PDA

Zobacz pełną wersję : a jednak mozna

ems
16-05-2005, 17:29
Sensacyjne oświadczenie trenera mistrzów świata

Vladimir Ruzicka, trener hokejowej reprezentacji Czech, która wywalczył w Wiedniu tytuł mistrzów świata, pokonując w finale obrońców tytułu Kanadę 3:0, oświadczył, że kończy pracę z kadrą.

41-letni trener przejął reprezentację Czech przed ostatnim Pucharem Świata, gdzie jego podopieczni dotarli do półfinału. Ruzicka został selekcjonerem reprezentacji Czech po tragicznej śmierci Ivana Hlinki.

"Już dawno mówiłem o tym, że skończę pracę z reprezentacją. Kiedy zginął Ivan Hlinka, wziąłem drużynę przed Pucharem Świata, a potem zostałem z nią jeszcze na mistrzostwa świata. Mam zobowiązania wobec Slavii Praga, które chcę wypełnić. Slavia jest dla mnie wszystkim. Kiedyś przyjdzie koniec wszystkiego, takie jest życie. Mojej decyzji nie zmieni nawet ten złoty medal wywalczony na MŚ" - powiedział Ruzicka jednemu z czeskich serwisów poświęconych hokejowi.

:brawo:

Mini
16-05-2005, 18:31
kto ne skace neni Cech, hop hop hop !
***** liście a zwłaszcza klonowe :oczko:

Klaus świętuje z ludem sukcesy sportowe a mgr Aleksander jeździ stanąć ramie w ramie z Łukaszenką, Jaruzelskim i tym ciulem z Phenianu :efoch:

lomu-banita
16-05-2005, 19:06
Ekhm...a moze zwiazek hokejowy płacił mu mniej niż Slavia? 8)

ems
16-05-2005, 19:08
nie wiem, mi sie wydaje ze jednak mistrzowie swiata placa troche wiecej niz klub z obfitujacej w talenty, ale wcale takiej nie najlepszej ligi :)