PDA

Zobacz pełną wersję : Derby Warszawy-odszkodowania za bilet

Misiek88
25-05-2005, 21:53
Niby 20 zl to nie majatek, ale nie widze powodu, zeby tym skur.....om darowac nawet tyle. Moze znajdzie sie jeszcze kilku chetnych, ktorzy beda chcieli od Polonii wyrwac swoje pieniadze...?

proszek
25-05-2005, 22:08
20 zł * 300 = 6000 zł
Nie wiem czy Polonię będzie stać na taki 'wydatek' :-

skalpel
25-05-2005, 22:18
20 zł * 300 = 6000 zł
Nie wiem czy Polonię będzie stać na taki 'wydatek' :-
To już nie nasz problem. Jakbym też kupił bilet to też bym sie upominał o odszkodowanie!

krzysiek(L)
25-05-2005, 22:22
:cenzura:...... Polonie i policje. A kase jak najbardziej powinni oddac przeciez oni wiedzieli ze i tak nas nie wpuszcza i sprzedawali te bilety tylko po to zeby zarobic kur..... !! :wsciekly:

Misiek88
25-05-2005, 22:29
Wlasciwie to 2 dychy to tylko cena biletu. A gdzie jeszcze straty moralne..? W koncu 5:0 nie codziennie sie wygrywa z dziewczynami na ich kurniku... :chytry:

Sokol
26-05-2005, 01:26
tylko gdzie i jak to zalatwic?
ja bym na miejscu osob z biletami tego nie darowal :foch:

kosciesz
26-05-2005, 07:58
ja też chcę moje 20 złociszy!!!

kto tutaj może pomóc - może jakiś Urząd Ochrony Konsumenta, co?

Mrozik
26-05-2005, 09:06
A ja moje 3,50 za xero porposzę...

Mini
26-05-2005, 09:35
ja też chcę moje 20 złociszy!!!

kto tutaj może pomóc - może jakiś Urząd Ochrony Konsumenta, co?

15 najemników z uzi, kałachami i czym tam sie da. czołg też by nie zaszkodził
a przynajmniej zniszczenia byłyby większe :zlosliwy:

Zajacc
26-05-2005, 10:42
A tak wogóle to doczekamy się wyjaśnienia czemu bilety meczowe na stadionie, który de facto nie spełnia norm bezpieczeństwa, kosztowały 20zł, a nie jak w całej Polsce 15zł?

Kawa
26-05-2005, 10:50
Spokojnie Zajacc, PZPN zbierze sie na posiedzeniu za 2 tygodnie,odroczy posiedzenie, potem pogada o sedziach i sprawa sie rozmyje.

vtz
26-05-2005, 10:59
ja tez bym chcial odzyskac moją kase za 2 bilety tylko ze niewiem gdzie sie z tym zglosic :/

Sokol
26-05-2005, 13:31
A ja moje 3,50 za xero porposzę...

:hihi:

Dżon
26-05-2005, 14:39
Może to głupio zabrzmi ale... rozmawiałem w tej sprawie z prezesem Zygo ') (a popatrzcie sobie na mój podpis :hyhy: )

Pojechałem pod Legię po całym berku z policją bo liczyłem że tam jest jeszcze jakaś grupa z chęcią wyruszenia w sposób zorganizowany na Muranów i oprócz piłkarzy (dlaczego nie spytałem Sokoła II o ten strzał w rewańnżu z Lechem?! :kurde: :oczko: ) i Zielka był też prezes. Spytałem go o to, co będzie z naszymi biletami i usłyszałem że:

Gotówka na szczęście nie została przesłana do byle Polonii i jest cały czas u nas. Klub ponadto wkrótce wystosuje do byle Polonii protest (chyba wspólnie z SS). W każdym razie do poniedziałku na razie Legia wstrzymuje wszelkie ruchy w tej kwestii, ale potem jest duża szansa na zwrot kasy.

:prosze:

RadO
26-05-2005, 14:49
No popatrz. W szoku jestem... Teraz czekam aż biedne czarnuch zaczną krzyczeć, że Legia ich okradła.

Faktem jest, że sprzedaż biletu to zawarcie normalnej umowy i nie wpuszczenie ich posiadaczy bez przyczyny (a czy to wina posiadaczy biletów, że poszly też osoby ich nie posiadające?) jest złamaniem tej umowy.

Tak mi się wydaje.

A jak się nie umie zorganizować meczu dla 5000 ludzi to może czas pogreać w IV lidze. Czego Piekarzewskiemu życzę.

Sokol
26-05-2005, 15:00
Może to głupio zabrzmi ale... rozmawiałem w tej sprawie z prezesem Zygo ') (a popatrzcie sobie na mój podpis :hyhy: )

eee wcale tak glupio nie brzmi :D

żygo!!! co? ty wiesz co!!! RESPEKT (L) :P:P:P

:lol2:

Mini
26-05-2005, 19:35
troche nie na temat ale troche na, bo została ta kwestia poruszona.
zwróciliście uwage ze od jakiegoś czasu Zygo nie jest juz antykibicowski i zachowuje sie jak.... hmm no powiedzmy zwykły urzędnik ?
jeszcze z rok i zacznie z niego wychodzić w jakimś maaaałym stopniu ten "kibic" jak to sie kiedyś określił.... albo i nie zacznie :oczko:

turi
26-05-2005, 23:36
W każdym razie do poniedziałku na razie Legia wstrzymuje wszelkie ruchy w tej kwestii, ale potem jest duża szansa na zwrot kasy.[/b][/size] :prosze:

hajs w klubie, więc duża szansa, czy stuprocentowa? bo to różnica ...
skoro jej nie wysłali, to nie ma się w ogóle nad czym zastanawiać.
ODDAJCIE mi moje 20 pln, muszę wyżyć do czwartku :hyhy: (czwartku za tydzien).

Misiek88
26-05-2005, 23:46
Szczerze mowiac to troche mnie to zmartwilo, ze kasa jest jeszcze na Legii. Wolalbym ja szarpac od Polonii i chociaz wiem, ze to by moglo miec niewielkie szanse powodzenia, bylaby chociaz satysfakcja... Tu na prawde nie chodzi o 20 zl, bo zadne pieniadze nie wynagrodza mi faktu, ze nie obejrzalem takiego zwyciestwa nad tymi :cenzura:. I jestem ciekawy czy jakis prawnik nie znalazlby powodu, zeby im wytoczyc jakas mala sprawe w sadzie. Niechby sie nawet ciagnela latami, ale chetnie bym w czyms takim uczestniczyl - podac ten smieszny klubik do sadu o cokolwiek. I zazadac zeby ten kurnik wreszcie zamkneli na dobre, bo skoro nie spelnia wymogow, to jak na nim rozgrywac mecze...? :zlosliwy:

ma(L)y
27-05-2005, 00:25

Pojechałem pod Legię po całym berku z policją bo liczyłem że tam jest jeszcze jakaś grupa z chęcią wyruszenia w sposób zorganizowany na Muranów i oprócz piłkarzy (dlaczego nie spytałem Sokoła II o ten strzał w rewańnżu z Lechem?! :kurde: :oczko: ) i Zielka był też prezes. Spytałem go o to, co będzie z naszymi biletami i usłyszałem że:

Gotówka na szczęście nie została przesłana do byle Polonii i jest cały czas u nas. Klub ponadto wkrótce wystosuje do byle Polonii protest (chyba wspólnie z SS). W każdym razie do poniedziałku na razie Legia wstrzymuje wszelkie ruchy w tej kwestii, ale potem jest duża szansa na zwrot kasy.

:prosze:

Pier***nie....Zygo duzo gada mało robi....Juz nie raz było ze cos zrobi i dupa z tego...

Sharn
27-05-2005, 00:50
troche nie na temat ale troche na, bo została ta kwestia poruszona.
zwróciliście uwage ze od jakiegoś czasu Zygo nie jest juz antykibicowski i zachowuje sie jak.... hmm no powiedzmy zwykły urzędnik ?
jeszcze z rok i zacznie z niego wychodzić w jakimś maaaałym stopniu ten "kibic" jak to sie kiedyś określił.... albo i nie zacznie :oczko:

W sensie jedzmy łyżką a nie chochlą?

Żartowniś... :]

Łysolek
27-05-2005, 01:01
a ja wiem , ze po rozpoczęciu meczu przez około 15 minut policja przetrzymywała nas bezprawnie :roll:

Misiek88
27-05-2005, 08:57
a ja wiem , ze po rozpoczęciu meczu przez około 15 minut policja przetrzymywała nas bezprawnie :roll:

Z bialymi kaskami to raczej nie ma co sie sadzic, bo oni maja troche wyzsze notowania u Temidy. Ale jeszcze raz powtarzam, jesli sie uda to jedziemy w sadzie z czarnymi... Najlepiej o odszkodowania np. na konto Stowarzyszenia.... :oczko:

Norbas
27-05-2005, 10:25
Najlepiej złożyć pozew zbiorowy o odszkodowania :)

Ja osobiście będę się starał o zadośćuczynienie od PZPN-u
Zrezygnowałem z dnia pracy zeby pójść na ten mecz, a niedane mi było go obejrzeć. Jeśli wiedziałbym wcześniej że nie wejdę to bym siedział w pracy, zarabiał hajsy i śledził mecz za pomocą netu :)

Misiek88
27-05-2005, 13:15
To co, moze sie znajdzie kilku chetnych, zeby czarnych :cenzura: podac do sadu... Bylaby niezla jazda spotkac sie z nimi na sali sadowej

Lukass
27-05-2005, 18:32
a co z odszkodowaniem za mój xerowany bilecik :hmm:

8)

Misiek88
27-05-2005, 19:05
Z kserowkami to chyba trzeba sie do zakladow zglosic. proponuje probowac im odsprzedac.... :hyhy:

Armand
27-05-2005, 23:00
znając życie to nie zobaczycie już tego hajsu :/ ale życzę powodzenia w walce w słusznej sprawie :oczko:

matx
29-05-2005, 12:36
..może to, co napiszę wyda się głupie, ale ja chętnie odkupię od kogoś ten bilet, także zainteresowaną zwrotem osobę poproszę o kontakt.. po prostu zbieram bilety z meczów, na których byłem.. wprawdzie nie udało się nam wejść, ale i tak było fajnie i chciałbym mieć pamiątkę po tych derbach.. Pozdro..

Dżon
29-05-2005, 17:19
I co? I dasz mi za niego 20 złotych? :O

jak tak to OK :ucieszony:

Misiek88
31-05-2005, 10:30
Jutro mija juz tydzien, a na razie jakos nie slychac o zwrocie kasy za bilety... Dalej macie zamiar spokojnie czekac, ch...j wie na co...?!

matx
31-05-2005, 13:04
Dżon, moge dać za niego nawet te dwie dychy... 8) ..zależy mi na nim..

Dżon
31-05-2005, 13:22
Biuro Prasowe KP Legia Warszawa informuje, że w związku z wydarzeniami przed meczem o misrzostwo Idea Ekstraklasy pomiędzy Polonią Warszawa i Legią Warszawa, Zarząd KP Legia Warszawa zwrócił się do Polonii o wyjaśnienie powodu nie wpuszczenia Kibiców Legii na to spotkanie. Informujemy ponadto, że pieniądze uzyskane ze sprzedaży biletów na ten mecz Kibicom Legii nie zostały przekazane Polonii i znajdują się w depozycie naszego Klubu.
Decyzja w sprawie ewentualnego ich zwrotu Kibicom Legii zostanie podjęta po uzyskaniu wyjaśnień z warszawskiej Polonii.

Biuro Prasowe KP Legia Warszawa

Do Miśka88 - trzeba poczekać, nie myślisz chyba, że zarząd może ot tak napisać do Polonii pismo o treści "ch... wam w dupę" i równocześnie oddać nam pieniądze :oczko:

Sharn
31-05-2005, 13:30
Ja tam bym tak napisał... :hyhy:
Przecież nie chodzi o niewaidomo jakie pieniądze - jak czarnym się coś nie podoba niech idą do sądu... 8)

matx
31-05-2005, 13:57
Dżon, odpowiedziałem na Twoją wiadomość prv, ale widzę, że nie została jeszcze wysłana.. w każdym bądź razie zostawilem tam swój namiar telefoniczny i mailowy, bo jestem zaiteresowany tym bilecikiem.. Dzięki i pozdro..

matx
31-05-2005, 18:41
:wsciekly: mam prośbę.. tylko nie wiem do kogo.. :kurde: chyba do do modów.. kilka godzin temu wysłałem do niejakiego Dżona dwie wiadomości prywatne i widzę, że nie zostały wyslane - cały czas status: do wysłania.. czy można cos z tym zrobić? Dopytuję się bo to jest dla mnie dosyć ważne...

cin
31-05-2005, 18:52
widocznie Dżon jeszcze nie wszedl na forum i ich nie odczytal. Spokojnie- jak tylko pojawi sie na forum, to zapewne przeczyta twojego priva :oczko:

Dżon
31-05-2005, 19:14
Spoko, doszło. Pozostajemy w kontakcie 8)

matx
31-05-2005, 19:44
W porządku.. zarejestrowałem sie na forum kilka dni temu i jeszcze nie zdążyłem się zorientować jak wszystko działa.. Pozdro.. (L) :jamaica:

Misiek88
01-06-2005, 09:12
Do Miśka88 - trzeba poczekać, nie myślisz chyba, że zarząd może ot tak napisać do Polonii pismo o treści "ch... wam w dupę" i równocześnie oddać nam pieniądze

Moze tak byloby najciekawiej, ale mowiac powaznie zupelnie nie o to mi chodzilo. Co innego napisac konkretne oswiadczenie i czekac na powazne wyjasnienia, a co innego napisac po prostu, ze klub sie nie zgadza na takie traktowanie swoich kibicow. Moim zdaniem Real lub Barcelona nie pozwolilyby sobie, zeby ktos potraktowal w ten sposob ich kibicow, ale tam zarzad jest wybierany wlasnie przez kibicow... Moze to troche porownanie na wyrost, ale podobno my tez mamy aspiracje :zlosliwy:

Dżon
01-06-2005, 12:35
Co innego napisac konkretne oswiadczenie i czekac na powazne wyjasnienia, a co innego napisac po prostu, ze klub sie nie zgadza na takie traktowanie swoich kibicow. Moim zdaniem Real lub Barcelona nie pozwolilyby sobie, zeby ktos potraktowal w ten sposob ich kibicow, ale tam zarzad jest wybierany wlasnie przez kibicow...

Tu masz rację, ale przecież dla Zygo nie jesteśmy dla klubu niczym ważnym - jesteśmy tylko bandą wandali i chuliganów. Prawdziwi kibice, na których zależy prezesowi (po 40ce, z brzuszkiem i wąsami, zawsze kupujący popcorn, dla których najatrakcyjniejsze mecze poza meczem z Wisłą to nie Lech i Cracovia tylko Groclin i Amica) nie poszliby przecież na derby na stadionie rywali! :wsciekly:

Raffi
01-06-2005, 13:50
panowie, kasa na bilety i tak pójdzie na poczet poniesionych przez KSP strat typu rozlutowany spaw ogrodzenia czy coś w tym stylu :chytry: :/

Misiek88
01-06-2005, 22:07
panowie, kasa na bilety i tak pójdzie na poczet poniesionych przez KSP strat typu rozlutowany spaw ogrodzenia czy coś w tym stylu

Albo na oprawe ich kolejnego meczu... A tak przy okazji to mam nadzieje, ze juz na jesieni polonia zagra z Zaglebiem Sosnowiec (o ile oczywiscie Zaglebie nie wejdzie do 1 ligi juz teraz....) :oczko:

Sokol
01-06-2005, 22:14
panowie, kasa na bilety i tak pójdzie na poczet poniesionych przez KSP strat typu rozlutowany spaw ogrodzenia czy coś w tym stylu :chytry: :/

jej jakich krat? jak ja nawet na sektor nie wszedlem :efoch:

krzysiek(L)
01-06-2005, 22:46
nie bój sie oni cos wymyśla! powiedza ze straty moralne i zesuliśmy ich śmieszny wizerunek klubu. Ja sam oczekuje na ten zwrot kasy, bo 20 zeta piechotą nie chodzi ale cóż począć, Polonia to Polonia :placze:

Raffi
14-06-2005, 14:00
Polonia domaga się pieniędzy za derby

Jak już informowaliśmy, KP Legia zażądał od Polonii wyjaśnienia, dlaczego na stadion przy Konwiktorskiej podczas majowego meczu derbowego nie wpuszczono fanów 'wojskowych' - mimo wykupienia przez nich biletów. Legia wstrzymała jednocześnie do czasu otrzymania takich wyjaśnień wypłatę Polonii pieniędzy za sprzedane w kasach stadionu przy ulicy Łazienkowskiej wejściówki.

Teraz Polonia w oficjalnym piśmie żąda zwrotu tych pieniędzy. Podejmują też działania nieoficjalne - rzecznik prasowy i członek zarządu muranowskiego klubu pisze w oficjalnym miesięczniku Polonia Ole!: "Nie Polonia jest winna temu, że delegaci PZPN podjęli decyzję o nie wpuszczaniu na trybunę tych grzecznych i sympatycznych chłopców, którzy kulturalny doping mają we krwi. [...] Niech im zwracają, ale nie z naszych pieniędzy. Te dotrą na Konwiktorską na pewno, bo tak chce prawo".

Nikt w klubie nie chciał skomentować tej sytuacji.

:zlosliwy:

Pan Artysta
14-06-2005, 14:31
na parade :hyhy:

grzecznych i sympatycznych chłopców :chytry: :ucieka: - idioten :kurde:

MTP
14-06-2005, 14:31
Polonia domaga się pieniędzy za derby

Jak już informowaliśmy, KP Legia zażądał od Polonii wyjaśnienia, dlaczego na stadion przy Konwiktorskiej podczas majowego meczu derbowego nie wpuszczono fanów 'wojskowych' - mimo wykupienia przez nich biletów. Legia wstrzymała jednocześnie do czasu otrzymania takich wyjaśnień wypłatę Polonii pieniędzy za sprzedane w kasach stadionu przy ulicy Łazienkowskiej wejściówki.

Teraz Polonia w oficjalnym piśmie żąda zwrotu tych pieniędzy. Podejmują też działania nieoficjalne - rzecznik prasowy i członek zarządu muranowskiego klubu pisze w oficjalnym miesięczniku Polonia Ole!: "Nie Polonia jest winna temu, że delegaci PZPN podjęli decyzję o nie wpuszczaniu na trybunę tych grzecznych i sympatycznych chłopców, którzy kulturalny doping mają we krwi. [...] Niech im zwracają, ale nie z naszych pieniędzy. Te dotrą na Konwiktorską na pewno, bo tak chce prawo".

Nikt w klubie nie chciał skomentować tej sytuacji.

Nie k.... ? A Tatiana dla kogo pracuje ? Dla PZPN czy Polonii.
Za co chcą kase?Za to że nikogo nie wpuścili.
Kupuje bilet na pociąg i mnie ktoś nie wpuszcza dostaje zwrot(fakt że nie koniecznie 100%
ale mniejsza z tym)
Prawo tak chce? Jakie?
Ocvzywiście pytanie te są retoryczne bo Polonia i tak będzie swoje racje(?) tylko uwzględniać

Harcerz
14-06-2005, 16:27
Zebrac te bilety , oddac na Legie i niech zwroca je na Konwiktorska z wyjasnieniem ze niestety nie znalazly nabywcow

RadO
14-06-2005, 17:51
Prawo tak chce? Jakie?

Jak to jakie?
Święte prawo chcenia! Prawo wymyślone przez tow. Skorupkę razem z dilerem części samochodowych. Się należy! Dlaczego? Bo tak!

Raffi
15-06-2005, 11:11
WD zajmie się derbami

W najbliższy czwartek odbędzie się posiedzenie Wydziału Dyscypliny PZPN. WD zajmie się wydarzeniami, które zaistniały podczas ostatnich derbów. Podejmie także decyzję, czy pieniądze za bilety zakupione przez legionistów zostaną zwrócone kibicom, czy też, tak jak żądają działacze Polonii, trafią na Konwiktorską.

Mini
15-06-2005, 13:11
no to na pewno bedzie sprawiedliwy wyrok....
winowajca będzie sędzią w sprawie....
a to pzpn właśnie :zly:

Misiek88
16-06-2005, 00:37
Zebrac te bilety , oddac na Legie i niech zwroca je na Konwiktorska z wyjasnieniem ze niestety nie znalazly nabywcow

Lepszego pomyslu jeszcze tu nie znalazlem. hehehehe, to bylby klasyczny numer roku..... hehehehehe Brawa dla kolegi, moze ktos od Zygi to przeczyta?! :hyhy:

(L)ebil
16-06-2005, 22:21

Lepszego pomyslu jeszcze tu nie znalazlem. hehehehe, to bylby klasyczny numer roku..... hehehehehe Brawa dla kolegi, moze ktos od Zygi to przeczyta?! :hyhy:

Zasugerowałem to 15 czrwca na forum drzewkowym.

Raffi
17-06-2005, 18:19
Polonia dostanie pieniądze za bilety

W dniu dzisiejszym Biuro Prasowe KP Legia Warszawa wydało kolejne oświadczenie dotyczące biletów na derbowe spotkanie pomiędzy Polonią i Legią, które odbyło się 25 maja br. Oto jego treść: W związku z faktem, że decyzję o nie wpuszczeniu posiadaczy biletów - Kibiców Legii - podjął Delegat PZPN, o czym świadczy protokół policyjny z meczu, oraz biorąc pod uwagę obowiązujące przepisy prawa, Zarząd Legii został zmuszony podjąć decyzję o przekazaniu pieniędzy z biletów KSP Polonia.

Wszystkie osoby, które czują się poszkodowane, zgodnie z przepisami prawa mogą składać zażalenie do PZPN, oraz KSP Polonia - organizatora meczu.

Jednocześnie Zarząd Legii wyraża oburzenie z powodu chuligańskich zachowań części osób, które próbowały wszcząć awantury pod stadionem Polonii. Klub wystąpił do Polonii i policji o pomoc w ustaleniu tożsamości tych osób. Dołożymy wszelkich starań, aby osoby te nie mogły w przyszłości nabyć biletów na mecze z udziałem naszej drużyny rozgrywanych na naszym stadionie, jak i na wyjeździe.

Pan Artysta
17-06-2005, 18:21
ale dali dupy :zly:

cin
17-06-2005, 18:24
Taa...
Poczekac, az sprawa przycichnie, az rozpalone glowy troche ochlona, i ch*j zrobic. Dlaczego sie tego po nich spodziewalem...

:zly:

Pilot
17-06-2005, 18:51
Polonia dostanie pieniądze za bilety

Jednocześnie Zarząd Legii wyraża oburzenie z powodu chuligańskich zachowań części osób, które próbowały wszcząć awantury pod stadionem Polonii. Klub wystąpił do Polonii i policji o pomoc w ustaleniu tożsamości tych osób. Dołożymy wszelkich starań, aby osoby te nie mogły w przyszłości nabyć biletów na mecze z udziałem naszej drużyny rozgrywanych na naszym stadionie, jak i na wyjeździe.

Ja tak się zastanawiam, czy w każdym(prawie każdym) piśmie z klubu, musi się pojawiać jakieś "ale" do nas, kibiców? :hmm:

Janek
17-06-2005, 19:32
nie no już nie mogę z tym "naszym" zarządem ,porostu szok ,sprzedawać własnych kibiców policjii :zly: i to jeszcze za to ,że niby były awantury pod zupełnie innym stadionem,co ich to obchodzi ,co za konfidencki zarząd nam się trafił...

(L)ebil
17-06-2005, 20:04
nie no już nie mogę z tym "naszym" zarządem ,porostu szok ,sprzedawać własnych kibiców policjii :zly: i to jeszcze za to ,że niby były awantury pod zupełnie innym stadionem,co ich to obchodzi ,co za konfidencki zarząd nam się trafił...

Przecież dziewulski to emerytowany pies.Zboczenie zawodowe działa do konca żyćia.Kiedys jego motto to każdy obywatel to przestepca,teraz każdy kibic to hools.

Mig 2
17-06-2005, 21:31
W sumie mozna sie odwolywac. Pisze ktos do PZPN-u ?

Misiek88
19-06-2005, 13:45
I co? Dalej chcecie czekac nie wiadomo na co? JuZ kilka dni po derbach pisalem, ze jak sami sobie nie pomozemy, to zobaczymy kase za bilety, jak swinia niebo. Moze znajdzie sie ktos chetny do wyrwania od szmat z k6 tego, co sa nam winni...

MTP
19-06-2005, 22:36
Nic innego tylko się zebrać z biletami i pójśc pod K6.Albo grzecznie oddadzą albo ... :zly:

Misiek88
19-06-2005, 23:43
Nic innego tylko się zebrać z biletami i pójśc pod K6.Albo grzecznie oddadzą albo ... :zly:

....albo?

MTP
20-06-2005, 22:52

....albo?
Wiesz do czego służą emoty(ikony emocji) ? Jak nie to masz pecha, a jak wiesz to powinieneś się domyslić

yusta
20-06-2005, 22:58
Eh... te oświadczenie to jakaś kpina chyba
:/

Misiek88
20-06-2005, 23:53
Eh... te oświadczenie to jakaś kpina chyba
:/

Oni z nas kpia od dluzszego czasu...

Młody(L)
21-06-2005, 21:20
Odwoływac to sie mozna... Szczerze mowiac nie spodziewam sie aby decyzja sie zmienila. Ale niemamy innego wyjscia trzeba "cos" zrobic.
Nie sadze by cos z tego wyszlo bo wieksza czesc osob pogodzila sie z decyzja..
:hmm:

Pozdrówka (L)