PDA

Zobacz pełną wersję : Polonia - Legia, 25 maja, 18:00

Raffi
24-05-2005, 22:26
W środowym meczu derbowym z Polonią Warszawa nie wystąpi kontuzjowany Marcin Smoliński. "Smoła" nie doszedł do siebie po spotkaniu pucharowym z Lechem Poznań, kiedy to doznał kontuzji łydki. - Łydka Marcina wygląda źle. Jest cała opuchnięta i wyklucza go to z gry na Polonii. Mam nadzieję, że w przerwie na reprezentację Smoła zdoła dojść do siebie - mówił nam dziś trener Legii Jacek Zieliński.
W zespole Polonii za nadmiar żółtych kartek nie wystąpi Grzegorz Jakosz.

zieLonyLeń
24-05-2005, 22:36
Ja to mam tylko na dzieje,że nie odpuszczą tego meczu,żeby się nie okazalo,że już sie wystrzelali i po nudnym meczu 0-0. :chytry:

Paluch
24-05-2005, 22:40
Chciałbym zeby Legia wbiła im jeden z gwoździ do trumny. Życze im najserdeczniej jak potrafie spadku do drugiej ligi :zlosliwy:

zieLonyLeń
24-05-2005, 22:45
A ja nie chce, żeby spadali,zawsze jest jakiś ciekawy mecz.Chyba lepiej grać z Polonią niż z jakąś Odrą,Łęczną czy Amiką.

Kawa
24-05-2005, 22:47
A ja nie chce, żeby spadali,zawsze jest jakiś ciekawy mecz.Chyba lepiej grać z Polonią niż z jakąś Odrą,Łęczną czy Amiką.
Niech leca, a w barazach niech ich Widzew popchnie

Ogolnie jakos sie nie boje, ze odpusza ten mecz. Zreszta kogo to obchodzi(co widac po ilosci wpisów w temacie i tak poznym załozeniu watku;) )

Flip
24-05-2005, 22:58
Dokładnie.Nie ma euforii i nie ma ogromnych oczekiwań bowiem wiemy jak się skończy(napinka 8) ) Jedziemy tam po swoje...

A Polonia chyba jednak uniknie spadku ale zawsze jest szansa :zlosliwy:

Fizi
24-05-2005, 23:27
niech graja derby z Gwardią albo Okęciem

Dyzio
25-05-2005, 05:26
Moim zdaniem to bedzie spacerek , o ile zagrają choć w połowie tak dobrze jak z Wisłą . Nawbijac im jak najwięcej bramek żeby nie zapominali gdzie jest ich miejsce :)

legart
25-05-2005, 08:09
Obawiam się że dosyć ciężko będzie się przebić przez obronę 11 polonijnych drwalo-murarzy. Mam nadzieję że nasi podejma walkę, bo Polonia przy braku argumetów czysto piłkarskich będzie nadrabiała wolą walki i grą na granicy faulu, często ją przekraczając. Ciekawi mnie czy sędzia będzie panował nad tym co się będzie działo na boisku, a nasi piłkarze nie dadzą się sprowokować. Polonia jest w kiepskiej formie (dziurawa obrona, brak kreatywności w grze, słabsza forma Banaszyńskiego, kontuzje graczy z podstawowego składu), ale Legii nie odpuści. Poza tym Motyka po odsunięciu Engela stracił 70% swoich umiejętności trenerskich 8) . Ale jak nasi będa choć trochę zagrają tak jak w niedzielę powinno być dobrze.

Beny
25-05-2005, 08:39
Dobiliśmy Lecha w PP.

Upokorzyliśmy Wisłę w lidze.

Dziś Derby.

To wszystko w ciągu tygodnia.

Będzie dobrze.

Włóczykij
25-05-2005, 11:54
Dobiliśmy Lecha w PP.

Dziś Derby.

Będzie dobrze.

Dokładnie!

Będzie dobrze.
Wróżę pogrom i ΠaΠa :cool:

Eda
25-05-2005, 12:11
A ja sobie w spokoju poogladam meczyk i mam nadzieje że będzie powtórka 7:2 dla Legiuni :hyhy:

Didek
25-05-2005, 13:03
Ja tam chjce zeby Legia ich pojechała 3-0 4-0 marzenia :zlosliwy: . 1-0 bylbym bardzo zadwolony jak by spadli nie sadze zeby dali sobie rade w barazu z Widzewem!!! Mam nadzieje ze Widzew potknie sie w drugiej lidze i Zagłebie da sobie rade i baraz Polonia-ZAGŁĘBIE!!! Na korzysc Zagłebia pieknie by było!!!!! :hyhy:

zieLonyLeń
25-05-2005, 14:36
Większość optymiści,ja niedowiarek :chytry: ,nawet jak prowadziliśmy 4-0 z Wisłą nie byłem pewien zwycuęstwa,o tym co zobaczyłem z Groclinem,wszytko wydaje się być mozliwe :/ . 1-0 dla nas wziąłbym w ciemno :ucieka:

VASCO
25-05-2005, 14:51
Nie ma co oczekiwać na wynik w stylu 5:0. Nie zapomnijmy ,że Wisła przyjechała do nas i grała otwartą piłkę. Polonia ustawi jedenastu rzeźników- kopaczy i będzie bronić dostępu do bramki do ostatniej kropli krwi, wszelkimi dostępnymi sposobami. Dlatego 1:0 czy 2:0 to wynik ,którego należy się spodziewać. Jeśli jednak nakopiemy im więcej, to tym lepiej :chytry:

Mini
25-05-2005, 14:56
nie wygrali z nami 9 kolejnych meczów
przegrali kolejne 5 lub 6
nie strzelili nam gola u siebie przez 4 lata
my jesteśmy na 3 miejscu
oni na 12
my gramy coraz lepiej
oni beznadziejnie jak zwykle
tak wiec 2-0 dla nas 8)

Michu
25-05-2005, 16:02
3:0 dla nas!

Radzyn
25-05-2005, 16:20
Większość optymiści,ja niedowiarek :chytry: ,nawet jak prowadziliśmy 4-0 z Wisłą nie byłem pewien zwycuęstwa,o tym co zobaczyłem z Groclinem,wszytko wydaje się być mozliwe :/ . 1-0 dla nas wziąłbym w ciemno :ucieka:

Wiesz ja jak było 3:0 dla Legii to jeszcze nie byłem pewny zwycięstwa ale jak było 4:0 to już tak.Ale obawiam się aby nie odbiło Naszym Piłkarzom Sodówa do głowy po meczu z Wisłą :/

DJ_MDC
25-05-2005, 17:25
nie chcą wpuścić kibiców Legia na sektor ..........

Radzyn
25-05-2005, 17:53
Te Derby to czysta parodia.Temu się piłka odbija tamtemu.Piłka sama wpada do bramki.To jest 1 Liga buhehehe :ucieka:

Bastion
25-05-2005, 18:38
Nie ogladam meczu i nie wiem czy to Polonia gra tak slabo, czy Legia tak dobrze, bylo nioe bylo chyba cos peklo i sie ruszylo do przodu.

Sharn
25-05-2005, 18:42
Nie ma co oczekiwać na wynik w stylu 5:0. Nie zapomnijmy ,że Wisła przyjechała do nas i grała otwartą piłkę. Polonia ustawi jedenastu rzeźników- kopaczy i będzie bronić dostępu do bramki do ostatniej kropli krwi, wszelkimi dostępnymi sposobami. Dlatego 1:0 czy 2:0 to wynik ,którego należy się spodziewać. Jeśli jednak nakopiemy im więcej, to tym lepiej :chytry:

:chytry:

Radzyn
25-05-2005, 18:54
No i koniec 5:0 !!!! :hyhy: ale mecz ogólnie żenada grany na stojąco

Strzałek
25-05-2005, 19:01
Szkoda że tak późno się obudzili, no ale wybaczam :hyhy: piątka w derbach piątka z Wisłą (nie ważne że strzelili jednego :P ) jest dobrze. Przynajmniej puchary będą 8) Cracovia jak narazie remisuje :chytry:

yusta
25-05-2005, 19:18
Nie ma co oczekiwać na wynik w stylu 5:0.

:hihi:

Beny
25-05-2005, 19:33
Mówiłem, że będzie dobrze. :]

Fajny tydzień.

Pozdrawiam kibiców Lecha, Wisły i Polonii. :megapseudonapinka: :hyhy:

kibic 777
25-05-2005, 19:33
Nie ma co oczekiwać na wynik w stylu 5:0.
Jest bardzo dobrze, ja również nie liczyłem na taki wynik ale miło jest być tak zaskoczonym. Poki co Cracovia przegrała więc Legia powinna być spokojna o puchary

:bialy:
25-05-2005, 19:39
uhaaa, co za mecz :roll:
pfffff........ może następnym razem, coby oszczędzić sobie kłopotu (bilety, niezabezpieczone sektory, policje, i inne sratytaty za przeproszeniem), zamiast "derby" Polonia sama sobie nakopie pare bramek (tak od 3 do 8 ) i tyle. Legia pyknęła czarnych piątką jakby od niechcenia, poloniści grali najpierw bardzo kiepsko, a w końcówce absolutną ż-e-n-a-d-ę!

I te gole... uehehehee.... najpierw pusty przelot kilku piłkarzy pod dośrodkowaniem Kiełbika i jeden zero. Potem karny, następnie arcydzieło Włodara, które pod względem kuriozalności ustępuje co prawda bramce Sokoła2/Mowlika, ale jest równie ... dziwna. (Banaszyński łapie strzał i wbija się do bramki) :ucieka:
Co dalej, aha no Karwan strzela głową z pozycji siedzącej. No, pięknie, mecz w kategoriach "a to ciekawe".

Bardzo się cieszę, że nasi dokopali Polonii. Po tym co opisuja ci co "byli" na meczu i po ogólnym wrażeniu jakie pozostawia we mnie wszystko związane z KSP chciałbym żeby spaaaaaadli. Jednak zdaje się że wyniki się tak ułożyły że, choć Polonia stara się bardzo, nie dojdzie do tego.

tyle.

Michu
25-05-2005, 19:49
Legia zagrała na luzie. A gra Poloni to mnie przeraża :roll: Że to 1 liga jest to dla mnie szok. Ale 10 bramek w 2 meczach to wynik zajebisty :]

Pan Artysta
25-05-2005, 19:51
No i koniec 5:0 !!!! :hyhy: ale mecz ogólnie żenada grany na stojąco

kto stał? a kto biegał?

na C+ (II połowa) to Legia zagrała całkiem miły futbol-i ta bramka Karwana :brawo: :hyhy: prze mistrz

Kocur
25-05-2005, 19:52
A jak ja się cieszę, bo

1. miszcz 8)

2. Legia jak zwykle rozkręca się jak już jest pozamiatane :oczko:

Eda
25-05-2005, 20:33
5:0
LEGIA MISTRZ :brawo:

Włóczykij
25-05-2005, 20:34
Dobiliśmy Lecha w PP.

Dziś Derby.

Będzie dobrze.

Dokładnie!

Będzie dobrze.
Wróżę pogrom i adios :cool:

Beny otwieramy jakąś spółkę wróżbitów?? :hyhy:

Didek
25-05-2005, 20:43
No Kiełbik odwdzienczył sie kibicom KSP za pozdrowienia!! :hyhy: Karwana brama, ale osmieszył Banaszyńskiego. A przy bramie Sagana pięknie podał Bartek!! Wrzutka miszcz!!! Przy bramce Włodara juz krzyknołem "Nedza,!!" a tu co gol!! Czyli Włodarczyk gol i asysta(wymusił rzyt karny). Jak na tak długą przerwe Jarza zaprezetował sie całkiem niezle mam nadzieje że bedzie lepiej i przebije sie do pierwszego składu. Najlepsze były doliczone minuty drugiej połowy gra w dziada w polu karnym Poloni!! :zlosliwy:

kamyk
25-05-2005, 20:57
jestem bardzo zadowolony z wyniku5-0 poprostu rewelacja:) pyknac w derby Polonie hehe! co do meczu Legie powinnismy zawsze tak oglodac na luzzie i pewna siebie ! brameczki łądne Kielbik pieknie ale jak tos tu napisalal Legia rozkreca sie jak juz wszytko po zamiatane szkoda....

Mini
25-05-2005, 23:16
oł yeeeah!
chyba KSP oddało swoje flagi do prania :hihi:

Dyzio
26-05-2005, 08:16
Zgadzam się w pełni że troszke za pozno Legia złapała wiatr w żagle . Ale sezon jeszcze nie do końca stracony jest jeszcze Puchar Polski i w nim trzeba udowodnić że ostatnie wyniki to nie przypadek . Finał marzeń to Legia Wisła wynik ma być podobny do tego z niedzieli i bedzie pięknie :D

Urodzony_Wislak
26-05-2005, 09:39
Zgadzam się w pełni że troszke za pozno Legia złapała wiatr w żagle . Ale sezon jeszcze nie do końca stracony jest jeszcze Puchar Polski i w nim trzeba udowodnić że ostatnie wyniki to nie przypadek . Finał marzeń to Legia Wisła wynik ma być podobny do tego z niedzieli i bedzie pięknie :D

Szkoda że nie jeden mecz później ..... :/ :kurde:

ems
26-05-2005, 09:51
oł yeeeah!
chyba KSP oddało swoje flagi do prania :hihi:

nie, to protest przeciwko nie wpuszczeniu nas

pusty
26-05-2005, 12:12
Wczoraj Legia znowu zagrała tak jak powinna grać. Nie ma specjalnie zawodnika, który zasłużył by na szczególne wyróżnienie.
Szkoda, że obudzili się o 3 miesiące za poźno. Ale cieszy to, że chociaż na te najbardziej prestiżowe mecze :)

Pesto
26-05-2005, 12:25
lepszej końcówki sezonu nie szło sobie wymarzyć 8)
bramka Karwana - nie z tej ziemi :hyhy:

NASTĘPNE DERBY WYGRAJĄ LEGII REZERWY

Paluch
26-05-2005, 14:23

Szkoda że nie jeden mecz później ..... :/ :kurde:

Wy sie cieszcie że nie kilka meczy wczesniej :hyhy: