PDA

Zobacz pełną wersję : Wracam sobie...

MaxyM
02-07-2003, 11:19
Wracam sobie z Urysnowa, ludzie się na mnie gapią w ZDMach jak na diabła... Myślę, co jest? Szuram butem po rewirach, ludzie się na mnie gapią jak na Leppera... myślę co jest? Wchodzę do domu, patrzę w lustro a ja mam ryj czarny jak Komandosi w Jungli w walce, wiecie czarny pasek od ucha do nosa, czoło, broda itd. I wiecie od czego... kupiłem PS po raz pierwszy od miesiąca, a to dziadostwo jak się czyta to farba zostaje na łapach, druk znaczy – mam za swoje...

legart
02-07-2003, 11:29
8- :rotfl: To cholere kupujesz tą gadzinówkę. Ja kiedyś usnąłem na Polityce to miałem później cała gębę zadrukowaną 8-

Q_(L)
02-07-2003, 11:32
:oho:
Maxym... kiedy Ty wreszcie "spokojnie" wrócisz do domu :hmm: :rotfl:

MaxyM
02-07-2003, 11:34
8- :rotfl: To cholere kupujesz tą gadzinówkę. Ja kiedyś usnąłem na Polityce to miałem później cała gębę zadrukowaną 8-

No właśnie napisałem, że nie kupuje, zdarzyło mi się od wielkiego dzwonu... to miałem... wyglądałem jak pieprzony Rambo... ale wstyd! Już wiem z czego tak rechotały dwie maniurki siedzące przede mną w 171... Normalnie Zonk!

Aureliusz
02-07-2003, 11:43
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
No to masz już nauczke na przyszłość, żeby już nigdy nie kupować tego shitu.
A jeszcze kilka lat temu miałem takie same problemy z NL. A że zbierałem Nl, to musiałem kupować po dwa egzemplarze, bo po przeczytaniu pierwszego był on ozdobiony w moje odciski palców.

Ewelina
02-07-2003, 12:08
heheheh kurcze, Maksiu to ma przygody :) :) :rotfl: :rotfl: :rotfl: hehe

Łysolek
02-07-2003, 12:11
Kurde byleś na Ursynowie i nawet od mnie nie wpadłeś :( echh Maksiu ty to jesteś zakręcony ....

Beny
02-07-2003, 12:13

No właśnie napisałem, że nie kupuje, zdarzyło mi się od wielkiego dzwonu... to miałem... wyglądałem jak pieprzony Rambo... ale wstyd! Już wiem z czego tak rechotały dwie maniurki siedzące przede mną w 171... Normalnie Zonk!

Szkoda, że w 171 - w końcu to taka fajna linia - spod mojego domu pod samiuśki stadion :]

Nauczka na przyszłości: nie kupować PSa nawet od wielkiego dzwonu, poczytać sobie literaturę piekną, albo Playboya...

Ostry
02-07-2003, 15:25
Z PS tak to już jest.Ile razy ja miałem czarne łapy :), ciężko by to zliczyć. PS trzeba czytać bardzo ostrożnie ;)

Dżon Łejn
02-07-2003, 15:43
Dobrze mówicie , od sportu , tempa czy ps ręce miałem czarne jakbym tone węgla wrzucił.
no a z tych 3 gazet czasami jeszcze qpie sport.

*PRZEMO*
03-07-2003, 10:40
hehe wy to macie problemy ;) mi sie jeszcze nie zdarzylo gazetka ubrudzic :P chyba przez to ze czytam same dobre gazetki :D

nasza legia
wprost
czasami kuoie sobie focusa ;)
i do tego od wielkiefo swieta playboya (moim zdaniem syf pisza a nie artykuly :/ )
no i prawie wszystkie motoryzacyjne czytam 8)

Nazgul
03-07-2003, 10:46
nasza legia
wprost
czasami kuoie sobie focusa ;)
i do tego od wielkiefo swieta playboya (moim zdaniem syf pisza a nie artykuly :/ )
no i prawie wszystkie motoryzacyjne czytam 8)

Nie wiem naj inne, ale NL brudzi jak cholera - zaraz kartki są całe w moich liniach papilarnych :)

Afgan
03-07-2003, 10:52
pierwsze slysze ze NL brudzi rece... 8- :oho:

legart
03-07-2003, 10:54

brudzi, brudzi, ale teraz chyba się poprawiło 8-

Luk@s
03-07-2003, 10:56

brudzi, brudzi, ale teraz chyba się poprawiło 8-

teraz juz jest ok, ale z rok temu to byl koszmar, normalnie cala w odciskach :/

Afgan
03-07-2003, 11:00
to na to wychodzi, ze mialem jakies zajebiste egzemplarze...kupilem juz 325 numerow i zaden mnie nie pobrudzil... '8 fakt przekret szmatlawy cholernie brudzi...wole wydanie on-line niz papierkowe 8o

Nova
03-07-2003, 11:06
To może moja historia,z góry dziekuje PKP bo bez nich...
3 dni temu wsiadłam do pociągu w białych spodniach,przejechałam 51km i przez 3godz.chodziłam po naszej pierwszej Stolicy.Czekając na pociąg powrotny patrze na tył swoich spodni a tam....już nie biało a CZARNO!!Jakbym sięw węglu tarzała!!
Wniosek-pociągi mamy baaardzo czyste a Gniezna miało duży ubaw patrząc na moją d...

Dżon Łejn
03-07-2003, 11:43
to na to wychodzi, ze mialem jakies zajebiste egzemplarze...kupilem juz 325 numerow i zaden mnie nie pobrudzil... '8 fakt przekret szmatlawy cholernie brudzi...wole wydanie on-line niz papierkowe 8o

masz inne PH niż my brudasy :D

Nazgul
03-07-2003, 12:13
To może moja historia,z góry dziekuje PKP bo bez nich...
3 dni temu wsiadłam do pociągu w białych spodniach,przejechałam 51km i przez 3godz.chodziłam po naszej pierwszej Stolicy.Czekając na pociąg powrotny patrze na tył swoich spodni a tam....już nie biało a CZARNO!!Jakbym sięw węglu tarzała!!
Wniosek-pociągi mamy baaardzo czyste a Gniezna miało duży ubaw patrząc na moją d...

Jedna moja znajoma spędziła sporo czasu w Niemczech i tam przyzwyczaiła się do noszenia właśnie białych spodni i białych butów. Po powrocie do Polski to przyzwyczajenie okazało się być mało praktyczne :D

Witamy nową dziewczynę na forum :)