PDA

Zobacz pełną wersję : Wielkie Malowanie

Adiq
21-04-2005, 09:23
W najbliższym czasie Cyberfani organizować będą akcję wspólnego malowania transparentów. Wszyscy, którzy chcieliby poświęcić ruchowi Ultras na Legii, odrobinę swojego czasu proszeni są o zgłaszanie się na priv.

Adiq
24-04-2005, 16:11
Dziękujemy za tak liczne zainteresowanie naszą akcją. :)

Mała prośba do wszystkich malujących. Najlepiej by było gdybyście przyszli z gotowymi, choćby najprostszymi pomysłami na transparenty. Jeśli do wykonania swoich projektów potrzebować będziecie szkicowania, prosimy o przyniesienie markerów we własnym zakresie.

Jeśli macie jakieś dodatkowe pytania to zapraszam na priv.

juras
25-04-2005, 21:17
Aha, jeszcze jedno. Dobrze by bylo, gdyby kazde z Was mialo ze dwa projekty, bo jest 100 transow do namalowania :)

Mazi
25-04-2005, 21:25
Ja napiszę tak:

nie mam zadnych projektów ( wogole rysować nie umiem )

ale...

z tego co kojarzę to zdecydowana większość transparentów na Legii ma tło białe, dlatego ci, którzy nie mają talentu do malunków, mogliby malować tła na innych flagach ( czarne, czerwone, zielone). O ile farby wystarczy rzecz jasna...

skalpel
28-04-2005, 23:01
Nigdy więcej nie dam sie w coś takiego wrobić :hyhy: a tak na poważne to było ok. Jak tak policzylem to zrobilismy okolo 50 transow. Uważam to za wynik dobry :brawo: Trzeba powtarzac takie akcje żeby osoby z poza CF mogły również przyczyniać się do tworzenia opraw. A ja osobiscie zrobilem 3 transy :hyhy:

PS: przez to malowanie sie nie pouczylem nic geografi a mam sprawdzian jutro więc.... ide spać... dobranoc

_Bart
29-04-2005, 00:07
tak tak

przyznawac sie kto byl !!!!

Kilbane
29-04-2005, 07:30
Super akcaja. Oby częściej.
Trzy strzeliłem. 8)
Nie były zbyt piękne ale miło będzie je zobaczyć na Żyletce.

Trzeba przyznać, że kilka osób (głównie dziewczyny) namalowało konkretne transparenty. Tak czy naczej palma pierwszeństwa należy się gościowi o imieniu na K. :hyhy:

Zegar(L)
29-04-2005, 09:20
Jak tak policzylem to zrobilismy okolo 50 transow.

No jak na moje oko było trochę mniej niż 50, no i trzeba wziąć pod uwagę, że pewnie jeszcze części z nich nigdy nie zobaczymy na Żylecie ( specyficzna treść... :) )

Adiq
29-04-2005, 10:09
Transparentów dokładnie 45. Wszystkie zobaczymy na Żylecie. :>

Pozdro dla wszystkich, którzy przyszli. Akcję na pewno powtórzymy.

yusta
29-04-2005, 21:33
Super akcaja. Oby częściej.
Trzy strzeliłem. 8)
Nie były zbyt piękne ale miło będzie je zobaczyć na Żyletce.

Trzeba przyznać, że kilka osób (głównie dziewczyny) namalowało konkretne transparenty. Tak czy naczej palma pierwszeństwa należy się gościowi o imieniu na K. :hyhy:

To już chyba wiem który to Ty 8)

Ja przyznam szczerze byłam zupełnie nieprzygotowana. Miałam sobie druknąć kilka projektów, między zakupami a wizytą na (L), ale przez super korki na ulicach, nie zdążyłam.
Musiałam skorzystać z cudzych i w ten sposób z orła wyszła kura :D

W każdym razie widok malujących cieszył niezmiernie moje oczka i trzeba to będzie powtórzyć jak najszybciej, co by zapaleńcom entuzjazm nie opadł.

Fus
29-04-2005, 21:42
Trzeba jeszcze dodac,że kilka transów wyszło naprawdę przezajebiscie.:)

yusta
29-04-2005, 21:47
tak tak

Ty się lepiej nie przyznawaj :zlosliwy:

Kilbane
29-04-2005, 21:48
Musiałam skorzystać z cudzych i w ten sposób z orła wyszła kura

Jeśli to ta "kura" z napisem LEGIA na szarfie, to ... chciałbym potrafić takie kury malować. :hyhy:

PS. Fus, trans BeMoWo był twój ? Jeśli tak to :brawo: za pomysł.

Fus
29-04-2005, 21:54
Musiałam skorzystać z cudzych i w ten sposób z orła wyszła kura

Jeśli to ta "kura" z napisem LEGIA na szarfie, to ... chciałbym potrafić takie kury malować. :hyhy:

PS. Fus, trans BeMoWo był twój ? Jeśli tak to :brawo: za pomysł.

Nie,ten trans robił kto inny z Bemowa.....

_Bart
29-04-2005, 21:57
tak tak

Ty się lepiej nie przyznawaj :zlosliwy:

kurva z checia bym sie nie przyznal bo znow mam spodnie ujebane farba

a juz myslalem ze tym razem sie udalo :(

Woytek
29-04-2005, 22:01
Musiałam skorzystać z cudzych i w ten sposób z orła wyszła kura :D

:nie:
do byłej maskotki Legii temu transparentowi daleko. orzełek wyszedł ładnie :)

skalpel
29-04-2005, 22:11
Trans BMW malowal Aparat z Bemowa. Moim zdaniem najladniejsze to WKW, Królewscy, ULTRAS :brawo:

Herman
29-04-2005, 22:12
i oczywiscie moj 8)

Zegar(L)
29-04-2005, 22:17
Pozdro dla wszystkich, którzy przyszli. Akcję na pewno powtórzymy.

No ja bardzo chętnie przyjdę jeszcze raz. Teraz czas matur, to nie zdążyłem przygotować żadnych projektów i na fristajlu 2 transparenty z kumplem zrobiliśmy. Do jednego jako inspiracja posłużyła butelka naszego "Króla", drugiego naszego dzieła nie będę komentował. Kto był, ten widział ;)
Ale niektóre z transów wyszły naprawdę zajebiście. Fajny był orzeł (kura? :) ), Legionista, ten ludek z Seven up'a i kilka innych (z domkiem na czele ).

Nie,ten trans robił kto inny z Bemowa.....
Jeśli chodzi o ten z BMW, to to robota mojego kumpla. Nie powiem, wyszło b. fajnie.

Raffi
29-04-2005, 22:45
hehe... nie psujcie ludziom niespodzianki :)

L. Mo BeMoWo
29-04-2005, 22:46
No to ja zmalowałem te BMW :oczko:

Proszę o szybką powtórkę akcji, bo zajebista rzecz te malowanie :hyhy:

Skrót "KSP" to taki dośc "specyficzny" rodzaj humoru. Wielu pewnie tego nie zrozumie. Ale jak zrozumie, to się spodoba :D A najgorsze jest to, że są w zanadrzu jeszcze hu***owsze pomysły :hyhy:

Sokol
29-04-2005, 23:27
No ja tez czekam na szybka powtorke. :)
A namalowalem 4 transy 8)
Choc jak wrocilem do domu to dopiero zaczela mi naplywac masa pomyslow do glowy :cicho:

juras
29-04-2005, 23:47
Ogolnie wszyscy sie staraliscie, za co :brawo:

Akcje na pewno bedziemy powtarzac, ale nastepnym razem nie wypuscimy Was tak szybko... :chytry: Moze po zakonczeniu rundy?

Jeszcze raz serdeczne dzieki!

c_zary
30-04-2005, 01:42
Pociesz sie, ze tym razem udalo Ci sie przynajmniej nie wlezc w korytko :)

Kilbane
30-04-2005, 11:05
Akcje na pewno bedziemy powtarzac, ale nastepnym razem nie wypuscimy Was tak szybko... Moze po zakonczeniu rundy?

Nie dam rady czekać do zakończenia rundy :hyhy: . Poproszę o napisanie na Priv gdzie kupiliście tą farbę i jak ona się zwie ( nie była to ani olejna ani emaliowa )
Będę kaleczył kolejne transy w domu.
Dzięki tej akcji odkryłem swoją nową pasję - malarstwo :ucieka:

Sokol
30-04-2005, 11:20
mam tak samo jak Ty.. :D

Michu
30-04-2005, 12:47
Chętnie bym coś pomalował, ale nie mogłem być :/ Myślę że w domu coś zrobie. Na jakich najlepiej wymiarach robić?

Mrozik
30-04-2005, 13:22
1,2 * 1,5 albo większe proporcjonalnie

juras
30-04-2005, 13:29
Ehh, widze,ze sie towarzystwo rozkrecilo :)
Farby kupicie w OBI - to jest chyba akrylowa farba.
Transy - jak napisal mroziu - mniej wiecej takie wymiary (te ostatnio mialy 1,5 x 1 metr)

-Hary-
30-04-2005, 19:46
Tez byłem :rotfl2: Jakies tam dwa lipne namalowałem (troche mam deficyt jezeli chodzi o talent :\ ) ale generalnie bylo super. Najlepszy był domek z piorunami :D Fajna tez byla (jak to nazwał Staruch) "Kobieta z Ugandy":D Są gdzies zdjecia z malowania na necie?Jak ktos ma link to byłbym rad jakby napisał na forum albo przesłał jakos. Thx z gory

Sokol
30-04-2005, 20:28
a co namalowales? :chytry:

-Hary-
30-04-2005, 20:37
Kurde jak napisze to sie zdradze.... :chytry: na poczatku zwykła L w kołku a potem tez eLke ale z kolorkami :hyhy: Jestem po prostu tradycjonalista...

cin
30-04-2005, 20:44
Akcje na pewno bedziemy powtarzac, ale nastepnym razem nie wypuscimy Was tak szybko... :chytry: Moze po zakonczeniu rundy?
chetnie, chetnie :]

kurva z checia bym sie nie przyznal bo znow mam spodnie ujebane farba
mam podobnie. wracalem do domu szczesliwy, ze sie nie ujebalem. wczoraj patrze na bluze- zielony rekaw :zly:
domek mistrz :ok:

Paszkwil
30-04-2005, 20:52
Kurde jak napisze to sie zdradze.... :chytry: na poczatku zwykła L w kołku a potem tez eLke ale z kolorkami :hyhy: Jestem po prostu tradycjonalista...

A mieliśmy się ponoć do tych transów nie przyznawać... :chytry: :oczko:

-Hary-
30-04-2005, 20:57
No widzisz chciałem Cie oszczedzic i napisałem tylko o sobie:p hehe

baranek
04-05-2005, 15:53
Ja się mogę pochwalić ( :ucieszony: ) transparentem Legionisty :ucieszony: :ucieszony: :ucieszony: którego stworzyliśy razem z kolegą Krótkim.

Michu
04-05-2005, 16:52
Mam pytanie - czy te transy są na Lecha? Bo nie wiem czy przynosić czy nie.