PDA

Zobacz pełną wersję : Azerbejdżan - Polska >04.06.05 godz.17.00<

Paluch
01-06-2005, 20:50
W 21-osobowym składzie poleci w czwartek rano reprezentacja Polski na eliminacyjny mecz Mistrzostw Świata z Azerbejdżanem w Baku (4 czerwca, godzina 17:00, czasu polskego).

Selekcjoner Paweł Janas zadecydował, że w kraju zostaną: Jarosław Bieniuk, Maciej Stolarczyk, Paweł Kaczorowski, Bartosz Karwan i Grzegorz Rasiak.

W stolicy Azerbejdżanu polska ekipa zamieszka w hotelu Khazar Golden Beach Hotel.

W czwartek polscy piłkarze przeprowadzą trening na stadionie Tofika Bachramowa (w godzinie meczu). W piątek także odbędzie się jeden trening (17:00, czasu lokalnego).

Reprezentacja wróci do kraju w nocy z 4 na 5 czerwca.

Kadra na mecz z Azerbejdżanem:

Bramkarze: Jerzy Dudek (1973, Liverpool FC, Anglia, 50A), Artur Boruc (1980, Legia Warszawa, 7A), Marcin Cabaj (1980, Cracovia, 0A).

Obrońcy: Jacek Bąk (1973, RC Lens, Francja, 60A-2 gole), Marcin Baszczyński (1977, Wisła Kraków, 20A), Tomasz Kłos (1973, Wisła Kraków, 61A-4 gole), Tomasz Kiełbowicz (1976, Legia Warszawa, 8A), Bartosz Bosacki (1975, 1.FC Nürnberg VfL, Niemcy, 6A), Tomasz Rząsa (1973, SC Heerenveen, Holandia, 27A-1 gol).

Pomocnicy: Jacek Krzynówek (1976, TSV Bayer 04 Leverkusen, Niemcy, 50A-8 goli), Kamil Kosowski (1977, 1.FC Kaiserslautern, Niemcy, 32A-3 gole), Sebastian Mila (1982, FK Austria Wiedeń, 17A-3 gole), Arkadiusz Radomski (1977, SC Heerenveen, Holandia, 11A), Mirosław Szymkowiak (1976, Trabzonspor Kulübü, Turcja, 21A-2 gole), Radosław Sobolewski (1976, Wisła Kraków, 7A-1 gol), Marek Zieńczuk (1978, Wisła Kraków, 5A), Mariusz Lewandowski (1979, Szachtar Donieck, Ukraina, 18A).

Napastnicy: Andrzej Niedzielan (1979, NEC (Nijmegen), Holandia, 14A-5 goli), Bartosz Ślusarski (1981, Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski, 2A), Tomasz Frankowski (1974, Wisła Kraków, 11A-6 goli), Maciej Żurawski (1976, Wisła Kraków, 41A-12 goli).

Reprezentacja Polski przygotowująca się do eliminacyjnego meczu Mistrzostw Świata z Azerbejdżanem w Baku (4 czerwca, godzina 17:00 czasu polskiego) kończy dziś zgrupowanie we Wronkach. Wiadomo już, że w kraju zostaną dwaj piłkarze: Jarosław Bieniuk i Grzegorz Rasiak. Jeszcze dziś poznamy nazwisko trzeciego zawodnika, który nie poleci na eliminacyjne spotkanie Mistrzostw Świata 2006.

Przed południem kadrowicze przeprowadzili półtoragodzinny trening na stadionie Amiki.

- W zajęciach nie wzięli udziału Jacek Krzynówek i Grzegorz Rasiak, a indywidualnie trenował Bartosz Karwan. W przypadku Krzynówka i Karwana urazy nie są jednak na tyle poważne, by zawodnicy nie mogli lecieć do stolicy Azerbejdżanu. - powiedział kierownik reprezentacji Krzysztof Rola-Wawrzecki.

W środę po południu kadrowiczów czekają jeszcze dwie odprawy taktyczne, a jutro o 10:00 nasza reprezentacja odleci do Baku z lotniska w Poznaniu.

W tym samym dniu polscy piłkarze przeprowadzą trening na stadionie Tofika Bachramowa (w godzinie meczu). W piątek także odbędzie się jeden trening (17:00, czasu lokalnego).

W stolicy Azerbejdżanu polska ekipa zamieszka w hotelu Khazar Golden Beach Hotel oddalonym 45 minut jazdy autokarem od Stadionu imienia Tofika Bachramowa.

Reprezentacja wróci do kraju w nocy z 4 na 5 czerwca.

Jeśli Krzynówek nie zagra to nie wygramy...
Zeby Janasowi tylko sufit na łeb sie nie spadl i zeby nie wystawiał w podstawowej "11" Niedzielana :modli:

zieLonyLeń
01-06-2005, 20:59
Jestem przekonany,że tego meczu nie wygrają.coś tak mi sie wydaje,że bedzie 0-0.Szkoda,że Karwan nie będzie grał,troche się spalił w meczu z Albanią,ja wcale nie sądze,że Kosowski jest lepszym rozwiązaniem,w formie to on był jak grał w Wiśle.

Mini
02-06-2005, 10:50
ze jak? nie wygrają? no bez przesady, przecież to AZERBEJDŻAN !!!
trzy lub cztery do koła

podobno bramkarz im spierdolił bo się boi z Polską grać po 0-8 :lol: :lol: :lol:

Flip
02-06-2005, 10:55
Nie no wygramy,bez przesady... Choćby marne 1:0 ale myślę że wpadnie w miarę szybka brama i ich powieziemy.Grajki muszą sobie zdawać sprawę z wagi tych 3 punktów.

:bialy:
02-06-2005, 11:59
bardzo dobrze, że nastroje są stonowane. Dodatkowa mobilizacja nie zaszkodzi... a łatwo byc nie powinno, patrząc na inne wyniki w Azerbejdżanie w naszej grupie.

zieLonyLeń
02-06-2005, 18:39
Koniec sezonu,forma Wislaków nie bardzo :chytry: ,Krzynówek też daleki od swojej optymalnej dyspozycji,i trzeba pamiętać,że tam pewnie podczas meczu będzie z 35 stopni w cieniu :O .Wział bym 1-0 dla naszych w ciemno :/ .

Mazi
02-06-2005, 18:42
bedzie remis 8)

Didek
02-06-2005, 19:14
Szkoda,że Karwan nie będzie grał,troche się spalił w meczu z Albanią

A ja tam się ciesze że Karwan nie pojechał do Azerbejdżanu. Przynajmniej nie zostanie poobijany przez Azerów. Szkoda że Kiełbik pojechał mam nadziej że nie zagra. Boruc pewnie nie zagra. Nie możemy sobie pozwolić na osłabienia przed meczem z Groclinem w PP.

Szkoda że Kaczor nie pojechał może by mu wybili z głowy piłke nożną, a jak nie może by go porządnie skopali i poobijali!!! :zlosliwy:

:bialy:
02-06-2005, 22:01
Szkoda że Kaczor nie pojechał może by mu wybili z głowy piłke nożną, a jak nie może by go porządnie skopali i poobijali!!! :zlosliwy:

ta, albo żeby spadł samolot i by zginął, nie? a może go zastrzelą?
:roll:

Didek
02-06-2005, 23:05

ta, albo żeby spadł samolot i by zginął, nie? a może go zastrzelą?
:roll:

:nie: Nie śmierci mu nie życze ale nie chce żeby on grał z eLką na piersi!!!!

kibic 777
02-06-2005, 23:20
Ci Azerowie to zawzięty naród Anglicy mieli z nimi mały problem. Teraz jeszcze jakiś uraz Krzynówka, mam nadzieję że to nic poważnego, no i komplet na trybunach ponad 40 tysięcy luda, pomimo to 1:0 dla Polski

VASCO
02-06-2005, 23:40
Moje zdanie na temat Karwana jest takie, że talent to z niego jest średniawy.... Cieszę się, że strzela bramki dla Legiuni, powoli wraca do formy, ale na Boga, to jest przeciętny piłkarz.... Kosowskiego ch... nie lubię ,ale to jest zawodnik mimo wszystko o klasę lepszy od Bartka. Kiełbowicz powinien grać za Rząse bo jest po prostu wartościowszy dla drużyny, ale chyba Janas jest innego zdania. No i Boruc moim zdaniem jest lepszy od Dudka, ale tutaj jestem chyba jedyną osobą na świecie, która tak sądzi.... :roll:

wymych
02-06-2005, 23:45
Bardzo ciężko będzie tam wygrać..........liczę ze wymęczymy 2-1 bo punkty są najważniejsze..........i nie dać się sprowokować 8)

kibic 777
02-06-2005, 23:47
No i Boruc moim zdaniem jest lepszy od Dudka, ale tutaj jestem chyba jedyną osobą na świecie, która tak sądzi.... :roll:
Nie jesteś, ja tak samo uważam ale o tym musi się przekonać Janas, poza tym za ruch zmiany bramkarza nasz narodowy trener byłby wyklęty. :oczko:

VASCO
03-06-2005, 10:04
No i Boruc moim zdaniem jest lepszy od Dudka, ale tutaj jestem chyba jedyną osobą na świecie, która tak sądzi.... :roll:
Nie jesteś, ja tak samo uważam ale o tym musi się przekonać Janas, poza tym za ruch zmiany bramkarza nasz narodowy trener byłby wyklęty. :oczko:
I to mnie denerwuję, mam tylko nadzieję ,że szybko wyleci z tego Liverpoolu (wszystko na to wskazuje) i grając np. w Feyenoordzie nie będzie juz taką "narodową maskotką z dziurawymi rękami". Tyle ile on farfocli puścił w kadrze i klubie, to chyba Wandzik, Woźniak, Robakiewicz, Szczęsny, Szamotulski, Boruc, Majdan razem wzięci nie puścili. No ale Dudek to dobro narodowe. Taki narodowy "spec od farfocli".

krzysiek(L)
04-06-2005, 10:46
Dudek jest troszke Lepszy od Boruca ale wynika to tylko z tego ze jest od bardziej doświadczonym zawodnikiem ( w końcu jest starszy i gra w troszke lepszej lidze) Kaczorowski powienien pojechac i wyjsc w I skladzie zeby mu
zeby wybili:ucieszony:. Żal Krzynówka, ale cóż takie życie ;/

Luqas
04-06-2005, 17:41
Jak na razie to całkiem nieźle :ucieszony:
Frankowski i prowadzimy :D

Gdyby jeszcze Kosowski wykorzystał tę sytuację :-

ems
04-06-2005, 18:00
Cieszę się, że strzela bramki dla Legiuni, powoli wraca do formy, ale na Boga, to jest przeciętny piłkarz....

Karwan w formie to najlepszy prawoskrzydlowy w lidze

Luqas
04-06-2005, 18:42
Heh ... temu trenerowi Azerów to nieźle odjebało :ucieka:

żyła
04-06-2005, 18:43
dobry ten trener Azerów :hyhy: :ucieka:

Mrozik
04-06-2005, 18:43
On jak po jakichś prochach wyglądął, bez kitu :P

kowal
04-06-2005, 18:54
On jak po jakichś prochach wyglądął, bez kitu :P
w końcu w Baku jest :hyhy:

ems
04-06-2005, 19:05
bakubaku to jest sklad czlowieku ;]

c_zary
04-06-2005, 19:21
Cieszę się, że strzela bramki dla Legiuni, powoli wraca do formy, ale na Boga, to jest przeciętny piłkarz....

Karwan w formie to najlepszy prawoskrzydlowy w lidze
Racja, szkoda tylko ze ostatnio to bylo 3 lata temu 8)

Paluch
04-06-2005, 20:20
Wygraliśmy!

Juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!

Mamy lidera hej w Polszy mamy lidera

a co do meczu to...usnąłem prawie :]

Michu
04-06-2005, 22:46
http://www.wp.pl/r/An1174 :ucieka:

No i jeeeeest!!!

Polsa Rules :hyhy:

baranek
04-06-2005, 23:20
Nawet mi się podobało.
Kilka fajnych akcji
Ładna bramka Kłosa :brawo:
Torres :/
Ważne że wynik na plus.
Jesteśmy na pierwszym miejscu w grupie :hyhy:
Szkoda tylko, że Anglia ma zaległy mecz.

79art
04-06-2005, 23:30
Meczyk udany pewne zwycięstwo 3:0 bardzo cieszy, zwłaszcza piekna bramka Frankowskiego .Oby tak dalej.

W Baku obecna jest delegacja z Bełchatowa z flagą reprezentacyjną oraz z krzyżem Maltanskim(barwówką).

krzysiek(L)
04-06-2005, 23:37
tylko sie cieszyć z takiego wyniku teraz zdobedziemy Old Traford i jestesmy na MŚ w Niemczech :hyhy: Ładna bramka Frankowskiego

Sokol
05-06-2005, 04:00
a co do meczu to...usnąłem prawie :]

Ty prawie.. a ja sie obudzilem jak Klos brame srzelil a potem jak siostra krzyczala ze strzaszny film leci na polsacie :D:D

VASCO
05-06-2005, 08:11
No cóż trzeba przyznać:
Azerbejdżan - Wisła 0:3
Wiślacy na chwilę tylko odlecieli spod skrzydeł wujka Wernera, potrenowali z porządnym szkoleniowcem i efekt od razu widoczny....

krzysiek(L)
05-06-2005, 09:23

Ale weż pod uwage ze teraz oni bedą pod presją wyników

Nazgul
05-06-2005, 10:28
Na wielu forach dyskusyjnych rozgorzała dyskusja na temat możliwości bezpośredniego awansu z 2 miejsca w grupie po ewentualnych zwycięstwach nad Austrią i Walią u siebie. Jest to oczywiście możliwe, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, iż mamy 6-drużynową grupę, co zwiększa nasze szanse (drużynom z grup 7-zespołowych obcina się z dorobku wyniki z oststnim w tabeli), ale wkurza mnei to, że malo kto mówi o możliwości awansu z 1 miejsca po trzech zwycięstwach. Tak właśnie - z Anglią też trzeba wygrać. No chyba że do Manchesteru jedziemy po porażkę... To może nie jechać i oddać mecz walkowerem?
No i dobra, załóżmy że przegraliśmy z Anglią ale awansowaliśmy bezpośrednio bo zadzialały te wszystkie przeliczniki i okazało się, że z wszystkich przegrańców my jesteśmy przegrańcami fartownymi. Jedziemy na MŚ. Po co? Dla mnie sprawa jasna; Wygrać. Bo po to się do kurwy nędzy gra. Po to żeby dojść do finału i żeby ten finał wygrać. Czy to się uda to inna sprawa, ale przoszę czytelników tego postu o jedno: O walkę z mentalnością wiecznego loosera pokutującym w tym kraju.

No to jak?
WYGRYWAMY!!!

Bo przegrać zawsze się zdąży :)

lomu-banita
05-06-2005, 10:29
No cóż trzeba przyznać:
Azerbejdżan - Wisła 0:3
Wiślacy na chwilę tylko odlecieli spod skrzydeł wujka Wernera, potrenowali z porządnym szkoleniowcem i efekt od razu widoczny....

Ładnie napisane :hyhy:

Miłe to jak w reprezentacji wiślacy wioda prym, szkoda tylko że niektórzy już w Wiśle nie grają :/

Mini
05-06-2005, 11:08
ze jak? nie wygrają? no bez przesady, przecież to AZERBEJDŻAN !!!
trzy lub cztery do koła

od dziś mówcie mi "Panie obserwatorze" 8)

Cypis
05-06-2005, 11:24
ale wkurza mnei to, że malo kto mówi o możliwości awansu z 1 miejsca po trzech zwycięstwach. Tak właśnie - z Anglią też trzeba wygrać. No chyba że do Manchesteru jedziemy po porażkę... To może nie jechać i oddać mecz walkowerem?

nie ebdzie awansu z 1 miejsca bo do Angli jedziemy po programowa porazke :ucieszony: a jechac trzeba coby kary nie dostac :P

Grabek
05-06-2005, 11:27
ja tylko napisze, że dawny Szymkowiak z Wisły i obecny to dwaj inni piłkarze :O Bez niego w ofensywie byśmy nie istnieli...

Mini
05-06-2005, 12:17
no właśnie
w pierwszej połowie dostał kopa i wstał w kilka sekund a jak grał w Polsce to leżał kilka minut trzymając sie za plecy jakby mu ktoś kijem golfowym w nery zasunął :chytry:
chyba go kebaby wytresowały troche

Nazgul
05-06-2005, 15:56
ale wkurza mnei to, że malo kto mówi o możliwości awansu z 1 miejsca po trzech zwycięstwach. Tak właśnie - z Anglią też trzeba wygrać. No chyba że do Manchesteru jedziemy po porażkę... To może nie jechać i oddać mecz walkowerem?

nie ebdzie awansu z 1 miejsca bo do Angli jedziemy po programowa porazke :ucieszony: a jechac trzeba coby kary nie dostac :P

Dopóki są na świecie miejsca, w które jeździmy jak to piszesz: "Po programową porażkę" dopóty będziemy piłkarską II albo III ligą. Nie ma tak. Trzeba przebudowywać mentalość ludzi: Piłkarzy, trenerów, działaczy, kibiców dziennikarzy... Kto słuchał peanów Szpaka na temat Dudka w czasie finału LM? Zupełnie jakby Legia czy Wisła wygrała LM. Zaścianek, w mordę...

Eda
05-06-2005, 19:05
Ostatnio patrzyłam wszytskie grupy i naprawdę mamy duże szanse na wejście z drugiego miejsca bez baraży :brawo:

crolick
05-06-2005, 21:13
http://sport.onet.pl/1108476,wiadomosci.html - latwo nie bedzie. I znow jest mozliwe ze Szwedzi nas wyoutuja, #$^@% jedne :zly:

baranek
05-06-2005, 21:19

Tak, tak. Napewno przegrają. I ojedziemy ich 3-jajo w Manchesterze.

Markotny
05-06-2005, 21:33

Tak, tak. Napewno przegrają. I ojedziemy ich 3-jajo w Manchesterze.Booo fantazjaaaaa... ;)

arczi
05-06-2005, 21:37
Pierdolicie.

Pykniemy ich szesc do jajka :hyhy:

Nazgul
05-06-2005, 21:54
Pierdolicie.

Nieee, tryndu trzeba się trzymać. każdy wyjazd trzy bramy i w ostatnim tez tak ma być :D

Jaco
05-06-2005, 21:59
Pierdolicie.

"Trzy bramy Kosowski trzy bramy Niedzielan i cieszy się Ewcia z Bielan"

:ucieszony:

jasin
06-06-2005, 21:57
a ja właśnie wróciłem z Baku :)

leczę żołądek :(

fot nie będzie :P (może kiedyś póóóźźźźniej ;) )

Mazi
06-06-2005, 22:01
na interii zauwazylem:

http://img.interia.pl/sport/nimg/kulisami_meczu_Baku_704692.jpg

jasin
06-06-2005, 22:13
będe miał dowód dla A., że flaga była. prawie same znajome twarze na zdjęciu ;)

Mini
08-06-2005, 08:42
http://sport.onet.pl/1108476,wiadomosci.html - latwo nie bedzie. I znow jest mozliwe ze Szwedzi nas wyoutuja, #$^@% jedne :zly:

8) nie chwaląc się przewidziałem to już jakis czas temu :zly:

i dlatego wkurwia mnie kalkulowanie co trzeba zrobić żeby być na drugim miejscu... a czemu ***** nie możemy być na 1 ? już poprzednio można było Anglie ograć ale się grajki przestraszyły i Głowacki został bohaterem narodowym Angoli :efoch:

jasin
08-06-2005, 08:47
właśnie przypomniało mi się. Ma ktoś ten mecz nagrany? chętnie bym zobaczył jak to w telewizorni wyglądało

Pan Artysta
08-06-2005, 08:52
mam ale nie dam :P

jasin
08-06-2005, 08:53
chamie niemyty :foch: nie musisz dawać, możesz pożyczyć :P

Pan Artysta
08-06-2005, 08:55
:chytry: i tak i nie :P

jasin
08-06-2005, 08:57
jesteś za a nawet przeciw? :hyhy:

czekaj, czekaj, długo Cię znajdę? mam twój numer!

Pan Artysta
08-06-2005, 09:04
idem szukać :hyhy: