PDA

Zobacz pełną wersję : Liga mistrzów i PUEFA 07/08

Strony : [1] 2 3 4 5 6 7 8

Mini
30-05-2005, 14:38
faworyt wiadomo -> MILAN 8)

a Uefa już kręci
Johanson mówi że Liverpool jako zwycięzca powinien grać w przyszłym sezonie w LM. no wg mnie też ale skoro sobie ustalili zasady ze grają max 4 ekipy z jednego kraju a o tym które ma decydować federacja no to chyba coś jest nie tak. Anglicy chyba sami Evertonu nie wykolegują bo i na jakiej podstawie a jak uefa zmieni zdanie i doda Liverpool to wtedy skrzywdzą kogoś innego. jak LFC dostanie w prezencie gre w fazie grupowej to do 3 rundy eliminacji poleci Fenerbahce

next year
w fazie grupowej ( na dziś)
Barcelona, Real, Juventus, Milan, Bayern, Schalke, Benfica, Porto, Chelsea, Arsenal, Sparta , Lyon, Lille, Fenerbahce, Olympiakos, PSV
w eliminacjach
ekipy na które w 3 rundzie może wpaść Wisła
Manchester, Inter, Panathinaikos, Villareal, Sporting, Monaco, Ajax, Rangers, Dynamo, Werder, Slavia, Rosenborg, Brugge
Celtic, Anderlecht i Lokomotiw muszą przejsć drugą runde i wtedy w 3 będa rozstawieni...
inne ekipy w el. LM
Everton, Betis, Basel, Udinese, Szachtar, Rapid Wiedeń, CSKA Sofia, Hajduk, Broendby lub FC Kopenhaga, Valerenga, Steaua lub Dinamo Bukareszt, Partizan, Petrzalka lub Zilina, ND Gorica, Thun, Malmoe, Trabzonspor, Debreczyn,

dziwi mnie niski ranking Szachtaru ( niższy niż Slavii)
info z przekrętu i onetu

Paluch
30-05-2005, 23:32
LM eeee tam...

A My swoje:
Puuuchaaar UEFA Jest Naaasz!
Ten puuuchar do Nas Należyyy :bauns:

Mini
24-06-2005, 16:36
I runda - pary:

Liverpool FC (Anglia) - Total Network Solutions (Walia)
Kairat Ałmaty (Kazachstan) - Artmedia Bratysława (Słowacja)
Dinamo Mińsk (Białoruś) - Anorthosis Famagusta (Cypr)
NK Gorica (Słowenia) - KF Tirana (Albania)
Levadia Tallin (Estonia) - Dinamo Tbilisi (Gruzja)
Haka Valkeakoski (Finlandia) - Pjunik Erewan (Armenia)
Nieftczi Baku (Azerbejdżan) - Hafnarfjoerdur (Islandia)
Glentoran Belfast (Irlandia Północna) - Shelbourne FC (Irlandia)
F91 Dudelange (Luksemburg) - NK Zrinjski Mostar (Bośnia i Hercegowina)
FK Rabotnicki Skopje (Macedonia) - Skonto Ryga (Łotwa)
Sliema Wanderers (Malta) - Szerif Tyraspol (Mołdawia)
HB Torshavn (Wyspy Owcze) - FBK Kowno (Litwa)

II runda - pary:

FBK Kowno/ HB Torshavn - Liverpool FC/Total Network Solutions
Dinamo Tbilisi/Levadia Tallin - Broendby Kopenhaga (Dania)
Partizan Belgrad (Serbia i Czarnogóra) - Sliema Wanderers/Szerif Tyraspol
VSC Debreczyn (Węgry) - Hajduk Split (Chorwacja)
Artmedia Bratysława/Kairat Ałmaty - Celtic Glasgow
NK Gorica/ KF Tirana - CSKA Sofia (Bułgaria)
Anderlecht Bruksela (Belgia) - FH Hafnarfjoerdur/Nieftczi Baku
Vaalerenga Oslo (Norwegia) - Haka Valkeakoski/Pjunik Erewan
Skonto Ryga/FK Rabotnicki Skopje - Lokomotiw Moskwa (Rosja)
F91 Dudelange/NK Zrinjski Mostar - Rapid Wiedeń (Austria)
Dynamo Kijów (Ukraina) - FC Thun (Szwajcaria)
Malmoe FF (Szwecja) - Maccabi Hajfa (Izrael)
Shelbourne FC/Glentoran Belfast - Steaua Bukareszt (Rumunia)
Anorthosis Famagusta/Dynamo Mińsk - Trabzonspor (Turcja)

Wiślaków ciagnie do Azji :lol3:
a podobno ktoś w Celticu na łeb upadł i zastanawiają się nad kamilką :hihi:

cin
27-07-2005, 21:51
o ***** :O

mam nadzieje, ze Artur nie bronil, bo spojrzalem na livescore.com i tam stoi-
Petrzalka 5-0 Celtic :ucieka:

crolick
27-07-2005, 21:53
1 mecze II rundy kwalifikacji do CL:

Dinamo Tbilisi 0-2 Brøndby
Dynamo Kyiv 2-2 Thun
Anorthosis 3-1 Trabzonspor :O
Anderlecht 5-0 Neftchi
Vålerenga 1-0 Haka
Kaunas 1-3 Liverpool
Dudelange 1-6 Rapid Vienna
Partizan Belgrad 1-0 Sheriff
Shelbourne 0:0 Steaua [65 min]
Malmö 3:2 Maccabi Haifa
Rabotnicki 1:1 Lokomotiv Moskva
Tirana 0:0 CSKA Sofia [65 min]
Debrecen 2:0 Hajduk [55 min]
Petrzalka Bratislava [5 - 0] Celtic (Sco) :O :zdziwiony:
43' [1 - 0] A. Hellebrand
57' [2 - 0] Vascak
77' [3 - 0] M. Mikulic
79' [4 - 0] M. Mikulic
90' [5 - 0] Halenar

No to se Boruc z Zurawskim Europe zawojowali... :ucieka:

VASCO
27-07-2005, 22:17
Bardzo mnie ucieszył wynik z Bratysławy...... :hyhy:
Jestem wniebowzięty. Obserwowałem dyskusje szkockich kibiców na forum Celticu i przepowiadali ,że pukną Słowaków 4:0 , 5:0 no minimum 2:0. A tu taka niespodzianka :hyhy: Dla nich Europa Wschodnia to zawsze spacerek.....
Dobrze tak wyspiarskim bucom......
Jak Słowianie wygrywają to zawsze się cieszę......No i Artur pewnie odzyska miejsce w drużynie.... :chytry:

Iras
27-07-2005, 22:30
Na szczescie Artur cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych :oczko: . Żurawski grał do 60 minuty ( jak schodził to było jeszcze "tylko" 2:0 :chytry: )

Kempes
27-07-2005, 22:47
:lol:

Ehh skoro jedyny porządny gość w tym klubie - siedzi na ławce to jak oni mają cokolwiek zdzialać ? :lol2:

W derbach bydzie to samo :zlosliwy:

Tomi
27-07-2005, 23:03
Ten Strachan to jakis ochujaly jest.....

Sciagałem sobie sparingi Celticu z torrenta i Boruc a ten Marshall to niebo i ziemia....jak wystawil taka cipe to dostali 5:0....poza tym jak w tych sparach ogladałem obrone Celticu to ....Heko Czermno ma lepsza, pomoc tez ( Sutton w pomocy :kurde: :ucieka: ) z reszta ogolnie strasznie mizernie graja i nie wroze im w tym sezonie nic wielkiego - tylko Artka mi szkoda...

Tak to jest jak sie na trenera bierze jebanego angola co spuszał teamy z premiership :hyhy: :zly: :kurde:

Kempes
27-07-2005, 23:19
Z tego co zauważyłem przegladając składy i zmiany , Żurawski również był na ''typowej'' dla siebie pozycji pomocnika - bodajże bocznego ... i jak on chce jego potencjał wykożystać ?! Wyspiarskie drewniaki typu Hartson powinno sie ładnie sprzątnąć z napadu na rzecz Macieja Ż. :cicho:

droho
27-07-2005, 23:20
Od razu się przyjemniej zrobiło 8)

No to nasze byłe gwiazdeczki Ligę Mistrzów obejrzą sobie w TV albo na trybunach przy Reymonta (wiem, wiem, marzenia :hyhy: )

Flip
28-07-2005, 08:26
Celtic musiał zagrać naprawdę fatalnie,bo to przecież się w pale nie mieści :zly:

O ironio losu :chytry:

Żuraw poszedł na zachód w poszukiwaniu Ligi Mistrzów a tu taka :wdupe:

A ta ironia sie spełni jak Wisła by weszła do LM :efoch:

odpukać

Beny
28-07-2005, 08:35
Bo Artur nie grał. :foch:

A sam wynik to :O :ucieka: :O :ucieka: :zdziwiony:

Pan Artysta
28-07-2005, 08:51
5 do jaja :hyhy:

ciekawe czy "Giertychowi" sie coś nie przypomniało :oczko:

Cezdor
29-07-2005, 12:12
Wisła w III rundzie eliminacji do LM zagra z Panathinakosem 8)

:bialy:
29-07-2005, 12:12
Wlasnie ogladam losowanie, i Wisle zostaly takie mozliwosci:
Panathinaikos
Monaco
Ajax
Rangers

jakby nie patrzec raczej beda mieli ciezko, ale przynajmniej nie sa to giganty w stylu Inter czy Man Utd...
no i wylapali Panathinaikos... chyba nie najgorzej z pktu widzenia Wisly

Luqas
29-07-2005, 12:13
I tak Wisła odpadnie 8)

Flip
29-07-2005, 12:14
No tak napisałem to w PUEFA a powinienem tu :wstyd:

z ciekawwzych par Everton-Villareal,Betis-Monaco,Szachtar-Inter

kowal
29-07-2005, 12:20
I tak Wisła odpadnie 8)
phiiii :nie:

Cieszę się, że nie przychodzi nam rywalizować z tymi z najwyższej półki - Inter lub Manchester. Osobiście pocichu liczyłem na Club Brugge, Rosenborg czy nawet tych Słowaków, co pojechali ze Szkotami jak z dziećmi :hyhy:
Panathinaikos jak dla mnie to średniak, który nie schodzi jednak poniżej pewnego poziomu. Ciężko z nimi wygrać na wyjeździe, ale wszystko możliwe. Napewno Panathinaikos jest w naszym zasięgu. Pozostaje tylko wygrać i wreszcie awansować do LM.

Kocur
29-07-2005, 12:34
Rozpierd.... ich jak świeży gnój po polu

cytat jednego z kierowników u mnie w robocie 8)

Mazi
29-07-2005, 12:36
Wisła ma naprawdę duże szanse by awansować...

jeśli jednak tego nie zrobi to na miejscu Cupiała... :cicho:

Beny
29-07-2005, 12:39
O Andelechcie wypowiedzi były podobne, a wyszła kupa.

I tak będzie tym razem. 8)

Eda
29-07-2005, 12:49
Nie przejdzie dalej :chytry:

Flip
29-07-2005, 12:52
Całkiem istotne rolę gra to kto będzie gospodarzem pierwszego meczu.
Bo jeśli "Koniczynki" to dołożą Wiśle 3-4 gole i będzie po ptokach :hyhy:

A jak na na Remonta zagrają to szansa większa.

i szybki updejt Wisła u siebie.

As(L)o
29-07-2005, 13:03
O Andelechcie wypowiedzi były podobne, a wyszła kupa.

I tak będzie tym razem. 8)

Dokładnie, jestem tego samego zdania 8) i obyśmy się nie mylili :modli:

ceero
29-07-2005, 13:19
Rozpi****my koniczynkom wszystkie liście!
Każdy kibic Wisły w to wierzy, a od Was za dużo wymagać nie można :oczko:
O 14.00 losowanie PUEFA. Życze Wam wylosowania Bańskiej Bystrzycy

Nazgul
29-07-2005, 13:20
Jak chca grać w LM to teraz mają niepowtarzalną szansę. Nikogo słabszego na tym etapie się nie trafi, taka prawda. A na rozstawienie trzeba sobie zapracować...

Beny
29-07-2005, 13:24

Powtórzę się.

Fiołki też miały zwiędnąć.

ceero
29-07-2005, 13:29
E tam. Real tez miał paść na kolana i Barcelona. Ale to nie oznacza że nie możemy wierzyć, przynajmniej do 9 sierpnia. Bo kimże jest kibic bez wiary w swój klub :prawi:

Beny
29-07-2005, 13:37
:lol3:

Kempes
29-07-2005, 13:52
Kwesita względna , Panathinaikos zespół jeden ze słabszych do wyboru , lecz nomen omen solidna europejska drużyna. Coś czuje ,że rywalizacja rostrzygnie sie w kontekście : kto wyżej wygra u siebie bo ... Dla mnie remis Wiślaków na gorącym terenie w Grecji już byłby sporym sukcesem ,a u siebie nie ma co sie ***** i muszą z nimi wygrać czego im chyba życze ... kwestia braku Polski w LM jest mocno wkurwiająca 8)

Mazi
29-07-2005, 13:56
No jasne, powinniśmy dostrzec również plusy awansu Wisły do fazy grupowej:

1) duża ilość punktów w tych wszystkich rankingach UEFA'y
2) Wisła będzie się skupiać na meczach w LM... to będzie tylko i wyłącznie szansa dla nas w lidze

w sumie jest mi to obojętne czy awansują czy nie...

Gutek
29-07-2005, 14:05
Ja życze Wiśle awansu.
Pkt do rangingu się kłaniają...

Beny
29-07-2005, 14:06
Walić punkty, od 8 lat ta sama śpiewka.

Żadnego awansu.

Aureliusz
29-07-2005, 14:22

Żadnego awansu.

Dokladnie. Umiesz liczyć, licz na siebie. Sam zdobywaj punkty.

A poza tym, te punkty liczą się tylko do tego, ile drużyn do jakich pucharów i od której rundy się kwalifikują.
A to, czy dana drużyna jest rozstawiona zależy od rankingu klubowego, a nie krajowego.

Cezdor
29-07-2005, 14:32
A to, czy dana drużyna jest rozstawiona zależy od rankingu klubowego, a nie krajowego.

No ale jak po raz kolejny zdobędziemy wicemistrza, to być może zagralibyśmy w eliminacjach do LM a nie w p. UEFA przy odpowiedniej liczbie punktów.

W tym wypadku nie wolno liczyć tylko na siebie. Wszyscy mają zdobywać punkty.

Patrząc na rywali w p. UEFA mam przeczucie, że wiele ich w tym sezonie nie zdobędziemy.

As(L)o
29-07-2005, 14:36
No jasne, powinniśmy dostrzec również plusy awansu Wisły do fazy grupowej:

1) duża ilość punktów w tych wszystkich rankingach UEFA'y
2) Wisła będzie się skupiać na meczach w LM... to będzie tylko i wyłącznie szansa dla nas w lidze

w sumie jest mi to obojętne czy awansują czy nie...

Ale są jak dla mnie znacznie większe minusy:
1) po pierwsze w prasie, radiu i terlewizji przed każdym i po meczu byłaby straszna "wisłomania" i same ochy i achy jak ta wisła jest wspaniała i profesjonalna a reszta klubów może się przy niej schować co jak dla mnie jest wkurwiające.
2) nawet jakby awansowali to by w grupie znalźli by takich rywali że by szybko stracili szanse więc bardziej jednak koncentrowali by się na lidze. Gdyby jednak jakoś sobie radzili to odsyłam do punktu pierwszego ;)
3) sytuacja z punkatami został już wcześniej wyjaśniona...

w sumie więc jednak w tym dwumeczu będe kibicował Grekom

Aureliusz
29-07-2005, 14:42

No ale jak po raz kolejny zdobędziemy wicemistrza, to być może zagralibyśmy w eliminacjach do LM a nie w p. UEFA przy odpowiedniej liczbie punktów.

W tym wypadku nie wolno liczyć tylko na siebie. Wszyscy mają zdobywać punkty.

Patrząc na rywali w p. UEFA mam przeczucie, że wiele ich w tym sezonie nie zdobędziemy.

JAk chcesz liczyć na Wisłę, to modl się, aby nie weszła do LM, to wtedy zdobędzie więcej punktów grając w UEFA z teoretycznie słabszymi zespołami. 8) To raz.

A dwa to, jak chcesz Legię w LM, to módl się, aby zdobyła majstra, a nie dostawała się tam poprzez drugie miejsce. 8)

Harcerz
29-07-2005, 14:53
I tak Wisła odpadnie 8)
phiiii :nie:

Cieszę się, że nie przychodzi nam rywalizować z tymi z najwyższej półki - Inter lub Manchester. Osobiście pocichu liczyłem na Club Brugge, Rosenborg czy nawet tych Słowaków, co pojechali ze Szkotami jak z dziećmi :hyhy:
Panathinaikos jak dla mnie to średniak, który nie schodzi jednak poniżej pewnego poziomu. Ciężko z nimi wygrać na wyjeździe, ale wszystko możliwe. Napewno Panathinaikos jest w naszym zasięgu. Pozostaje tylko wygrać i wreszcie awansować do LM.

Mam kolege Greka co im ostro kibicuje , mowi ze cos w slabej formie sa teraz .

Kocur
29-07-2005, 15:08
Żadnego awansu.

:efoch:

i vice versa - jak być Polakiem to z grubej rury - bez awansu do fazy grupowej Pucharu

Schweiz Schweiz uber alles 8)

Beny
29-07-2005, 15:34
I przynajmniej jest jasność w temacie, a nie lizanie się po jajach i liczenie jakiś punktów.

Eda
29-07-2005, 17:38
Mam kolege Greka co im ostro kibicuje , mowi ze cos w slabej formie sa teraz .
Wisła też nie jest w najwyższej formie :zlosliwy: . A teoretycznie grecy są lepsi od Wiślaków.

crolick
29-07-2005, 17:39
Eee tam, wale pkt. Bede kibicowal Wisle bo to klub z Polski, a ja jestem Polakiem. Howgh :chytry:

As(L)o
29-07-2005, 18:03
:efoch:

i vice versa - jak być Polakiem to z grubej rury - bez awansu do fazy grupowej Pucharu

Schweiz Schweiz uber alles 8)

Tylko nie wyjeżdźajcie z wątkiem patriotycznym bo to dobre dla pikników którzy nie łączął się z jednym klubem itp. Ja jako fan Legii nigdy nie będe życzył zwycięstwa Wiśle i tyle. I żeby nie było że to Polacy tacy zacofani względem europy to radze przypomnieć sobie jacy szczęśliwi byli fani Interu po porażce Milanu w finale Ligi Mistrzów

Pesto
29-07-2005, 18:08
Jako Polak to ja mogę kibicować reprezentacji Polski.
Jako kibic Legii życzę Wiśle , żeby dostała w dupę , jak co roku.

Tomi
29-07-2005, 23:17

Rozpie*** to byście ich mogli jak byście mieli w składzie tego szewczyka dratewke Żurawskiego, Szymkowiaka i Frankowskiego w formie z zeszłego sezonu a nie z Łęcznej :hihi: . A tak moim zdaniem znów będzie wtopa :hyhy: , bo kim chcecie ich postraszyć, Gołosiem ? Kuźbą ? nie oszukujmy się nasza liga jest słaba i nie zapowiada się zeby była lepsza bo wszyscy najlepsi stad uciekają. Jesli Wisła by przeszła Panathinaikos to jak dla mnie w tej chwili byłaby to niespodzianka, nawet jesli Grecy są w słabszej formie. Ja tam bede kibicowal "Koniczynkom" bo raz, że jestem Legionistą ,a dwa to nawet ładne barwy mają :oczko: . I jebią mnie pkt i inne taki historie o patriotyźmie....

Pesto --> 100% poparcia :brawo:

MałolaT_TS
30-07-2005, 10:38
Pozyjom uvidim :cicho:

Smetny
30-07-2005, 10:52
Drużyna z polskiej ligi w lidze mistrzów?, to się chyba nazywa przerost ambicji i pewnie jeszce przez pare lat bedzie mozna cos takiego traktowac tylko jako kawał.

żyła
30-07-2005, 11:01
Sorry, ale czy Wam sie wydaje, że Wisła naprawdę ma szanse przejść? :roll:

zastanówcie się. poprostu.

Tomi
30-07-2005, 17:19
Tylko trzeba się zastanowić nad tym, czy nawet w przypadku awansu do LM nasze druzyny nadają się, żeby tam grać. Moim zdaniem nie - i obojętne czy mowa tu o Legii, Wiśle czy Groklajnie.... Po prostu na dzień dzisiejszy ŻADNA Polska drużyna nie nadaje się żeby tam grać, za daleko nasza piłka ligowa jest za europejską. To, że my walneliśmy Leverkusen w sparze o niczym nie świadczy bo raz, że oni byli po tyg trenów a dwa przyjechali bez 6 zawodników podstawowego składu w tym prawie całej obrony. Pomyślcie sobie co by było potem jakby taka Wisła awansowała i trafiła do grupy np: z Chelsea, Barceloną i powiedzmy Lyonem.....Ja wole nie oglądać takich meczów naszych drużyn w LM jak np Real - Wisła - bo jak patrzyłem jak Zidane żongluje sobie nad Wiślackimi grajkami przed polem karnym, albo jak będący już po 30 Figo co chwile ośmiesza któregoś z nich na flance to nie widziałem czy śmiać się czy płakać... Żeby grać w tej LM to najpierw musimy troche dogonić piłkarską europę..

Eda
30-07-2005, 18:38
No niestety trzeba się z tym zgodzić. Nasz Polska liga stoi na bardzo niskim poziomie. Ale mam nadzieje, że sie to zmieni i wtedy pokażemy LM na co stać polaków (tzn. Legie :oczko: )

Mazi
30-07-2005, 23:21
Tylko trzeba się zastanowić nad tym, czy nawet w przypadku awansu do LM nasze druzyny nadają się, żeby tam grać. Moim zdaniem nie - i obojętne czy mowa tu o Legii, Wiśle czy Groklajnie.... Po prostu na dzień dzisiejszy ŻADNA Polska drużyna nie nadaje się żeby tam grać, za daleko nasza piłka ligowa jest za europejską. To, że my walneliśmy Leverkusen w sparze o niczym nie świadczy bo raz, że oni byli po tyg trenów a dwa przyjechali bez 6 zawodników podstawowego składu w tym prawie całej obrony. Pomyślcie sobie co by było potem jakby taka Wisła awansowała i trafiła do grupy np: z Chelsea, Barceloną i powiedzmy Lyonem.....Ja wole nie oglądać takich meczów naszych drużyn w LM jak np Real - Wisła - bo jak patrzyłem jak Zidane żongluje sobie nad Wiślackimi grajkami przed polem karnym, albo jak będący już po 30 Figo co chwile ośmiesza któregoś z nich na flance to nie widziałem czy śmiać się czy płakać...Żeby grać w tej LM to najpierw musimy troche dogonić piłkarską europę.

A co zrobić, żeby ją dogonić?
Grać z najlepszymi, a taką możliwość daje tylko LM... i koło się zamyka :oczko:
Pozdro

Dyzio
31-07-2005, 09:57
Ja jestem tego samego zdania niech odpadna , jedyne czego im życze to aby nie było blamażu bo to klub z polski jak by nie patrzeć i jest on wizytówka ( niestety ) naszej piłki na arenie międzynarodowej na szczęscie losowanie okazało sie w miare łaskawe i odpadną po walce . :hyhy:

Gutek
02-08-2005, 21:59
Stan na 60 minutę
Celtic - Petrzałka 3:0

Jeszcze tylko 30 minut na strzeleniu 2 bramek i doprowadzenie do dogrywki.
Prawdopodobnie Boruc na bramce

Masoh
02-08-2005, 22:14
Wyjsciowa jedenastka.

Celtic Glasgow:

Artur Boruc
Bobo Balde
Mohammed Camara
Paul Telfer
Ross Wallace
Neil Lennon
Stephen McManus
Stilian Petrov
Alan Thompson
John Hartson
Maciej Zurawski

20:45 FT Celtic (Scotland) 4 : 0 Petrzalka (Slovakia) No i zabrakło jednej brameczki.

Iras
02-08-2005, 22:32
Skończyło sie 4:0 ... i dupa..po pucharach :/

Bonhart
02-08-2005, 22:35
Petrzalka rulez ;)
No coz... jak sie daje takiej dupy w 1 meczu to potem sie placze.
A tyle Boruc z Zurawskim opowiadali o Lidze Mistrzow, o pucharze UEFA nie wspominajac. Widac ze Szkocji jeszcze dalej niz z Polski. 8)

Tomi
02-08-2005, 22:35
Skończyło sie 4:0 ... i dupa..po pucharach :/

a jak zagrał Artek , bo po wyniku widać ze chyba dobrze ? A dratewka - cos sie chyba w tym Celticu wstrzelic nie moze chłopak .

Piotrek91
02-08-2005, 22:38
Mi tam Celtic jako druzyna to zwisa, ale ze wzgledu na Boruca liczylem na nich. Przynajmniej teraz maja porownanie Marshall 0:5, Boruc 4:0 ;)

VASCO
02-08-2005, 23:07
Zobaczymy jak na tym wyjdzie Boruc i czy wybiegnie w podstawowym składzie w lidze. Oby tak, dość mam oglądania Dudka w kadrze, a wypowiedzi Janasa, że bez względu na pozycję w klubie Dudek jest numerem 1 w reprezentacji, uważam za skandaliczną. Janas otrzeźwiej....... Boruc jest o dwie klasy lepszy. Może Celtic to nie Liverpool, ale jeśli Artur na dobre zadomowi się w pierwszym składzie, a Dudek będzie grzał ławę, sytuacja się wyjaśni...
PS. Cieszę się, że Celtic odpadł. Zawsze słowiańskim drużynom kibicuję kiedy grają z resztą świata. Gratulacje na Słowację :hyhy:

Kempes
02-08-2005, 23:09
Celtic to friendy Liverpoolu o ile sie nie myle ...
Niech sie wymienią Polakami i będzie gites dla wszystkich 8)

Artur pogra LM , Dudek wogóle sobie pogra ...

Tomi
02-08-2005, 23:15
Celtic to friendy Liverpoolu o ile sie nie myle ...
Niech sie wymienią Polakami i będzie gites dla wszystkich 8)

Artur pogra LM , Dudek wogóle sobie pogra ...

Kempes. Benitez ma teraz przydupasa Reine :oczko: Powiedział że on był najlpeszym bramkarzem w Hiszpanii (troche moim zdaniem przypał :kurde: , bo raz jakby był taki dobry to by do tej pory w Barcie bronił, a dwa że moim zdaniem chocby Casillas i Canizares są jak na razie lepsi od niego) a teraz bedzie najlepszym na wyspach wiec czuje ze nawet jakby powiedzmy Buffon trafił do LFC to i tak by Reina bronił, ot taka hiszpańska solidarność 8)

Dyzio
02-08-2005, 23:46
Szkoda ze Celtikowi nie udało sie strzelić tej jednej bramki więcej lub stracić mniej w pierwszym meczu . Ale :brawo: się należa za ambitną postawę i wiarę w zwycięstwo . A co do występu Boruca to licze , że w końcu to on będzie numerem jeden w bramce wprawdzie w tym meczu nie miał wiele okazji do efektowynych parad jednak mimo wszystko Celitik z Borucem w bramce nie stracił jeszcze gola :oczko:

Sharn
03-08-2005, 13:07
Wracając do Wisły to po zastanowieniu też nie życzę im awansu... Pal sześć że to Wisła, głównie mi chodzi o ewentualne blamaże w fazie grupowej...

lomu-banita
03-08-2005, 13:10
Jakie blamaże? Przecież wartość defensywna Wisły wzrosła dzięki trenerowi Knedliczce. :cicho:

Koń Rafał
03-08-2005, 18:07
a ja nie życze Wiśle awansu z porstej przyczny. Za Awans do LM dostaną tyle Kasy ,że bedziemy mogli zapomniec o mistrzu na conajmnije kilka ładnych lat. A Po drugie nie lubie Wisły.

Sushe
05-08-2005, 10:01
jak to miło poczytać, że nam dobrze życzycie :chytry:

szkoda, że to tylko Grecy, a nie Real jak przed rokiem - wątek byłby bogatszy :oczko:

matx
05-08-2005, 21:55

szkoda, że to tylko Grecy, a nie Real jak przed rokiem - wątek byłby bogatszy :oczko:

...ja też Wam dobrze nie życzę... mam nadzieję, że konkretne baty dostaniecie.. Liczy się tylko Legia !!! :ucieka:

Eda
07-08-2005, 14:29

Ciekawe czy po dwu meczu też będziecie mówić tylko Grecy :chytry:

lomu-banita
07-08-2005, 14:34
Droga Edwardo Suszi chciał tylko powiedzieć że Grecjanie nie sa tak atrakcyjnym rywalem pod względem napinkowym jak Madrycianie i z tego powodu nikt nie usłyszy od erwuda :chlast: :chlast:

Salem Alejkum

Eda
07-08-2005, 16:09
Pozostawie bez komentarza :chytry:

Sushe
08-08-2005, 08:32

gdybyś była trochę dłużej na forum :chytry: to byś wiedziała o co mi chodzi :roll:

poszukaj tematu o LM sprzed roku :chytry:

chociaż Lomu już Ci wyjaśnił :hyhy:

Sharn
08-08-2005, 09:07

gdybyś była trochę dłużej na forum :chytry: to byś wiedziała o co mi chodzi :roll:

I sprzed roku. I sprzed roku... itd itp...
Swoją drogą to teraz naprawdę widzę szansę...
:hyhy:
8)

lomu-banita
08-08-2005, 10:05
8)
E dupa jest. Jak się grało z realami, Barcelonami to człowiek tym żył i liczył na awans :hyhy: A teraz jakiś półpolak nie wywołuje u mnie żadnej ekscytacji i bardziej czekam na mecz z niepolakami w pasiakach :O

Sharn
08-08-2005, 11:25
8)
E dupa jest. Jak się grało z realami, Barcelonami to człowiek tym żył i liczył na awans :hyhy: A teraz jakiś półpolak nie wywołuje u mnie żadnej ekscytacji i bardziej czekam na mecz z niepolakami w pasiakach :O

Przecież Jaga w drugiej lidze... :hmm:

:P

lomu-banita
08-08-2005, 11:31
Przecież Jaga w drugiej lidze... :hmm:

:P

Te bankomat sio :efoch:

Zara ide na miasto poszukać atmosfery meczu....może sie jakaś koniczynka trafi 8)

Eda
08-08-2005, 14:20

chociaż Lomu już Ci wyjaśnił :hyhy:
Wiem o co chodziło Tobie, ale nie chce mi sie tłumaczyć o co chodziło mi :roll:
Rozejm :chytry:

Fizi
08-08-2005, 18:44
wiślaccy głodni wilcy naspidowani pozytywną energią z piramidy rozszarpią koniczynki :hyhy:

Jastrząb
09-08-2005, 16:33
wiślaccy głodni wilcy naspidowani pozytywną energią z piramidy rozszarpią koniczynki :hyhy:

Bramkarz Wisły, znany szerzej jako mąż Dody Elektrody swoją nadzieję na pokonanie greków czerpie z faktu, że grając kiedyś w zespole ligi greckiej - PAOK Saloniki - pokonał Panathinaikos 4:1.

Dodał też, ze Panathinaikosowi trzeba przeciwstawić:
ogromną wolę zwycięstwa, zaangażowanie i premedytację

:hyy:

Jak z premedytacją, to jest to sprawa dla prokuratora! :/

lomu-banita
09-08-2005, 18:22
Szykować jakieś ładne gratulacje wy innoviercy :P

pusty
09-08-2005, 18:25
Dla Panathinaikosu? :P

Armand
09-08-2005, 18:25

typu "gratulujemy kwalifikacji do pierwszej rundy Pucharu UEFA"??:P

Kempes
09-08-2005, 19:00

Wypchaj sie kukurydzą , postawiłem X2 na Greków - jak wygram kupie Ci wino na otarcie łez 8)

lomu-banita
09-08-2005, 19:05
Wypchaj sie kukurydzą , postawiłem X2 na Greków - jak wygram kupie Ci wino na otarcie łez 8)

Wino? Eeee to może lepiej sie załózmy-jak Wisełka wygra to stawiasz karton Żywych :]

Kempes
09-08-2005, 19:11

Wino? Eeee to może lepiej sie załózmy-jak Wisełka wygra to stawiasz karton Żywych :]

Nie nie ... bo jeszcze jakis Ucze czy inne Penksy będą mieli dobre dni :slucha:

ems
09-08-2005, 20:19
gdzie to to transmituja ?

pusty
09-08-2005, 20:19
na TVP 1

Domino23
09-08-2005, 20:42
Goool :hyhy:

pusty
09-08-2005, 20:44
:rotfl:
A w tym roku naprawdę mieli mieć szanse awansować.

Bardzo dobry doping Wisły :brawo:

Adrian
09-08-2005, 20:46
Cholera Domino mnie uprzedzil :zly: A chcialem sie napiac :hyhy:
Macie ten slaby Panathinaikos. Wisla gra Engelowy futbol na tak-juz jeden zero...

Radio
09-08-2005, 20:48
Buch 0:1 :ucieka: Czekam, dalej czekam.......

Nazgul
09-08-2005, 20:50
brama megafrajerska...

O, 1:1 :)

matx
09-08-2005, 21:32
...ten Szczęsny musi tak pierdolić?:kurde: wkurwia mnie tylko... :zly:

Nazgul
09-08-2005, 21:47
Frankowski :D 2:1

matx
09-08-2005, 21:50
CHWDT... :zly:

Guzik
09-08-2005, 21:51
chyba Uche :zdziwiony:

Domino23
09-08-2005, 21:54
Strasznie cienki ten Panatinaikos.... :roll:

Nazgul
09-08-2005, 21:59
No Uche. Wmieszał się tam...

ems
09-08-2005, 21:59
***** :)

matx
09-08-2005, 22:03
Penksa :hihi: 99

Kempes
09-08-2005, 22:05
o kurrwa....wejdą do tej ligi :|:|

Nazgul
09-08-2005, 22:05
Co ma wisieć... :oczko:

pusty
09-08-2005, 22:06
Za wcześnie sie ponapinaliśmy chyba :)

Grabek
LOL 3-1 :O

te Greki to jakieś leszcze

matx
***** mać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cenzura:

Nazgul
Penksa :hihi: 99

I tak lepiej niż LIZArazu - 69 :D

arczi
09-08-2005, 22:10

Raczej Wisla szaleje.
Znajac zycie, koniczynki by nam wpierdoly z 4 brameczki.

Nazgul
09-08-2005, 22:11

Raczej Wisla szaleje.
Znajac zycie, koniczynki by nam wpierdoly z 4 brameczki.

Mysle ze nie. Ale i my im tez nie... Obrone mamy chyba lepsza niż Wisla za to zero ofensywy :(

yusta
09-08-2005, 22:12
A jak dzisiaj mówiłam, że Wisła u siebie wygra, to się co poniektórzy patrzyli na mnie jak na kosmitkę :roll:

Mroziu jak tam kupon? :hihi:

Koń Rafał
09-08-2005, 22:20
Was to cieszy :hmm: ?

Przeciez jak oni awansuja to o mistrzu mozemy zapomnieć na dobre kilka lat.
A w mediach to dopiero bedzie, Wspaniała Druzyna, Wspaniali Kibce, WISŁA OH WISŁA AH!! (tyle ze to szczerze mówiąc mam w dupie).

Kempes
09-08-2005, 22:20
A jak dzisiaj mówiłam, że Wisła u siebie wygra, to się co poniektórzy patrzyli na mnie jak na kosmitkę :roll:

WŁASNIE !!

Pani Y. wykrakała... przy trzeciej bramce od razu sobie przypomniałem tą dyskusje z innym osobnikiem. Powinna sama sobie bana dać. Over. 8)

Grabek
09-08-2005, 22:26

A w mediach to dopiero bedzie, Wspaniała Druzyna, Wspaniali Kibce, WISŁA OH WISŁA AH!! (tyle ze to szczerze mówiąc mam w dupie).
spoko spoko sezon 2008/09 będzie nasz :ucieka:

matx
09-08-2005, 22:27

WŁASNIE !!

Pani Y. wykrakała... przy trzeciej bramce od razu sobie przypomniałem tą dyskusje z innym osobnikiem. Powinna sama sobie bana dać. Over. 8)

...ja mialem dzisiaj caly dzien pod górę i też tak, ***** przeczuwalem... :zly: :ucieka:

Nazgul
09-08-2005, 22:32

Owszem.
Jeśłi awansują, będą musieli się wzmocnić przed fazą grupową. Siłą rzeczy rywale też będą musieli się wzmocnić chcąc nawiązać walkę więc Wisła pociągnie za sobą w górę parę innych polskich zespołów. Dla mnie to dobrze. No i koniunktura się na piłkę poprawi...

Tuzin
09-08-2005, 22:34
Koniunktura to stara *****.

Fizi
09-08-2005, 22:36

a nie mówiłem ? :oczko: :hyhy:

Wisła :brawo:

za rok my :chytry:

lomu-banita

Macie ten slaby Panathinaikos. Wisla gra Engelowy futbol na tak-juz jeden zero...

Strasznie cienki ten Panatinaikos.... :roll:

No Uche. Wmieszał się tam...

***** :)

To kiedy oblewamy Emsiu? :]

Kepes sorry za kupon :P

Ja pierdole jak jest pięknie :ucieszony:

Kempes

Owszem.
Jeśłi awansują, będą musieli się wzmocnić przed fazą grupową. Siłą rzeczy rywale też będą musieli się wzmocnićchcąc nawiązać walkę więc Wisła pociągnie za sobą w górę parę innych polskich zespołów. Dla mnie to dobrze. No i koniunktura się na piłkę poprawi...

Nagle będą możliwości i finanse ,żeby liga równała do Wisły ? Niestety wątpie ... :-

matx
09-08-2005, 22:37

Owszem.
Jeśłi awansują, będą musieli się wzmocnić przed fazą grupową. Siłą rzeczy rywale też będą musieli się wzmocnić chcąc nawiązać walkę więc Wisła pociągnie za sobą w górę parę innych polskich zespołów. Dla mnie to dobrze. No i koniunktura się na piłkę poprawi...

...terefere... juz widzę jak się będą wszyscy wzmacniać.. :hyy: kim ?
...zresztą poczekajmy jeszcze dwa tygodnie... :chytry:

Nazgul
09-08-2005, 22:38

Owszem.
Jeśłi awansują, będą musieli się wzmocnić przed fazą grupową. Siłą rzeczy rywale też będą musieli się wzmocnićchcąc nawiązać walkę więc Wisła pociągnie za sobą w górę parę innych polskich zespołów. Dla mnie to dobrze. No i koniunktura się na piłkę poprawi...

Nagle będą możliwości i finanse ,żeby liga równała do Wisły ? Niestety wątpie ... :-

O wymogu licencyjnym na lampki tez sie tak mowilo. A tu raptownie wszyscy kase znalezli :D

Koń Rafał
09-08-2005, 22:40

Owszem.

:O a Nie wpadłes na to ,że za kase która Wisła otrzyma za gre w LM zbuduje taką druzyne ,której nikt w polsce nie dorówna przez kilka lat :hmm: ?

yusta
09-08-2005, 22:40

Nie powiem, że mnie cieszy wygrana Wisły, za to takie wywody wywołują na mojej twarzy uśmiech.
:roll:

Koń Rafał
09-08-2005, 22:43

Nie powiem, że mnie cieszy wygrana Wisły, za to takie wywody wywołują na mojej twarzy uśmiech.
:roll:

Rozwiń swa wypowiedź.

Nazgul
09-08-2005, 22:43

Owszem.

:O a Nie wpadłes na to ,że za kase która Wisła otrzyma za gre w LM zbuduje taką druzyne ,której nikt w polsce nie dorówna przez kilka lat :hmm: ?

Szczerze? Nie. Bo są drużyny w Europie dużo bogatsze niż Wisla a sportowo niekoniecznie lepsze. Ale o tym po rewanżu.

Flip
09-08-2005, 22:45
Słaby Panathinaikos jak cię nie mogę.

Ale odrobią straty,coś tak czuje. :chytry:

He,he Majdana chcą do repry wstawić. :O

na drzewo z nim

Piotrek91
09-08-2005, 22:46
A nie bedzie tak? W gazetach beda pisali jaka ta Wisla jest wspaniala, a nie jaki Panathinaikos byl slaby.

yusta
09-08-2005, 22:47
Rozwiń swa wypowiedź.

Legia też grała w LM. Wyszła nawet z grupy i jakoś monopolu na mistrza nie miała.
Śmieszna jest dla mnie taka argumentacja.

Ja nie kibicowałam Wiśle, bo ich nie lubię i nie będę do tego dorabiać jakiejś pokrętnej ideologii.

lomu-banita
09-08-2005, 22:47

Kazda drużyna z którą Wisła wygrywa badź...przegrywa jest słaba. :-

Piotrek91
09-08-2005, 22:48

na drzewo z nim
Kto? :zdziwiony:

lomu-banita
09-08-2005, 22:52
Legia też grała w LM. Wyszła nawet z grupy i jakoś monopolu na mistrza nie miała.
Śmieszna jest dla mnie taka argumentacja.

Mają troche racji-jesli Wisła podtrzyma finansowanie jakie miała+kasa za LM (ale jeszcze w niej nie gramy....) + prawdopodobna kasa za sprzedaż grajków wypromowanych to możecie mieć krzywo. Ale tylko zakładajac wariant optymistyczno-inwestycyjny o który w Polsce raczej trudno :hmm:

Koń Rafał
09-08-2005, 22:53

Owszem.

Szczerze? Nie. Bo są drużyny w Europie dużo bogatsze niż Wisla a sportowo niekoniecznie lepsze. Ale o tym po rewanżu.

Chyba sie nie rozumiemy. Ja mówie o POLSCE, a Ty o Europie. Jak narazie Legia i Wisła rywalizuja ze soba w Lidze POLSKIEJ.

Flip
09-08-2005, 22:54

na drzewo z nim
Kto? :zdziwiony:

Mecz widziałeś??

Komentatory coś sobie roją :efoch:

Nazgul
09-08-2005, 22:54
Co by nie mówić wygląda na to że tego lata Żurwski zrobił interes swego życia...

Flip
09-08-2005, 22:56
Dokładnie.

Zamienił stryjek... i tak dalej :zlosliwy:

jego nie będe żałował

Keleborn
09-08-2005, 22:56
Dobrze Nazgul prawi.

Natura nie znosi próżni.

Nazgul
09-08-2005, 22:57

Owszem.

Chyba sie nie rozumiemy. Ja mówie o POLSCE, a Ty o Europie. Jak narazie Legia i Wisła rywalizuja ze soba w Lidze POLSKIEJ.

A jeśli chodzi o polską to nic sie nie zmienia :) Możemy prawem serii rypnąc Wisłę tym razem 6:1 - bo czemu nie - a i tak pogubimy punkty w jakichś Gdyniach czy innych Lubinach, jak zwykle i będzie kicha z woda a nie mistrz. Na własne życzenie, jak zwykle...

crolick
09-08-2005, 23:00
Szpaku jak zwykle w formie. Po interwencji Majdana 'coz za wspanial interwencja Michalskiego', a na Arka Glowackiego 'Radek Glowiacki' :ucieka:

Panathinaikos nie byl wcale taki slaby. Widac dobra robote Engela. Wisla zapieprzala po calym boisku az milo. Ale rewanz to nie bedzie spacerek. Zobaczycie.

PS. Valarenga-Brugge 1-0. To co Norwedzy znow wyuotuja Krakusow, tom razom z fazy grupowej LM?! :D

Piotrek91
09-08-2005, 23:03
Niech sie krakusy pociesza. Trafia do takiej grupy ze beda mieli 0 pkt i -15 w bramkach. A w sprawie Majdana to wszystko mozliwe, znajac selekcjonera...
A tak offtopic: kiedy Radek pojdzie do salonu tatuazu po biala gwiazde? :efoch:

lomu-banita
09-08-2005, 23:04

Nigdy-źle by się komponowała z herbem Pogonii :chytry:

Flip
09-08-2005, 23:05

Nigdy-źle by się komponowała z herbem Pogonii :chytry:

zależy gdzie... może nad tyłkiem :chytry:

choć tam zdaje się ma DODA gotykiem :zlosliwy:

Piotrek91
09-08-2005, 23:06
Wlasnie mi o to chodzi. Ale ja bym sie nie zdziwil, cieszy sie po kazdej bramce Wisly jakby LM chlopak wygral. :chytry:

yusta
09-08-2005, 23:07
Mają troche racji-jesli Wisła podtrzyma finansowanie jakie miała+kasa za LM (ale jeszcze w niej nie gramy....) + prawdopodobna kasa za sprzedaż grajków wypromowanych to możecie mieć krzywo. Ale tylko zakładajac wariant optymistyczno-inwestycyjny o który w Polsce raczej trudno :hmm:

Nie widzę przeszkód byśmy też hajsik z UEFA trzepali. Wystarczy iść do przodu w PUEFA.
Wkurwia mnie troszkę taki polski minimalizm.
Wygrać ze słabą (albo skacowaną) Wisłą, to dla mnie żadna radocha.
Druga sprawa jest taka, że wystarczy spojrzeć kto w ostatnich latach zgarniał seryjnie MP i to bez grania w LM :roll:
Za to nam udział i dobra gra w tych rozgrywkach jakoś nie bardzo pomogły jeżeli chodzi o dominację na krajowym podwórku.

ems
09-08-2005, 23:10
**** z tym :) jak sie u nas trener nie zmieni, to pojezdzimy w drugiej lidzE :)

lomu-banita
09-08-2005, 23:11
Za to nam udział i dobra gra w tych rozgrywkach jakoś nie bardzo pomogły jeżeli chodzi o dominację na krajowym podwórku.

Zauważ-podkresliłem JEŚLI Wisła zainwestuje (hipotetyczny narazie) hajs z LM. Wy się rozsprzedaliście.

endo
09-08-2005, 23:18
Owszem.

Taaak uważaj że prezes i właściciele poddadzą się koniukturze...Jemy łyżką :efoch:
Ale to nie nasz temat a LM nasza... chyba w sezonie 2111/2112

lomu-banita
09-08-2005, 23:20
Owszem.
Jeśłi awansują, będą musieli się wzmocnić przed fazą grupową.

Momencik...a to można się jeszcze wzmacniac na LM?

yusta
09-08-2005, 23:21

Zauważ-podkresliłem JEŚLI Wisła zainwestuje (hipotetyczny narazie) hajs z LM. Wy się rozsprzedaliście.

Dobra i tak nie o to chodzi :P
Chodzi o to, że tak czy siak nie możemy jakoś tej Wisły w tabeli wyprzedzić. Nawet tej nie grającej w LM i odpadającej z jakimiś ogórkami z pucharów.
Dlatego argumentowanie własnej złości czy też rozpaczy z powodu Waszej dzisiejszej wygranej, tym że teraz to możemy o MP zapomnieć, mnie śmieszy. Tyle.

Co do meczu, to Wisła imponuje w ofensywie. Widać, że JE to mistrz mobilizacji (to samo było w eliminacjach do MŚ). Troszkę dajecie ciała przy stałych fragmentach gry i chyba największy w tym udział Dudki :hmm:
Doping równy i głośny. Szkoda tylko że momentami (nie wsłuchując się w słowa) czułam się jak na Łazienkowskiej :chytry:

Flip
09-08-2005, 23:22
Szkoda tylko że momentami (nie wsłuchując się w słowa) czułam się jak na Łazienkowskiej

toże ja.

nawet mój stary się zdziwił. :hyhy:

Piotrek91
09-08-2005, 23:25
Owszem.

Okno jeszcze troche trwa, a zawodnikow do fazy grupowej sie chyba zglasza ostatecznie.

ems
09-08-2005, 23:25
dlatego nasi tak dobrze graja z Wisla. Z obu stron to samo idzie, roznia sie tylko szczegoly. ale kto by sie tam wsluchiwal :)

lomu-banita
09-08-2005, 23:26
Dobra i tak nie o to chodzi :P
Chodzi o to, że tak czy siak nie możemy jakoś tej Wisły w tabeli wyprzedzić. Nawet tej nie grającej w LM i odpadającej z jakimiś ogórkami z pucharów.
Dlatego argumentowanie własnej złości czy też rozpaczy z powodu Waszej dzisiejszej wygranej, tym że teraz to możemy o MP zapomnieć, mnie śmieszy. Tyle.

To raczej nie do mnie-moi znajomi a Twoi dobrzy koledzy dawali znać smsami że raczej średnio im gul skacze. Wisła i Legia raczej nie traktują się na poziomie Legia-Polonia czy Wisła-Polonia.

Co do meczu, to Wisła imponuje w ofensywie. Widać, że JE to mistrz mobilizacji (to samo było w eliminacjach do MŚ). Troszkę dajecie ciała przy stałych fragmentach gry i chyba największy w tym udział Dudki :hmm:

Owszem mobilizacja wspaniała. Ale to nie tylko wina Dudki-zauważ że w poprzednim meczu dwa razy zawalił Baszczyński-poprostu mamy nieogranego Głowackiego, świerzego Dudke i tyle. Troche czasu trzeba żeby to działało. Ale Błaszczykowski...wow chłopak z 4 ligi a gdzie go nie dać jest mistr :ucieka:

Co do dopingu-EMS mial uwagi że czuł się jak na Łazienkowskiej z zupełnie innego powodu :oczko:

lomu-banita
09-08-2005, 23:29
dlatego nasi tak dobrze graja z Wisla. Z obu stron to samo idzie, roznia sie tylko szczegoly. ale kto by sie tam wsluchiwal :)

:hihi:

yusta
09-08-2005, 23:33
Co do dopingu-EMS mial uwagi że czuł się jak na Łazienkowskiej z zupełnie innego powodu :oczko:

Żeby nie było tak zajebiście, to wysunę teorię, że dużo dała Wasza nowa zadaszona trybunka 8)

Nie ma to jak dach... kurde Wiedeń mi się przypomniał :placze:

ems
09-08-2005, 23:40
pozostaje tylko czekac az nas tam wpuszcza :)

Nazgul
09-08-2005, 23:43
Owszem.

Tak.

lomu-banita
09-08-2005, 23:44
pozostaje tylko czekac az nas tam wpuszcza :)

Ale wiesz...tam jeszcze przez pół roku beda roboty wykończeniowe w środku robione-mnóstwo cegieł itp mogacych służyć do robienia zadym. W tym czesie pod daszkiem nad sektorem gości ułoży się wate cukrowa i będziecie dopingować jak nalezy 8)

droho
09-08-2005, 23:52
Echh...

Dzisiaj to nawet wam życzę wygranej z Zurichem 5:0 :oczko: Tak na pohybel temu szwajcerskiemu drukarzowi co dziś miał podobno obiektywnie sędziować :oczko:

Cholera, że też się nie mogę nawalić porządnie, jutro o 7 rano wyjazd nad morze :ucieka:

Ale już w sobotę Lechia - Widzew :hyhy:

lomu-banita
10-08-2005, 00:05
Riksza my tez chcemy gosci-ale ja nie wierze ze was wpuszcza :klnie:

Mrozik
10-08-2005, 00:06
Pierdolę wisłomanię... ***** Panat 2:0 Wisła w rewanżu

Sokol
10-08-2005, 00:13
a ja wiedzialem ze bedzie 3-1 :D :P

Lukass
10-08-2005, 00:36
a ja wiedzialem ze bedzie 3-1 :D :P

Trzeba było obstawiać w toto-mixie :oczko:

Maku
10-08-2005, 00:56
Oglądałem meczyk w pubie i wkurwiała mnie reakcja niektórych...cieszyli się jakby to Legia co najmniej zdobyła mistrza :/

Tylko my z kumplami byliśmy za Panathinaikosem :O

Mój kupon oczywiście też nie wszedł.

A tak BTW to wydaje mi się, że to raczej Grecy zagrali słaby mecz niż Wisła taki świetny.

Po pierwszej bramce Panathinaikos przestał grać. Grecy myśleli, że na stojąco dotrzymają ten wynik. Cofnęli się do obrony, zlekceważyli Wisłę no i to się na nich zemściło. Przebudzili się...na 5 minut przed końcem.

Coś czuję, że te kilkadziesiąt tysięcy ludzi na stadionie w rewanżu odpowiednio zmobilizuje Panathinaikos i zagrają o niebo lepiej niż dzisiaj...więc wszystko jeszcze możliwe.

lomu-banita
10-08-2005, 00:59
Tylko my z kumplami byliśmy za Panathinaikosem :O

Jeszcze 99,99 % kibiców Craxy :cicho:

Sorry ale jestem w dobrym humorze i zamierzam cieszyć się jeśli wasi kopacze pokarzą bankierom że nie w czekach siła. :chytry:

Adiq
10-08-2005, 01:00
A mnie najbardziej z tego wszystkiego denerwuje robienie w takich momentach, sprawy narodowej z tego meczu. Ja rozumiem, że tym kraju jest głód sukcesu sportowego, ale cała Polska to może trzymać kciuki za Małysza, a nasi przy piłce, to są jak gra reprezentacja. Do tego jeszcze ten głupi komentarz w stylu "Radek do Tomka"... Ehh.

BTW: była jakaś oprawa? Wyjścia piłkarzy nie pokazali, a widać było jakiś materiał na trybunach.

orzeu
10-08-2005, 01:21
A mnie najbardziej z tego wszystkiego denerwuje robienie w takich momentach, sprawy narodowej z tego meczu. Ja rozumiem, że tym kraju jest głód sukcesu sportowego, ale cała Polska to może trzymać kciuki za Małysza, a nasi przy piłce, to są jak gra reprezentacja. Do tego jeszcze ten głupi komentarz w stylu "Radek do Tomka"... Ehh.

BTW: była jakaś oprawa? Wyjścia piłkarzy nie pokazali, a widać było jakiś materiał na trybunach.

byla flaga "Jedyna gwiazda Wisły - Adam Małysz"
a pod spodem dopisane "bo Wisła i Małysz to sprawa Narodowa...."
:lol:
no to juz wiesz drogi Adiq jak sie czula cala Polska gdy mecze Legii w LM urastaly do rangi swieta narodowego. mam nadzieje ze pilkarze Wisły zmartwia cie jeszcze bardziej i dadza jeszcze przynajmniej 7 razy powod do takich rozkminek :D
Widzewowoi w LM kibicowalem, wam nie. ale jakos nie przeszkadzalo mi ze inni niekibice tych klubow sie ciesza, jakos zawsze myslalem ze kazdy ma prawo cieszyc sie z tego co mu pasuje i chyba nie bede mu narzucal swojego zdania i kazal sie cieszyc z tego samego co ja i zabraniac radowac z czegos innego. tak mi sie zdaje ze kazdy ma swoj rozumek z ktorego powinien korzystac. i niech to robi.

Adiq
10-08-2005, 01:31
byla flaga "Jedyna gwiazda Wisły - Adam Małysz"
Ooo... zapamiętaliśmy. :)

mam nadzieje ze pilkarze Wisły zmartwia cie jeszcze bardziej i dadza jeszcze przynajmniej 7 razy powod do takich rozkminek :D
Nie piłkarze Wisły mnie martwią, tylko narzucanie swojego zdania poprzez komentarz do ich gry, o czym z resztą piszesz niżej.

ems
10-08-2005, 01:34
orzeu gowno nas obchodzi jak sie czula reszta Polski. my czulismy sie zajebiscie, pewnie tak jak wy teraz (z tym, ze wynik pewnym jeszcze nie jest)
"do krwi ostatniej kropli z zyl, bronic bedziemy ducha - az sie rozpadnie w proch i w pyl krzyzacka zawierucha" - to odnosnie kibicowania Wisle w Warszawie. Pikniory, miejcie lepiej oczy i uszy otwarte... Warszawa nigdy nie stanie pod znakiem bialej gwiazdy..

Adiq
10-08-2005, 01:37
I miejmy nadzieję, że szalik Wisły nie stanie się dla niektórych równoznaczny z szalikiem Polski...

Fizi
10-08-2005, 01:49
jekieś katastroficzne wizje :O :hyhy:

zaczyna zalatywać paranoją

orzeu
10-08-2005, 01:50
o, jestesmy Krzyzakami :hyhy:
dobra luz, rozumiem o co chodzi. kibic Legii cieszacy sie jak dziecko z bramki dla Wisły wyglada groteskowo (i na odwrot) ale skoro sie cieszy to niech sie cieszy. nie bede mu tego zakazywal. co najwzyej moge pomyslec ze jest z niego dziwny kibic...
takie moje zdanie.
i wcale nie "czuje sie zajebiscie" dlatego ze w Warszawie ktos sie cieszyl z bramek Wisły. interoswalo mnie tylko co na stadionie i w miescie. inni jak reagowali to jest ich sprawa - nie bede ingerowal w zaden sposob ani tez zloscil sie czy podniecal.

Warszawa nigdy nie stanie pod znakiem bialej gwiazdy..

no mam nadzieje :hyhy:

ps-Grecy ze wzgledu na dwie torby, ktore "zapodzialy" sie gdzies w Krakowie chyba milo nie beda wspominac tego wyjazdu ;)

MrÓwA_1906
10-08-2005, 01:57
ps-Grecy ze wzgledu na dwie torby, ktore "zapodzialy" sie gdzies w Krakowie chyba milo nie beda wspominac tego wyjazdu ;)

jeszcze jakies gadzety tam byly ;)

Ja jestem strasznie szczeliwy...ciezko opisac..
Teraz tylko kurs ATENY !!

8) 8)

Adiq
10-08-2005, 02:09
jekieś katastroficzne wizje :O :hyhy:

zaczyna zalatywać paranoją
Cóż... te "wizje" można było zauważyć w naszym mieście chociażby podczas meczów Wisły z Realem.

bob
10-08-2005, 08:02
No rzeczywiście cienizna ze strony Greków straszna-podarowali Wiśle brameczki i położyli się na boisku...Wisła była kiepska jak zwykle i dzięki Bogu że przyszło im grać z takimi pastuchami nie wiadomo skąd, bo inaczej byłby pogrom. Doping zkserowany, nieciągły, przez większośc częśc meczu totalna cisza, a jak już coś sie działo, to cały repertuar żywcem z Łazienkowskiej. A ta nowa trybuna Wisły jest tak koszmarnie brzydka..... Legia to by pokazała całej Polsce - zarówno pod względem sportowym jak i kibicowskim - jak najlepsza drużyna w Europie wygląda :- Ja rozumiem że popularni wśród kibiców Legi z pewnością nie jesteśmy, ale jedno Wam musze przyznać - w zawiści ścisła czołówka europejska :brawo: . Ciężko być obiektywnym nad sądem znienawidzonej drużyny - ale bez przesady.
Jak wyglądała gra, to każdy kto jest miłośnikiem kopanej prawdziwie ocenic potrafi...
Natomiast co do kwestii drażniącej zawistnych - obiektywnie przyznam, że mnie jako kibica Wisły zbytni szum wokół awansu do LM też drażni - te tytuły, "Wisła u wrót raju", "Wielki dzień polskiej piłki", drażnią mnie jak w ogóle media w Polsce. Jak by była Legia na topie - kraj cierpiał by na Legiomanie... I też trzeba było by to znosić...I w tym własnie nasze media są rewelacyjne - rozdmuchują balony a jak są jakieś niepowodzenia szybko się w niełaske i krytyke popada.Ciesze sie jak nie wiem, ale nie ma co popadac jeszcze w mega euforię, bo choć jest dobrze, to jednak pamiętac nalezy, że w Atenach może być piekiełko ... i żeby potem znów balon nie pękł właśnie przez to, że zbytnio sie go rozdmuchało... :cicho:

Bonhart
10-08-2005, 08:50
Ja rozumiem że popularni wśród kibiców Legi z pewnością nie jesteśmy, ale jedno Wam musze przyznać - w zawiści ścisła czołówka europejska brawo

Ja tam nie bede przypominal niektorych wypowiedzi kibicow Wisly nawet po gownianym sparingu z B. Leverkusen.

PS> Legii przez 2 i

Masoh
10-08-2005, 10:08
Co Wy macie Legionisci jakiś kompleks do Wisły ?Kazdej Polskiej druzynie trzeba zyczyć jak najlepiej w Pucharach.BRAWO WISŁA LM coraz blizej.Ja zycze kazdej Polskiej druzynie jak najlepiej nawet wam rozjebcie FC Zurych.I dojdzcie jak najdalej.Ja zadnego kompleksu nie mam,a co widać tutaj sporo osób go ma do Wisly nie to zebym ją bronił ale załosne jest to.

Flip
10-08-2005, 10:10
rozumiem ze calym sercem bedziesz za Legia jutro

nie mow mi komu mam kibicowac

Sagitarius
10-08-2005, 10:15
Brawa dla Wisły..co do polskich mediów..mnie one również działają na nerwy. Pamiętacie wielkie tytuły po meczu Lazio-Wisła ? I co..oby sceniariusz sie nie powtorzył i wisła pod dobrym meczu u siebie wybroniła wynik w atenach...

A w czwartek legia ^^ :D :D

Kawa
10-08-2005, 10:18
Co Wy macie Legionisci jakiś kompleks do Wisły ?Kazdej Polskiej druzynie trzeba zyczyć jak najlepiej w Pucharach.BRAWO WISŁA LM coraz blizej.Ja zycze kazdej Polskiej druzynie jak najlepiej nawet wam rozjebcie FC Zurych.I dojdzcie jak najdalej.Ja zadnego kompleksu nie mam,a co widać tutaj sporo osób go ma do Wisly nie to zebym ją bronił ale załosne jest to.
Dobra nie pierdziel, bo chyba zapomniałes mecz z GieKSa jak sie darliscie, zeby grali na remis bo wtedy Legia nie zagra w pucharach.

Masoh
10-08-2005, 10:19
Tez krzyczałem :).Ale jak juz gra to trzeba zyczyć jak najlepiej.

Nie bede zadnym sercem za Legią,w sercu mam 1 klub.Tylko bede trzymał kciuki,tak jak za kazdy klub Polski w Pucharach.

Kawa
10-08-2005, 10:33
Tez krzyczałem :).Ale jak juz gra to trzeba zyczyć jak najlepiej.

Nie bede zadnym sercem za Legią,w sercu mam 1 klub.Tylko bede trzymał kciuki,tak jak za kazdy klub Polski w Pucharach.
Ciekawe (?) ilu Twoich ziomkow po szalu mysli podobnie.

A co do tematu. Wisła wygrała,ale wynik 3-1 jest bardzo zdradziecki,wiec wszystko jeszcze jest otwarte.

Wislacy ja bym sie zbytnio nie cieszył na waszmym miejscu z tych toreb zapodzianych, bo przez nie mozecie miec ciepło w Aternach.

Masoh
10-08-2005, 10:35
Zapewnie niewielu. :oczko:

Jastrząb
10-08-2005, 10:39
W Atenach Pana zagra na Stadionie Olimpijskim.
Znając greków, to zrobią piekło na trybunach.

Co do wyniku to niby jest fajny dla Wisły, ale zarazem niebezpieczny. Muszą się pilnować.

Co do kibicowania polskim zespołom w pucharach, to ja wczoraja byłem za grakami. Generalnie klepią mnnie występy innych drużyn a ględzenie o punktach rankingowych też mam gdzieś.

Jak się umie liczyć, to się liczy na siebie. Ja liczę na Legię.

Flip
10-08-2005, 10:41
Zapewnie niewielu. :oczko:

No widzisz.

To co się czepiasz legionistów,że są za Panthinaikosem??

Ja nawet wolę żebyś był za zurychem.Zresztą zwisa mi to.

As(L)o
10-08-2005, 11:49
Zgadzam się że wynik może być zdradziecki bo Oli walnie "hat-tricka" jak Klatt i na tym się skończy :oczko: ja w to przynajmniej szczerze wierze :modli:

matx
10-08-2005, 12:33
...a walić tą Wisle... poczekajmy jeszce dwa tygodnie, bo wtedy dopiero się wszystko rozstrzygnie, a teraz po prostu skupmy się na swoich sprawach.. tyle... :l:

Yevaud
10-08-2005, 13:58
Wisła zagrała bardzo łądny mecz.
W drugiej połowie, gdy obu zespołom brakowało sił, zrobił się nieco chaotyczny, ale generalnie brawa dla Wisły (choć akurat życzyłem Olisadebe żeby strzelił pare bramek).
Błaszczykowski zagrał bardzo mądrze.
Od Brożka niech się Włodar nauczy, że strzelając warto popatrzeć, gdzie stoi bramkarz.
Frankowski :brawo: :brawo: :brawo:

Eda
10-08-2005, 14:18
Kurcze no dobili mnie tymi kolejnymi bramkami. Już miałam nadzieje, że Grekom uda się wywieść bardziej korzystny wynik. No, ale wierze, że w Atenach pokażą na co ich stać (pamiętajmy, że Grecy nie zaczęli jeszcze rozgrywek ligowych w przciwieństwie do Wisły która ma za sobą już trzy kolejki). No, ale teraz trzeba kibicowac Legii i tylko to się liczy.

orzeu
10-08-2005, 15:01
Lajtowy:
Nie zgodze sie ze "LM=kasa=dominacja"
Gdyby tak bylo to Widzew by teraz sie w drugiej lidze nie znalazl a wczesniej Wy byscie go do tej LM nie dopuscili ;)
Raczej jest tak "LM=kasa dla Wisły=kasa dla innych klubow bo trzeba jakos dorownac" a jak Wisła wejdzie do LM i tam namiesza to mzoe nawet dwa miejsca dla Polski tam? Co ty na to? :>
Przyklady widac na Ukrainie, Turcji, w Rosji, czy nawet Norwegii (Valerenga ma szanse teraz wejsc ). Na upartego mozna tez podpiac tu Szwajcarie i Czechy.
Po wejsciu jednego klubu do LM i dobrych wynikach po jakims czasie pojawia sie tez drugi.
Nie przepadam za Legia ale jak sie zastanowie dluzej to chcialbym widziec was w grupe A a nas w grupie D Ligi Mistrzow. Jest ktos kto by nie chciall? 8)

MałolaT_TS
10-08-2005, 15:13
Ja bym wolał Groclin ;) :lol:

MrÓwA_1906
10-08-2005, 16:02
Ja tam niektórym Polskim zespołom zycze dobrze, nie zawsze ale czasem :). Dzis sobie mozecie "jebnac" bankowców ;)

Co do tego ciułania punktów, hmm... czasem wychodze z zalozenia ze lepiej zeby niektore zespoly nie grały wogule niz przegrywaly. Ale ogolnie kazdy zarabia na siebie.

W meczach pucharowych najfajniejsze sa wyjazdy 'zagraniczne', teraz jesli awansujemy bedziemy miec ich 6 w tym trzy do Chorzowa zapewne :/ .

Co do nowej trybunki napewno dużo daje, ale i tak jak na mecz pucharowy przy takiej ilosci "piknikow" doping byl bardzo dobry ;). Szczerze powiedziawszy watpie zeby was wpuscili chyba zaczna to robic od marca 2006, wczorajszy płot to by nawet Małolat sforsofal :P

Co do czepiania sie "Biała Gwiazda na niebie..." czy "Na polu jest mrok" ewetualnie "O nasz.." to niektore z tych piosenek pamietaja zgode Wisła-Lecgia-Legia... :oczko:

Wyjazd do Aten juz rozkmniony :oczko:

pijak
10-08-2005, 16:34
czasy w których Legia i Widzew wystąpiły w LM są inne niż te obecnie
jak dla mnie nie ma za bardzo co porównywać ew. awansu Wisły z tym co sie działo bodaj że 8 lat temu

Mrówa ignorancie:
Czwartek, 11 sierpnia 2005, godz. 20:00 :oczko:

MrÓwA_1906
10-08-2005, 16:40
Mrówa ignorancie:
Czwartek, 11 sierpnia 2005, godz. 20:00 :oczko:

Co do za data, Święto Niepodległosci Czadu :oczko:

Byłem pewien,że gracie dzis, jak gracie w czwartek to nie wiem czy możecie wygrać....... :efoch:

Tomi
10-08-2005, 16:44
Wcale nie jest tak kolorowo dla Wisły... przypomne PU Legia - Patathinaikos kiedy w Atenach przegralismy 4:2 a u siebie 2:0 i awansik....ehhh co to był za mecz.

A jak juz Majas zauwazył na stadionie bedzie pewnie z 70 tys greków wiec moim zdaniem Wisła moze miec jeszcze bardzo cieplo, 2 bramki to wbrew pozorm nie jest wcale tak dużo, a mam przeczucie, że w rewanzu sedzia tez moze gwizdac dla Patathinaikosu . Z drugiej jednak strony wczoraj zagrali bardzo mizernie, widac ze dopiero przygotowuja sie do sezonu i w tym jest szansa dla Wisły która z reszta wczoraj wykorzystała.

cg
10-08-2005, 16:52
Nawet wczoraj Wisla wygrala.. :hyhy: Zobaczymy co bedzie w rewanzu. Czy za 2 tygodnie Grecy juz beda mieli jakas kolejke ligowa za soba?
Ja Wisle zycze awansu.. no coz szkoda ,ze to Lech nie gra tak jak Wisla ,ale kiedys moze sie doczekam 8)

W sumie to ciekawi mnie jakie bylyby komentarze Legionistow jakby Wisla odpadla z Grekami.. ehh ale byscie mieli uzywanie :zlosliwy: :oczko:

lomu-banita
10-08-2005, 16:55
W sumie to ciekawi mnie jakie bylyby komentarze Legionistow jakby Wisla odpadla z Grekami.. ehh ale byscie mieli uzywanie :zlosliwy: :oczko:

Tutaj był przedsmaczek:

brama megafrajerska...

:]

Flip
10-08-2005, 16:58
Czy za 2 tygodnie Grecy juz beda mieli jakas kolejke ligowa za soba?

Daje się,że nie co tylko zwiększa szansę tyskaczy na awans do LM.

Czy ktoś wie co chciał zrobić ten nędzny golkiper z Aten przy 3 bramce?? :hmm:

cg
10-08-2005, 17:06
Ogladajac ta interwencje wpadlo mi do glowy ,ze chyba ma z Majdanem wspolnych przodkow.. :lol2:
Jeszcze jedna rzecz przyszla mi do glowy. Dlaczego pilkarze Wisly nie probowali wywowalac jakiejs presji na sedziu po odgwidywaniu spalonych z kosmosu? Nawet ,gdyby ktorys z nich dostal za to kartke nie powinni tak bez reakcji pozostawic tego faktu..

lomu-banita
10-08-2005, 17:10
cg-Frankowski mówił że sędzia straszył czerwoną za jakiekolwiek dyskusje nawet jego (tj kapitana)

Flip
10-08-2005, 17:10
Dlaczego pilkarze Wisly nie probowali wywowalac jakiejs presji na sedziu po odgwidywaniu spalonych z kosmosu?

Chyba wiedzieli co robią.Grali swoje,konsekwentnie a Grecy szybko tracili siły.
Gdyby wynik się ważył to może by i się burzyli a tak...

Trzeba przyznać.Engel->mistrz motywacji.

Baracuda
10-08-2005, 17:25
Czy za 2 tygodnie Grecy juz beda mieli jakas kolejke ligowa za soba?

Daje się,że nie co tylko zwiększa szansę tyskaczy na awans do LM.

Chyba zaczynają 28.08, tak coś czytałem w necie.

pozdro

MrÓwA_1906
10-08-2005, 17:35
w tamtym roku pierwszy mecz ligowy wg oficjalnej PAO (http://www.pao.gr/index.php?category_id=46&action=results&step=&period_id=17&league_id=game.league_id&language_id=3) byl 19.09

Sagitarius
10-08-2005, 18:12
Wisła zagrała bardzo łądny mecz.
W drugiej połowie, gdy obu zespołom brakowało sił, zrobił się nieco chaotyczny, ale generalnie brawa dla Wisły (choć akurat życzyłem Olisadebe żeby strzelił pare bramek).
Błaszczykowski zagrał bardzo mądrze.
Od Brożka niech się Włodar nauczy, że strzelając warto popatrzeć, gdzie stoi bramkarz.
Frankowski :brawo: :brawo: :brawo:

nie zgodzę się. Brożek strzelił praktycznie identycznie jak Włodarczyk, tylko że bramkarz popełnił błąd bo zucił się strasznie nieśmiało i piłka przeszła mu po palcach. Zwróć uwagę na to że Brożek nie strzelił nad bramkarzem tylko w tę stronę w którą bramkarz się rzucił. Nie zmienia to faktu że Brożek to jeden z lepszych napastników w Wiśle. Nie popełnil on tego błędu co włodat, patrzył się na Golkipera ale uderzył źle.

:bialy:
10-08-2005, 18:24
Pomijajac emocje i pewna moja niechec do Wisly ;)
to wydaje mi sie ze wislacka (wciaz jeszcze niepewna) przygoda w LM powinna Legii wyjsc na dobre. Co jak co, ale wlasciciel naszego klubu finansowo jest b.mocny i raczej bedzie rownal do gory (tj. do wzbogaconej frankami szwajcarskimi Wisly) a nie do ligowej szarzyzny. Martwic to sie powinny kluby z marnym zapleczem finansowym, od nich bogatsza Wisla odjedzie na pewno.

Punkty rankingowe tez sie przydadza, w tym roku w pucharach graja akurat bodaj cztery fakycznie najsilniejsze polskie kluby, mozna troche tych pktow natrzaskac.

Aha no i jeszcze jedno - Liga Mistrzow to jest 6 dodatkowych spotkan w sezonie, to tez nie pozostaje bez wplywu na gre w lidze. A ze polscy grajkowie sa bodaj najszybciej meczacymi sie w Europie (jak mecze sa co 3-4 dni to juz jest narzekanie)... dla Legii chyba to i lepiej.

Ew. awans Wisly przyjme z zadowoleniem, choc jak im Koniczynki trachna dwa do zera to... przynajmniej zawistno-zlosliwa czesc mnie bedzie sie cieszyc :zlosliwy:

Grabek
10-08-2005, 18:58
BRAWO WISŁA LM coraz blizej

powiedz tak swoim przyjaciołom z Cracovii :lol2:

Grzywa
10-08-2005, 19:20
Wislacy ja bym sie zbytnio nie cieszył na waszmym miejscu z tych toreb zapodzianych, bo przez nie mozecie miec ciepło w Aternach.

Znaczy co mamy przejebane i mamy w ogóle nie jechać? :hyhy:

"Mała" napinka z mojej strony...

Mieszkamy w Krakowie nie ma chyba rzeczy która by nas zadziwiła...
Polska pod względem Hools jest w scisłej czołówce Europejskiej, Wisła pod względem Hools jest w czołówce Polskiej.. Myślisz że sobie nie poradzimy? :chytry: Jeżeli wyskoczą jacyś Hools Panaty nawet w większej ilości to uwierz mi nasi to nie ułomki a jeszcze sprzęt na sprzęt :zlosliwy: :hyhy: Myśle że nasi są bardziej w tym doświadczeni i Grecy się ostro przejadą 8) Ciekawe czy wiedzą jak wygląda walka z ekipą na siekiery :zlosliwy: 8)

Hehehe ***** w życiu się chyba tak nie napiełem :P :hyhy:

A tak bardziej nienapinkowo to obawiam się o zwykłych kibiców-pikników i mniej kumatych żeby nie było rzezi niewiniątek i turystów z Polski...

crolick
10-08-2005, 19:30
Hehe to Grzywa chyba naprawde niewidziales kibicow Panathinaikosu w 'akcji' podczas meczu. Bylem na starym stadionie i moim zdaniem ci goscie sa szaleni. Takiego show jak tam w Polsce nigdy nie widzialem. Potrafia stworzyc taka atmosfere, ze kazdemu nogi sie ugna.

W sumie ciekaw jestem jak to teraz bedzie wygladalo na Stadionie Olimpijskim...

PS. Zeby nie bylo - nie mowie o zadnych akcjach hools czy cos w tym stylu. Chodzi mi o 'zwykly' doping...

(L)uko
10-08-2005, 21:02
Ej. *****.

Drugi mecz jest jeszcze. :gwizdze:

Słuszna uwaga! Ja tam nie mam nic do awansu Wisły ale rzeczywiście jeszcze on nie nastąpił. Bo co to dla greków odrobić 2 bramki u siebie? Gdyby Wisła troche przycisnęła na 4:1 to mozna by juz świetować a tak ... sprawa zupełnie pozostaje otwarta.

MałolaT_TS
10-08-2005, 22:49
wczorajszy płot to by nawet Małolat sforsofal :P
Turlaj Środę ciołku :lol:

Wyjazd do Aten juz rozkmniony :oczko:
Ano, ano. Drżyjcie narody :hyhy:

orzeu
10-08-2005, 22:59
. Nie zmienia to faktu że Brożek to jeden z lepszych napastników w Wiśle. Nie popełnil on tego błędu co włodat, patrzył się na Golkipera ale uderzył źle.

"Jeden z lepszych" sugeruje ze mamy ich w Wisle tyych "lepszych" ze trzech + jeden najlepszy (bo ktos taki byc musi) + paru srednich + paru cieniasow.
Cholera bogactwo, a mi sie wydawalo ze napastnikow mamy czterech :hyhy:
Sory, lubie sie czepiac :chytry:

Fizi
10-08-2005, 23:47
W sumie to ciekawi mnie jakie bylyby komentarze Legionistow jakby Wisla odpadla z Grekami..

Wisła!
Co?
Panathinaikos !!!

:oczko: :hyhy:

Nazgul
11-08-2005, 00:04
Słuszna uwaga! Ja tam nie mam nic do awansu Wisły ale rzeczywiście jeszcze on nie nastąpił. Bo co to dla greków odrobić 2 bramki u siebie? Gdyby Wisła troche przycisnęła na 4:1 to mozna by juz świetować a tak ... sprawa zupełnie pozostaje otwarta.

Chciałem tak tylko niesmiało przypomnieć, że Celticowi co dostał w Bratysławie 5:0 - czyli ciutek więcej niż 3:1 zabrakło tylko jednej brameczki do dogrywki w rewanżu... Tak więc sprawa jest jeszcze całkiem otwarta.

Yevaud
11-08-2005, 09:06
Zgadzam się z jednym - awans Wisły do LM może jej wyjść tak samo na dobre, jak niegdyś awans Legii do ćwierćfinału LM (tam porażka z Panathinaikosem...) - może zaowocować utratą mistrzostwa, bo Wisła, choć mocna, to nie Bayern, który ma 20 równorzędnych znakomitych zawodników a do tego jeszcze 10 bardzo dobrych.
Zmęczenie, kontuzje, brak motywacji do walki z jakimiś Górnikami, kiedy się gra na codzień z najlepszymi - to wszystko się może odbić na grze Wisły.

A swoją drogą;
Legia, Legia, Legia gol........

Yevaud
11-08-2005, 10:02
O! Właśnie mamy przykład:

Piłkarz Wisły Kraków Jakub Błaszczykowski we wtorkowym meczu kwalifikacji Ligi Mistrzów z Panathinaikosem Ateny został poważnie kontuzjowany i na pewno nie zagra w meczu rewanżowym. Jego rekonwalescencja potrwa cztery lub pięć miesięcy.

Błaszczykowski jest jednym z najmłodszych piłkarzy Wisły. Jego odważna gra we wtorkowym spotkaniu została okupiona złamaniem kości śródstopia lewej nogi. Zszedł z boiska w 75. minucie z powodu bólu lewej stopy, zmieniony przez Macieja Stolarczyka, a po środowych badaniach okazało się, że kontuzja kwalifikuje się do zabiegu operacyjnego. Decyzja w sprawie terminu operacji jeszcze nie zapadła. Według sztabu medycznego krakowskiego klubu przy tego typu urazach rekonwalescencja trwa od 4 do 5 miesięcy.

Jednego mniej.
Jeszcze ze dwa trzy tak zacięte mecze i będzie miała Wisła więcej kontuzjowanych niz Legia (Jarza, Djoko, Choto)....

Chociaż szkoda, bo na grę Błaszczykowiskiego miło było popatzreć

Mazi
11-08-2005, 11:41
W sumie to ciekawi mnie jakie bylyby komentarze Legionistow jakby Wisla odpadla z Grekami..

Wisła!
Co?
Panathinaikos !!!

:oczko: :hyhy:

:nie:
Wisła!
Co?
PAO!!!
;)

Meczu nie oglądałem, ale jakoś dziwnie przeczuwam, że wynik na stadionie w Atenach może być... 'trochę' inny :P.
Tak jak pisałem wcześniej - mnie to ryba czy awansują czy nie :).

Smetny
11-08-2005, 12:10
2-0 na stadionie Panathinaikosu jest na szczescie calkiem prawdopobne :P

Sushe
11-08-2005, 13:04
2-0 na stadionie Panathinaikosu jest na szczescie calkiem prawdopobne :Pproponuję się skupić na dzisiejszym meczu w PUEFA :zlosliwy:

Socios
11-08-2005, 14:29
jakoś dziwnie przeczuwam, że wynik na stadionie w Atenach może być... 'trochę' inny

Znaczy się zamiast 3:1 będzie 1:3? :P

Fizi
12-08-2005, 14:24
,,W meczu rewanżowym w zespole Alberto Malesanego obrońcę Kotsiosa zastąpi reprezentant Grecji Goumas. ,,

:zlosliwy:

Sushe
12-08-2005, 14:35
,,W meczu rewanżowym w zespole Alberto Malesanego obrońcę Kotsiosa zastąpi reprezentant Grecji Goumas. ,,

:zlosliwy:
jak Gumas 8) zagra to z wiadomych :hyhy: przyczyn może być nieciekawie a nawet przesrane :ucieka:

Kocur
12-08-2005, 16:13
http://www.uefa.com/magazine/news/Kind=8/newsId=325680.html

Team of the week :P

Fizi
12-08-2005, 16:56
kiedyś już byliście :P

orzeu
12-08-2005, 17:57
Bylismy juz dwa razy.
Po wygranej z Shalke na wyjezdzie 4-1
i po remisie z Lazio w Rzymie 3-3
:chytry:

Greebo
12-08-2005, 20:20
Bylismy juz dwa razy.
Po wygranej z Shalke na wyjezdzie 4-1
i po remisie z Lazio w Rzymie 3-3
:chytry:

I po 8-2 na wyjezdzie z WIT Georgia Tbilisi tysh :chytry:

Fizi
12-08-2005, 22:04
w życiu piękne są tylko chwile ... :chytry: :hyhy:

[napinka] :oczko:

Fizi
17-08-2005, 06:55
Co by nie mówić wygląda na to że tego lata Żurwski zrobił interes swego życia...

choćby Wisła zagrała nawet w finale LM , to i tak zarobi więcej grając w Celticu

Kocur
17-08-2005, 07:55
choćby Wisła zagrała nawet w finale LM , to i tak zarobi więcej grając w Celticu

"Pieniądze to nie wszystko" 8)

ilekroć Giggs podkreślał że chciałby zagrać z Walią na mistrzostwach - mówił że to ważniejsze niż tytuły z MU

matx
17-08-2005, 18:41
"Pieniądze to nie wszystko"

ilekroć Giggs podkreślał że chciałby zagrać z Walią na mistrzostwach - mówił że to ważniejsze niż tytuły z MU

...że Giggs jest Walijczykiem, to nie ulega wątpliwości, ale czy z Żurawskiego, taki Wiślak... :hmm:
..sami sobie odpowiedzcie...

Kawa
17-08-2005, 18:54
"Pieniądze to nie wszystko"

...że Giggs jest Walijczykiem, to nie ulega wątpliwości, ale czy z Żurawskiego, taki Wiślak... :hmm:
..sami sobie odpowiedzcie...
On był taki Wislak, ze co runde chciał odejsc tylko wielce przywiazany Ciupiał puscic go nie chciał.

lomu-banita
17-08-2005, 18:56
Kocurowi to predzej chodziło o LM a nie o przywiazanie do barw :hmm:

Fizi
17-08-2005, 18:59
a Giggsowi raczej o barwy narodowe

matx
17-08-2005, 18:59
Kocurowi to predzej chodziło o LM a nie o przywiazanie do barw :hmm:

..no to Wy jeszcze w tej Lidze nie jesteście, a z Celtami prawdopodobnie uda mu się kiedyś awansować... chyba... 8)

Kocur
17-08-2005, 19:42
ale zamieszanie :oczko:

miałem własnie na myśli że mając do dyspozycji grę w LM lub większą kasę ale bez LM bo wolałbym LM

bo chyba nikt nie ma wątpliwości który klub w niej zagra 8)

[napinka]

matx
17-08-2005, 19:49
ale zamieszanie :oczko:

miałem własnie na myśli że mając do dyspozycji grę w LM lub większą kasę ale bez LM bo wolałbym LM

bo chyba nikt nie ma wątpliwości który klub w niej zagra 8)

[napinka]

...no Celtic w tym sezonie nie zagra na pewno, ale w następnym... zobaczymy... tylko niewiadomo, czy Żuraw będzie się łapał do skaładu... :chytry:
..a co do waszej LM, to może poczekajcie jeszcze parę dni, bo jak zwykł mawiać pan Kazimierz, piłka jest okrągła, a bramki są dwie... 8) :ucieka:

lomu-banita
17-08-2005, 19:53
..a co do waszej LM, to może poczekajcie jeszcze parę dni, bo jak zwykł mawiać pan Kazimierz, piłka jest okrągła, a bramki są dwie... 8) :ucieka:

Kolego...

***** mać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cenzura:

...zresztą poczekajmy jeszcze dwa tygodnie... :chytry:

...a walić tą Wisle... poczekajmy jeszce dwa tygodnie, bo wtedy dopiero się wszystko rozstrzygnie, a teraz po prostu skupmy się na swoich sprawach.. tyle... :l:

...poluzuj gumke :lol3:

matx
18-08-2005, 23:29
...poluzuj gumke

..spoko... 8) ja tylko trochę Was nie lubię i źle Wam życzę... to wszystko... :ucieka:
PS. bez urazy... czasami mnie ponosi... :cicho:

Grzywa
19-08-2005, 01:54
...poluzuj gumke

..spoko... 8) ja tylko trochę Was nie lubię i źle Wam życzę... to wszystko... :ucieka:

Spoko ja cie rozumiem... gumka zacisnieta za bardzo to i czasem człowiek zaciśnieniowany siedzi i mu tak uchodzi po woli :chytry: czasami w tym pomaga klawiatura... ludzka rzecz, :roll: ale uwazaj gdy (jeśli) awansujemy może rozpetac się w tobie poważna "wichura", dobra rada z serca przygotuj sie mentalnie :zlosliwy:

[napinka]

matx
19-08-2005, 14:45
...poluzuj gumke

Spoko ja cie rozumiem... gumka zacisnieta za bardzo to i czasem człowiek zaciśnieniowany siedzi i mu tak uchodzi po woli :chytry: czasami w tym pomaga klawiatura... ludzka rzecz, :roll: ale uwazaj gdy (jeśli) awansujemy może rozpetac się w tobie poważna "wichura", dobra rada z serca przygotuj sie mentalnie :zlosliwy:

[napinka]

.. przeżyłem jakoś, wszystkie Wasze mistrzostwa, to i moze to jakos przeżyję, ale tak jak już pisałem, poczekajmy jeszce trochę i moze ciśnienie samo mi spadnie... napisłbym powodzenia, ale przecież bym skłamał.. :zlosliwy:

Skanda(L)
20-08-2005, 01:26
Engel ma farta do czego sie nie dotknie
dlatego Wisla bedzie w LM

Grzywa
20-08-2005, 11:54
Powiadam Ci, że żadna gumka tego nie wytzyma ;)

Obawiam się że wtedy to kardiolodzy będą mieli pełne ręce roboty a mi nie gumka tylko żyłka pęknie i nie będzie mnie na tym świecie... :oczko:

jarcyś
21-08-2005, 22:03
będzie dogrywka.

Grzywa Grzywie osiwieje :P

yusta
21-08-2005, 22:23
Kurde, ale w tej Grecji mają lekarzy.
My już od prawie miesiąca wiemy, że Gumas ma kontuzję, a te pipy dopiero teraz się kapnęły i jest płacz, że w rewanżu nie zagra :lol:

Zajacc
21-08-2005, 22:29
Engel ma farta do czego sie nie dotknie
dlatego Wisla bedzie w LM

Nom, a Legia jest wyjątkiem potwierdzającym regułę.

To samo bylo w przypadku Smudy.

Kawa
21-08-2005, 22:42
Nom, a Legia jest wyjątkiem potwierdzającym regułę.

To samo bylo w przypadku Smudy.
No nie wiem.Dla Smudy prowadzenie Legii było pierwszym,ale nie ostatnim niepowodzeniem.

ZAGSOS
22-08-2005, 09:34
Muszę odebrać we wtorek syna z Okęcia, późnym wieczorem. Proszę o informację , w jakim pubie , w pobliżu lotniska, można obejrzeć meczyk Panathinaikosu? Z góry serdeczne dzięki.

Jaco
22-08-2005, 11:00
Muszę odebrać we wtorek syna z Okęcia, późnym wieczorem. Proszę o informację , w jakim pubie , w pobliżu lotniska, można obejrzeć meczyk Panathinaikosu? Z góry serdeczne dzięki.
Najbliżej Okęcia znajduje się chyba pub "Lolek":

http://www.lolekpub.pl/info_pl.htm

8)

Nazgul
22-08-2005, 14:09
Wiślacy, fajnego sędziego dostaliście na rewanż z PAO... :[

Kocur
22-08-2005, 14:27
Wiślacy, fajnego sędziego dostaliście na rewanż z PAO...

jakie to miłe uczucie że się cała piłkarska Europa Wisły boi że się już takich metod (czyt. takiego sędziego) chwyta 8)

ps. bez napinki :oczko:

endo
23-08-2005, 14:09
Równo 10 lat temu Legia awansowała do LM pokonując IFK Goeteborg 2:1.Tego dnia również pokochałem klub ze stolicy.W moją 10 rocznicę i zarazem w rocznicę awansu (L) do LM Wisła ma dużą szansę dokonać tego samego a nasza drużyna plącze się w środku tabeli.A co do samego meczu Wisły...nikomu nie będę kibicował...niech się k***a dzieje co chce!

Beny
23-08-2005, 14:14
Ma się dziać tak, że Wisła nie awansuje, a znajomi Wiślacy wrócą cało.

Kocur
23-08-2005, 14:53
Ma się dziać tak, że Wisła nie awansuje, a znajomi Wiślacy wrócą cało.

to już wiem kto na kibice.net ma nicka "100%Antywisła" :lol2: