PDA

Zobacz pełną wersję : Rywal Legii w PP

Ostry
03-07-2003, 18:42
Lublinianka lub Tłoki rywalem Legii w PP

W siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie par drugiej rundy (1/16 finału) Pucharu Polski w sezonie 2003/04. Do rywalizacji w tej fazie rozgrywek przystąpią już zespoły ekstraklasy.
Rywalem Legii na tym szczeblu będzie zwycięzca pary Lublinianka Lublin (IV liga) - Tłoki Gorzyce (spadkowicz z II ligi).
Spotkania II rundy odbędą się 2 sierpnia (o godzinie 17.30 na stadionach bez świateł i o 19.00 na stadionach ze światłami).

II runda Pucharu Polski - 2 sierpnia

Gryf Wejherowo/Arka Gdynia - Wisła Kraków
Chemik-Zawisza Bydgoszcz/Górnik Polkowice - KSZO Ostrowiec
Flota Świnoujście/Łódzki KS - Widzew Łódź
Lech II Poznań/Aluminim Konin - Szczakowianka Jaworzno
Raków Częstochowa/Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin
Promień Żary/Śląsk Wrocław/Stomil Olsztyn - Górnik Zabrze
Karkonosze Jelenia Góra/Radzionków/Hetman - Lech Poznań
Odra-Unia Opole/Polar Wrocław - Wisła Płock
Pogoń Siedlce/Piotrcovia - Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Ceramika Paradyż/Świt Nowy Dwór - Odra Wodzisław
Jagiellonia Białystok/Ceramika Opoczno - Zagłębie Lubin
Olimpia Elbląg/GKS Bełchatów - Amica Wronki
Sandecja Nowy Sącz/Stal Stalowa Wola - GKS Katowice
Korona Kielce/Górnik Łęczna - Ruch Chorzów
Strug Tyczyn/RKS Radomsko - Polonia Warszawa
Lublinianka Lublin/Tłoki Gorzyce - Legia Warszawa

Źródło: www.pzpn.pl

Joker
03-07-2003, 18:47
Powinnismy przejść ta runde. Już dawno legia nie zdobyła Pucharu Polski w koncu przydałoby sie. zwróccie uwage ze zjabiesty meczyk szykuje sie w Łodzi DERBY! Swoja droga ciekawe na kogo wpadniemy w nastepnej rundzie??? :box:

Mazi
03-07-2003, 18:52
No własnie , mam nadzieję ,że dojdzie do derbów Łodzi ... :) . Może być ciekawie ...

Chciałbym również ,zebyśmy grali z Lublinianką ... ciekawe jak tam notowania tego klubu w Lublinie stoją ?

kamyk
03-07-2003, 19:07
oj panowie lublinjanka grala z wiselka puławy nie dawno bylo 2-2 nio a lublinianka gra teraz w 4 lidze! ja bardzo chetnie bym sie d lublina wybral i bede kibicowal lubliniance bo wtedy bede mial blizutki wyjazd do lublina hehe i pakowal byms ie do pociagu w pulawach nio i meczyk by byl zaliczony hehe! legia mistrz!

Unico
03-07-2003, 19:46
II runda Pucharu Polski - 2 sierpnia

Gryf Wejherowo/Arka Gdynia - Wisła Kraków

Ooo co ja widzę, Wisła może zagrać z Arką 8-
Będzie ciekawie :>

Aureliusz
03-07-2003, 22:02
Ostatnimi czasy było tak, że Legia przechodziła 2 rundę (czyli pierwszą dla siebie), ale niestety w drugiej odpadała i to bardzo często z jakimś słabiutkim zespołem z drugiej ligi (np. Radomsko). Boję się aby w tym roku nie było podobnie. Oba zepoły to teoretycznie słabe zespoły, ale Legia już wielokrotnie udowadniała, że na takie mecze trudno im się zmobilizować i często przegrywała. Ale i tak trzeba wierzyć, zwłaszcza że już dawno Legia nie zdobyła PP.

*PRZEMO*
04-07-2003, 10:51
runda ta wydaje sie latwa, wiec mam nadzieje tak bedzie..

olimpia elblag moze walczyc z amica.. mam nadziejze ze na nia nie trafia bo jak kazdy wie amica gra b.nierowno .a naszum kolegom z elblaga zyczymy jak najlepiej...

Ultra LW
04-07-2003, 12:05
Wole wyjazd do Lublina. Tam napewno bedzie ciekawie. Polecam wszystkim bo takie eskapady w PP na III czy IV lige to czysta esencja wyjazdowej zabawy. Byłem na PP z Myszkowem (gdy grali jeszcze w II lidze) i było naprawde bardzo ciekawie. Przed meczem :pijok: a w drodze powrotnej :box: z GKS (wzieli nas za Haifa Łódź) '8
Już nie mogę się doczekać.

Misieq
05-07-2003, 23:35
Do Gorzyc nawet nie ma co sie wybierac, druzyna sie posypala, o stadionie nawet nie wspomne. Teoretycznie oba zespoły do przejscia i to bez zadnych problemow. Dla mnie lepiej zeby to było z Tłokami , jedyne parenascie kilometrow odemnie, takze na meczu bede na 100 % . :)

peyek
06-07-2003, 08:25
olimpia elblag moze walczyc z amica.. mam nadziejze ze na nia nie trafia bo jak kazdy wie amica gra b.nierowno .a naszum kolegom z elblaga zyczymy jak najlepiej...
Chyba jednak trafia na pewno - zwarzywszy na to ze to oni musza jeszcze wygrac mecz z GKSem a nie Amica (ona ma taka sama sytuacje jak my).

yeah
06-07-2003, 09:09
Ja nie rozumiem jednej rzeczy? Jeśli LEgia nie potrafi się zmobilizować na słabszych przeciwników to nigdy nie zdobędzie MISTRZA, jeśli chodzi o gre systemem 16 czy 14 czy 12 drużyn... Dalczego? Ponieważ w lidze polskiej chyba zresztą jak w każdej, są 3-4 drużyny, które walczą o mistrza... Legia, Wisła, GKS i Groclin. Ewentualnie można się jeszcze zmobilizować na RTS, Górnik, Odrę... A, co zresztą? Przecież to potencjalnie kiepskie drużyny i można je "olać", no bo chyba tak to wygląd. I tu powinien sprawdzić się psycholog, trener i wielu innych ludzi bo taka mentalność nie u jednego cz dwóch graczy tylko w całej drużynie powoduje to, że możemy sobie wybić pomysły o pucharach, a MISTRZOSTWO... heh to co to jest? ;) Wedłu mnie powinno się wpoić tym piłkarzykom, że łatwiej się gra przeciwko zespołowi, z wyższej półki ligowej, niż temu z, którejś tam ligi, bo:1. Przedewszystkim oni nie mają nic do stracenia 2. Będą gryźć trawę, żeby się pokazać żebywyjść z tego zaplecza ligowego.

Niko
08-07-2003, 08:31
Najprościej mówiąć PP stracił swoją renome. Z ostatnich finałów to pamiętam takie drużyny jak Aluminium Konin, Ruch Ch, Gornik Z,czy GKS B! Po za tym kompletną głupotą jest rozgrywanie 2 meczów finałówych. Frekwencja żenująca (może poza Wisłą), poziom podobny. A przypomnijcie sobie choćby finał PP GKS K - Legia w Łodzi.

A jeśli chodzi o tegoroczny puchar, to czuję, że w tym roku będziemy mieć więcej szczęścia. Nie ma Pucharu Ligi, nie ma UEFA więc można pograć w PP.

PZDR :)

Sharn
08-07-2003, 11:21
Wolę jechać do Lublina - nie wiadomo kiedy będzie kolejna okazja... 8)

ems
08-07-2003, 12:33
Tłoki - pogromcy Arki :))

nie skreslalbym Floty w meczu z ŁKS, to dobra paka, od paru lat walczy o awans do II ligi

Keleborn
08-07-2003, 16:13
Pucharu nie było już bardzo dawno, za długo. Kiedyś była to nasza specjalność. Lubię puchar i lubię jak jest w Warszawie.

Będzie nasz

szczepan
10-07-2003, 14:25
hiehiehiehie dorwalem sie do netu w Chorwacji :P

sadze ze w obecnej sytuacji Nasi beda znacznie powazniej trakotowac Puchar Polski bo jest szansa na PU! a w lidze to roznie moze byc...

elmijakke
10-07-2003, 14:34
Mam nadzieję że znowu nie będzie tak jak w zeszłym roku z Radomskiem (chyba najgorszy mecz Legii w zeszłym sezonie), Tłoki się napną, Legia oleje i skończy sie na jakimś przypadkowym 0:1. Ale chyba nie będzie tak żle.

Heli_Lukow
14-07-2003, 13:19
Miejmy nadzieje ze Legia zagra z Lublinianką bedziemy mieli bliziutko z Łukowa.Kamyk a czy ktos z Puław chodzi mi o kibiców Wisły Puławy np.Maczuga , Uzi i reszta tych niby "legionistów" by się wybierała bardzo chetnie byśmy się z nimi spotkali.Pozdrawiam prawdziwych !!!!!!!! kibiców (L) z Puław.

Adiq
16-07-2003, 18:57
Do Gorzyc nawet nie ma co sie wybierac, druzyna sie posypala, o stadionie nawet nie wspomne.
Ciekawe podejście... :oho:

ja bardzo chetnie bym sie d lublina wybral i bede kibicowal lubliniance bo wtedy bede mial blizutki wyjazd do lublina
Sama logika. :D

Ja się cieszę z losowania, bo do obu miast nie jest aż tak daleko i pewnie pojadę.
Oprócz derbów Łodzi ciekawia zapowiada się też ew. mecz Arki z Wisłą.

kamyk
22-07-2003, 18:04
heli_lukow ja uziego znam a z tego cow iem on jest z chelma i nie jest kibicem wisly pulawy tylko chlemianki chelm! wiec nie wiem ! a co do prawdziwych kibicow w pulawach legionistow to zapewniam cie ze jest ich bardzo duzo! bylo byc na meczu z lechem bo nas bylo z 15 ludzi i dobrze sie bawilismy! a pewnie odczuwasz jakos uraz ze na ostatnim meczu 4 ligi pmiaedzu wasza druzyna byly jakies zatargi miedzy nami ze jakies podbno flagi zostaly wam odebrane nie wiem nic o tym nie slyszalem tylko ktos mi na ucho napomnial ze takie cos bylo! pozdrwiam

bemowiak
23-07-2003, 01:07
Wole Lublinianke bo z Tłokami odpadniemy jak w zeszłej edycji z Radomskiej i będzie wstyd(lub wstyt niewiem jak sie pisze)

Adis
29-07-2003, 21:52
...