PDA

Zobacz pełną wersję : Gudzowaty w Górniku Zabrze?!

MaxyM
01-07-2003, 14:27
Właśnie w TVN24 podali, że ten :$ chcę wejść w Górnika Zabrze... 8- 8o :(

krollek
01-07-2003, 14:31
Co się dzieje że tyle chętnych na polską piłkę
Kulczyk - Lech
Jakubas - Legia
Gudzowaty - Górnik
:hmm:
:look: Chyba chcą zrobić szybki biznesik a zarazem szybką kase

Mini
01-07-2003, 14:32
a o Legii nic nie mówili?

MaxyM
01-07-2003, 14:35
Kulczyk - Lech
Jakubas - Legia
Guzowaty - Górnik

Moda bogaczy...

Yankes
01-07-2003, 14:55
takie hobby/reklama zareklamuje swoje nazwisko posiedzi w klubie 3 lata i doprowadzi na skraj bankructwa.....spoko ale ile tak jeszcze mozna??

Q_(L)
01-07-2003, 14:59
takie hobby/reklama zareklamuje swoje nazwisko posiedzi w klubie 3 lata i doprowadzi na skraj bankructwa.....spoko ale ile tak jeszcze mozna??

Akurat Gudzowaty to swojego nazwiska reklamować chyba nie musi...

A sponsorować to On chyba może połowę naszej "ekstraklasy"... i to jednocześnie 8-

MaxyM
01-07-2003, 16:28
On ma chyba 11 000 czy lezy, czy sie opala na godfzine... dzieki gazą... gazowi... gdzies tak wyczytalem... ladna opcja.

Harcerz
01-07-2003, 16:34

Bankructwo to raczej reklamy mu nie przyniesie,wyglada na to ze najbogatsi znalezli nowe hobby i beda ze soba rywalizowac poprzez pilkarska lige co powinno klubom i kibicom wyjsc na dobre.
Ciekawe kto nastepny?

C@mo
01-07-2003, 18:35
Kulczyk - Lech
Jakubas - Legia
Guzowaty - Górnik

Moda bogaczy...

moze jest to powiązane z Nurowskim

Krzpac
01-07-2003, 20:00
pseudodzinnikarze z tvnu coś usłyszeli i juz podają do wiadomości ze Guzowaty chce do Górnika wejść... wcale nie zdziwiłbym się jak sam Guzowaty nic o tym nie wiedział...

jebac tvn...

C@mo
01-07-2003, 20:31
pseudodzinnikarze z tvnu coś usłyszeli i juz podają do wiadomości ze Guzowaty chce do Górnika wejść... wcale nie zdziwiłbym się jak sam Guzowaty nic o tym nie wiedział...

jebac tvn...

oj nie dziwie sie po zeszlorocznych akcjach pt : ITI jeses ciety na tvn :>

Krzpac
01-07-2003, 21:06

hehe, a wiesz ze w ogóle o tym nie pomyslałem :)

ja poprostu kilku dziennikarzy tej stacji nie trawie... a ostatnio mnie wkurwili wsprawie o Lampre... - sposób jaki go przedstawiali przed draftem i po drafie...

kamyk
01-07-2003, 21:47
no chyba nowa moda powstaje normalnie inwestowanie w kluby pilkarskie przez bogatych ludzi! moze i dobrze by to wyszlo na dobre polskiej pilce!

szczepan
01-07-2003, 22:15
a tu juz nie chce w Jagielonie??

MaxyM
02-07-2003, 00:24

hehe, a wiesz ze w ogóle o tym nie pomyslałem :)

ja poprostu kilku dziennikarzy tej stacji nie trawie... a ostatnio mnie wkurwili wsprawie o Lampre... - sposób jaki go przedstawiali przed draftem i po drafie...

Grzegorz Kalinowski - fuck him :zly: .

Raffi
02-07-2003, 10:29
Jedni chcą przyjść, inni rezygnują:

Potężny sponsor uciekł od ekstraklasy

Operator sieci komórkowej Era GSM miał być strategicznym sponsorem polskiej ekstraklasy, płacąc na konta klubów 3 miliony dolarów rocznie! Do podpisania umowy jednak nie dojdzie.

Umowa z Era GSM miał być podpisana na trzy lata i w każdym kolejnym roku kwota miała rosnąć. Era finansowałaby ligę niezależnie od Canal+. Rozmowy trwały blisko trzy miesiące i były bardzo bliskie finalizacji. Jednak już po klęsce reprezentacji Pawła Janasa w Sztokholmie Era była skłonna zapłacić nie 3, a 2 miliony dolarów.

Po nagłośnieniu skandalu obyczajowego jaki miał miejsce na zgrupowaniu kadry i aferze związanej z meczem barażowym Świtu ze Szczakowianką, Era zdecydowała się wycofać z planowanego przedsięwzięcia.

„Dyrektor marketingowy Ery poinformował nas, że zarząd firmy podjął decyzję o rezygnacji z nawiązywania współpracy. Ta decyzja jest ostateczna” – powiedział prezes Piłkarskiej Ligi Polskiej, Zbigniew Koźmiński.

„Era to wielka i prężna firma. Chciała, by liga kojarzyła się z czymś zdrowym i normalnym. Miała dać ekstraklasie kasę, w zamian piłkarze graliby w koszulkach z logo firmy, a na stadionach byłyby reklamy. (...) W każdym razie dla wszystkich musi być to bardzo czytelny znak ostrzegawczy. Z jednej strony mniej i bardziej nagłaśniane afery, z drugiej brak jednoznacznych reakcji władz. Widząc to wszystko Era uznała, że lepiej będzie zainwestować pieniądze w koszykówkę” – dodał Koźmiński.
Sport / onet

legart
02-07-2003, 10:57
Ta panowie kadrowicze chodźta se dziwki, panowie ligowcy sprzedawajta mecze, panowie prezesowie kapujcie swoich piłkarzyków, a redaktoki z PS niech rozdmuchują te postępki, to naszą ligę będzie w końcu sponsorował właściel sieci agencji towarzyskich a nie jakaś poważna firma :* :fu:

Beny
02-07-2003, 11:06
Ta panowie kadrowicze chodźta se dziwki, panowie ligowcy sprzedawajta mecze, panowie prezesowie kapujcie swoich piłkarzyków, a redaktoki z PS niech rozdmuchują te postępki, to naszą ligę będzie w końcu sponsorował właściel sieci agencji towarzyskich a nie jakaś poważna firma :* :fu:

No nie rozpaczaj tak, z seksbiznesu też mogą być pieniądze. :] A i odrobina przyjemności powinna się znaleźć 8 !

legart
02-07-2003, 11:13

No nie rozpaczaj tak, z seksbiznesu też mogą być pieniądze. :] A i odrobina przyjemności powinna się znaleźć 8 !

Nie mam nic przeciwko seksbiznesowi, tylko dałem taki przykład że zamiast poważnej firmy szara strefa wciśnie się w polską piłkę.

MaxyM
02-07-2003, 11:29
Pieprzyć Ere! :]

p.s.

Ale dziś jestem wygadany i w ogóle...

Beny
02-07-2003, 11:29

Nie mam nic przeciwko seksbiznesowi, tylko dałem taki przykład że zamiast poważnej firmy szara strefa wciśnie się w polską piłkę.

No może właśnie to jest sposób na jej odrodzenie (znaczy się polskiej piłki). Szara strefa, ciemne interesy, szwindle, aż w końcu ktoś przyjdzie, zagrzmi, zatupie, a następnie zburzy i zaorze, aby na wiosnę zasiać i zbudować coś nowego od podstaw, czystego, wręcz dziewiczego, bez kantów, przekretów i Szczakowianki Jaworzno... :oho:

Radio
02-07-2003, 12:12
Próbowałem założyć nowy temat na ten temat ale mod mnie zhaltował. Więc tylko jedno zdanie: Ubić wszystkich u których znajdzie się legitymacja PZPN!
To na tyle.
PS. MAxym ale ty masz dziś humor!?

MaxyM
02-07-2003, 13:05
PS. MAxym ale ty masz dziś humor!?

Wisielczy, siedziałem na deszczu 2h i jeszcze 1h wracałem do domu w korkach i tłumie z czarną gębą (to nie rasizm, a moja gęba).

A Era mnie chciała do sądu podać...