PDA

Zobacz pełną wersję : Polska - Albania 29 maja

Dyzio
21-05-2005, 07:47
Jak zwykle gdy reprezentacja gra mecz na Estadio Florian Krygier przeciwnik nie jest za ciekawy ( Grecja wtedy jeszcze nie za bardzo zaliczala sie do Europejskich poteg dla mnie zreszta nią nie jest i nigdy nie bedzie , potrafia wygrywac tylko w roli kopciuszka gdy teraz oni sa faworytami juz nie idzie im tak gladko) jednak jak zwykle pewnie przyjdzie kilka osob :rotfl2:

Mazi
22-05-2005, 14:32
Zastanawiam się po co gramy z tak słabym rywalem...
stylem gry przypominają Azerów, czy co ?

Wiem, ze Francja czy Brazylia nie za bardzo chcą pewnie z nami grać...
ale w/g mnie to w gestii PZPN-u leży załatwianie jak najsilniejszych sparingpartnerów... nawet, jeśli trzeba by było im za to płacić...

grając ze słabszymi dużo się nie nauczymy...

MaxyM
22-05-2005, 14:36
Dla mnie większy sen miałoby granie między sobą w dziada niż z przeciwnikiem tak zacnym jak Albania.
Niestety, ten cyrk jest nasz, mapy wychowane na zachodzie też nasze, a prezes cyrku żyje w świecie fantazji.

MaxyM
22-05-2005, 14:39
A może ktoś z rodziny prezesa Albańskiego odpowiednika PZPN’u potrzebuje wizy do Polski? I mu nasz miś terefere siwy pędzel – przekazał cenne życiowe cheaty, wciśnij kartkę, wciśnij długopis, wciśnij podpis – masz wizę.

Dyzio
26-05-2005, 09:45
Albania potęga nigdy nie była i raczej na pewno nigdy nie będzie , mecz z nim ma być tylko spacerkiem przed Azerbejdżanem który u siebie jest grożny, Anglicy musieli się sporo namęczyć aby wyjechać z 3 punkatmi . Tak sobie myśle ze wybrano Albanie żeby się nasi chłopcy nie zbyt nabiegali strzelili pare bramek , przy okazji poćwiczyli rzuty rożne , wole itd. zawsze lepiej zagrac i wygrac z Albania zarobic ten kilka punkcików w rankingu FIFA niz kolejny raz ograc III lub IV zespolik ;)

:bialy:
26-05-2005, 12:11
Albania na pewno jest kiepska, ale bez wątpienia jest lepsza od Azerbejdżanu!
W obecnych eliminacjach pojechali Grecję 2-1, było nie było Mistrzów Europy. Poza tym nie zaliczają kompromitujacych wpadek (jak np. 0-8...), nie tracą masowo bramek i potrafią coś wygrać od czasu do czasu. Niektórzy ich pikarze grają (albo przynajmniej "są") w rozpoznawalnych klubach:
Eintracht Frankfurt, Arminia Bielefeld, Anderlecht Bruksela, Hellas Werona, PSG. Jest jeszcze Igli Tare z Bolonii (on akurat nie zagra).
Na papierze więc nie wygląda to tragicznie, sęk w tym że ponoć kadra jest bardzo osłabiona i sam trener traktuje spotkanie z Polakami jak dopust boży ("zagrać i zapomnieć").

Mimo wszystko, uważam że ten sparing jak najbardziej ma sens. Powiem tak: granie ze słabym przeciwnikiem jest chyba lepsze niż bój z drużyna z górnej półki, jeśli ma być przetarciem przed meczem z ekipą Azerbejdżanu, która po łomocie w Warszawie modlić się będzie prawdopodobnie o 0-0.

Eda
26-05-2005, 13:26
A może to am być jako rozgrzewka przed Azerami 8)

Mini
26-05-2005, 13:42
dobrze sie niektórzy orientują porównując Albanie do Azerów :O

poszukajcie wyników ( ale nie samych cyferek ale też minuty padania goli :chytry: ) jak szwabom dobrze z nimi idzie i nie tylko im ale ich mecze są najciekawsze

ostatnio z Turcja grali to ich już na początku sędzia przekręcił - karny dla kebabów - i było po ptakach.

to nie takie pazie jak sie wam wydaje

ale oczywiscie mam nadzieje ze te gamonie których Janas powołał nie dadzą plamy

kontuzjowany Drewnopoulos, Niedzielan który strzela rzadziej niż Włodarczyk, kosowski który jest przechujowy i zagrał chyba jeden czy dwa dobre mecze w całym sezonie no i się Swierczewski szykuje do powrotu :O
do tego Stolarczyk, kaczor ktory gra jak najlepiej dla rywali.... ehh *****

mnie oni napewno nie reprezentują. napisze list żeby mnie ambasador Szwajcarii poparła żeby nie używali nazwy reprezentacja Polski bo to nieprawda :efoch: :zlosliwy:
ide fajcit
słonko mi sie na łeb rzuca 8)

VASCO
27-05-2005, 12:40
Trochę przesadzacie z tą Albanią. Oglądałem dwa ich mecze z Turcją i Grecją i grają naprawdę całkiem nieźle. Napewno są o klasę lepsi od Azerów ,a jako, że stylem gry z lekka ich przypominają, stąd taki rywal. Myślę ,że mecz wcale nie będzie taki łatwy. Fajnie ,że w Szczecinie bo napewno atmosferka będzie ok.

Raffi
29-05-2005, 15:25
to dzisiaj... zapowiada się prawie komplecik....17:00

Paluch
29-05-2005, 15:57
Jest transmisja w tv?

żyła
29-05-2005, 16:08
tak, na tvp2

Paluch
29-05-2005, 16:10
dziękować :hyhy:

Nilmaker
29-05-2005, 17:22
Hadaj? :ucieka:

żyła
29-05-2005, 17:24
a jak :] :roll:

żyła
29-05-2005, 17:28
na tym choreo miało chyba być 2012 co? :hmm:

kosciesz
29-05-2005, 19:20
Kaczor na boisku :kurde:

ale Pogoń wita go tak samo jak Legia... gwizdami :brawo:

Mini
29-05-2005, 20:05
ciekawe dlaczego Niedzielan nie oddał tamtemu brudasowi co go w maske kopnął

Tomereek
29-05-2005, 23:04
ciekawe dlaczego Niedzielan nie oddał tamtemu brudasowi co go w maske kopnął

Bo to mięczak. 8)

Wogóle, to nasi chłopcy dzisiaj się troszkę skompromitowali, oby z azerami było lepiej.

wymych
29-05-2005, 23:45
Wogóle, to nasi chłopcy dzisiaj się troszkę skompromitowali, oby z azerami było lepiej.
Bardzo słabo zagrał Karwan........Stolarczyk to ja nie mam pojęcia co on tam robi :efoch: Niepokoi słabsza postawa Frankowskiego ale asysta bardzo ładna 8)
Pochwałę Boruca bo był pewny w interwencjach. A najlepszym graczem jak dla mnie był Sobolewski.

cg
29-05-2005, 23:51
Maciej Żurawski i.. i wszystko jasne 8) Piekna bramka :hyhy:

Rusfeld
29-05-2005, 23:51
Ja im się nie dziwie, że grali padake. Jestem pełen podziwu, że wogóle im się biegać chciało w taki skwar :O . Poza tym Żuraw mogł by w końcu fryzjera zmienić...

:bialy:
30-05-2005, 12:50
plan zrealizowany wręcz perfekcyjnie: wygrana, a nikt sie nie spocił zbytnio. Kompromitacja? no bez przesady, byłaby jakby przegrali.

Albańczycy to chyba sami byli zdziwieni, że mogli sobie tyle pograć w drugiej połowie.
Stolarczyk... no nieeee, nie na kadrę. Zawiodłem się też na Karwanie trochę, miał szansę na dobry występ co mogło byc przepustką do gry w Baku, ale raczej nic z tego, zmarnowana szansa przy trójkowej kontrze z Żurawiem i Niedzielanem, kilka głupich strat, szkoda.
Jak wchodził Kaczorowski za Baszczyńskiego rozległy się gwizdy i akurat w TV było zbliżenie twarzy Baszcza, wyglądał mniej więcej tak :zdziwiony: chyba myślał że to na niego, heh.

Raffi
31-05-2005, 22:38
Ciekawą fotkę na necie przyuważyłem :)
http://wodzislawslaski.naszemiasto.pl/grafika2/nowy/16/40_480908_3_d_6659.jpg

Mazi
31-05-2005, 22:44
Ciekawą fotkę na necie przyuważyłem :)
Obrazek (http://wodzislawslaski.naszemiasto.pl/grafika2/nowy/16/40_480908_3_d_6659.jpg)

oo
Zganiacz grał z Albanią? :) :oczko:

Mini
01-06-2005, 09:52
Polska reprezentacja: bramkarz, czterech obrońców, dwóch defensywnych pomocników, dwóch skrzydłowych i dwóch napastników. rozgrywającego brak.
i po meczu trener który wystawia taki skład a nie inny mówi w wywiadzie ze brakowało kogoś kto by rozegrał piłke :ucieka:
dziekuje. dowidzenia. :kurde: