PDA

Zobacz pełną wersję : Sprzedaż rac

Pietruch_Arka
01-07-2003, 18:54
Sprzedaż oryginalnych morskich rac (nieprzeterminowane), takich jakie używane są na meczach między innymi Arki, Lecha, oraz innych klubów z czołówki polskiej sceny ultras. Cena 25 PLN plus przesyłka. Więcej informacji pod pietruch_arka@interia.pl Zapraszamy także na stronę www.arka.hat.pl do sklepów z oryginalnymi ubraniami firmy Hooligan i z pamiątkami Arki

Tuzin...
01-07-2003, 19:11
Pamiatki Arki?? Juz pedzimy!

Adis
01-07-2003, 19:35
...

krollek
01-07-2003, 19:42
Który jestes w kolejce? Ja staje za toba...
To lecimy wszyscy :rotfl: jakieś promocje wtedy będziemy mieć na pewno ;)

Adis
01-07-2003, 20:04
...

kamyk
01-07-2003, 20:31
trzeba byc inteligetnym zeby tu reklamowac pamietaki arki gdynia! ehhhh proponuje zamknac ten temat!

^m@rcin^
01-07-2003, 20:49
U nas na stronie byl taki sam ale juz go zamknąłem. Ale race sa dobre i daje w kreske :D

Raffi
01-07-2003, 21:13
Podziwiam kolegę Pietrucha, że zwiedził chyba wszystkie istotne fora klubowe, z trzecią i czwartą ligą włącznie. Szczerze mówiąc, zastanawiałem się , czemu jeszcze tutaj nie dotarł '8
Cóż, reklama dźwignią handlu, choć tutaj popyt może być tylko na race ;)

Aureliusz
01-07-2003, 21:38
Podziwiam kolegę Pietrucha, że zwiedził chyba wszystkie istotne fora klubowe, z trzecią i czwartą ligą włącznie. Szczerze mówiąc, zastanawiałem się , czemu jeszcze tutaj nie dotarł '8
Cóż, reklama dźwignią handlu, choć tutaj popyt może być tylko na race ;)Czemu? Kupimy szale Arki i potem będziemy mówić że to krojone. :rotfl: :rotfl: :rotfl: Kto mi zajmie kolejkę?

krollek
01-07-2003, 21:41
Czemu? Kupimy szale Arki i potem będziemy mówić że to krojone. :rotfl: :rotfl: :rotfl: Kto mi zajmie kolejkę?
Nam to nie wypada :grr: tylko Polonia kupuje hurtem nowiutkie szale Legii i potem twierdzą że je skroili :rotfl: :/

Toudi
01-07-2003, 21:45
Cóż, reklama dźwignią handlu, choć tutaj popyt może być tylko na race ;)

No u nas też był i się reklamował ;) heheheh

yusta
01-07-2003, 22:00
SZALE UŻYWANE NA SPRZEDAŻ

RADOMIAK RADOM-15 PLN, LECHIA GDAŃSK-25 PLN, STS AUTOSAN SANOK-15 PLN, STOLEM GNIEWINO- 22 PLN, PAKMET STAROGARD GDAŃSKI-22 PLN, ELANA TORUŃ-22 PLN, START NAMYSŁÓW-25 PLN, LEGIA WARSZAWA-22 PLN, JANTAR USTKA-22 PLN, RUCH CHORZÓW-25 PLN, GÓRNIK ZABRZE-22 PLN, HUTNIK KRAKÓW-25 PLN, ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC-22 PLN, GKS KATOWICE-25 PLN, WISŁA KRAKÓW-25 PLN, BROŃ RADOM-25 PLN, LEGIA WARSZAWA-25 PLN, CHEMIK KEDZIERZYN-22 PLN

8- 8- 8-

Aureliusz
01-07-2003, 22:05
Czemu? Kupimy szale Arki i potem będziemy mówić że to krojone. :rotfl: :rotfl: :rotfl: Kto mi zajmie kolejkę?
Nam to nie wypada :grr: tylko Polonia kupuje hurtem nowiutkie szale Legii i potem twierdzą że je skroili :rotfl: :/
Nie mam dowodów, ale coś w tym jest. Pamiętam jedno zdjęcie w NL po pewnych derbach na konwiktorskiej z kratami, na których wisiałypo dwie/trzy sztuki takich samych wzorów naszych szali. Czy to przypadek, że pewne wzory się powtarzały po 2 razy i były obok siebie przywieszone? a może po prostu poloniście zadbali nawet o formę.

aaadamm
01-07-2003, 22:12
Raffi ma racje - koles zareklamowal sie na wszystkich mozliwych forach piklarskich...naprawde...widzialem to nawet na forum druzyny 5 ligi lubuskiej.... :]

a swoja droga race morskie daja swietny efekt

Grochów
02-07-2003, 00:01
To jak już jest ten temat to wypowiedzcie się o tym:
http://forum.ultras.pl/viewtopic.php?t=428&sid=ab1743a5b311df3bd50b317526aa5f07
Dla jasności dodam,że w tym wątku chodzi raczej o różnice między racami morskimi i draskowymi...
Wielkie brawa dla Zawiszy,gdyż jest to jak na 5 lige nie lada wyczyn,lecz moim zdaniem jest spora różnica między racami morskimi,a draskowymi i to tak samo w cenie jak i w efekcie...

Mini
02-07-2003, 09:11
Nie mam dowodów, ale coś w tym jest. Pamiętam jedno zdjęcie w NL po pewnych derbach na konwiktorskiej z kratami, na których wisiałypo dwie/trzy sztuki takich samych wzorów naszych szali. Czy to przypadek, że pewne wzory się powtarzały po 2 razy i były obok siebie przywieszone? a może po prostu poloniście zadbali nawet o formę.
bo szale są w większości takie same z dwóch stron więc jak się je rozerwie to robią dwa razy większe wrażenie :buhaha:

Egzekutor
02-07-2003, 15:25
bo szale są w większości takie same z dwóch stron więc jak się je rozerwie to robią dwa razy większe wrażenie :buhaha:

A jak ktoś ukradnie szale ze sklepu to można mówić, że krojone?

ems
02-07-2003, 15:56
tak, ale wtedy to mozna wywiesic na plocie konkurencyjnego sklepu, a nie na stadionie ;]

Yankes
02-07-2003, 16:01
Dla jasności dodam,że w tym wątku chodzi raczej o różnice między racami morskimi i draskowymi...
"ielkie brawa dla Zawiszy,gdyż jest to jak na 5 lige nie lada wyczyn,lecz moim zdaniem jest spora różnica między racami morskimi,a draskowymi i to tak samo w cenie jak i w efekcie..."Te race odpalone przez fanow bydgoskiego Zawiszy... dam sobie reke uciac, ze zakupili je u swego ziomala z Lodzi (ksywy nie podam choc kazdy chyba kojarzy tego Pana). Race te sa obecnie po 15 zl (obnizka cen na wakacje, wiosna byly po 18-20zl), i choc sa to race tekturowe, to jednak ktos zrobil je na tyle dobrze, ze wygladaja prawie tak samo jak race morskie (metalowe lub termoplastikowe), a i ich moc na pewno nie jest polowe nizsza, tylko gora 1/4 nizsza. Naprawde efekt z nich jest dobry!! A przy sztucznym swietle nawet bardzo dobry, praktycznie taki sam jk morskich."
jak myslicie warto to kupic??

Grochów
03-07-2003, 09:42
"ielkie brawa dla Zawiszy,gdyż jest to jak na 5 lige nie lada wyczyn,lecz moim zdaniem jest spora różnica między racami morskimi,a draskowymi i to tak samo w cenie jak i w efekcie..."Te race odpalone przez fanow bydgoskiego Zawiszy... dam sobie reke uciac, ze zakupili je u swego ziomala z Lodzi (ksywy nie podam choc kazdy chyba kojarzy tego Pana). Race te sa obecnie po 15 zl (obnizka cen na wakacje, wiosna byly po 18-20zl), i choc sa to race tekturowe, to jednak ktos zrobil je na tyle dobrze, ze wygladaja prawie tak samo jak race morskie (metalowe lub termoplastikowe), a i ich moc na pewno nie jest polowe nizsza, tylko gora 1/4 nizsza. Naprawde efekt z nich jest dobry!! A przy sztucznym swietle nawet bardzo dobry, praktycznie taki sam jk morskich."

jak myslicie warto to kupic??
Oferte i efekt można zobaczyć na stronie www.race.of.pl
Ze zdjęć wynika ,że raczej warto...tym bardziej,że cena jest niska...

*PRZEMO*
04-07-2003, 08:22

a ja mam wrazenie ze kibicom poloni chodzi o jakosc a nie ilosc! 8) :buhaha: jak by nie patrzec dlugo musieli szukac zeby znalesc pare takich samych szali ;) to sie nazywa ambicja :rotfl: :buhaha: :buhaha:

co do rac to fajnie by bylo gdyby ktos przed stadionem sprzedawal, oczywiscie po wmiare niskih cenach i zeby kazdy zakupil o moglby byc kolejny rekord ale pzy taym jaki efekt! :raceee:

sam jestem gotow przyniesc jakas race na mecz wiec moze w nadchodzacym sezeonie zrobimy tka akcje kibicow, z forum.. przynajmniej bylo by wyidac gdzie kto siedzi.. :D

Mrozik
04-07-2003, 12:01

a ja mam wrazenie ze kibicom poloni chodzi o jakosc a nie ilosc! 8) :buhaha: jak by nie patrzec dlugo musieli szukac zeby znalesc pare takich samych szali ;) to sie nazywa ambicja :rotfl: :buhaha: :buhaha:

co do rac to fajnie by bylo gdyby ktos przed stadionem sprzedawal, oczywiscie po wmiare niskih cenach i zeby kazdy zakupil o moglby byc kolejny rekord ale pzy taym jaki efekt! :raceee:

sam jestem gotow przyniesc jakas race na mecz wiec moze w nadchodzacym sezeonie zrobimy tka akcje kibicow, z forum.. przynajmniej bylo by wyidac gdzie kto siedzi.. :D
DObry pomysł :)

Raffi
04-07-2003, 13:01
Szkoda tylko że nierealny.

*PRZEMO*
05-07-2003, 08:53

dlaczego?!

ja na spolke z paroma osobami (4-5) moge zamowic race... i bedziemy je sprzedawac przed stadionem... w cenach hurtowych... i pozniej wszyscy na jeden sygnal odpala je.. to chyba nie az takie trudne ale potrzeba "reklamy" zeby kazdy przychodzac na mecz wzial ze soba jeszcze ze 20 pln. na race! i kolejny rekord gotwowy! i effekt pierwsza klasa :D

ale ze mnie optymista:D ;)

dyha
05-07-2003, 09:17

dlaczego?!

ja na spolke z paroma osobami (4-5) moge zamowic race... i bedziemy je sprzedawac przed stadionem... w cenach hurtowych... i pozniej wszyscy na jeden sygnal odpala je.. to chyba nie az takie trudne ale potrzeba "reklamy" zeby kazdy przychodzac na mecz wzial ze soba jeszcze ze 20 pln. na race! i kolejny rekord gotwowy! i effekt pierwsza klasa :D

to wiesz co , moze dogadaj sie z ochroną i oni będą je rozprowadzać :rotfl: :rotfl: :rotfl:

*PRZEMO*
05-07-2003, 11:53
to wiesz co , moze dogadaj sie z ochroną i oni będą je rozprowadzać :rotfl: :rotfl: :rotfl:
:rotfl:
raczej pomysl nie realny:/

Adamtob
06-07-2003, 21:24

Hmmm ...to Ty ?;) Moj nick jest podobny do tego na "tamtym" forum ;)ktore zdycha ....

Sorry za prywate ...:)

stfu!_kash
10-07-2003, 22:18

dlaczego?!

do ceny racy dodaj ze 3 zeta na flage. Zainteresowany nie patrzy czy cena 20 czy 23 zeta. A zysk bedzie niezly

*PRZEMO*
13-07-2003, 07:54

dlaczego?!

do ceny racy dodaj ze 3 zeta na flage. Zainteresowany nie patrzy czy cena 20 czy 23 zeta. A zysk bedzie niezly

czuje ze to dobry pomysl ale do zorganizowania nie prze zemnie.. ;) zbynia pierdola jestem '8 moze sie ktos tym na powanize zainteresuje? 8)

bo nie jest to tkaie trudno to zorganizowac.. ;)