PDA

Zobacz pełną wersję : ekstraklasa bez Legii i Widzewa

Mini
01-07-2003, 12:47
za onet.pl
"Licencje nie są wymysłem ostatnich dni czy tygodni. Kluby miały parę dobrych lat, by się do procesu ich wprowadzenia przygotować. Dlatego litości nie będzie" - powiedział Marcin Stefański, dyrektor Departamentu Rozgrywek PZPN, na łamach "Sportu".

W poniedziałek właśnie upłynął termin wysyłania przez uczestników baraży wniosków do PZPN o przyznanie "licencji na ekstraklasę". Na razie trzy kluby mają poważne luki w dokumentacji.

"Jeśli kluby się nie dostosują do wymogów licencyjnych, nie zagrają w ekstraklasie" - zapowiedział stanowczo, Eugeniusz Kolator, wiceprezes PZPN oraz przewodniczący Komisji ds. Licencji Klubowych.

Pierwsze posiedzenie tego gremium zaplanowano na 7 lipca.

Na razie trwa systematyzowanie wniosków wpływających z klubów.

Ze wstępnej analizy dostarczonych dokumentów wynika, że z przyznaniem licencji nie będą miały problemów: Amica Wronki, Dospel Katowice, Górnik Polkowice, Górnik Zabrze, Groclin Grodzisk Wielkopolski, Odra Wodzisław, Wisła Kraków i Wisła Płock. Drobne poprawki, nie rzutujące na wynik prac komisji licencyjnych, konieczne są w przypadku wniosku złożonego przez Lecha Poznań.

Największy kłopot dla potencjalnych I-ligowców stanowią dokumenty finansowe. Z wniosku nadesłanego przez łódzki Widzew wynikają przede wszystkim nieuregulowane stosunki z ZUS i Urzędami Skarbowymi, a także brak wskazania wymaganych w uchwale źródeł finansowania na najbliższy sezon. Ten pierwszy problem dotyczy też warszawskiej Legii. Stołecznemu klubowi brak zarówno raportu biegłego rewidenta, jak i odpowiednich dokumentów z obu wymienionych wyżej instytucji państwowych.

Podobnie sprawa ma się z: Polonią Warszawa, Garbarnią Jaworzno i Górnikiem Łęczna.
:hmm:

bemowiak
01-07-2003, 12:50
Ja tam sie tym nieprzejmuje! Napewno niewyrzucą Legii z ligi jak by nas wyrzucili to by też musieli reszte tych co mają kłopoty i ostatecznie w lidze by grało 9 drużyn a to był by nóż w plecy dla PZPN-u

krollek
01-07-2003, 12:53
Napewno będziemy grali w I lidze bo Trylik coś wykombinuje ;)
:look: Przecież liga bez Legii jest gówno warta 8)

cfc
01-07-2003, 13:03
Niema ligi bez Legii ! :)

Beny
01-07-2003, 13:05
No nie wiem :hmm: , mogli w Austrii wyje... mistrza, w Belgii Lommel, więc jak się PZPN uprze to i Legie wyje.... :fu: Ale swoją drogą to "niezły burdel tu macie...", znaczy się mamy :fu: Niedość, że nie ma nowego inwestora, stadionu, pilkarze nie mają wypłaconej premii za mistrza w 2002 r., to jeszcze nie płacą ZUS'owi i US - ten :* Trylnik coraz bardziej mnie denerwuje :box: !!!

PS. Mam nadzieje, że to tylko wakacyjna gorączka i zarówno źródło artykułu, jak i sezon ogórkowy szybko się skończą! :/

Ostry
01-07-2003, 13:32
Mam nadzieję,że nie jest to poważna sprawa,a jedynie jakieś przeoczenie w dostarczeniu dokumentów.Będzie dobrze :)

Raffi
01-07-2003, 14:53
Nie panikować. Dokumenty będą. Oczywiście wszystko było robione na ostatnią chwilę, bo liczyli na kasę z transferów.
Przypomnę tylko, że w zeszłym roku nie zapłacili piłkarzom za mistrzostwo, bo woleli opłacić ZUS, US i inne badziewia.

Adis
01-07-2003, 15:12
...

Aureliusz
01-07-2003, 16:23
Jakby w Polsce wywalili Legię z pierwszej ligi, to ta liga musiałaby zostac zredukowana do 3 , może 4 zespołów ;) W ogóle nie ma takiej opcji, nie ma bobie czym zawracać głowy. Są ważniejsze problemy.

MaxyM
01-07-2003, 16:48
Sezon Ogórkowy! Jak ja tego nie cierpię... :zly:

C@mo
01-07-2003, 17:23
Zagrozenia na pewno nie ma ale działacze sie nie popisali skoro wiekszośc klubów mogla dopiac wszystko to i Legia nie powinna miec z tym problemu i dostarczyc wszystko na czas

P.S. tytuł chwytliwy chyba ten katowicki sport bardzo chce sobie podniesc naklad :box:

Krzpac
01-07-2003, 19:15
hehe, nie wiem czym się martwicie...

powody do zmartwień to mozemy miec my - WIDZEWiacy... bowiem prawda jest taka ze WIDZEW nie spełnia wymogów pzpnu do licencji i tez nie bedzie ich spełniał za miesiąc czy dwa... prawda jest taka ze jak pzpn postapi jak powienien to WIDZEW nie wystartuje w I lidze... smutne ale prawdziwe...

C@mo
01-07-2003, 19:26
hehe, nie wiem czym się martwicie...

powody do zmartwień to mozemy miec my - WIDZEWiacy... bowiem prawda jest taka ze WIDZEW nie spełnia wymogów pzpnu do licencji i tez nie bedzie ich spełniał za miesiąc czy dwa... prawda jest taka ze jak pzpn postapi jak powienien to WIDZEW nie wystartuje w I lidze... smutne ale prawdziwe...

e jak Polonie dopuscili z tym straganem to i na was przymkną oko
chociaz z drugiej strony wy nie macie takich ukladow jak polonia
i zona prezes nie byla koszykarką u was tylko w poloni
ale moze ten was Czesny wybawiciel jakos sobie poradi

w ostatecznosci macie Millera Leszka :>

Tuzin...
01-07-2003, 19:35
Spokojna dupa, we Francji co roku pol ligi "degraduja"...

Mini
01-07-2003, 20:06
właśnie w rmfie wypowiadała się baba z pzpnu i powiedziała ze najgorzej jest z polonią bo z tym klubem nie ma żadnej nici porozumienia klub nie wykazuje żadnej chęci uregulowania zaległości i z widzewem który ma koszmarną dokumentację i nic z niej nie wynika. o Legii nic nie mówili więc chyba zarząd coś dzisiaj pokazał misiom.

kamyk
01-07-2003, 20:28
nie ma co paniekowac napewno bedziemy grali w 1lidze! to tylko gadanie zeby bylo o czym pisac! ale wkoncu poloni by mogli by dojebac zeby nie mogla wystartowac z calyms zacunkiem do niej ale jesli robia sobie jaja takie jak "pamietny daszek" to dizkeuje co teraz wymysla - "postawia jakies slupy drewniane a na nich uczepial lampki od chojniki i powiedzal mamy oswietlenie " dupa pzpn powinien raz na zawsze z tym wsyztkim skonczyc!

szczepan
01-07-2003, 21:05
sadze ze nasze problemy to raczej kwestia nie dostarczenia dokumentow niz jakis zaleglosci i bledow.

Unico
01-07-2003, 21:35
sadze ze nasze problemy to raczej kwestia nie dostarczenia dokumentow niz jakis zaleglosci i bledow.

Prędzej spodziewałbym się błędów po jakimś beniaminku, a nie po Legii.
Cóż, albo organizacja w klubie szwankuje, albo czekali do ostatniej chwili licząc na jakąś kasę i nie zdążyli zrobić porządnych dokumentów .

To smutne - liga bez Legii, ale wcale nie jest to takie niemożliwe i nierealne.

szczepan
01-07-2003, 21:50
Unico znow sarkazm wiesz... Liga bez Legii to napewno smutniejsze i napewno mniej realne niz liga bez Wisly '8

Radio
02-07-2003, 08:59
Ciekaw jestem dlaczego ktoś nie złożył stosownych pism. Czy aby tak źle? Nie nie sądzę. A tego kto zawinił bym na zbity pysk...
W kwestii formalnej. Pamiętam lige bez większości klubów w niej obecnie występujących, prócz Legii oczywiście i Górnika. Więc nie jest niemożliwe spadek (relegowanie) kogokolwiek. Ale gdyby Legia nie spełniła wszystkich warunków jestem jak najbardziej za relegowaniem. Normalność musi być. Jak to mówili Rzymianie "Dura lex, sed lex" czy jakoś tak...

Beny
02-07-2003, 10:16

Prędzej spodziewałbym się błędów po jakimś beniaminku, a nie po Legii.
Cóż, albo organizacja w klubie szwankuje, albo czekali do ostatniej chwili licząc na jakąś kasę i nie zdążyli zrobić porządnych dokumentów .

To smutne - liga bez Legii, ale wcale nie jest to takie niemożliwe i nierealne.

Organizacja szwankuje nie tylko u nas...
Poza tym mieliśmy ciężki sezon: strata mistrzostwa (gratulacje przy okacji :] ), brak pucharów :fu: , brak nowego inwestora :fu: :fu: , zmiana trenera, zatrudnienie Engela. Mam nadzieję, że z tym ZUSem i USem to tylko przejściowe kłopoty!

A smutniejsze jest - Kraków bez Wisły, ale wcale nie jest to takie niemożliwe i nierealne. No bo kto bogatemu (Cupiałowi) zabroni :>

peyek
02-07-2003, 10:35
Spojrzcie jeszcze od innej kwestii: ile C+ pokazuje Legii, Widzewa, Lecha i Wisly a ile innych klubow. Czy myslicie ze jak w I lidze zostana rozne Grocliny, Szczaki czy inne Polkowice to ogladalnosc C+ nie spadnie. Mi sie nie wydaje :> A to c+ sponsoruje ta lige tak wiec widze tu sprzecznosc pewnych interesow.

Beny
02-07-2003, 10:47
Spojrzcie jeszcze od innej kwestii: ile C+ pokazuje Legii, Widzewa, Lecha i Wisly a ile innych klubow. Czy myslicie ze jak w I lidze zostana rozne Grocliny, Szczaki czy inne Polkowice to ogladalnosc C+ nie spadnie. Mi sie nie wydaje :> A to c+ sponsoruje ta lige tak wiec widze tu sprzecznosc pewnych interesow.

Cholera wie pewnie oglądalność spadnie. Chociaż z mojego punktu widzenie nie, bo oglądam wiekszość transmisji na kanalu niezależnie, którzy "chłopcy ze wsi" grają ;).

A co do C+ to ja kto sobie wyobrażasz, że pójdą do Misia i powiedzą: "Kasa Misiu, kasa" i prosimy, błagamy, grozimy nie spuszczaj Legii i innych firm niżej, bo nam ogladalność spada, sprzedajemy mniej abonamentów i wogóle jest be... Myślę że oni i tak będą pokazywać ligę (przynajmniej do 2005 r.) niezależnie od jej składu... A poza tym mali też niech grają, przecież tak było i jest na zachodzie (np. Lens, Newcastle, Schalke - to nie były kiedyś metropolie, a i teraz do Wawy pewno im brakuje).

peyek
02-07-2003, 11:16
U mnie sytuacja jest jasna: Nie ma Legii w C+ - nie ma C+.
A jesli chodzi o ugode - jesli Polonia dostala licencje za taki dach, to nie sadzisz chyba ze PZPN zrzuci z ligi najwieksze polskie kluby (czyli kase dla C+) tylko dlatego ze nie zaplacily ZUSu. Jesli ja bym byl szefem Canalu to poszedl bym do szefa PZPNu i poprosil zeby tego nie robil. Nie zaleznie czy spadal by Widzew, Lech, Legia czy Wisla. Ale moze sie myle :hmm:

Beny
02-07-2003, 11:34
U mnie sytuacja jest jasna: Nie ma Legii w C+ - nie ma C+.
A jesli chodzi o ugode - jesli Polonia dostala licencje za taki dach, to nie sadzisz chyba ze PZPN zrzuci z ligi najwieksze polskie kluby (czyli kase dla C+) tylko dlatego ze nie zaplacily ZUSu. Jesli ja bym byl szefem Canalu to poszedl bym do szefa PZPNu i poprosil zeby tego nie robil. Nie zaleznie czy spadal by Widzew, Lech, Legia czy Wisla. Ale moze sie myle :hmm:

Polonia dostała licencje w zeszłym sezonie, kiedy PZPN jeszcze mógł przymknać oko na pewne niedociągnięcia klubów. Poza tym nieporównywałbym dachu, bedącego tylko wygodą dla kibiców i dziennikarzy z niepłaceniem ZUSu i US, ponieważ te opłaty po pierwsze idą do państwowej kasy (podatki!), a po drugie jak ktoś nie płaci ZUSu, to ja tu widzę jakieś lewe interesy. Ale jeśli tak jest jak piszę prasa to życze PZPN'owi konsekwencji, degradować wszystkich równo jak leci, bez patrzenia na zasługi, tradycję itp. Może wreszcie bedzie porządek.

peyek
02-07-2003, 13:44
Nie bede sie klocil bo takie gdybanie to nie ma sensu - ani ja ani, jak podejrzewam, ty nie mamy pojecia jak wyglada sytuacja na gorze. I tak swoja droga chyba nigdy nie chce wiedziec - pilka by dla mnie stracila caly sens :/ .

Beny
02-07-2003, 13:47
Nie bede sie klocil bo takie gdybanie to nie ma sensu - ani ja ani, jak podejrzewam, ty nie mamy pojecia jak wyglada sytuacja na gorze. I tak swoja droga chyba nigdy nie chce wiedziec - pilka by dla mnie stracila caly sens :/ .

No pewnie! Cieszmy się z wakacji, a z każdym dniem bliżej do nowego sezonu :) Pzdr

szczepan
02-07-2003, 14:32
juz kiedys w wywiadzie bodajze Okienczyc stwierdzil ze w Polskiej lidze oplaca sie pokazywac tylko mecze Legii i Wisly i ewentualnie raz do roku derby Slaska...

MaxxxiM
07-07-2003, 19:12
mysle ze Engel nie przychodzilby do klubu ktory mialby znalezc sie w II lidze, a z pewnoscia ma stosowne zapisy w kontrakcie ktore reguluja sprawy takie jak degradacja. chociaz nie, cos takiego nie pojawia sie w najgorszych snach. a co do C+ to gdyby jakims szatanskim zbiegiem pecha i innych fatalnych sytuacji Legia znalazla sie w... nie przejdzie mi to przez klawiature, to C+ pokazywalby duzo meczow z II ligii :) ale chyba nikt z nas nie wierzy w cos takiego jak Legia Warszawa w II lidze. przeciez nawet jak sie cos takiego pisze, to sie czlowiek czuje jakby pisal "bohater" przez "ch" :)
Sezon 2003/2004 bedzie sezonem Legii i basta

http://www.legialive.pl/dodatki/bajery/67.gif

Nowy (L)
09-07-2003, 08:58
Legia w dalszym ciągu nie spełniła jeszcze wszystkich wymogów licencyjnych pozwalających na grę w ekstraklasie. "Nadal zalegamy ze spłatą należności do ZUS-u i urzędu skarbowego" - przyznał odpowiedzialny za finanse Legii Andrzej Młotek. "W chwili obecnej nie jesteśmy w stanie wywiązać się z tych zobowiązań, ale negocjujemy możliwość ich spłaty w ratach. Wszystko jest na dobrej drodze, o naszych ruchach informowany jest PZPN, więc z uzyskaniem licencji nie powinno być problemu."
Źródło: Nasza Legia

Chyba nie będzie tak źle, ale dlaczego do tej pory nie zawarto jeszcze ugody z ZUS-em i Skarbowym? A może tylko czekają na wydanie decyzji o prolongacie spłaty zadłużenia? :hmm:

szczepan
10-07-2003, 13:29
znacznie wiekszy problem jest w lodzi... tam naprawde moze nie byc pierwszej ligi... a to oznacza kolejne liczace sie miasto ktore spada z mapy pierwszo ligowych ultras...

elmijakke
10-07-2003, 13:52
jakby się czepiali wszystkich tak dokladnie to w sierpniu liga składałaby się z 5-8 zespołów, mnie bardziej denerwuje to że do tej pory tak wielki klub jak Legia (z marką rozpoznawalną w całej Polscie i nie tylko) do tej pory nie może znależć porządnego inwestora strategicznego. Czy jest to wina naszego "dzielnego" kierownictwa??? Odpowiedz raczej sama się narzuca. Widać że w Legii nie ma profesjonalnego marketingu i wszytsko opiera się na krewnych i znajomych króliczka!

Krzpac
10-07-2003, 23:41
znacznie wiekszy problem jest w lodzi... tam naprawde moze nie byc pierwszej ligi... a to oznacza kolejne liczace sie miasto ktore spada z mapy pierwszo ligowych ultras...

w Łodzi bedzie prawdopdobnie pierwsza liga... grubas zapłacił jakies tam długi, które sam narobił - wydał na to 2-3 mln zł...

ps.
wiekszosc kibiców wolałaby nie widziec jego pieniędzy i gre w II bądź IV lidze...

Kiju
11-07-2003, 01:23
ps.
wiekszosc kibiców wolałaby nie widziec jego pieniędzy i gre w II bądź IV lidze...

Zgadza sie,dla Was Legionistów moze jest to niezrozumiałe,lecz sporo kiboli RTS tak własnie myśli....z gubą swinią(grajewskim) i tak predzej czy pozniej(raczej predzej) spadniemy w niebyt :zly:

**** W DUPE GRAJEWSKIEMU I INNYM DZIADOM !!!!!!!!!!!

Menel
11-07-2003, 10:57
Okazuje się, że nawet Mistrz Polski może nie zagrać w naszej lidze. Oto my też nie dostaliśmy jeszcze licencji... a w lidze zagrają Groclin z Amicą i Wisłą Płock. Żeby było "parzyście" do jeszcze ten siwy oszołom zezwoli na grę Reprezentacji Artystów Polski... i nikt tego nie będzie oglądał...
Za to jaka ciekawa będzie druga liga :D

Q_(L)
11-07-2003, 11:00
Za to jaka ciekawa będzie druga liga :D

Myślę, że już jest 8-
Chyba pierwszy raz ok kilku(nastu) lat :hmm:

jacek
11-07-2003, 11:50
no druga liga bedzie strassznie ciekawa jak nie wiem co ale ja sobie nie wyobrazam legii i widzewa w 1 liddze!!!!:)

Aureliusz
21-07-2003, 18:52
Sześć klubów otrzymało dziś licencję uprawniającą do gry w ekstraklasie.

Komisja ds. Licencji dla klubów I ligi przyznała licencję: Wiśle Kraków, Garbarni Szczakowiance Jaworzno, Lechowi Poznań, Górnikowi Zabrze, Górnikowi Polkowice i Górnikowi Łęczna. Wcześniej możliwość występów na tym szczeblu rozgrywek uzyskały: Amica Wronki, Groclin Grodzisk Wielkopolski i Wisła Płock.

Rozpatrzenie wniosków pozostałych pięciu klubów odłożono do 28 lipca. Na ten dzień zaplanowano kolejne posiedzenie Komisji ds. Licencji PZPN.

Źródło: pzpn.pl

No i dziaj Legia znów nie dostała licencji.

bemowiak
21-07-2003, 19:00
ja tam sie niemartwie,będą tak przekładać aż sie liga zacznie i wtedy dopuszczą wszystkich.

MaxyM
21-07-2003, 19:00
Wlasnie w TVP jest o tym, ze nie mamy licencji... ale jaja, to peno przez PS :D .

szczepan
21-07-2003, 19:02
ale z tego co napisali to poprostu wynika ze nie zdazyli dzisiaj rozpatrzyc... godziny pracy i tyle...

elmijakke
21-07-2003, 19:05
Jest zajebiscie, wlasnie nie dostalismy licencji. Dziekujemy Ci Panie Trylnik. Trylnik, zamiasta zwalac wszystkie niepowodzenia na kibicow, to zajmij sie lepiej praca. Z niecierpliwoscia czekam na poierwszy mecz na Lazienkowskiej zeby Pana razem z Zyleta i Kryta "cieplo' przywitac....

szczepan
21-07-2003, 19:12
Jest zajebiscie, wlasnie nie dostalismy licencji. Dziekujemy Ci Panie Trylnik. Trylnik, zamiasta zwalac wszystkie niepowodzenia na kibicow, to zajmij sie lepiej praca. Z niecierpliwoscia czekam na poierwszy mecz na Lazienkowskiej zeby Pana razem z Zyleta i Kryta "cieplo' przywitac....

po co taka panika? umiesz czytac? tam bylo napisane zostana rozpatrzone! czyli poprostu dzisiaj nie zdazyli... mozna to zwalic na obiboctwo pzpnu duza ilosc podani itp ale po co od razu ze nie dostalismy... zreszta z tego co wiem to i tak bylo w planach to drugie posiedzenie...

Unico
21-07-2003, 19:17
[...] tam bylo napisane zostana rozpatrzone! czyli poprostu dzisiaj nie zdazyli... mozna to zwalic na obiboctwo pzpnu duza ilosc podani itp ale po co od razu ze nie dostalismy... zreszta z tego co wiem to i tak bylo w planach to drugie posiedzenie...

Pewnie specjalnie :> nie zdążyli żeby Legii dać więcej czasu... Myślę, że po następnym posiedzeniu już bedziecie mieć licencję.

elmijakke
21-07-2003, 19:23

po co taka panika? umiesz czytac? tam bylo napisane zostana rozpatrzone! czyli poprostu dzisiaj nie zdazyli... mozna to zwalic na obiboctwo pzpnu duza ilosc podani itp ale po co od razu ze nie dostalismy... zreszta z tego co wiem to i tak bylo w planach to drugie posiedzenie...

Nie czytałem tylko widzialem w TV i tam powiedzieli ze nie dostalo piec klubow w tym Legia (ani slowa o tym ze nie zdazyli rozpatrzyc). A co do paniki to nie to a raczej wkurwenie na Trylnika za dzisiejszy wywiad, i za PS za kolejna porcje "wiarygodnych" informacji.

szczepan
21-07-2003, 19:31
spoko poprostu post czy dwa wyzej miales cytat :D :P

Beny
21-07-2003, 19:57
Mam nadzieję, że jest tak jak mówicie i po prostu nie zdążyli rozpatrzyć, bo ja też zrzumiałem z TV i otrzymanego SMS'a, że narazie nie dostaliśmy i mamy tydzień na uzupełnienie dokuemntów, tak samo jak inni!

W każdym bądź razie kolejny tydzień nerwówki!

Michał89
22-07-2003, 14:57
Liga bez Legii to liga bez sensu...A poza tym pzpn zbankrutpwałby bez Legii...Na kogo by kary nakładali , komu by stadion zamknęli...A gdyby nas nie dopuścili mieli by cięzkie życie pozniej...Jak Richard Kulesza...
Na jaki mecze sprężali by sie wiślacy, lechici i inni??
A zresztą druga liga kibiocwsko jest lepsza od pierwszej.Więcej meczy , ciekawsze zespoły : Arka,ŁKS,Cracovia,Śląsk i inne.
Ale to tylko żart.
nie ma ligi bez Legiuni!!

Lolek
22-07-2003, 22:16
A gdyby nas nie dopuścili mieli by cięzkie życie pozniej...Jak Richard Kulesza...

A z jakiej racji oni? Nie przepadam za PZPN, ale z licencjami zupełnie się zgadzam. Gdyby nie dopuscili Legii do rozgrywek, z pretensjami należy się udać pod inny adres.

Kawa
22-07-2003, 22:21
A gdyby nas nie dopuścili mieli by cięzkie życie pozniej...Jak Richard Kulesza...

A z jakiej racji oni? Nie przepadam za PZPN, ale z licencjami zupełnie się zgadzam. Gdyby nie dopuscili Legii do rozgrywek, z pretensjami należy się udać pod inny adres.
I byłoby ET go home

Wilku
23-07-2003, 22:27
Niech nadejdzie koniec POL - MŁOTU!!! To licencja dla Legii będzie 100%.
:box:

Lolek
25-07-2003, 21:09
Mam wielką nieprzyjemność poinformować, że w dniu dzisiejszym GKS Katowice, Odra Wodzisław i Polonia Warszawa złożyły uzupełnione dokumenty licencyjne w PZPN, a Widzew Łódź przelał dzisiaj na konto ZUS wymagane 300 tysięcy złotych. Na dzień dzisiejszy czarną owcą i pierwszym kandydatem do odstrzelenia jest Legia Warszawa. Gratulacje dla operatywnych działaczy.

szczepan
25-07-2003, 21:27
co tu dodac wiecej... :fu: :fu: :fu:

peyek
25-07-2003, 21:34
Na miejscu ET wolalbym zeby to sie tak nie skonczylo.
Ale sam fakt ze to my zamykamy peleton poprostu mnie poraza. K**wa wszystko jest, cala infrastuktura - boje sie pomyslec co by bylo jakby trzeba nam bylo jupitery stawiac... po akcji krzeselkowej nie wiem co ten balwan by wymyslil.

yeah
27-07-2003, 11:41
A, ja nie był bym taki szczęśliwym, bo jak wiadomo Polska chce wejść do UE i pod każdym względem będziemy się chcieli upodobnić do krajów 15-stki, czy podwzględem rolnictwa czy sportu... A, nie wiem czy pamiętacie co zrobiono z Fiorentiną... A, to tesh zasłużony klub dla Serie A był

Kawa
27-07-2003, 12:14
Jesli nie dostaniemy licencji to niechciałbym byc w skórze "naszych" "działaczy". Jednak prawda jest taka, że jeśli Widzew dostanie licencje to i my dostaniemy.

Beny
28-07-2003, 08:50
Halo, wie ktoś, coś na temat licencji dla nas, bo to chyba dzisiaj ten dzień "sądu ostatecznego"??? :fu: A już mnie żołądek z nerwów boli...! :help:

Krzpac
28-07-2003, 13:08
Jesli nie dostaniemy licencji to niechciałbym byc w skórze "naszych" "działaczy". Jednak prawda jest taka, że jeśli Widzew dostanie licencje to i my dostaniemy.

Widzew otrzymał zaświadczenie z ZUS

W dniu dzisiejszym Widzew Łódź otrzymał z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych zaświadczenie, dzięki któremu będzie mógł otrzymać licencję PZPN.

Lolek
28-07-2003, 13:53
A Andrzejek tak się zapierał, że już nigdy nie włoży ani złotówki w Widzew i nie będzie płacił za debili, a tymczasem wg. moich informacji to on jest tym tajemniczym wielbicielem RTS. Ciekawe jaki jest teraz procent, w końcu inflacja spadła...

A mówiąc poważnie, oto jesteśmy na kompletnym dnie. Nie mamy jeszcze ugody z US-em. Czeka nas jeszcze komisja odwoławcza. Pięknie.

Kawa
28-07-2003, 13:56

W dniu dzisiejszym Widzew Łódź otrzymał z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych zaświadczenie, dzięki któremu będzie mógł otrzymać licencję PZPN.
No to pewnie dostaniecie. Smieszy mnie tylko jedno- jak moja matka pomyliła sie i złozyła błedne rozlicznie z vatu( na swoja niekorzyść) to straszyli ja takimi karami, ze az mnie zatkało, a jak kluby zalegaja z ogromna kasą to nic im sie nie dzieje :/

Q_(L)
28-07-2003, 14:46

No to pewnie dostaniecie. Smieszy mnie tylko jedno- jak moja matka pomyliła sie i złozyła błedne rozlicznie z vatu( na swoja niekorzyść) to straszyli ja takimi karami, ze az mnie zatkało, a jak kluby zalegaja z ogromna kasą to nic im sie nie dzieje :/

"Bo to Polska, nie..."

Beny
28-07-2003, 18:41
Dostałem esemesa! Licencja jest! Wszyscy oprócz Widzewa (PÓKI CO)!!!

MaxyM
28-07-2003, 18:58
Ufff! :]

bemowiak
28-07-2003, 19:01
Ja sie tym nie emocjonowałem bo i tak wiedziałem że dostaniemy a Widzew nie dostał bo muszą być jakieś pozory że komuś niedadzą itp,napewno niedługo dadzą im,a o 19 władze Widzewa mieli być w PZPN-ie i rozmawiać na temat licencji zdaje mi sie że licencja dla Widzewa to pare dni

Nazgul
28-07-2003, 19:47
Ja sie tym nie emocjonowałem bo i tak wiedziałem że dostaniemy a Widzew nie dostał bo muszą być jakieś pozory że komuś niedadzą itp,napewno niedługo dadzą im,a o 19 władze Widzewa mieli być w PZPN-ie i rozmawiać na temat licencji zdaje mi sie że licencja dla Widzewa to pare dni

A mnie zastanawia jedno - czy upierdolą Szczaxę? Tak jak nie życzę źle nikomu tak Szczakowiance - najgorszego, i to parę razy, przekręciarze... Ale pewnie nic im łachudrom nie zrobią...

bemowiak
28-07-2003, 19:50

A mnie zastanawia jedno - czy upierdolą Szczaxę? Tak jak nie życzę źle nikomu tak Szczakowiance - najgorszego, i to parę razy, przekręciarze... Ale pewnie nic im łachudrom nie zrobią...

A tam nic im nie zrobią,bez nich liga była by nidna :]
Szczaki mają ileś tam meczy rozegrać na Stadionie...Śląskim :buhaha:
Też mam nadzjeje że spadną!

Krzpac
28-07-2003, 21:01
Widzew otrzymal licencje...

bemowiak
28-07-2003, 21:04
Widzew otrzymal licencje...

Nie mówiłem PZPN robi tylko takie zamieszanie straszy że niby komuś nieda licencji a jak dochodzi co do czego to wszyscy mają.
Nieżebym był przeciw!

ems
28-07-2003, 21:16
gdyby Widzew nie dostal licencji w przypadku otrzymania jej przez Polonie, byloby to najwieksze skurwysynstwo dnia dzisiejszego

Radio
28-07-2003, 22:43
Tylko jezeli Widzew dostanie te -6 pkt to na 80% leci z ligi. Przypomnę że gdyby rok temu cos takiego dostał to by juz za kilka tygodni grał w II lidze. A wtym sezonie jest mniej meczy....

ems
28-07-2003, 22:44
:| o tych -6pkt nie wiedzialem....

Radio
28-07-2003, 22:54
te -6 to jeżeli jakichś papierów do 31 sierpnia nie dostarczą.

Adams_
28-07-2003, 22:55
I na co to i po co to... czy kluby za wszelka cene musza grac w 1 lidze? Musza by wladze mogly odebrac czeki od C+. A te tysiace zlotych od kibicow? "Miasto mamy ofiarne" niczym Bialystok z "Pilkarskiego Pokera". Widzew zleci z ligi a co gorsza moze nie przetrzymac jesieni i zakonczycz zywot niczym Pogon Szczecin SSA.
Od przyszlego sezonu stadiony beda musialy miec min. 3000 miejsc pod dachem. Znowu bedzie opcja "ratujmy Polonie za jej zaslugi dla polskiej pilki" :rotfl:

ems
28-07-2003, 22:56
pewnie wpierdola pod ten daszek 3 tys krzeselek na stosiku i bedzie licencja :D

Sharn
29-07-2003, 00:09
pewnie wpierdola pod ten daszek 3 tys krzeselek na stosiku i bedzie licencja :D

Albo zamontuja takie malutkie... :buhaha:

Beny
29-07-2003, 07:46
No to licencję mają wszyscy! Zobaczymy co się w klubach zmieni przez najbliższy rok, bo w przyszłym sezonie juz nie będzie tak różowo! Naprawdę z niecierpliwością czekam na ingerencje w procesy licencyjne UEFA! Nie spełnia się jakiś wymogów, no to wypad - niezależnie od tego, czy dotyczyłoby to Legii, Widzewa, Polonii, czy jakiegokolwiek innego klubu!

aaadamm
29-07-2003, 10:47
No to licencję mają wszyscy! Zobaczymy co się w klubach zmieni przez najbliższy rok, bo w przyszłym sezonie juz nie będzie tak różowo! Naprawdę z niecierpliwością czekam na ingerencje w procesy licencyjne UEFA! Nie spełnia się jakiś wymogów, no to wypad - niezależnie od tego, czy dotyczyłoby to Legii, Widzewa, Polonii, czy jakiegokolwiek innego klubu!

o ile się nie myle rok temu mowilismy podobnie...

powiem wam tyle...dopoki w lidze beda graly kluby pokroju polonii, dopoty nie ma co mazyc o lepszym jutrze

Q_(L)
29-07-2003, 11:12

o ile się nie myle rok temu mowilismy podobnie...

powiem wam tyle...dopoki w lidze beda graly kluby pokroju polonii, dopoty nie ma co mazyc o lepszym jutrze

8- A mi się wydaje, że Polonia nie zawiniła w tym, że mieliśmy problem z licencją... :hmm:

*PRZEMO*
31-07-2003, 21:47
kurcze moze jestem legionista ale martwie sie o Widzew... :/ jak 1 liga bedzie bez nich wygladac... wybrazacie sobie brak meczu z Widzewem.. zawsze byly to pojedynki godne obejrzenia a teraz... az strach pomyslec :) '8

szczepan
31-07-2003, 21:50
kurcze moze jestem legionista ale martwie sie o Widzew... :/ jak 1 liga bedzie bez nich wygladac... wybrazacie sobie brak meczu z Widzewem.. zawsze byly to pojedynki godne obejrzenia a teraz... az strach pomyslec :) '8

spokojnie, Widzew jest w 1 lidze... a to czy dostana minus 6 czy nie raczej nie wplynie na widowisko... juz predzej ewentualny brak Rachwala i Stasiaka moze to widowisko (na boisku) pogorszyc...

*PRZEMO*
31-07-2003, 22:06
rachwal stasiak ok
ale jak dla mnie to Jurek Podbrozny sie liczy :D ! Jurek to jest gosc, zaluje ze nie gra u nas.. a z mila checia obejrzalbym go z opowrotem na lazienkowskiej Jurek Rulezz :) '8

peyek
01-08-2003, 07:25
ale jak dla mnie to Jurek Podbrozny sie liczy :D ! Jurek to jest gosc, zaluje ze nie gra u nas.. a z mila checia obejrzalbym go z opowrotem na lazienkowskiej Jurek Rulezz :) '8
Jaki on ***** gosc? Ze strzelil pare bramek dla Legii - on moze byc conajwyzej dobrym pilkarzem :/ Nie nazywa sie kogos gosciem jesli gral w Lechu, Legii, Pogoni, Widzewie + innych, mniejszych klubach. Dla mnie gosc to jest Deyna, Brychczy, Zielinski a takze ich odpowiednicy w innych klubach. Gumowy to jedynie bardzo dobry pilkarz. Tyle.

*PRZEMO*
01-08-2003, 08:02
totez to mialem na mysli '8 :)

peyek
01-08-2003, 08:09
totez to mialem na mysli '8 :)
A jesli tak to spox - zle odczytalem twojego posta :/

*PRZEMO*
01-08-2003, 08:11
jego gre naprawde oglada sie z przyjemnoscia :) a co do zle odczytanego postu to ja sie bez przerwy z moja panna kloce jak gadamy przez GG.. bo ona cos zle odczytala, bo ja sie nie znam na zartach '8 :]