PDA

Zobacz pełną wersję : Czterech piłkarzy Legii w kadrze!

Bobas
23-05-2005, 20:13
Czterech zawodników Legii w kadrze!

Selekcjoner reprezentacji Polski Paweł Janas uzupełnił kadrę na towarzyski mecz z Albanią w Szczecinie (29 maja, godzina 17:30) oraz eliminacyjne spotkanie MŚ-2006 z Azerbejdżanem w Baku (4 czerwca, godzina 17:00, czasu polskiego). W kadrze znalazło się 4 piłkarzy Legii!
W gronie trzynastu zawodników z polskich klubów znalazło się siedmiu zawodników Wisły Kraków (Marcin Baszczyński, Tomasz Kłos, Maciej Stolarczyk, Marek Zieńczuk, Radosław Sobolewski, Maciej Żurawski, Tomasz Frankowski), czterech z Legii Warszawa (Artur Boruc, Tomasz Kiełbowicz, Paweł Kaczorowski, Bartosz Karwan), po jednym z Amiki (Jarosław Bieniuk) i Cracovii (Marcin Cabaj).

W ubiegłym tygodniu Paweł Janas podał nazwiska 11 zawodników z klubów zagranicznych, ale z powodu kontuzji łydki na zgrupowanie nie przyjedzie Radosław Kałużny.

Paluch
23-05-2005, 20:16
Kaczorowski :strach: :O

yusta
23-05-2005, 23:24
Kaczorowski niech jedzie.
Reszta niech zostanie.
Puchar Polski gramy w tym czasie podobno :efoch:

Flip
23-05-2005, 23:25
Kaczor w kadrze :O

Janas bravo!!! :zdziwiony:

Fizi
23-05-2005, 23:28
co by nie mówić na temat tego , czy Kaczka powinna być w Legii, to na to powołanie grą zasłużył a akurat w kwestii powołań do kadry tylko to powinno mieć znaczenie

Sokol
24-05-2005, 00:11
A Stolarczyk po co tam? Karwan ktory mial kantuzje ,zeby mu sie odnowila? :roll:

legart
24-05-2005, 09:04
co by nie mówić na temat tego , czy Kaczka powinna być w Legii, to na to powołanie grą zasłużył a akurat w kwestii powołań do kadry tylko to powinno mieć znaczenie

Po mojemu nie zasłużył chyba że Janas szuka koni do biegania. Na meczu z Wisłą, tak se obserwowałem Kaczora i co dośrodkowanie to trafiał w Wiślaka, obojętnie czy z 3 metrów czy z 30. Każda wrzutka łup w przeciwnika, ja bym tak nie potrafił. Poza tym sporo strat miał, a na meczu z Groclinem wysiadł kondycyjnie, chociaż kaczka ma podobno wydolność konia (ot taka ciekawostka zoologiczna).

A powołanie Stolarczyka można tylko skomentować jednym buehehehe. Jego czas w kadrze minął kilka lat temu.

Mini
24-05-2005, 10:47
1) zmieńcie te czterech na trzech
2) Rzeźniczak i Fabian jeszce na młodziezówke jadą
3) kaczor won
i 4) to co Legart o tym łysym frajerze napisał. z Lechem grał tak samo. każde podanie bylo takie zeby zadna krzywda się po nim nie mogła stać Lechowi...
Jedna bramka z metra strzelona, jedno podanie do niepilnowanego zawodnika i miliony zjebanych podań - piękny dorobek jak prawie cała runde

i cytat "....w kadrze znalazł się nawet Waldemar Adamczyk. kto to ***** jest Adamczyk?!..." pasuje nawet 8)
ch** nie kadra.
po raz enty pytanie GDZIE JEST ŻEWŁAKOW?? jego kilkanaście bramek w Belgii jest mniej warte od trzech Niedzielana w Holandii?

Eda
24-05-2005, 15:05
Z jednej strony fajnie jadą Legioniści z drugiej strony mecz z Groklinem :efoch: A niech sobie bierze Wiślaków na ten mecz. Po tym co pokazali w Warszawie :brawo:

Kempes
24-05-2005, 17:32
Niby nie patrzy sie w metryke ,ale to dotyczy tylko najlepszych : Stolarczyk nie gra źle w ligowej szarzyźnie ,ale jego obecność w kadrze to dla mnie nieporozumienie.
Co do reszty Wiślaków nie mam zastrzeżeń.

Wkurwia mnie ,że nasza ukochana drużyna jest osłabiana przed meczem pucharowym ... a kuwa fa puchar to jedyny sukces który nam może dać radość w tym sezonie.

Zastanawia mnie fakt iż Janas nie bierze nikogo z Groclinu ,a w kadrze jest Stolarczyk , Kiełbowicz czy Bieniuk którzy moim zdaniem nawet w swoich drużynach nie wybijają sie ponad innych.
Kaczorowski zagrał owszem kilka dobrych spotkań w Legii , ale ... wg.mnie to jeszcze za mało na powołanie do kadry.

Z tym Groclinem to żadna teoria spiskowa broń boże ( nienawidze takowych ) , szczere i obiektywne moje dywagacje na tle sportowych umiejetnosci.

kowal
24-05-2005, 17:47
Wkurwia mnie ,że nasza ukochana drużyna jest osłabiana przed meczem pucharowym ... a kuwa fa puchar to jedyny sukces który nam może dać radość w tym sezonie.

Wasz limit radości na ten sezon został wyczerpany w niedzielę ... 8)

Co do Stolarczyka to zupełnie się z Wami zgadzam. On moze i jest w miarę pewny jak na naszą ekstraklase, ale w kadrze się znaleść nie powinien. Legart, powiedziałbym, że jego czas w kadrze nie minął kilka lat temu, bo właściwie nie było takiego okresu, kiedy Stolar szalał.
O Waszym ulubieńcu(:zlosliwy:) się nie wypowiem, bo niestety(choć sam nie wiem) nie widziałem go ostatnio w akcji.

Kempes
24-05-2005, 18:12

Po finale będzie szał 8)
Jeśli niechcecie waszym kosztem to puszczajcie Lubin przodem :P
<full napinka>

kowal
24-05-2005, 18:15

Po finale będzie szał 8)
Jeśli niechcecie waszym kosztem to puszczajcie Lubin przodem :P
<full napinka>
aż się boje pomyśleć co będzie jeśli Liczka czyta to forum ... :ucieka:

Radzyn
24-05-2005, 21:04
a dla mnie to czterech LEGIONISTÓW.......

Kawa
24-05-2005, 21:23
Tak wiemy, Ty masz dosc dziwne poglądy na wiele spraw....

Mini
24-05-2005, 21:43

weź jeszcze bolda podkreślenie i czcionke zajebiście dużą.
i jeszcze weź gruby twardy kij i jebnij się mocno w głowe
i weź nożyczki albo noż ( tylko sie nie skalecz) i przetnij taki kabelek który biegnie od komputera do takiego śmiesznego gniazdka w ścianie do którego nic pasuje bo ma tylko jedną dziurke (kwadratową 8) )
dwoma ostatnimi czynami oddasz wielką przysługe ludzkości

i ten podpis Legionista z krwi i kości :ucieka:

Smetny
24-05-2005, 21:45
Z powołania trzech legionistów wcale się nie ciesze, z powołania kaczora- i owszem- przynajmniej w jednym meczu nie będzie biegał z eLka na piersi.

Didek
24-05-2005, 21:51
Ciezko bedzie w PP bez nich!! Najbardziej szkoda ze Kiełbika nie ma. Zresztą wszyscy by sie przydali!! (mówie o Legionistach) Groclin pewnie najsilniejszy skład oile jakis kontuzji nie bedzie ...

turi
24-05-2005, 21:57
yyyy eeee ? a ja wyczytałam jakos w Przeglądzie Kitowym, że pzpn jednak zmienił te terminy i zagramy półfinały jak biali ludzie (z czarnym Dicksim) w innych terminach. Hm, to w końcu jak jest !? :hmm:

cin
24-05-2005, 22:02
ano pisac pisali...

ale cos chyba nic specjalnego z tego nie wyniklo, bo wyraznie stoi:
4 czerwca: Azerbejdzan - Polska
5 czerwca: Legia - Groklajn

:hmm:

Radzyn
24-05-2005, 22:05
tak samo mnie gówno obchodzi co gadacie czy mam się walnąć w głowe i co sądzicie o mnie .Mam swoje zdanie o Kaczorowskim i koniec i kropka.I dla mnie temat zamknięty.....a Ty kawa też jesteś dziwny :ucieka: (kawe na ławe :nienormalny: )

Didek
24-05-2005, 22:07
yyyy eeee ? a ja wyczytałam jakos w Przeglądzie Kitowym, że pzpn jednak zmienił te terminy i zagramy półfinały jak biali ludzie (z czarnym Dicksim) w innych terminach. Hm, to w końcu jak jest !? :hmm:

Przedłużyli sezon

PZPN ostatecznie potwierdził wczoraj kolejną zmianę terminów Pucharu Polski, na którą naciskał "PS". Dzięki temu prestiż rozgrywek wzrośnie, bo półfinały i finał pokaże na żywo Polsat. Wyższy będzie także budżet rozgrywek ? pisze Przegląd Sportowy.

? Powiedzmy, że artykuł w ?PS? pomógł nam powziąć decyzję o zmianie terminów, choć ważne były również inne czynniki. Udało nam się znaleźć wolne daty w terminarzu i wstrzymać ze zgłoszeniami do UEFA ? przyznaje dyrektor departamentu rozgrywek PZPN Marcin Stefański.

W piątek zaprotestowaliśmy na łamach ?PS? przeciwko ustalonym przez PZPN terminom rozgrywania półfinałowych spotkań Pucharu Polski. Gdyby pozostały bez zmian, byłoby to równoznaczne z koniecznością gry czołowych drużyn ? i to w obu spotkaniach ? bez kadrowiczów, przebywających wtedy na zgrupowaniach przed towarzyskim meczem z Albanią i eliminacyjnym mistrzostw świata w Azerbejdżanie.

Problem jest tym większy, że już dawno do reprezentacji Polski nie zostało powołanych na mecz o punkty tak wielu piłkarzy grających w kraju.

turi
24-05-2005, 22:14
terminy, terminy nas gonią :hyhy:
wsio fajnie , ale tu nic nie napisali o konkretnych datach end godzinach. Chyba, że jest tak, jak napisał cin...

Kawa
24-05-2005, 22:14
tak samo mnie gówno obchodzi co gadacie czy mam się walnąć w głowe i co sądzicie o mnie .Mam swoje zdanie o Kaczorowskim i koniec i kropka.I dla mnie temat zamknięty.....a Ty kawa też jesteś dziwny :ucieka: (kawe na ławe :nienormalny: )
-I ty tes!
-A plose pani on do mnie dópa powiedział!

Szkoda, ze Ci tego bana cofneli.

Dobrze, ze pzpn zmienił te terminy, bo do tej pory wygladało to komicznie- podniesmy prestiz puchary,ale grajcie sobie bez kadrowiczów :roll:

Radzyn
24-05-2005, 22:15
-I ty tes!
-A plose pani on do mnie dópa powiedział!

Szkoda, ze Ci tego bana cofneli.

Dobrze, ze pzpn zmienił te terminy, bo do tej pory wygladało to komicznie- podniesmy prestiz puchary,ale grajcie sobie bez kadrowiczów :roll:

Ja nie chce się kłócić.Powiedziałem tylko własne zdanie a że się rzucasz Twoja sprawa że się mądrzysz.Odważny.....

Raffi
24-05-2005, 22:20
Mini - 1 point
mnie też się niezbyt podoba pogląd Radzyna na sprawę, ale bez takich....... :nie:

i na temat

Radzyn
24-05-2005, 22:21
Mini - 1 point
mnie też się niezbyt podoba pogląd Radzyna na sprawę, ale bez takich....... :nie:

i na temat

W końcu mądra wypowiedź :brawo:

legart
25-05-2005, 08:15
Mini - 1 point

i na temat

W końcu mądra wypowiedź :brawo:

Co nie zmienia postaci rzeczy że jesteś na cenzurowanym 8)

Pan Artysta
25-05-2005, 08:35
Może nie zagrają pełnych 90 min :zlosliwy: to na Krzesełka dojadą i Krzesełka dojedziemy :hyhy:

Kaczka sraczka :brawo: i co Zygo nie wejde na meczor?

Bobas
25-05-2005, 09:01
Dzieki. Juz poprawione. To fakt Legionistów trzech. Zawodników czterech :wstyd:

krzysiek(L)
03-06-2005, 22:37
A o kaczorze to z jakiej racji napisali ze jest legionista?? dziwny jest ten świat.