Hetman Zamość), Polniak, Paluchowski. Przeciwnikiem był Znicz Pruszków. Do przerwy goście wygrywali 0-2, a potem podwyższyli rezultat meczu na 0-4. W końcówce spotkania Wojtek Szczęsny obronił rzut karny, a na 1-4 strzelił Polniak.

Dziś na Legii odbyło się spotkanie sparingowe pomiędzy zespołem Znicza a zawodnikami kandydującymi do gry w Legii. Pruszkowianie gładko pokonali rywali 4:1. W drużynie "Legii" zagrali m.in Chałas z Hetmana Zamość i od dłuższego czasu aspirujacy do gry w Legii Wojciech Szczęsny, który w końcówce spotkania obronił rzut karny. Jedyną bramkę dla zespołu kandydatów zdobył pięknym strzałem z 11 metrów Jakub Polniak. Z dobrej strony pokazał się Wojciech Szczęsny, który w końcówce meczu obronił rzut karny. Nieźle zaprezentowali się także Adrian Paluchowski z pobliskiej Agrykoli i Dawid Jarka z Gwarka Zabrze.
.

Zgodnie z zapowiedziami dziś odbył się mecz testowy, w którym sztab szkoleniowy Legii oceniał przydatność do drużyny utalentowanych młodzieżowców z całego kraju. W spotkaniu tym zmierzyły się drużyny Żółtych - trzecioligowego Znicza Pruszków - i sprawdzanych przez Legię Zielonych.

W ekipie Zielonych wystąpili wypożyczony aktualnie do Agrykoli Wojciech Szczęsny, Artur Chałas z Hetmana Zamość, awizowani wcześniej Adrian Paluchowski i Jakub Polniak z Delty Warszawa oraz Mikołaj Kałuda z SMS-u Łódź, młodzieżowy reprezentant Polski Przemysław Trytko z Gwarka Zabrze, jak i inni piłkarze ze szkółek młodzieżowych z Szamotuł, Łodzi i Zabrza wzmocnieni zawodnikami Legii II.

Spotkanie testowe wygrali Żółci 4:1. Jedyną bramkę dla testowanych przez Legię piłkarzy zdobył rezerwowy Polniak, który pokonał bramkarza rywali przepięknym lobem z 17 metrów. Z dobrej strony pokazał się również młody Szczęsny, który w końcówce meczu obronił rzut karny. Poniżej skład Zielonych oraz ich przynależność klubowa:

Wojciech Szczęsny (Agrykola/Legia) - Artur Chałas (Hetman Zamość), Krzysztof Skrzypczak (Legia II), Solecki (Hetman Zamość), Piotr Rafalski (Legia II) - Mikołajczyk (MSP Szamotuły), Artur Bańka (Legia II), Przemysław Trytko (Gwarek Zabrze), Mikołaj Kałuda (SMS Łódź) - Adrian Paluchowski (Delta Warszawa), Dawid Jarka (Gwarek Zabrze).

Na zmiany weszli: Stęporski (SMS Łódź) za Paluchowskiego, Polniak (Delta Warszawa) za Jarkę i Rawa (Legia II) za Kałudę.

W poniedziałek na bocznym boisku Legii przy ulicy Łazienkowskiej Znicz rozegrał sparing z Legią. W obu zespołach testowano nowych piłkarzy. Zespół Legii, prowadzony przez Dariusza Wdowczyka, przystąpił do spotkania w bardzo eksperymentalnym składzie. Na boisku pojawili się m.in. Wojciech Szczęsny, Artur Chałas (Hetman Zamość), Rafalski, Rawa, Bańka, Wysocki, Kałuda (SMS Łódź), Solecki (Hetman Zamość), Jakub Polniak i Adrian Paluchowski - obaj Delta. Od początku przeważał Znicz. Pruszkowska drużyna także rozpoczęła grę z kilkoma nowymi piłkarzami, ale zdecydowanie przeważała przez cały mecz. Podopieczni trenera Krzysztofa Etmanowicza w każdym elemencie gry byli lepsi od testowanych piłkarzy Legii. Pierwszą bramkę, w 22. minucie meczu powinien zdobyć Robert Łoszakiewicz. Testowany w Zniczu pomocnik Delty trafił w słupek bramki Legii, w której stał Wojciech Szczęsny - syn Macieja. Łoszakiewcz zaprezentował się bardzo obiecująco i napewno warto uważnie mu się przyglądać. Dobrze uzupełniał w środku pola Radosława Majewskiego.
W 30. minucie Legia wyprowadziła kontrę po której pilkę z linii bramkowej wybił obrońca Znicza Michał Herman. Ten sam zawodnik dwie minuty później przeprowadził popisowy rajd lewą stroną. Przepchnął się między kiloma defensorami Legii i nie dał szans Szczęsnemu. W 39. minucie było już 2:0 dla Znicza. Po podaniu Majewskiego z rzutu rożnego najprzytomniej w polu karnym zachował się Paweł Tomczyk. Napastnik pruszkowskiej drużyny fenomenalnie uderzył z nożycami z przewrotki. Gospodarze próbowali strzelić kontaktowego gola, ale dobrze bronił Paweł Pazdan.
W pierwszej częsci meczu z Zniczu, oprócz wspomnianego Łoszakiewicza, wystąpiło też dwóch innych nowych zawodników. Grający w obronie Mateusz Cackiewicz pokazał, że potrafi znaleźć się w polu karnym i zrobić użytek ze swojego wysokiego wzrostu - 195 cm. Także występujący na lewej pomocy Kublik zagrał dobrze.
Drugie czterdzieściu pięć minut zaczęło się od mocnego uderzenia Znicza. Już w 48. minucie trzecią bramkę dla gości zdobył Tomasz Chałas. 17-latek wykorzystał idealne podanie Mikołaja Rybaczuka. Obaj piłarze pojawili się na boisku po przerwie. Znicz kontrolował przebieg gry, czego efektem była kolejna bramka. Tym razem Chałas idealnie podał do Macieja Rybaczuka. Za chwilę groźnie głową strzelał najniższy na boisku, napastnik Znicza Paweł Milankiewicz. Strzał 16-latka dobrze obronił jednak Szczęsny. W 68. minucie boisko z powodu kontuzji musiał opuścić Chałas. Niedawno piłkarz wrócił po dwumiesięcznej nieobecności spowodowanej złamaniem ręki. Teraz prawdopodobnie naderwał więzadła w prawym kolanie. Znicz do końca meczu grał w dziesiątkę, bo na ławce nie było już nikogo do zmiany. Jednak nawet w osłabieniu pruszkowski zespół przeważał. W 88. minucir po kolejnym znakomitym rajdzie Hermana sędzia podyktował rzut karny. Do piłki podszedł Milankiewicz, ale jego strzał obronił Szczęsny. W następnej akcji honorową bramkę dla podopiecznych Dariusza Wdowczka zdobył Polniak. Nieźle grał w drugiej połowie w barwach Znicza Tomasz Laskowski, który stwarzał dużo zagrożenia na prawej stronie.

Legia - Znicz 1:4 (0:2)
Bramki: Polniak 89' - Herman 32', Tomczyk 39', Chałas 48', Maciej Rybaczuk 54'.
Znicz: Pazdan - Maciej Rybaczuk, Cackowski (46' Kokosiński), Piotrowski (60' Dębiński), Herman - Kublik (46' Mikołaj Rybaczuk), Łoszakiewicz (46' Laskowski), Majewski (46' Rokicki), Szweda (46' Chałas) - Tomczyk (60' Milankiewicz), Wiśniewski.
Fotorelacja:
http://www.legia.info/pl/index.php?view=2&nID=8232
http://www.legialive.pl/news.php?NewsID=16508